یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۷:۱۳Dec 2018 16

تبسم (tabasomnews.ir)

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۴    
حجت الاسلام محمود آبادی امام جمعه مرکز شهرستان برخوار گفت: حضور آحاد مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و تدابیر مقام معظم رهبری نمی گذارد نقشه آمریکا عملی شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۴    
افتتاح فاز دوم خط یک متروی اصفهان یکی از اقدامات شهرداری اصفهان است که کمتر از یکسال و با جدیت و در سه شیفت کاری کارگزاران به ثمر نشست و وعده ای که مهر سال گذشته جمالی نژاد شهردار اصفهان برای فاز دوم ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۴    
عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نگاه به ورزش باید برنامه ای و هدفمند باشد و نباید معادلات و معاملات سیاسی به ورزش شهر وارد شود و باید در راستای ترویج ورزش با اهداف ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: حضور روشنگرانه و فعال در راهپیمایی 13 آبان یک تکلیف همگانی است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۴    
وزیر نیرو گفت: بسیار خوشحال هستم که در مراسم افتتاح این پروژه حضور یافتم چراکه این پروژه نه ردیف بودجه داشت و نه اعتباراتی به آن تخصیص داده شد بلکه با همت و عزم و اراده خدمت به مردم اجرایی گردیده است ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۴    
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: همایش بزرگ دو همگانی رهروان شهدا با عنوان 13 ساله ها ویژه دانش آموزان شهرستان کاشان همزمان با روز ایثار و شهادت و به مناسبت هفته دانش آموزی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۴    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با توجه به اهمیت نقش مدیریت شهری درصنعت گردشگری، تعاملات حاصل میان شهرداران ایران و بوسنی هرزگوین را سبب گسترش تعاملات گردشگری فیمابین خواند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۴    
عضو شورای اسلامی شهر کاشان خواستار درنظرگرفتن سیاست های تشویقی در راستای توسعه فضای سبز برای شهروندان کاشانی شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۴    
باسفر وزیر نیرو به استان اصفهان پروژه آبرسانی به شهرستان های گز، آبرسانی به شهرستان خوانسار و گلپایگان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۴    
بخشداران و امامان جمعه دو مسئولیت اثرگذار در بخش ها شهرستان می باشند و نقش تعیین کننده ای در ایجاد وحدت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۴    
در جلسه کمیسیون ماده 5 این هفته استان ضمن بررسی موارد دستور کار ، تدقیق محدوده قانونی مناطق 15 گانه شهر اصفهان نیز بررسی شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۴    
کارگروه پدافند غیرعامل در حوزه راه وشهرسازی در آخرین روز از هفته پدافند غیر عامل برگزار و در خصوص نقاط و موارد آسیب پذیر در حوزه حمل ونقل وشهرسازی و اقدامات لازم در این حوزه بحث و تبادل نظر شد .
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۰۲:۱۴    
احمد شریعتی نائب رییس شورای شهر اصفهان گفت:با توجه به وجود تیم های سپاهان و ذوب آهن در اصفهان و برگزاری مسابقات بین المللی زیادی از سوی این دو تیم لازم بود هرچه زودتر این ورزشگاه به بهره برداری ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۰۱:۱۴    
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: نقش جهان ورزشگاهی مدرن، مجهز و منطبق با استاندارهای جهانی است که شایستگی میزبانی از مسابقات داخلی و بین المللی را دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۰۱:۱۴    
اسحاق جهانگیری در حاشیه افتتاح ورزشگاه نقش جهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:پا قدم وزیر ورزش و جوانان بود که امروز شاهد این اتفاق مبارک هستیم و محدودیت منابع طرح های دولتی سبب تاخیر افتتاح ورزشگاه شد
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۰۱:۱۴    
شهردار اصفهان گفت: خط اول قطار شهری شمالی ترین نقطه را به جنوبی ترین نقطه شهر متصل می کند و ایستگاه چهارراه تختی مسیر را برای اجرای هرسریع تر عملیات فاز سوم روان تر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۰۱:۱۴    
علیرضا صلواتی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در حاشیه افتتاح فاز دوم خط یک مترو اصفهان گفت:سال آینده خط یک به طور کامل افتتاح میشود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۹:۱۴    
نماینده مردم شهرستان شاهین شهر، میمه و برخوار گفت: در حال حاضر 13 شهر در دو شهرستان شاهین شهر و برخوار داریم که هنوز در تابستان با مشکل روبرو هستند؛ که می توان به سه شهر از توابع میمه اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۸:۴۴    
مدیر منطقه 7 شهرداری اصفهان از همکاری شهرداری اصفهان جهت آماده سازی معابر، احداث فضای سبز و آسفالت محیط داخل ورزشگاه نقش جهان را با همت استانداری ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۸:۴۴    
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور که به اصفهان سفر کرده، قرار است فاز دوم خط اول متروی اصفهان را نیز افتتاح کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۸:۱۴    
استاندار اصفهان گفت: با شروع کار دولت تدبیر و امید 5 ابر طرح که هرکدام بیش از 2 دهه از شروع عملیات آن گذشته و نیمه تمام مانده به چشم می خورد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۸:۱۴    
عضو شورای اسلامی شهر گز گفت: طرح آبرسانی به شهر گز برخوار یکی از مطالبات مردم شهر گز در دولت یازدهم به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۴    
وزیر ورزش و جوانان گفت: اقتصاد ورزش را باید فعال کنیم تا اتکای مان به دولت کم شده و طرح ها دارای توجیه اقتصادی شود تا باعث رغبت بیشتر شرکت ها برای سرمایه گذاری در ورزش ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۴    
وزیر نیرو در شهر گز برخوارگفت: پروژه که شیرینی آن به کام مردم گز نشست نه ردیف بودجه داشت و نه با بودجه دولتی و با نیت خیر کامل شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۴    
ورزشگاه نقش جهان قرار است امروز بعد از دو دهه انتظار مردم اصفهان با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۴    
معاون اول رئیس جمهور گفت : خوشحالیم که این ورزشگاه پس از دو دهه انتظار، امروز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف مقدار 149 کیلو و 450 گرم تریاک ، 235 کیلو و 400 گرم حشیش و دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۰۸:۱۴    
امروز در چهارشنبه 12 آبان ماه، فاز دو خط یک قطار شهری و همچنین ورزشگاه بزرگ نقش جهان توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و هیات همراه افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۹:۴۴    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس معتقد است توجه به ورزش مناطق محروم که سرشار از استعداد بوده و چهره های بارزی را به جامعه معرفی می کند از اولویت های سلطانی فر است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۹:۴۴    
مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده وزارت راه و شهرسازی وعضو شورای عالی کنگره زنان موفق ایران بر ضرورت شناسایی فرصت ها در زمینه فعالیت زنان شاغل در دستگاه های اجرایی تاکیدکرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۹:۴۴    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ظرفیت های کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران را ظرفیتی ترکیبی از استعدادها و توانمندی های متعددی خواند که با ورود به بسترهای فرابخشی ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۹:۱۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری همایش شورای فرهنگ عمومی استان در روز 15 آبان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۹:۱۴    
استاندار اصفهان افزود: اجرای طرح شناسنامه ی الکترونیکی سلامت تا 8 ماه دیگر تمامی جمعیت استان دارای شناسنامه ی الکترونیکی سلامت می شوند که در ارتقاء رفاه مردم بسیار موثر خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۸:۴۴    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هر سه وزیر پیشنهادی دولت رای اعتماد دادند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۸:۴۴    
رییس کل دادگستری استان با اعلام کاهش 14/5 درصدی آمار ورودی زندانیان تحت قرار بر بهره مندی حداکثری از ظرفیت های موجود با کمترین هزینه در مدیریت قضایی استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۴    
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: سه موکب به نام مبارک امام رضا(ع) در پایانه مرزی مهران ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۴    
یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه که بیش از 26 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده و 72 فقره تخلف حادثه ساز داشت توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۴    
سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان به مناسبت یوم الله سیزده آبان بیانیه ای صادر کرد
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۴    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که اقدام به سرقت از حساب یکی از شهروندان از طریق اینترنتی کرده بود و با مبالغ سرقتی کارت شارژ خریداری می کرد توسط ماموران ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۴    
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: باغ رضوان با دارا بودن مساحتی بالغ بر 195 هکتار فضای سبز بدون داشتن حتی یک قطره آب در داخل و با تامین آب از حلقه چاه اجاره ای در فاصله هفت کیلومتری ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۴    
یک محموله لوازم آشپزخانه قاچاق توسط ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید رئیسیان شهرستان سمیرم کشف و توقیف شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۴    
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری همایش بزرگ دو همگانی رهروان شهدا موسوم به 13 ساله ها ویژه دانش آموزان این شهرستان در 12 آبان ماه روز ایثار و شهادت و به مناسبت هفته دانش آموزی ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۴    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برخورد یک دستگاه وانت پیکان با عابر پیاده و مرگ عابر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۴    
محسن نیرومند با بیان اینکه یکی ضرورت های توسعه اقتصادی، ارتقاء فرهنگ کار است گفت خانه های فرهنگ کار و تلاش در واحدهای تولیدی صنعتی تشکیل می شود
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۴    
سازمان بسیج اصناف استان اصفهان به مناسبت یوم الله سیزده آبان بیانیه ای صادر کرد
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۴    
جمعیت هلال احمر استان اصفهان به مناسبت یوم الله سیزده آبان بیانیه ای صادر کرد
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۵:۴۴    
نخبگان مهارتی اصفهانی موفق به کسب رتبه اول هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت گردیدند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۵:۴۴    
15 کارگاه با موضوعات اجتماعی و سبک زندگی در فهرست برنامه های آبان ماه فرهنگسرای المهدی(عج) قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۴    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف مقدار 101 کیلو تریاک توسط ماموران یگان امداد این شهرستان و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۴    
مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان خیابان 7 تیر را یکی از پروژه های آزادسازی این منطقه در سالهای 95 و 96 خواند و تاکید کرد: آزادسازی و احداث خیابان 7 تیر در زمان مقرر عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۴    
مسئول امور پایگاه های فوریت های پزشکی شهرستان چادگان گفت: در نیمه نخست سال جاری، 826 حادثه اورژانسی به فوریت های پزشکی چادگان اعلام شد که در مجموعِ این ماموریت ها، 496 نفر برای تکمیل روند درمان ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۹    
هدف از تشکیل ستاد بازآفرینی شهری ایجاد هم افزایی بین دستگاههای مربوطه است تا کار باز آفرینی شهرها به جلو هدایت شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۰:۰۹    
آرش که نوجوانی 12 ساله است و به همراه برادرش به اتهام سرقت دستگیر شده گفت:در حال جمع کردن اجناس ضایعاتی بودیم که با چند نفر جوان آشنا شده و از روی سادگی مشکلات خودمان را با آنان درمیان گذاشتیم اما کم ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۳:۳۹    
ماموران پلیس آگاهی استان در بازرسی از یک انبار تخلیه بار تعداد چهار دستگاه موتور خودروی خارجی استوک فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۳:۳۹    
نخستین همایش "فرصت ها و چالش های فضای مجازی با رویکرد پیشگیری و ارتقای سلامت" به همت سازمان بهزیستی و همکاری ده ها دانشگاه، مرکز علمی و دستگاه اجرایی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۳:۳۹    
یکی از مهم ترین نکات درباره ابراز محبت و دریافت آن، تفاوتهای زوجین است، در بسیاری از موارد یکی از زوجین به شیوه و روشی محبت می کند که خودش دوست دارد به آن شیوه دریافت کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۳:۳۹    
مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان گفت: شهرداری به همراه سرمایه گذاران اصفهان در هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۳:۳۹    
محقق و پژوهشگر تاریخ اسلام با اشاره به اظهارنظر برخی مسئولان سیاسی مبنی بر اینکه امام حسین(ع) به دنبال مذاکره، تعامل و تفاهم با عمر سعد بود گفت: این ادعا ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۳:۰۹    
به گزارش تبسم، حجت الاسلام حسین مرتضوی پناه، از مبلغین و اساتید اخلاق حوزه های علمیه استان اصفهان در این نشست گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۳:۰۹    
فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف 138 کیلو و 170 گرم تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۲:۳۹    
به گزارش تبسم به نقل ازآستان قدس رضوی، سید مرتضی بختیاری در دیدار با مدیران و کارکنان معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۲:۳۹    
صبح امروز رئیس جمعیت صلیب سرخ کشور آفریقایی مالی در ابتدای ورود به اصفهان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد .
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۲۲:۰۹    
فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه از کشف دو راس گوزن و 19 قطعه پرنده قاچاق و کمیاب به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال در بازرسی از یک باغ شخصی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۹:۰۹    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن اعتراض به وزارت آموزش برای حذف درس شهید فهمیده از کتب درسی دانش آموزان گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۸:۳۹    
عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رمز موفقیت شورا و شهرداری این است که شورا و شهرداری با هم بوده اند و بحث انتخاب شهردار به صورت مستقیم توسط مردم به صلاح مدیریت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۸:۰۹    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همه باید مشکلات آب و هوا و محیط زیست را جدی بگیریم و با همت، تلاش و تعامل همگانی آنها را حل کنیم و رسانه ها باید به تبیین بیشتر شرایط اب و هوا و ضرورت استفاده صحیح ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۸:۰۹    
نماینده مردم شاهین شهرومیمه و برخوار گفت: تامین انواع هواپیما ها و بالگردهای مورد نیاز ناوگان حمل و نقل هوایی کشور با اولویت حمایت از تولید داخلی ومشارکت صنایع هوایی در ساخت وتولید انواع هواپیما ها و ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۸:۰۹    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و احصاء آسیب ها و تهدیدات و تهیه طرح بکارگیری اصول پدافند غیر عامل در متروی شهر اصفهان توسط این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۸:۰۹    
مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: هدف از این برگزاری ارایه راه های پیشگیری از اعتیاد و استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی مجازی به نوجوانان، جوانان و عموم مردم است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۹    
پیگیری احیای دایمی رودخانه زاینده رود و حل مشکلات کشاورزان و معضلات ناشی از حاشیه نشینی از مهم ترین دغدغه های عنوان شده شهروندان در ملاقات مردمی تیم مدیریت شهری در منطقه 15 بود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۹    
با حکم قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، سیداحمد میرزاده به عنوان سرپرست شرکت به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۹    
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت:در راستای سیاست های وزارت نیرو در حوزه ورزش شاهد برگزاری دهمین دوره رقابت های فوتسال یادوراه شهدای وزارت نیرو به میزبانی آبفا استان اصفهان هستیم .
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۹    
معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری کاشان در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان گفت: وجود پارکینگ در داخل شهر یکی از مهم ترین دغدغه های شهروندان است و می تواند نقش موثری در کاهش ترافیک داشته باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۳    
این مراسم سه شنبه، 11 آبانماه 1395 از نماز مغرب و عشا در آستان مقدس حضرات سیدالکریم برگزار میشود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۳    
فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف مقدار 46 کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۳    
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف و توقیف یک محموله لوازم یدکی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در ایستگاه شهید رئیسان خبر داد .
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۳    
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان کاشان گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور بسیار با اهمیت است
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۳    
فرمانده انتظامی استان در آئین صبحگاه عمومی این فرماندهی از اجرای طرح هر مامور پلیس، یک آمر به معروف به منظور ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۳    
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در جشنواره مالک اشتر به عنوان یگان موفق برتر اشراف فرماندهی ناجا انتخاب و مورد تقدیر فرمانده نیروی انتظامی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۳    
یک دستگاه سواری بی ام و که بیش از 90 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده داشت توسط ماموران پلیس راه گلپایگان-خوانسار توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۳    
رسول زرگرپور اظهارداشت: سازمان پدافند غیرعامل براساس تاکیدات موکد مقام معظم رهبری مطرح گردید، و جزء معدود سازمان هایی است که اساسنامه ی آن به تایید مقام معظم رهبری رسیده و رئیس این سازمان نیز توسط ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۳    
مدیر پروژه تعریض پل فلزی گفت: این پروژه پس از 4٫5 ماه از آغاز عملیات اجرایی، 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۳    
تغییر الگوی مصرف مواد مخدر از سنتی به صنعتی وشیمیایی واستفاده از قرصهای روانگردان ،تهدیدی جدی است که جوامع امروز را با بحران مواجه کرده است .
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۳    
معاون استاندار و فرماندار کاشان به مناسبت هفته پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرمسلحانه ای است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۳    
دانشور عضو هیات علمی گروه مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: حدود 60 درصد از علت بیماری صرع نامشخص است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۳    
زن جوان ناراحت و پریشان وارد اتاق مرکز مشاوره آرامش فرماندهی انتظامی استان اصفهان شد و گفت:با آرش در خیابان دوست شدم ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۳    
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان گفت: امروز در مراسمی ویژه، تعداد 50 دستگاه آمبولانس اسپیرینتر 315 به ناوگان آمبولانس های فوریت های پزشکی استان اصفهان اضافه شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۳    
مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان با بیان اینکه، سالمندان، بازنشستگان، جانبازان و معلولان اصفهانی مشمول طرح منزلت شهروندی شده اند گفت: با هماهنگی های انجام شده ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۳    
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از توقیف یک محموله لوازم یدکی قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۳    
تیم فوتبال جوانان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان به مرحله نیمه نهایی مسابقات شهرستان صعود کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۳    
رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از توزیع ناوگان جدید آمبولانس های اورژانس پیش بیمارستانی در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۳    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: افزایش سطح آگاهی مردم بهترین راهکار پیشگیری از بروز مسمومیت است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۳    
مسابقه نقاشی نقش شیطان به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۳    
عناوین و تیتر یک روزنامه های صبح امروز را در تبسم ببینید.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۳    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف مقدار 51 کیلوو680گرم تریاک توسط ماموران یگان تکاوری ودستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۳    
مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در مراسم افتتاحیه رویداد کارآفرینی هم نت آب که در جمع نخبگان دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۳    
مدیر عامل شرکت تارابگین ذوب آهن اصفهان در نشست توجیهی دوره مشترک آموزش نصب دیوارهای سبک عایق شده با پشم معدنیLPMW بر مهارت آموزی و استفاده دانشجویان از ظرفیتهای آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۳    
مدیر دفتر اصفهان کارت و مدیر پروژه سامانه هوشمند تاکسی اصفهان در حاشیه نمایشگاه یار مهربان از امکان شارژ اصفهان کارت در مدارس نمونه شهرستان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۳    
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری دو سارق حرفه ای منزل و کشف 500 میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...