سه شنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۳:۵۶Jan 2018 23

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 28 اسفند 1395 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 31 فروردین 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 31 اردیبهشت 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 31 خرداد 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 28 تیر 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 30 مرداد 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 30 شهریور 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 1 مهر 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 30 آبان 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 30 آذر 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 1 دی 1396 بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا 1 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۷    
با پیروزی انقلاب اسلامی آن توانایی های که در فضای تبلیغی کشور وجود داشت، به فضای تبلیغ بین المللی اسلام هم منتقل شد و مبلغینی که فقط هدفشان امت اسلامی بود حرکتی به سوی بین المللی کردن تبلیغ اسلام ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۷    
تو را به سایهٔ طوبی و سدرهٔ جا بادا نوید آیهٔ طوبی لهم تو را بادا
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۷    
همایش پژوهشی فضایل رضوی؛ در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع)،در سیستان و بلوچستان برگزار شده است که در مقاله شرایط اجتماعی و سیاسی دوران امامت امام رضا علیه السلام و نقش آن ویژه آن حضرت در پیشبرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۷    
آن روز هوا صاف و بدون ابر بود اما امام که همراه با چند تن از صحابی خود در حرکت بودند، لباس بارانی به همراه داشتند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۷    
نشست تخصصی تحلیل و بررسی جشنواره آواها و نواهای رضوی استان تهران در محل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۷    
جشنواره شعر و مشاعره رضوی؛در قالب برنامه های بخش دانشگاهیان،جشنواره بین المللی امام رضا(ع)،برگزار می شود. اعجاز یکی از آثار برگزیده این جشنواره است که در ادامه می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۷    
سبک زندگی؛ از موضوعات مورد توجه در سال های اخیر بوده است که انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، کتاب سبک زندگی رضوی را در 8 جلد منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
معاون اداره کل تبلیغ وترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره رضوی در راستای ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) گام بر می دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
سبک زندگی؛ از موضوعات مورد توجه در سال های اخیر بوده است که انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، کتاب سبک زندگی رضوی را در 8 جلد منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۷    
منصور یال وردی یکی از شاعران جوان کشور است که تاکنون چند مجموعه شعری منتشر کرده و اشعار رضوی فراوانی دارد.او یکی از مخاطبان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) نیز بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۷    
ترانه همان شعر بروزرسانی شده مخاطب پسند است که بزرگترین ویژگی آن زبان و واژگان صمیمی و قالب خودمانی آن است و همین خصوصیت آن را در طول سالیان دراز بر زبان ما نگه داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از انتشار کتاب و لوح فشرده آثار برگزیده هفتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور به همت این اداره کل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی، هنری امام رضا (ع) با استاندار خراسان رضوی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۷    
جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در مطبوعات هر ساله به میزبانی گیلان و در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برگزار می شود، برشی از مطلب نفر اول بخش گزارش این جشنواره در ادامه می آید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۷    
معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری پنجمین دوره جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی در همدان همزمان با دهه کرامت سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۷    
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: طراحی پوستر فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی داستان رضوی (کبوتر حرم) به مسابقه گذاشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۱    
سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل، برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) را در ترویج فرهنگ منور رضوی موثر دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، عبدالرضا سهرابی را به عنوان مدیرکل دبیرخانه شواری فرهنگ عمومی این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۱    
جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، برای گروه های مختلف برگزار می شود که دانشجویان یکی از گروهای مخاطب این جشنواره هستند.جشنواره شعر رضوی به همت دانشگاه بیرجند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۱    
ساختارآوایی شعری یکی از راه های ایجاد این هم گونی است و آن شامل هرگونه تناسب و توازن صوری است که از طریق تکرار کلامی و مطابق قواعد و الگوهای خاص زبانی شکل می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۱    
جشنواره تولید کتاب رضوی برای کودکان و نوجوانان برای سومین دوره پیاپی به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری و در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۱    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از نویسندگان کشور خواست تا خود را برای جشنواره ملی داستان رضوی آماده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۱    
از ابراهیم بن عباس صولی نقل شده است: من هرگز ندیدم که ابی الحسن الرضا در سخن گفتن با کسی درشتی کند؛ هرگز ندیدم سخن کسی را پیش از اتمام از آن قطع کند؛ هرگز درخواست کسی را که قادر به انجام دادن آن بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیرکل امور فرهنگی جامعه المصطفی العالمیه ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت پیشبرد اهداف جهانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۱    
جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، برای گروه های مختلف برگزار می شود که دانشجویان یکی از گروهای مخاطب این جشنواره هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۱    
معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مجموعه برنامه های رضوی را بستری برای کمک به توسعه فرهنگ دینی دانشگاه ها و جامعه دانست و بر گسترش فعالیت های حوزه رضوی در سطح اساتید و کارکنان دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۱    
حجت الاسلام حسین شهامت گفت: مامون به دنبال سوءاستفاده از جایگاه مذهبی و معنوی امام بود اما امام رضا(ع) آنقدر هوشمندانه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۱    
15 دوره از برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) می گذرد و آثار هنری نفیسی توسط هنرمندان کشور در قالب این جشنواره بین المللی خلق شده است که منتخبی از آثار هنری از نگاهتان می گذرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۱    
کرمانشاه در شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، میزبان همایش علمی و پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در ادبیات تعلیمی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۱    
جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبان ترکی همزمان با دهه کرامت، در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، در زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۱    
در کنار تمامی کتاب های مرجعی که این روزها در حوزه های مختلف منتشر می شود، دانشنامه امام رضا (ع) همچون ستاره ای در آسمان کتب رضوی می درخشد
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جواد مرادی نیا را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۱    
محمودرضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در دیدار حسین اکبری مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته جهت برگزاری جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، ناصر مقدم را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۱    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (علیه السلام) هر ساله در مازندران برگزار می شود که شهر ساری مردادماه امسال میزبان دوازدهمین دوره این جشنواره با بیش از 150 هزار اثر دریافتی بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۱    
فیلمساز جوان یزدی که در هشتمین دوره جشنواره فیلم رضوی در بخش مستند رتبه اول را کسب کرده است درباره این جشنواره گفت: جشنواره فیلم رضوی طی این چند دوره برگزاری به تعریف جدیدی از فیلم دینی رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۱    
معاون فرهنگی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: استان اردبیل جزو استان های پیشگام در حوزه برنامه های رضوی است و همواره اردبیل میزبانی شایسته ای از برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۱    
جشنواره دو بیتی و رباعی سرایی رضوی؛هر ساله در جوار آرامگاه باباطاهر عریان در همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۱    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (علیه السلام) هر ساله در مازندران برگزار می شود که شهر ساری مردادماه امسال میزبان دوازدهمین دوره این جشنواره با بیش از 150 هزار اثر دریافتی بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۱    
کتاب صحیفه رضویه که ترجمه فارسی کتاب الصحیفه الرضویّه الجامعه است حاوی 62 دعای امام رضا(ع) است که توسط علامه موحد ابطحی در قالب کتاب صحیفه رضویه جمع آوری شده و انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۶    
جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی همه ساله در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در شهر کرد استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود و کودکان و نوجوانان کشور و همینطور هنرمندانی که برای این دو قشر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۶    
15 دوره از برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) می گذرد و آثار هنری نفیسی توسط هنرمندان کشور در قالب این جشنواره بین المللی خلق شده است که نمونه ای از آثار در ادامه می آید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمد سلگی را به عنوان رییس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۶    
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، علیرضا فارسی را به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۶    
اگر ابیات شعر کمتر از هفت بیت باشد نباید قافیه تکرار شود، قافیه تکراری در شعر سبب تخریب موسیقی آن می شود چراکه قافیه نقش مهمی در شعر دارد و تمام ساختار یک بیت را قافیه سامان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۶    
مهارت اجتماعی "گفت وگو" در قلب فرهنگ رضوی جای گرفته است، تا جایی که امام رضا(ع) را امام گفت و گو می نامند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۱    
برگزیدگان بخش داستان نویسی رضوی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۱    
در پی استعفای محمد خدادی، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی سید ضیاء هاشمی را به عنوان مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۱    
دبیر تخصصی جشنواره ملی داستان رضوی با تاکید بر لزوم توجه به ارتقای کیفیت آثار در جشنواره چهاردهم گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۹    
اسماعیل آذر از تولید دو برنامه جدید مشاعره قرآنی و مشاعره با موضوع امام رضا (ع) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۹    
جشنواره شعر رضوی؛ هر ساله در قالب یکی از برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برگزار می شود و شاعران سروده هایشان در مدح ضامن آهو را به این جشنواره می فرستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۹    
مسوول دبیرخانه جشنواره ملی داستان رضوی گفت: طرح "رایحه رضوی" به صورت تلفیقی از هنرهای مختلف در استان سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۹    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از ابراز رضایت مسوولان بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از روند برگزاری جشنواره داستان رضوی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۴    
بعد از فاطمه زهرا سلام الله علیها از جهت گستردگی شفاعت، هیچ کس و حداقل هیچ بانویی به شفیعه محشر، حضرت معصومه دخت موسی بن جعفر سلام الله علیها نمی رسد، که امام به حق ناطق ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۴    
با پیشنهاد رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علیرضا کمساری را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم شد منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۴    
در اشعار غیر شیعه قساوت نقش پررنگی دارد و شاعر آیینی در جایگاه ذاکر اهل بیت محسوب می شود، به همین دلیل در اشعارگفتمان شیعی عنصر عاطفه باید پررنگ باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۴    
هجدهمین شماره فصلنامه علمی-پژوهشی فرهنگ رضوی به همت بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۳    
جشنواره داستان نویسی رضوی (کبوتر حرم) هر ساله در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و به میزبانی سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۳    
جشنواره داستان نویسی رضوی (کبوتر حرم) هر ساله در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و به میزبانی سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۶:۵۳    
معاون فرهنگی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: مسئولین برگزاری جشنواره امام رضا(ع) در شهرها، بهار شهر خود را به ویژه برنامه های رضوی اختصاص دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمد سلطانی فر را به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
سیدعباس صالحی در حکمی، حسین انتظامی را به عنوان دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
معاون فرهنگی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در شیراز با اشاره به تأثیر گسترده همایش های علمی پژوهشی گفت: بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با برگزاری 32 همایش استانی و 77 همایش علمی، فرهنگی، پژوهشی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور جشنواره کتابخوانی رضوی را عامل روی آوری بیش از گذشته مردم به کتابخانه ها و حرکتی موثر در پیوند عمیق مردم و کتابخانه ها دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
باهمت بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع)، کتاب سفر با خورشید زندگی به سبک امام رضا (ع) منتشر شد
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
اختتامیه همایش ملی علمی پژوهشی حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) با حضور تولیت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، معاون فرهنگی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و جمعی از اندیشمندان در سالن ولایت آستان مقدس احمدی و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از برگزاری سومین جشنواره ملی شعر رضوی اقوام ایرانی در شیراز خبر داد و گفت: به زودی فراخوان این جشنواره در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
آیین اختتامیه همایش ملی علمی پژوهشی حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) با حضور تولیت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۳    
مسوول دبیرخانه جشنواره ملی داستانهای رضوی از بررسی روند برگزاری این جشنواره در بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در مشهد مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۳    
کتاب نسیم ملکوت حاوی مجموعه شعرهای رضوی نویافته از 100 شاعر منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۳    
شاعران باید اشعاری با مضمون شهدای مدافعین حرم بسرایند چرا که آنان در این زمینه مظلوم واقع شدند، همچنین آنان می توانند با سرودن اشعار خود به تقویت روحیه ی جهادی و حماسی جوانان در جبهه مقاومت کمک کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۳    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (علیه السلام) هر ساله به میزبانی مازندران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۳    
کتاب صحیفه رضویه که از انتشارت بنیاد بین المللی امام رضا(ع) است دارای دعاهای زیبایی است که در فرازی از این کتاب امام رضا(ع) سخنی جالبی درباره افزایش روزی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۳    
همایش علمی پژوهشی حضرت شاهچراغ (ع) با معرفی مقالات برگزیده ،5 دی ماه 96 در شیراز برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۳    
تولیدات جشنواره های داستانهای رضوی (کبوتر حرم) در پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان در معرض دید علاقه مندان به فرهنگ رضوی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۳    
کتاب هجرت امام رضا (ع) به ایران و دستاوردهای جاودانه آن از سوی بنیاد بین المللی فرهنگی، هنری امام رضا (ع) منتشر شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۳    
امام رضا (علیه السلام) همچنین فرزند را موهبتی از طرف خداوند دانسته و می فرماید: فرزند آدمی هدیه ای است برای او .
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۱:۵۳    
آیت الله العظمی نوری همدانی به همایش ملی نماز، ولایت و مسجد در فرهنگ رضوی پیامی ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۱:۵۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی را به عنوان مدیر کل دفتر امور مجلس منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۳    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در حکمی فرشید فلاح را به عنوان معاون اجرایی این بنیاد منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۳    
تقریبا دو سال قبل بود که داستان حقیقی شهدای غواص به شکل حیرت آوری آوازه اش در همه جا پیچید و افراد زیادی از جامعه را به واکنش وادار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۸:۵۳    
جشنواره شعر رضوی؛ هر ساله در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برگزار می شود قطعه زیر یکی از این آثار برگزیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۳    
سید طه موسوی، برگزیده دوره های مختلف جشنواره ملی مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی و چهره قرآنی اردبیل، دعوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۳    
جشنواره شعر رضوی در قالب برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برگزار می شود.شعر زیر یکی از آثار برگزیده این جشنواره است. خیابان هایِ منتهی به تو رفتارِ عجیبی دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۳    
معاون دانشگاه پیام نور از آغاز به کار دومین همایش ملی علمی و پژوهشی نماز، ولایت و مسجد در فرهنگ رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۳    
جشنواره خاطرات زیارت رضوی یکی از برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است که خاطره زیر یکی از آثار برگزیده این جشنواره است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۳    
شاعران بسیاری در مدح ضامن آهو سروده اند.بخشی از اشعار رضوی به زبان کردی در کتاب مهر رضوی و ادبای کرد منتشر شده است که یکی از این شعرها در ادامه می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۳    
دکتر محمد عبدالقدوس از میهمانان خارجی جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام) خاطره عجیب دعوتش به این جشنواره را تعریف کرده که در کتاب رایحه رضوی از انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز آمده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۳    
یازدهمین دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی از برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، پس از سه روز رقابت فشرده 12 گروه نمایشی از استان های مختلف کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۸    
استفاده از ردیف و قافیه های جدید و به کاربردن کلمات نو در شعر می تواند به خلاقیت شاعر در شعر کمک کند، متاسفانه فقر واژگانی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۸    
پیرمرد 91 ساله ای که 72 سال هر غروب و طلوع در بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) نقاره می نواخت ظهر روز گذشته دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۸    
حاج احمد اقوام شکوهی قدیمی ترین نقاره نواز بارگاه رضوی که 72 سال در خدمت بارگاه امام رضا بود در 91 سالگی درگذشت. وی در مرداد ماه 96 در اختتامیه جشنواره آواها و نواهای رضوی تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۴۸    
گفت وگوی امام حسن با معاویه یا نمایندگان معاویه برسر صلح رامی توان مذاکره دانست. چون صحبتی که امام حسن کردند، امتیازاتی را به معاویه دادند و در عوض امتیازاتی را درخواست نمودند؛ به عنوان مثال ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۷:۴۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت : بیشترین مخاطبان اجراهای نمایش کودکان و خانواده ها هستند که نشانگر تاثیرات مثبت این جشنواره در گسترش فرهنگ منور رضوی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۷:۴۸    
امام سجاد علیه السلام چگونگی عرض حاجت به پروردگار متعال را در دعای سیزدهم صحیفه سجادیه به زیبایی بیان کرده است .
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۷    
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در دیدار با معاون سیاسی اجتماعی، امنیتی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد، جشنواره های استانی امام رضا (ع) بازنگری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۷    
در دیدار معاون استاندار خراسان رضوی با مدیرعامل و اعضای هیئت تحریریه خبرگزاری رضوی بر نقش مهم خبرگزاری رضوی در ترویج فرهنگ گفت و گو و تلاش برای تطبیق فرهنگ رضوی با شرایط امروز جهان تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۷    
محقق و پژوهشگر مطالعات قرآن و حدیث دانشگاه کوفه، گفت: توجه به مناظره و گفتگوی دینی از مهم ترین شاخصه های امام هشتم شیعیان، حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) است
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۷    
مرشد مهدی چایانی اعتقاد دارد پرده خوانی رضوی روایت عشق است و مردم با علاقه قلبی به تماشای آن می نشینند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، سیدمحمدمجتبی حسینی را به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...