سه شنبه ۰۴ تیرساعت ۱۸:۱۴Jun 2019 25

خبرهای شفاف نیوز 30 بهمن 1397 - shafaf.ir

 
شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 شهریور 1397 شفاف نیوز 30 مهر 1397 شفاف نیوز 30 آبان 1397 شفاف نیوز 30 آذر 1397 شفاف نیوز 30 دی 1397 شفاف نیوز 1 اسفند 1397 شفاف نیوز 1 بهمن 1397 شفاف نیوز 2 بهمن 1397 شفاف نیوز 3 بهمن 1397 شفاف نیوز 4 بهمن 1397 شفاف نیوز 5 بهمن 1397 شفاف نیوز 6 بهمن 1397 شفاف نیوز 7 بهمن 1397 شفاف نیوز 8 بهمن 1397 شفاف نیوز 9 بهمن 1397 شفاف نیوز 10 بهمن 1397 شفاف نیوز 11 بهمن 1397 شفاف نیوز 12 بهمن 1397 شفاف نیوز 13 بهمن 1397 شفاف نیوز 14 بهمن 1397 شفاف نیوز 15 بهمن 1397 شفاف نیوز 16 بهمن 1397 شفاف نیوز 17 بهمن 1397 شفاف نیوز 18 بهمن 1397 شفاف نیوز 19 بهمن 1397 شفاف نیوز 20 بهمن 1397 شفاف نیوز 21 بهمن 1397 شفاف نیوز 22 بهمن 1397 شفاف نیوز 23 بهمن 1397 شفاف نیوز 24 بهمن 1397 شفاف نیوز 25 بهمن 1397 شفاف نیوز 26 بهمن 1397 شفاف نیوز 27 بهمن 1397 شفاف نیوز 28 بهمن 1397 شفاف نیوز 29 بهمن 1397 شفاف نیوز 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۵    
وزیرتعاون: کارگران پای انقلاب ایستاده اند و همه توان خود را به کار گرفته ایم که جامعه کارگری صدمه نبیند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۰    
دولت آمریکا که بصورت مرتب راهکارهای جدیدی را برای ایجاد اختلاف در ایران و بهره برداری از آن به اجرا می گذارد این بار به سراغ ساختمان سفارت ایران در واشنگتن رفته تا سیاست خود را به پیش ببرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۰    
یادتان باشد که والدین همه چیز فرزند هستند و اگر او احساس کند که از جانب آنها دوست داشته نمی شود فرو می ریزد و سپس به سمت پناهگاه هایی در خارج از خانواده می گردد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۵    
بیمه مرکزی مأموریت دارد تا از آسیب به شرکت های بیمه پیشگیری کند اما به هیچ عنوان به دنبال ورود به عرصه نرخ گذاری نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۰    
در راستای ارزش آفرینی هر چه بیش تر و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان محترم، شعب بانک آینده در روزهای پایانی سال جاری و تعطیلات ابتدای سال 1398، با حضوری فعال تر، در خدمت مردم عزیزمان می باشند
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۵    
بانک ملی ایران برای دومین بار در بزرگ ترین رویداد سالانه خود با عنوان ملی شو2 ، دستاوردهای تازه اش در عرصه بانکداری دیجیتال را رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵    
یک کمیته مجلس نمایندگان آمریکا در گزارشی آورده است، دولت دونالد ترامپ به رغم مخالفت برخی از نهادها، در تلاش است که فناوری هسته ای به عربستان بدهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۵    
سرمربی سایپا دلیل شکست تیمش برابر نماینده قطر را کم تجربگی بازیکنانش عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵    
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از اجرای 40 هزار پروژه زیربنایی و اقتصادی با سرمایه گذاری 50 هزار میلیارد تومانی در مناطق محروم کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
حجت اله صیدی در آیین افتتاح و بهره برداری از 76 واحد مسکونی در شهرستان سرپل ذهاب، تاکید کرد: بانک صادرات ایران در بازسازی مناطق زلزله زده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۵    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت:ما توانستیم با نفوذ به هواپیماهای جاسوسی امریکا اطلاعات دست اول درباره داعش امکانات آنها و غیره را بدست آوریم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۰    
فردی در مارسی فرانسه با استفاده از سلاح سرد به مردم حمله ور شد و چند نفر را مجروح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۰    
با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۰    
نمایندگان مجلس بندی از لایحه بودجه را تصویب کردند که به موجب آن علاوه بر دریافت نرخ آب بهای شهری 20 تومان به ازای هر مترمکعب فروش آب شرب از مشترکان آب دریافت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۰    
یکی از عواملی که موجب می شود کاربران از آنتن دهی و سیگنال دهی مودم و روترهای اینترنت بی سیم وای فای رضایت کافی نداشته باشند، قرار دادن آن ها در فضای نامناسب است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۵    
سید عباس موسوی با اشاره به خبر احضار وریا غفوری که گفته می شود به خاطر انتقادش از سخنان وزیر خارجه بوده، تاکید کرد که دکتر ظریف هیچ دلخوری از او ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۵    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس به موضوع گرانی خودرو ورود می کند و با مسببین این گرانی برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۵    
هر ساله در سرتاسر جهان در زمینه ی تکنولوژی، نمایشگاه های زیادی برگزار می شوند که معمولاً آن چنان هم هیجان انگیز به حساب نمی آیند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۵    
برنی سندرز، سناتور مستقل آمریکایی امروز سه شنبه در مصاحبه ای کاندیداتوری اش برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۵    
رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران بیشترین پراکندگی جمعیت موش پایتخت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۰    
روزنامه رأی الیوم در مطلبی از شکست آمریکا و رژیم صهیونیستی در نشست ورشو و موفقیت نشست سه جانبه سران ایران و روسیه و ترکیه در سوچی نوشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۰    
مسئول IPCC در ایران با اشاره به اینکه در انتهای سال 96، حدود 97 درصد خاک کشور را خشکسالی در بر گرفته است گفت: بر اساس ناحیه بندی اقلیمی ایران نواحی گرم و خشک ایران افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۰    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: موضوع خروج سالانه 700 میلیون مترمکعب آب از استان صحت ندارد و هیچ آبی از استان به سمت افغانستان نمی رود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۵    
محسنی بندپی گفت: تاکنون مصوبه ای در شورای تامین تهران برای لغو تاریخ بازی دربی استقلال و پرسپولیس نداشتیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۰    
در سال 1397 میانگین مصرف بنزین روزانه 87 میلیون لیتر و میانگین تولید در بهمن ماه سال 1397، روزانه 103 میلیون لیتر بوده است که این ارقام به گفته معاون وزیر نفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
یک کارشناس اقتصادی، با تشریح دلایل افزایش قیمت ارز طی روزهای اخیر گفت: به لحاظ فنی، ارتباطی بین FATF و نرخ ارز وجود ندارد و برخی تصمیمات اتخاذ شده اخیر، منجر به آرامش بازار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۵    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که داربی نوروز 98 لغو نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۰    
بدهی بانک ها به بانک مرکزی در آذرماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال گذشته 32.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۰    
سرمربی استقلال گفت: پارس جنوبی جم محکم و قدرتمند است و باید پاس های بلند این تیم را دفع کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵    
ارتش هندوستان عاملان حمله اخیر گروه موسوم به "جیش محمد" در کشمیر را از پای درآورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵    
فرمانده نیروی انتظامی به تروریست ها و دشمنان هشدار داد که منتظر پاسخ کوبنده ایران باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۵    
به گزارش شفاف ، اخیرا تعدادی از استودیوهای بازی سازی مثل Gaijin Entertainment و Hi-Rez Studios ادعا کرده اند که سونی مانع از استفاده سیستم کراس پلی پلی استیشن 4 توسط آن ها شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۵    
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت با اشاره به آمار ابتلا به سرطان در مردان و زنان ایرانی، جزییات برنامه تشخیص زودهنگام سرطان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۰    
مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون کارشناسی ارشد 98 ساعت 24 چهارشنبه اول اسفند 97 پایان می پذیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۰    
کاراکال، یکی از سنگین ترین و سریع ترین گربه های کوچک است که در مناطق مختلف ایران زندگی می کند. در تصویر زیر این گربه وحشی را در طبیعت ایلام می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 20 دلال ارز در پایتخت خبر داد و تاکید کرد که اعلام قیمت کاذب و دروغین برای ارز ممنوع است و پلیس در فضای مجازی نیز با آن برخورد می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
مدیر اجرایی خانه ایرانی دروازه غار ضمن تشریح وضعیت خانواده ها و کودکان این محله، گفت: براساس پژوهش های صورت گرفته از سال 1392 تا 1397 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۰    
مشرق نیوز: میزان حقوق معاونان شهردار تهران اعلام شد.همچنین مدیران شهری بیشتر به آلمان سفر کرده و اعضای شورا هم اسپانیا، آفریقا و سوئیس را برای سفر کاری در نظر گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۵    
نحوه مشاهده وضعیت جاماندگان بسته حمایتی دولت از سوی سازمان تأمین اجتماعی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۵    
معاون گردشگری استان تهران گفت : طرح تشدید نظارت بر فروش تورهای نوروز98 از اول اسفند با مشارکت بازرسان انجمن صنفی کارفرمایان دفاتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ایران و استان تهران آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۰    
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: تنها راه در برابر دشمنان مقاومت و پایداری است و آیات قرآن به ما نشان می دهد که باید روز به روز به لحاظ دفاعی و نظامی آمادگی خود را بالا ببریم و تجهیزات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۵    
بازرس جامعه هتلداران ایران گفت: فعالیت 25 هزار واحد غیرمجاز در کشور نگران کننده است که متاسفانه روز به روز این میزان در حال افزایش است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، گفت: براساس تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار است گوشت گوساله منجمد تنظیم بازاری 28 هزار و 500 تومانی تنها در اختیار گروه های هدف قرار گیرد اما توزیع گوشت گرم تنظیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰    
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: انتخابات شورای المپیک آسیا 12 اسفندماه برگزار می شود و من به همراه هیئتی قرار است در این انتخابات شرکت کنم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۰    
16 ایالت آمریکا از دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور بابت اعلام وضعیت اضطراری برای تأمین بودجه ساخت دیوار در مرز مکزیک شکایت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵    
دادستان تهران درباره ارز بیت کوین، فعالیت سایت هایی مانند دیجی کالا و شیپور و پرونده بابک زنجانی توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵    
برخی از والدین با انتشار ویدئو هایی از فرزندان خود درآمدزایی می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۵    
فرمانده نیروی زمینی سپاه جزئیات عملیات دستگیری و انهدام خانه های تیمی عوامل حادثه تروریستی جاده خاش زاهدان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۵    
وانگ یی وزیر خارجه چین در دیدار امروز سه شنبه با همتای ایرانی خود که به پکن سفر کرده، از سخنرانی روز یکشنبه محمدجواد ظریف در کنفرانس امنیتی مونیخ تمجید کرد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰    
بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر امسال با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که باعث حضور کمرنگ نمایش های غیر ایرانی معتبر در جشنواره شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۵    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: هر چه مناطق شهرداری فضای بیشتری به ما بدهند، دستفروشان را بیشتر ساماندهی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰    
تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای شرکت در مرحله دوم انتخابی المپیک 2020 در آسیا، برای انجام سه بازی باید به فلسطین اشغالی میزبان این دوره از رقابت ها سفر کند. سفری که طبق مقررات داخلی کشور ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با وزیر راه و شهرسازی در باره افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن صحبت شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۵    
رئیس کمیسیون اروپا گفت: در صورتی که دولت ترامپ تعرفه برای واردات خودرو از اتحادیه اروپا تعیین کند، این اتحادیه واردات سویا و گاز مایع از آمریکا را قطع می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از احتمال تمدید وضعیت تعلیقی ایران در "FATF " خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۵    
دادستان کل کشور گفت: در شرایط جنگ اقتصادی امروز، نباید اجازه دهیم هیچ واحد تولیدی به دلیل معوقات بانکی و مشکلات حقوقی و قضائی تعطیل شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۰    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با ارائه آماری از کشفیات میزان قاچاق دام، گفت: گرانی گوشت قرمز نمی تواند مربوط به قاچاق دام باشد و برخی آدرس غلط می دهند.