سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۵:۴۰Jan 2019 22
 

خبرهای شعار سال 30 آبان 1395 - shoaresal.ir

 
شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 آبان 1395 شعار سال 2 آبان 1395 شعار سال 3 آبان 1395 شعار سال 4 آبان 1395 شعار سال 5 آبان 1395 شعار سال 6 آبان 1395 شعار سال 7 آبان 1395 شعار سال 8 آبان 1395 شعار سال 9 آبان 1395 شعار سال 10 آبان 1395 شعار سال 11 آبان 1395 شعار سال 12 آبان 1395 شعار سال 13 آبان 1395 شعار سال 14 آبان 1395 شعار سال 15 آبان 1395 شعار سال 16 آبان 1395 شعار سال 17 آبان 1395 شعار سال 18 آبان 1395 شعار سال 19 آبان 1395 شعار سال 20 آبان 1395 شعار سال 21 آبان 1395 شعار سال 22 آبان 1395 شعار سال 23 آبان 1395 شعار سال 24 آبان 1395 شعار سال 25 آبان 1395 شعار سال 26 آبان 1395 شعار سال 27 آبان 1395 شعار سال 28 آبان 1395 شعار سال 29 آبان 1395 شعار سال 30 آبان 1395 
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۵    
درحالی طی ماه های اخیر دولتی ها از کاه خرید هواپیمای ایرباس و بوئینگ کوه ها ساخته اند که وزیر راه از امکان خرید هواپیماهای مسافربری چینی خبر داده ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۰    
دهقان: برخی رسانه های تغذیه کننده از بیت المال، غرض ورزی دارند عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اینکه رسانه ها بخشی از جامعه سیاسی کشور و سخنگوی جناح هایی از نظام محسوب می شوند ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۰    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طبق سیاست های کلی انتخابات برای تعیین معیارهای رجل سیاسی شورای نگهبان باید ورود کند و نیازی به مصوبه مجلس درباره این موضوع نیست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۰    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با اشاره به توصیه های اربعینی برای بازگشت زائران گفت: هوای عراق طی دو روز آینده سردتر می شود و زائران بهتر است از بالاپوش و لباس گرم استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۵    
میلیون ها زائر اربعین حسینی با امضای طوماری پیام بزرگ ترین اجتماع سالانه مردمی جهان را تبیین کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۵    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: 14 آذر ماه لایحه بودجه سال 96 تقدیم مجلس می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۰    
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل و یکی از نامزدهای ترامپ برای تصدی منصب وزارت خارجه ایالات متحده مدعی شد که تنها راه حل برای منطقه خاورمیانه تغییر رژیم در ایران است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۱۵    
بازپرس ویژه قتل از پشت پرده قتلهای مرموز در تهران، خاطراتی از قتلهای پرسرو صدا، زنان و مردانی که قربانی رعایت نکردن یک نکته ساده می شوند، تبعات منفی امنیت اجتماعی انتشار برخی اخبار حوادث ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۹    
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: بیش از 18 هزار نیروی پلیس به همراه یکهزار دستگاه خودرو در مسیرهای ارتباطی منتهی به مرزهای چذابه و شلمچه برای خدمت رسانی به زائران اربعینی و بازگشت ایمن آنان به ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۴    
این بخش از پازل ساخت معبد جعلی صهیونیست ها از دیگر بخش ها بسیار جلوتر است، متأسفانه آنها با غفلت مسلمانان و بحران هایی که طی 30 سال گذشته آفریده اند توانسته اند مخفیانه آن را به سرعت به پیش ببرند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۴    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید در خصوص شهید محسوب شدن محیط بانانی که حین خدمت فوت می کنند، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۴    
قائم مقام وزیر بهداشت با تشریح سه دلیل افزایش سرطان در ایران گفت: سرطان به طور مستقیم (مرگ) و غیر مستقیم (ناتوانی) موجب از دست رفتن 450 هزار سال عمر در ایران می شود و متوسط سال های از دست رفته در اثر ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹    
سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ینس استولتنبرگ دبیر کل این سازمان و دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا روز جمعه دریک گفت و گوی تلفنی ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹    
مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور در پاسخ به برخی سیاه نمائی های رسانه ای در خصوص ارائه خدمت به زائرین اربعین اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹    
منابع عراقی گفتند که تاکنون دو میلیون و پانصدهزار زائر برای احیای مراسم اربعین امام حسین علیه السلام وارد کربلا شده اند که اکثر آنها ایرانی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹    
قائم مقام انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی به اخذ مصوبه ای از هیات دولت اشاره کرد که با بهره گیری از آن، مرحله اول تهاتر طلب و بدهی های شرکت های پتروشیمی و دولت اجرایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۴    
معاون اروپا و آمریکای وزیر امور خارجه ایران از برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی با فرانسه در تهران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: سفرم به پاریس برای انجام مقدمات تشکیل این کمیسیون است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۴    
تازه ترین بررسی ها نشان می دهد که عربستان و ژاپن در میان کشورهای جهان یکی از بدترین رتبه ها را در مبارزه با تغییر و تحولات اقلیمی به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۴    
جدیدترین داده های محموله های نفتی هند نشان می دهد که ایران در ماه اکتبر(مهر-آبان) با پشت سر گذاشتن عربستان سعودی ، به بزرگترین کشور تامین کننده نفت هند تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۴    
سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به عزیمت بیش از دو میلیون زائر ایرانی اربعین به کربلا به زائران توصیه کرد برگشت خود به کشور را مدیریت کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۴    
در چارچوب یادداشت تفاهم امضا شده در سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به فرانسه در بهمن سال گذشته، دومین نشست گفت وگوهای سیاسی ایران و فرانسه صبح امروز (جمعه) در پاریس برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۴    
رییس مر کز آمار ایران گفت: تاکنون23 میلیون و 400هزار خانوار با جمعیتی برابر با 77میلیون و 400هزار نفر سرشماری شده اند که 97 درصد خانوارهای کشور را در بر می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۹    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به تاثیر منفی سیاست دوگانه غرب در مورد برنامه هسته ای رژیم صهیونیستی بر امنیت منطقه و رژیم عدم اشاعه هسته ای گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۹    
مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طی یک سال گذشته تاکنون 150میلیارد ریال یارانه کتاب از سوی دولت پرداخت شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۹    
دبیرکل حزب مردمسالاری گفت: مبنای حرکت ما ائتلاف حول محور شورای هماهنگی اصلاحات است و در انتخابات شوراهای شهر در سال آینده قرار است 1500 کاندیدا در سطح کشور معرفی کنیم و درباره انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۹    
'سرگئی لاوروف' وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: روسیه به حملات هوایی به مراکز تروریست ها در سوریه ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۹    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همه احزاب و همچنین ما نمایندگان مجلس اگر بخواهیم با فساد برخورد کنیم ابتدا باید راه مشارکت مردم در همه امور را باز کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۹    
رئیس آزمایشگاه مرجع ایمینو هماتولوژی سازمان انتقال خون گفت: در حال حاضر، سامانه اطلاعاتی اهداکنندگان خون های نادر شامل اطلاعات یک هزار اهداکننده فعال خون نادر است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۹    
جانشین فرمانده ناجا گفت: بیش از یک میلیون و 950 هزار نفر از مرزهای مهران، شلمچه و چذابه به کشور عراق سفر کردند که تاکنون 600 هزار نفر از این طریق به کشور بازگشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
رئیس پلیس راه کشور گفت: تلاقی رفت و برگشت زائران در مرز مهران ، بار ترافیکی این منطقه را سنگین و پر حجم کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
'فکری ایشیک' وزیر دفاع ترکیه جمعه از مذاکره با روسیه برای خرید احتمالی سامانه دفاع موشکی 'اس-400' خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تا پایان کار دولت یازدهم طول خطوط راه آهن دو ریلی کشور به 1300 کیلومتر افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه 600 هزار نفر از زائران اربعین حسینی (ع) به میهن بازگشته اند، گفت: نیروی انتظامی با همه توان در کنار سایر دستگاه ها ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
ستاد سرشماری کشور اعلام کرد: زمان سرشماری کشور تا پایان روز دوشنبه یکم آذرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اعلام خبر سفر هیات 35 نفره از نمایندگان شرکت های مهم نفتی روسیه به تهران گفت: با برخی از این شرکت ها همچون لوک اویل، زاروبژ نفت و تات نفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: با اجرای طرح های توسعه در معدن سنگان، ظرفیت تولید کنسانتره به 17 ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۹    
یک مسئول صنعت نفت اعلام کرد: سکوی فاز 21 پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه یک میلیارد فوت مکعب گاز، راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۹    
مسئول نمایندگی بعثه رهبر معظم انقلاب در عراق گفت: مردم عراق در اربعین حسینی میزبانی بسیار کریمانه ای از زائران حسینی دارند و به همین منظور از 750 موکب عراقی به نمایندگی از موکب های حسینی این کشور ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۹    
وزیر اطلاعات گفت: نیروی انتظامی در خلق حماسه اربعین نقش موثر و محوری دارد و با تلاش مرزبانان هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۹    
رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی گفت: بانک مرکزی باید به بانک های تجاری کمک کند که در کنار بازاریابی نسبت به انجام مسئولیت های اجتماعی و اقتصادی خود در قبال جامعه حساس باشند و در مسیر ایفای مسئولیت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۹    
امامان جمعه سراسر کشور درخطبه های این هفته به حضور پرشور مسلمانان جهان در راهپیمایی و همایش بزرگ اربعین اشاره و تاکید کردند: دشمنان از این ظرفیت عظیم اربعین به شدت در هراس هستند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۴    
مدیرکل ارتباطات و ناوبری شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: با وجود تحریم های ظالمانه، متخصصان ایرانی با حفظ زیرساخت های مورد نیاز صنعت هوانوردی ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۴    
وزیر سابق اطلاعات گفت: دشمن با برنامه نفوذ جریانی تلاش می کند ملت ایران اسلامی را به اشتباه محاسبه ای بیاندازند تا به اهداف خود دست یابد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۴    
رئیس کمیته انتخاباتی اصلاح طلبان، نقش احزاب در گردش قدرت را مهم دانست و گفت: اگر در کشوری گردش قدرت نباشد رقابت ایجاد نمی شود و اگر رقیبی نباشد، کشور به سمت فساد می رود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۴    
قائم مقام حزب اعتماد ملی با رد ائتلاف در قالب لویی جرگه، گفت: نباید اجازه داد که استبداد حزبی به وجود آید؛ می توان اتحاد را در قالب ائتلاف و کرامت افراد تعریف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۴    
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه با انتقاد از ادامه سیاست های ضدروسی دولت آمریکا در دو ماه مانده به پایان مسئولیت، ابراز امیدواری کرد که سرانجام در سیاست باراک اوباما عقلانیت حاکم شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۹    
معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه با بیان اینکه در حال برنامه ریزی برای لغو روادید با کشور روسیه هستیم افزود ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۴    
باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در نشست مشترک با سران انگلیس، آلمان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا بر لزوم همکاری کشورهای اروپایی با دولت بعدی آمریکا با هدف رفع چالشهای مشترک تاکید کرد.