شنبه ۲۷ آبانساعت ۲۱:۲۴Nov 2017 18

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 28 اسفند 1395 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 31 فروردین 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 31 اردیبهشت 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 31 خرداد 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 28 تیر 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 30 مرداد 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 30 شهریور 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 1 مهر 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 1 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 2 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 3 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 4 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 7 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 8 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 9 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 11 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 14 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 15 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 22 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 24 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۳    
شاعران آیینی باید دقت کنند که در حتی خفا هم توهینی به اهل سنت نشود برخی از شاعران از فضاهایی شعر می گویند که بسیار آمادگی رشد تفرقه در آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۳    
در سال های اخیر شاهد بیان این تذکر در نهادهای ترویج دین بوده ایم که سعی کنید کرامات امامان معصوم، به ویژه کرامات پس از شهادتشان کمتر نقل شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۳    
عنصر خیال در شعر، شعر را به شعریت می رساند چراکه خیال اختیار زبان را از حالت عادی به حالت مجازی می کشاند بنابراین باید عنصر خیال در شعر پررنگ تر شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۳    
زمان برگزاری همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی تغییر کرد و این رویداد مهم مذهبی و فرهنگی کشور، 13و 14 آذر همزمان با هفته وحدت در اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جلال قلعه شاخانی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۲    
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر تاکنون نتوانستیم در بحث ترویج فرهنگ رضوی موفق عمل کنیم به این دلیل است که در تولید محتوا کارهای عمیقی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۲    
دبیر همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی در نشست با خبرنگاران بر نقش نقش مناظره در گفتمان ادیان و مذاهب تاکید کرد
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۲    
با توجه به اینکه ایشان امام وحدت و گفتگو بود، برای نخستین بار توانستیم علمای اهل سنت و سایر فرق را دعوت کنیم که بسیار مورد استقبال نیز قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۲    
از جمله یادگاری های مدیرعامل سابق بنیاد مجموعه امکاناتی است که در اختیار این رسانه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۲    
هماهنگی بیشتری بین بخش های مختلف دولت، آستان قدس رضوی، حوزه علمیه، دانشگاه ها و قسمت های مختلف باید برقرار شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۲    
خبرگزاری رضوی وابسته به بنیاد بین المللی امام رضا (ع) رسما فعالیت خود را در دفتر مرکزی واقع در مشهد مقدس آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۲    
مدیرکل ارشاد خراسان رضوی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عضویت هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع) درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۵    
با حکم مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان اردبیل،هیئت دواران سومین همایش بین المللی علمی و پژوهشی گفتگو و مناظرات رضوی معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۵    
طی حکمی از سوی سید عباس صالحی، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه ای محسن جوادی را به سمت معاون امور فرهنگی، عبدالهادی فقهی زاده را به سمت معاون قرآن و عترت و حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی را به سمت مشاور وزیر در ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: آرشیو 12ساله و نامه های برگزیده جشنوارنامه ای به امام رضا (ع) گنجینه ارزشمندی برای تولیدات فرهنگی و هنری است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵    
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از واگذاری دهمین جشنواره ملی پویانمایی رضوی به بخش خصوصی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۵    
صبح امروز چهارم آبان ماه اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به استقبال محمود رضا برازش رفت که قرار است به زودی سکان هدایت این بنیاد را برعهده بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰    
یک شاعر و منقد مشهدی با اشاره به اینکه تصویرسازی در شعر امروز کمتر به چشم می خورد، گفت: سینما، تلوزیون و عکاسی وقتی وارد دنیای هنر شد تصاویر در شعر کمتر شد و دلیل این است که مردم دیگر مجبور نبودند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۰    
شاعر آیینی گفت: شعر رضوی هر سال در دهه کرامت در کرمان برگزار می شود اگر در مشهد برگزار شود رنگ و بوی بهتر و کاربردی تر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۰    
برگزیده جشنواره دوبیتی و رباعی رضوی معتقد است امام رضا(ع) هیچ سلامی را بی پاسخ نمی گذارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۰    
داور بخش بومی جشنواره نامه ای به امام رضا(ع) گفت: دلگویه با امام رضا(ع) با زبان محلی بسیارتاثیرگذارودلنشین است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۰    
طی مراسمی در باغ موزه قصر، برگزیدگان جشنواره عکس تلفن همراه هشت معرفی و نمایشگاه آثار افتتاح شد. احمد مسجدجامعی و مجید ملانوروزی از جمله افرادی بودند که از این نمایشگاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی را به عنوان "مشاور وزیر و دبیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد" منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا ارباب سلیمانی را به عنوان "مشاور وزیر در امور فرهنگی، دینی" منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۱    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) رامی توان مردمی ترین رویداد میان جشنواره های فرهنگی و هنری امام رضا(ع) عنوان کرد.جشنواره ای که پذیرای دلنوشته های عاشقانه دهها هزار ایرانی و هزاران خارجی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۸    
محمدحسن واحدی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اکبر شیخ مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۸    
محمدحسن واحدی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اکبر شیخ مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۸    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: تاسیس اندیشکده رضوی یکی از کارهای مهم بنیاد بین المللی امام رضا(ع) است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۸    
سید عباس صالحی با تأکید بر حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ثبت دهه کرامت در تقویم رسمی کشور گفت: همه دستگاه های مسئول و حاضر شورای فرهنگ عمومی باید با نگاه مثبت به این طرح توجه کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از تصدی گری و اجرایی خارج و به سمت حاکمیتی پیش برود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۷:۴۸    
معاون فرهنگی هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: نباید شاعر آیینی را محدود به سرودن شعرآئینی کنیم، اگر شاعر آیینی را در این زمینه محدود کنیم از او هیچ شعر تازه ای تراوش نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۷:۴۸    
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و با همکاری بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی دومین نشست کتاب خوان تخصصی "فرهنگ رضوی" برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۷    
گردهمایی سالانه معاونان اداری و مالی و ذی حسابان ادارات فرهنگ و ارشاد کل کشور آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۷    
در جلسه کمیته علمی همایش ملی علمی- پژوهشی حضرت شاهچراغ(ع) که در تاریخ سوم مهرماه 96 برگزار شد، به دلیل استقبال و درخواست اساتید و پژوهشگران حوزی و دانشگاهی جهت تمدید مهلت ارسال مقالات ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۷    
درشماره اخیر فصلنامه علمی–پژوهشی فرهنگ رضوی مقاله ای با عنوان شاخص های ارزشی مسجد گوهرشاد مشهد از منظر حکمت انسی منتشرشده است که درآن با اشاره به تاخت وتازهای مختلف به سرزمین ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۷    
امام رضا(ع) در فرهنگ عامه مردم مازندران جایگاه وریشه عمیقی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۷    
استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه کرمان با بیان نکاتی از سیره سیاسی و عبادی امام سجادعلیه السلام، تصریح کرد: صحیفه سجادیه مانند یک کتاب سیاسی است و مضامین آن فقط دعا نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۷    
همواره این پرسش مطرح است که امام سجاد(ع) پس از عاشورا در واقعه هولناک حره و شورش مردم مدینه چرا اقدام و همراهی نکرد و سیاست سکوت را در پیش گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهرزاد دانش را به عنوان مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه مشاوران وزیر در امور اجتماعی و امور بانوان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۷    
نشست هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های بخش دانشگاهیان شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸    
تاکنون و تا نیمه مهرماه کودکان و نوجوانان شرکت کننده در “هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی" در بیش از 60 کتابخانه عمومی خراسان رضوی با شرکت در اختتامیه کتابخانه ای لوح سپاس دبیرکل کتابخانه های عمومی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه از برگزاری عصر استانی شعر رضوی در این شهرستان خبر داد و گفت: علاقه مندان به فرهنگ رضوی تا بیستم آبان برای ارسال آثار مهلت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حافظ از دین و از مفاهیم بلند وحی در ابعاد وسیعی برخوردار است و جامعه دینی ایران با این وجه حافظ پیوند عمیقی داشته و دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۹    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در نشست کارگروه رسانه های دیجیتال جشنواره بین المللی امام رضا(ع) بر اهمیت استفاده و بهره مندی از ظرفیت های فضای مجازی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۹    
معاون فرهنگی هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در آیین اختتامیه جشنواره ملی مشاعره رضوی غزل خوانی کرد و گفت: دلم شوق تو را از باغ رضوان، بیشتر دارد/ بهشت کویت از فردوس، خواهان بیشتر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در آیین اختتامیه جشنواره مشاعره رضوی گفت: با توجه به این که جشنواره مشاعره رضوی با هدف آشنایی نسل جوان با شخصیت برجسته و بزرگ امام رضا (ع) برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۹    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به مناسبت آغاز دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی گفت: جشنواره مشاعره رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۹    
دوازدهمین دوره جشنواره ملی مشاعره رضوی پس از یک روز رقابت مشاعره کنندگان، با معرفی برگزیدگان در بوشهر پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۹    
در نشست صمیمی مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با دست اندرکاران و پیشکسوتان ورزش استان خراسان رضوی که در محل این بنیاد برگزار شد؛، اکبر شیخ ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۹    
مشاور بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به تعامل دوسویه بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با حوزه ورزش اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹    
دبیر جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) گفت: آثار تولید شده حوزه سینمایی جشنواره امام رضا(ع) از لحاظ کمی و کیفی قابل قبول است و با بهره بردن از نظرات کارشناسان سینمایی و برگزاری کارگاه های ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۹    
شورای بین الملل شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) عصر امروز با حضور علی اصغر کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در محل وزارت ارشاد برگزار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۹    
رئیس هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با یادآوری تاکید هیئت مدیره این بنیاد بر ترجمه آثار ارزشمند در حوزه سیره و فرهنگ رضوی به زبان های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۹    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با بیان اینکه برنامه های ترویج فرهنگ و سیره رضوی در پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در 77 کشور و 2 هزار و 400 نقطه جهان برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۹    
شورای بین الملل شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) عصر امروز با حضور علی اصغر کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در محل وزارت ارشاد برگزار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۹    
دکتر واعظی عضو هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، چند زبانه کردن رسانه های فعال در حوزه ترویج فرهنگ رضوی از جمله خبرگزاری رضوی و فصلنامه رضوی را ضروری خواند و بر تجهیز کتابخانه های رضوی در خارج ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۵    
دبیر جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) گفت: لازمه ارتقای برنامه های پژوهشی در هر استان ارتباط و همکاری بین دستگاه متولی آموزش آن استان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۵    
رئیس حوزه هنری استان خراسان رضوی گفت: توجه به ظرفیت های شهرستان های استان در مردمی شدن هر چه بیشتر برنامه ها کمک می کند و باعث ارتقا آن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۵    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) همه ساله پذیرای هزاران دلنوشته ای است که عاشقان امام رضا (ع) از سایر کشورهای دنیا به دبیرخانه این جشنواره ارسال می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۵    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در پیامی خطاب به دکتر علی غیاثی ندوشن انتصاب وی به سمت مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۵    
یک منتقد و شاعر با بیان اینکه هنجارگریزی حرکت خود خواسته است که در شعر اتفاق می افتد، گفت: یک نوع از هنجارگریزی ها (هنجارگریزی لحنی) در شعر آیینی بسیار مفید است و در معمولا در اشعار آیینی به ندرت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۵    
در دیدار محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) اعلام شد؛ کتاب های صحیفه رضویه و صحیفه جوادیه چاپ و منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۰    
هم زمان با فرا رسیدن سالگرد شهادت امام سجاد(ع) پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR پوستر امام سجاد (ع) پیام آور عاشورا را با استفاده از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۵    
متن سخنرانی و خطبه حضرت زینب(س) در شام بر اساس نص لهوف این چنین آمده است که در این مطلب می توانید آن را مطالعه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی علی غیاثی ندوشن را به عنوان مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۵    
در منابع روایی شیعی تأکید شده است که انسان حتماً باید برای سفر خود هدف و انگیزه الهی داشته باشد و بهترین زاد و توشه را برای سفر خود آماده کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۵    
با حضور مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) جلسه شورای بین الملل شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۵    
شورای بین الملل شانزدهمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) در تهران با حضور مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۵    
نشست انجمن ادبی آیینی ارادت با حال و هوای ماه محرم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۵    
به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب مسابقه کتاب خوانی رضوی با موضوع ازدوج و خانواده در مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۵    
چهارمین دوره جشنواره سراسری شعر دوبیتی و رباعی رضوی همزمان با دهه کرامت، مرداد ماه امسال در همدان برگزار شد. دادیار حامدی در این دوره از جشنواره به عنوان نفر برگزیده انتخاب و معرفی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۵    
همزمان با هفته دفاع مقدس، خبرنگار خبرگزاری رضوی دفتر استان فارس به عنوان خبرنگار برتر و فعال حوزه دفاع مقدس معرفی و از وی تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۵    
در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با معاون فرهنگی استانداری خراسان رضوی بر مردمی تر شدن جشنواره امام رضا(ع) تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۵    
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: تجلیل و پاسداشت خانواده های شهدای مدافع حرم که انعکاس ویژه و جالبی در میان حضار به ویژه اهل سنت داشت هم چنین حضور علمای اهل سنت و پیروان دیگر ادیان در آیین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۵    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) گفت: مجموعه صحیفه رضویه با مشارکت آستان قدس رضوی منتشر می شود و جهت استفاده زائران در حرم مطهر رضوی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۵    
آرزوی "خاتون ددا"و همسرش در جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع) براورده شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: آیین اختتامیه سومین همایش بین المللی علمی پژوهشی گفتگو و مناظرات رضوی 4آبان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۹    
همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم نمایش نامه های شرجی در شهرهای استان اردبیل به روی صحنه می رود
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۹    
اگر بخشی از عبادت را ترک ظلم بدانیم، به نکته دقیق تر و عمیق تری دست می یابیم و آن اینکه به بهانه برگزاری مجالس عزای حسینی و ابراز دوستی و محبت نسبت به خاندان پیامبر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۹    
مراسم تودیع و معارفه شهردار مشهد ظهر پنجشنبه با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار پیشین مشهد، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از تاسیس مجمع خیرین فرهنگ رضوی در هر استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۷    
معاون فرهنگی و هنری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) پررنگ کردن بعد مردمی را یکی از افتخارات پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۷    
پسر شبیب. محرم ماهی است که اعراب جاهلیت بخاطر احترامش ظلم و ستم و کشت و کشتار را در آن ماه حرام کرده بودند و این امّت با اینکه به حرمت این ماه آشنایی داشت احترام پیامبر خود را رعایت نکرد و در این ماه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۷    
معاون فرهنگی و هنری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با اشاره به اینکه باید در خوانش شعر مذهبی دقت کنیم و تلاوت گری آن را بیاموزیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۷    
دکتر عمادی پزشکی ایرانی است که توانست با انسان دوستی و رفتار خود ، نام علی بن موسی الرضا (ع) را در افریقا طنین انداز کند و در دل انسان های محروم قاره سیاه جای بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۷    
در نشست ستاد اجرایی دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی که با حضور کمیته های اجرایی جشنواره در دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۷    
عبدالمجید حاجبی مدیرکل توسعه منابع انسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع)،بازدید کرد و در جریان فعالیت های این بنیاد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد با تاکید بر اینکه مردمی تر شدن جشنواره های امام رضا(ع) از ضروری ترین اقدام ها در شانزدهمین دوره این جشنواره است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۷    
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد با بیان اینکه 7 هزار و 618 مسجد رضوی در سطح کشور وجود دارد، گفت: با استفاده از این ظرفیت می توان شبکه مساجد رضوی را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۷    
مدیرکل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از ارائه پیشنهاد به بنیاد بین المللی امام رضا(ع) برای برگزاری سلسله نشست های معرفت افزایی رضوی در دانشگاه های سراسر کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۷    
جلسه شورای مشورتی جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با حضور اعضاء این شورا در محل دفتر معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از برگزاری اولین جشنواره صحیفه رضویه در سطح ملی همزمان با شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و گفت: این جشنواره در قالب های حفظ ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۴    
آیین اختتامیه نخستین جشنواره مردمی کرامت با حضور تولیت حرم حضرت معصومه(س)؛ در تالار شهید مطهری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴    
مسئول امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: از آیه مباهله می توان به مقام و منزلت حضرت علی (ع) نزد پیامبر اکرم (ص) پی برد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴    
بیست وچهارم ذی الحجه روز مباهله نام گرفته است. در این روز که روز نزول آیه تطهیر نیز هست، خداوند بر ارزش ها و فضیلت های اهل بیت (ع) و جایگاه راستین آنان در درک و شناخت اسلام راستین مهر تأییدی دیگر زد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: 72هزار و 785 نفر در این جشنواره شرکت کردند که نسبت به ششمین جشنواره میزان مشارکت از رشد 9 برابری برخوردار بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۴    
با تجلیل از برگزیدگان، دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی 19 مهردر بوشهر به پایان می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۴    
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجد را محور فکر، اندیشه و خلاقیت دینی و معنوی عنوان کرد و گفت: امروزه تلاش دشمنان در راستای به انزوا کشیدن مساجد است و در حال ایجاد بدل هایی برای مسجد است تا آن را به ...
مشاهده نتایج بیشتر...