چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۱۴:۳۹Jan 2018 17

روزنامه شروع (shoroonline.ir)

روزنامه شروع 2 فروردین 1395 روزنامه شروع 29 فروردین 1396 روزنامه شروع 31 اردیبهشت 1396 روزنامه شروع 31 خرداد 1396 روزنامه شروع 31 تیر 1396 روزنامه شروع 31 مرداد 1396 روزنامه شروع 31 شهریور 1396 روزنامه شروع 30 مهر 1396 روزنامه شروع 30 آبان 1396 روزنامه شروع 28 آذر 1396 روزنامه شروع 1 دی 1396 روزنامه شروع 2 دی 1396 روزنامه شروع 3 دی 1396 روزنامه شروع 4 دی 1396 روزنامه شروع 5 دی 1396 روزنامه شروع 6 دی 1396 روزنامه شروع 8 دی 1396 روزنامه شروع 9 دی 1396 روزنامه شروع 10 دی 1396 روزنامه شروع 11 دی 1396 روزنامه شروع 12 دی 1396 روزنامه شروع 14 دی 1396 روزنامه شروع 15 دی 1396 روزنامه شروع 16 دی 1396 روزنامه شروع 17 دی 1396 روزنامه شروع 18 دی 1396 روزنامه شروع 19 دی 1396 روزنامه شروع 20 دی 1396 روزنامه شروع 22 دی 1396 روزنامه شروع 23 دی 1396 روزنامه شروع 24 دی 1396 روزنامه شروع 25 دی 1396 روزنامه شروع 26 دی 1396 روزنامه شروع 27 دی 1396 
  ۱ ساعت پیش    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز سه شنبه در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس جمهور با بیان اینکه راه مقابله با چالش ها در جهان اسلام نگاه به قدرت های خارجی نیست، گفت: ارتباط و تبادل نظر و همکاری میان کشورهای اسلامی باید شکل نهادینه تری به خود بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۰    
رضا صالحی امیری به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۵    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰    
صبا شادور_حالا کمتر از بیست روز تا آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر باقی مانده است. اما در این دوره هم فیلم های زیادی هستند که با انتخاب هیات داوران معرفی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰    
صرافی های غیرمجاز، در حالی این روزها تنفس در هوای آلوده چهارراه استانبول تا فردوسی را سخت تر می کنند که نهادهای نظارتی دارای ابزار اجرایی، باید واکنش سریعتری نسبت به فعالیت آنها داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰    
لادن نیکنام
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰    
در آخرین خبرها از برنامه هفت شنیده می شود که رضا رشیدپور برای اجرای این برنامه نمی رود و بار دیگر نام مهران مدیری شنیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰    
اکبر عبدی معتقد است اگر بازیگر نقش کمدی را جدی بازی نکند، بیننده خنده اش نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در بخشنامه های قدیمی بانک مرکزی اجازه پرداخت تسهیلات برای نوسازی بافت های فرسوده به بانک ها داده شده و نیازی به بخشنامه جدید نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰    
راهکارهای جدید برای توسعه روابط بانکی ایران و ترکیه در دیدار سید احمد عراقچی و مراد یوزل مورد بررسی و مذاکره قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰    
عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران اعلام کرد: 3 کشور هلند، آذربایجان و روسیه از اتاق تعاون برای حضور در کمیسیون های اقتصادی مشترک دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰    
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی، شرط بخشش جریمه مالیات بر درآمد حقوق را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰    
بازار سهام اغلب به داده های آینده یک سهم و درآمدزایی پیش روی آن واکنش نشان می دهد. در مورد بورس انرژی اما مدت ها است که از شرایط مطلوب این بازار و آینده رو به رشد آن سخن گفته اند
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۵    
معاون اول رییس جمهوری گفت: آمریکا به دنبال آن است که فضای ایران را برای کار نامطمئن جلوه دهد ؛ به نظر من بهترین راه حل نشان دادن وحدت و انسجام و راه اندازی گفت وگوی ملی است
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۵    
فرصت آزمون و خطا و نیز اتلاف وقت برای اجرای بافت های فرسوده که حکم بمب ساعتی را برای شهروندان دارند دیگر ازدست رفته است
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰    
چهار سال پیش شرکت آب و فاضلاب و سازمان ملی استاندارد طرحی را برای نصب برچسب انرژی روی شیرآلات به منظور کاهش مصرف آب در نظر گرفتند که تاکنون عملیاتی نشده بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰    
مدیرعامل ساتبا با بیان اینکه تا 4 سال آینده ظرفیت انرژی های نو کشور به حدود 4 هزار مگاوات خواهد رسید، گفت: از حضور شرکت های آلمانی برای توسعه انرژی های خورشیدی در ایران استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰    
واردات نفت خام ایران از سوی کره جنوبی در دسامبر نسبت به مدت مشابه سال 2016 به میزان 30.6 درصد کاهش یافت اما میزان واردات این کشور از ایران در کل سال میلادی گذشته، 29.1 درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰    
محمودرضا حقی فام اظهار داشت، میزان تلفات شبکه توزیع برق کشور را 10.6 درصد اعلام کرد و افزود: یک درصد کاهش تلفات یاد شده 2 هزار و 500 میلیارد ریال از منابع مالی کشور را ذخیره می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰    
مهرشاد نبی کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل حوزه ریاست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: از 600 دشت موجود در کشور، سطح آب های زیرزمینی در 245 دشت افت قابل توجه دارد و 355 دشت با بی آبی مواجه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۵    
تارنمای روزنامه نیویورک تایمز نوشت: تمام ارتش، افسران و نیروهای آمریکایی به صورت مسکوت در حال آماده سازی برای جنگ احتمالی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۵    
مخالفان سوریه از عدم مشارکت در کنفرانس گفت وگوی ملی سوریه در سوچی که اواخر ماه جاری میلادی برگزار می شود، خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۵    
وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی با رسانه های این کشور در مسکو تاکید کرد، 2017 سالی دشوار بود که در آن ما شاهد تهدیدهای آمریکا علیه کره شمالی و ایران بودیم و چنین اقداماتی باعث از بین رفتن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۰    
نخست وزیر سابق ترکیه اطلاعات مهمی را به کمیته پارلمانی ارائه کرد که درباره تلاش کودتای نافرجام تابستان 2016 تحقیق می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۶    
202 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای ازسران سه قوه درخواست کردند تمام توان خود را برای حراست از نظام و ارزش های آن در مقابله با توطئه های دشمنان، سازماندهی امور و اصلاح ساختار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
علی خرم / کارشناس مسائل بین الملل
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
رئیس جمهوردر مراسم اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی فارابی که در سالن اجلاس سران برگزار شد، با تاکید بر اینکه آمریکایی ها در ماه های اخیر هم در مسئله داخلی ایران و هم در برجام متحمل شکست شدند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۱    
سی و سومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر که از چهارشنبه 20 دی آغاز شده و تا جمعه 29 دی ادامه خواهد داشت و شنبه 30 دی مراسم اختتامیه اش در تالار وحدت برگزار خواهد شد در حوزه موسیقی بانوان تنها میزبان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶    
در پی توافق اعضای اوپک و غیراوپک در ماههای پایانی سال 2017 برای تمدید کاهش تولید نفت، میزان ذخیره نفت موجود کاهش و در نتیجه قیمت این طلای سیاه رو به افزایش گذاشت و حتی رقم بالای 68 دلار را تجربه کرده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶    
معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: بر اساس مذاکرات انجام شده میان تهران و مسقط، در کنار زیرساخت های لازم برای صادرات گاز ایران به عمان در بخش دریا، اجرای بخش خشکی بر عهده ایران گذاشته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
بورس کالا از سال گذشته تاکنون به پیشرفت های خوبی دست یافته به طوری که ارزش کل معاملات طی حدود 10ماهه سال جاری از کل سال 95 فزونی گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
مقام های ایالت هاوایی آمریکا "به طور تصادفی" اقدام به ارسال هشدار حمله با موشک هسته ای به این مجمع الجزایر کرده و باعث وحشت و سردرگمی فراوان مردم شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
به عقیده بسیاری از کارشناسان ،وضعیت پیش آمده برای بانک ها ، نتیجه سال ها مدیریت غلط در بانک ها بود که آرام آرام در حال نمایان شدن است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
شهردار تهران در جلسه روزگذشته شورای شهر با ارائه گزارش 100 روزه شهرداری و بررسی عملکرد شهرداری قبلی درباره قراردادهای شهرداری با ناجا که به گفته او پولش صرف انتخابات شده، افشاگری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
رئیس اتاق بازرگانی ایران، با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور، پیشنهاد ایجاد نهادی فراقوه ای برای حل بحران اقتصادی در بازه زمانی 10 تا 15 ساله را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
امیدواریم دولت هرچه سریع تر راجع به طلب بخش خصوصی و بخش درمان و سلامت کشور اتخاذ تصمیم کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱    
معترضان مخالف با جهانی سازی به خیابان های زوریخ سوئیس آمدند تا مخالفت خود را با سفر قریب الوقوع رئیس جمهور آمریکا به این کشور برای شرکت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱    
رهبر شیعیان نیجریه در اولین حضورش از زمان بازداشت در سال 2015، به میان خبرنگاران آمد و یک مصاحبه یک دقیقه ای انجام داد و به شایعات درباره مرگش پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱    
معاون وزیرخارجه روسیه اعلام کرد، تحریم های جدید آمریکا که قرار است علیه مسکو اعمال شود، تلاشی برای تحت تاثیر قرار دادن امور داخلی روسیه در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱    
به نظر می رسد رئیس جمهوری سودان از عملکرد دولت وفاق ملی به دلیل سستی اش در حل بحران اقتصادی رضایت ندارد و می خواهد این دولت را منحل کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱    
رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان که کاندیدای نخست وزیری کشورش نیز هست گفته است دیدار با ترامپ برایش مثل بلعیدن یک قرص خیلی تلخ است اما اگر در انتخابات آتی پیروز شود حاضر است در کمال بی میلی این دیدار را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۶    
مسعود یوسفی
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۶    
رئیس کمیته فوتسال با بیان اینکه دعوت از وحید شمسایی به تیم ملی مربوط به کادر فنی این تیم است، گفت: گزارشی از تبانی و دست های پشت پرده در نتایج لیگ برتر فوتسال نیامده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۶    
نفت مسجد سلیمان صدرنشین رقابت های لیگ دسته اول کشور با یک پیروز خانگی مقابل تیم پایین جدولی صبای قم، موقعیت خوبش در صدر جدول را حفظ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۶    
غلامعلی امیرنوری پس از سال ها با دکلمه دوباره شعر ابتدایی دعای ربّنا با صدای محمدرضا شجریان، برای استاد آواز ایران آرزوی سلامتی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۱    
جشنواره فیلم فجر از نخستین سال های برگزاری و از سال 1361 همواره یادآور روزهای جشن انقلاب شکوهمند اسلامی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۱    
رئیس انجمن مجموعه داران گفت: متأسفانه در حراج تهران باز هم شاهد قیمت های سرسام آور، گزاف و دور از واقعیت بودیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۱    
بزرگداشت اکبر عبدی بازیگر محبوب سینمای ایران در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۱    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۶    
صبا شادور _ هر سال جشنواره های زیادی در ایران برگزار می شود که اکثر این جشنواره ها در عرصه فرهنگی و هنری کشورمان به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۶    
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده های نفتی گفت: بازار عراق و افغانستان، بازار مطلوبی برای صادرات است در حالی که میزان صادرات به این دو کشور کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۶    
دبیرکل کانون کارگزاران بورس با توضیح درباره بخشنامه بانک مرکزی درباره خودداری بانکها از پذیرش تضامین نهادهای مالی فعال، تاکید کرد: این مورد ربطی به اعطای اعتبار به مشتریان کارگزاری ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۶    
حداقل عیدی کارگران 1میلیون و 850هزار تومان و حداکثر عیدی 2میلیون و 780هزار تومان برای سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
رییس کل بانک مرکزی، گفت: از سال 92 تاکنون نرخ ریال نسبت به دلار 31 درصد تضعیف شده این در حالی است که تضعیف روبل روسیه در برابر دلار حدود 75 درصد، لیر ترکیه 95 درصد و یورو 12 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
براساس گزارش های موجود، وزارت دفاع آمریکا قرار است 1000 نظامی و مربی جدید را به عنوان بخشی از برنامه دولت واشنگتن در افزایش نیروهایش در افغانستان به این کشور اعزام کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
روزگذشته تفاهم نامه تامین مالی جمعی برای کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها با حضور مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، دکتر شاپور محمدی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
برجام، دسیسه آمریکا و کشورهای رقیب در منطقه برای به صفر رساندن صادرات نفت و تصاحب بازار نفت ایران را خنثی کرد و در فاصله کوتاهی علاوه بر افزایش صادرات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت : نقطه قوت قانون هوای پاک این است که وظایف دستگاه های مختلف به طور روشن درآن تعیین شده است،
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
محمدرضا موسوی خواه، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، میزان سوخت تخصیص داده شده برای مرزنشینان را یک و نیم میلیون لیتر در روز اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
وزیر صنعت با بیان اینکه مشکلات دست کم 70درصد از واحدهای صنعتی و تولیدی با حل مشکلات بانکی مرتفع می شود سرپرستان بانک های داری نقش اصلی در اقتصاد را به جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
برخی کارشناسان معتقدند زیرساخت های موجود در بافت های فرسوده تنها برای محله هایی با مشخصه های موجود در زمینه جمعیت و تعداد افراد ساکن این بافت ها طراحی و ایجاد شده است و کشش ورود سیل جمعیت به برج های ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
دولت تونس در ادامه ناآرامی های اخیر به خاطر افزایش بهای کالاها و مالیات، 150 نفر دیگر از جمله رهبران اپوزیسیون محلی را بازداشت کرده است. فعالان سیاسی خواهان ادامه تظاهرات در روزهای آینده شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
پیونگ یانگ پیشنهاد کرده است دور بعدی مذاکرات با سئول، در روز دوشنبه هفته جاری و با موضوع دیدار هنرمندان کره شمالی از کره جنوبی برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
مهمترین هدف موسسات و بنگاه های اقتصادی کشور حداکثر کردن ثروت سهامداران است، بنابراین شناسایی روش های تامین مالی با حداقل ریسک و انتخاب روش های مناسب حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق از پاپ فرانسیس خواست برای حل مشکلات میان اربیل و بغداد کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهایش در سوریه افراد گروه مسلحی که در دسامبر گذشته حمله به پایگاه حمیمیم را برنامه ریزی و اجرا کرده بودند را از پای درآورده و نیز یک انبار محل نگهداری پهپاد در استان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
براساس پیش نویس افشا شده سند بازبینی راهبرد هسته ای آمریکا، دولت ترامپ به دنبال نقض معاهده "عدم اشاعه هسته ای" با روسیه از طریق تقویت زرادخانه کلاهک های اتمی با قدرت کم خود است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶    
نخست وزیر ژاپن در حالی که به دنبال اعمال فشار حداکثری بر کره شمالی است، در اولین مقصد تور اروپایی اش وارد استونی شده و با مقامات این کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۶    
وزارت امور خارجه در بیانیه ای درخصوص تمدید اسقاطیه های الزامی تحریم های برجام و برخی تحریم های جدید از سوی دولت آمریکا نوشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۲    
سید احمد حسینی - کارشناس و تحلیل گر ارشد مسائل سیاسی و بین المللی
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۷    
سرمربی پرسپولیس در نشست خبری با حضور حمیدرضا گرشاسبی و افشین پیروانی درباره مسائل روز باشگاه و تیم پرسپولیس صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۷    
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خودمان را موظف دانستیم که مشکل محرومیت از دو پنجره برطرف شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۷    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۷    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۷    
عملکرد ناموفق دو تیم لیگ برتری مدیران این دو باشگاه را به صرافت تغییر فنی روی نیمکت انداخته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۲    
در ادامه برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، گروه های مختلف برای حضور در این ماراتن، به اجرا در تالارها می پردازند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۲    
هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال با انجام پنج دیدار خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۲    
مهدی طارمی مهاجم ملی پوش پرسپولیس با عقد قراردادی یک سال و نیمه به عضویت تیم الغرافه قطر درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲    
علی خدایی - عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اجماع قوی در بروکسل گفت: هر حرکتی که برجام را تضعیف کند غیرقابل قبول است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۷    
در حال حاضر وضعیت آب کشور در شرایط زیر نرمال قرار دارد به همین دلیل وزیر نیرو هشدار داده که در بخش های نظیر کشاورزی، صنعت و محیط زیست در سال جاری آبی یعنی تا پایان شهریور1397 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۲    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بحث افزایش قیمت حامل های انرژی در داخل و افزایش قیمت های جهانی، پیش بینی می شود تورم در سال 97 دو رقمی باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۲    
تولید ناخالص داخلی کشور ازمحل توریسم حدود 10 میلیارد دلار بوده و 2.2 درصد اشتغال کشور در این بخش است، این در حالیست که قرار است بر مبنای چشم انداز 1404 به 20 میلیون گردشگر بین المللی برسیم
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۲    
سخنان توهین آمیز رئیس جمهوری آمریکا درباره مهاجران برخی کشورها که وارد آمریکا می شود، انتقادهای زیادی در پی داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۲    
برنامه ریزی های صورت گرفته در برنامه چشم انداز ایران نشان از آن دارد که صنعت پتروشیمی طی دهه های آینده به عنوان راهی به سوی کاهش خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده مطلوب در کشور انتخاب شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، معتقد است که افزایش قیمت بنزین در صحن علنی، همانند کمیسیون انرژی و تلفیق بودجه رای نمی آورد.
مشاهده نتایج بیشتر...