دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۱۸:۵۷Apr 2020 6

بانک سینا (sinabank.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات سینا گفت: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت توسعه فنآوری اطلاعات سینا (تفاس) مبلغ 200 میلیون ریال از محل هدایای نوروزی شرکت را به موسسه بیماران پروانه ای و پوستی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
در راستای رعایت اصول ایمنی همکاران و هموطنان گرامی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، ساعات جدید کار شعب و ستاد بانک سینا تا 21 فروردین ماه جاری اعلام شد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۳۷ سایت دیگر  
در راستای ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر مساعدت و حمایت از تسهیلات گیرندگان آسیب دیده از شیوع کرونا، اقساط تسهیلات صاحبان کسب و کارها و گیرندگان وام های قرض الحسنه بانک سینا طبق مصوبه تعیین مصادیق دولت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ساعات کار ستاد و شعب بانک سینا در روزهای پایانی سال 98 و نوروز 99 با توجه به شیوع کرونا با تاکید بر استفاده 50 درصد از ظرفیت نیروی انسانی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا گفت: در راستای ایجاد تمهیدات لازم برای روشندلان عزیز و تسهیل در ارائه خدمات به این عزیزان، امکان استفاده از خدمات حساب جاری در این بانک بدون نیاز به معرفی وکیل فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ارائه خدمات بانک سینا به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور در اول فروردین ماه 99 به مدت 15 دقیقه قطع خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا از اختصاص کمک نقدی 50 میلیارد ریالی این بانک به کمیته امداد امام خمینی(ره) برای حمایت از مددجویان این کمیته در 7 استان بحرانی درگیر با ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک سینا طی فراخوانی از تسهیلات گیرندگان خواست تا به منظور بهره مندی از قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور، درخواست خود را حداکثر تا پایان سال 98 از طریق وبسایت این بانک ثبت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک سینا به 100 میلیون ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
در نظام بانکی، امروزه یک حقیقت غیر قابل انکار وجود دارد که کفه ترازو و قدرت بازار به طرف مشتریان سنگینی می کند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
اولین مرحله قرعه کشی کارتخوانهای فروشگاهی بانک سینا با عنوان طرح پوز عالی با حضور معاون برنامه ریزی، مدیران حراست و بازرسی و همکاران اداره بازاریابی و فناوری اطلاعات برگزار شد و برندگان مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۵۱ سایت دیگر  
پیرو مصوبه شورای پول و اعتبار در راستای حمایت از بنگاه های تولیدی و تسهیلات گیرندگان به دلیل شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع کرونا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی از تلاش های یکایک کارکنان به ویژه شعب که در شرایط ویژه فعلی از هیچ خدمتی برای تامین رضایتمندی مشتریان گرامی دریغ نمی ورزند، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری به شعب به منظور جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی خصوصا کرونا ویروس ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صرافی سینا گفت: در اقدامی خیرخواهانه و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، بر اساس مصوبه هیات مدیره، هزینه چاپ سررسید و تقویم سال 99 این شرکت جهت کمک به بیماران خاص اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
به منظور کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری مردم، سقف برداشت وجه نقد و انتقال وجه از طریق درگاه های مختلف بانک سینا افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شهر تبریز، این بانک را شایسته درخشش بیشتر در نظام بانکی با توجه به برخورداری از ظرفیت ها و انگیزه بالای سرمایه های انسانی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار با مسئولان گروه تراکتورسازی ایران گفت: بانک سینا در کنار واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی، فعالانه آماده است تا از طریق ارائه خدمات به روز و نوین، از آنها حمایت کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
با توجه به وجود بیماری کرونا ویروس در کشور و به منظور کاهش تردد در مکانهای عمومی و شعب بانک سینا، از مشتریان عزیز و گرامی بانک خواهشمندیم از مراجعه به شعب بانک خودداری و ترجیحا از خدمات بانکداری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک سینا در چهارمین دوره فرایند جایزه ملی تعالی و پیشرفت، موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
به منظور ایجاد بهره مندی مشتریان از جدیدترین خدمات همراه بانک سینا، قابلیت به روزرسانی خودکار برای نسخ قدیمی این نرم افزار فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، جشن میلاد سرور اسوه بانوان عالم با حضور همکاران در محل نمازخانه ستاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۲    
همگام با مردم انقلابی و همیشه در صحنه و نیز سایر سازمان ها و شرکت ها، بانک سینا با ایجاد و برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی 22 بهمن میزبان مردم ولایت مدار ایران اسلامی بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار با همکاران شعب شیراز، از آمادگی این بانک جهت پرداخت تسهیلات رونق آفرین و اشتغالزا به کسب و کارهای کوچک تولیدی و زودبازده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
طرح قرعه کشی دارندگان کارتخوان های فروشگاهی بانک سینا از ابتدای دی ماه سال 98 به اجرا گذاشته شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در مراسم افتتاحیه چهارمین دوره ارزیابی جایزه ملی تعالی و پیشرفت گفت: ارزیابی عملکرد سازمانها و نهادها باید به نحوی صورت گیرد که به رضایت ذینفعان بینجامد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
در دهمین گردهمایی روسای موفق بانک های کشور که با محوریت "بهره وری شعب" در بانک مرکزی برگزار شد، روسای برتر شعب بانک سینا مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در راستای جلب رضایت مشتریان و به منظور تسهیل در دریافت رمز دوم پویا، نسخه همراه بانک سینا ویژه گوشی های اندروید به روز رسانی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یوم الله 22 بهمن را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از دو شعبه بوشهر و برازجان با بیان آنکه کاهش قیمت تمام شده پول یکی از مهمترین عوامل سودآوری است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
در راستای پیاده سازی رمز دوم پویا برای کارت های بانکی، دریافت رمز پویا به صورت پیامک برای مشتریان در اینترنت بانک، موبایل بانک و تلفن بانک سینا امکانپذیر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در آئین گشایش شعبه گیشای تهران با اشاره به اهمیت نقش مشتریان در نظام بانکداری گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
در راستای پیاده سازی سرویس رمز دوم پویا برای کارت های بانکی، استفاده از رمز دوم ایستا برای مشتریان بانک سینا از روز دوشنبه 14 بهمن ماه صرفا برای تراکنش ها تا مجموع یکصد هزار تومان در شبانه روز ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
ادامه روند قطع رمز دوم ایستا
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب شهر قزوین، از اجرای سیاست های اعتباری جدید در این بانک به ویژه جهت جامعه پزشکی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۱۹۸ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رمز دوم ایستای کارتهای بانکی از هشتم بهمن ماه غیرقابل استفاده می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۵۷ سایت دیگر  
بانک سینا برای رفع مشکل دسترسی کاربران به نسخه IOS همراه بانک و امکان استفاده آنها از این خدمت، نسخه وب همراه بانک را ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از مدیریت منطقه غرب تهران و البرز و شعبه فاطمی، گفت: خلق درآمد، صرفه جویی در هزینه ها و ارتقای بهره وری از جمله شاخص های مهمی است که زمینه رضایتمندی مشتریان را فراهم می ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب تهرانسر و اکباتان تهران، ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان، بر استفاده بهینه از اختیارات تفویض شده به شعب جهت ارائه خدمات مطلوب به هموطنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان خوزستان و بازدید از شعب این استان، گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های بانک سینا در کنار نیروی انسانی متعهد و خلاق ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
ساروخانی عضو هیات مدیره در هم اندیشی مدیران ستادی و مناطق بانک ضمن عرض تسلیت شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در هم اندیشی دو روزه مدیران ستادی و مناطق این بانک از راه اندازی خط کسب و کار قرض الحسنه برای ارائه خدمات بهینه و مطلوب به هموطنان به ویژه نیازمندان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۶۱ سایت دیگر  
هم اندیشی دو روزه مدیران ستادی و مناطق بانک سینا با حضور مدیرعامل، قائم مقام، اعضای هیات مدیره و هیات عامل با هدف بررسی عملکرد ماه های گذشته و تبیین سیاستهای پایان سال برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
با هدف تسهیل استفاده از رمز دوم پویا و دسترسی تمامی مشتریان به این خدمت، امکان دریافت رمز پویا از طریق پیامک در بانک سینا فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، ملت سرافراز ایران اسلامی و خانواده ایشان تسلیت گفت
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۶۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل حوزه مدیریت عامل و روابط عمومی، مدیر امور شعب و بازاریابی، مدیر منطقه شرق تهران، جمعی از مشتریان، اهالی و کسبه منطقه، ساختمان دو شعبه بانک سینا در شرق تهران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۸۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا طی سفر به استان اصفهان ضمن دیدار با کارکنان بانک، بر ارتقاء توانمندی های شعب جهت ارائه خدمات مطلوب به هموطنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۵۲ سایت دیگر  
در راستای تسهیل و تسریع دسترسی هموطنان گرامی به خدمات بانکی، به زودی امکان ارسال رمز دوم پویا از طریق سامانه هریم بصورت پیامک به مشتریان در بانک سینا فراهم می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به کرمان از شعب بانک در این شهر بازدید و با کارکنان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا با همراهی مدیر امور شعب و بازاریابی و مدیر منطقه غرب تهران و البرز، روز یکشنبه اول دی ماه با حضور در شعبه تهرانسر ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در همایش سالانه بازرسان بانک بر تقویت و ارتقاء جایگاه واحدهای نظارتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد بانک سینا با حضور مدیرکل حوزه مدیریت عامل و روابط عمومی، مدیر امور شعب و بازاریابی، روسای شعب و همکاران منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۹    
رمز دوم یکبار مصرف کارت
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۹    
به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش مزیت ها و ارتقاء انعطاف پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی، نسخه نرم افزار همراه بانک سینا به روز شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به منظور سهولت و تسریع در دسترسی مشتریان، امکان فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف کارت از طریق اینترنت بانک سینا نیز فراهم شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۹    
مشتریانی که دارای حساب پس انداز قرض الحسنه می باشند یا موجودیشان را افزایش دهند و دوره های زمانی شش ماهه، نه ماهه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۹    
نسخه جدید نرم افزار همراه بانک سینا با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید برای کاربران خدمات بانکداری الکترنیک عرضه شد
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۵۵ سایت دیگر  
همراه بانک
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رمز دوم یکبار مصرف کارت
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۴۴ سایت دیگر  
بازده قیمت سهام بانک سینا در کمتر از 6 ماه رشد 151 درصدی داشته است. به گزارش روابط عمومی بانک سینا، قیمت سهام این بانک در اول فروردین ماه سال جاری معادل 1 ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
دفتر حمایت از نوآوری
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
همراه بانک سینا
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
واریز سود
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
حمایت از نمایشگاه توانمندی های روستایی
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی بانک سینا نوبت دوم
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
خدمات بدون کارت
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مقارن با هفته اهدای خون، مدیران و کارکنان ستادی و شعب بانک سینا نسبت به اهدای خون خود به نیازمندان اقدام کردند. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مجمع عادی سالانه و عادی به طور فوق العاده بانک سینا
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
طرح همراز باشگاه مشتریان بانک سینا
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
تسهیلات قرض الحسنه
مشاهده نتایج بیشتر...