یکشنبه ۲۷ اسفندساعت ۰۵:۱۶Mar 2018 18

روزنامه شروع (shoroonline.ir)

روزنامه شروع 2 فروردین 1395 روزنامه شروع 29 فروردین 1396 روزنامه شروع 31 اردیبهشت 1396 روزنامه شروع 31 خرداد 1396 روزنامه شروع 31 تیر 1396 روزنامه شروع 31 مرداد 1396 روزنامه شروع 31 شهریور 1396 روزنامه شروع 30 مهر 1396 روزنامه شروع 30 آبان 1396 روزنامه شروع 28 آذر 1396 روزنامه شروع 30 دی 1396 روزنامه شروع 29 بهمن 1396 روزنامه شروع 1 اسفند 1396 روزنامه شروع 2 اسفند 1396 روزنامه شروع 3 اسفند 1396 روزنامه شروع 4 اسفند 1396 روزنامه شروع 5 اسفند 1396 روزنامه شروع 6 اسفند 1396 روزنامه شروع 7 اسفند 1396 روزنامه شروع 8 اسفند 1396 روزنامه شروع 9 اسفند 1396 روزنامه شروع 11 اسفند 1396 روزنامه شروع 12 اسفند 1396 روزنامه شروع 13 اسفند 1396 روزنامه شروع 14 اسفند 1396 روزنامه شروع 15 اسفند 1396 روزنامه شروع 16 اسفند 1396 روزنامه شروع 17 اسفند 1396 روزنامه شروع 18 اسفند 1396 روزنامه شروع 19 اسفند 1396 روزنامه شروع 20 اسفند 1396 روزنامه شروع 21 اسفند 1396 روزنامه شروع 22 اسفند 1396 روزنامه شروع 23 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۶    
در حالی که روز گذشته در مجلس شورای اسلامی قرار بود که دو وزیر کار و رفاه اجتماعی و نیز وزیر راه استیضاح شوند، شرایط به شکل دیگری با رای گیری نمایندگان صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۶    
ابراهیم داورغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی و دبیر سی وششمین جشنواره فیلم فجر در اینستاگرام از ابراهیم حاتمی کیا درخواست کرد که به عنوان داور در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۱    
در حالی تصور بر این بود که با تثبیت شدن نرخ سود سپرده به زودی بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود تسهیلات ورود کند که این سیاست به تاخیر افتاده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۱    
فهرست 21 شرکت آماده واگذاری بنیاد تعاون ناجا به به فرابورس ایران تحویل داد شده تا بعد از انجام بازاریابی و مذاکره با مشتریان احتمالی، مرحله عرضه آن ها از مجرای بورس انجام شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۱    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ارز مسافرتی جز کوچکی از نیاز کشور است و دولت باید برای نیاز اصلی برنامه ریزی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۸    
با توجه به برداشت های بی رویه از منابع آبهای زیرزمینی طی سالیان گذشته که افت سطح دشتها وممنوعه شدن آنها را در برداشته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۳    
شهرام شریعتی - عضو هیات مدیره خانه اقتصاد ایران
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۳    
رییس جمهوری در دیدار وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: تهران - باکو می توانند در آینده به شاه راهی برای اتصال مناطق آسیا و آفریقا به شمال اروپا تبدیل شوند
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۹    
گروه هنر_بعد از فراز و نشیب های فراوان برای انتخاب فیلم های نوروزی در اکران سینما، بالاخره شورای صنفی نمایش، نام فیلم ها را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۹    
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۹    
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۹    
در حالی که بازار ارز شرایط خاصی را سپری می کند، بازار سرمایه به افزایش قیمت ها چندان واکنشی نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۴    
محمدحسینی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۹    
سلسله نشست های کارگروه تعیین مزد 97 کارگران در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که کاهش متوسط 0 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۹    
معاون نظارتی بانک مرکزی از ادغام موسسه تعاونی اعتبار ثامن و مهر اقتصاد در بانک انصار خبر داد و گفت: تا بهار 97 کار ادغام انجام خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۹    
وزارت اقتصاد با برشمردن 4 چالش بزرگ اجرای کامل قوانین مالیاتی در ایران از جمله فرارهای گسترده مالیاتی و معافیت های غیرهدفمند
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
برخی نمایندگان دموکرات آمریکا طرح پس گرفتن "مدال طلای کنگره" از آنگ سان سوچی را به جریان انداختند. این عالی ترین مدال افتخار غیرنظامی کنگره آمریکاست که سال 2008 به اتفاق آراء به این برنده نوبل صلح ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
یک منبع عالی رتبه در دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اعلام کرد، کیم جونگ اون شدیدا تمایل دارد یک توافق صلح با آمریکا امضا کند و روابط دیپلماتیک میان دو کشور برقرار شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
دست کم 10 غیرنظامی به دست افراد مسلح داعش در ایست بازرسی ساختگی در مسیر بغداد - کرکوک در شرق استان صلاح الدین کشته شدند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
امروزه بهره گیری ازانرژی بادی یکی ازگزینه های اصلی برای تولیدانرژی درجهان بوده و سهم آن درتولید جهانی برق به طور پیوسته درحال افزایش است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۹    
چهارمین رزمایش مشترک آمریکا و عربستان سعودی با نام صداقت 2018 از روز یکشنبه در منطقه شمالی عربستان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۹    
رئیس جمهور روسیه در مستند جدیدی که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور منتشر شده تاکید کرده که تحت هیچ شرایطی شبه جزیره کریمه را به اوکراین پس نخواهد داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۹    
پیش بینی می شود مجلس سنای آمریکا در جلسه روز دوشنبه خود پیش نویس قانون توقف حمایت این کشور از جنگ یمن را به رای بگذارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۴    
مراسم نکوداشت ساماندهی سهام عدالت با حضور معاون اول رییس جمهور و نمایندگانی از تعاونیهای سهام عدالت از 31 استان کشور در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۹    
اصلاح فضای کسب وکار و دوری از اقتصاد غیررقابتی که حاصلش فساد اقتصادی است، فصل مشترک کلام آنهاست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۹    
علی مسعودی یکی از کمدین های مطرحی است که در این سال های اخیر مورد توجه اهالی رسانه و سینما بوده است. بازیگری که با حضور در استندآپ های خندوانه به شهرت رسید و خیلی سریع به چهره ای شناخته شده درخشید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۹    
گزارش دفتر مطالعات بخش عمومی معاونت امور اقتصادی وزارت اقتصاد نشان می دهد که تامین اجتماعی، دارندگان اوراق بهادار اسلامی، بانک مرکزی، بانک های دولتی و خصوصی؛بزرگترین طلبکاران از دولت را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۹    
قائم مقام سازمان امور مالیاتی با بیان این که اخذ مالیات بر مازاد دارایی بانکها قانونی است گفت: این که کمیته ای تشکیل شود و خواستار عدم دریافت این مالیات یا کم شدن میزان آن شود غیر قانونی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۹    
نایب رئیس اتاق ایران و چین با بیان اینکه عدم ثبت سفارش بر روی قیمت کالا های وارداتی تاثیری ندارد، گفت: این تصمیم هزینه زا نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۹    
محدودیت ها در فروش دلار و یورو درحالی در بازار آزاد ادامه دارد که بسیاری از مسافران از نحوه فروش این دو ارز گلایه دارند و می گویند "صرافی ها برای اینکه ارز نفروشند بهانه می آورند".
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۴    
معاون رئیس جمهور عراق و رئیس ائتلاف دولت قانون در این کشور خواستار دوری از جناح بندی های طائفه ای و مذهبی در انتخابات پارلمانی آتی در این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۴    
امروز دیگر در کلان شهرها به زباله به عنوان یک پسمانده از زندگی روزمره نگاه نمی شود و دیگر از این زباله که نام دیگر آن طلای کثیف است قرار است برق تولید شود و صرفه اقتصادی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۴    
شرکت نفت دولتی پتروناس مالزی از شرکت هایی است که در فضای پسابرجام در صف مشتریان نفت ایران قرار گرفت و همواره تمایل خود را برای حضور در بخش های مختلف این صنعت اعلام کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۹    
کنگره خلق چین در یک رای گیری محدودیت دوره ریاست جمهوری و معاونت ریاست جمهوری را که دو دوره پنج ساله بود، برداشت و به این ترتیب شی جینپینگ ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۹    
یک مسؤول نظامی روس اخیرا به دمشق سفر کرده و نامه ای را از پوتین برای بشار اسد برده است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۹    
یک منبع در دولت عراق فاش کرد، مسئولان برجسته این کشور از تحویل کاخ های صدام که پس از یورش نیروهای آمریکایی به عراق کنترل آنها را به دست گرفته اند، خودداری می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۰۴    
سرمربی استقلال دیدار تیمش مقابل العین امارات را یک بازی مهم خواند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۰۴    
مجموعه کلاه قرمزی نوروز 97 از شبکه دوم سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۰۴    
در سالگرد درگذشت علی معلم، همسر این سینماگر و مدیر مسوول "دنیای تصویر" با بیان اینکه ساخت مستندی از زندگی او در حال انجام است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۹    
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۹    
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۹    
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تیم ملی ایران قهرمان آسیا است، به انتقادات از بازی با سیرالئون و حضور پیروانی در کمیته اخلاق واکنش نشان داد و گفت: هیچ فشاری برای برکناری ساکت وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۴    
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۴    
بسیاری از مجریان موفق این روزهای تلویزیون، زمانی از گویندگان رادیو بودند که پس از اینکه در صدا خوش درخشیدند، مسائلی چون دستمزدهای پایین در رادیو و همچنین جذابیت های تصویری رسانه ای مانند تلویزیون ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۵    
دبیر کانون بانک های خصوصی از اعتراض بانک ها نسبت به اقدام سازمان امور مالیاتی در اخذ مالیات از دارایی های مازاد خبر داد و گفت: قرار شد با وزیر اقتصاد و سازمان امور مالیاتی مذاکره شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۵    
پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی حقوقی وزارت امور اقتصادی و دارایی و دستگاه های تابعه با حضور دکتر شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و اسماعیل جلیلی، معاون حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۵    
نویدخاندوزی کارشناس بورس
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
وزیر خارجه اتیوپی از توافق با همتای روس خود در مورد آغاز مقدمات راه اندازی یک مرکز پژوهش های هسته ای با اهداف مسالمت آمیز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل تاکید کرد: هدف آمریکا و هم پیمانانش از طرح ادعاهای دروغین درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در غوطه، حمایت از گروه های تروریستی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه ای تاکید کرد برایش اهمیتی ندارد که تعدادی شهروند روسیه برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 2016 تلاش کرده باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
ایران با آغاز بهره برداری از فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تولید بنزین مورد نیاز مصرف داخلی خود به طور کامل خودکفا می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
پدیده قاچاق یک عمل خلاف شرع و ضربه آور به اقتصاد، هویت ملی و برنامه ریزی کشور است که در صورت مقابله نشدن با آن ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
به دنبال رونق ارزهای دیجیتال در دنیا، بسیاری از کشورها برای کنترل این بازار به فکر ایجاد ارز دیجتال داخلی یا ملی افتاده اند تا هم از تکنولوژی روز دنیا عقب نباشند و هم بتوانند خرید و فروش این ارزها را ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۵    
عفو بین الملل قرارداد تسلیحاتی عربستان و انگلیس برای خرید جنگنده های تایفون از انگلیس را ریختن بنزین در آتش بحران یمن دانست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۵    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که معتقد است می تواند با کره شمالی به توافقی دست یابد که برای جهان "بسیار خوب" خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۰    
کتایون ریاحی که قرار بود 17 اسفند با حضور وی برنامه دورهمی پخش شود از جزییات این برنامه گفت و اینکه سخنانش انتقادی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۵    
در حالی که مجموعه شهرزاد در اواسط فصل سوم است، رامین ناصر نصیر بازیگر این مجموعه از غیرقابل پیش بینی بودن این مجموعه در آخرین قسمت آن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۵    
کنسرت فرزاد فرزین که قرار بود در سبزوار برگزار شود، لغو شد.به گزارش ایلنا، کنسرت سبزوار فرزاد فرزین که قرار بود جمعه 18 اسفند طی دو سانس در سالن شهید چمران سبزوار برگزار شود و بلیت های آن نیز به فروش ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۵    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه بازی این هفته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تعیین کننده است، گفت: از قلعه نویی خواستم برنامه اش را برای فصل بعد بدهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۵    
در پایان یک دیدار از لیگ فوتبال استانی مرکزی، فردی اقدام به قمه کشی کرد که با وساطت افراد حاضر در این دیدار این غائله ختم به خیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۰    
معاون امور استان های سازمان صدا و سیما با تشریح عملکرد مراکز استانی صدا و سیما در سال 96 گفت: بیش از 30 سریال فاخر و ارزنده در مراکز استانی رسانه ملی در دست تولید است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
کاهش تقاضا برای خرید خودروهای خارجی باعث شده است قیمت این خودروها در بازار در برخی موارد به زیر نرخ نمایندگی برسد و در این شرایط فعالان بازار پیش بینی می کنند روند کاهشی قیمت ها در روزهای پایانی سال ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
شاخص فضای کسب و کار بر اساس 10 زیرشاخص، آغاز کسب وکار، دریافت مجوز ساخت و ساز، هزینه دریافت اشتراک برق توسط شرکت ها، ثبت دارایی ها، کسب اعتبارات یا دریافت وام، حمایت از سرمایه گذاران، پرداخت مالیات ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
بازار ارز طی ماه های اخیر روزهای پرالتهابی را پشت سر گذاشته است. اتفاقات چند سال پیش بازار ارز با شدتی کمتر در طول چند ماه گذشته دوباره اتفاق افتاد و دوباره قصه پرغصه همیشگی و عدم تجربه اندوزی از ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
مدیر پیگیری قراردادهای سرمایه گذاری صندوق توسعه ملی گفت: 112 هزار میلیارد ریال منابع ریالی صندوق توسعه ملی در سال جاری میان بانک های عامل توزیع شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران گفت:آمار نهایی تبدیل سپرده های بلندمدت 15 درصدی به اوراق گواهی سپرده ریالی 20 درصدی اعلام نشده ولی این رقم در بانک های مختلف بین 50 تا 70 است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
در ادامه رخوت این روزهای بازار سهام، شاخص بورس تهران طی معاملات پایان هفته گذشته با افت 130 واحدی مواجه شد و در سطح 96هزار و 860 واحد قرار گرفت.افت 0 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
اعضای اوپک در آمریکا با مدیران شرکت های عضو گروه شیل آمریکا دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
یکی از مقامات فرانسه اظهار کرد که این کشور برای کمک به ارتش لبنان در زمینه آموزش و تجهیزات از جمله موشک های ضدتانک، 14 میلیون یورو در نظر خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
وزارت امور خارجه آمریکا اظهار کرد، واشنگتن در ازای اطلاعات درباره ملا فضل الله، رییس طالبان پاکستان، پنج میلیون دلار پاداش تعیین کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
گروهی از قانونگذاران آمریکا در نامه ای خواستار مذاکرات استراتژیک با مسکو شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
پادشاه بحرین گفته است: اگر می توانستم در انتخابات مصر شرکت کنم، به سیسی رای می دادم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
از جمع 28 میدان گازی و نفتی مشترک با کشورهای همسایه، حضور فعال صنعت نفت ایران تنها در 10 میدان رقم خورده و در سایر میادین به دلیل کمبود منابع بهره برداری نفت و گاز صورت نگرفته است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
پایدارترین منبع آب پساب تصفیه شده است و باید با تشویق بخش خصوصی بتوانیم شاخص پوشش جمعیتی طرح های فاضلاب را ارتقا دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۵    
رئیس جمهوری آمریکا گفته است که آماده دیدار با رهبر کره شمالی است که اگر این اتفاق بیفتد نقطه عطفی در روند تنش زای اتمی با پیونگ یانگ محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۰    
گروه فرهنگ؛در روزهایی که مردم به دنبال کارهای آخر سال هستند، بازار کتاب در حالی که نمی خواهد از رونق بیافتد، برنامه های زیادی را برای نوروز تدارک دیده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۵    
بانک ها اقدامات لازم برای طبقه بندی مشتریان براساس استانداردها را انجام دهند.رییس کل بانک مرکزی گفت: مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، از ضرورت های اساسی درنظام بانکی کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۵    
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
یک شرکت هندی توافق نامه ای به ارزش یک میلیارد دلار برای توسعه میدان نفتی سوسنگرد با شرکت توسعه صنایع نفت و گاز گسترش ایرانیان (ایدرو اویل) امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
ایران و روسیه در بخشی از یادداشت تفاهم کمیسیون همکاری های تجاری و اقتصادی در صنایع نفت و گاز دو کشور، از همکاری در انتقال و سوآپ نفت و گاز به بازارهای صادراتی حمایت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل غول نفتی آرامکوی عربستان سعودی گفت: صنعت نفت و گاز جهانی برای تامین رشد پیش بینی شده در تقاضا و جبران افت طبیعی میادین توسعه یافته در 25 سال آینده باید بیش از 20 تریلیون دلار سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
گسترش مقبولیت ارزهای دیجیتالی، بانک های مرکزی را به گذر از پول اعتباری به پول دیجیتالی ترغیب می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
جمشید انصاری رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: امروز رتبه ایران در شاخص سلامت اداری 130 است و امیدواریم پس از یک دوره سه ساله و تا پایان مرحله دوم برنامه جامع اصلاح نظام اداری بتوانیم 45 رتبه ارتقا ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
در این اوراق، شرکت واسط مالی فروردین دوم(ناشر) به وکالت از خریداران اوراق، دارایی های مبنای انتشار اوراق را که شامل یک قطعه زمین و یک باب ساختمان(هر دو واقع در تهران) است
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۵    
باوجود اینکه براساس ماده 5 قانون حمایت از صنعت برق، مبلغی تحت عنوان عوارض برق از مشترکان در راستای توسعه تجدیدپذیرها و برق رسانی روستایی اخذ می شود و به موجب قانون باید 100 درصد آن صرفا در این دو ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
با حذف تگزاس به کارگردانی مسعود اطیابی از اکران نوروزی، مصادره به کارگردانی مهران احمدی روی پرده سینماها می رود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
ترامپ در پاسخ به میزان پایین تماشاگران مراسم اسکار 2018، این مساله را به فقدان قدرت ستاره ها مرتبط کرد و آنها را دست انداخت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
امیرحسین صدیق در سریال خانواده دکتر ماهان که قرار است به زودی جلوی دوربین برود نقش یک محیط بان را ایفا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۲    
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۲    
مشاهده نتایج بیشتر...