سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۰۵:۰۱Apr 2020 7

شهر بیست (shahr20.ir)

 
  ۶ ساعت پیش    
شهر بیست/ استاد رضا بابایی نویسنده نواندیش دینی و و یادداشت نویس برجسته کشور در قم درگذشت.
  ۶ ساعت پیش    
شهر بیست/ مرحوم استاد رضا بابایی نویسنده نواندیش و پژوهشگر برجسته ادبیات فارسی، آخرین بار با وجود تحمل رنج بیماری در آیین نکوداشت خود سخنرانی کرد و از حسرت بزرگ خود سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون سیاسی امنیتی استاندار قم خاطرنشان کرد: جنجال رسانه های غربی درباره ورود اتباع خارجی به قم در جهت تخریب نظام و همگی بر پایه دروغ استوار بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی قم گفت: مصرف بنزین از ابتدای نوروز 99 تاکنون، نسبت به مدت مشابه در نوروز 98 حدود 66 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ اتاق اصناف قم در اطلاعیه ای از تمدید تعطیلی واحدهای صنفی در قم تا 20 فروردین ماه 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پذیرش 84 نفر طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی قم، آمار بستری بیماران مبتلا یا مشکوک به کرونا را در قم اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم از ورود دستگاه قضایی به پرونده حادثه فرونشست زمین میدان کشاورز قم خبر داد و گفت: چنین حادثه ای به هیچ وجه نباید مجدد تکرار شود و جان مردم به خطر بیفتد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴    
شهر بیست/ معاون استاندار قم با بیان اینکه کارشناسان قضایی به صورت مجزا در حال علت یابی مقصر یا مقصرین حادثه میدان کشاورز هستند، گفت: مبنای صدور حکم در این حادثه، نظر کارشناسان رسمی دادگستری است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم بر لزوم ایجاد زیرساخت های سوزاندن پسماندهای عفونی و بیمارستانی در شهر قم تأکید کرد و گفت: قانون در این زمینه تکلیف را مشخص کرده و استفاده از دستگاه اتوکلاو در بیمارستان ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مردم قم در روز طبیعت با ماندن در خانه، همراهی خوبی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از دریافت بیش از 124 اثر در جشنواره ناخونده مهمون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه هیچ مراجعه ای در روز طبیعت به بوستان ها صورت نگرفت، از رفتار مردم فهیم قم قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ ویژه نامه عیدانه با نگاهی اجمالی بر دوازده پرونده منتشر شده به مهمانی نگاه مهربان تان می آید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۴    
شهر بیست/ پرونده دوازدهمین بسته فرهنگی عیدانه با پیشنهادهای متنوعی از تماشای فیلم و مستند گرفته تا مطالعه کتاب و شنیدن کتاب صوتی، تقدیم نگاه مهربان تان می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۴    
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از بستری 37 بیمار مبتلا یا مشکوک به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 120 بیمار بدحال در حال حاضر در مراکز درمانی قم بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم از موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش 66 درصدی مصرف سوخت در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ آستان قدس رضوی با راه اندازی طرحی با عنوان نسیم مهر رضوی با حضور در مراکز درمانی قم، ضمن توزیع بسته های متبرک، اقدام به توزیع 4100 پرس غذای متبرک کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۴    
شهر بیست/ استاندار قم در حکمی منصور درویشی را به عنوان سرپرست سازمان قطار شهری قم منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم با اشاره به اینکه فاز نخست متروی قم طبق مصوبه شورای فنی باید تا پایان سال 99 به بهره برداری برسد، گفت: به دلیل همین مسائل پیش آمده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم گفت: شهرداری قم برای حفظ امنیت و سلامت شهروندان امسال هیچ برنامه ای برای سیزدهم فروردین به عنوان روز طبیعت تدارک ندیده و تمام ظرفیت های تفریحی و بوستان ها به صورت خاص تعطیل خواهد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از اکران بیش از 130 بنر در سطح شهر در خصوص نوروز کرونایی خبر داد و گفت: بیش از 250 هزار بازدید از تبلیغات سازمان در فضای مجازی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۴    
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم خواستار مشارکت فعال شهروندان بر پرهیز از ورود به پارک ها و دستگاه های انتظامی و نظامی در اجرای دقیق و مناسب مصوبه ممنوعیت استفاده از بوستان ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۴    
شهر بیست/ پرونده یازدهمین بسته فرهنگی عیدانه با دوازده پیشنهاد خواندنی از تماشای فیلم و انیمیشن تا کتاب و کتابخوانی در انتظار نگاه شماست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۲۴    
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی 24 ساعت گذشته و تا ساعت 14 یازدهم فروردین، 137 نفر در مراکز درمانی با تشخیص احتمالی ابتلا به کرونا پذیرش شدند که از این میان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ آیت الله وحید خراسانی از مراجع عظام تقلید کمک های خود را به پرسنل بهداشت و درمان قم اهدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای تمهیدات بهداشتی جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و توزیع میوه تنظیم بازار نوروزی در قالب پَک و به صورت اینترنتی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون فنی اداره کل انتقال خون استان قم از کاهش 37 درصدی مراجعه به مراکز اهدای خون و کاهش 35 درصدی اهدای خون در قم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ فرمانده انتظامی قم گفت: 12 خودروی غیربومی در قم با توجه به مقاومتی که برای ورود به شهر داشتند، مشمول جریمه 500 هزارتومانی و 2 خودرو نیز به پارکینگ منتقل شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: با تدابیر لازم و در جهت جلوگیری از تجمعات مردم و پیشگیری از شیوع کرونا، 380 بوستان بزرگ، محلی، منطقه ای و فرامنطقه ای در قم تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: از راه اندازی پویش مردمی با عنوان مدیریت پسماند در روزهای کرونایی به منظور آموزش به شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۲۴    
شهر بیست/ پرونده دهمین بسته فرهنگی عیدانه با پیشنهادهای متنوعی از تماشای فیلم و مستند تا مطالعه کتاب و شنیدن موسیقی، تقدیم نگاه مهربان شما می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بییست/ رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم گفت: 60 پزشک متخصص قمی در گام دوم طرح مطب در خانه مشارکت داشته و از طریق فضای مجازی اقدام به مشاوره و پاسخگویی به بیماران می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ زوج پزشک قمی شب عروسی خود را برای درمان بیماران کرونایی در بیمارستان گذراندند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۴    
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی 24 ساعت گذشته و تا ساعت 14 دهم فروردین، 132 نفر در مراکز درمانی با تشخیص احتمالی ابتلا به کرونا پذیرش شدند که از این میان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ بازپرس ویژه قتل دادسرای مرکز استان قم از فوت دو نفر بر اثر استفاده از مشروبات الکلی خبر داد و گفت: قم دارای کمترین آمار مسمومیت الکی در پی شیوع بیماری کروناست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: به دنبال شروع دو پروژه بزرگ برای اصلاح نژاد دام ها در استان برای افزایش تولید شیر و گوشت هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به اجرای پنجمین مرحله طرح ساماندهی و بازگشت اتباع هندوستان به کشورشان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس اورژانس 115 قم از کاهش 65 درصدی تصادفات در قم در نوروز 99 خبر داد و گفت: از 24 اسفند تا 9 فروردین، 321 مأموریت مربوط به حوادث ترافیکی به اورژانس قم اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ بر اساس اعلام شهرداری قم، تونل غدیر حدفاصل تقاطع خیابان آیت الله طالقانی تا میدان معلم به منظور تکمیل سیستم روشنایی مسدود شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون معماری و شهرسازی شهرداری قم گفت: در پی شیوع کرونا و ضرورت کاهش حضور مردم در شهرداری، تمام پروانه های ساختمانی که مهلت اعتبار آنها پایان سال 98 و اوایل سال 99 به اتمام می رسد تا 16 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ آمدی سم ناامیدی و افسردگی را روی شهرها بپاشی، برعکس همه شهرها را به فکر انداختی که نوروز امسال بخاطر وجود تو ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۴    
شهر بیست/ پرونده نهمین بسته فرهنگی عیدانه با دوازده پیشنهاد خواندنی از تماشای فیلم گرفته تا کتاب و کتابخوانی مهمان نگاه شما می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۲۴    
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی 24 ساعت گذشته و تا ساعت 14 نهم فروردین، 166 نفر در مراکز درمانی با تشخیص احتمالی ابتلا به کرونا پذیرش شدند که از این میان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۲۴    
شهر بیست/ تولید فیلم کوتاه داستانی تلافی با موضوع اعتیاد و مواد مخدر به کارگردانی حسن حسنی کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از تعطیلی کامل 12 بوستان قم و اعمال محدودیت تردد و تجمع در پارک ها و بوستان ها شهر قم به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: در راستای مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، هرگونه حضور در منطقه حفاظت شده پلنگ دره قم در روز طبیعت کاملا ممنوع خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی قم از اجرای طرح بررسی پلاسمای بیماران مبتلا به ویروس کرونا با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: بیست دستگاه ماشین آتش نشانی برای حساس کردن بیشتر مردم و اطلاع رسانی های میدانی برای جلوگیری از حضور مردم آماده خدمت رسانی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ فرماندار قم نسبت به فعالیت برخی از مراکز خرید در قم که به کرونا توجه ندارند هشدار جدی داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۲۴    
شهر بیست/ پرونده هشتمین بسته فرهنگی عیدانه با پیشنهادهای خواندنی از تماشای فیلم گرفته تا کتاب و کتابخوانی در انتظار نگاه شماست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی 24 ساعت گذشته و تا ساعت 14 هشتم فروردین، 118 نفر در مراکز درمانی با تشخیص احتمالی ابتلا به کرونا پذیرش و 54 نفر از این تعداد در بخش های بیمارستان ها بستری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در پیامی روز ملی هنرهای نمایشی را به هنرمندان تئاتر قم تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: جشنواره استند آپ کمدی در بین هنرمندان و بازیگران قم در حال برگزاری است و به برترین ها تا 6 میلیون تومان جایزه اهدا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون شهردار قم از اجرای فاز نخست قم کارت در قم در سال گذشته خبر داد و گفت: فاز نهایی این امکان شهروندی در سال 99 عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ بامداد جمعه یک نوزاد دختر از مادر مبتلا به کرونا در بیمارستان فرقانی قم به دنیا آمد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان از ساعت 8 صبح روز جمعه خبر داد و خواستار برخورد جدی با صنوف متخلفی شد که به دستور تعطیلی توجه نمی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم از ضدعفونی روزانه امکانات و فضاهای بوستان های شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۴    
شهر بیست/ پرونده هفتمین بسته فرهنگی عیدانه با دوازده پیشنهاد خواندنی از تماشای فیلم گرفته تا کتاب و کتابخوانی در انتظار نگاه شماست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 162 نفر از همشهریان به مراکز بیمارستانی قم مراجعه و خدمات درمانی دریافت کردند که از این تعداد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون فنی و عمرانی شهرداری قم، آخرین وضعیت احداث شهربازی غدیر را مورد توجه قرار داد و گفت: این شهربازی اوایل سال 99 در زمان بندی مناسب مورد بهره برداری قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ امروزه با گسترش تکنولوژی و توسعه خدمات الکترونیک، حضور مردم برای استفاده از خدمات کاری بیهوده به نظر می رسد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و مشاغل شهری شهرداری قم گفت: نزدیک به 40 مورد واحد صنفی میدان مطهری سال گذشته خریداری شده و به تصرف سازمان درآمده است که حدود 8 میلیارد تومان برای آن ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از توقف فعالیت اتوبوس های شهری تا شانزدهم فروردین ماه سال جاری بر اساس مصوبه ستاد بسیج ملی مقابله با کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم گفت: به زودی با افتتاح بیمارستان امیرالمومنین(ع) و مادر، 450 تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی استان اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 200 هزار نفر در ایام عید به مسافرت رفته و از استان خارج شده اند و باید تمام این افراد در لحظه برگشت از سفر مورد ارزیابی و پایش قرار گرفته و درصورت نیاز ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ یک بیمار 90 ساله مبتلا به بیماری های حاد تنفسی امروز پس از بهبودی از بیمارستان فرقانی قم مرخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون اول رئیس جمهور گفت: سیاست جدید دولت برای کنترل کرونا را که وزیر کشور اعلام می کند، وارد یک دوره سختگیری جدید خواهیم شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس شورای شهر قم بر لزوم بررسی حادثه فرونشست میدان کشاورز قم تأکید کرد و گفت: باید با سرعت هرچه تمام تر کارشناسی صورت بگیرد و بعد از شناسایی، مقصر حادثه معرفی و برخوردهای قانونی صورت بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۲۴    
شهر بیست/ ششمین بسته فرهنگی عیدانه با پیشنهادهای متنوعی از تماشای فیلم و مستند گرفته تا مطالعه کتاب و شنیدن پادکست و موسیقی، تقدیم نگاه مهربان شما می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ در حالی که امروز شمار جان باختگان کرونا در کشور از مرز دو هزار نفر گذشت، روند نزولی آمار بستری بیماران مشکوک یا مبتلا به کرونا در قم حفظ شد و به 475 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم گفت: آزادسازی و تملکات خیابان شهید برقعی در برنامه شهرداری است که 20 میلیارد تومان برای آن هزینه شده و این برنامه را ادامه خواهیم داد تا خیابان به طور کامل آزادسازی شده و بازگشایی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون سیاسی امنیتی استاندار قم در واکنش به انتشار کلیپی درباره حضور زائران پاکستانی در قم گفت: از یک ماه قبل تاکنون با توجه به مدیریت بحران و مقابله با کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۴    
شهر بیست/ سجاد عمرانی به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم گفت: دادستان قم در خصوص حادثه نشست در میدان کشاورز وارد شده است و پنج کارشناس این حادثه را مورد بررسی قرار خواهند داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم گفت: هر تجمعی، به هر بهانه ای تا زمان شیوع کرونا در قم ممنوع خواهد بود، گفت: همان طور که زیارت اموات در پنجشنبه آخر سال ممنوع شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: دستور تعطیلی به تمام پاساژها، مراکز تجاری و فروشگاه های قم داده شده است و با متخلفین در این زمینه برخورد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ دیواره چاه جذبی در حاشیه بلوار فردوسی به دلیل تردد ماشین آلات سنگین ساختمانی و دستگاه های بتن ریزی نشست کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۵۴    
شهر بیست/ پرونده پنجمین بسته فرهنگی عیدانه نوروز 99 با دوازده پیشنهاد خواندنی از تماشای فیلم گرفته تا کتاب و کتابخوانی در انتظار نگاه شماست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ با ترخیص 41 نفر از بیماران حاد تنفسی و مبتلا به کرونا در مراکز درمانی قم، آمار بیماران در حال بستری به 505 نفر کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ دکتر حسین جوهری پزشک متخصص گوش و حلق و بینی به کاروان شهدای سلامت پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در اطلاعیه ای اعلام کرد: دستور تعطیلی به تمام پاساژها، مراکز تجاری و فروشگاه های قم ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس دانشگاه قم، گزینه های مختلف مطرح شده برای ادامه وضعیت تحصیلی دانشجویان این دانشگاه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم با اشاره به تولید روزانه 30 تن زباله بیمارستانی در قم بر لزوم خریداری دستگاه زباله سوز بیمارستانی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل اوقاف استان قم گفت: طرح دستان مهربانی برای توزیع بسته های حمایتی از نیازمندان با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال در قم اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ پویش مهدوی نذر همدلی با محور تهیه و توزیع بسته های عیدانه درب منازل به مناسبت ایام نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت امام زمان(عج) به همت مسجد مقدس جمکران در حال اجرا است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم، معاون عمرانی خود را مأمور علل بررسی حادثه نشست خیابان در حوالی میدان کشاورز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه شبکه فاضلاب شهر صرفاً جهت جمع آوری فاضلاب خانگی طراحی شده است، گفت: جمع آوری آب های سطحی از وظایف شرکت آب و فاضلاب نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۴    
شهر بیست/ پرونده چهارمین بسته فرهنگی عیدانه نوروز 99 با دوازده پیشنهاد خواندنی از تماشای فیلم گرفته تا کتاب و کتابخوانی در انتظار نگاه شماست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ نشست زمین و مرگ یک خانواده سه نفره، حریق پاساژ حضرتی و آبگرفتگی های سنگین، شب پرحادثه ای را برای قم رقم زد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ بر اثر فرونشت زمین در میدان کشاورز قم و سقوط دو خودرو به داخل گودال سه عضو یک خانواده کشته شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون شهردار قم با انتقاد از گمانه زنی ها درباره علت نشست زمین در میدان کشاورز قم گفت: این نشست ربطی به تونل مترو ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۷۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور از مرز 23 هزار نفر گذشت و تعداد جان باختگان نیز به بیش از 1800 تن رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ سومین بسته فرهنگی عیدانه با دوازده پیشنهاد خواندنی و دیدنی و شنیدنی از اهالی فرهنگ و هنر قم پیش روی نگاه شماست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل مدیریت بحران قم گفت: با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی شدید در استان و برای جلوگیری از خطرهای احتمالی ناشی از سیلاب مسیر عبور و مرور بستر رودخانه قمرود از عصر امروز تا اطلاع ثانوی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلای 17 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در قم خبر داد که بر این اساس، تعداد مبتلایان کرونا در قم به 1178 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل هواشناسی استان قم گفت: میزان بارش سامانه بارشی جدید در شهر قم بین 20 تا 30 میلی متر و در استان بین 30 تا 40 میلی متر پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم با اشاره به اینکه بر اساس نظر کارشناسان وزارت بهداشت همزمان با قم دیگر استان ها نیز درگیر بیماری کرونا بودند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ دو تن از مدافعان سلامت پس از ابتلا به بیماری شب گذشته در بیمارستان های قم جان خود را از دست داده و به شهدای سلامت پیوستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر 281 هزار نفر از مردم قم در سامانه خود اظهاری سلامت به نشانه salamat.gov ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۹    
شهر بیست/ دومین بسته فرهنگی عیدانه نوروز 99 با گزینه های متنوعی از تماشای فیلم و مستند گرفته تا مطالعه کتاب و شنیدن پادکست و موسیقی، تقدیم نگاه مهربان شما می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...