پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۵:۵۱Sep 2018 20

روزنامه شروع (shoroonline.ir)

روزنامه شروع 2 فروردین 1395 روزنامه شروع 23 اسفند 1396 روزنامه شروع 31 فروردین 1397 روزنامه شروع 31 اردیبهشت 1397 روزنامه شروع 31 خرداد 1397 روزنامه شروع 30 تیر 1397 روزنامه شروع 30 مرداد 1397 روزنامه شروع 2 شهریور 1397 روزنامه شروع 3 شهریور 1397 روزنامه شروع 4 شهریور 1397 روزنامه شروع 5 شهریور 1397 روزنامه شروع 6 شهریور 1397 روزنامه شروع 7 شهریور 1397 روزنامه شروع 10 شهریور 1397 روزنامه شروع 11 شهریور 1397 روزنامه شروع 12 شهریور 1397 روزنامه شروع 13 شهریور 1397 روزنامه شروع 14 شهریور 1397 روزنامه شروع 15 شهریور 1397 روزنامه شروع 17 شهریور 1397 روزنامه شروع 18 شهریور 1397 روزنامه شروع 19 شهریور 1397 روزنامه شروع 20 شهریور 1397 روزنامه شروع 21 شهریور 1397 روزنامه شروع 22 شهریور 1397 روزنامه شروع 23 شهریور 1397 روزنامه شروع 24 شهریور 1397 روزنامه شروع 25 شهریور 1397 روزنامه شروع 26 شهریور 1397 روزنامه شروع 27 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۲    
همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و یاران با وفایش مراسم عزاداری، از اول ماه محرم سال جاری با حضور اعضای هیاتمدیره، قائم مقام مدیرعامل، معاونین ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۷    
بانک رفاه به منظور تسهیل و تسریع ارائه خدمات نوین بانکی ، امکان انتقال وجه از مبدا بانک رفاه به تمامی کارت های عضو شبکه شتاب از طریق اپلیکیشن موبایلی تاپ را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۷    
شعب بانک صادرات ایران وجوه حق تقدم های استفاده نشده سال مالی 96 بیمه سرمد را به سهامداران پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۲    
حسن تلیکانی، عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در گفتگویی به تشریح ویژگی های طرح همیاران مهر پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:عملکرد بانک پارسیان درحوزه قرض الحسنه ستودنی است
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۷    
شرکت سیمان مند دشتی بوشهر که به عنوان یک پروژه ملی از فروردین ماه امسال با تسهیلات بانک ملی ایران راه اندازی شده ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۷    
بانک تجارت استان زنجان در 5 ماه نخست سال 97 در صدور حواله های ارزی،صدور انواع ضمانت نامه و گشایش اعتبارات اسنادی داخلی، بانک برتر استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۷    
در راستای تفاهم نامه منعقده بین پست بانک ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) و به منظور حمایت و توانمندسازی محرومان جهت ایجاد اشتغال پایدار درمناطق روستائی و عشایری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۲    
کاپیتان سردشتی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش؛ هم با تشکر از حضور مدیرعامل بیمه ایران در این شرکت، به توانمندی شرکت سهامی بیمه ایران در بخش های مختلف صنایع استراتژیک کشور اذعان و ضرورت هماهنگی و همکاری همه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۲    
دومین همایش شهروندی شرکت بیمه تعاون با حضور اعضای هیئت مدیره ، مدیرعامل ، مدیران ستادی ، مدیران شعب و نمایندگان سراسر کشور در محل هتل المپیک تهران برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۷    
شرکت بیمه کوثر بیش از 71میلیارد و 549میلیون ریال به خسارت دیدگان حادثه واژگونی اتوبوس محور اقلید-یاسوج پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۷    
اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه روز سه شنبه طرح عرضه نفت خام به صورت ارزی در رینگ صادراتی بورس انرژی را با هدف متنوع سازی روش های فروش نفت تصویب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۷    
تنها سامانه کشوری سیار خونگیری با امکانات مجهز یک پایگاه انتقال خون ثابت در شهرداری رشت شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۷    
درهشتاد و دومین جلسه شورای اداری کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونان و مدیران سازمان و روسا و نمایندگان ادارات و نهادهای جزیره کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۲    
آیین سنتی مذهبی علم گردانی در روستای تاریخی هزاوه که قدمتی 300 ساله دارد، در اول محرم آغاز و تا روز دهم محرم ادامه دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۲    
اخباری در روزهای اخیر در فضای مجازی پخش شد که از پایان همکاری جان توشاک با تراکتورسازی و جدایی راه این دو از یکدیگر حکایت می کرد که البته صحت و سقم آن تایید نشد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۲    
من غم و مهر حسین با شیر از مادر گرفتم ... روز اول کامدم دستور تا آخر گرفتم
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۷    
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد که برخلاف شایعات اخیر، تاریخ بازی تیم های پرسپولیس و استقلال تغییر نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۷    
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها اعلام کرد که قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان در وزارت ورزش و جوانان، کمتر از یک سوم رئیسان فدراسیون ها را شامل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۲    
کوهنوردان دانشگاه تربیت مدرس به مناسبت روز جهانی ورزش دانشگاهی قله قاش مستان، بلندترین قله رشته کوه دنا را فتح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۲    
با اعلام رییس فدراسیون پزشکی ورزشی، تمامی آزمایش های استفاده از مواد نیروزا (دوپینگ) ورزشکاران ایرانی در بازی های آسیایی منفی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۷    
پرسپولیس و بازیکنان این تیم با انجام یک بازی خوب و حساب شده توانستند مسافر مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۷    
4 سال از توقیف فیلم عاشورایی رستاخیز می گذرد و پرونده این فیلم نه تنها همچنان بی نتیجه باز مانده، بلکه اخیرا یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هم تاکید کرده، توقیف این اثر سینمایی اقدامی نامناسب بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۲    
شعر کهن پارسی به یاری دست گرفتن های شاعرانی که ظهور کردند، درخشیدند و ستاره ای ماندگار شدند، قدمتی بیش از یک هزار و صد سال دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۲    
برپایی آیین های نمایشی سوگ به ویژه در دهه نخست ماه محرم، دارای لایه های بسیار پیچیده از مفاهیم معنوی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۲    
مصطفی محدثی خراسانی با توصیه به این که شاعران آیینی باید مراقبت درونی داشته باشند گفت: ملقب شدن شاعر آیینی و شهرت پیدا کردن در این حوزه اگر همراه با مراقبت درونی نباشد می تواند برای شاعر آیینی به ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۷    
برگزاری سنت ها و شیوه های عزاداری نزد ایرانیان دارای سابقه ای همپای تاریخ تمدن ایران است؛ اینچنین است که شاهدیم برخی از آیین هایی که امروزه ساخت اجرایی آن را در مراسم سوگ مذهبی می بینیم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۲    
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از برگزاری رژه نیروهای مسلح در روز 31 شهریور ماه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در بندرعباس به میزبانی سپاه و با سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۲    
16 طرح بهداشتی با 39 میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه روز سه شنبه با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت ویدئو کنفرانس در استان یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۲    
رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی گفت: محاسبات نشان می دهد که 17 تا 20 درصد اقتصاد ایران غیررسمی است و یکی از دلایل شکل گیری این نوع از اقتصاد، را فرار بیمه ای و مالیاتی شامل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۷    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا از بارش باران در محورهای شمالی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۷    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور شفاف سازی بیشتر باید دادگاههای رسیدگی به جرایم مفاسد اقتصادی از یکی از شبکه های صدا یا سیما پخش شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۲    
معاون اجتماعی پلیس فتا گفت: چندین کلاهبردار که با جلب اعتماد مردم در فضای مجازی و تحریک احساسات کاربران اینترنت به دریافت مبالغی به عنوان نذری یا کمک به افراد نیازمند اقدام می کردند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۲    
سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: این استان از نظر سازمان جهانی بهداشت در معرض خطر شیوع بیماری تب دانگ از طریق پشه ناقل آئدس است و اگر اقدامات پیشگیرانه انجام نشود سه تا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۷    
قیمت نفت بدنبال تشدید جنگ تجاری آمریکا و چین که نگرانی ها نسبت به دورنمای تقاضا برای نفت از سوی دو کشور را برانگیخت، در معاملات روز سه شنبه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۲    
شرکت ذوب آهن اصفهان موفق به تولید یک هزار تن ریل با مشخه فنی یو آی سی 60 (UIC60) بر اساس استانداردهای جهانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۲    
غول نفتی آرامکوی عربستان بیش از 500 میلیارد ریال (133 میلیارد دلار) برای حفاری نفت و گاز در یک دهه آینده هزینه خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۷    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: برنامه های در دست اجرای ایدرو در سه بخش مدیریت پیمان، پیمانکاری و طرح های صنعتی با مجموع سرمایه گذاری برآورد شده حدود 100 هزار میلیارد تومانی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۷    
این روزها در حالی بحث پیش فروش خودروسازان برای کاهش حباب قیمتی در نظر گرفته شده است که هنوز تکلیف استاندارد برخی از آنها مشخص نیست و حتی ممکن است خریداران چندی بعد با مشکل شماره گذاری روبرو شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۲    
رییس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری گفت: تصمیمات ستاد اربعین و مسئولان سازمان راهداری ظرف روزهای آینده اتخاذ خواهد شد که نرخ نهایی بلیت اتوبوس هایی که زائران کربلا در اربعین حسینی را جابجا می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۷    
رضا سیارگفت: بر اساس گزارشی که دادستانی ویژه روحانیت به ما داده است 5 نفر در ماجرای مدرسه فیضیه قم بازداشت شدند که یک نفر بی تقصیر بود و آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۷    
دشمنان ما تلاش کردند حوزه و دانشگاه را از یکدیگر جدا کنند، بنابراین باید سعی کنیم این دو مرکز مهم را با هم آشتی بدهیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲    
نخست وزیر پیشین قطر با بیان این که ایران همسایه ماست گفت: بهترین راه برای حل مشکلات میان ایران و کشورهای عربی گفت وگوی مستقیم است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲    
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمین ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: آمادگی دفاع و مقابله در برابر هر تهدید نظامی را داریم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی وقوع حادثه برخورد اتوبوس مسافربری با تانکر سوخت در محور نطنز – کاشان را که منجر به جان باختن و مصدومیت عده ای از هموطنان شد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۷    
نماینده فرانسه در آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه پاریس از تصمیم آمریکا برای خروج از برجام متاسف است، تاکید کرد: ما همچنان متعهد به حفظ توافق هسته ای هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۲    
همزمان با رویارویی ایران با تحریم های آمریکا، دبیرکل اوپک اظهار کرد: کارتل نفت باید در راستای منافع اقتصاد جهانی متحد باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۲    
'مرتضی رحمانی موحد' سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن روز سه شنبه از خبرگزاری کیودو خبرگزاری رسمی ژاپن بازدید و با 'تورو میزوتانی' رئیس این خبرگزاری دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۷    
معاون اول رئیس جمهوری با تسلیت حادثه تصادف اتوبوس در آزادراه کاشان - نطنز از استاندار اصفهان خواست تا ضمن امداد رسانی و رسیدگی فوری به وضعیت آسیب دیدگان و بررسی دقیق علت وقوع این سانحه ناگوار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۲    
افزایش قیمت مسکن در ماه های گذشته و همچنین کاهش توان خرید مردم، شرایط را برای رونق بازار واحدهای مسکونی بی کیفیت بیش از همیشه فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۲    
نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن قانون "منع به کارگیری بازنشستگان" از افراد توانمند حاضر در سیستم استفاده خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۷    
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری شهرستان میناب، جزئیات مهم ترین پرونده های فساد اقتصادی در استان هرمزگان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۷    
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه درباره نشست شورای امنیت هم زمان با مجمع عمومی و موضوع سطح شرکت ایران در آن با بیان این که "نیازی به شرکت در سطوح عالی نیست"
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۲    
مانور مقابله با حوادث کالاهای خطرناک با هدف ارتقای آمادگی و توان نیروهای عملیاتی در برابر حوادث ناشی از حریق مواد نفتی تحت نظارت کارشناسان سازمان بنادر و دریانوردی در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۲    
در سال جاری، 4.5 میلیون تن سنگ آهن و کنستانتره از ایستگاه چادرملو به مقاصد گوناگون در سطح کشور بارگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۷    
گروه 30 نفره مستندسازان دیداری سفری دو روزه از معادن گل گهر و کارخانه های فراوری آن منطقه داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۷    
اورژانس قلب تپنده هر مرکز درمانی و فضایی مالامال از عشق ورزی به انسان ها است؛ آن گاه که ضربان قلب کارکنان آن برای یک دم و بازدم حیات به شدت می تپد و ثانیه ها را برای زنده ماندن و زندگی به غنیمت می ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۲    
یک استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه در مجالس عزاداری امام حسین (ع) از ورود به مسائل اختلافی اجتناب شود گفت: در این مجالس از اخلاق حسینی و لزوم ظلم ستیزی و مقاومت گفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۷    
نمایشگاه اسناد نقش وزارت امور خارجه در دفاع مقدس با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۲    
عضو فراکسیون نمایندگان روحانی مجلس گفت: اگر نمایندگان درگیر شعارهای تبلیغاتی یا رفتارهای پوپولیستی برای پیروزی مجدد در انتخابات مجلس می شوند، عاملش مردم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: امیدواریم تفاهمات و اتفاقات پیش رو که موفقیت دیپلماسی است به نتایج خوبی در ادلب برسد و شاهد سوریه دیگر و جدیدی باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۲    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ، جلسه مجمع عمومی سازمان ملل را فرصتی منحصر به فرد برای دیپلماسی کشورعنوان کرد که رییس جمهوری در این فرصت، ضمن سخنرانی در این نشست ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۷    
تابستان در پایان راه است ولی مشکل همچنان باقیست، کو تا بارش های پائیزی؟
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۲    
رییس جمهوری در پیامی ضمن تسلیت جان باختن جمعی از هموطنان درحادثه دلخراش نطنز – کاشان به مسئولان استانی به ویژه استاندار اصفهان دستور داد با همراهی دستگاه های ذیربط برای مداوای مجروحان تلاش و در اسرع ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۲    
روز گذشته دبیر دومین جشنواره روز جنگلبان با حضور در بانک ایران زمین تندیس دومین دوره جشنواره جنگلبان را به مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۷    
جلسه معارفه مدیر جدید امور شعب بانک کارآفرین با حضور مدیران ارشد این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۱:۳۷    
خط تولید لوله های فولادی اسپیرال کارخانه لوله و پوشش سلفچگان با حضور عضو هیات مدیره بانک ملی ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۷    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: ارزیابان یونسکو برای بررسی پرونده ثبت جهانی جنگل های هیرکانی هفته سوم مهرماه به ایران سفر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۲    
کارگردان انیمیشن سینمایی شاهزاده آبتین و پرطلایی ، گفت: ورود فیلم سازان انیمیشن به این رشته در ایران، از هنرهای تجسمی است یعنی هنر نقاشی و طراحی یا برخی ها از نرم افزارهای تجسمی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۲    
مقام های مصری روز یکشنبه از کشف مجسمه ی جدید ابوالهول در استان اسوان واقع در جنوب مصر خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۷    
گذار یک یا دو دهه از عمر و سنجاق کردن برگ های تقویم زندگی به یکدیگر و میزبانی موها از غبار خاکستری و سپید گذران روزها در لا به لای برگ های جامانده از تاریخ و گاه به نسیان سپرده شده ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۷    
وکیل مدافع دختران شین آباد در یادداشتی از عمل نکردن مسئولین به وعده هایشان برای درمان این کودکان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۷    
رئیس شورای شهر تهران درمورد فرازونشیب های ساخت مترو در تهران توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۲    
رئیس اداره بهداشت مواد غذایی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: 6 هزار بازرس و کارشناس بر عرضه، تهیه و توزیع مواد غذایی و بهداشتی در مراسم عزاداری امام حسین(ع) نظارت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۲    
ابرطوفان "منگهوت" پس از برجای گذاشتن ویرانی ها و قربانیان بسیار در فیلیپین و هنگ کنگ امروز با پیشروی عمیق تر به سمت جنوب چین تا حد یک طوفان گرمسیری تضعیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۷    
مدیر کل انتقال خون استان تهران از فعالیت 5 مرکز جامع اهدای خون وصال، ستاری، تهرانپارس، شهرری و صدر در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۲    
معاون برنامه ریزی راهبردی وزیر بهداشت گفت: موازی کاری بین وزارت بهداشت و دستگاه های دیگر مثل سازمان استاندارد، بیمه ها و نظام پزشکی وجود دارد که باید حل شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۲    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اجلاس سران در سازمان ملل متحد گفت: جایزه ای هفته آینده در این اجلاس به جمهوری اسلامی ایران و کمیته پیشگیری از بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت ایران اهدا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۲    
تعطیلی واحدهای صنفی طلافروشی در بازار تهران به دلیل ایام سوگواری امام حسین(ع) سبب شد تا روز دوشنبه قیمت هر قطعه سکه طلا 73 هزار تومان نسبت به دیروز کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۲    
معاون وزیر جهادکشاورزی اعلام کرد: نرخ خرید تضمینی محصولات زراعی تا پیش از نیمه نخست مهر ماه در شورای اقتصاد مطرح و مصوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۷    
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: پس از ارائه سوپر محصولاتی مانند سامانه بام ، پیام رسان بله و اپلیکیشن 60 ، بانک ملی ایران به زودی سوپر محصول دیگری با عنوان ملی پلاس را رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۲    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به وزاری صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد تا برنامه زمانبندی جهت منع همکاری بازنشستگان با این مجموعه سریعا اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۲    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی 5 ماهه سال جاری در بنادر استان هرمزگان 40 میلیون تن کالا تخلیه و بارگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۷    
استان هرمزگان از یک سو در اقتصاد داخلی بویژه در امر صادرات و واردات جایگاه ویژه ای در اقتصاد کشور دارد و از سوی دیگر با تسهیل انتقال کالا به بازارهای آسیای میانه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۷    
رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در پی بستن شدن گمرک فراه افغانستان تجار می توانند از طریق مرز دوغارون صادرات کالا را به کشور همسایه انجام دهند بنابراین هیچ مشکلی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۲    
معاون وزیر نفت اعلام کرد: پتروشیمی ها به همه تعهدات ارزی خود عمل کرده اند و تا پایان امسال حدود هفت میلیارد دلار دیگر به سامانه نیما عرضه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۲    
با اینکه توان تسهیلات دهی بانک ها در بهترین حالت حدود 85 درصد سپرده های جذب شده است، فشار تعهدات و تکالیف بودجه ای ناشی از نگاه سیاسی و محلی بر بانک های دولتی سبب شده آنها تا چند برابر سپرده های خود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۷    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: سخنرانان مذهبی باید توجه داشته باشند که مباحثی که مطرح می کنند منجر به تفرقه افکنی و ایجاد شکاف بین مردم و دولت نشود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۲    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش روس ها برای جبران کاهش تولید نفت اوپک تاکید کرد که به صفر رسیدن تولید نفت ایران یک آرزوی محال است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۲    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طرف های اروپایی بر باقی ماندن ایران در برجام تاکید دارند و خواستار استمرار روابط با ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۷    
سناتور ایگور ماروزوف عضو کمیسیون امور بین المللی شورای فدراسیون روسیه (مجلس سنا) بر لزوم آغاز معاملات ایران و روسیه با ارزهای ملی دو کشور تاکید و خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۷    
مدیرکل پیشگیری های مردمی و مشارکت های مدنی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، گفت: اگر مردم بابت دادن وام ها و سودهای کلان گلایه مند هستند یا بدهکاران کلان بانکی را می شناسند و مدرک و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۷    
رئیس جدید پارلمان عراق ضمن تقدیر از حمایت های جمهوری اسلامی ایران رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان را برای سفر به عراق دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۲    
دیدار روسای جمهوری ترکیه و روسیه با موضوع سوریه بویژه استان ادلب را باید در راستای افزایش تلاش های دیپلماتیک هفته های گذشته میان قدرت های منطقه ای برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۷    
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمن چون توان براندازی نظام متکی بر مردم را ندارد تلاش می کند با دست مردم به اهداف پلید خود برسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۷    
خبرگزاری کیودو خبر داد: نخست وزیر ژاپن اواخر ماه جاری میلادی در نیویورک و در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل با رییس جمهور ایران دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۲    
سفیر ویژه وزارت امورخارجه روسیه اعلام کرد: مسکو هیچ طرحی برای احداث خطوط لوله نفت و گاز سراسری در دریای خزر ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصمیمات جدید کمیسیون سیاست گذاری ارزی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۲    
شورای اقتصاد با درخواست وزارت کشور برای استفاده از تسهیلات مالی خارجی (فاینانس) جهت خرید 630 واگن مترو تهران موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۲    
رسانه های بین المللی با بازتاب توییت وزیر خارجه ایران در انتقاد از انفعال توییتر در قبال حساب های جعلی علیه جمهوری اسلامی ایران نوشتند ...
مشاهده نتایج بیشتر...