دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۹:۰۵Dec 2018 17

خبرهای شعار سال 31 شهریور 1395 - shoaresal.ir

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 شهریور 1395 شعار سال 2 شهریور 1395 شعار سال 3 شهریور 1395 شعار سال 4 شهریور 1395 شعار سال 5 شهریور 1395 شعار سال 6 شهریور 1395 شعار سال 7 شهریور 1395 شعار سال 8 شهریور 1395 شعار سال 9 شهریور 1395 شعار سال 10 شهریور 1395 شعار سال 12 شهریور 1395 شعار سال 13 شهریور 1395 شعار سال 14 شهریور 1395 شعار سال 15 شهریور 1395 شعار سال 16 شهریور 1395 شعار سال 17 شهریور 1395 شعار سال 18 شهریور 1395 شعار سال 19 شهریور 1395 شعار سال 20 شهریور 1395 شعار سال 21 شهریور 1395 شعار سال 22 شهریور 1395 شعار سال 23 شهریور 1395 شعار سال 24 شهریور 1395 شعار سال 25 شهریور 1395 شعار سال 26 شهریور 1395 شعار سال 27 شهریور 1395 شعار سال 28 شهریور 1395 شعار سال 29 شهریور 1395 شعار سال 30 شهریور 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
پایگاه دیلی تایمز در گزارشی نوشت که آیت الله خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه بر لزوم مقاومت در برابر سیاست های آمریکا تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
قائم مقام وزیر کشور گفت: مرزهای جمهوری اسلامی ایران در حیطه مرزبانی بسیار خوب ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و نیروهای گمنام امام زمان(عج) از موقعیت های خوبی برخوردار است و مواردی که پیش بینی می کنیم در ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی ها در یادداشتی در روزنامه امریکایی وال استریت ژورنال ادعا کرده که عربستان رهبر مقابله با تروریسم است و ایران هم سابقه ای مملوء از حمایت از تروریسم دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
هرچند نقض آتش بس در سوریه توسط آمریکا قابل پیش بینی بود، اما تجاوز نظامی اخیر این کشور به دیرالزو، بدعهدی های همیشگی و دروغ های نخ نمای دولتمردان آمریکایی را بار دیگر به منصه ظهور رساند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی سازمان دامپزشکی گفت:مرغ بدون مصرف آنتی بیوتیک(سبز) با مجوز این سازمان تولید می شود و درحال حاضر شاهد افزایش پرورش آن در کشور هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
یک پژوهش که در اولین همایش بین المللی اقتصاد شهری ارائه شده به مطالعه آلاینده های هوای تهران با مرگ و میرهای ناشی از بیماری های قلبی در افراد بالای 60 سال طی دوره مطالعاتی (2008-20013 ) پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
حجتی گفت: برنامه ریزی 5 ساله ایران برای تولید سالانه 200 هزار تن پرورش ماهی در قفس است که تا کنون در این زمینه طبق برنامه پیش رفته ایم و همچنین سالانه 820 هزار تن گوشت قرمز ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۰    
آنطور که دست اندرکاران تدوین لایحه جامع نظام انتخاباتی در وزارت کشور می گویند، با این لایحه مشکلاتی که سابقا در ایام انتخابات پیش می آمد، تکرار نمی شود و یا از حجم آن ها کاسته خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۰    
نیروی هوایی آمریکا درحالی شب گذشته مواضع ارتش سوریه در شرق این کشور را مورد حمله قرار دادند که به اعتقاد کارشناسان امر این حمله پیام های متعددی برای طرف های درگیر در سوریه داشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۰    
ساختمان پلاک 6 هر روز میزبان آدم هایی است که نه به خیال فتح الفتوح پاستور بلکه به قصد باز شدن گره ای از زندگی شان با نامه ای به حوالی دفتر رئیس جمهور آمده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۶    
آیت الله آملی لاریجانی تفسیر تکفیری و سلفی از اسلام را موجب اشمئزاز جهان توصیف کرد و با بیان اینکه تفسیر تروریست پرور از اسلام نتیجه ای جز برادرکشی ندارد، گفت: اسلام شیعه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۶    
جیل استاین نامزد حزب سبزها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن تاکید بر لزوم تعامل بیشتر این کشور با ایران، از حمایت عربستان سعودی از تروریسم و آپارتاید رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۶    
نشست خبری اعضای کمپانی تئاتر پوتلج ایتالیا که با نمایش بیست هزار فرسنگ زیر دریا در تئاتر باران حضور دارند؛ پیش از ظهردوشنبه با حضور کارگردان این نمایش و بازیگر و طراح جلوه های ویژه آن برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۱    
مدیر عامل شهر پردیس گفت: با توجه به اینکه قیمت واحدهای مسکن پردیس در طی چند سال گذشته به طور قطعی مشخص نشده بود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۱    
قهرمانان پارالمپیک کشور پس از بازگشت به ایران هیچ کدام از مسئولان وزارت ورزش و جوانان را کنار خود ندیدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام والمسلمین رضایی با تأکید بر اینکه عید غدیر بزرگترین روز در تاریخ اسلام محسوب می شود، از مهر تأییدی که قرآن بر اعلام ولایت در این روز بزرگ زده، سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶    
عربستان به تازگی نشان داده است برای مقابله با ایران، ابایی از آشکار کردن روابط پشت پرده خود با رژیم صهیونیستی ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که ایران از وزارت خزانه داری آمریکا انتظار دارد که تا پایان ماه جاری مجوز خرید بیش از 200 هواپیمای بوئینگ و ایرباس را صادر کرده و محدودیت های موجود در این زمینه را رفع کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶    
هفدهمین اجلاس سران کشورها و دولت های جنبش عدم تعهد امروز باصدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶    
معاون وزارت خارجه ارمنستان گفت: سیاست های بلند مدت کشورش با تغییر دولت ها عوض نشده و ارمنستان همچنان به دنبال اجرایی کردن توافقات قبلی و رسیدن به توافقات جدید با ایران برای گسترش هر چه بیشتر همکاری ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر امور خارجه گفت: لغو روادید برای اتباع جمهوری اسلامی ایران از سوی ارمنستان سبب افزایش بی سابقه گردشگران دو کشور می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
معاون برنامه ریزی ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: نزدیک به سه میلیون واحد صنفی در زمینه لوازم خانگی در سطح کشور وجود دارد که 700 هزار واحد از آنها فاقد پروانه کسب و کار هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 70 کیلومتر از محور هراز تا پایان سال ساخته می شود؛ گفت: کل این مسیر نیاز به اعتبار هزار میلیارد تومانی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
گروه مسلمانان برای ارزش های متعالی در استرالیا در راستای مبارزه با بی عدالتی علیه مسلمانان، ارزش های اسلامی را بر اساس مفاهیم قرآن کریم در جوامع مدرن گسترش می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به دنبال جنگ نبوده و نخواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱    
سخنگوی وزارت ارشاد گفت: انتخاب "فروشنده" برای حضور در اسکار توسط هیئت انتخاب صورت گرفته که این انتخاب در حقیقت محصول تعامل و هماهنگی بین سازمان سینمایی، بنیاد فارابی و خانه سینما است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
براساس اسناد محرمانه منتشر شده توسط سازمان دیده بان آرشیو امنیت ملی آمریکا، ایالات متحده در دهه 1950 میلادی بدون اطلاع مردم ایسلند، اقدام به ذخیره سازی سلاح های اتمی خود در خاک این کشور کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد کشورمان مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
اگر کسی در مالی شریک باشد، آیا بدون رضایت شریک یا شرکای دیگر می تواند سهم خود را از مال شراکتی بفروشد؟ کارشناسان وکیل آنلاین به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
جانشین فرمانده سپاه تهران گفت: در 100 نقطه از شهر تهران نمایشگاه های دفاع مقدس با برنامه های متنوع برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
تصویب قوانین درزمینه رسیدگی به رزمندگان وبازماندگان جنگ ها درتمام دنیا امری متداول ومعمول است تا همه این کشورها که به نوعی زمانی را درگیر جنگ بوده اند٬ بتوانند برای جانباختگان و بازماندگان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
علی رغم مطرح شدن خطرهای جدی در خصوص مصرف محصولات تراریخته سخنگوی دولت از این محصولات دفاع کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
جهانگیری با یادآوری اینکه صادرات محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی از اصلی ترین اقلام صادراتی کشور هستند بر لزوم رفع موانع پیش روی توسعه صادرات این بخش تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
یکی از سرفصل های پژوهشی جدی در جهان و کمتر پرداخته شده در ایران، ظرفیت بازی های رایانه ای برای یادگیری است؛ سرفصلی که می تواند تحول اساسی در نظام های آموزشی را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
با وجود آنکه پیش بینی می شد با نزدیکی به عید غدیر میزان تقاضا برای اسکناس نو به واسطه عرضه آن توسط بانک ها در بازار آزاد کاهش یابد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اگرچه قیمت تمام شده تولید در دریا بیش از خشکی است، اما توسعه میدان های مشترک با هر شرایطی اولویت دارد و تاخیر در آن جایز نیست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: هجدهمین اجلاس شورای جهانی صنایع دستی چهارم مهر در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۲    
رییس جمهور در دیدار رییس مجلس الجزایر، با اشاره به ضرورت حفظ و تقویت امنیت و ثبات در منطقه شمال آفریقا و خاورمیانه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۲    
رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات همانند انتخابات سال گذشته برای انتخابات سال 96 در قالب همکاری با سایر احزاب و اشخاص اصلاح طلب همکاری خودش را با شورای عالی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۲    
نماینده مردم شاهین شهر با اشاره به نامه سه نماینده مجلس به رئیس جمهور در خصوص ممانعت از ورود حسین فریدون به نهاد ریاست جمهوری گفت: هنوز جوابی از سوی دولت برای این نامه نمایندگان نیامده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۲    
معاون آموزشی وزیر علوم با اشاره به نهایی شدن طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی گفت: تقریبا این طرح نهایی شده و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۷    
أَنَّ رَسُولَ اللَّهِ ص قَالَ: لا یَکْمُلُ الْمُؤْمِنُ إِیمَانُهُ حَتَّی یَحْتَوِیَ عَلَی مِائَةٍ وَ ثَلَاثِ خِصَالٍ فِعْلٍ وَ عَمَلٍ وَ نِیَّةٍ وَ ظَاهِرٍ وَ بَاطِنٍ فَقَالَ أَمِیرُ الْمُؤْمِنِینَ ع ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۷    
مشاور ملک عبدالله و معمار اقتصاد عربستان با اشاره به اینکه مطلب انتقادیش درباره عربستان مورد سانسور قرار گرفته است گفت: عربستان سعودی در مسیر فروپاشی قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۷    
هیات وزیران در جلسه شامگاه یکشنبه خود به ریاست معاون اول رییس جمهوری، چگونگی و میزان ارایه تسهیلات مسکن به آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳    
بشر از دیرباز تاکنون بر این باور است که درمان تمام دردها در خوراکی های همین کره خاکی وجود دارد. در ادامه خاصیت های جالب و مفید خوراکی های روزمره را بصورت تصویری مشاهده نمایید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از نماینده آمریکا در سازمان ملل خواست تا به سوریه سفر کند تا با چشم خود ببیند که مردم چگونه در شرایط جنگ زندگی می کنند تا معنی خجالت را بفهمد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳    
رییس جمهور در دیدار رییس مجمع عالی خلق جمهوری کره شمالی، تقویت صلح و ثبات در شرق آسیا را برای جهان و به ویژه کشورهای آسیایی حائز اهمیت برشمرد و تاکید کرد که نباید با افزایش تنش های منطقه ای ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با بیان این که در مقابل عربستان دستگاه دیپلماسی ما می توانست با اقتدار جدی تری ورود پیدا کرده و پیگیر مسائل باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۸    
ایجاد زمینه های اختلاف و تنش بین همسران ، بلوغ زودرس و دسترسی سریع به اطلاعات جنسی ، باورهای غلط درباره مسائل عاطفی و جنسی ، افت عملکردهای تحصیلی و شغلی ، افزایش مصرف گرایی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۸    
مراسم جشن قهرمانی تیم ملی بسکتبال ایران در رقابت های فیباآسیا چلنج با حضور مسئولان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۸    
رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای از اجرای شدن طرح تطبیقی و تبدیل به اعضای هیأت علمی خبر داد و گفت: تا پایان سال حکم 1000 عضو هیأت علمی در این دانشگاه صادر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳    
اشرف بروجردی که از سوی رییس جمهور به عنوان نماینده در این شورا انتخاب شده بود، با اشاره به برگزاری انتخابات رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در نامه ای به رئیس جمهور از وی خواست لایحه افزایش تعداد مناطق آزاد را بازپس گرفته و این موضوع را دنبال نکند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳    
محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید صبح یکشنبه به همراه 6 عضو دیگر این فراکسیون به بخش فشافویه حسن آباد از توابع شهرستان ری سفر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۸    
سفیر آمریکا در سازمان ملل مراتب پشیمانی خود را بابت کشته شدن تعدادی از نظامیان سوری در جریان حمله هوایی آمریکا در سوریه ابراز داشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۸    
یک تولیدکننده ماشین آلات شیرینی و شکلات، دلایل کیفیت پایین برخی شکلات های ایرانی در مقایسه با انواع خارجی آن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۸    
رییس جمهور ضرورت وحدت و یکپارچگی جهان اسلام را مورد تأکید قرار داد و گفت: سازمان همکاری های اسلامی و جنبش عدم تعهد به عنوان دو سازمان مهم بین المللی باید در مقطع حساس و تاریخی کنونی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
وزیر بهداشت با بیان اینکه در صورت موافقت مجلس با ایجاد سازمان اورژانس در قالب برنامه ششم، سازمانی قوی و کارآمدتر تشکیل خواهد شد، افزود: با تشکیل سازمان اورژانس ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۸    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: برای پیوستن به عملیات پولی و مالی جهان راهی جز الحاق به FATF نداریم و الحاق به این کارگروه، گره گشای بخش خصوصی در تعامل با نظام مالی جهان است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۳    
رییس گروه زمین شناسی مهندسی و ژئوتکنیک سازمان زمین شناسی از اجرای مطالعات نرخ فرونشست زمین در جنوب غربی تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
شهردار تهران که در 12 سال گذشته با وجود قول خودش برای دادن سهم 10 درصدی از مدیریت شهری تهران به زنان، جز چند مدیر زن، توجه و اقبالی به این موضوع نداشت، یکباره در ماه های پایانی این دوره مدیریت شهری ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که ایران خود را آماده می کند که سهم اش را در بازار هوانوردی جهانی به شکل قابل توجهی افزایش دهد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
نماینده وزیر راه و شهرسازی در حفظ حقوق بیت المال، اجرای قانون پیش فروش ساختمان که ایرادات آن برطرف شده و هم اکنون قابلیت اجرایی دارد را در جلوگیری از کلاهبرداری و فروختن یک واحد مسکونی به چندین نفر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در مورد عذرخواهی سعید مرتضوی گفت: خوشحالی برخی رسانه هایی که ارگان فتنه در کشور هستند طبیعی است. آنها برای لاپوشانی خیانت های خود تیترهای فریبنده و طلبکارانه زدند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: چندنرخی بودن بنزین منجر به تخلف و نادیده گرفتن مقررات خواهد شد ضمن این که کنترل از طریق دستگاه نظارتی امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: پلیس راهور باید فکری برای برخورد با موتورسواران متخلف کرده و نسبت به الزام کردن آنها به رعایت قانون با قاطعیت وارد شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۳    
یک کارشناس مسکن گفت: بسیاری از متقاضیان بالقوه بازار مسکن به دلیل این احتمال که سیاست های حوزه مسکن دولت بعدی با سیاست های فعلی تفاوت زیادی داشته باشد تا انتخابات ریاست جمهوری سال آینده منتظر می ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۳    
عضو فراکسیون ولایت مجلس با بیان این که ممکن است اصول گراها افرادی چون جلیلی، رضایی و قالیباف را مورد بررسی قراردهند، گفت: مطمئنم که اصولگرایان در مورد آقای روحانی هیچ وقت به جمع بندی نمی رسند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۳    
نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ حقوق بیت المال، رسانه ها را مهم ترین رکن در برخورد با جرایم زمین خواری و کویرخواری عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۳    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از عمده ترین دلایل فروپاشی نظام های سیاسی در دنیا گسترش و تعمیق فساد است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۸    
یک فعال در حوزه اقتصاد گردشگری گفت: ایران با وجود اینکه یک کشور کاملا اسلامی است و تمام شرایط گردشگری حلال در آن وجود دارد اما سهم این کشور فقط 160 میلیون دلار ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۸    
واگذاری مسوولیت توزیع آب شهری به شهرداری ها طرحی است که در دولت مورد بررسی قرار دارد. موضوعی که انتقادهای زیادی به آن وارد آمده ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۸    
مدیرکل مرکز مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه کلیات طرح دانشگاه عاری از دخانیات مصوب شده است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۸    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز قاطعانه می گوید موافق نیست کالاهای قاچاق کشف شده برای مصرف در اختیار فقرا قرار گیرد، چراکه آن ها هم حق استفاده از کالای استاندارد و سالم را دارند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۸    
وضع اسفبار برخی اماکن گردشگری، دستمایه کارتون زیر اثر کیوان زرگری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۳    
ساعت از 9 شب گذشته و مجتمع خریدی در شرق پایتخت شلوغ و پر جمعیت است. بیشتر افراد خوراکی در دست گرفته اند و گاهی مقابل ویترین فروشگاهی می ایستند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸    
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه ورود ستاد به مراکز ماده 16 به نوعی دخالت در امور اجرایی بود گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸    
ایران و جمهوری چک در پی سفر هیاتی متشکل از چند شرکت اعزامی از این کشور به ایران در زمینه تولید قطعات هواپیما برای ارائه به بازارهای بین المللی همکاری می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸    
یک عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار از نظر مثبت نمایندگان مجلس برای بازگشت اصلاحیه قانون کار به دولت خبر داد و تاکید کرد: اگر قانون کار بدون جلب نظر شرکای اجتماعی تنظیم و تصویب شود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۳    
معاون محیط زیست انسانی سازمان محیط زیست در مراسم گرامیداشت روز جهانی لایه اوزن گفت: در ارتباط با لایه اوزن جامعه جهانی موفق شده است که پنج میلیون کیلومتر مربع از حفره ای که ایجاد شده بود را ترمیم کند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۳    
نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خواستار عذرخواهی وزارت ورزش و کمیه ملی المپیک به خاطر عدم استقبال از قهرمانان پارالمپیک شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۳    
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) با انتشار بیانیه ای اذعان کرد که مواضع ارتش سوریه را هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۳    
خبر انتخاب یک بانو برای شهرداری منطقه 13 تهران در حالی منتشر شد که برخی رسانه ها به اشتباه از انتخاب وی به عنوان نخستین شهردار زن پایتخت یاد کردند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۳    
معاون قضایی ستاد حقوق بشر، گفتگوهای انجام شده حقوق بشری قضایی ایران و ایتالیا را مثمر ثمر ارزیابی کرده و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۸    
رئیس کمیته اطلاع رسانی خانه احزاب گفت:نخستین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب پس از افتتاح محل ساختمان این تشکل صنفی – سیاسی در روز پنجم مهر ماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۸    
رییس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه در مورد دستمزدهای میلیونی خیاطان در سطح پایتخت برای دوخت انواع لباس گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۸    
عملیات اجرایی آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان روز پنجشنبه با حضور وزیران راه و شهرسازی و تعاون، کار و امور اجتماعی آغاز شد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۸    
به گفته یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، کمتر از 180 هزار فرصت شغلی در سال واقعی ترین نرخ اشتغال در کشور است؛ در حالی که سالانه 800 هزار نیروی کار جدید به جمع چند میلیون بیکار کشور اضافه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
در حالی که رییس سازمان چای از باقی ماندن 40 درصد از مطالبات چایکاران به دلیل پرداخت نشدن سهم برخی از کارخانه های فرآوری چای خبر داده است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: صنعت بیمه کشور در مقایسه با وضعیت بیمه در جهان از جایگاه مطلوبی برخوردار نیست که باید برنامه ریزی به گونه ای باشد تا به جایگاه بهتری برسیم و قاعدتا صنعتی که باید ریسک ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
یک کارشناس حوزه اقتصادی معتقد است تعامل با FATF نه یک انتخاب بلکه یک الزام برای حضور در مبادلات بین المللی به حساب می آید که بهتر است از سیاسی شدن آن جلوگیری شود و بنیه کارشناسی کشور تلاش کند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
ناباروری یکی از مشکلاتی است که این روزها حدود دو میلیون زوج ایرانی با آن دست و پنجه نرم می کنند و بنیان برخی از خانواده ها را با تهدید مواجه کرده است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
استاد دانشکده مطالعات دانشگاه تهران با اشاره به نقشه سعودی ها برای مهندسی افکار عمومی و عدم توفیقشان در این زمینه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
بیشتر کارشناسان پیش بینی می کنند که در سال آینده میلادی، قیمت نفت کمتر از 60 دلار برای هر بشکه باشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
رئیس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران با اشاره به اینکه استفاده از دستشویی های ایرانی بیشترین فشار را به زانوها وارد می کند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
سران کشورهای عضو جنبش غیرمتعهدها در اجلاس خود در ونزوئلا تأکید کردند که سال 2017 سال پایان اشغال فلسطین است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۸    
رئیس امور تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه از تخصیص اعتبار 35 میلیارد ریالی برای تکمیل ساختمان جدید پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی منطقه شمال کشور طی دو سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۸    
وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد، حملات هوایی اخیر انجام شده از سوی جنگنده های ائتلاف تحت رهبری آمریکا علیه نیروهای دولتی سوریه اجرای توافق آتش بس اخیر برای سوریه را تهدید کرده و واشنگتن ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۸    
معاون درمان وزیر بهداشت ضمن اشاره به برخی مشکلات اورژانس پیش بیمارستانی در کشور از دریافت مجوز استخدام برای 4000 نفر در اورژانس پیش بیمارستانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۸    
بر اساس آمار منتشرشده از سوی وزارت بهداشت، 20 درصد مردم ایران مبتلا به فشارخون هستند و از آنجا که علایم بالینی در بسیاری از این افراد مشاهده نمی شود، نیمی از آن ها از بیماری خود بی اطلاع هستند ...
  • ۱