جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۱۸Jun 2017 23

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۷    
هم زمان با دهه کرامت، مسابقه کتاب خوانی سبک زندگی رضوی با موضوع ازدواج و خانواده از مردادماه تا پایان مهرماه جاری در مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: از تمامی شاعران درخواست داریم که در شعرها تنها به یک بعد امام رضا(ع) پرداخته نشود و شعرها تمامی زمینه های مختلف را در برگیرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۷    
دومین برنامه شب شعر رضوی با شعرخوانی حمیدرضا شکاریری از شاعران به نام کشوری در قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۷    
یک استاد حوزه گفت: صحیفه رضویه زمینه آشنایی با اندیشه، سبک و سیره فکری و رفتاری امام رضا(ع) را فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۷    
در راستای تصمیمات شورای سیاستگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) مبنی بر بسط و توسعه برنامه های حوزه فرهنگ رضوی در طول سال طرح اجرای نمایش های برگزیده در سراسر کشور به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۷    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: 92 حکایت از سیره زندگی امام رضا(ع) توسط کودکان آذربایجان غربی به تصویر کشیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۷    
حضرت آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل در پیامی از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتاب خوانی رضوی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۷    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی شعر رضوی جوانه ها (شعر برای کودک و نوجوان) در راستای پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در 9 مرداد سال جاری در این ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۷    
دبیر پانزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی از تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار برای هنرمندان خوشنویس خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۰۷    
مدیر عامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت:در بیش از دوهزار نقطه از جهان برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۹    
برنامه های پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) امروز سه شنبه 30 خردادماه با حضور اکبر شیخ دبیر این جشنواره در شبکه سیمای خراسان رضوی تشریح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۹    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و علیرضا رشیدیان خراسان رضوی با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۹    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و محمدحسین عبداللهی مسئول دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۹    
سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت های گسترده مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و اعضای این بنیاد در راستای ترویج فرهنگ رضوی تقدیر و تشکر کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۳    
هم زمان با شام میلاد امام حسن مجتبی (ع)، دومین آیین شب شعر رضوی گیلان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت امناء حرم مطهر آقا سلطان سید جلال الدین اشرف (ع) در آستانه اشرفیه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۳    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با محمد حسن واحدی معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 80 اثر از 41 شاعر برای شرکت در جشنواره شعر رضوی جوانه ها ( شعر برای کودک و نوجوان ) به دبیرخانه جشنواره در بیرجند ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۳    
در سالروز میلاد دومین اختر تابناک امامت و ولایت؛حضرت امام حسن مجتبی(ع)شهر مشهد به ویژه بارگاه منور رضوی غرق در شادمانی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۴    
معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: جشن های دهه کرامت در 77 کشور و دو هزار و 400 نقطه جهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۴    
جشن قصه گویی با کودکان قصه بخوانیم از سری مسابقات کتاب خوانی هفتمین جشنواره ملی رضوی، در رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۴    
اعضای کمیته علمی هفتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور در گیلان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۴    
با پایان مهلت ارسال آثار؛داوری مقالات رسیده به همایش علمی پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ و ادب عامه در کرمانشاه آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۴    
سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از تمدید مهلت ارسال آثار راه یافتگان بخش صحنه ای به مرحله بازبینی تئاتر رضوی تا 20 تیرماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۷:۴۸    
با پابان داوری پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در بخش استانی، آثار منتخب فرهنگی، هنری و ادبی به دبیرخانه جشنواره در تهران ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۷:۱۸    
هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام با اعلام فراخوانی علاقه مندان به کتابخوانی و مطالعه را به شرکت در مسابقه دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۸    
به منظور تعامل و مشارکت کانون استان یزد در بخش کودک ونوجوان هفتمین جشنواره ی کتاب خوانی رضوی، نشست مشترک مدیرکل کانون این استان با مدیرکل اداره ی کتاب خانه های عمومی یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۸    
با پایان داوری مرحله ی استانی پانزدهمین جشنواره کودک و نوجوان رضوی در کرمان، 82 اثر برگزیده استانی به دبیرخانه کشوری جشنواره امام رضا(ع)در تهران ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان گفت: بیست وسومین جشنوارۀ ملی شعر رضوی، امسال در شهرستان رفسنجان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۸    
سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: وجود نازنین امام رضا (ع) و وجود حرم شریف ایشان نه تنها برای خراسان بلکه برای سراسر عالم یک نور به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۸    
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان گفت:با توجه به اینکه جشنواره جوانه های شعر رضوی در مردادماه سال جاری در استان خراسان جنوبی برگزار خواهد شد پیش بینی می شود بیش از 100 اثر از شهرستان درمیان به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۸    
با پایان مراحل داوری 8 بخش از جشنواره ی بین المللی امام رضا (ع)، آثار برگزیده ی اعضای کودک و نوجوان مراکز کانون استان قم به دبیرخانه تهران ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۸    
هشتصد کودک و نوجوان خراسان جنوبی بیش از 460 اثر فرهنگی، هنری و ادبی را برای شرکت در 8 بخش جشنواره کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) خلق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۸    
آثار برگزیده جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در مرحله استانی انتخاب و برای شرکت در مرحله نهایی به دبیرخانه مرکزی کارگروه کودک و نوجوان رضوی در تهران ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۸    
مؤسس انجمن عکاسی میراث فرهنگی با اشاره به برگزاری جشنواره عکس موبایلی هشت گفت: از آنجایی که همراه داشتن دوربین عکاسی در حرم رضوی ممکن نیست، عکاسی با موبایل یک نعمت و فرصت مغتنم است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۸    
سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی نوشته است: جایگاه عقل در دین مبین اسلام از مرتبه رفیعی برخوردار است و وجه تمایز انسان با سایر موجودات به شمار می رود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۸    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بیرجند گفت:ترویج فرهنگ و گفتمان رضوی، ترویج اسلام ناب است و این وظیفه ماست تا نسل جدید را از اوان کودکی با این فرهنگ آشنا کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۸    
داوری مرحله استانی آثار رسیده به کارگروه کودک و نوجوان جشنواره بین المللی امام رضا (ع) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان گلستان به پایان رسید و آثار منتخب به دبیرخانه مرکزی جشنواره رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۸    
در ماه ذی القعده امسال برای نخستین بار علمای اهل تسنن، نمایندگان اهل سنت و اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی،در آیین پایانی جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در مشهد مقدس حضور خواهند یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی از راه یابی 75 اثر برگزیده اعضای کانون به جشنواره بین المللی رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۸    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 500 نسخه فراخوان دوازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع) در بین اعضای کانون های فرهنگی استان توزیع شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برگزاری کنگره ملی شعر کرامت هم زمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) در مرداد ماه جاری در شهر قم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۳    
نماینده مردم گچساران و باشت و رئیس کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اشاره کرد و گفت: کتاب های جشنواره رضوی بهترین منبع برای شناخت بهتر امام رضا (علیه السلام) است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۳    
62 اثر ارسال شده به پانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی داوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۳    
داوری مرحله استانی آثار رسیده به کارگروه کودک و نوجوان جشنواره بین المللی امام رضا (ع) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان گلستان به پایان رسید و آثار منتخب به دبیرخانه رضوی ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیدگان مسابقه داستان نویسی رضوی در استان خوزستان را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی شعر رضوی جوانه ها (شعر برای کودک و نوجوان) در راستای پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در 9 مرداد سال جاری در استان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۳    
پروانه معصومی بازیگر برجسته سینما و تلویزیون کشورمان است بازیگری که تاکنون درده ها فیلم و سریال ایفای نقش کرده و جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم فجر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۳    
اکبر صحرایی نویسنده برجسته دفاع مقدس درباره جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: در حال حاضر انگیزه نویسندگان و مخاطبان برای ایجاد فضای مطلوب کتاب و کتابخوانی کم رنگ است و برگزاری این چنین جشنواره هایی می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۳    
در راستای همکاری های مشترک با نهادها و دستگاه های فرهنگی هم سو ، مسئولین و کارشناسان کانون پرورش فکری استان و نهاد کتابخانه های عمومی در نشست مشترکی به بیان نقاط مشترک و اهداف هم سو پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۳    
با پایان داوری آثار اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در مرحله استانی جشنواره بین المللی امام رضا(ع)،53 اثر برای رقابت در مرحله سراسری رهسپار دبیرخانه مرکزی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۳    
رئیس اداره ی کتابخانه های عمومی شهرستان جهرم استان فارس با اعلام برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در جهرم از آمادگی کتابخانه های عمومی جهرم جهت اجرای هرچه باشکوه تر این مسابقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۳    
چهار برگزیده مرحله استانی مسابقه سرود رضوی از مجموعه برنامه های ویژه کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام در استان خوزستان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۳    
کارشناس امور کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: نویسنده در کتاب بانوی ملکوت به کرامات و معجزات فاطمه معصومه(س) اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۳    
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان گفت: دو کتاب گویا به نام های چلچراغ شیراز و مهارت های زندگی در سیره رضوی از منابع هفتمین جشنواره کتابخوان رضوی در شهر اصفهان تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۳    
هیات داوران پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه استانی اسامی برگزیدگان را به دبیرخانه ی مرکزی اعلام ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۵    
دبیر علمی دهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی، گفت: مهمترین دستاورد چندساله جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۵    
2 فیلم پویانمایی نوجوانان خوزستانی عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مسابقه پویانمایی از مجموعه برنامه های کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۵    
اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با استقبال خوب از جشنواره های رضوی،به این جشنواره رونق بخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۵    
مسئول کتابخانه عمومی کودکان یار مهربان از اجرای ویژه برنامه ای با عنوان هدیه ما به شما: ده قصه در ده روز و هدیه شما به ما: نقاشی با موضوع امام رضا (ع) همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۷    
مهلت ارسال مقالات به همایش علمی پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ و ادب عامه تا 15 خرداد 96 تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۷    
نخستین نشست اتاق فکر جشنواره تئاتر رضوی با حضور اعضای ستاد اجرایی دوازدهمین دوره از جشنواره سراسری تئاتر رضوی تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۷    
ضبط سرودخوانی اعضای مراکز کانون استان تهران جهت شرکت در جشنواره پانزدهم رضوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۷    
برنامه شب شعر رضوی در قالب طرح رایحه رضوی از سری برنامه های جنبی پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۷    
روزه به عنوان یکی از واجبات الهی و عبادات مهم که خدای متعال نتیجه آن را تقوا و پرهیزکاری معرفی می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۷    
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از توزیع 26 هزار پرسشنامه بخش مکتوب جشنواره کتاب خوانی رضوی در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۷    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: با ورود نهاد کتابخانه های عمومی به برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در چهاردهمین دوره با موضوع کتاب و کتاب خوانی این جشنواره کامل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۷    
برترین های شب شعر جوانه های رضوی در قاین چهارشنبه شب معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۷    
دومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد برگزاری شب شعر رضوی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۷    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، تاثیرگذاری هیئت های مذهبی را مستلزم ترویج دین از منظر اجتماع توسط این هیئت ها دانست و تاکید کرد: هیئت های مذهبی از ارائه گزاره های دینی خام پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از تهیه پیش نویس تفاهم نامه این بنیاد با هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی استان ها خبر داد و ابراز امیدواری کرد 92 هزار هیئت مذهبی سراسر کشور در دهه کرامت امسال نقش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۷    
رئیس مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث قم گفت: اگر فرمایشات حضرت رضا(ع) به صورت جذاب تهیه و پس از آن به زبان های مختلف دنیا ترجمه شود، گام مهمی در شناساندن هر چه بیشتر سیره رضوی به مردم دنیا خواهد بود
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: تولید محتوا در حوزه فرهنگی رضوی از ضرورت هایی است که علمای حوزه های علمیه می توانند تا حد بسیار زیادی در این زمینه ورود کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۲    
اثر نوجوان خرمشهری با برگزیده شدن در مرحله استانی مسابقه کاردستی رضوی پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در استان خوزستان به مرحله کشوی این مسابقه راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۲    
نیمه شب است یک نیمه شب آرام بهاری.نسیم خنکی در حال وزیدن است و ماه وسط آسمان زیباتر از همیشه در حال خودنمایی.....
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۲    
جشنواره های کودک و نوجوان رضوی به واسطه آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان بازندگی و سیره عملی امام مهربانی ها سبب پیوندی عمیق بین آنان و امام رضا (ع) می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷    
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس از ارسال قریب به 2800جلد از کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی به کتابخانه های عمومی استان و سازمان هایی که در این جشنواره همکاری دارند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: امروز جامعه اسلامی ما بیش ازپیش نیازمند ترویج سبک زندگی اهل بیت ( ع) به ویژه سبک زندگی امام رضا (ع) است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۷    
در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۷    
نشست مشترک اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و حجت الاسلام شریعتی تبار مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۷    
کمیته هنری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اعلام کرد: آثار نمایشگاهی دانشجویان به صاحبان آثار تحویل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان گفت: بنای آستان مقدس فاطمه اخری خواهر امام رضا (ع) در رشت بر اساس معماری اسلامی بازسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷    
سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یاداشتی درباره انتخابات نوشت: ملت پیروز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷    
شب های شعر رضوی با حضور شاعران آیینی برجسته کشور در سه شهرستان گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به این که همایش بانوان مروج فرهنگ رضوی هم زمان با رویداد مشهد پایتخت فرهنگ اسلامی در سال 2017 برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۷    
توصیه های مهم حضرت علی (ع) در عهدنامه مالک اشتر برای حاکمان اسلامی در این گزارش بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۸    
جمعی از مسئولان اداره کل و مسئولین اداره و کتابداران اداره کتابخانه های عمومی مشهد مقدس با حضور در جمع کودکان مناطق زلزله زده و اجرای برنامه های عروسکی و مسابقه نقاشی شور و نشاط کتاب خوانی را به آن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری از انتشارسومین جلد مجموعه شعرهای برگزیده جشنواره بین المللی شعر رضوی ترکی آذری با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۸    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت گفت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۸    
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام گفت: باید مناظره های امام رضا علیه السلام را احیا و از این مناظره ها مطالب مفید استخراج شود که بتواند تولید محتوا نماید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۸    
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام گفت: یکی از مکان هایی که می تواند در راستای این اهداف مهم به بنیاد امام رضا علیه السلام کمک شایانی داشته باشد همین شهر مقدس قم هست که با توجه به وجود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۸    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام گفت: شهر قم شهر علم و فقاهت است و ازاین رو همه ی مسلمانان به این شهر چشم دوخته اند به جهت اینکه علما و مراجع عظیم الشان جهان اسلام در این شهر حضور دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۸    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در برگزاری هشتمین جشنواره کتاب خوانی رضوی با نهاد کتابخانه های عمومی همکاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت : چهار هزار و 500 جلد کتاب ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی به کتابخانه های عمومی استان ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
هم زمان با برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان خراسان رضوی؛ کتاب ده قصه از امام رضا(ع) در کتابخانه ثامن الحجج (ع) باخرز و با حضور اعضای کودک این کتابخانه جمع خوانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، دهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی را باهدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی،گسترش فعالیت های علمی، هنری و پژوهشی و شناسایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۸    
همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) است که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از عرضه کتب تولید شده در نخستین جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۸    
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور در استان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۸    
در دیدار و گفت و گوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی و مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع)، راهکارهای همکاری و تعامل بیشتر این دو نهاد مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت:چهار کشور همسایه خزر برای ارتباطات فرهنگی مازندران اهمیت ویژه ای دارند و تقویت دیپلماسی رضوی در این کشورها ضرورت دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...