سه شنبه ۰۲ خردادساعت ۲۳:۳۳May 2017 23

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

  ۸ ساعت پیش    
اثر نوجوان خرمشهری با برگزیده شدن در مرحله استانی مسابقه کاردستی رضوی پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در استان خوزستان به مرحله کشوی این مسابقه راه یافت.
  ۸ ساعت پیش    
نیمه شب است یک نیمه شب آرام بهاری.نسیم خنکی در حال وزیدن است و ماه وسط آسمان زیباتر از همیشه در حال خودنمایی.....
  ۹ ساعت پیش    
جشنواره های کودک و نوجوان رضوی به واسطه آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان بازندگی و سیره عملی امام مهربانی ها سبب پیوندی عمیق بین آنان و امام رضا (ع) می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷    
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس از ارسال قریب به 2800جلد از کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی به کتابخانه های عمومی استان و سازمان هایی که در این جشنواره همکاری دارند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: امروز جامعه اسلامی ما بیش ازپیش نیازمند ترویج سبک زندگی اهل بیت ( ع) به ویژه سبک زندگی امام رضا (ع) است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۷    
در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۷    
نشست مشترک اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و حجت الاسلام شریعتی تبار مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۷    
کمیته هنری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اعلام کرد: آثار نمایشگاهی دانشجویان به صاحبان آثار تحویل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان گفت: بنای آستان مقدس فاطمه اخری خواهر امام رضا (ع) در رشت بر اساس معماری اسلامی بازسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷    
سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یاداشتی درباره انتخابات نوشت: ملت پیروز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷    
شب های شعر رضوی با حضور شاعران آیینی برجسته کشور در سه شهرستان گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به این که همایش بانوان مروج فرهنگ رضوی هم زمان با رویداد مشهد پایتخت فرهنگ اسلامی در سال 2017 برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۷    
توصیه های مهم حضرت علی (ع) در عهدنامه مالک اشتر برای حاکمان اسلامی در این گزارش بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۸    
جمعی از مسئولان اداره کل و مسئولین اداره و کتابداران اداره کتابخانه های عمومی مشهد مقدس با حضور در جمع کودکان مناطق زلزله زده و اجرای برنامه های عروسکی و مسابقه نقاشی شور و نشاط کتاب خوانی را به آن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری از انتشارسومین جلد مجموعه شعرهای برگزیده جشنواره بین المللی شعر رضوی ترکی آذری با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۸    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت گفت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۸    
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام گفت: باید مناظره های امام رضا علیه السلام را احیا و از این مناظره ها مطالب مفید استخراج شود که بتواند تولید محتوا نماید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۸    
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام گفت: یکی از مکان هایی که می تواند در راستای این اهداف مهم به بنیاد امام رضا علیه السلام کمک شایانی داشته باشد همین شهر مقدس قم هست که با توجه به وجود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۸    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام گفت: شهر قم شهر علم و فقاهت است و ازاین رو همه ی مسلمانان به این شهر چشم دوخته اند به جهت اینکه علما و مراجع عظیم الشان جهان اسلام در این شهر حضور دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۸    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در برگزاری هشتمین جشنواره کتاب خوانی رضوی با نهاد کتابخانه های عمومی همکاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت : چهار هزار و 500 جلد کتاب ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی به کتابخانه های عمومی استان ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
هم زمان با برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان خراسان رضوی؛ کتاب ده قصه از امام رضا(ع) در کتابخانه ثامن الحجج (ع) باخرز و با حضور اعضای کودک این کتابخانه جمع خوانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، دهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی را باهدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی،گسترش فعالیت های علمی، هنری و پژوهشی و شناسایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۸    
همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) است که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از عرضه کتب تولید شده در نخستین جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۸    
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور در استان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۸    
در دیدار و گفت و گوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی و مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع)، راهکارهای همکاری و تعامل بیشتر این دو نهاد مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت:چهار کشور همسایه خزر برای ارتباطات فرهنگی مازندران اهمیت ویژه ای دارند و تقویت دیپلماسی رضوی در این کشورها ضرورت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۸    
احترام برومند در یک فضای کاملاً هنری بزرگ شده و زندگی کرده همسر مرحوم داوود رشیدی و مادر لیلی رشیدی و خواهر مرضیه برومند، خودش هم از اهالی هنر این سرزمین است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۸    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ئکشور به عنوان کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضاعلیه السلام فراخوان مسابقه داستان نویسی رضوی را با هدف ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۸    
با حضور انبوه زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی حضرت رضا (ع) مراسم جشن سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: امیدواریم روزی برسد که مجامع و محافل فرهنگی و هنری رسالت خود را به نحو مطلوب و با تأثیرگذاری بالا و بالاتری انجام دهند تا بدین وسیله شاهد اجرای آموزه های ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۱    
شاعر آئینی کشور گفت: ما در شرق کشور خود مضجع نورانی امام رضا (ع) را داریم که دو ویژگی معرفتی و اخلاقی و همین طور علمی را در خود دارد و شاعران باید از این دو ویژگی به نحو احسن استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱    
جلسه هیئت تحریریه فصلنامه علمی –پژوهشی فرهنگ رضوی با حضور مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) صبح پنج شنبه 21 اردیبهشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱    
نخستین برنامه شب شعر رضوی در قالب طرح رایحه رضوی با حضور عبدالجبار کاکایی از شاعران به نام کشوری در قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۱    
رئیس دانشگاه هنر درباره بخش دانشگاهی جشنواره امام رضا(ع) گفت: این جشنواره، جامع جشنواره هایی است که در سطح دانشجویی برگزار می شود و امیدوارم سال به سال این جشنواره گسترده تر شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۱    
شماره شانزدهم فصلنامه علمی پژوهشی فرهنگ رضوی ازسوی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به منظور استفاده هرچه بیشتر محققین و اندیشمندان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۱    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: در دوره جدید مدیریت این بنیاد، تولید محتوا، ترجمه متون رضوی و انجام طرح های پژوهشی شتاب بیشتری می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و دبیر جشنواره پویانمایی رضوی، از برگزاری نهمین دوره این جشنواره هم زمان با دهه کرامت در شهر گرگان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در راستای برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) و در قالب طرح رایحه رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱    
آیین اختتامیه بخش دانشگاهی دومین جشنواره امام رضا(ع) فردا چهارشنبه 20 اردیبهشت و با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۱    
شب شعر رضوی جوانه ها (شعر برای کودک و نوجوان )با حضور شاعران شهرستان های درمیان و زیرکوه و شهر خضری سوم خردادماه در قاین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۱    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) گفت: باید معرفی شخصیت حضرت احمد بن موسی (ع) در سطح ملی و بین المللی هدف جشنواره های استان فارس باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۱    
دبیر دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: بنا به پیشنهاد شورای سیاست گذاری در این دوره شاهد حضور گروه های موسیقی از سه کشور مسلمان مانند آذربایجان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۱    
همزمان با دهه کرامت جشنواره آسمان هشتم برای یازدهمین سال پیاپی درمیناب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۱    
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان در گردهمایی مسئولین کتابخانه های این استان با هدف تبین برنامه های هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با بیان اینکه تصمیمات کلان در حوزه کتابخوانی در پشت پیشخوان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۱    
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس عنوان داشت: فارس آمادگی دارد جشنواره های ملی و بین المللی بسیاری را با محوریت امام رضا (ع) برگزار کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۱    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در شیراز گفت: پرسش گری و مطالبه گری از اهداف خبرگزاری فرهنگ رضوی است، اگر در جامعه پرسش و پاسخ صورت نگیرد، جامعه به سمت یاس و ناامیدی می رود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۱    
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: باید شرایطی فراهم شود تا فارس و قم بتوانند در حوزه فرهنگ رضوی فعالیت های خود را گسترش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۱    
تولیت حرم شاهچراغ(ع) گفت: بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و خبرگزاری فرهنگ رضوی در استان فارس در ترویج فرهنگ غنی اسلامی موفق کرده و امید است فعالیت خود را در جهات مختلف گسترش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۱    
کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های استان یزد آخرین مهلت شرکت در جشنواره کتاب خوانی رضوی در این استان را پایان خردادماه جاری اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۱    
فراخوان دهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی به 1500 ناشر فعال در حوزه اسلامی به شهرهایی مانند تهران ، قم، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد و... ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۱    
فراخوان مسابقه سرود رضوی، از مجموعه برنامه های کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۱    
دبیر جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها از خبرنگاران سراسر کشور دعوت کرد تا در هفتمین دوره این جشنواره که در دهه کرامت در رشت برگزار می شود شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از برگزاری ششمین جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در این استان در چارچوب برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برنامه های سفر مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) به سومین حرم اهل بیت (ع) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، گفت: برگزاری جشنواره کتاب خوانی رضوی علاوه بر ترویج فرهنگ رضوی در سطح جامعه نقش مهمی در راستای توسعه فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۱    
داوران بخش تجسمی کمیته هنری دومین دوره بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۱    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مسوول کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام فراخوان مسابقه پویانمایی رضوی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۱    
روابط عمومی دوازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع) برترین آثار رسانه ای مرتبط با این جشنواره را انتخاب و مورد تجلیل قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۱    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با حجت الاسلام پژمان فر رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۱    
دو سال پیش در جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع) که در مازندران برگزار می شود از چهره ای تجلیل شد که نماد مهربانی و نوع دوستی یک ایرانی در ابعاد بین المللی محسوب می شود...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۱    
کتاب چکیده مقالات همایش بین المللی عدالت و اخلاق در مکتب اهل بیت (ع) با تاکید بر سیره و آموزه های امام رضا (ع) منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: ششمین جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در ایلام برگزار می شود و بیستم تیرماه اخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۱    
مسابقات نقاشی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور نزدیک به 1000 دانش آموز در شهرستان فریمان استان خراسان رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۱    
دبیر جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) گفت: جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در ادامه مسیر خود نیازمند کیفی سازی و جریان سازی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۱    
فراخوان مسابقه کتاب سازی رضوی، از مجموعه برنامه های کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضاعلیه السلام منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۹    
رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری جلسه هماهنگی بخش دانشگاهی جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و جزئیات و تصمیمات این جلسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۹    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت: حضور حوزه علمیه و استفاده از ظرفیت علمی آن در جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، تولید کار علمی و فاخر را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۹    
فاطمه گودرزی چند روز قبل زائر مشهد بوده برای زیارت و همین طور حضور در جمع بچه های معلول یک موسسه خیریه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۹    
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس از تولید کتاب گویای دو عنوان از کتاب های هفتمین جشنواره رضوی در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۹    
شورای بزرگداشت دهه کرامت با حضور نمایندگان برخی دستگاه های فرهنگی اجتماعی کشور، سه شنبه در جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۹    
داوران بخش فیلم و هنرهای سنتی دومین دوره بخش دانشگاهی جشنواره امام رضا(ع) معرفی شدند که در میان آنها نام نگار جواهریان، حمید نعمت الله، شهرام مکری و بهرام توکلی به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۹    
مهلت ثبت نام الکترونیکی و ارسال تصویر آثار به دوازدهمین جشنواره ملی صنایع دستی رضوی تا 25 خرداد ماه جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۹    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از برگزاری مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی در پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۹    
نشست هماهنگی برنامه های بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور دکتر سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر فضل الله ایرجی کجوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۹    
فاز اول طرح پژوهشی ماتریس فرهنگی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به عنوان ابزاری به منظور ارزیابی، پایش و آینده نگری در فعالیت های این بنیاد، به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۹    
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از ترجمه و توزیع آثار و احادیث امام رضا(ع) به زبان های مختلف در 65 کشور جهان با همکاری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۹    
امام سجاد علیه السلام در کلامی گهربار مقام و جایگاه شایسته حضرت اباالفضل علیه السلام نزد خدا را بیان فرموده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۹    
پوستر جشنواره عکس هشت با حضور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۹    
نشست مشترک مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی پیش از ظهر امروز دوشنبه در محل این سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۹    
داوران بخش نمایشنامه کمیته هنری دومین دوره بخش دانشگاهی جشنواره امام رضا (ع) معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۹    
بارگاه مطهر حضرت امام رضا (ع) در سالروز میلاد سومین اختر تابناک امامت و ولایت با حضور خیل عظیمی از زائران و مجاوران آن حضرت غرق جشن و سرور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۹    
مدیرعامل بین المللی امام رضا (ع) در جلسه شورای سیاست گذاری کنگره بین المللی عدالت و اخلاق در دانشکده الهیات دانشگاه فردوسی مشهد از برگزاری هشت نشست بین المللی ترویج فرهنگ رضوی طی سال جاری در خارج از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۹    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با محمد هادی زاهدی رییس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۹    
به همت انجمن شعر و ادب شهرستان فردوس شب شعر رضوی جوانه ها در محل مجتمع فرهنگی هنری فردوس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۰    
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس گفت: امسال بخش های ویژه حضرت معصومه(س) و حضرت احمدبن موسی (ع) نیز جشنواره رضوی اضافه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۰    
دانشیار گروه علوم قرآن و حدیث معتقد است اخلاق مناظراتی امام رضا(ع) و مناظرات اخلاقی ایشان شامل اخلاق علمی و اخلاق عملی بود که می تواند الگوی مناسبی برای مناظرات دینی و سیاسی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۰    
مجموعه کتاب های سبک زندگی رضوی که تاکنون 8جلد آن تالیف ومنتشر شده است تا 20جلد دیگر ادامه دارد و چاپ ومنتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۵    
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام در دیدار مسئول و اعضای دبیرخانه همایش نماز و ولایت در فرهنگ رضوی بر برگزاری کیفی این همایش تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۲۵    
پیش نشست امضای تفاهم نامه بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و شبکه رادیویی فرهنگ برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۲۵    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در پیش نشست انعقاد تفاهم نامه فی مابین این بنیاد با رادیو فرهنگ، گفت: بر این باور هستم که رسانه ملی نقش ارزشمندی در توسعه و ترویج فرهنگ رضوی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
بی تردید، بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص)، فصلی تازه در تاریخ بشریت رقم زد. با برانگیخته شدن آخرین پیامبرخدا(ص)، پروردگار سبحان، کامل ترین دین را به نوعِ بشر هدیه کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۵    
قائم مقام رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی در دیدار با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، از همکاری گسترده این سازمان با برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۵    
شب شعر رضوی به میزبانی شهرستان فردوس هفتم اردیبهشت ماه در محل مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان،برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۵    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در دیدار با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، از همکاری گسترده سازمان تبلیغات اسلامی کشور با برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۵    
امام کاظم(ع) در روایتی فرمود: مال حرام رشد نمی کند، اگر هم رشد کند، برکتی در آن نیست. آدمی آنچه را هم که از حرام انفاق کند، پاداشی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۵    
معاون فرهنگی وهنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری همزمان با دهه کرامت خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۵    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در نشست خبری با خبرنگاران برنامه های جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۵    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) روز شنبه دوم اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران حضور می باید و به سوالات اهالی رسانه در خصوص برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) پاسخ می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...