چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۰۶Mar 2017 29

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۳۹    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم و پر شور زائران و مجاوران حرم رضوی(ع) با تجلیل از وحدت و پایبندی ملت به ارزشهای انقلاب و دلبستگی مردم به ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۹    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و عید نوروز به همه ی هم میهنان و ایرانیان بویژه خانواده های ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۹    
رییس جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، دستاوردهای دولت در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال را در سال 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی آغاز سال جدید و نوروز 96 را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۹    
دکتر سمیه سادات لوح موسوی، استاد دانشگاه و کارشناس روانشناسی دینی است که مطالب مهم و قابل توجهی برای نوروز امسال پیشنهاد داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۸    
حرم مطهر امام رضا (ع) از 29 اسفندماه با ویژه برنامه هایی با عنوان 'بهار رضوان' میزبان زائران نوروزی و مجاوران است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۸    
بارگاه برادر امام رضا(ع) در میناب غبارروبی شد در آستانه سال جدید و طی مراسمی با حضور معاون استاندار هرمزگان و اعضای شورای اداری شهرستان میناب بقعه امامزاده شاه مرعش(ع) برادر امام رضا(ع) در میناب ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۸    
جانشین فرماندهی انتظامی مشهد از همکاری و مساعدت نیروهای بسیج و پلیس افتخاری برای افزایش امنیت زائران حضرت رضا (ع) در ایام نوروز خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۸    
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: حرم مطهر امام رضا (ع) از 29 اسفندماه با ویژه برنامه هایی با عنوان 'بهار رضوان' میزبان زائران نوروزی و مجاوران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه ای آستان قدس رضوی از افتتاح رواق حضرت زهرا (س) هم زمان با ولادت دخت نبی اکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۸    
برگزیده جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) گفت: لطف امام رضا(علیه السلام) همواره شامل حال من شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۸    
مهلت ارسال مقالات به همایش سیمای امام رضا(ع) در فرهنگ و ادب عامه تا پایان اردیبهشت 96 تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۴    
آیین اختتامیه سومین جشنواره چهل چراغ رضوی با حضور برگزیدگان این جشنواره در سبزوار برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۴    
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی به مناسبت تشرف رهبر معظم انقلاب به مشهد مقدس، از عموم مردم ولایت مدار برای حضور در سخنرانی نوروزی معظم له دعوت به عمل آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کرد: مسیر سیدجمال، مسیر دیپلماسی فرهنگی بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۴    
مسئول دبیرخانه جشنواره نهضت ترجمه رضوی از آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۴    
دو مدال آور مسابقات بین المللی کشتی و یک قهرمان ملی سه شنبه شب در مراسم افتتاح ورزشگاه 25 هزار نفری امام رضا (ع) نشان های طلا و نقره و بازوبند قهرمانی خود را به آستان حضرت رضا (ع) هدیه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۴    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با آیت الله امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران،دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۴    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به ظرفیت های علمی شهر قم، گفت: از آنجایی که شهر قم، پایگاه علم و فرهنگ محسوب می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۴    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از کارگاه علمی تدوین دانشنامه جامع امام رضا (ع) در قم بازدید کردند .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۴    
مدیران عامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و بنیاد علوم وحیانی اسراء در قم دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۴    
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با صدور پیامی درگذشت پروفسور ویکتور الکک از خادمان نمونه فرهنگ رضوی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: با وجود برگزاری جشنواره های متعدد درباره امام رضا(ع)، هنوز نتوانسته ایم آن گونه که باید و شاید، امام رضا(ع) را شناخته و به جامعه معرفی کنیم؛ بر این اساس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۴    
آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی، با تجلیل از 21 دانشجوی برگزیده این جشنواره در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
آیت ا... جوادی آملی از مراجع عظام تقلید با ابراز رضایت و خوشحالی از فعالیت های بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، تصریح کرد: کار برای امام رضا(ع) ارزشمند است و خود من ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۴    
دومین جشنواره ملی رسانه مجازی رضوی به میزبانی دانشگاه پیام نور کشور برگزیدگان خود را شناخت و آیین اختتامیه این جشنواره با حضور 21 دانشجوی برگزیده و با سخنرانی دکترترابی رییس اداره کل فرهنگی و اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۴    
اکبر شیخ، مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) صبح امروز 23 اسفندماه از خبرگزاری فرهنگ رضوی بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۴    
نشست مشترک اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و حجت الاسلام شریعتی تبار مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در مشهد برگزار شد و طرفین بر تعاملات بیشتر با یکدیگر تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۴    
باهمت اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی کتاب 88 کلام از هشتمین امام (ع) به هشت زبان زنده دنیا و برای هشتمین با چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۴    
تولیت آستان قدس رضوی با تأکید براینکه ما هر کار اقتصادی را نه در شأن آستان قدس می بینیم و نه دنبالش هستیم، گفت: برخی مشارکت های آستان قدس رضوی حتی اگرسودآور هم باشد مشکلی از مشکلات مردم حل نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۴    
این علاقه او به امام حسین علیه السلام دلیل کمال معنویت اوست که آن همه ایثار را در راه مقام ولایت فراموش کرد و تنها از رهبرش سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۴    
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از برگزاری آیین اختتامیه پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در جوار بارگاه رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۴    
سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در مشهد، در جمع کارکنان این بنیاد به ایراد سخن پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۹    
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند از ارسال 103 اثر به جشنواره نشریات مکتوب رضوی خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۹    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در اختتامیه جشنواره دانشگاهی شعر و مشاعره رضوی در بیرجند، با اشاره به اینکه سرودن شعر ابزار هنری است که خداوند به بندگانش عطا کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۹    
معاون فرهنگی وزیر علوم در اختتامیه جشنواره شعر و مشاعره رضوی دانشگاهیان کشور در بیرجند، با تاکید بر اینکه نیاز به توسعه فرهنگ رضوی در جامعه داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۹    
جشنواره دانشگاهی شعر و مشاعره رضوی روز چهارشنبه با حضور سید ضیا الدین هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۹    
مراسم اختتامیه دومین جشنواره شعر و مشاعره رضوی، در دو بخش توسط دانشگاه بیرجند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۹    
دبیر علمی جشنواره دانشگاهی شعر و مشاعره رضوی از ارسال 500 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۹    
جشنواره دانشگاهی شعر و مشاعره رضوی روز چهارشنبه با حضور سید ضیا الدین هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۰۹    
رئیس جمهوری اسلامی ایران در کنگره بین المللی بزرگداشت روز شهید در هتل ثامن مشهد، جنگ امروز دنیا را جنگ ارده ها دانست و تأکید کرد، هر جا باایمان و اراده قوی وارد شویم، ما پیروز صحنه هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۹    
اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با استقبال چشمگیر مشتاقان شعر فارسی و با حضور وزیر ارشاد در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۹    
این کتاب با ارائه آیات نورانی قرآن کریم، روایات و سیره امامان معصوم علیهم السلام و مطالب عقلی، هر کدام از موضوعات مرتبط با سبک زندگی را مورد بررسی و تبیین قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۹    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت شاعر انقلابی و چیره دست، مرحوم احمد عزیزی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۹    
67 نفر از تازه مسلمانان آمریکای لاتین به حرم مطهر رضوی مشرف شده و از نزدیک از فیض معنوی حضور در این بارگاه نورانی بهره بردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۶    
نتایج دواری آثار جشنواره نشریات مکتوب رضوی، از سوی دبیرخانه جشنواره اعلام شد. و نشریه ن والقلم از دانشگاه پیام نور اراک به صاحب امتیازی انجمن علمی علوم تربیتی پیام نور اراک و مدیر مسئولی فائزه احمدلو ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۸    
هشتمین پیش نشست تخصصی همایش بین المللی عدالت و اخلاقبا تاکید بر آموزه های رضوی دیروز 16 اسفندماه در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه قم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۳    
یکی از شاعران خراسان جنوبی که بیش از 5 سال است در این حوزه فعالیت دارد و در محضر مقام معظم رهبری نیز شعر خوانده است درباره تاثیر برگزاری جشنواره شعر رضوی جوانه ها گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۳    
هشتمین پیش نشست تخصصی همایش بین المللی عدالت و اخلاق با تاکید بر آموزه های رضوی با عنوان عدالت و قلمروهای آن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۳    
این روزها، یکی از مهمترین همایش های بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع)در حال برگزاری پیش نشست های قبل از همایش است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرهنگ مسجد را راه حل مسایل امروز خانواده ها دانست و گفت: باید یک بار دیگر به مسجد رجعت کرده و شفای آسیب های اجتماعی را از مسجد بگیرم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۳    
به گفته دبیر جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی، 21 برگزیده در این جشنواره تقدیر خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری کارگاه های آموزشی پویانمایی رضوی همزمان با برگزاری این جشنواره در گرگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳    
مسئول دبیرخانه همایش عقلانیت در سیره رضوی با اشاره به استقبال دانشجویان و استادان دانشگاه تهران از این همایش، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۱    
حجت الاسلام فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و دبیر جشنواره پویانمایی رضوی در نخستین روزهای آغاز به کار مدیرعامل جدید بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۱    
اولین جلسه اتاق فکر جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور برگزار و در آن مصوب شد؛ نشریات گیلانی فعال در انتشار اخبار این جشنواره تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۱    
یک استاد حوزه و دانشگاه به تبیین مقام و منزلت حضرت فاطمه در اندیشه امام رضا(ع) پرداخت و گفت: حضرت صدیقه طاهره(س) در قلب مقدس امام هشتم(ع) جایگاه ویژه ای دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس از آمادگی کتابخانه های عمومی این استان برای استقبال از هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و برگزاری هرچه باشکوه تر این رویداد ملی در فارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۱    
قهرمان 5 دوره مسابقات جهانی و المپیک دیگر عضو ورزشی این روزهای دنیای سیاست است که البته منوچهر محمدی به عنوان تهیه کننده سینما و پدرزن او، باعث شده تا در دنیای هنر و سینما هم سررشته داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۱    
ابن عباس می گوید: از رسول خدا(ص) درباره کلماتی که حضرت آدم از پروردگار خویش دریافت کرد و با آن کلمات توبه کرد، پرسیدم. فرمود: از خدا خواست که به حق محمد، علی، فاطمه، حسن و حسین(ع) توبه اش را بپذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۱    
حرم حضرت بی بی حکمیه(س) خواهر امام رضا(ع در کهگیلویه و بویراحمد آماده حضور زائران نوروزوی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۱    
امام صادق علیه السلام: حضرت فاطمه(س) را در پیشگاه خداوند متعال نُه اسم است: فاطمه، صدیقه، مبارکه، طاهره، زکیه، راضیه، مرضیه، محدثه، زهرا.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۱    
مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد گفت: تاکنون 973 هزار و 146 نفر در طرح ملی نایب الزیاره حضرت امام رضا(ع) نام نویسی کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۱    
معاون تشریفات،روابط عمومی وامور بین الملل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت:چشم انداز جشنواره شعر امام رضا (ع) در خراسان جنوبی بسیار روشن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۱    
مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های رضوی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام) نقش موثری در جامعه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۱    
در دومین جلسه اتاق فکر جشنواره آواها و نواهای رضوی موضوع تبلیغات جشنواره، تولید آثار و نحوه ثبت، ضبط و انتشار آثار برگزیده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۱    
کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیات مدیره بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۱    
مسوول دبیرخانه جشنواره ملی داستان رضوی (کبوتر حرم) از ارسال بیش از چهار هزار نسخه فراخوان این جشنواره به کتابخانه های عمومی سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۱    
اکبر شیخ مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) که به تازگی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلام یبه این سمت منصوب شده است صبح امروز دهم اسفندماه از واحدهای مختلف این بنیاد بازدید کرد و در جریان امور قرار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
فراخوان هفتمین جشنوارة کتابخوانی رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) از سوی نهاد منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۱    
دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی مرداد ماه سال آتی میزبان خراسان شمالی در شهر بجنورد می شود و مهلت ارسال آثار صحنه ای به این جشنواره تا 20 فروردین 96 اعلام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۱    
اکبر شیخ مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در نشست شورای اداری این بنیاد گفت:دهه کرامت باید به دهه شادی اهل بیت علیهم السلام تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۱    
اکبر شیخ، مدیرعامل جدید بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، صبح امروز نهم اسفندماه در نخستین ساعات حضور در محل کار جدید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۱    
سیدرضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی اکبر شیخ را به مدت چهار سال به سمت مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۱    
مدیرعامل جدید بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: کار برای امام رضا(ع) دلی و اعتقادی است و من ضمن ادای احترام به همه نهادها و دستگاههای که تاکنون با جشنواره امام رضا(ع) همکاری داشته اند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۱    
طی مراسم باشکوهی با حضور شخصیت های علمی، فرهنگی و مسئولان کشوری و استانی آیین تکریم و معارفه مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر اساس کار بنیاد بین المللی فرهنگی – هنری امام رضا (ع) تولید محتوای غنی و جذاب برای مخاطبین با سلایق و سنین مختلف و بهره ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱    
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزراتی وزارت ارشاد گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول سال متولی رویدادهای متنوعی در رشته های مختلف فرهنگی و هنری است و در میان این رویدادهای فرهنگی جشنواره بین المللی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱    
معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در راستای ترویج نرم زیارت، موفق به ایجاد جریانی برای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ترویج فرهنگ رضوی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱    
مدیرعامل پیشین بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا علیه السلام در آیین معارفه مدیرعامل جدید این بنیاد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱    
رییس هیئت علمی بنیاد بین المللی امام رضاعلیه السلام گفت: بزرگ ترین رویداد فرهنگی نظام جمهوری اسلامی جشنواره فرهنگی بین المللی امام رضا است که مرزها را درنوردیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱    
اکبر شیخ به عنوان مدیر عامل جدید بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام،از امروز هشتم اسفندماه سکاندار این بنیاد وجشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱    
دبیر کمیته علمی بخش بین المللی جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) گفت: قرار دادن مردم در وجود و دایره معنوی امام رضا (ع) کاری بزرگ است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۱    
جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(علیه السلام که اینک در ایستگاه پانزدهم قرار گرفته است، در دهه کرامت سال 81 در خراسان رضوی زاده شد در این متن نگاهی کوتاه به این جشنواره خواهیم داشت:
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۱    
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام صبح یکشنبه 8 اسفند ماه در جوار حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۱    
در دین اسلام و کلام امام هشتم خطاب نیکوی دیگران از مصداق های احترام به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۱    
سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام در آیین افتتاحیه طرح رایحه رضوی در همدان،این استان را یکی از پیشتازان برگزاری برنامه های حوزه فرهنگ رضوی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۱    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس سیره امام رضا(ع) را بهترین الگو برای اصلاح سبک زندگی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۱    
مراسم افتتاحیه طرح گسترش برنامه های حوزه فرهنگ رضوی به طول سال رایحه رضوی با حضور مقامات کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینای همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اهمیت تولید محتوا برای ترویج فرهنگ دینی در فضای مجازی تأکید کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۱    
سعید بیابانکی،محمد جواد شرافت و عسگر شاهی سه شاعر برجسته آیینی کشور در مراسم افتتاحیه طرح رایحه رضوی در همدان در مدح حضرت ثامن الحجج علیه السلام شعر خوانی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۱    
از سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام به پاس بنیان گذاری جشنواره امام رضا علیه السلام و 37سال خدمت در عرصه فرهنگ کشور در همدان و در حاشیه مراسم افتتاحیه طرح رایحه رضوی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۱    
در مراسم افتتاحیه طرح گسترش برنامه های حوزه فرهنگ رضوی به طول سال(رایحه رضوی )معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سه فعال حوزه فرهنگ رضوی تجلیل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۱    
سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام متن پیام سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آیین افتتاحیه طرح رایحه رضوی را قرائت کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۱    
با حضور کار اندیش مروستی معاون توسعه و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، سومین دفتر خبرگزاری فرهنگ رضوی در همدان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱    
با پیام دکتر صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح رایحه رضوی عصر امروز چهارم اسفند ماه در همدان گشایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اولین شاعر شرکت کننده درجشنواره شعر رضوی جوانه ها تقدیرنمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱    
دفتر خبرگزاری فرهنگ رضوی در همدان با حضور کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید جواد جعفری مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) امروز چهارشنبه 4 اسفندماه در ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱    
سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، به منظور افتتاح طرح گسترش برنامه های حوزه فرهنگ رضوی در طول سال با عنوان رایحه رضوی وارد همدان شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱    
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور شرکت در طرح گسترش برنامه های حوزه فرهنگ رضوی در طول سال با عنوان رایحه رضوی وارد همدان شد.
مشاهده نتایج بیشتر...