سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۶:۲۹Aug 2018 21

خبرهای خبرگزاری تابناک 2 خرداد 1397 - tabnak.ir

خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1393 خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1394 خبرگزاری تابناک 30 اسفند 1395 خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1396 خبرگزاری تابناک 31 فروردین 1397 خبرگزاری تابناک 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تابناک 1 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 2 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 3 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 4 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 5 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 6 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 7 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 8 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 9 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 10 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 11 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 12 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 13 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 14 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 15 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 16 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 17 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 18 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 19 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 20 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 21 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 22 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 23 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 24 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 25 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 26 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 27 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 28 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 29 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 30 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۹    
گروهی از مستندسازان تمساحی را یافته اند که به کمین شکار نشسته است. تمساح ها می توانند تا هفته ها بدون حرکت کمین کنند و در لحظه نیاز با سرعت و قدرتی انفجاری به سمت شکار حرکت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۴    
وقوع سیل در روستای ترک مزرعه لواسانات تهران خساراتی به این منطقه وارد و یک نفر مفقود و دو نفر مصدوم بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۵    
تهران - ایرنا - تصویر 'دیوید فریدمن' سفیر آمریکا در سرزمین های اشغالی درحال دریافت تابلویی که درآن به جای مسجدالاقصی معبد سلیمان به تصویر کشیده شده، خشم فلسطینی ها را برانگیخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۴۸    
تصاویری امروز در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از درگیری شماری ار دختران دبیرستانی بود. آنچه در این تصاویر تکان دهنده بود، قمه کشی حین درگیری توسط این دختران دبیرستانی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۷    
مهر : به علت میزان بارندگی زیاد در فصل بهار قارچ های خودرو بسیاری در طبیعت رشد کردند که بسیاری از آنها سمی بوده و تا به امروز موجب مرگ 18 نفر و مسمومیت 1151 نفر در کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۹    
دو مرد معتاد که برای تهیه پول مواد مرتکب سرقت مسلحانه از دو مغازه طلافروشی در جنوب تهران شده بودند، به 25 سال حبس و رد مال محکوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۸    
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر؛ می خواهیم با بخش خبری فوتونیوز ، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۱    
پرواز از جمله قطعات پرمخاطب فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می بینید و می شنوید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۱    
در این ویدیو برخلاف سایر ویدیوها که در مورد انواع کفش و ست کردن آنها با لباسهای رسمی وغیر رسمی صحبت می کردیم، می خواهیم به انواع ساختار کفش و مزایا و معایب آن ها بپردازیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۰    
مقام های نیروی دریایی اتحادیه اروپا از برخورد موشک با کشتی ترکیه ای که در حال انتقال گندم به یمن بود، خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۴    
کانال تلگرامی دولت بهار تصویری را از حضور محمود احمدی نژاد در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۶    
دوحه -ایرنا-شرکت هواپیمایی کشوری امارات تلاش برای ربودن یک فروند هواپیمای خطوط هوایی فلای دبی این کشور در آسمان ایران را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد این رژیم نمی گذارد ایران در سوریه پایگاه نظامی ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۶    
امید نمازی به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۸    
کارلو آنچلوتی به طور رسمی هدایت تیم فوتبال ناپولی را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۷    
تهران (پانا) - در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۶    
سخنگوی اورژانس کشور گفت: شمار فوتی های قارچ سمی در کشور به 18 نفر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۴    
تهران – ایرنا – منابع خبری گزارش دادند که مایکل کوهن وکیل دونالد ترامپ برای برگزاری دیدار میان روسای جمهوری آمریکا و اوکراین حدود چهارصد هزار دلار از کی یف رشوه گرفته بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۹    
اکوفارس: مجری و مدیحه سرای برنامه های معارف صدا و سیما عصر امروز دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۸    
صندوق بین المللی پول اعلام کرد که اصلاحات عربستان به خوبی پیش می روند و از دولت خواست که همراه با بالا رفتن قیمت نفت، هزینه کردهای خود را افزایش ندهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۸    
4 زن هندی از سوی چند مرد شیطان صفت هدف اقدام سیاه قرار گرفتند که تحقیقات پلیسی برای دستگیری این افراد به صورت ویژه آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۴۸    
خوزستان امروز 18 بار به خود لرزید شهرهای شوش،میانرود،سالند و دزفول در کانون این زمین لرزه ها بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۴۳    
رئیس سازمان تعاون روستایی از پرداخت مطالبات امسال دامداران خبر داد و گفت: مطالبات سال 96 دامداران 100 درصد پرداخت شده و مطالبات مربوط به سال 97 را تا 20 خرداد پرداخت میکنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۲۸    
در این دستور پخت خوراک گوشت که مناسب سرو در کنار انواع سبزیجات و ماکارونی است، آموزش داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۲۴    
تهران- ایرنا- گروه مالی بانکی 'فولکس بانک ' آلمان از ادامه همکاری خود با شبکه بانکی جمهوری اسلامی ایران خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۸    
مشهد- امام جمعه مشهد گفت: متاسفانه برخی جریان های سیاسی به دنبال پیامبر ستیزی در جامعه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۳    
پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه چین با اشاره به اینکه تجربه سه سال گذشته، کارایی برجام را نشان داده است در واکنش به راهبرد جدید آمریکا در مورد ایران اظهار کرد پکن گفت و گو و هماهنگی با همه طرف ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۸    
موفق ترین تیم این فصل لیگ قهرمانان آسیا، برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی با تیمی طرف خواهد بود که برای آخرین بار مقابلش شکست را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۴    
سه پرونده اشتباهات پزشکی در یک مرکز درمانی مازندران به روی رسانه ها باز شد که تزریق خون اشتباه، تزریق سریع سرم و خون ریزی ناشی از بارداری علت مرگ سه نفر توسط پزشکی قانونی مازندران تشخیص داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۳    
پکن - ایرنا - پیونگ یانگ اعلام کرد زمان تخریب سایت اتمی 'پونگ گیه ری' که این کشور شش آزمایش اتمی خود را در آن انجام داده است به شرایط اقلیمی بستگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- به دنبال خروج دام از مرز های غربی کشور و عدم اندیشیدن تمهیداتی در این زمینه، روند صعودی قیمت گوشت قرمز سرعت گرفته و با ثبت رکوردی جدید قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفند به 65 هزار تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۵    
دادستان قزوین گفت: امروز آزادراه قزوین- زنجان از بخش خصوصی گرفته و به سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای تحویل داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۳    
لندن - ایرنا - تازه ترین گزارش مرکز آمار ایرلند روابط تجاری ایران و ایرلند نشان می دهد که روابط تجاری میان دو کشور در سال 2017 میلادی به بیش از دو برابر افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۷    
معاون رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به اخراج دیپلمات های این کشور از کاراکاس تهدید کرد: ونزوئلا با واکنش سریع واشنگتن مواجه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۷    
قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه شنبه، یکم خردادماه) با حدود یک دلار افزایش به 77 دلار و 19 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۹    
هواپیمای نظامی آمریکا در شمال می سی سی پی سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۴    
آی اس پورت- پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف قدرتمندترین تیم این دوره یعنی الدحیل قطر برود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۱    
وزیر آموزش و پرورش می گوید تیمی از آموزش و پرورش و پلیس فتا مشغول بررسی صحت و سقم لو رفتن سوالات امتحان نهایی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۰    
طی حکمی از سوی مدیرعامل رایتل، دکتر سعید عسکری به عنوان معاون تجاری این اپراتور معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۳    
بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال ترکیه فروش اینترنتی بلیت دیدار دوستانه بین دو تیم ترکیه و ایران پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۷    
به گزارش جماران؛ آیت الله مسعودی خمینی درباره فلسفه تشکیل جامعه مدرسین حوزه علمیه اظهار کرد: جامعه مدرسین به اواخر عمر آیت الله العظمی بروجردی برگشت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح کارشناسی شده ای را برای ساماندهی بازار ارز در مجلس تهیه کرده ایم و دولت باید بر بازارهای متشکل ارز نظارت کند، چرا که نگران تأثیر ارز در بازار سرمایه هستیم. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۱    
وزیر امور خارجه آمریکا از اعمال فشارها و تحریم های مالی جدید بر ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۲    
ارومیه- ایرنا- مسوول پزشکی قانونی شهرستان پیرانشهر گفت: نزاع و درگیری بر سر چرای گوسفندان روستای 'قبه' در مراتع روستای 'خالدار' این شهرستان به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 2 نفر دیگر منجر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۱    
هیاتی از حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق با مقتدا صدر رهبر جریان صدر و نیز حیدر العبادی رئیس ائتلاف النصر در بغداد رایزنی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۹    
مشاور وزیر امور خارجه آمریکا گفته است این کشور به دنبال یک توافق جدید با ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۱    
تهران- ایرنا - معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: رابطه ایران و پاکستان رابطه راهبردی است و امنیت و اقتصاد دو کشور به یکدیگر وابسته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱    
اصفهان - ایرنا - مشکل آب بسیار جدی است و در این وضعیت بغرنج، وجود بیش 350 هزار حلقه چاه غیرمجاز در کشور که 12 هزار حلقه آن در استان اصفهان شناسایی شده ، راه توزیع عادلانه این مایه حیات را سد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۹    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حالی 2 همگروه تیم تحت هدایتش را شانس اصلی قهرمانی جام جهانی عنوان کرد که از عزم خود و شاگردانش برای صعود از گروه B خبر داد؛ گروهی که فقط دو تیم از آن صعود می کنند!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۵    
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی نرخ هر کیلو مرغ زنده 4 هزار و 700 و مرغ آماده به طبخ در غرفه های میادین میوه و تره بار 6 هزار و 500 تومان اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۰    
وزیر خارجه اردن تاکید کرد: شروع فوری تحقیق بین المللی درباره کشتاری که نظامیان اسرائیلی ضد غیرنظامیان در غزه در هفته گذشته مرتکب شدند، ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اثرات مثبت استقرار نظام یکپارچه معاملات ارزی گفت: شفافیت ارزی ناشی از سامانه نیما موجب کاهش قیمت دلار در بازار ثانویه و آشکار شدن تخلفات ارزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۴    
سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد: طرح صلح آمریکا معروف به معامله قرن شکست خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۳    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد سوم خرداد الگویی برای وضع امروز و حتی آینده نظام اسلامی است؛ به عبارتی اگر مسئولان کشور روحیه رزمندگان در سال 61 را داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۱    
شخصی در آسمان ایران اقدام به هواپیما ربایی در آسمان کرد اما ناکام ماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۱    
رم - ایرنا - 'ماسیمو کمپانینی'شرق شناس ایتالیایی و کارشناس تاریخ خاورنزدیک با اشاره به سیاست های ضد ایرانی دولت دونالد ترامپ در قبال ایران و درخواست های غیر قابل قبول پمپئو اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۰    
یک مقام مسئول از افزایش 30 درصدی نرخ کره در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون نرخ هر بسته کره 100 گرمی در بازار 4 هزار و 500 تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در رابطه در مورد تخریب برخی بناها در شهرستان ساوجبلاغ توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: بندر چابهار فرصت مناسبی برای صادرات کالاهای کشاورزی است که باید هر چه سریعتر مشکل دسترسی و حمل و نقل کامیون ها و نیز خط آهن این بندر برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۹    
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری شش نفر از منازعین در جریان حادثه تیراندازی که امروز جلوی درب دادگاه انقلاب در منطقه کیانپارس اهواز رخ داد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۳    
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: از امروز با پرداخت بدهی راننده تانکرهای جاده پیما، عرضه سوخت در کشور به صورت عادی بازگشت. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۵    
شورای ملی ایرانیان آمریکا اعلام کرد، بانک آمریکا با بلوکه غیرقانونی یا بستن حساب های تعدادی از مشتریان ایرانی تبارش در حق آنها رفتار تبعیض آمیزی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۲    
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز گفت: عاملان تیراندازی ظهر روز چهارشنبه مقابل دادگاه انقلاب در اهواز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۰    
تهران-ایرنا- آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در حالی از فردا (پنجشنبه) عازم برلین می شود که گفته می شود توافق تجاری واشنگتن و پکن دردسری تازه را برای برلین به بار آورده که می تواند به منافع این کشور لطمه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۹    
خبرگزاری میزان- برای خرید خودرو تندر 90، E2 با کارکرد 84 هزار کیلومتر و سال تولید 91 به سرمایه 31 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۸    
خبرگزاری میزان: زوج جوانی که پس از ازدواج صاحب فرزند نشده بودند حدود 48 ساعت بعد از ربودن کودکی از حرم مطهر امام رضا (ع) به دام قانون افتادند وکودک 1.5 ساله نیز به آغوش خانواده خود بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۵    
رئیس مالی بزرگ ترین پالایشگاه نفت هند گفت: درصورتی که تحریم های آمریکا علیه ایران به اختلال در عرضه منجر شود، ما به سوی تامین کنندگان قدیمی که بیشتر در غرب آسیا (خاورمیانه) هستند، می رویم. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۵    
170 فعال سیاسی و استاد دانشگاه در نامه ای به موگرینی خواستار حفظ برجام شدند. امضاگنندگان ایرانی و آمریکایی در نامه ایی با قدردانی از سخنرانی خانم موگرینی بعد از خروج آمریکا از برجام نوشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۵    
هکر حرفه ای سیستم بانکی کشور در اصفهان دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۶    
بر اساس پیش بینی فوق سهم جمعیت 0-14 ساله از 24,3 درصد در سال 1396 به 19,7 درصد در سال 1415 کاهش خواهد یافت. سهم جمعیت جوان (29-15 ساله) از سال 1396 تا سال 1405 از 23.9 درصد به 19 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۵    
سفیر آنگولا در تل آویو و یکی از کارکنان وزارت خارجه این کشور که بدون اجازه دولت در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدس اشغالی، شرکت کرده بودند، از سمت های خود اخراج شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۸    
کمبود بطری برای بسته بندی مواد غذایی اعم از آب معدنی و آشامیدنی، روغن، نوشابه و ماءالشعیر برای این صنایع دردساز ساز شده و به گفته تولیدکنندگان این بخش آنها را با بحران مواجه کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۳    
گروه استان ها - مازندران - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با گاردریل کنار جاده در محمودآباد و فوت 2 نفر و مصدومیت یک نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۱    
میزان بارش های کشور از ابتدای سال آبی(ابتدای مهرماه) تاکنون حکایت از کاهش 29 درصدی بارندگی های نسبت به سال گذشته دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰    
بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای، عملیات صرافی بانکها را مجدد با اعمال مقررات جدید مجاز دانست که بر این اساس، بازرگانان می توانند صرافی خود را از فهرست صرافان مجاز انتخاب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰    
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی از بدو ظهور انقلاب همواره در جهت مبارزه با تروریسم در قیاس با تمام کشورها پیشگام است، گفت: تروریست هایی که در جهت تامین منافع غربی ها اقدام کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۶    
عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به مفاد ماده (5) آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۵    
استقلال و پرسپولیس در چارچوب یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اسیا باید به ترتیب پنجم و ششم شهریور برابر حریفان قطری خود قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۹    
معاون امور تولیدات دام وزارت جهاد کشاورزی: اعلام و اجرای سیاست جدید ارز و افزایش قیمت جهانی نهاده ها اختلال کوتاهی درصنعت مرغداری و بازار گوشت مرغ ایجاد کرد که در حال عبوراز این مرحله هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۹    
خط تولید خودروی پژو 308 GTi تحت تاثیر عملکرد نامناسب در آزمایش های جدید میزان آلایندگی و مصرف سوخت، چند ماه متوقف خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
ایران خودرو در جدیدترین تغییرات قیمت 4 محصول خود را تا 4میلیون و 800هزار تومان گران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۰    
یک کارشناس بازار سرمایه سوق یافتن سرمایه ها به سمت حوزه های مربوط به مسکن، طلا و ارز را به دلیل وجود شرایط عدم اطمینان در بازار سرمایه ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۱    
تیم ملی ایران در لیگ ملت های والیبال با ژاپن، استرالیا و فرانسه رقابت خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری موج ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۴    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه نان های فانتزی (حجیم و نیمه حجیم) گفت: با توجه به افزایش قیمت روغن و بهبود دهنده ها و سایر مولفه ها، قیمت نان پس از ماه مبارک رمضان 20 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۳    
معاون سازمان توسعه تجارت نسبت به سودجویی های برخی مجموعه ها در راستای تندیس فروشی به نام برند هشدار داد و اعلام کرد که هیچ مرجعی جز سازمان توسعه تجارت ایران متولی قانونی انتخاب برند ملی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۲    
عملکرد بانک ها در سال جاری و در 31 روز ابتدایی نشان از پرداخت حدود 25 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش های اقتصادی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۲    
عضو مجمع نمایندگان خوزستان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که شرایط این استان به علت آثار جنگ، حجم خرابی ها وعقب ماندگی ها ناشی ازآن وضعیت مطلوبی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۴    
عضو کانون سراسری انبوه سازان کشور گفت: مجلس و دولت باید بازار مسکن را کنترل کنند تا قیمت مسکن رشد نامتعارفی نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۲    
رییس جمهور ترکیه گفت: اعمال ممنوعیت واردات کالاهای اسرائیلی به دلیل کشتار مردم غزه را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۵    
مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان اصفهان با بیان این که شب گذشته برخی جایگاه های سوخت بنزین به دلیل اعتصاب نفتکش ها از مدار سوخت رسانی خارج شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۷    
تهران- ایرنا- بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) نرخ رسمی ارزهای عمده را اعلام کرد براساس آن نرخ دلار با افزایش 20 ریالی نسبت به دیروز به 42 هزار و 80 ریال رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۵    
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای از آغاز ویرایش و ادامه انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۸    
نماینده مردم زابل و زهک با بیان اینکه امسال ورودی آب هیرمند صفر بوده است، گفت: نامه ای برای رییس جمهور نوشتم و رونوشت آن را به دفتر مقام معظم رهبری ارسال کردم چراکه اگر به فکر چاره ای برای مردم این ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۷    
همزمان با انتشار گزارشی درباره وضعیت بحرانی 14 دریانورد کشتی خدماتی در حوالی امارات، کاپیتان و خدمه کشتی در تماس با گروه حوادث روزنامه جام جم از رسیدگی به وضعیتشان تشکر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۷    
تهران (پانا) - مهلت انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد امروز چهارشنبه دوم خردادماه به پایان می رسد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۴    
فرماندار شهرستان خوی گفت: ریزش کوه در محدوده پل ریلی روستای حبش قطور خوی منجر به واژگونی و از ریل خارج شدن قطار باری ایران_ ترکیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۴    
یک جت شخصی هنگام فرود، در حاشیه خیابان دچار سانحه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۷:۲۴    
نایب رییس نخست فراکسیون امید مجلس با اشاره به فرارسیدن سالگرد دوم خرداد، تاکید کرد که اگر همان 20 سال پیش به نقطه نظرات اصلاحات بها داده می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۱:۳۴    
یک مقام مسئول کارگری معتقد است پایین بودن کیفیت برخی کالاهای داخلی ناشی از وجود قراردادهای موقت و نبود امنیت شغلی کارگران است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۰:۰۹    
بانک ورزش- کاملا طبیعی است که همه از خوردن وریا غفوری شوکه شده باشند. با این وجود، نباید در فضای احساسی به وجود آمده منطقی ترین بدیهیات را نادیده بگیریم ...