جمعه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۵۵Apr 2018 20

خبرهای شعار سال 2 دی 1395 - shoaresal.ir

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 2 دی 1395 شعار سال 3 دی 1395 شعار سال 4 دی 1395 شعار سال 5 دی 1395 شعار سال 6 دی 1395 شعار سال 7 دی 1395 شعار سال 8 دی 1395 شعار سال 9 دی 1395 شعار سال 10 دی 1395 شعار سال 11 دی 1395 شعار سال 12 دی 1395 شعار سال 13 دی 1395 شعار سال 14 دی 1395 شعار سال 15 دی 1395 شعار سال 16 دی 1395 شعار سال 17 دی 1395 شعار سال 18 دی 1395 شعار سال 19 دی 1395 شعار سال 20 دی 1395 شعار سال 21 دی 1395 شعار سال 22 دی 1395 شعار سال 23 دی 1395 شعار سال 24 دی 1395 شعار سال 25 دی 1395 شعار سال 26 دی 1395 شعار سال 27 دی 1395 شعار سال 28 دی 1395 شعار سال 29 دی 1395 شعار سال 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه نقل قول منتسب به محمدجواد ظریف را مخدوش و گزینشی عنوان کرد و گفت: نقل قول مطالب صحیح از جلسات محرمانه هم بر خلاف مصالح و امنیت ملی کشور است؛ حال آنکه نقل قول های نادرست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۵    
نماینده اصولگرای مشهد در اقدامی نامتعارف اظهارات محرمانه منتسب به وزیر امور خارجه در جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس را رسانه ای کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۵    
امیر رضا خادم گفت : با تلاش های وزیر ورزش و جوانان و تایید و همراهی نمایندگان محترم مردم در مجلس ، هزینه هایی که اشخاص حقیقی و حقوقی برای توسعه اماکن ورزشی دارند به عنوان مالیات تلقی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
عضو فراکسیون امید مجلس از تفاوت گزارش مصوب کمیسیون تلفیق درباره برنامه ششم در قسمت هایی با آنچه که در اختیار نمایندگان قرار گرفته انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
هادی خانیکی گفت: مطالعات ارتباطی در ایران در حوزه آموزش از یک نوع گسستگی بین حوزه های درونی خود و نهادهای آموزشی- پژوهشی رنج می برد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در ایران حدود 200 هزار نفر از اختلالات روانی مزمن رنج می برند، این درحالی است که تحقیقات نشان داده 70 درصد همبستگی مثبت بین فقر و اختلالات روانی شایع وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه تاکید کرد: در سفر رئیس جمهور به ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان 20 موافقتنامه و یادداشت تفاهم در زمینه های کشاورزی، گمرک و کشتیرانی در خزر،گردشگری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
سفیر پیشین ایالات متحده در روسیه گفت که ترور سفیر روسیه در ترکیه ممکن است به یک همکاری ضد تروریسم گسترده، نه تنها بین مسکو و آنکارا بلکه با غرب نیز منجر شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج، ضوابط و شرایط قبولی در آزمون استخدامی 10 هزار نفری آموزش و پرورش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
معاون پارلمانی وزیر نیرو گفت: در کشور 300 روز آفتاب را داریم و استان کرمان این انرژی را به وفور دارد و شهر ماهان هم یکی از بهترین نقاط است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
نرگس کلباسی خیری که در هند کارهای انسان دوستانه انجام می دهد؛ هم اکنون با قید وثیقه آزاد است و مجید مجیدی پیگیر حل پرونده است است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۹    
عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افشای اظهارات محرمانه وزیر امور خارجه توسط یک نماینده عضو جبهه پایداری گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۴    
دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری، راه اندازی اوراق اختیار معامله سهام را اتفاقی بزرگ در بازار سرمایه کشور دانست که حوزه دانش را متحول خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۴    
پلیس آلمان تحقیقات خود را برای دستگیری شهروند تونسی آغاز کرده است که مدارک وی در کامیونی که به بازار کریسمس شهر برلین حمله کرد، پیدا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۴    
تفاهم نامه مطالعه توسعه میادین آزادگان جنوبی و چشمه خوش بین شرکت ملی نفت ایران و پتروناس مالزی با حضور منوچهری معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت و انور طیب معاون شرکت پتروناس مالزی امضا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۴    
یک مقام مسئول ازحضور سرمایه گذارانی از نروژ، یونان و فرانسه در بخش آبزی پروری کشور خبر دادوگفت: تا پایان برنامه ششم توسعه، شاهد تولیدسالانه200هزار تن ماهی از طریق پرورش در قفس خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۳    
فرمانده ناجا بر تقویت اقدامات پیشگیرانه در مجموعه بهداد و نیز ارتقاء سطح آگاهی کارکنان در این حوزه تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۰    
علیرضا حیدری، دبیر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در یادداشت پیشرو عنوان می کند که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلیل ارتکاب اشتباه در اجرایی کردن طرح تحول سلامت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۰    
جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان در بیانیه ای مشترک که در جریان سفر رسمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به ایروان منتشر شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۰    
گمرک جمهوری اسلامی ایران ترانزیت تمامی کالاهای دخانی با برندهای مختلف تجاری را منوط به دریافت مجوز وزارت صمت، آزاد اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۰    
مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران گفت: با ادامه روند فعلی پیش بینی می شود امسال میزان تولید فولاد به 18 میلیون تن و صادرات آن به 6 میلیون تن برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
منابع خبری با اشاره به خروج 300 خودروی انتقال دهنده افراد مسلح و خانواده آنها از شرق حلب اعلام کردند که شمار دیگری از غیرنظامیان شهرک های فوعه و کفریا را ترک کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
شهر یخی در چین
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
خوانندگان کیهان برای حمله کردن به دولت 2، 3 بار به این روزنامه زنگ می زنند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
پیرو انتشار خبرنامه 400 نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه شریف به رئیس جمهوری و طرح برخی مسایل که نشان از ابهام احتمالی یا کم اطلاعی نویسندگان این نامه از برخی موضوعات است توضیحاتی از سوی دبیرخانه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
رئیس مرکز آمار اطلاعات شرکت بورس با اشاره به کمبود نقدینگی در بازار سرمایه گفت: مشکل اصلی بازار سرمایه در شرایط فعلی کمبود نقدینگی و سودهای بالای اوراق مشارکت بوده که باعث شده تمایل سهامداران به خرید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بر همکاری تنگاتنگ دولت با کمیته امداد تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
ارزش دلار در حالی مرز قیمتی 4000 تومان را رد کرده است که دولت معتقد است که این نرخ واقعی نیست اما جای سؤال دارد که بانک مرکزی در شرایط فعلی چه اقدامی باید انجام دهد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه 3 سال فرصت کشور صرف برجامی شد که آمریکا نقضش کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
پلیس آلمان برای پیدا کردن شهروند تونسی که مظنون اصلی حمله تروریستی در برلین است، 100 هزار یورو جایزه تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
آیت الله مکارم شیرازی ضمن تبریک انتصاب سردار غیب پرور به حکم مقام معظم رهبری گفت: اسلام با بسیج پیشرفت کرده و لشکر پیغمبر نیز همگی بسیجی بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۴    
عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس معتقد است: اشتباه استراتژیکی ترکیه و حمایت از تروریست ها در برخی موضوعات باعث شده تا تروریست ها به ترکیه آمده و برای گردشگران ناامنی ایجاد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
رییس خانه احزاب ایران گفت: اگر به احزاب توجه شود در هیچ دولتی شاید فساد نخواهیم بود و مشکلات حل خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل، گفت: ترور سفیر روسیه در آنکارا نشان داد که برخی بازیگران و رسانه های وابسته صهیونیستی، برای نجات تروریست با احساسات مردم بازی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
کرملین اعلام کرد از تصمیم ناگهانی آمریکا برای رد پیشنهاد توسعه ناتو اطلاعی نداشته و تقریبا ارتباطی میان مسکو و واشنگتن وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
معارضان سوریه از برگزاری مذاکرات داخلی صلح این کشور در ژانویه 2017 خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
پلیس ترکیه 13 مظنون به دست داشتن در ترور سفیر روسیه در آنکارا را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
رییس دادگستری استان تهران گفت: قطعاً اجرای این تکالیف نیازمند تأمین بودجه و اعتبار و منابع انسانی لازم است و انتظار این است که دولت و مجلس متناسب با تکالیف قوه قضائیه بودجه مورد نیاز را نیز تأمین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
با حضور وزیر ارتباطات از 16 پژوهشگر، مستندساز علمی و مجری پروژه های برتر پژوهشگاه فضایی ایران تجلیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
رییس جمهور گفت: هیچ مانعی در مسیر توسعه مناسبات و همکاری های ایران و ارمنستان نمی بینیم. امنیت موجود در دو کشور پایه ای خوب برای گسترش روابط اقتصادی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تامین ماهواره های مخابراتی و سنجشی مورد نیاز کشور همپای ساخت و پرتاب ماهواره های بومی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۰    
در دنیا 5/11 میلیون هکتار باغ زیتون وجود دارد که ایران هم یکی از این کشورهاست اما پایین بودن مصرف سرانه روغن زیتون در کشور و اینکه ایران تنها کشوری است که بازار اختصاصی فروش زیتون را دارد ولی از مطرح ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۰    
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس روی یکی از بحث برانگیزترین قسمت های لایحه بودجه خط قرمز کشید؛ جدول شماره 17. جدولی که از میانه های مجلس نهم محل بحث و اعتراض خیلی از نمایندگان و چهره های سیاسی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۷    
از اواسط دهه 80 بود که زمزمه های خشکی بزرگترین بادامستان کشور در کوهسرخ خراسان رضوی به گوش رسید. هر چند در این سال ها مسئولان تلاش کرده اند با اجرای طرح های مطالعاتی از این پدیده جلوگیری کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۷    
رقم کل بودجه سال 96 با 11 درصد رشد نسبت به امسال ، هزار و 84 هزار میلیارد تومان (1084تریلیون تومان) پیش بینی شده است که براساس لایحه بودجه وزارت بهداشت از بودجه کل کشور 6 درصد را به خودش اختصاص داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۷    
سنگ های قیمتی ایران در بازار عراق به زوار کشورمان فروخته می شود
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۴    
پوپولیسم هر روز اشاعه بیشتری می یابد. در اقصی نقاط جهان، سختی های اقتصادی، ثمرات نه چندان زیاد سیاست های همگانی و مشترک بین کشورهای برخی قاره ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۱    
امسال هفته پژوهش با برگزاری رویدادهای علمی، پژوهشی و استارت آپی متنوع، داغ و پرانرژی به کار خود پایان داد تا برگی نو در تاریخ کارآفرینی کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در گذشته مشکلات بسیاری از حیث درمانی وجود داشت که این دولت سعی کرد با اجرای طرح سلامت، هزینه های بسیاری از دوش مردم بردارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۸    
نماینده مردم دامغان در مجلس از درآمد یک میلیارد و 300 میلیون تومانی حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) این شهر طی سال گذشته خبر داد و گفت: تمام درآمد حاصله باید درخود شهرستان هزینه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۸    
ارائه نشدن خدمات رادیولوژی به عموم مردم در مراکز بیمارستانی و درمانی بخش دولتی شاهرود مدتی است که سبب گلایه تعدادی از شهروندان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۸    
شماری از مردم آذربایجان دیروز در شبکه های اجتماعی خواستار استعفای وزیر راه به علت حادثه دلخراش قطار تبریز - مشهد شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۸    
یکی از عکس های دیدنی سعید حاجی خانی از محسن عباسی در راهپیمایی بهمن 1358 در آغوش مادر و عکس دیگری در مرداد 1367 بر سر تابوت پدرش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۸    
این روزها معلولان استان اردبیل دغدغه ها و مطالبات بسیار زیادی دارند و وعده های داده شده به این قشر فقط در حد حرف باقی مانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۵    
در دهه های اخیر سبک زندگی و نحوه تعامل در خانواده های ایرانی تغییراتی اساسی داشته است، که جای تامل دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۵    
درخت اندیشه را نباید قطع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۹    
در زیر روابط دانشجویان و اساتید در دانشگاه ها از نگاه طنز به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۶    
در زیر مجموعه کاریکاتوری با موضوع اسراف و مدگرایی، که هر روز بیشتر از دیروز در جامعه اشاعه میابد، آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۱    
امکان بازگشت لایحه اصلاح قانون کار وجود ندارد؛ مگر این که دولت تصمیم بگیرد و درخواست بازپس گیری لایحه را به مجلس ارسال کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۵    
دانشجوی دکترای ترم ششم جغرافیا اهل اورامان در نامه ای به استاندار کردستان از بی توجهی به نیروی های بومی گلایه کرد، گفت: عدم شفافیت مدیران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۵    
18 ماه است که به عنوان شهر معرفی شده است. شهری که با وجو دارا بودن زیبایی ظاهری هنوز زیرساخت های لازم برای شهر شدن را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۵    
مسئول اداره کتابخانه های عمومی خرمدره گفت: اولین و قدیمی ترین کتابخانه این شهرستان با عمر 41 ساله تخریب و بازسازی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۵    
شهردار ابهر گفت: تمام تلاش خود را برای بخش سرمایه گذاری و اتمام کارهای ناتمام به کار خواهم گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۲    
تصاویری زیبا از جاذبه های گردشگری در استان زنجان در زیر ملاحظه کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۲    
رئیس شورای بخش چهاردانگه مازندران با ابراز نگرانی از آلوده بودن آب های زیرزمینی این منطقه، بیان کرد: بیماری های ناشناخته ناشی از انتقال زباله در کمین مردم منطقه است و با توجه به پایین بودن سطح درآمد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۲    
چهار بانده کردن جاده زنجان- تهران از پروژه های قدیمی استان است که تا کنون رنگ واقعیت به خود نگرفته و همین موضوع باعث شده است مسافران از جاده قدیم زنجان- تهران رفت و آمد کنند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۲    
الهام حمیدی بعد از اینکه میهمان برنامه شب گذشته دورهمی بود مورد قضاوت های تند مردم در فضای مجازی قرار گرفت و در متنی گلایه خود را مطرح کرد و نوشت:
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۲    
این روزها جولان آزادانه سگ های ولگرد در خیابان های ابهر به معضلی اساسی برای سلب آرامش مردم تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۹    
حمام حاج داداش یکی از قدیمی ترین بناهای تاریخی شهر زنجان است که در بازار قدیمی شهر زنجان و روبروی مسجد میرزایی واقع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۶    
مدیر عامل سابق اتحادیه های لبنی گفت: دو وزارتخانه جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در زمان صدور مجوز پروانه فعالیت باید به تعهدات خود عمل کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان این که نان در سبد غذایی مردم از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است، گفت: بهبود کیفیت آرد و نان مهم ترین خواسته مردم استان سمنان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۶    
در این مقاله کوتاه و کاربردی قصد داریم تا روش هایی را مطرح کنیم تا اگر از آن دسته افرادی هستید که بازدید وب سایت یا وبلاگتان پایین است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۱    
سال هاست با فرارسیدن زمستان حوادث تلخ گازگرفتگی در سر تا سر کشور اتفاق می افتد، در زیر کارتون های برای هشدار در این رابطه آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۵    
نشست هفتگی حزب همبستگی ایران اسلامی عصر دوشنبه با حضور حجت الاسلام عبدالواحد موسوی لاری و همچنین اعضای کمیته ها و شاخه های حزب همبستگی و جمعی از فعالان سیاسی در دفتر این حزب برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۳    
یحیی یثربی نوشت: منشور حقوق شهروندی از جهات مختلف بی حاصل به نظر می رسد؛ همه اینها و بیش از اینها را در قانون اساسی داریم که شخص رییس جمهور هم مسئول اجرای آن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۷    
ترور سفیر روسیه در آنکارا، ذهن بسیاری از تحلیلگران را به خود مشغول ساخته و تقریبا بدیهی است که ترور آندری کارلوف ، نه تنها اتفاقی ساده و ناشی از یک هیجان شخصی،بلکه کاملا هدفمند بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۸:۴۸    
دیپلمات سابق کشورمان با اشاره به اینکه اساسا برجام ماموریت های دیگری هم دارد، گفت: هدف برجام فقط هسته ای نبوده و نقشه راهی برای نرمالیزه کردن انقلاب اسلامی و تغییر رفتار ایران بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۲    
دبیر کل جمعیت رهپویان گفت: رهپویان بنای رسانه ای کردن گزینه انتخاباتی خود را ندارد و صرفا این گزینه را به شورای ائتلاف اصولگرایان معرفی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۲    
عضو هیات مدیره کانون وکلای مرکز با انتقاد از برخی از برنامه های صداوسیما گفت: رسانه ملی نباید با ساخت برنامه هایی جایگاه وکلا را زیر سوال ببرد و باعث ازدیاد کجروی ها شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۲    
رییس جمهور به دعوت رسمی روسای جمهور ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان با بدرقه معاون اول رییس جمهوری و مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری، در صدر هیاتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
تاکایدی گفت: با توجه به رشد تولید نفت در کشور تعداد دکل های حفاری مورد نیاز نیز افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
کارشناس و دکترای علوم محیط زیست گفت: توسعه پایدار می تواند بر چالش های مبتلابه روندهای کاهش فقر و مبارزه با تخریب محیط زیست فائق آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
سینمای ایران بعد از دولت احمدی نژاد به ورطه ی ورشکستگی می افتد اما بررسی آمار های فروش گیشه در این چهار سال حاکی از اتفاق منحصر به فردی در سینما است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
تیم متشکل از نمایندگان وزارت خارجۀ روسیه و کار شناسان این کشور که برای مشارکت در تحقیقات درباره ترور سفیر مسکو در آنکارا وارد پایتخت ترکیه شده است، کار خود را با بررسی محل ترور آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
آزادسازی شهر سرت در لیبی این پیام را مخابره می کند که ژنرال حفتر به عنوان بازیگر مهم در پرونده مذکور خودنمایی می کند و از این جهت می تواند در آینده لیبی به عنوان یک متغییر تاثیرگذار اقدام به کنشگری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
یک کارشناس حوزه کشاورزی گفت: دولت اصلاحات با تولید بیش از 10 میلیون تن گندم رویای40 ساله خودکفایی را به واقعیت تبدیل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
معاون بررسی های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده از تدوین راهکارهای فقهی برای مقابله با ازدواج زودهنگام دختران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
یک فعال کارگری می گوید کارگران به خوبی به حقوق خود واقف هستند و نیازی نیست که در قالب منشور حقوق شهروندی که هیچ ضمانت اجرایی ندارد، به آنان درخصوص ابتدایی ترین حقوقشان اطلاع رسانی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۹    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:مجمع عمومی اصولگرایان اواخر دی ماه برگزار می شود و زمان دقیق برگزاری آن قرار است در شورای مرکزی جبهه پیروان مشخص شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۳    
هارولد هاردستون گفت: ایران و دانمارک می توانند همکاری های خوبی در زمینه انرژی های نو و تجدیدپذیر و حوزه آب داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۳    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با انتقاد از لابی های پشت پرده در جریان تهیه و تصویب برنامه های بودجه و توسعه در کمیسیون ها و صحن علنی مجلس گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۰    
وزیر ورزش و جوانان در حکمی فریبا محمدیان را به عنوان معاون ورزش بانوان این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۰    
یگان های ارتش و کمیته های مردمی یمن در پاسخ به تداوم حملات جنگنده های ائتلاف سعودی، روز گذشته به چند موضع ارتش عربستان دراستان عسیر حمله کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۶    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصولی نشست علنی پارلمان را قرائت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۶    
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مردم بوسنی در قلب مردم ایران جای دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۶    
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: بنی صدر و طیفهای لیبرال و ملیگراها مخالفت جدی کردند با اینکه سپاه تشکیل شود. گفتند ارتش هست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۳    
چشمان رئیس جمهوری روسیه و سرویس های امنیتی روسیه در کرملین به خروجی تحولات اخیر سوریه دوخته شده است، یعنی جایی که داعش و جبهه فتح الشام مشغول طرح ریزی عملیات دیگر در زمین بازی شامات هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۳    
تقوی با بیان اینکه متولی اعلام آمار در کشور مرکز آمار است، گفت: عدد رشد اقتصادی 7.4 درصدی بانک مرکزی باید از سوی مرکز آمار ایران تایید شود .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۰    
وزیر امورخارجه کشورمان گفت: بحران سوریه از طریق راه حل سیاسی حل و فصل شود و گزینه دیگری برای آن وجود ندارد و باید با تروریست ها نه تنها در سوریه بلکه در هر جای دیگر مبارزه را ادامه دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۸:۴۸    
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش گفت : افزایش فعالیت های ورزشی در دوره پیش دبستانی ضرورت دارد چرا که با زندگی های ماشینی شاهد سونامی فقر حرکتی خواهیم بود.
  • ۱