جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۸:۲۳Mar 2017 24

شاخه طوبی (shakheyetoba.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۰    
کارگران شرکت پلی اتیلن فاز 2 قطب صنعتی شهرستان سامان 16 ماه است که حقوق دریافت نکردند و به سختی چرخ زندگی خود را می گذرانند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۰    
سایت رسمی فتاوای عربستان سعودی، نوروز را بدعت کافران و خوردن خوراکی های آن را حرام اعلام کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۰    
نیروهای آمریکایی با حمله به مراسم عروسی در ولایت قندهار در جنوب افغانستان 7 غیرنظامی را کشته و 10 تن دیگر را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۰    
دبیر انجمن علمی صنایع دستی دانشگاه بیرجند گفت: اجزای سفره هفت سین معانی زیبایی دارند و هر کدام نماد چیزی هستند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۰    
در تاریخ اسلام، زنان قدیسه و عالی قدر فراوانند. کمتر مردی است به پایه خدیجه برسد و هیچ مردی جز پیغمبر و علی علیه السلام به پایه حضرت زهرا سلام الله علیها نمی رسد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۰    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: فناوری موشک هایی با توانایی اصابت کمتر از 10 متر به هدف در اختیار کمتر کشوری قرار دارد و امروز ایران این تسلیحات را تولید و استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۰    
روح افزا به معرفی زنان و مردانی که با عملکرد خود در جامعه به حقوق زنان تجاوز می کنند اشاره و عنوان کرد: باید دید منشأ حقوق شهروندی نگاشته شده در حوزه زنان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۰    
دولت آمریکا دو شهروند بحرینی مقیم ایران را تحریم کرد و مدعی شده که آنها تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا محسوب می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۰    
راه روستایی روستاهای پز شهرستان الیگودرز به دلیل بارش باران و رانش زمین حدود 2 ماه است که مسدود شده و مردم برای خرید مایحتاج زندگی خود در مضیقه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۰    
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی گفتند: امروز بانوان مسلمان با حفظ حجاب و عفاف، راه فاطمی را با صلابت و شجاعت و استقامت پیموده، و زنان فاطمه پسند و خداپسند خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۰    
یک متخصص طب فیزیکی با تاکید بر این که کنار آمدن با درد مچ دست به هیچ عنوان توصیه نمی شود، گفت: پوکی استخوان ممکن است در این ناحیه نیز مشاهده شور.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۰:۰۰    
مسئول ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: 11 مسافر در خوابگاه دانشگاه پیام نور گرمسار دچار گازگرفتگی شدند و اکنون حال آنان مساعد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۰    
جانشین پلیس راه استان سمنان گفت : بیشترین تصادفات جاده تهران - مشهد در محدوده استان سمنان واژگونی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۰    
رئیس حوزه هنری استان سمنان از انتشار کتاب جامه سرخ در برگیرنده خاطرات خودنوشت شهید احمد اُمی از سوی این نهاد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرمسار گفت: مرمت عمارت میرآخوری شهرستان گرمسار آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۰    
رئیس پلیس راه سمنان با اشاره به وقوع 5 تصادف جاده ای در این استان در شبانه روز گذشته براثر خستگی و خواب آلودگی رانندگان گفت: در یکی از این سوانح ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۰    
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی استان سمنان گفت: چهار هزار و 500 هنرمند در بخش تولید صنایع دستی در استان سمنان فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۰    
مدیرگروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از پلمپ 36 واحد صنفی غیر بهداشتی در استان سمنان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۰    
حکایت خانواده مرتضی حکایت غریبی است، زخم های چندین ساله سرطان بر روی جسم مرتضی از او چهره ای ساخته که هیچ گاه فکر نمی کنی فقط 35 سال داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۰    
یک تولید کننده فرش گفت:جنس ما فروش نمی رود، اوضاع نابه سامان اقتصاد، بازار کار ما را هم کساد کرده است مردم پولی ندارند تا از ما فرش بخرند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۰    
رییس شورای شهرستان سمنان گفت: چند هفته ای می شد که زباله های عفونی و بیمارستانی را از تمام کشور به سمنان می آوردند و در حوالی مناطق روستایی رها می کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۹    
دکتر فرشید پروینی: از مواردی که تولد کودکان معلول را افزایش می دهد رویارویی مادر باردار با اشعه های مضر است؛ سه ماه اول بارداری مهم ترین دوران بارداری است این اشعه امکان معلولیت کودک را بالا می برد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۹    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه استان سمنان گفت: ما باید بپذیریم که بخشی از انقلاب به دست نا اهلان افتاده است و بسیاری از این مشکلات ناشی از انتخاب غلط ما مردم است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۹    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: امسال، 150 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد با توانمندسازی اقتصادی، به خودکفایی رسیدند و 70 هزار خانواده جدید نیز، وارد چرخه حمایتی کمیته امداد شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۹    
نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه توسعه کشور به انتقال آب دریای خزر بستگی دارد، گفت: منع قانونی برای انتقال آب خزر وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۹    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: استان سمنان پایلوت اجرای همه ابعاد حقوق شهروندی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۹    
سقوط پسر بچه 3 ساله به داخل نهر آب پارک شقایق سمنان موجب جان باختن این کودک شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۹    
روایت کردن تحمل سختی های خانواده شهید سخت است اما روایت کردن از سال ها چشم انتظاری خانواده شهید جاوید الاثر سخت تر.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۹    
رئیس اداره منابع طبیعی آرادان گفت: در این شهرستان بیش از 48 هزار هکتار مراتع سردسیری و ییلاقی مستعد باریجه دارد که از این میان یک هزار و 300هکتار باریجه در سالجاری کشت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۹    
نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت: عدالت بودجه ای در استان را به طور جدی پیگیری می کنم و در برابر بی عدالتی در توزیع منابع خواهم ایستاد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۹    
رئیس شورای اسلامی شهرستان سرخه گفت: فاضلاب شرکت کربنات سدیم به یکی از دغدغه شهروندان سرخه ای تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان از دستگیری عوامل قاچاق گوشی تلفن همراه در این استان خبر داد و گفت: این قاچاقچیان 290 میلیون ریال جریمه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت سه هزار و 684 مورد تخلف در بازرسی از واحدهای صنفی استان سمنان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۹    
آسمان استان سمنان نیمه ابری و در برخی مناطق همراه بارش برف و باران پیش بینی می شود که دلیل این بارش های احتمال سامانه کم فشاری است که از سمت غرب به این استان وارد خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۹    
در آستانه فرارسیدن سال نو و آغاز سفرهای نوروزی، مراکز معاینه فنی خودرو روزهای پرترافیک و شلوغی را می گذرانند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۹    
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد صریح از اقدام نامتعارف صورت گرفته در سفر دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی به سمنان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۹    
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: طرح نظارت نوروزی بر جایگاه های سوخت استان سمنان با هدف تامین رفاه گردشگران و مسافران نورزی در تعطیلات عید اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۴    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با اشاره به اینکه توسعه فضای سبز به ثبات طبیعت و اقلیم مطلوب در کشور و استان سمنان کمک می کند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۸    
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به برنامه های این سازمان برای ذخیره سازی میوه و گوشت در نوروز امسال گفت: 150 تن گوشت قرمز برای شب عید در استان سمنان ذخیره می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۸    
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان سمنان با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای اعزام اردوهای راهیان نور گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۸    
بیش از 11 هزار حامی برای اجرای دو طرح کمیته امداد امام خمینی (ره) استان جذب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۸    
با گذشت بیش از یکسال از سکانداری سید حسین موسوی بر شهرداری سمنان، زمان آن رسیده است تا اقدامات یکسال اخیر شهرداری سمنان مورد نقد و بررسی صاحب نظران قرار بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۸    
آن چه همیشه در بازار شب عید انتظار می رود شلوغی بازار و خرید و شور و شوق است اما گرانی و قیمت های بالا و سرسام آور بسیاری از پوشاک در این شب ها، عرصه را برای خانواده تنگ می کند .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی میامی با بیان اینکه 135 روحانی شهرستان در سامانه سجام ثبت نام کردند، گفت: 18 روحانی مستقر و طرح هجرت در روستاهای میامی به امر تبلیغ دین مبین اسلام مشغول هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۸    
در خبرها شنیده ایم که فرزندی در بالگرد امدادی به دنیا آمد اما در حادثه ای بی نظیر یک مادر شاهرودی در دو سال پیاپی دو فرزند خود را در آسمان و در حین انتقال به بیمارستان به دنیا آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۸    
رئیس اداره مبارزه با جعل و کلاه برداری فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه سمنان سومین استان پیشرو در زمینه مبارزه با جعل اسناد است، گفت: امسال وقوع جرم در استان دو درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۸    
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان سمنان از افتتاح نخستین خانه جوان در شهر سمنان به زودی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۸    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از تولید سالانه 15 هزار اصله نهال غیرمثمر در یکی از قدیمی ترین نهالستان های کشور در سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۸    
در حالی مسئولان در این روز ها از ثبات قیمت ها و نظارت بر بازار شب عید خبر می دهند که قیمت برخی کالاهای اساسی مانند گوشت قرمز و سفید به صورت چراغ خاموش در حال افزایش است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۸    
پس از گذشت سه سال کار در خانه های مردم به مشکلات زیادی دچار شده ام این روزها از آنجایی که وضعیت کار خوب است گاهی شب ها از شدت درد دست هایم کلافه می شوم و به مشکلات جسمی زیادی دچار شده ام.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۶    
سی ان ان در گزارشی به دلایل عقب نشینی ترامپ از یکی از پرتکرارترین وعده های انتخاباتی خود پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۶    
تست IQ، آزمونی است که ضریب هوشی یک فرد را مشخص می کند و رسیدن به نمره های بالا در این آزمون بسیار مشکل است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۶    
نتایج برخی از تحقیقات نشان می دهد احتمال سرطان زا بودن قسمت های سوخته مواد غذایی که در اثر کباب کردن تغییر رنگ داده اند، وجود دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۶    
رئیس انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران گفت: 85 درصد بیماران دچار کمردرد ناشی از فتق دیسک و اکثر قریب به اتفاق بیمارانی که کمردرد غیر دیسکی و مکانیکال دارند، با طب فیزیکی درمان می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۶    
خالکوبی کک و مک روی صورت! عجیب است چون کسانی که روی صورتشان کک و مک دارند همیشه آرزو می کنند که ای کاش نداشتند اما حالا دختران جوان خودشان روی صورتشان کک و مک می کارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۶    
پس از آشکار شدن دریافتی های نجومی برخی از مدیران داخل حاکمیت، نفرت عمومی نسبت به این زیاده طلبی و ویژه خواری برانگیخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۶    
مادر شهید تازه تفحص شده می گوید: یادم هست یک خانمی از آشنایان به من گفت: "حیفت نیامد که گلِ گل هایت را فرستادی و شهید شد؟" ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۶    
سی ان ان در یادداشتی روز جمعه به بررسی دلایلی پرداخته که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 را پاره نخواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۶    
گروه اسلامی دانشگاه گیلزبرگ در ایالت ایلینوی آمریکا دیروز، 11 اسفندماه میزبان برنامه حجاب برای تبیین فلسفه این فریضه بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۶    
جویندگان کنجکاو موجودات فضایی همیشه در جستجوی یافتن نشانه های حیات در سایر سیاره ها هستند اما حالا ادعای عجیبی را مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶    
نمایندگان مجلس بانک ها را موظف کردند پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج را در اولویت خود قرار دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶    
جمعیت کیفری زندان های استان سمنان در سال 95 نسبت به سال گذشته، 11 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶    
نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که سامانه کم فشار بارشی از صبح فردا به استان سمنان وارد شده و بخش هایی از این استان به خصوص در ارتفاعات را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶    
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان از توزیع 48 هزار اصله نهال در این شهرستان خبرداد و گفت: توزیع این درختان طی هفته گرامیداشت منابع طبیعی انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶    
رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه طی دو روز گذشته محورهای مواصلاتی استان هفت سانحه جرحی و 13 مجروح برجای گذاشت، گفت: 85 درصد این تصادفات مربوط به خودروهای سواری بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶    
مدیرعامل موسسه توسعه پایدار و محیط زیست گفت: عدم استفاده از سم در تولید محصولات تراریخته یک دروغ بزرگ است؛ برای تولید این محصولات نیز از سم استفاده می شود؛ سالم بودن این محصولات هنوز مشخص نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۶    
زنان این سرزمین همواره نقشی اساسی در اقتصاد مقاومتی کشور دارند و در روز های پایان سال این نقش به مراتب پررنگ تر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۱:۰۶    
رژیم سعودی که در میدان یمن شکست خورده است، درصدد شانتاژ خبری برای تقویت روحیه مزدوران خود است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۱:۰۶    
در این مطالعه، میزان باروری زنان شاغل 1.1 درصد است که خیلی کمتر از متوسط کشوری است، 74 درصد شانس ازدواج تا 40 سالگی را دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۱:۰۶    
وجود این حالت روی دندان های پیشین کاملا طبیعی بوده و هیچ ضرری برای فرد نخواهد داشت. هرچند که در حالاتی چون جلو تر بودن فک بالا و یا عقب تر بودن فک پایین شاهد ساییدگی و صاف شدن لبه دندان ها نخواهیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۱:۰۶    
دخترحقوقدان مرد کارخانه دار، برای پس گرفتن ثروت پدرش از عموی طماع ناچار شد مهریه مادرش را به اجرا بگذارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۳۶    
مهاجرین افغانستانی مقیم مشهد امروز همزمان با صبح شهادت حضرت زهرا(س) در حسینیه هراتی ها گرد هم آمده و به سوگواری و عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۳۶    
یک شرکت فرانسوی- سوئیسی به حمایت مالی از داعش در سوریه اعتراف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۳۶    
سرپرست سازمان حج و زیارت از پیشرفت نسبی مذاکرات ایران و عربستان سعودی درباره حج آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۳۶    
فاطمه هاشمی دختر ارشد مرحوم آیت الله هاشمی اخیراً ادعایی درباره سبک زندگی امام(ره) مطرح کرده است که ضروری است به آن پاسخ روشنی داده شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶    
امروز آسمان در استان سمنان به ویژه دو شهر مهدی شهر و بیارجمند، رنگی دیگر داشت و نواهای یا زهرا بدرقه راه لاله های زهرایی در استان سمنان شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶    
مردم استان سمنان از شب گذشته با حضور در مراسم های عزاداری در هیئت های سراسر این استان در سوگ یگانه دخت پیامبر اسلام (ص) گریستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶    
معاون اورژانس 115 شاهرود گفت: روز پنجشنبه در راه های برون و درون شهری شاهرود سه حادثه رانندگی روی داد که 12 مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان سمنان گفت:دارندگان خودروهای دیزلی مسافری و حمل بار درون شهری برای دریافت سهمیه سوخت تا 15 اسفندماه فرصت دارند در سامانه WWW.UTCMS.IR ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶    
استاندار سمنان گفت: انتقال آب از سرچشمه های قطری به شاهرود یک طرح ملی است و همه مسوولان استان سمنان پیگیر تکمیل این طرح هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶    
استاندار سمنان گفت: دولت تدبیر و امید در بیش از سه سال گذشته بالغ بر 146 میلیارد ریال اعتبار در روستاهای منطقه طرود هزینه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۶    
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به مشکلات کم آبی در حوزه کشاورزی این استان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۶    
شکوه سادات هاشمی متولد پنجم تیر ماه 1334 از کارآفرینان برتر کشورمان است وی از کودکی زندگی سختی را پشت سر گذاشته اما همواره تلاش را سر لوحه کار خویش داده و در زندگی اش به موفقیت های زیادی دست یافته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۵    
مدیر کل فرهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری گفت:در مسئولان و مدیران استان سمنان عزم جدی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز به وضوح دیده می شود مردمی شدن اقتصاد مقاوتی در سمنان به ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۵    
چه کسی گفته است حضرت زهرا(س) تنها الگوی زنان یا امیر المؤمنین(ع) تنها الگوی مردان است؟ این در حالی است که حضرت زهرا(س) و امیر المؤمنین(ع) هر دو برترین الگوهای مردان و زنان عالم به شمار می روند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات نماینده تهران مبنی بر اینکه برداشت از صندوق توسعه ملی خلاف قانون اساسی است، گفت: این اظهارات شما مقداری به سوابق قومی تان بازمی گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۵    
"به امید برابری میان زنان و مردانمان! آیت الله مطهری نیز همیشه معتقد به برابری بودند و ما که امروز با فرزندشان در مجلس در یک کمسیون هستیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۵    
یده اولیه این جشنواره از آن جایی آغاز شد که در میان برنامه هایی که در شهر نیشابور برای نامزدی پایتخت کتاب اعلام شده بود، قرار بود در کلاس های یک مدرسه، کتابخانه های کلاسی تشکیل شود و دانش آموزان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۵    
گیاهان دارویی و درمان های طبیعی برای قرون متمادی نقش گسترده ای در بهبود سلامت زنان و اختلالات مربوط به دستگاه تولید مثلی زنان داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵    
تندیس تقوی ، بانوی ایرانی و از خوشنویسان قرآن که مقیم فیلیپین است، در عرصه هنر خوشنویسی افتخارات زیادی دارد، او معتقد است که هنرمند نستعلیق نویس هنگام خلق آثار با خدا راز و نیاز می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵    
حسن روحانی رئیس جمهور که دیروز منتقدانش را به آلزایمر سیاسی متهم کرده بود، امروز به غلط و برخلاف آمار رسمی اعلام کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵    
مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵    
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه پیام رسان تلگرام حدود نیم میلیون کاربر دارد، گفت: این پیام رسان قابلیت همزمان تلگرام و اینستاگرام را به صورت یکجا دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵    
فرماندار شهرستان میامی از هدررفت آب روایتی جالب دارد؛ او می گوید: اینجا زمین آب می خورد؛ اما در آن محصول نیست!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵    
مؤسس انجمن حمایت از بیماران سرطانی کومش کمبود دارو و نبود مرکز تخصصی برای شیمی درمانی را از بزرگترین مشکلات بیماران سرطانی استان سمنان دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵    
جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور از 18 الی 20 اسفند ماه با شعار بهار همدلی و شکوه مهربانی در 98 پایگاه در استان سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از انفجار یک منزل مسکونی در یکی از محله های سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵    
من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای من مطرح بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵    
در هشتادونهمین مراسم اسکار به سنت جایزه های سینمایی امسال دنیا،بازهم همه چیز علیه ترامپ بود.فرهادی برای دومین بار توانست اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را دریافت کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل دامپزشکی استان سمنان گفت : شهروندان سمنانی برای جلوگیری از انتقال بیماری واگیردار آنفولانزای پرندگان در جامعه از خرید تخم مرغ و پرندگان محلی خوداری کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...