چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۰:۲۱Jun 2018 20
 

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۷    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) نتایج انتقال محوریت اجرایی جشنواره امام رضا(ع) از تهران به مشهد را مثبت ارزیابی و از دیجیتالی شدن محصولات این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۹    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از استقبال گسترده از پویش مجازی هشتمین جشنواره ملی کتابخوان در این استالن خبر داد و گفت: در قالب این پویش قریب یک هزار کلیپ ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۹    
این آهنگ ساز و خواننده برجسته ی موسیقی سنتی ایرانی از نبود جایگاه والای موسیقی سنتی در ایران گله مند بود که یکی از دلایل آن را ضعف عملکرد رسانه های ملی در معرفی این هنر دانست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۹    
آهنگ ساز و خواننده موسیقی سنتی ایرانی(عبدالحسین مُختاباد) با حضور در ساختمان بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با مدیرعامل و معاون هنری و جمعی دیگر از مسئولین این بنیاد، دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۹    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با محسن مومنی رییس حوزه هنری کشور در تهران گفتگو و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۹    
مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح ملی خبر داد و مهمترین هدف از اجرای این جشنواره را ترویج فرهنگ رضوی در کنار ترویج کتابخوانی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۹    
اسامی 3 برگزیده اولین دوره جشنواره خبرنگاران برتر رضوی از سوی خبرگزاری رضوی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۹    
در جلسه اخیر نشست ادبی ارادت که هر هفته در بنیاد بین المللی امام رضا(ع) برگزار می شود به این نکته اشاره شده که اگر کسی بدون پشتوانه شناخت و معرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: جشنواره هه تاو از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است که این دوره به صورت بین المللی از 24 تا 26 تیر ماه سال جاری به میزبانی سنندج ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر،15 تیرماه را آخرین مهلت شرکت در جشنواره مشاعره رضوی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۶    
جشنواره شعر رضوی به عنوان قدیمی ترین برنامه جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برای بیست و چهارمین دوره در کرمان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۶    
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶    
پوستر سومین جشنواره ملی حفظ چهل حدیث رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) به میزبانی منطقه آزاد قشم و با حضور مدیرعامل رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶    
بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) به رسم هرساله، شانزدهمین دوره از جشنواره امام رضا(ع) را با شعار"امام رضا(ع) اسوه اخلاق و گفتگو" برگزار خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶    
سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری هم زمان با دهه کرامت، مردادماه امسال در ارومیه برگزار می شود و شاعران آذری زبان جهان در آن به شعر خوانی در مدح ضامن آهو خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶    
نخستین نشست هم اندیشی دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی، با هنرمندان و صاحبنظران فعال تئاتر کودک و نوجوان، در مشهد مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۶    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (علیه السلام) از برگزاری هفته فرهنگی استان ها توسط بنیاد در مشهد مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۶    
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی الگوی نمونه برای برجسته کردن گفتمان اسلامی در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۱    
مسئولان کمیته های هشت گانه شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۱    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی برای اولین بار در مشهد مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
اولین نشست تخصصی هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با حضور صاحب نظران و اساتید رشته ی نگارگری روز جمعه 21 اردیبهشت ساعت 10 صبح در سالن جلسات بنیاد واقع در امام خمینی 62 برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
دو موضوع جایگاه مدرسه صنایع قدیمه و روایتگری در نگارگری با حضور استاد شهرزاد صالحی پور و دکتر نصرالله تسلیمی در نشست تخصصی نگارگری بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
باحضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، نماینده ولی فقیه و اعضای شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل، پوستر فراخوان چهارمین همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
جشنواره ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از برنامه های فرهنگی شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) آذرماه جاری به میزبانی ایلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
محمود رضا برازش مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و دبیر جشنواره سرود رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
می توان گفت بخش زیادی از توسعه زائر داخلی و خارجی به برکت جشنواره های ملی و بین المللی امام رضا(ع) توسط بنیاد بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
کتاب مطالعات خانواده در سیره رضوی مجموعه ای از مقالات استادان و محققانی است که دغدغه اصلی آنها شناسایی الگو ها و شاخص های رفتاری حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در حوزه مسائل خانواده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در نشست اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره سراسری عکس رضوی، گفت: رویداد تبریز 2018 که در آن تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای جهان اسلام مطرح است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
طراحی تمبرپستی و کارت پستال مسابقه ای دیگر در قالب شانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
ماه هشتم حاصل علاقه خاص من به امام هشتم است
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و سید جواد رفایی مشاور فرهنگی هنری این بنیاد در سفری کوتاه به استان چهارمحال و بختیاری علاوه بررایزنی با جواد کارگران مدیرکل فرهنگ و ارشاد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰    
مراسم رونمایی از دو کتاب روی موج باران و تو خودت گل هستی که به همت بابک نیک بیات، ویژه کودک و نوجوان گرد آوری شده برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰    
نشست هم اندیشی مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (علیه السلام) با اعضای ستاد اجرایی هفتمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰    
محمود رضا برازش مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در سفر کوتاهش به شهر کرد با آیت ا... محمد علی نکو نام نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و نماینده بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در این استان گفت: تندیس جشنواره های رضوی در کشور به صورت متمرکز طراحی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۰    
پوستر هفتمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی با حضور مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (علیه السلام) و مشاور فرهنگی این بنیاد در یاسوج رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۰    
در گفتگو با علی ثابت نیا، معاون هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، به برنامه های پیش روی این بنیاد در بخش آوایی پرداخته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۱    
مسئولان دبیرخانه های برنامه های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) به مدت دو روز در نشست مشترکی با محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و معاونان این بنیاد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۱    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و سید جواد رفایی مشاور فرهنگی هنری این بنیاد درسفری سه روزه به 4 استان کشور با دبیران چند برنامه شانزدهمین دوره جشنواره امام رضا(ع) دیدار و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۵    
ظهر دیروز دکتر سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) حضور یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۵    
فراخوان هشتمین جشنواره سراسری عکس رضوی از برنامه های هنری شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در تبریز منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۳    
امام رضا(ع) در مسیر هجرت تاریخی شان به سوی ایران از شهرهای مختلفی عبور کردند که در کتاب مجموعه مقاله های پنجمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت به آن اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۳    
جشنواره خاطرات زیارت رضوی هر ساله به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برای کودکان ونوجوانان برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۳    
از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، برگزاری اولین جشنواره ملی ترانه و شعر سپید رضوی است که آخرین مهلت ارسال آثار دهم آبان ماه سال جاری و مراسم اختتامیه این جشنواره هفته ی دوم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۳    
فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی، به بیش از 6 هزار شخصیت فرهنگی، سازمان ها، مراکز علمی، فرهنگی، آموزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۳    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان با اعلام منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: برای این دوره جشنواره هفت عنوان کتاب ویژه سه رده سنی تعیین و معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۸    
نشست کارگروه محتوایی ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور، با حضور نمایندگانی از اعتاب مقدسه سراسر ایران، در شهر قم و به میزبانی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر برگزاری جشنواره دوبیتی و رباعی رضوی به صورت جشن مردمی، گفت: در برگزاری این جشنواره باید از ظرفیت های فرهنگی و هنری استان استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۱    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران دوسال متوالی است که مسئولیت برگزاری جشنواره سراسری آواها و نواهای رضوی از مجموعه جشنواره های فرهنگی و هنری امام رضا(ع) را به عهده دارد و اخیراً نیز فراخوان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۱    
استاد برجسته نقاشی ایران و جهان گفت: هنرمند دنبال این است که قدرش را بدانند، اورا حمایت و تشویق کنند و برای ادامه ی کار به او انگیزه دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۱    
امام رضا(ع) در مسیر هجرت تاریخی شان به سوی ایران از شهرهای مختلفی عبور کردند که در کتاب مجموعه مقاله های پنجمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت به آن اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۱    
امام رضا(ع) در مسیر هجرت تاریخی شان به سوی ایران از شهرهای مختلفی عبور کردند که در کتاب مجموعه مقاله های پنجمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت به آن اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۱    
کودکان و نوجوانان علاقه مند به مطالعه و پژوهش فرصت دارند با پژوهش درباره ی زندگی امام هشتم ع، در مسابقه ی پژوهش رضوی شانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا (ع)، شرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۱    
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع) را می توان مردمی ترین رویداد رضوی دربین برنامه های متنوع و متعدد جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع)توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۱    
آیین رونمایی از پوستر فراخوان نخستین جشنواره ملی سرود رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین اللملی امام رضا(ع) برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۴    
مسوول دبیرخانه جشنواره ملی داستان کوتاه رضوی از ارسال بیش از 40 اثر به چهاردهمین دوره این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۴    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان بابیان اینکه تمام کتابخانه های استان آماده برگزاری جشنواره کتاب خوانی رضوی هستند، گفت: در دوره پیشین این جشنواره 31هزار نفر حضور داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۴    
سومین دوره جشنواره آواها و نواهای رضوی به میزبانی پایتخت در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۵    
محسن قاسمی متخلص به غریب از شاعران برجسته آیینی و مهمان این هفته نشست ادبی ادارت بود که به بررسی سبک هندی در شعر و نقاط ضعف و قوت آن و همچنین مرزهای آن در اشعار آیینی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۷    
باید فضایی در شهر مشهد ایجاد شود تا اگر فردی خود را گناهکار می داند با سفر به مشهدالرضا(ع) متنبه شود و تغییری در الگوهای رفتاری و شخصیتی وی پدید آید اما در حال حاضر متاسفانه فضای شهری این گونه نیست و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۶    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه از ارسال بیش از 100 اثر به اولین جشنواره شعر رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۶    
فراخوان مسابقه خاطرات زیارت از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مسئول کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۶    
امام رضا(ع) در مسیر هجرت تاریخی شان به سوی ایران از شهرهای مختلفی عبور کردند که در کتاب مجموعه مقاله های پنجمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت به آن اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۴    
آیت الله عبدخدایی عضو مجلس خبرگان رهبری در دفتر خبرگزاری رضوی حضور یافته و با اعضای هئیت تحریریه به گفتگو پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۴    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با رئیس نمایندگی جامعه المصطفی العالمیه در مشهد دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۴    
مدیراجرایی جشنواره ملی نگارگری رضوی بیستم خرداد را آخرین مهلت ارسال آثار به سایت جشنواره اعلام کرد و گفت: نمایشگاه آثار برگزیده نیز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۴    
معاون سیمای مرکز صداوسیمای یزد گفت: برگزاری جشنواره رضوی موتور محرکی برای حضور استعدادهای نوظهور، فعالان عرصه فیلم سازی و محملی برای شکوفایی شور زندگی و نور بندگی در قاب سینما است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
مسئول دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری در آذربایجان غربی گفت: سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری مردادماه امسال در ارومیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
دبیر سومین جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی از انتشار فراخوان سومین دوره این جشنواره خبر داد و گفت: جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی در دو بخش کتاب های چاپ شده و آماده چاپ برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۴    
رئیس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: رسانه ها یکی از کارآمدترین ابزار برای انتقال فرهنگ و سمت و سودهی به افکار عمومی هستند لذا بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ رضوی می ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۴    
امام سجاد(ع)، همان گونه که در برابر خداوند زین العابدین بود، در برابر مردم سیدالکرام بوده است. امام علی ابن الحسین(ع) در حوزه رفتارهای فردی و اجتماعی بیشترین تأکید را بر اصول اخلاقی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
مهلت ارسال اثار به شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در بخش کودک و نوجوان تا 15 خردادماه امسال اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
اولین نشست تخصصی اتاق فکر و شورای سیاستگذاری سومین جشنواره سراسری آوها و نواهای رضوی با حضور دبیر اجرایی و بزرگان موسیقی آیینی ایران در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
سرپرست گروه موسیقی سراب چهارمحال و بختیاری با پُراهمیت خواندن برگزاری جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: این رویداد موسیقی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴    
نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه محصولات رضوی واقع در نبش امام خمینی 62 که چندی پیش با حضور معاون وزیر ارشاد و مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) و دیگر مسئولان این بنیاد بازگشایی شد از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۴    
حضرت امیر (ع) برای تربیت و تأدیب حضرت عباس خود بطور مستقیم وقت گذاشته و در دفعات و مراحل متعدد و مختلفی اقدام به آموزش و پرورش شخصیتی و هویتی حضرت عباس نموده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۴    
مدیرعامل خبرگزاری رضوی از برگزاری جشنواره ملی خبرنگاران برتر رضوی در قالب برنامه های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۴    
مدیر اداره کل کتابخانه های استان فارس درخصوص برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در سال جاری گفت: کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی آماده و اعلام وصول شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
سید جلال فیاضی مدیرعامل خبرگزاری رضوی با سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
در اشعار آیینی باید عبارت هایی استفاده شود که در شان ائمه اطهار(ع) باشد و نیز عصمت عبارات در اشعار حائز اهمیت است و نباید از کلماتی استفاده شود که معانی منفی به ذهن مخاطب القا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۹    
هلال ماه شعبان المعظم فرا رسید، ماه شعبان ماه پذیرائی خاص خداست با اطعمه و اشرب های معنوی.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۹    
با توجه به اینکه امسال، توسط مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است، بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز سعی می کند که از تولیدات فرهنگی و هنری ایرانی به خصوص با موضوعات اسلامی در ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۹    
نشست دبیران کارگروه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) و معاونان این بنیاد در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
دبیر سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در احکامی جداگانه اعضای شورای سیاستگذاری و اتاق فکر این جشنواره را منصوب کرد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۹    
نشست دبیران کارگروه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)با مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) و معاونان این بنیاد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۰    
نشست شورای سیاستگذاری و اتاق فکر سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی با حضور بزرگان موسیقی ایران از جمله آریا عظیمی نژاد آهنگ ساز برجسته کشور و خالق موسیقی ماندگار آمدم ای شاه پناهم بده در تهران برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۰    
کودکان و نوجوانان به امام رضا(ع) نامه می نویسند تا خلاقیت های ادبی خود را در مسابقه نامه ای به امام محک بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۱    
در طراحی پوستر شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با توجه به رویکرد ملی، و هویت ایرانی سعی شد تا نقش و نقوش معنوی که در ابنیه های مذهبی وجود دارد بیشتر به چشم آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۱    
در کتاب مجموعه مقاله های پنجمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت؛ به این سوال مهم پاسخ داده شده که امام رضا (ع) در مسیر ورود به ایران از چه شهرهایی عبور کردند؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۱    
دومین دوره جشنواره عکس هشت در قالب برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۱    
جلسه هم اندیشی فصلنامه علمی- پژوهشی "فرهنگ رضوی" با حضور اعضای هیئت تحریریه برگزار شد و در آن نامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تحریریه و نیز رویکردهای انتشار فصلنامه مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۸    
اشعار سپید رضوی در فضای شعر آیینی کشور کمرنگ است که امیدواریم شاهد حضور هر چه بیشتر شاعران سپیدسرا در عرصه شعر آیینی باشیم چراکه قالب سپید ظرفیت گسترده ای در زمینه ی ارائه ی آثار رضوی و آیینی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۸    
جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در 15 دوره گذشته در رشته های مختلفی برگزار شده است که شعر یکی از این شاخه هاست.اثر زیر به جشنواره مدیحه سرایی رضوی که در اردبیل برگزار شده ، ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: 15 خردادماه، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۸    
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در ادامه دیدارهای نوروزی خود با محمد سلگی رییس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: جشنواره ملی سرود رضوی به میزبانی قم و همزمان با دهه کرامت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۸    
مقاله؛ "واکاوی اصول و گونه های اعجاز در سیره امام رضا علیه السلام" تالیف محمود کریمی، ابوالفضل کاظمی ومحسن دیمه کار است که در فصلنامه فرهنگ رضوی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۸    
پوستر شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) شامگاه گذشته بیستم فروردین با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۸    
فراخوان بخش کتاب سازی کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۸    
جشنواره آواها و نواهای رضوی در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در تهران برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...