جمعه ۰۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۴۴Apr 2018 27
 

خبرهای شعار سال 31 تیر 1395 - shoaresal.ir

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 تیر 1395 شعار سال 2 تیر 1395 شعار سال 3 تیر 1395 شعار سال 4 تیر 1395 شعار سال 5 تیر 1395 شعار سال 6 تیر 1395 شعار سال 7 تیر 1395 شعار سال 8 تیر 1395 شعار سال 9 تیر 1395 شعار سال 10 تیر 1395 شعار سال 11 تیر 1395 شعار سال 12 تیر 1395 شعار سال 13 تیر 1395 شعار سال 14 تیر 1395 شعار سال 15 تیر 1395 شعار سال 16 تیر 1395 شعار سال 17 تیر 1395 شعار سال 18 تیر 1395 شعار سال 19 تیر 1395 شعار سال 20 تیر 1395 شعار سال 21 تیر 1395 شعار سال 22 تیر 1395 شعار سال 23 تیر 1395 شعار سال 24 تیر 1395 شعار سال 25 تیر 1395 شعار سال 26 تیر 1395 شعار سال 27 تیر 1395 شعار سال 28 تیر 1395 شعار سال 29 تیر 1395 شعار سال 30 تیر 1395 شعار سال 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۲    
وزیر امور خارجه درباره گزارش اخیر دبیرکل سازمان ملل گفت: این گزارش بر اساس اطلاعات ناقص و بی خبری بان کی مون از دوران مذاکرات تدوین شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷    
معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: جامعه پرستاری به رغم محدودیت هایی مانند کثرت بیماران، کمبود نیرو و تجهیزات و عدم پرداخت مطالبات شان با ایثار در راستای اجرای طرح تحول سلامت خدمت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷    
وزیر اقتصاد گفت: امنیت و ثبات سیاسی در ایران ضامن سرمایه گذاری خارجی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷    
گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه ای مسئولیت حمله به قطار مسافربری در آلمان را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷    
جلسه مشترک وزیر دادگستری و مدیرعامل ستاددیه کشور به منظور اجرای دقیق قانون جدید بیمه اجباری شخص ثالث در محل وزارتخانه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷    
وزیر نیرو با حمایت از قرارداد نیروگاه سازی با یک شرکت ترکیه ای، با بیان اینکه برای تشویق سرمایه گذاران خارجی محدودیت قانونی نداریم، گفت: 7500 مگاوات نیروگاه جدید تجدیدپذیر احداث می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد طرح استیضاح وزیر کار گفت: در این زمینه به همکاری نمایندگان خوشبین و امیدوار هستم و اگر هم تذکر و سوالی وجود دارد، برای بهبود وضع کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۴    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: 45 درصد از دارایی های ترازنامه بانک ها منجمد شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۴    
ایران و دایلم کره جنوبی تفاهم نامه ای به ارزش تقریبی چهار میلیارد دلار برای اجرای طرح بهبود فرآیند و بهینه سازی پالایشگاه نفت اصفهان امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۴    
وزیر بهداشت با اشاره به کمبود نیروی پرستاری در کشور، تاکید کرد: پاسخ خوبی برای آن نداریم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات مداخله جویانه نماینده فرانسه در سازمان ملل تصریح کرد: این اظهارات با نص برجام و اظهارات وزیرخارجه آنها در تناقض است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۹    
انتشار نامه ای از شورای عالی انقلاب فرهنگی نشان می دهد که دلیل اصلی عدم نامگذاری "روز کشتی، ورزش ملی ایران" در تقویم سالانه، مخالفت شخص وزیر وزرش بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۹    
در مراسم تجلیل از هنرمندان بیست و ششمین نمایشگاه صنایع دستی، به رشد 44 درصدی فروش در این نمایشگاه اشاره و هدف اصلی،توجه به صادرات عنوان شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۹    
بسیاری از صهیونیست ها با شنیدن خبر عدم موفقیت سامانه موشکی پاتریوت در هدف قرار دادن پهپاد ناشناس که از سوریه وارد آسمان بلندی های اشغالی جولان شده بود دچار ترس و حشت شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۹    
معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری، اظهارداشت: در دو سال اخیر بیش از 1000 میلیارد تومان از حقوق از دست رفته صندوق و بازنشستگان کشوری استیفا و به صندوق بازگشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۹    
شبکه تحقیقاتی در حوزه نفت در قالب تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت ایران و موسسه نفت فرانسه تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۹    
دولت آنکارا تا کنون 85 نظامی عالیرتبه را به اتهام دخالت در کودتای اخیر زندانی کرده حال آنکه ده ها نفر دیگر همچنان تحت بازجویی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۹    
معاون گردشگری کشور گفت: میخواهیم شعاری برای گردشگری خلف شود که از شعار جهانی سازمان جهانگردی تبعیت کند و پوشش دهنده همه خانواده فعالان گردشگری باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴    
معاون وزیرجهادکشاورزی با بیان اینکه تاکنون 7.8 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است، گفت: 56 هزار میلیارد ریال از مطالبات کشاورزان به حساب آنان واریز شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران آمادگی کامل برای صدور خدمات فنی و مهندسی در پروژه های زیربنایی به قاره آفریقا را دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴    
معاون صنایع دستی کشور در مراسم تجلیل از هنرمندان گفت: با کمتر از یک دوازدهم اعتبار نمایشگاه صنایع دستی سال 91، فروش و سفارش هفت برابری داشته ایم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۹    
معاون پرستاری وزارت بهداشت از ابلاغ اجرای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران به دانشگاه های علوم پزشکی توسط وزیر بهداشت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۹    
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد ضمن هشدار به ترکیه برای برخورد عادلانه با بازداشت شدگان کودتای اخیر، خواهان بازدید ناظران مستقل از بازداشتگاه های این کشور شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۹    
دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک ملت در شب دوشنبه و در جریان یک پرونده اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۹    
نایب رئیس شورای ملی زعفران با بیان اینکه ارزش زعفران صادراتی از کشور در 3 ماهه امسال 48 میلیون دلار بوده است، گفت: قیمت این محصول در یک ماه گذشته بین 50 تا 100 هزارتومان ارزان شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۹    
وزارت خارجه روسیه ضمن ابراز رضایت از روند نشست وین میان ایران و 1+5 از رسیدن اجرای برجام به مرحله ای پایدار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۹    
نظامیان رژیم آل خلیفه در ادامه اقدامات سرکوبگرانه خود به منطقه الدراز و تحصن کنندگان یورش بردند و از سوی دیگر مردم به مقابله با آنها پرداختند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۹    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در روند مذاکرات هسته ای از حقوق هسته ای کشور حراست و حقوق ملت تثبیت شد و به پیشرفت هایی هم در این عرصه دست یافتیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۴    
علی رستگار؛ مدیرعامل معزول بانک ملت و معاون بین الملل وی توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۴    
ترکیه در ادامه موج برکناری ها 1577 رئیس دانشکده و دانشگاه، 492 کارمند سازمان دیانت و 257 نفر از کارکنان مقر نخست وزیری این کشور را به اتهام دست داشتن در کودتا برکنار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۴    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در سخنانی اعلام کرد که در حال آماده کردن درخواستی رسمی برای تسلیم فتح الله گولن هستیم تا با ارائه آن به آمریکا، گولن را از این کشور تحویل بگیریم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۴    
رئیس ستاد برجام گفت: قرار شد تا فاصله کمیسیون بعدی که ظرف سه ماه آینده است درخصوص مشکلات مختلف در رفع تحریمها جلسات کارشناسی برگزار کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۹    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه طرح های کنگره آمریکا برای نگران کردن دنیا در تعامل با ایران است، گفت: در صورت تصویب طرح (ممنوعیت خرید آب سنگین از ایران)، اوباما موظف به وتوی آن طبق برجام است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴    
بدون شک در شکست کودتای جمعه شب 25 تیرماه عوامل مختلفی دخیل بوده اند که بررسی آنها حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴    
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به نشست مشترک با ظریف و مطرح شدن موضوع لغو تحریم ها، گفت: وزیر امور خارجه خوشبین بود که با گذشت زمان، مسائل حل می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴    
محمدرضا عارف به ریاست فراکسیون امید انتخاب شد و 8 عضو هیات رئیسه فراکسیون نیز تعیین شدند و به جز عارف تنها دو نفر از هیات رئیسه موقت به هیات رئیسه دائم راه یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۵    
رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی از تصمیم خود برای اعلام خبری مهم در مورد مسائل امنیت ملی کشورش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد فضای باز برای رشد و توسعه فرهنگ در جامعه از عملکرد وزارتخانه متبوعش در ایجاد چنین فضایی در سه سال گذشته دفاع کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴    
رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه باید از تثبیت افراطی قیمت ارز جلوگیری شود گفت: به دنبال پرداخت تسهیلات به 7500 واحد تولیدی کوچک هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴    
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده ضمن تشریح برنامه های هفته ازدواج، از تسهیل گردشگری برای زوج های جوان و رایزنی برای پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴    
تیم فوتسال تاسیسات ایران در دیدار مقابل ناگویا ژاپن در مسابقات جام باشگاه های آسیا شکست خورد و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند. این دیدار بعد از تساوی در وقت های اضافه به پنالتی کشید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴    
رئیس جمهوری ترکیه از تصمیم خود برای صدور حکم احتمالی اعدام برای کودتاچیان دفاع کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۹    
رئیس کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس درنامه ای به رئیس جمهور وضعیت خرید گندم را تشریح کرد و خواستارپرداخت مطالبات گندمکاران شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۹    
بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی با صدور بیانیه ای خواستار شفاف سازی و رفع ابهامات نسبت به تحصیل غیرقانونی برادر رئیس جمهور در این دانشگاه شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۹    
بیانیه ارتش ترکیه حاکی از آن است که نیروی هوایی و دستگاه امنیتی این کشور ساعاتی قبل از کودتا از امکان وقوع آن مطلع بوده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۴    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس درباره نگرانی های مجلس در زمینه پیوستن ایران به سازمان مالی FATFگفت: نگرانیم که برخی از مسئولان در خلأ شفافیتی که وجود دارد، برخی اقدامات را انجام داده باشند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۴    
رئیس هیات عالی جذب هیات علمی دانشگاه های کشور از بازنگری مصوبه جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۴    
چمران با بیان اینکه نگران هستیم اندک درآمد پایداری که برای شهرها و روستاها به وجود آمده دچار مشکل شود گفت: باید با کمک نمایندگان در مجلس شورای اسلامی این مشکل را مرتفع کنیم .
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۴    
معاون سازمان فناوری اطلاعات گفت: با راه اندازی مراکز تبادل ترافیک دیتای کشور، عملاً فاز نخست شبکه ملی اطلاعات به پایان رسید و ترافیک داخلی از خارجی تفکیک شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۴    
رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: تامین منابع بروز رسانی تجهیزات آتش نشانی در دستور دویست و هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۴    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران گفت: ایمنی خط قرمز ما در توسعه محسوب می شود و به مجرد این که کوچک ترین نشت آب در تونل های در حال حفر مترو دیده شود، باید بلافاصله بررسی کامل انجام شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۴    
بانک مرکزی در ابلاغیه ای به بانک ها اعلام کرد: تمامی جوانان ثبت نام شده در انتظار دریافت وام ازدواج مشمول تسهیلات 100 میلیون ریالی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۴    
یک فوریت طرح تشکیل کمیته ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی شهر تهران در جلسه شورای شهر به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۹    
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: سلامت دادگستری و پاکسازی آن از عیوب و ایرادات ولو اندک، جزء اولویت های قوه قضائیه است که در این مسیربرخورد با تخلفات،تضمین کننده سلامت دستگاه قضایی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۴    
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: اقدام اساسی پرسش مهر می تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۹    
مدیرکل تعرفه و ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به آخرین وضعیت حمل و نقل به کشور ترکیه گفت: حجم تردد کامیون ها میان ایران و ترکیه کاهش نیافته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۹    
رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا به شهروندان هشدار داد: مراقب برخی تبلیغات جذاب در شبکه های اجتماعی باشند و به سایت هایی مراجعه کنند که دارای نماد الکترونیک باشند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۹    
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تغییر مدل محاسبه اینترنت ADSL خبر داد و گفت: از این پس بجای محاسبه حجم مصرفی اینترنتی، سرعت ملاک محاسبه قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۹    
چهارمین سخنرانی متخصصان ایرانی غیرمقیم در حوزه فناوری نانو در راستای تحقق طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیرمقیم در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۹    
دور جدید مذاکرات ایران و لینده آلمان به منظور سرمایه گذاری و مشارکت در استراتژیک ترین مجتمع پتروشیمی ایران در قالب قراردادهای BOO آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۹    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به روند روبه رشد علم وتکنولوژی درنیروی انتظامی گفت: مقابله هدفمند وموثر پلیس با مجرمان از طریق کسب علم وآخرین اطلاعات روز از ضروریات ایجاد امنیت درجامعه است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۴    
سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان، ابراز امیدواری کرد، ترکیه بتواند در اسرع وقت بر مشکلاتش فائق آید؛ زیرا ثبات و امنیت در ترکیه برای ما بسیار مهم است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۴    
رضا پورحسین با حکم معاون سیما به عنوان سرپرست شبکه چهار منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۴    
اعضای پارلمان انگلستان در پاسخ به هشدار نخست وزیر این کشور مبنی بر ضرورت حفظ تسلیحات هسته ای، به نوسازی ناوگان زیردریایی های هسته ای این کشور رای مثبت دادند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۴    
یک مقام مسئول در وزارت جهاد با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال بیش از یک میلیون و 100 هزار تن انار تولید شود، گفت: خاصیت آنتی اکسیدان انار 10 برابر چای سبز اعلام شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۹    
مردم می خواهند بدانند به راستی چرا مصلی امام خمینی (ره) به این روز افتاده است؟ چرا باید زمان ساخت این پروژه اینچنین طولانی گردد؟ هزینه های هزار میلیاردی ساخت آن تاکنون از کجا تامین می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۹    
معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی دستگیری مسئولان بنادر در پرونده قاچاق کالا در بندر شهیدرجایی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۹    
رئیس سازمان غذا و دارو تاکید کرد: فهرست رسمی داروهای کشور کامل است و نیاز به داروهای تک نسخه ای نیست.