چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۱:۰۹Apr 2018 25

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۷    
باید فضایی در شهر مشهد ایجاد شود تا اگر فردی خود را گناهکار می داند با سفر به مشهدالرضا(ع) متنبه شود و تغییری در الگوهای رفتاری و شخصیتی وی پدید آید اما در حال حاضر متاسفانه فضای شهری این گونه نیست و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۶    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه از ارسال بیش از 100 اثر به اولین جشنواره شعر رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۶    
فراخوان مسابقه خاطرات زیارت از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مسئول کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۶    
امام رضا(ع) در مسیر هجرت تاریخی شان به سوی ایران از شهرهای مختلفی عبور کردند که در کتاب مجموعه مقاله های پنجمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت به آن اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۴    
آیت الله عبدخدایی عضو مجلس خبرگان رهبری در دفتر خبرگزاری رضوی حضور یافته و با اعضای هئیت تحریریه به گفتگو پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۴    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با رئیس نمایندگی جامعه المصطفی العالمیه در مشهد دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۴    
مدیراجرایی جشنواره ملی نگارگری رضوی بیستم خرداد را آخرین مهلت ارسال آثار به سایت جشنواره اعلام کرد و گفت: نمایشگاه آثار برگزیده نیز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۴    
معاون سیمای مرکز صداوسیمای یزد گفت: برگزاری جشنواره رضوی موتور محرکی برای حضور استعدادهای نوظهور، فعالان عرصه فیلم سازی و محملی برای شکوفایی شور زندگی و نور بندگی در قاب سینما است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
مسئول دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری در آذربایجان غربی گفت: سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری مردادماه امسال در ارومیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
دبیر سومین جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی از انتشار فراخوان سومین دوره این جشنواره خبر داد و گفت: جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی در دو بخش کتاب های چاپ شده و آماده چاپ برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۴    
رئیس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: رسانه ها یکی از کارآمدترین ابزار برای انتقال فرهنگ و سمت و سودهی به افکار عمومی هستند لذا بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ رضوی می ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۴    
امام سجاد(ع)، همان گونه که در برابر خداوند زین العابدین بود، در برابر مردم سیدالکرام بوده است. امام علی ابن الحسین(ع) در حوزه رفتارهای فردی و اجتماعی بیشترین تأکید را بر اصول اخلاقی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
مهلت ارسال اثار به شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در بخش کودک و نوجوان تا 15 خردادماه امسال اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
اولین نشست تخصصی اتاق فکر و شورای سیاستگذاری سومین جشنواره سراسری آوها و نواهای رضوی با حضور دبیر اجرایی و بزرگان موسیقی آیینی ایران در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
سرپرست گروه موسیقی سراب چهارمحال و بختیاری با پُراهمیت خواندن برگزاری جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: این رویداد موسیقی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴    
نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه محصولات رضوی واقع در نبش امام خمینی 62 که چندی پیش با حضور معاون وزیر ارشاد و مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) و دیگر مسئولان این بنیاد بازگشایی شد از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۴    
حضرت امیر (ع) برای تربیت و تأدیب حضرت عباس خود بطور مستقیم وقت گذاشته و در دفعات و مراحل متعدد و مختلفی اقدام به آموزش و پرورش شخصیتی و هویتی حضرت عباس نموده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۴    
مدیرعامل خبرگزاری رضوی از برگزاری جشنواره ملی خبرنگاران برتر رضوی در قالب برنامه های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۴    
مدیر اداره کل کتابخانه های استان فارس درخصوص برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در سال جاری گفت: کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی آماده و اعلام وصول شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
سید جلال فیاضی مدیرعامل خبرگزاری رضوی با سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
در اشعار آیینی باید عبارت هایی استفاده شود که در شان ائمه اطهار(ع) باشد و نیز عصمت عبارات در اشعار حائز اهمیت است و نباید از کلماتی استفاده شود که معانی منفی به ذهن مخاطب القا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۹    
هلال ماه شعبان المعظم فرا رسید، ماه شعبان ماه پذیرائی خاص خداست با اطعمه و اشرب های معنوی.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۹    
با توجه به اینکه امسال، توسط مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است، بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز سعی می کند که از تولیدات فرهنگی و هنری ایرانی به خصوص با موضوعات اسلامی در ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۹    
نشست دبیران کارگروه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) و معاونان این بنیاد در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
دبیر سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در احکامی جداگانه اعضای شورای سیاستگذاری و اتاق فکر این جشنواره را منصوب کرد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۹    
نشست دبیران کارگروه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)با مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) و معاونان این بنیاد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۰    
نشست شورای سیاستگذاری و اتاق فکر سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی با حضور بزرگان موسیقی ایران از جمله آریا عظیمی نژاد آهنگ ساز برجسته کشور و خالق موسیقی ماندگار آمدم ای شاه پناهم بده در تهران برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۰    
کودکان و نوجوانان به امام رضا(ع) نامه می نویسند تا خلاقیت های ادبی خود را در مسابقه نامه ای به امام محک بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۱    
در طراحی پوستر شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با توجه به رویکرد ملی، و هویت ایرانی سعی شد تا نقش و نقوش معنوی که در ابنیه های مذهبی وجود دارد بیشتر به چشم آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۱    
در کتاب مجموعه مقاله های پنجمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت؛ به این سوال مهم پاسخ داده شده که امام رضا (ع) در مسیر ورود به ایران از چه شهرهایی عبور کردند؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۱    
دومین دوره جشنواره عکس هشت در قالب برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۱    
جلسه هم اندیشی فصلنامه علمی- پژوهشی "فرهنگ رضوی" با حضور اعضای هیئت تحریریه برگزار شد و در آن نامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تحریریه و نیز رویکردهای انتشار فصلنامه مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۸    
اشعار سپید رضوی در فضای شعر آیینی کشور کمرنگ است که امیدواریم شاهد حضور هر چه بیشتر شاعران سپیدسرا در عرصه شعر آیینی باشیم چراکه قالب سپید ظرفیت گسترده ای در زمینه ی ارائه ی آثار رضوی و آیینی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۸    
جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در 15 دوره گذشته در رشته های مختلفی برگزار شده است که شعر یکی از این شاخه هاست.اثر زیر به جشنواره مدیحه سرایی رضوی که در اردبیل برگزار شده ، ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: 15 خردادماه، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۸    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در ادامه دیدارهای نوروزی خود با محمد سلگی رییس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: جشنواره ملی سرود رضوی به میزبانی قم و همزمان با دهه کرامت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۸    
مقاله؛ "واکاوی اصول و گونه های اعجاز در سیره امام رضا علیه السلام" تالیف محمود کریمی، ابوالفضل کاظمی ومحسن دیمه کار است که در فصلنامه فرهنگ رضوی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۸    
پوستر شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) شامگاه گذشته بیستم فروردین با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۸    
فراخوان بخش کتاب سازی کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۸    
جشنواره آواها و نواهای رضوی در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۸    
مراسم ختم مرحوم حاج محمد برازش پدر فقید مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،با حضور سید عباس صالحی وزیر ارشاد، علی عسگری رییس رسانه ملی، هنرمندان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۸    
علی ثابت نیا رییس انجمن موسیقی ایران شد
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۹    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) گفت: کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) تاسیس می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۹    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در ادامه دیدارهای نوروزی خود با نیکنام حسینی پور مدیرعامل خانه کتاب، در تهران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۹    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با حجت الاسلام حبیب ا... ارزانی رییس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشوردیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۹    
به گزارش روابط عمومی بنیاد ین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع)؛ در این نشست که با حضور اعضاء هیئت مدیره و بازرس هئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد ابتدا مدیران و معاونت های بنیاد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۹    
فراخوان سیزدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع) در میان مسافران مسیرراه اهن شمال و قطار ساری به مشهد، اردوهای راهیان نور و گردشگران نوروزی مازندران توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۹    
مسوول دبیرخانه دائمی جشنواره ملی داستان رضوی از آغاز ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره داستان کوتاه رضوی خبر داد و گفت: پنجم مرداد مهلت ارسال آثار به این جشنواره تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۹    
جشنواره مشاعره رضوی در قالب برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، هر ساله در بوشهر برگزار می شود که در کتابی نیز این اشعار رضوی به منظور بهره بردن مخاطبان جشنواره،جمع آوری شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۹    
به گزارش خبرگزاری رضوی نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه محصولات رضوی با حضور علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۶    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تعیین رابطان جشنواره های فرهنگی هنری امام رضا (ع) در شهرستانهای مختلف این استان خبر داد و توسعه مشارکت و حضور فعال هنرمندان در این ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۶    
در نشستی که با حضور مشاور عالی و مدیران بنیاد امام رضا(ع) و مدیران رادیو زیارت در محل پخش برنامه های رادیو زیارت برگزار گردید بر همکاری در تولید برنامه های کیفی و اثرگذار و جریان ساز در حوزه فرهنگ و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۶    
در اجرای بند 7 ماده 11 اساسنامه بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) پنج عضو حقیقی هیئت امنا این بنیاد منصوب شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۶    
کارگروه اطلاع رسانی زیارت با حضور مدیرکل امور فرهنگی زائرین استانداری خراسان رضوی ،مدیرعامل ومشاور عالی بنیاد امام رضا(ع) و اعضاء کارگروه در محل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۶    
معماری جدید سایت خبرگزاری رضوی و نسخه موبایلی آن با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع) رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۵    
مدیراجرایی جشنواره ملی نگارگری رضوی در البرز، از انتشار فراخوان جشنواره نگارگری رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۵    
داور دوره های مختلف جشنواره داستان کوتاه رضوی، جوانان و دوستداران هنر نویسندگی را به خواندن بیشتر، تحقیق و پژوهش برای تولید آثار با کیفیت در حوزه ادبیات رضوی فراخواند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۵    
محمود رضا برازش در نشستی صمیمانه با بانوان فعال در بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، ضمن عرض تبریک میلاد حضرت زهرا(س) با اهدای هدایای به موجب پاسداشت مقام زن از ایشان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۵    
لحن تغزل در اشعار بیشترین پهنه ادبیات فارسی را تشکیل می دهد که در ابیات فارسی به لحن عشوه هم معروف است و در این لحن نهایت عاطفه باید استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۵    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونجوانان زنجان، گفت: فراخوان شانزدهمین جشنواره بین المللی "امام رضا(علیه السلام) "کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۵    
کتاب کبوتر حرم حاوی داستان های برگزیده سیزدهمین جشنواره ملی داستان رضوی از سوی بنیاد بین المللی فرهنگی، هنری امام رضا (ع) منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۵    
با تجلیل از برگزیدگان، اختتامیه جنشواره شعر بانوان اهل بیت(ع) با حضور حجت الاسلام سید حسین سیدی معاون فرهنگی و هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در مشهد به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۰    
جشنواره بین المللی امام رضا(ع)هر ساله در رشته های مختلف برگزار می شود که نمایش ام رضا یکی از آثار برگزیده جشنواره نمایشنامه نویسی در فرهنگ رضوی است که به میزبانی قزوین برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت : سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی در بخش های مسابقه نمایشنامه نویسی و نمایش های صحنه ای برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۰    
فراخوان سومین جشنواره سراسری حفظ چهل حدیث رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۰    
عضو شورای هم اندیشی دبیرخانه شعر رضوی به زبان ترکی آذری گفت: شعر رضوی در دو دهه اخیر با رشد چشمگیری در کشورمان روبه روست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: علاقه مندان به شرکت در سیزدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی که مهرماه سال آینده در بوشهر برگزار می شود، می توانند از امروز (دوشنبه) نام نویسی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۰    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع)هر ساله به میزبانی مازندران برگزار می شود.نامه زیر اثر برگزیده بخش بین الملل جشنواره نامه ای به امام رضا (ع) است که در ادامه می آید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۰    
جشنواره شعر رضوی در قالب برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) هر ساله در کرمان برگزار می شود. شعر زیر یکی از آثار برگزیده این جشنواره است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۰    
فراخوان هفتمین جشنواره سراسری آئین های نمایشی رضوی در دو بخش آئین های نمایشی و پرده خوانی و نقالی از برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) توسط دبیرخانه این جشنواره منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۰    
مضمون پردازی در مدح اهل بیت(ع) در سبک هندی(اصفهانی) بسیار رایج است و شاعران می توانند در سروده های آیینی خود بیشتر از این سبک استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۰    
منتخب ادوار جشنواره ملی داستان رضوی با تاکید بر تاثیر جشنواره های رضوی در ترویج فرهنگ رضوی در جامعه گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۰    
محقق و پژوهشگر حوزه فرهنگ و معارف دینی، با اشاره به ویژگی های دوران امامت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، گفت: دوران امامت حضرت امام رضا(ع)، عصر شکوفایی جدال علمی و کلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۰    
منش شخصی و خانوادگی امام رضا (ع) یکی از مقالات ارائه شده به همایش علمی امام رضا (علیه السلام) و پاسخگویی قرآن به پرسش های عصر است که به میزبانی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حمید ضیایی پرور را به عنوان مدیرکل مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۰    
نهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان عربی( یادمان دعبل خزائی ) از برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) برای نهمین سال متوالی در خوزستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در دیدار با شهردار مشهد بر کیفی سازی برنامه ها و مردمی شدن جشنواره بین المللی امام رضا(ع) تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۰    
جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور محمودرضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و ایرجی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و جمعی از مدیران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۱    
شاعر ناشر ارومیه ای و داور جشنواره شعر رضوی آذری گفت: شاعران رضوی پرداخت هنرمندانه و هنری به سیره نظری و عملی امام رضا(ع) داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۱    
فراخوان هشتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۱    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (علیه السلام) هر ساله به میزبانی مازندران برگزار می شود. نامه زیر برگزیده جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در رده سنی 15 تا 30 سال است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۱    
فراخوان سومین جشنواره سراسری آواها و نواهای رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۱    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: فراخوان ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۱    
دارنده رتبه اول داستان بلند جشنواره ملی داستان رضوی، حضور نویسندگان صاحب نام و مطرح کشور دراین جشنواره را ضروری دانست و گفت: حضور این نویسندگان رقابت را در این جشنواره جدی تر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۱    
در شعر سپید قرار گرفتن عناصر توسط شاعر تعیین می شود اما در شعر کلاسیک؛ شعر تعیین کننده است در نتیجه شعر کلاسیک هرگز تهی از موسیقی درونی و کلمه ای نبوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۱    
در دیدار مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر همکاری های مشترک در راستای گسترش فرهنگ رضوی تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۱    
کارگروه هنری شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) عصر یکشنبه 29 بهمن ماه با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران پیشنهاد کرد تا برای جوایز آن دسته از جشنواره های بین المللی امام رضا(ع) که طی ادوار مختلف توانسته اند فضای بهتر و استقبال و تأثیرگذاری بیشتری ایجاد کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۷    
در نشست هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع) که با حضور معاون وزیر ارشاد در مشهد برگزار شد؛ امام رضا(ع) اسوه اخلاق و گفتگو به عنوان شعار دوره شانزدهم جشنواره بین المللی امام رضا(ع) تعین شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
شعر ولایی ارزش معنوی فراوانی دارد؛ زیرا شاعر اهل بیت(ع) با سلاح برنده شعر و کلام رسا و هنر الهی خویش، امامان را به مردم می شناساند و با دعوت مردم به اطاعت و پیروی از امامان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری طرح آموزش نویسندگان داستان کوتاه رضوی از طریق آموزش از راه دور تحت وب در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۲    
مقاله؛ "تأملی بر جایگاه حقوق بشر در پرتو سیره و اندیشه رضوی" یکی از آثار برگزیده جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است که هر ساله در قالب همایش علمی پژوهشی شناخت اخلاق و آداب رضوی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۲    
جلسه هم اندیشی و رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور با حضور مدیرعامل خبرگزاری رضوی در گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۲    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، گفت: همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۲    
اولین نشست شورای راهبردی بخش بین الملل شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با دستور کار توسعه برنامه های بخش بین الملل در طول سال با محوریت ارائه برنامه ها و محتوای فرهنگ رضوی به زائران خارجی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۲    
جشنواره ادبیات کودک و نوجوان در فرهنگ رضوی در شهر کرد و در قالب برنامه های جشنواره امام رضا(ع) برگزار شده است که داستان دعوت یکی از آثار ارائه شه به این جشنواره در رده سنی نوجوانان است که در ادامه می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۲    
سبک زندگی؛ از موضوعات مورد توجه در سال های اخیر بوده است که انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، در این راستا، کتاب سبک زندگی رضوی را در 8 جلد منتشر شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۲    
شاعران باید از قالبهای شعری روان استفاده کنند تا مانند غزل شهریار ( علی ای همای رحمت) در اذهان مردم جاودان بماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۲    
مراسم هفتمین روز درگذشت زنده یاد رضا مقدسی؛ روزنامه نگار و پیشکسوت مطبوعات کشورمان فردا پنج شنبه در مسجد الرضا (ع) برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...