یکشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۶Apr 2018 22

خبرهای شعار سال 30 مهر 1395 - shoaresal.ir

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 مهر 1395 شعار سال 2 مهر 1395 شعار سال 3 مهر 1395 شعار سال 4 مهر 1395 شعار سال 5 مهر 1395 شعار سال 6 مهر 1395 شعار سال 7 مهر 1395 شعار سال 8 مهر 1395 شعار سال 9 مهر 1395 شعار سال 10 مهر 1395 شعار سال 11 مهر 1395 شعار سال 12 مهر 1395 شعار سال 13 مهر 1395 شعار سال 14 مهر 1395 شعار سال 15 مهر 1395 شعار سال 16 مهر 1395 شعار سال 17 مهر 1395 شعار سال 18 مهر 1395 شعار سال 19 مهر 1395 شعار سال 20 مهر 1395 شعار سال 21 مهر 1395 شعار سال 22 مهر 1395 شعار سال 23 مهر 1395 شعار سال 24 مهر 1395 شعار سال 25 مهر 1395 شعار سال 26 مهر 1395 شعار سال 27 مهر 1395 شعار سال 28 مهر 1395 شعار سال 29 مهر 1395 شعار سال 30 مهر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۷    
آسفالت چهار کیلومتر از جاده سوق به دهدشت در حالی بار دیگر در نشست مسؤولان شهرستان مطرح و به مردم وعده داده شد که سال 94 هم نسبت به آسفالت پنج کیلومتر از این جاده قول مساعد داده بودند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۷    
رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: دستگاه امحاء زباله زباله های عفونی یاسوج دیگر کارآیی لازم را ندارد و باید در این زمینه چاره اندیشی شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۷    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 900 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره و 300 میلیارد ریال نیز بلاعوض جهت 3 هزار واحد در معرض خطر شهر دوگنبدان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۷    
فرماندار گچساران از مشخص شدن زمین مورد نیاز برای احداث پردیس دانشکده نفت گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۲    
بی بی سی امسال نیز عزاداری محرم را به سبک خود روایت کرد و با سه محور خشونت ، لزوم جدایی عزاداری از سیاست و دو قطبی عزاداری و کنسرت گزارش هایی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۲    
حمید داودآبادی در خاطره خود می گوید: آقا در بین صحبت هایش فرمود: تصویر شهیدی در اتاق من هست که بسیار زیباست و خیلی به آن علاقه دارم ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۲    
یکی از رسانه های محلی استان، از بازداشت فرماندار یکی شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد به دلیل عدم رعایت مقررات فضای مجازی خبر داد و اعلام کرد که موقتاً با قرار وثیقه آزاد است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۷    
یک مقام مسئول کارگری هم ابراز عقیده کرد: در حال حاضر آنچه که درباره نرخ بیکاری عنوان می شود با نرخ بیکاری واقعی تفاوت دارد و تعداد بیکاران بیش از آن چیزی است که مسئولان اعلام می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷    
علاقه شدیدی به معلمی داشتم و حتی در دوران کودکی و در بازی باهم سن و سالهایم همیشه نقش معلم را انتخاب می کردم که به لطف خدا به آرزویم رسیدم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷    
خواندن سفرنامه گردشگرهای خارجی که به ایران سفر کرده اند همیشه فرصت هیجان انگیزی است برای محک زدن خودمان،برای اینکه بدانیم ما و فرهنگ ایرانی مان از نگاه آدم های بیرون چه شکلی است؟!
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷    
کارگروه بانوان و خانواده کهگیلویه وبویراحمد در حالی برگزار شد که تنها دو مدیر استانی در این جلسه حضور داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷    
معاون تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از وجود 5 هزار زن تحصیلکرده بیکار در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷    
مردم کهگیلویه و بویراحمد از گذشته های دور تاکنون سوز و گداز خود در عزای حسینی را با آیین های ویژه ای به نمایش می گذاشتند که از مهم ترین آنها می توان به تعزیه خوانی سنتی سوق با قدمتی 100 ساله و شروه ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷    
معاون برنامه ریزی و مجری طرح سد تنگ سرخ یاسوج از تعطیلی کامل این پروژه که بزرگترین پروژه شهرستان بویراحمد به شمار می آید، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷    
بی شک خودکشی؛ نه تنها در استان کهگیلویه و بویر احمد که در همه ی نقاط جهان ، نمیتواند امری به تمامیت خودخواسته از سوی قربانیانش باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۲    
صورت شما می تواند به عنوان یک نقشه راه که وضعیت سلامت را نشان می دهد، عمل کند. در شرایطی که احساسات در صورت شما بازتاب می یابند، بخش های مختلف آن می توانند نشان دهنده وضعیت سلامت شما باشند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۲    
مدیر فرودگاه یاسوج گفت: هماهنگی ها و تدابیر لازم در این راستا نیز انجام شده و ممکن است تعطیلی این فرودگاه به دلیل طول کشیدن طرح، تمدید شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۲    
امثال سلیمان ولایتمدار کامل و خالص نبودند. در طول حیاتش بارها دچار لغزش شد. در مقطعی مثل جنگ جمل از حضرت امیر (ع) عقب ماندو در جریان صلح امام حسن (ع) پیش افتاده بود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۷    
معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از وعده خوشحال کننده و اثرگذار پیمانکار آزادراه شیراز - اصفهان به مسئولان این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
رانندگان شهر یاسوج از سبز بودن مداوم چراغ راهنمایی و رانندگی چهارراه معاد این شهر به شدت گلایه کرده و خواستار رفع این مشکل به منظور جلوگیری از تصادفات رانندگی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
نشست بررسی وضعیت کشتارگاه ها ی استان به ریاست پژمان نیک اقبالی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و پیرامون مسائل مختلف کشتارگاه بحث و تبادل نظر شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
بخش زرین آباد شهرستان دهلران با وجود اماکن زیارتی و سیاحتی از جمله مناطق استان ایلام است که ظرفیت های خوبی برای گردشگری دارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
بی توجهی به حوزه فرهنگ و هنر در استان کهگیلویه و بویراحمد تنها به هنرمندان زنده ختم نمی شود بلکه هنرمندان مرحوم نیز در آرامستان های این استان در اوج مظلومیت آرمیده اند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
چند مدتی است که برخی افراد که متاسفانه اطلاعات دقیقی از وضعیت جغرافیایی و هیدرولوژیکی کهگیلویه و بویراحمد و حتی خوزستان ندارند با بیان مطالبی ناصواب و غیر کارشناسی باعث تشویش اذهان عمومی مردمی که ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
سامان گرجی افزود: این میزان نهال برای پایین آوردن هزینه ها در محل اداره منابع طبیعی با مشارکت نیروهای این اداره تولید شده است ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
وزیر کشاورزی امسک روسیه:قادر به تامین سبزیجات و میوه خود نیستیم و مایل به همکاری طرفین در این زمینه هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
مدیرعامل سابق شرکت نفت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسائل قومی و طایفه ای در این استان بیداد می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
غلامرضاتاجگردون چه دراستان وچه درسطح ملی به نماینده ای معروف است که عملکردش بیشتر از شعار بوده وهمین خصوصیت باعث گردیدتا برای دومین بار بعنوان نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت راهی مجلس شورای ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
در صدا و سیمای استان چه میگذرد و چرا اینروزها دیگر از دیدن شبکه دنا سرذوق نمی آییم؟آیا احساس صداوسیمای استان بر این است که این مقدار پوشش خبری و تصویری ناچیز و سرشار از تکرار استان ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
شاید اگر بخواهیم نمادی برای صنعت و رشد صنعت گچساران و باشت جستجو نمائیم، باید شهرک صنعتی” خان احمد” را نماد توسعه صنعت گچساران بدانیم!
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
وضعیت مدیریت در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را باید یکی از الگوهای مدیریتی در نفت دانست؛ شرکتی که مدیرعامل آن هیچ اختیاری از خود ندارد و احکام مدیریتی را صادر و نقض می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
تاج گردون با تأکید بر اینکه اگر مدیری نمی تواند کار کند مردم و سازمانش را معطل نکند، عنوان کرد: هر پروژه ای که در شهرستان اجرا شود برای مردم است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
وزش شدید باد و پدیده ریزگردها که از روز جمعه در این شهر آغاز شد باعث کاهش دید افقی در این منطقه گرمسیری شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی انجام شده در چهار سال آینده بیش از 10 هزار شغل در این شهرستان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸    
دکتر بهروز جنت با بیان اینکه نزدیک 99 درصد آرد تولیدی برای نانوایی ها در کشور غنی سازی شده است، اظهارکرد ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۳    
می گویند پول دادن از جان دادن هم سخت تر است اما در میدان عمل خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد، از کمک های نقدی میلیاردی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۳    
هاشمی پور همچنین با اشاره به اینکه عملیات اجرائی این طرح نباید متوقف شود و این توقف توجیه علمی و عملی ندارد گفت: حدود 6 سال از اجرای این طرح 57 کیلومتری می گذرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸    
مردم شهرستان غنی و اما فقرزده بهمئی، در انتخابات ریاست جمهوری سال 1392، به دولت تدبیر و امید، بدان امید رای حداکثری دادند که نسبت به وعده های خود، و انتظارات و نیازهای حداقلی شان متعهد باشد
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸    
بخشدار مرکزی لنده گفت:چرا باید تنها لودر اداره راه و شهرسازی شهرستان لنده برای نداشتن دو حلقه لاستیک بیش از دو ماه در محوطه این اداره خاک بخورد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸    
حال پس از گذشت حدود چهار سال از آن تشیع باشکوه و خلق حماسه بصیرت وضعیت مقبره شهدای گمنام شهرستان لنده حال خوشی ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
زمین سینمای سابق شهر یاسوج که به پارکینگ تبدیل شده بود این روزها فنس کشی شده و شنیده ها حاکی از آن است که شورا و شهرداری قصد دارند این زمین را برای ساخت مجتمعی تجاری به فروش برسانند
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
حسین شمسیان با انتشار یادداشتی به اظهارات اخیر رئیس جمهور واکنش نشان داد
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
نشست بررسی مشکلات گلخانه داران فرودگاه یاسوج برگزار شد رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: 500 میلیارد ریال برای طرح یک وعده غذای گرم در روستامهدهای ایران در سال جاری اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
نبود زیرساخت ها وعدم توجه به سخت افزارها در برنامه ریزی وایجاد رشته های دانشگاهی، یکی از عمده ایراداتی بود که پس ازتحقیق وتفحص مجلس شورای اسلامی از دانشگاه آزاد رسانه ای گردید.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
نماینده مردم شهرستان کهگیلویه ،بهمئی ،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در بازدید از شروع عملیات اجرایی سیمان سپو و پتروشیمی دهدشت تا یک ماه دیگرمحل احداث کارخانه پتروشیمی دهدشت گفت :
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
اگر از اهالی این شهر یاسوج باشید،بی گمان برای یک بار هم که شده به دلیلی به بیمارستان آموزشی درمانی امام سجاد (ع) آمده اید و اگر در همین ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
امیر بهشاد ظهر امروز در همایش توسعه پایدار با بیان اینکه این همایش هر ساله در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا خواهد شد، محورهای اصلی این همایش را در قالب کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، عمران ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
ماهنوزوعده های شما درجمع مردم لیکک درکوران تبلیغات انتخاباتی را فراموش نکرده ایم که فرموده ای((آماده ام تاسرمایه گذار جذب کنم برای300هکتارزمینی که به فولادبهمئی داده شد ودنبال سرمایه گذارهستم))
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۸    
مدیر کل مرکز سلامت روان دانشگاه ها گفت: شیوه نامه دانشگاه عاری از دخانیات تصویب و از این پس کشیدن سیگار در محیط های دانشگاهی و خوابگاه ها ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۸    
قریب دو سال از عمر دولت یازدهم تدبیر و امید می گذرد و افتتاح و تکمیل پروژه های مهم عمرانی یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد از پل سوم بشار گرفته تا بیمارستان 288تختخوابی شهید جلیل و ورزشگاه 15هزار نفری ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۸    
محمد نهاوندیان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد، با تقدیر و تشکر از این نهاد در حمایت از نیازمندان، افزود:
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تأمین اعتبار لازم کهگیلویه و بویراحمد تا 2 سال آینده روستای بدون گاز نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
وعده های مکرر " موسی خادمی " استاندار کهگیلویه و بویراحمد و " حسن علی نوروزی " رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای نهایی شدن این پروژه مهم و حیاتی بارها و بارها به تاخیر افتاده است .
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
معاون رئیس جمهوری در یاسوج از وعده پرداخت وام های 4 درصد به کشاورزان خبر داد ولی متولی کشاورزی این استان با رد چنین ادعایی گفت:
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
ایران با تانک های تی.72 به همراه سایت های موشکی شهاب و فجر و موشک های حرارتی میثاق همچنین خودروهای زرهی در نبرد موصل مشارکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه گفت: از مجموع 731 تعاونی ثبت شده در شهرستان 99 تعاونی راکد و 60 درصد مابقی غیر فعال هستند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
این بدهی ها به بازه زمانی شش سال گذشته بازمی گردد. البته ادارات گاز و برق با ما همکاری می کنند ولی شرکت آب، آب 40 مدرسه ما را قطع کرده است ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
جناب آقای روحانی اگر سفر به این استان با این همه استعداد و پتانسیل جزو اولویت های حضرتعالی و دولت محترم نیست شاید حق با شما باشد، چون اینجا نه پروژه ای کلنگ می خورد و نه روبانی است برای قیچی کردن!.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
در آخرین روز رزمایش بزرگ فداییان حریم ولایت 6 جنگنده میگ 29 در عملیات رهگیری هوایی یک فروند پهپاد کرّار را شناسایی و با شلیک موشک هوا به هوا منهدم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
نشست کارگروه موانع تولید نهادی های صنعتی استان با دستور جلسه موانع تولید کارخانه قند یاسوج با حضور استاندار، معاونین وی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸    
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دنا گفت: شرایط لازم برای بازدید گردشگران از شهر سی سخت فراهم شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸    
نبودفضای های ورزشی مناسب، عدم حمایت از ورزش بانوان، وجود برخی از تناقضات بین گفته ها و عملکرد مسولان همه از جمله مشکلات در حوزه ورزش بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد است
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸    
زمزمه های ترمیم در دولت بالا گرفته است؛ می گویند وزرای آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است از قطار دولت پیاده شوند ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸    
در مجموع تعداد 160 واحد تولیدی ایلام غیرفعال بوده که نیازمند توجه ویژه دولت و مسئولان هستند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳    
معاونت برنامه ریزی وزارت نفت قیمت گاز طبیعی سبک و شیرین خوراک برای شرکت های پتروشیمی را در شهریورماه 2 هزار و 642 ریال اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۸    
رهبر انقلاب تصریح کردند: بار ها گفته ایم که اگر در هسته ای عقب نشینی کنید آن ها مسئله موشک را پیش می کشند، اگر باز هم عقب بروید بحث حمایت از مقاومت را مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۸    
الیاس حضرتی با بیان اینکه انتظار بود دولت زود تر دست به اصلاحات در کابینه بزند اظهار کرد: اما شاید برخی ملاحظات نظیر عدم همراهی مجلس قبل با وزرای جدید پیشنهادی این اقدام را به تاخیر انداختند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳    
طرح این موضوع که انتشار ترازنامه بانک مرکزی در سالهای 1393 و 1394 با هدف جلوگیری از انتشار رقم بدهی دولت به بانک مرکزی و اجتناب از تبعات سیاسی نامطلوب آن صورت گرفته است ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳    
وزیر آموزش و پرورش در نامه ای خطاب به روحانی از آمادگی خود برای حضور در جلسه استیضاح مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳    
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه حدود 3 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳    
رئیس سازمان بهزیستی از افزایش نرخ خودکشی در ایران اظهار نگرانی کرد و از افزایش گرایش 2 برابری زنان نسبت به این پدیده شوم در بین زنان ایرانی نسبت به مردان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳    
هاشمی می گوید: در مجموع اگر بخواهیم به وزارتخانه گودرزی نمره دهیم به نظر نمره 14 مناسب باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸    
استیون لندمن می گوید در تاریخ آمریکا حتی یک توافق وجود ندارد که این کشور پای آن را امضا کرده و سپس به آن پای بند باقی مانده باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸    
اظهارات وزیر خارجه عربستان مبنی بر اینکه مشارکت نیروهای الحشد الشعبی در نبرد آزادسازی موصل فاجعه است، صادقانه بود، زیرا تجربه نشان داده است در بیشتر نبردها با مشارکت الحشد الشعبی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸    
معاون رئیس جمهور با اشاره به تفاهم نامه محیط زیست ایران با آلمان گفت: 15 پروژه اجرایی محیط زیست با آلمان نهایی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
دبیرکل حزب مردم سالاری با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی انتخابات ، گفت: این سیاست ها بسیار روند مثبتی دارد و بسیار تاثیرگذاری خوبی در آینده به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به اظهارات منتسب به یک ژنرال آمریکایی در خصوص نقش احتمالی ایران در حمله موشکی به ناوهای آمریکایی در دریای سرخ واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
یک منبع آگاه عراقی از فرار 100 سرکرده گروه تروریستی داعش از موصل به سمت سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۸    
جنگنده های فانتوم نیروی هوایی با شلیک موشک نصر و بمب هوشمند قاصد اهداف مورد نظر را منهدم کردند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
یک عضو کارگری شورای عالی کار تاکید دارد که لایحه اصلاح حتی از پتانسیل های لازم برای طرح در مجلس برخوردار نیست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۸    
مهم ترین مشکل صنعت برق کشور را می توان تامین مالی این صنعت دانست به گونه ای که بدهی 30 هزار میلیاردتومانی وزارت نیرو خود گواه مشکلات عظیم این وزارت خانه است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۸    
عضو کمیته اجرایی بین المجالس اسلامی با بیان اینکه حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات از طریق روش های دیپلماتیک میسر است، گفت: وضعیت یمن به شرایط فاجعه باری رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۸    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب با بیان اینکه خدای متعال تفرقه را مساوی با شرک می داند، اظهار داشت: همه انسان های بزرگ بالاخص پیامبر گرامی اسلام برای ایجاد وحدت و اتحاد میان انسان ها آمدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۳    
رییس کل سازمان امور مالیاتی از برنامه های جدید برای ایجاد شرایط مناسب اقتصادی خبر داد و افزود: براساس اصلاحیه جدید قانون مالیات های مستقیم، ظرف مدت سه سال ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۳    
مرمت ایوان عالی قاپو بالاخره بعد از 10 سال مرمت مداوم قرار است تا پایان امسال به اتمام برسد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۳    
با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایلنا ، تاریخ انتشار خبر 28 مهر 1395، کدمطلب: 420580 ، www.ilna.ir
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
عکاس 49 ساله انگلستانی برای رسیدن به آرزوی خود 10 سال را در طبیعت وحشی سپری کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره سخنان وزیر امور خارجه کشورمان در نشست غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
مشاور سازمان خصوصی سازی گفت: مزایده تعدادی از شرکت های دولتی از طریق سازمان خصوصی سازی در آبان ماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
مهیار طهماسبی با بیان اینکه از حضور مردم شهرستان ها در کنسرت ها سوپرایز می شویم، گفت: به عنوان یک هنرمند از نهادهای مربوطه تقاضا می کنم فکری به حال سالن های برگزاری کنسرت بکنند تا گروه های موسیقی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
برگزاری انتخابات در دوره محمود گودرزی را می توان یکی از مسائل پر حاشیه دوران وزارت او دانست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
در سایه بی توجهی مسئولان، محلات حاشیه ای مشهد تبدیل به حاشیه امنی برای ساقیان و فروشندگان مواد مخدر شده که نه تنها اهالی را به دام اعتیاد می کشانند که معتادان سایر مناطق را نیز به سمت این محلات سوق ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۳    
رییس سازمان بازرسی کل کشور که به دعوت رسمی آمبودزمان جمهوری ترکیه برای حضور در کنگره حقوق بین الملل استانبول به این کشور سفر کرده ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۳    
شصت و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت به مدت پنج روز میزبان دست اندرکاران صنعت نشر و علاقمندان است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به قول همکاری های ایران با آمریکا در یافتن محل اختفای مامور سابق سازمان سیا که در سال 2007 در کیش مفقود شده ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
مدیر دفتر برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تخصیص 400 میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی به طرح های آبرسانی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه سخنان مداخله جویانه مقامات وزارت خارجه آمریکا را رد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
اقدام های ترکیه، قبل از عملیات موصل تاکنون تنها این پیام را مخابره می کند که آنکارا علاوه بر نقض حاکمیت عراق خواستار جریان سازی به نفع خود در زمین بازی موصل است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
یک منبع محلی در استان نینوای عراق اعلام کرد، احتمال می رود سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش کشته شده است.
  • ۱