سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۲:۴۷Apr 2020 7

روزنامه شروع (shoroonline.ir)

 
روزنامه شروع 2 فروردین 1395 روزنامه شروع 23 اسفند 1396 روزنامه شروع 1 فروردین 1397 روزنامه شروع 19 اسفند 1398 روزنامه شروع 1 فروردین 1399 روزنامه شروع 2 فروردین 1399 روزنامه شروع 3 فروردین 1399 روزنامه شروع 4 فروردین 1399 روزنامه شروع 5 فروردین 1399 روزنامه شروع 6 فروردین 1399 روزنامه شروع 7 فروردین 1399 روزنامه شروع 8 فروردین 1399 روزنامه شروع 9 فروردین 1399 روزنامه شروع 10 فروردین 1399 روزنامه شروع 11 فروردین 1399 روزنامه شروع 12 فروردین 1399 روزنامه شروع 13 فروردین 1399 روزنامه شروع 14 فروردین 1399 روزنامه شروع 15 فروردین 1399 روزنامه شروع 16 فروردین 1399 روزنامه شروع 17 فروردین 1399 روزنامه شروع 18 فروردین 1399 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت بازار و بازرسی فرابورس ایران با بیان اینکه نوع خاصی از سفارش گذاری که به نظر می رسد برای مقاصد غیرمعاملاتی مانند مخفی کردن مظنه های قابل مشاهده توسط کاربران برخط یا اقدامات هماهنگ کدگذاری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: در راستای حمایت از صاحبان کسب و کارها در شرایط کرونا، صاحبان چک های دارای سر رسید ابتدای اسفند 98 تا پایان اردیبهشت 99 در صورت برگشت مشمول محرومیت قانون صدور چک نمی شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دارایی فرانسه پیش بینی کرد که این کشور امسال بدترین سال از نظر رکود اقتصادی را پس از جنگ جهانی دوم تجربه خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی تهران، در نامه ای به رییس جمهوری، پیشنهاد کرد مساله کرونا در قراردادها به ویژه در حوزه تولید و خدمات فنی و مهندسی، از ابتدای اسفند ماه 98 شرایط فورس ماژور در نظر گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی بوئینگ تعطیلی عملیات تولید خود را در پی ادامه شیوع ویروس کرونا ادامه داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات امروز (دوشنبه) با افت 30 هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز به بهای 6 میلیون و 450 هزار تومان ارزش گذاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای اقتصاد با پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای افزایش عوارض آزادراه های تهران- قم، کرج- قزوین، بندرعباس- بندرشهید رجایی و کمربندی جنوبی و غربی تبریز موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: فهرست مشاغل مجاز به فعالیت از ابتدای هفته آینده، فردا (19 فروردین) برای تصمیم گیری نهایی به ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و سوئیس گفت: شرکت های سوئیسی غیر از دارو و غلات تقریبا صادراتی به ایران ندارند، مراودات تجاری بسیار پایین آمده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استفانی کرپ دبیر جشنواره تئاتر سه سالانه روهر آلمان است؛ جشنواره ای که از سال 1999 در کارخانه های قدیمی و از رده خارج شده آلمان برپا می شود و به دنبال احیای حس غرور و هویت کارگران و مردم شاغل و ساکن ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای فنی تخت جمشید با اشاره به این مهم که حفر چاه های عمیق و برداشت آب های زیرزمینی می تواند تهدیدی واقعی برای آثار چندین هزارساله نقش رستم باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
پژوهش انسان شناختی تجربه زیسته زنان از زلزله آبانماه 1396سرپل ذهاب کرمانشاه یکی از پژوهش های در حال انجام پژوهشکده مردم شناسی به مطالعه رخداد زلزله و تبعات اجتماعی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: کارگاه مجازی "ژئوتوریسم در تهران" روز چهارشنبه 20 فروردین ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: پزشک و کارگر دو پایه اصلی راهبرد عبور از بحران کرونا هستند. نباید دو قطبی کاذب اقتصاد سلامت ما را متوقف کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
اعتبارات طرح احیای 550 هزار هکتاری اراضی کشاورزی استان های خوزستان و ایلام در جلسه امروز به ریاست معاون اول رییس جمهوری بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران گفت: محدودیت های تردد در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این استان همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی با بیان اینکه سلامت مردم اولویت جامعه حرفه ای هتلداران است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از 25 اسفند 98 تا 16 فروردین سال جاری، 833 هزار تن کالای اساسی در قالب 35 هزار سرویس از پنج بندر اصلی کشور حمل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان جهانی گردشگری، میزان نزول این صنعت بر اثر بحران شیوع ویروس کرونا می تواند با کاهش 20 تا 30 درصدی سفر در سال 2020 و بازگشت به آمارهای هفت سال پیش بیانجامد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: متقاضیان دریافت بیمه بیکاری ناشی از بحران کرونا از مراجعه حضوری به دفاتر و ادارات کار پرهیز کرده و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس مجلس چین درپیامی ضمن آرزوی سلامتی برای رییس مجلس شورای اسلامی ایران گفت: معتقدم بعد از پایان شیوع کووید 19، شاهد توسعه بیش از پیش همکاری های دوستانه چین و ایران در زمینه های مختلف خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار از کاهش مصرف مرغ به دلیل برگزار نشدن مجالس مختلف در پی شیوع ویروس کرونا و کاهش قیمت این محصول در بازار خبر داد و گفت: برای حمایت از مرغداران ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: دغدغه جدی امسال قطعه سازان تامین ارز است که اگر به موقع و به اندازه کافی تهیه نشود، در تامین مواد اولیه و تجهیزات از خارج با دشواری مواجه خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی اصفهان با بیان اینکه هنوز نمی توان گفت اپیدمی کرونا تا چه زمانی ادامه دارد، گفت: مردم باید آگاهی داشته باشند و بدانند عواقب ابتلا به این ویروس چیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: استراتژی ما در آموزش و پرورش حفظ فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در ستاد هماهنگی اقتصاد گفت: مرحله دوم بسته معیشتی آخر فروردین پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون نظارت بانک مرکزی گفت: افرادی که اقساط وام قرض الحسنه از حساب شان کسر شده، در سایت بانک مرکزی شکایت و اعتراض خود را ثبت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۸۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع مبتلایان کووید 19 در کشور به 60500 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خبر داد که علیه حسین نوروزی، نماینده مجلس، در مراجع قضایی ذی صلاح تحت عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی اعلام جرم شده است و پیگیری لازم به عمل خواهد آمد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه جایگزینی برای حفظ سلامت جامعه وجود ندارد، گفت: این تصور که اولویت ها درحال تغییر است، درست نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
هم زمان با شیوع ویروس کرونا در ایران، بخش خصوصی نیز همپای دولت وارد میدان شد تا به سهم خود در مهار ایران بیماری همه گیر اقدام کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی بیمارستان مسیح دانشوری تهران گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط دولت باید تا دو هفته دیگر در کشور تمدید شود تا کنترل ویروس کرونا به مرحله تثبیت برسد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۳۹   + ۸۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی گزارش داد که در بهمن 98 حدود 719 هزار فقره چک به ارزش 116 هزار میلیارد ریال برگشت خورده که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد 3.6 درصد و از نظر مبلغ 4.1 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۳۹   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تکذیب تغییر سود بانکی، اعلام کرد: این بانک برنامه ای برای تغییر در نرخ سود سپرده ها ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل سابق بانک مرکزی با بیان اینکه برداشت از صندوق توسعه ملی اثرات تورمی دارد، گفت:دولت می تواند مجموعه ای از اقدامات را برای تامین هزینه های ناشی از شیوع کرونا انجام دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: با حفظ اولویت سلامت، باید همه تدابیر لازم با رعایت پروتکل های بهداشتی برای حرکت چرخ اقتصاد کشور اتخاذ شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
علیرضا کمرئی گفت: تا کنون سازمان سنجش تصمیمی درباره عدم برگزاری کنکور را اعلام نکرده است و آنچه در این زمینه ها مطرح می شود گمانه زنی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت با اشاره به نظارت بازرسان بر حسن اجرای پروتکل های بهداشتی تعیین شده از سوی وزارت بهداشت برای آغاز فعالیت صنوف کم ریسک گفت: ورود سایر رسته ها به صورت پلکانی خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بوریس جانسون نخست وزیر انگلستان پس از اعلام ابتلا به بیماری کووید 19 و از گذراندن قرنطینه 10 روزه در منزل، امروز راهی بیمارستان شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
با تعطیل شدن بسیاری مشاغل و اصناف برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا در کشور، مشکلات معیشتی و ترس از بیکار شدن هم به دغدغه های مردمی اضافه شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
کرونا، ویروس تاج دار همچنان در جهان جولان می دهد و اکنون اولویت اول دنیاست؛ تا مهار آن هم فعلا فاصله بسیار است و رعایت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی تنها راهکار مواجهه با آن، تا اطلاع ثانوی است...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نروژ که بزرگترین تولیدکننده نفت و گاز غرب اروپا است، اعلام کرد اگر تولیدکنندگان بزرگ جهان با محدودیت عرضه موافقت کنند، کاهش تولید نفت خود را بررسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۴   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آن دسته از فرهنگیان که قبل از اول اسفند 98 بازنشسته شدند مشمول افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری نمی شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
یک سایت ترکیه ای در گزارشی به فراز و فرود زندگی علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر کانادا اظهار کرد، به رغم آن که دولت ترامپ اعلام کرده از صادرات ماسک های ان95 (N95) به کانادا جلوگیری می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته یک پژوهشگر، هرچند که درمان کرونا مدتی دوری فیزیکی از دیگران و روی آوردن به فردگرایی است اما درواقع یک بیماریِ جمعی است و به همین ترتیب تصمیم های فردی و شخصی ما می تواند علاوه بر به خطرانداختن ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
بازار سرمایه ای ها از جمله افرادی بودند که کرونا نه تنها آن ها را دورکار نکرد، بلکه با اینکه از سوی سازمان بورس اعلام شده است که بورسی ها می توانند با یک سوم کارمندان خود فعالیت کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
با روش پلکانی که برای شروع فعالیت کسب و کارها در نظر گرفته شده حضور کارکنان در ادارات از هفته آینده از یک سوم به دو سوم افزایش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۶۹ سایت دیگر  
در پی اعلام آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، اتاق اصناف ایران اعلام کرد که هیچ کدام از اصناف تا 23 فروردین اجازه بازگشایی واحد صنفی خود را ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، با پیشنهاد وزارت نفت و شرکت ملی گاز و تصویب هیئت دولت، گازبهای مشترکان خانگی همه اقلیم ها تا 15 اردیبهشت بر مبنای فصل سرد محاسبه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری با تاکید بر اینکه به استفاده از ظرفیت و توان بالای جوانان ایمان داریم و ادامه می دهیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار تهران اعلام کرد: مصرف بنزین با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی 42 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سفارت ایران در کویت اعلام کرد: سفارت پیگیر بهبود شرایط ایرانیان قرنطینه شده در کویت است و این افراد به مکان مناسب تری منتقل خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تصویر و داستانکی از زندگی 10 نفر از چهره هایی را که در عرصه خدمتگزاری به شهادت رسیده اند منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دارنده 2 مدال طلای زیر 23 سال جهان تاکید کرد: تعویق المپیک تاثیری در میزان انگیزه ام نداشته و با همه توان برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی فوتبال هنوز در مورد وضعیت برگزاری جام جهانی فوتسال تصمیم گیری نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به پیشنهاد مجلس مبنی بر عدم برگزاری کنکور سراسری در سال 99 واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
غزال راهب، رییس حوزه پژوهشی معماری و شهرسازی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح بیش از 10 هزار تخت ویژه دوران نقاهتگاهی برای بیماران کرونایی آماده و ایجاد کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی عزیزی- استاد تمام شهرسازی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، افزایش تعداد نمونه گیری به ویژه از تمامی افراد مشکوک به کرونا در این استان را دلیل بالا رفتن آمار روزانه مبتلایان طی روزهای اخیر عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مهریز گفت: به علت کاهش دمای هوا در فروردین ماه جاری 140 میلیارد ریال به درختان بادام ، زردآلو و آلوچه در حومه شهر و نیز بخش مرکزی شهرستان خسارت وارد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: شهرستانهای کلات، مشهد، قوچان و فریمان بر اثر حجم بالای بارندگی طی ساعات عصر امروز دچار آبگرفتگی و وارد آمدن خسارات اندکی شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه ترابزون پیشنهاد تمدید قرارداد 4 ساله به سید مجید حسینی داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیران فعلی و مدیرعامل سابق پرسپولیس برای اداره این باشگاه فقط از یک تاکتیک استفاده می کردند. دادن یک وعده امیدوار کننده به بازیکنان که حمایت آن ها و هواداران را در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از حضور مدیران فدراسیون فوتبال در محل این فدراسیون، جلسه ای ویدئو کنفرانسی انلاین با شرکت نمایندگان AFC برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طرح زوج و فرد تا 30 فروردین در کرج برای کاهش ترددها با هدف قطع زنجیره شیوع کرونا، از ساعت 15 الی 22 خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: در شرایطی که صنایع همه استان ها برای پیشگیری از کرونا و فراهم کردن اقلام بهداشتی پیشقدم شده اند، واقعا جای تاسف دارد که صنایع خراسان شمالی هیچ تحرکی ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به درخواست بخشودگی مالیاتی و بیمه ای برای اصناف جهت کاهش اثرات اقتصادی بیماری کرونا بر حمایت از بیمه شدگان تامین اجتماعی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۳۹   + ۵۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: مخالفت آمریکا با اعطای تسهیلات درخواستی ایران از صندوق بین المللی پول برای تامین اقلام مورد نیاز مقابله با کرونا مصداق واقعی جنایت علیه بشریت است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
امروز با وجود ثبات قیمت ارز، قیمت طلا و سکه با کمی افزایش روبه رو بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در تبیین "سراب حقوق بشر غربی" و "حقیقت کرامت انسانی اسلامی" در دوره شیوع ویروس کرونا بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
چهل و شش روز پس از شیوع کرونا در کشور براساس اعلام وزارت بهداشت تاکنون 58226 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 3603 نفر فوت شده و 22011 نفر بهبود یافته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور گفت: برای بقای تولید لازم است برای روزهای پس از کرونا برنامه ریزی داشته باشیم در غیراین صورت در رقابتی شدیدی که پس از پایان کرونا برای تصاحب بازارها به راه می افتد بازنده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری دستاوردهای دانشمندان، نخبگان علمی، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در حوزه مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا را مغتنم و قابل توجه دانست و اظهارداشت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزارت تجارت و صنعت کویت اعلام کرد که واردات مواد غذایی ایران به این کشور که پس از شیوع ویروس کرونا (کووید-19) متوقف شده بود، بار دیگر از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، از جوانان خواست برای مبارزه با فقر ناشی از بحران کرونا کمک و با ارسال دیدگاه ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت وگاز پارس از نصب جکت فاز 11 پارس جنوبی در اوایل امسال در آب های خلیج فارس خبر داد و گفت: ظرفیت برداشت روزانه گاز از میدان مشترک پارس جنوبی پارسال به بیش از 700 میلیون مترمکعب رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ترامپ در یکی دو سال اخیر همواره موفقیت های اقتصادی خود را به رخ رسانه ها و رقبای خود می کشید حالا آمریکا درگیر شیوع کرونا شده و به نظر میرسد کرونا تبدیل به پاشنه آشیل وی در انتخابات آتی آمریکا شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی محسنیان راد، استاد تمام ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع)، سردبیر روزنامه هفت صبح و مدیر مسئول روزنامه صبح نو ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: هیچ اختلاف نظری بین دستگاه های دولتی و قوای سه گانه وجود ندارد، همه با هم در کنار هم کار را انجام می دهیم همه ارکان کشور و رهبری حمایت می کنند هر کجا لازم بوده ایشان همراهی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا گفت: اگر مردم رعایت نکنند، با بحران مواجه خواهیم شد و ممکن است مدیریت بیماری دشوارتر شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۹    
هنرنمایی نوجوان 13 ساله آفریقای جنوبی در ایام قرنطینه خانگی در شهر " سووِتو"
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
یک دانش آموز اسپانیایی در شهر " ال ماسنو" در شمال بارسلونا در یک جلسه درس مجازی
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش 80 درصدی سفرهای جاده ای مردم در ایام نوروز و پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هر چند تعهد وزارت راه و شهرسازی ساخت 400 هزار واحد مسکونی است اما با تکمیل ظرفیت هم تولید مسکن را ادامه می دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
انجمن بین المللی شرکت های هواپیمایی (یاتا) اعلام کرد: شمار افرادی که سفرهای هوایی خود را به دلیل شیوع کرونا لغو کرده اند، از 2 میلیون نفر گذشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
هرچند طبق پیش بینی اکونومیست در سال 2020، مصرف جهانی تجدیدپذیرهای غیر برق آبی با رشد دو رقمی، 41 درصد افزایش می یابد اما این روزها کرونا بازار این صنعت را نیز خراب کرده اما با این وجود انرژی های پاک ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۹   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه 60 لیتر بنزین ماهانه برای کارت سوخت خودروهای شخصی واریز و ذخیره آنها نیز حفظ می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مقامات ارشد عراق قراردادی بسیار سودآور به چین برای توسعه میدان نفتی مجنون پیشنهاد داده اند که طی آن چین قراردادی 25 ساله به دست می آورد. این قرارداد رسماً دو سال پس از امضا، عملیاتی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معان وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اشاره به اینکه از 15 فروردین ماه جاری آب زاینده رود به روی کشاورزان بازگشایی شد، گفت: نقش آب در جهش تولید بسیار تعیین کننده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه ماسک موردنیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی در کشور از سوی وزارت بهداشت تامین می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران از افزایش آمار 30 درصدی مراجعان بیمارستانها در 48 ساعت گذشته در شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به مکاتبات انجام شده با دولت به منظور تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی برای شهرداری تهران گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف البرز گفت: تا کنون ابلاغی مبنی بر بازگشایی صنوفی که پیش از این تعطیل شده بودند به اتاق اصناف ارسال نشده و این نشان می دهد صنوف غیر ضروری تا اطلاع ثانوی باید تعطیل باقی بمانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر یک واحد تولیدی پارچه پزشکی در استان یزد با بیان این که تأمین مواد اولیه لازم مهمترین دغدغه برای تولید پارچه ماسک است، گفت: افزایش 1 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
حمزه زاده ضمن اشاره به ضرر سه هزار میلیارد تومانی هتلداران و تعطیلی بیش از هشتاد درصدی هتل ها و مراکز اقامتی و کاهش شدید ضریب اشغال هتل های فعال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک بازرگان گفت: نخستین محموله دارویی از کشور آلمان به میزان 26 تن از طریق بازارچه ساری سو وارد ایران شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: در حال بررسی علل شلوغی و ازدحام امروز شهر تهران هستیم و در جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: در حال حاضر و براساس شاخص های اقتصادی هر سکه طرح قدیم 6 میلیون و 250 هزار تومان، سکه طرح جدید 6 میلیون و 380 هزار تومان است.
مشاهده نتایج بیشتر...