دوشنبه ۲۹ آبانساعت ۰۱:۰۰Nov 2017 20

روزنامه شروع (shoroonline.ir)

روزنامه شروع 2 فروردین 1395 روزنامه شروع 29 فروردین 1396 روزنامه شروع 31 اردیبهشت 1396 روزنامه شروع 31 خرداد 1396 روزنامه شروع 31 تیر 1396 روزنامه شروع 31 مرداد 1396 روزنامه شروع 31 شهریور 1396 روزنامه شروع 30 مهر 1396 روزنامه شروع 1 آبان 1396 روزنامه شروع 2 آبان 1396 روزنامه شروع 3 آبان 1396 روزنامه شروع 4 آبان 1396 روزنامه شروع 5 آبان 1396 روزنامه شروع 6 آبان 1396 روزنامه شروع 7 آبان 1396 روزنامه شروع 8 آبان 1396 روزنامه شروع 9 آبان 1396 روزنامه شروع 10 آبان 1396 روزنامه شروع 11 آبان 1396 روزنامه شروع 12 آبان 1396 روزنامه شروع 13 آبان 1396 روزنامه شروع 14 آبان 1396 روزنامه شروع 15 آبان 1396 روزنامه شروع 16 آبان 1396 روزنامه شروع 17 آبان 1396 روزنامه شروع 18 آبان 1396 روزنامه شروع 19 آبان 1396 روزنامه شروع 20 آبان 1396 روزنامه شروع 21 آبان 1396 روزنامه شروع 22 آبان 1396 روزنامه شروع 23 آبان 1396 روزنامه شروع 24 آبان 1396 روزنامه شروع 27 آبان 1396 روزنامه شروع 28 آبان 1396 
  ۶ ساعت پیش    
مشاور معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تاکنون مبارزه با پولشویی در کشور مغفول مانده و باید از یک جایی این موضوع آغاز و شفافیت ایجاد شود.
  ۶ ساعت پیش    
بیمه زلزله یکی از ملحقات بیمه آتش سوزی است؛ در حالیکه متاسفانه در حال حاضر، بیش از 80 درصد منازل مسکونی از این بیمه محروم هستند؛
  ۶ ساعت پیش    
شعبه 1044 مجتمع قضایی شهید قدوسی تهران، پزشک معالج مرحوم عباس کیارستمی کارگردان برجسته سینمای ایران و جهان را به پرداخت دیه محکوم کرد.
  ۶ ساعت پیش    
بورس تهران همچنان در مسیر صعودی قرار دارد و رفته رفته بر قد و قامت خود می افزاید.
  ۶ ساعت پیش    
هاتف علیمردانی پس از هفت سال حضور مداوم در جشنواره فیلم فجر، امسال نتوانست با"مارس" در این رویداد فرهنگی هنری حضور پیدا کند.
  ۶ ساعت پیش    
محسن چاوشی
  ۶ ساعت پیش    
ایران توانسته به سومین صادرکننده بزرگ نفت خام به هند که سومین واردکننده نفت خام جهان است، تبدیل شود.
  ۶ ساعت پیش    
نظام بانکی کشور در 6 ماه اول سال تنها 4 درصد از ماموریت خود را دربخش حمایت از تولید و توسعه اقتصاد محقق کرده و از این رو برخی کارشناسان معتقدند در حالی که نظام بانکی باید عامل توسعه باشد به مانع ...
  ۶ ساعت پیش    
قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی قرارداد معتبری است و این شرکت در شرایط عادی نمی تواند از این پروژه کنار برود.
  ۶ ساعت پیش    
یاسر فلاح - رییس شورای اطلاع رسانی بورس
  ۶ ساعت پیش    
برانکو ایوانکوویچ گفت: بازی امروز دوشنبه در چنین حال وهوای غم انگیزی برگزار می شود، اما زندگی جاری است و باید پیش رفت.
  ۶ ساعت پیش    
علی اکبر طاهری که پیش از این از استعفای خود خبر داده بود، رسما از این تیم رفت تا در شرایط فعلی گرشاسبی سرپرست موقت این باشگاه معرفی شود.
  ۶ ساعت پیش    
محمدحسن حبیب اله زاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در نروژ و تریه ساویکنس وزیر نفت و انرژی نروژ پیرامون همکاری در زمینه نفت و گاز و انرژی های تجدید پذیر مذاکره کردند.
  ۶ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید با توجه به اینکه چند بازیکن مصدوم دارند مقابل نفت کار سختی خواهند داشت.
  ۶ ساعت پیش    
فیفا قصد دارد مذاکراتی با گریگوری رودچنکوف، رئیس مرکز مبارزه با دوپینگ مسکو که متهم به فساد شده بود، آغاز کند تا مانع انجام دوپینگ های بیشتر در جام جهانی 2018 شود.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس جمهوری کهنسال زیمبابوه که روزهای پایانی قدرتش حبس خانگی شده است، دو روز است که لب به غذا نزده است.
  ۶ ساعت پیش    
ایران مزیت های رقابتی ای در مسیر تبدیل شدن به یک بازیگر عمده بازار ال ان جی داراست که مهمترین آن دارا بودن ذخایر عظیم گازی و برخورداری از جایگاهی ژئواستراتژیک است.
  ۷ ساعت پیش    
نخست وزیر مستعفی لبنان بعد از دیدارش با رئیس جمهور فرانسه در پاریس، تأکید کرد که بعد از دیدارش با میشل عون در لبنان مواضع سیاسی خود را اعلام خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
منابع خبری از نجات ولیعهد عربستان از ترور نافرجام خبر دادند.
  ۸ ساعت پیش    
وضعیت اکران در نیمه دوم سال همواره از سوی اکثر کارگردانان سینما مورد نقد بوده و به گفته اکثر فیلمسازان این روند اکران باعث شکست اقتصادی آثار خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
گروه هنر_همه ما اخبار و حوادث را به شکل های مختلف پیگیری می کنیم. البته شبکه 6 سیما که مختص اخبار و اطلاع رسانی از اتفاقات درطول روز است، معمولا تازه ترین و دقیق ترین اخبار را به گوش مردم می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۹    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۴    
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تا هفته آینده بیش از 98 درصد مشکل تعاونی های وحدت، البرز ایرانیان و افضل طوس حل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۴    
میرصانعی با بیان اینکه شرکت های کارگزاری بورس نباید وارد بنگاه داری شوند،گفت: مدیران صندوق در شرکتهای کارگزاری بورس، مسئول جبران خسارت صندوق های زیان ده سرمایه گذاری هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۴    
فرماندهان نظامی و سناتورهای آمریکا هرگونه دستور ریاست جمهوری از جمله دستور "هسته ای" او را که غیرقانونی بدانند، رد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۴    
برنامه همکاری اقتصادی و مالی بین بانک ها و موسسات مالی ایران و نروژ در دیدار رئیس سازمان سرمایه گذاری و سفیر نروژ مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۴    
حمیدرضا عراقی در گفت وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت گازرسانی به استان های زلزله زده توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۴    
واردات نفت خام ایران از سوی کره جنوبی در پی کاهش صادرات میعانات ایران به آسیا، در اکتبر نسبت به ماه پیش از آن 9.5 درصد کاهش پیدا کرد با این همه بر مبنای سالانه افزایش 83 درصدی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۹    
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: متاسفانه در روزهای گذشته جو سنگین و ناجوانمردانه ای را علیه من و بازیکنانم ایجاد کردند و شب قبل از بازی به خدا گلایه کردم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۹    
کمیسر عالی سازمان ملل در امور آوارگان اعلام کرد که بسته شدن گذرگاه های یمن مانع کمک رسانی های انسانی برای حدود 280 هزار تن از آوارگان شده و خواهان لغو فوری این محاصره شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۹    
گروه بورس :در حالیکه انتظار می رفت روند نزولی و رو به پایین قیمتها و شاخصها در بورس تهران ادامه یابد و شاهد اصلاح و استراحت شاخص کل بازار باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۹    
منابعی نزدیک به خانواده نخست وزیر مستعفی لبنان اعلام کردند که وی ساعات آینده به کشور بازخواهد گشت تا استعفای خود را رسما به رئیس جمهوری تقدیم کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۹    
وجه تضمین اولیه قراردادهای اختیار معامله سکه طلا سررسید دی ماه در بورس کالا افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۴    
عباس سجادی شاعر، نویسنده و پژوهشگر ادبیات با اشاره به روز ملی کتاب و کتابخوانی در خصوص سرانه مطالعه کتاب در کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۴    
زیمبابوه در پی تحرک ارتش بعد از مناقشه بین همسر رئیس جمهوری این کشور و معاونش که به برکناری معاون موگابه منجر شد، شب ناآرامی را شاهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۴    
گروه فرهنگ:بیست وششم آبان ماه سالگرد تولد 67سالگی شمس لنگرودی است؛ شاعری که می گوید جهان عوض شد و او و شعرش هم عوض شدند. حالا براساس آن چیزی که دارد، زندگی می کند؛ نه توقع ها و آرزوهایش.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۹    
دهمین جلسه نقد و بررسی کتاب شعر زنان با عنوان یک ماه، یک کتاب که هرماه در حوزه هنری برگزار می شود، به مرور دو کتاب اخیر دکتر مژگان عباسلو با عنوان های از سیب ها بپرس و هم قفسان اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۹    
این روزها فیلم سینمایی ایتالیاایتالیا ساخته کاوه صباغ زاده و تهیه کنندگی مهدی صباغ زاده در سینماهای کشور به نمایش درآمده است؛ فیلمی طنز و موزیکال که فضای متفاوتی در سینمای ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۹    
نوید محمدزاده برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء برنده جایزه بهترین بازیگر جشنواره براتسیلاوا شد و این جایزه را به مردم زلزله زده غرب کشور تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۴    
فیلم سینمایی اسرافیل به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی مستانه مهاجر، بالاخره از پایان آذرماه اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۴    
بر اساس آخرین آمار4.1 میلیارد دلار تقاضای خارجی برای توسعه انرژی های تجدیدپذیردر وزارت اقتصاد به ثبت رسیده است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۹    
اتحادیه اروپا با امضای توافقنامه ای درخصوص ساختار فرماندهی دائم به ایجاد یک نیروی نظامی مشترک نزدیک تر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۹    
در سال های اخیر با پروژه های تازه ای از سالن سازی و پردیس ها برای سینما و تئاتر روبرو بوده ایم. مجتمع هایی که با داشتن پردیس ها، مردم را به سوی تفریحات فرهنگی و هنری سوق می داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۹    
روزنامه الاخبار لبنان به نقل از منابع آگاه این سند محرمانه را که از سوی وزارت خارجه عربستان صادر شده، منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۴    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شب گذشته (سه شنبه) در جلسه ای با حضور رؤسای قوای سه گانه و تنی چند از مسئولان کشور با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۴    
مسعود یوسفی
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۱    
در جریان زلزله اخیر مناطق غربی کشور و دستورهایی که تاکنون برای حمایت بانک ها در حوزه تسهیلات به آسیب دیدگان صادر شده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۱    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی اعلام کرد که در کنار تلاش برای اتصال ایران به نظام بین الملل پرداخت، انعقاد قراردادهای دو جانبه با کشورهای مختلف در این زمینه را در اولویت خود قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۱    
با اشاره به تصمیمات جدید درباره تعاونی منحله وحدت و افضل توس، از پرداخت 10 درصد کسر شده از سپرده گذاران زیر 200 میلیون تومان کاسپین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۶    
علی اصغر مونسان از تخریب 20 درصدی بناهای تاریخی شاخص استان کرمانشاه در جریان وقوع زلزله در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۱    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۱    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۱    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۱    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۱    
زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر یکشنبه شب 21 آبان در غرب کشور رخ داد. مرکز بحران، مرز ایران و عراق در حوالی کرمانشاه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تشکر از ملت، دولت و جوانان مبارز عراق و مسئولان عتبات عالیات، تصریح کردند: پدیده عظیم اربعین نشانه گسترش روح جهاد و شهادت در راه خداست
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۶    
سایت یک رادیوی فرانسوی با انتشار ویدئویی اعلام کرد، سفر پنج شنبه گذشته امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه به ریاض با هدف نجات سعد حریری و جلوگیری از تبدیل لبنان به میدان جنگ انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۱    
مسعود یوسفی
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۵    
اجرایی شدن برجام رونقی چشمگیر در حضور شرکت های خارجی در کشور و برعکس ایجاد کرد و زمینه همکاری های جدید با بسیاری کشورها و شرکت هایی که پیش از این به دلیل تحریم ها وجود نداشت، احیا شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۵    
شهاب نادری - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۵    
پس از مخابره ی خبر زلزله مهیب کرمانشاه و سر پل ذهاب، سکانس های فیلم ماندگار بیدار شو آرزو کیانوش عیاری ذهن هر تماشاگری که این فیلم را دیده است،رها نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۵    
قلعه والی، کاخ فلاحتی و شهر تاریخی سیمره آسیب های جدی دیده اند.به گزارش ایلنا، در پی زلزله ی 7.3 ریشتری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۵    
بورس تهران چند روزی است در لاک دفاعی و فاز استراحت فرو رفته و از فعالیت فعالان بازار به میزان قابل توجهی کاسته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
مهناز افشار که از اول آذر با نمایش موزیکال الیور توییست روی صحنه خواهد رفت از گاردی که سینمایی ها در سال 1390 نسبت به حضورش روی صحنه گرفتند، دشواری های بازی در نقش نانسی و... گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
یک مسؤول سعودی عالی رتبه اعلام کرد، پادشاه عربستان هیچ قصدی برای کنار رفتن از قدرت به نفع پسرش بن سلمان ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
در ماههای اخیر بحث ارزهای دیجیتال و اقدام برای خرید آنها رواج بیشتری نسبت به گذشته یافته و بسیاری برای ورود به آن دچار تردید شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
رئیس فراکسیون شفاف سازی مجلس شورای اسلامی، گفت: طبق توافق سازمان امور مالیاتی با هدف تشخیص و دریافت مالیات در واقع جمع درآمدهای بیش از 5 میلیارد ریال در سال مورد سوال قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
گروه هنر_اتفاق خبر نمی کند. گاهی در یک چشم بهم زدن، اتفاق ناگواری برای هر کدام از ما رخ می دهد که قابل پیش بینی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
رئیس دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه نظام بودجه ریزی فعلی به بن بست رسیده است گفت که ما چاره ای جز تغییر نظام بودجه ریزی نداریم. این باید مطالبه مجلس از دولت باشد تا وضعیت بودجه ریزی کشور تغییر کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
عضو شورای هماهنگی بانکهای دولتی با بیان اینکه فاینانس های جدید از روسیه، اروپا و آسیا در راه است، گفت: نقل و انتقالات پول به ارزهای غیر از دلار به صورت روان در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰    
منابع بلندپایه نزدیک به سعد حریری و همچنین مقام های ارشد امنیتی و سیاسی لبنان گفتند که مقام های عربستان ابتدا تلفن همراه او را توقیف کردند و روز بعد از آن او مجبور به استعفا از نخست وزیری کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
گروه هنر_مریم کاظمی دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان است که درباره این دوره از جشنواره به صحبت پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵    
در ادامه بحران استعفای نخست وزیر لبنان، خبرگزاری ها از قول میشل عون رییس جمهور لبنان گزارش کردند عربستان سعد حریری را ربوده است و به همین دلیل هر حرفی که وی در این شرایط بر زبان بیاورد بازتابی از ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۰    
شهباز حسن پور بیگلری
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۱    
رئیس فدراسیون هندبال ماچک را بهترین گزینه برای مربیگری تیم ملی دانست و گفت: مدت قرارداد این مربی تنها دوماه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۱    
با صعود تیم های تونس و مراکش به جام جهانی و مشخص شدن تکلیف دوتیم دیگر در رقابت های پلی آف اروپا سیدبندی تیم ها برای رقابت های جام جهانی تکمیل تر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۶    
سهراب پورناظری تور کنسرت های خود را با نام نواهای باقی مانده در شرق آمریکا اجرا خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی این اجرا، این تورِ موسیقایی از بیستم آبان آغاز شده و در شهرهای مختلف آمریکا اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۶    
سیروان خسروی با اجرای ترانه ای، در موزیک ویدئویی مرتبط با فیلم آذر به تهیه کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی محمد حمزه ای حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۶    
فدراسیون فوتبال درآمد قابل توجهی برای صدور مجوز حرفه ای سازی باشگاه ها کسب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۶    
هفته گذشته با توجه به تعطیلی سینماها به مناسبت اربعین حسینی اتفاقی ویژه در سینماها نیفتاد و روند فروش همچون هفته های اخیر بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۶    
تیم ذوب آهن جایگزین نفت تهران در لیگ قهرمانان آسیا شد و سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی مجوز حرفه ای گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۱    
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور بیان داشت: با همکاری صندوق توسعه ملی و سیستم بانکی سه میلیارد دلار منابع ریالی با نرخ سود 6 درصد برای طرح های کوچک اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۱    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از اقدامات تنبیهی این سازمان برای صندوق های سرمایه گذاری که بخشنامه نرخ سود بانک مرکزی را رعایت نکنند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۱    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۱    
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم توسعه کسب و کارهای اینترنتی و نو تاکید کرد و گفت: رشد استارتاپ ها نیازمند تقویت زیرساخت های قانونی و فنی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۱    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۱    
آکادمی علوم و هنرهای سینما 26 انیمیشن بلند واجد شرایط حضور در بخش بهترین انیمیشن بلند اسکار را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۶    
بودجه در مفهوم عامیانه دخل و خرج یک سال کشور را تشکیل می دهد که بخشی از آن به امور جاری و بخش دیگر باید صرف توسعه، عمران و آبادانی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۶    
در ماه های آتی سند آمایش آب محور برای حوضه های آبریز کشور جهت مدیریت درست و دقیق منابع آب در این حوضه ها تهیه شود.
مشاهده نتایج بیشتر...