سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۹Apr 2018 24

خبرهای شعار سال 1 دی 1395 - shoaresal.ir

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 2 دی 1395 شعار سال 3 دی 1395 شعار سال 4 دی 1395 شعار سال 5 دی 1395 شعار سال 6 دی 1395 شعار سال 7 دی 1395 شعار سال 8 دی 1395 شعار سال 9 دی 1395 شعار سال 10 دی 1395 شعار سال 11 دی 1395 شعار سال 12 دی 1395 شعار سال 13 دی 1395 شعار سال 14 دی 1395 شعار سال 15 دی 1395 شعار سال 16 دی 1395 شعار سال 17 دی 1395 شعار سال 18 دی 1395 شعار سال 19 دی 1395 شعار سال 20 دی 1395 شعار سال 21 دی 1395 شعار سال 22 دی 1395 شعار سال 23 دی 1395 شعار سال 24 دی 1395 شعار سال 25 دی 1395 شعار سال 26 دی 1395 شعار سال 27 دی 1395 شعار سال 28 دی 1395 شعار سال 29 دی 1395 شعار سال 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
وزیر بهداشت با اشاره به برخی افراد که ادعا می کنند طرح تحول سلامت برای درآمد پزشکان است، گفت: 56 درصد از منابع این طرح برای حفاظت مالی از مردم هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
وزارت خزانه داری آمریکا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هفت شخصیت حقیقی، هشت شخصیت حقوقی و دو کشتی به فهرست تحریمهای آمریکا علیه روسیه افزوده شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ از پیشنهاد رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان برای حمایت از آسیب دیدگان جنگ در سوریه تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
ترور سفیر روسیه در آنکارا، ذهن بسیاری از تحلیلگران را به خود مشغول ساخته و تقریبا بدیهی است که ترور آندری کارلوف ، نه تنها اتفاقی ساده و ناشی از یک هیجان شخصی،بلکه کاملا هدفمند بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
رئیس سازمان صدا و سیما در دیدار وزیر بهداشت، بر حمایت همه جانبه رسانه ملی از نظام سلامت برای بالا بردن سطح سلامت مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
دستگاه افزایش نرخ رشد گیاهان توسط محققان واحد علوم و تحقیقات طراحی و ساخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله دوشنبه شب در برلین پایتخت آلمان را که 12 کشته و 48 زخمی برجای گذاشت، برعهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
وزیر امور خارجه ترکیه به جان کری همتای آمریکایی خود گفت که هم آنکارا و هم مسکو جنبش وابسته به فتح الله گولن را در ترور سفیر روسیه مقصر می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
خبر فروش محصولات فولادی بصورت آنلاین و ارتباط مستقیم بزرگترین تولیدکننده محصولات ساختمانی با مصرف کننده نهایی باعث حمله واسطه های سنتی بازار آهن به این مجموعه تولیدی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۱    
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کاهش قیمت پرتقال شمال، کیوی و گوجه فرنگی در روزهای اخیر خبر داد و گفت: هندوانه و انار مورد نیاز شب یلدا تامین است و کمبودی در این زمینه نداریم
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
نظر به شرایط خاص در کشور ترکیه وزارت خارجه کشورمان ایرانیان را از سفر غیرضروری به این کشور بر حذر داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با تشریح نحوه پرداخت پاداش گازی به توتال بابت افزایش تولید گاز در فاز 11 پارس جنوبی، گفت: به ازای هر 1000 فوت مکعب تولید گاز به این شرکت پاداش تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
آمریکا و اروپا در دوران ریاست جمهوری اوباما روابط مستحکمی را داشتند و به غیر از مواردی همچون شنود مکالمات رهبران اروپایی و قرارداد تجارت آزاد دو طرف دورانی نسبتا آرام را پشت سر گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
یک مقام مسئول با اشاره به برداشت 880 میلیارد مترمکعب گاز از پارس جنوبی، گفت: با تکمیل فازهای جدید، ایران در تولید گاز پارس جنوبی از قطر سبقت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
وزرای خارجه ایران و روسیه قبل از آغاز نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: طرف اصلی مذاکره و توافق برای دستیابی به راه حل سیاسی دولت قانونی سوریه بوده و هیچ طرفی نمی تواند به نیابت از دولت و ملت سوریه برای اینده این کشور تصمیم بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت جدیدترین رتبه دانشگاه های علوم پزشکی ایران در نظام رتبه بندی ESI را اعلام کرد. در حال حاضر 12 دانشگاه و موسسه علوم پزشکی ایرانی در این نظام رتبه دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
تحقیقات نشان می دهد بارداری بر شیوه کارکرد مغز زنان تاثیر می گذارد و به آنان از لحاظ روانشناختی کمک می کند نیازهای کودک خود را درک کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
رئیس سابق خانه مطبوعات کشور با تاکید بر لزوم حمایت دولت از مطبوعات همسان با کتاب، از عدم احصاء سرانه مطالعه مطبوعات و نیز عدم پرداخت یارانه مطبوعات پس از گذشت 9 ماه از سال، گلایه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
امکان بازگشت لایحه اصلاح قانون کار وجود ندارد؛ مگر این که دولت تصمیم بگیرد و درخواست بازپس گیری لایحه را به مجلس ارسال کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: ایران مانند سایرکشورهای درحال توسعه شهرنشینی سریع و مهارنشده را تجربه کرده وبه احتمال قوی درنتایج سرشماری سال 95 شهرنشینی کشور به مرز 75 درصد می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
رئیس مرکز منطقه ای و مطالعات سیاسی اجتماعی دانشگاه لبنان ضمن تشریح چرایی ترور سفیر روسیه در ترکیه اظهار داشت که آمریکا، عربستان و اروپا با آزادی حلب دچار خسارت بزرگی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
رئیس مجلس ملی بوسنی و هرزگوین گفت: جمهوری اسلامی ایران در طول چند دهه گذشته کمک های بسیار قابل توجهی به بوسنی داشته و ما از این بابت از آنها تشکر می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
نشست هفتگی حزب همبستگی ایران اسلامی عصر دوشنبه با حضور حجت الاسلام عبدالواحد موسوی لاری و همچنین اعضای کمیته ها و شاخه های حزب همبستگی و جمعی از فعالان سیاسی در دفتر این حزب برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
وکیل مهدی هاشمی از اعلام رضایت موکلش نسبت به شکایت از حمید رسایی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
بازنشستگان کشوری که در حقوق آذرماه امسال، حق عائله مندی و اولاد دریافت نکرده اند، اطلاعات کد ملی افراد تحت تکفل خود را هرچه سریعتر به دستگاه اجرایی زمان خدمتشان اعلام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
حزب همبستگی ایران اسلامی در بیانیه ای رونمایی از منشور حقوق شهروندی را به آحاد ملت ایران تبریک گفت و تاکید کرد که استیفای حقوق و آزادی های مدنی و سیاسی از جمله خواست های همیشه مردم بزرگ ایران بوده و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در لایحه برنامه ششم توسعه سهم صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی را 30 درصد تعیین و تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۳    
دور جدید مذاکرات ایران و یونان با محور فروش گاز و تسویه مطالبات معوق شرکت هلنیک پترولیوم در تهران انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با فساد راهی بجز شفاف سازی حداکثری ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
سخنگوی سازمان ملل از موافقت دولت دمشق با افزایش شمار ناظران بین المللی که بر روند خروج غیرنظامیان از شرق حلب نظارت دارند، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
وزیر دفاع روسیه ضمن تاکید بر ادامه مبارزه کشورش با تروریسم گفت روسیه، ایران و ترکیه آماده تضمین حل بحران سوریه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تعیین تکلیف بدهی های دولت و همسان سازی حقوق مستمری بگیران را نقطه عطف برنامه ششم توسعه دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
ایران مهد فرهنگ وتمدن جهانی باسابقه فرهنگی وتاریخی هزاران ساله همواره نام آورفرهنگ و آیین ها و آداب ورسوم بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
وزیر خارجه کشورمان گفت: ما و شرکای مان و روسیه در مبارزه با تروریسم پیشگام بوده ایم و خوشحال هستیم که این همکاری با موفقیت همراه بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
بنا به اجازه آیات عظام سیستانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، وحیدخراسانی، شبیری زنجانی و مقام معظم رهبری مومنین می توانند سهم امام (ع) را تا پایان ربیع الاول به زندانیان غیرعمد اختصاص دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با وزیر دفاع جمهوری فدراسیون روسیه دیدار و پیرامون مسائل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
وزیر ورزش و جوانان ضمن قدرددانی از زحمات اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، بر حمایت از این باشگاه برای حضور مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
معاون مبارزه باسرقت آگاهی ناجابا اشاره به بازدید کارآگاهان این پلیس از مجموعه ایران خودروگفت: خودروها وقطعات سرقتی که مشخصه های ظاهری آن تغییریافته باشد ازطریق مشخصه های قابل ردیابی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۰    
سفیر روسیه در ترکیه در جریان بازدید از یک گالری هنری در آنکارا به دست یک افسر پلیس ترکیه ترور شد و جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۷    
معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه طرح تحول سلامت با قوت ادامه خواهد یافت، گفت: در حال حاضر مشکل اصلی ما عدم همراهی دست اندرکاران خارج از وزارت بهداشت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۷    
یگان هوایی روسیه در طول حدودا یک سال عملیات نظامی در سوریه بیش از 60 هزار هدف نظامی را منهدم کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۷    
وزیر نیرو با ارائه توصیه ای به مدیران برقی کشور، خواستار تدوین برنامه ای بلندمدت به منظور تأمین نیاز کل انرژی مصرفی ساختمان ها از صنعت برق شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۷    
پدر حوزه آی تی ایران، گفت: نیروی انتظامی تنها سازمانی است که در حوزه دانش و فناوری همگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۴    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت تغییر نگرش در ساختار مدیریت مدیریتی کشور گفت: دوران دولت سالاری به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۴    
یحیی یثربی نوشت: منشور حقوق شهروندی از جهات مختلف بی حاصل به نظر می رسد؛ همه اینها و بیش از اینها را در قانون اساسی داریم که شخص رییس جمهور هم مسئول اجرای آن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۴    
ادامه عملیات نیروهای عراقی برای آزاد سازی موصل از لوث تکفیری ها و انفجار حدود 600 خودرو بمبگذاری شده از سوی داعش از زمان شروع عملیات نینوا ما داریم می آییم، از مهمترین اخبار نبرد موصل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۴    
رییس اتاق تعاون ایران با اشاره با اشاره به عضویت 20 میلیون نفر از جمعیت کشور در تعاونی های سطح کشور گفت: علت عدم تحقق سهم تعاون از اقتصاد، اجرا نشدن برنامه ها و سیاست های اصل 44 است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۴    
وزرای خارجه ایران، ترکیه و روسیه در بیانیه ای مشترک تأکید کردند که منازعه سوریه راه حل نظامی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۳    
رئیس سازمان مالیاتی کشور از بخشودگی جرائم شرکت های تعاونی در صورت پرداخت اصل مالیات خود تا پایان سال 95 خبرداد و گفت: وصول مالیات ها در 8ماهه امسال 25 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۳    
وزیر خارجه ترکیه بدون اشاره به حضور فاقد مجوز نظامیان این کشور در سوریه و نقض حاکمیت دمشق، از تداوم عملیات سپر فرات در شمال سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۳    
دبیر انجمن شرکت های هوایی گفت: آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در جهت تجاری سازی صنعت حمل و نقل هوایی است و این اقدام می تواند الگوی خوبی برای سایر حوزه های حمل و نقل کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۰    
نظامیان رژیم آل خلیفه در ادامه اقدامات سرکوبگرانه خود علیه شیعیان بحرین، اهالی منطقه الدراز را از دسترسی به آب شیرین محروم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۳    
خدمات بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر از منظر برنامه پنج ساله در همایش معاونین بهداشت، درمان و توانبخشی سراسر کشور تشریح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۳    
معاون توسعه و برنامه ریزی وزیر صنعت, معدن و تجارت با بیان اینکه 5400 طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در کشور به بهره برداری می رسد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۳    
بالاخره پس از گذشت سال ها بلاتکلیفی، مقرر شده پسماندهای شهر زنجان ساماندهی شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
مهندس علیرضا جزء قاسمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان در بازدیدی که به همراه دکتر عزیزی نماینده مردم شهرهای ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
مدیر آموزش و پرورش ابهر با اشاره به وجود هفت پروژه نیمه تمام در حوزه نوسازی و مقاوم سازی مدارس گفت: عدم تکمیل طرح ها تا مهرماه آموزش و پرورش این شهرستان را با مشکل جدی مواجه می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از افتتاح بزرگترین واحد نساجی استان تحت عنوان "سرجین بافت" در ابهر خبر داد و گفت: بیش از 90 درصد نیروهای این مجموعه را بانوان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۷    
با گذشت یک سال از تدفین شهدای گمنام در خرم دره، یادمانی برای این شهدا ساخته نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۷    
فرماندار شهرستان خرم دره گفت: امکانات شهری خرم دره متناسب با جمعیت آن نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۴    
با گذشت یک و نیم سال،مصوبات سفر رئیس جمهور به زنجان که قرار بود تا پایان سال گذشته اجرایی شود، هنوز اجرا نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۴    
این روزها بحث سرمایه گذاری بسیار داغ است. هر کجا می روی و هم صحبت هر دست اندرکاری می شوی، صحبت از سرمایه گذاری می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۱    
زنجان- مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: طی سال آینده سیلوی گندم ماهنشان توسط سرمایه گذار بخش خصوصی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۱    
بسیاری از مردم معتقدند در بعضی از چشمها اثر مخصوصی است که وقتی از روی اعجاب به چیزی بنگرند ممکن است آن را از بین ببرد، یا درهم بشکند، و اگر انسان است بیمار یا دیوانه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۸    
گفته می شود معدن انگوران، بزرگترین معدن سرب و روی کشور این روزها در آستانه 100 سالگی ، دیگر توان به حرکت درآوردن چرخ های تولیدی واحدهای صنعت سرب و روی ایران را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۸    
اگر چه استان زنجان در واگذاری مسکن مهر از استان های پیشرو است اما مردم نیز با مشکلاتی مواجه هستند که نیازمند توجه مسئولان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۸    
کاهش قدرت خرید مردم موجب شده تا در آستانه عید نوروز وضعیت اقتصادی مردم زنجان خوب نباشد و گلایه هایی در این زمینه مطرح شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۸    
رئیس شورای قضایی استان زنجان با بیان اینکه برخی مردم از برخورد و جریمه های غیر قابل توجیه راهنمایی و رانندگی گلایه مند هستند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۸    
مدیر مجتمع سرب و روی انگوران گفت: بر اساس برنامه طراحی شده، در سال جاری 700 هزار تن ماده معدنی از انگوران استخراج می شود اما احتمال دارد این رقم تا 780 هزار تن هم برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۵    
تعدادی از همشهریان گرامی ضمن تماس از وضعیت کنونی جاده های خلخال به گیلان حد فاصل سه راهی شاهرود تا سه راهی پونل به شدت انتقاد کردند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۴۰    
فرماندار زنجان گفت: با توجه به اهمیت رویکردهای اقتصادی دولت در زمینه توجه به تولید داخل و لزوم ساماندهی مسائل اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۷    
با توسعه صنتعتی اهمیت تفرجگاه های شهری نیز توسعه یافته که در طی روزهای اخیر شهردار زنجان خبر از ساخت بزرگ ترین پارک جنگلی شهر زنجان داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۷    
این روزها بزرگ ترین واحد صنعتی استان زنجان شرایط خاصی را پشت سر می گذارد. جمعی از کارگران شرکت ترانسفورماتورسازی زنجان چند روزی است که در اعتراض به تغییر قرارداد کارگران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۷    
شهردار زنجان گفت: بخش مهمی از بازگشایی های مناطق مختلف شهر زنجان در سال آینده محقق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیمارستان 235 تختی الغدیر ابهر تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴    
با ابتکار شهرداری زنجان سیستم یکپارچه عوارض خودرو تحت وب در استان زنجان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴    
معاون خدمات شهری شهردار زنجان گفت: عملیات احداث بازارچه ماکیان به منظور ساماندهی بازار فروش طیور زنده و پرندگان زینتی در زنجان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴    
شاید به جرات بتوان گفت عدم اعتماد مجدد مردم به نمایندگان بخاطر عدم وجود موارد فوق الذکر است و برای پیشرفت زنجان و طارم باید هزینه وعده های توخالی را برای کاندیداها و حامیان و جناح های سیاسی بالا برد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴    
زمانی که مردم در سال 85 در پذیره نویسی شرکت پتروشیمی استان زنجان نام نویسی می کردند، وعده وعیدهای زیادی را از سوی هیأت مدیره این شرکت در رسانه ها می دیدیم، ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: کارگاه های بزرگ صنایع دستی و مسگری در زنجان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۱    
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار زنجان گفت: موزه شهرداری زنجان در محل کارخانه کبریت سابق ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۱    
غارها همواره به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری مطرح بوده و نقش مهمی در زمینه جذب گردشگر دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۳۸    
رفعت مهدیون راد بانوی هنرمندی است که با وجود معلولیت به همگان نشان داده است که اگر چه پاهای او توان ایستادن ندارند اما اراده او روح آفرینش را در آثار هنری زنده کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۹    
یکی از بارزترین شاخص های بالندگی و توسعه یافتگی هر کشوری توانمندی های فن آورانه و پژوهش های علمی و کاربردی آن به شمار می رود و این در حالی است که مقوله پژوهش در کشور با مشکلاتی دست به گریبان است که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۶    
بازخوانی جملات روحانی در دوره تبلیغات ریاست جمهوری خواندنی است که می گفت: "دولت تدبیر و امید به دنبال این است که آن چنان مردم را از درآمد سرشار کند که اصلا به یارانه 45 هزار تومانی نیازی نداشته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۶    
طبق وعده چند باره مسئولان، سیلوی 80 هزار تنی خدابنده تا آغاز خرید گندم افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۶    
نشریه آمریکایی در تحلیلی به پنج گزینه روسیه در برخورد با ماجرای ترور سفیر خود در پایتخت ترکیه پرداخت و نوشت: این امر ممکن است بر آتش بس حلب نیز تاثیر گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۰    
شهردار سلطانیه با اشاره به اینکه اعمال محدودیت ساخت و ساز در این شهر از سوی میراث فرهنگی سبب بروز مشکلاتی برای شهروندان شده است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۲    
شب آخر پاییز یعنی اولین شب شروع زمستان به بهانه دقایقی طولانی تر شدن شب، به شب یلدا معروف است. همین دقایق طولانی تر شدن این شب باعث شده هر گوشه این سرزمین رنگارنگ مردم با آداب و رسومی کهن دور هم جمع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۲    
فعالیت بیش از 70 شرکت سرب و روی در زنجان را می توان به دلیل وجود معدن بزرگ و غنی سرب و روی انگوران دانست معدنی که به رغم دارا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۶    
محمد قاسمی افزود: جلسه های مقدماتی و رایزنی های لازم با مدیران شرکت هوایی کیش ایر انجام شده و قول هایی برای نهایی شدن این پرواز ها داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۳    
بهمن قاضی زاده در ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان افزود: راه اندازی سه نیروگاه، احداث دو نیروگاه کوچک مقیاس و سایت نیروگاه های بادی از جمله برنامه های پیش بینی شده در برنامه اقتصاد مقاومتی در حوزه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۳    
رضا سراج در کانال تلگرامی @drrezaseraj نوشت:محبوبیت روحانی 32 درصد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۷    
حسن روحانی رئیس جمهور دولت اعتدال را باید شخصی دانست که روال تبدیل شدن سفرهای استانی به شوهایی برای وعده های بی حاصل و بی نتیجه را شکست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۴    
با دستور و تائید وزیر راه و شهرسازی به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) به هریک از کارکنان شرکت فرودگاه های کشور مبلغ 50 میلیون ریال عیدانه پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۴    
جلسه تبادل نظر به منظور ایجاد خانه های مسافر در شهرستان سلطانیه، با حضور پرویز خالقی فرماندار سلطانیه، یحیی رحمتی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۱    
آرامستان های زنجان سالهاست بیقرار در انتظار تحقق وعده های مسئولان به منظور تعیین تکلیف، ساماندهی و اعلام توقف تدفین به سر می برند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۱    
بیش از دو دهه از ساخت نخستین واحدهای مسکونی در شهرک های جدید زنجان می گذرد، ولی همچنان این شهرک ها دچار گره هایی در امورشان هستند که به رغم وعده مسئولان به نظر نمی رسد باز شدنی باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۱    
حدوداً نیمی از مرمت تزئینات داخلی گنبد سلطانیه به اتمام رسیده و ظاهرا با اعتبارات درنظر گفته برای این مکان، حداقل شِش تا هفت سال دیگر مرمت آن طول خواهد کشید.
  • ۱