شنبه ۲۷ مردادساعت ۱۵:۵۷Aug 2018 18

خبرهای خبرگزاری تابناک 9 مرداد 1397 - tabnak.ir

خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1393 خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1394 خبرگزاری تابناک 30 اسفند 1395 خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1396 خبرگزاری تابناک 31 فروردین 1397 خبرگزاری تابناک 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تابناک 31 خرداد 1397 خبرگزاری تابناک 31 تیر 1397 خبرگزاری تابناک 1 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 2 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 3 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 4 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 5 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 6 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 7 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 8 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 9 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 10 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 11 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 12 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 13 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 14 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 15 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 16 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 17 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 18 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 19 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 20 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 21 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 22 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 23 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 24 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 25 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 26 مرداد 1397 خبرگزاری تابناک 27 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۲    
سوچی - ایرنا - مذاکره کننده ارشد ایران در امور سوریه در پایان نشست سوچی، اعلام کرد: آیین نامه کار کمیته بازگشت آوارگان سوری به میهن خود مورد توافق قرار گرفت و براساس آن روند بازگشت آوارگان آغاز می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۴۲    
دهلی نو - ایرنا - جمهوری اسلامی ایران 21 ماهیگیر هندی را که در زندان های کشور به سر می بردند ، آزاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۶    
گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی اعلام کرد، مردانی که روز یک شنبه چهار گردشگر خارجی را در تاجیکستان به قتل رساندند، با این گروه بیعت کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۳    
به گزارش جماران؛ محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، در صفحه توئیتر خود نوشت: ایران و آمریکا دو سال مذاکره داشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۶    
در پی اعلام آمادگی همایون شجریان برای برگزاری کنسرت رایگان خیابانی، سیروان خسروی نیز برای اجرای چنین کنسرتی اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۵    
لشکری قوچانی: زمانی که مردم ایران حداقل ماهی یک بار به سینما رفتند و فیلم های ایرانی به حد کافی دیده شدند، آن وقت می شود از باز شدن پای فیلم خارجی به سینما سخن گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۳    
سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1397 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۱    
وکیل ملت: مهدی شریفی امروز نتوانست با تیمش تمرین کند. او کتک بدی از دزدهایی خورد که قصد خفت گیری داشتند اما فراری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۸    
نتایج اولیه کنکور سراسری سال 97 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۵    
یک مقام بلند پایه حزب دموکرات مسیحی آلمان بعد از اعلام آمادگی ترامپ برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران خواستار آمادگی خوب وی برای این منظور و دخالت برلین برای آماده سازی این نشست شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۴    
اقتصاد ایران: محمدباقر نوبخت از تغییر سخنگوی دولت دوازدهم با موافقت روحانی خبر داد. با این تصمیم رییس جمهور، نوبخت در ریاست سازمان برنامه و بودجه ماند و سخنگویی دولت را فرد دیگری بر عهده می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۳    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تکذیب اخبار منتشره مبنی بر موافقت سه فراکسیون سیاسی مجلس با طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور، گفت: طرح این موضوع را به صلاح کشور نمی دانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۵    
بدن بعضی از افراد به برخی داروها مانند پنی سیلین حساسیت دارد. به همین دلیل پیش از تزریق اینچنین داروهایی تستی انجام می شود که آمادگی بدن برای پذیرش آن دارو را بررسی می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۳    
گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی اعلام کرد، مردانی که روز یک شنبه چهار گردشگر خارجی را در تاجیکستان به قتل رساندند، با این گروه بیعت کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۱    
این یکی از کارکردهای اصلی رسانه ها در بسیج افکارعمومی برای افزایش هزینه اقدامات خلاف است و اگر این بسیج عمومی به شکل جدی پس از حضور علیخانی در برنامه حالا خورشید صورت می پذیرفت و رشیدپور و علیخانی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۰    
آنکارا- ایرنا- مرکز آمار ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که میزان درآمد گردشگری ترکیه در نیمه نخست سال جاری میلادی به حدود 11.5 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۴    
سردار جعفری در پاسخ به ترامپ: مردم ایران هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۶    
یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله امروز سه شنبه یک فروند موشک بالستیک زلزال2 را به سمت محل تجمع شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در منطقه الشمایتین شهرستان الصلو در استان تعز شلیک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان اورژانس کشور از غرق شدن خانم 24 ساله خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- چالوس از شهرها ی قدیمی استان مازندران محسوب می شود که در جلگه میانی سواحل دریای خزر قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۴    
تهران – ایرنا – یک مقام وزارت خارجه آمریکا گفت که 'مایک پمپئو' وزیر امور خارجه این کشور برنامه ای برای دیدار با 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران در سنگاپور ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان اورژانس کشور از تصادف 206 با لکسوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۸    
نخست وزیر عراق با بیان اینکه بغداد در صدد انتشار فهرست اسامی مقامات رسمی متهم به فساد است، اعلام کرد که همکاری سه قوه برای مقابله با فساد ضرورت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۰    
دانشمند و نویسنده مطرح آمریکایی روز سه شنبه از دخالت های رژیم صهیونیستی در انتخابات آمریکا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۹    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ترامپ چگونه می تواند به مردم ایران ثابت کند که سخنان شب گذشته اش از سر یک اراده واقعی بوده و برای عوام فریبی بیان نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۶    
ایرنا-ماکو-گذرگاه مرزی بازرگان در فاصلهٔ یک کیلومتری شهر بازرگان واقع در شهرستان ماکو استان آذربایجان غربی و در دامنه کوه آرارات قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۹    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه ای از رئیس قوه قضائیه خواست تا با توجه به نابسامانی های بازار و اقامت خانواده برخی مدیران در خارج ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۴    
وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران گفت: اعتبارات تخصیص یافته به حوزه راه سازی و پروژه هایی که قبلا شروع شده بود و تعدادشان بسیار زیاد است میزان بودجه مورد نیاز برای آن ها 250 هزار میلیارد تومان است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۶    
وزیر کشور از تشکیل کارگروه 24 ساعته در وزارت کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما آل سعود با ایجاد موانعی در امتداد دیوار قبرستان بقیع، مسلمانان و زائران خانه خدا را از زیارت بقیع محروم کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۱    
افراد مسلح به ساختمان دولتی در جلال آباد حمله کرده و 6 نفر را کشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۹    
انگلیسی ها می گویند که همچنان به حمایت از برجام ادامه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۲    
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، از بررسی مشکلات دارویی بیماران تالاسمی درنشست کمیسیون متوبع خود خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۱    
عصر امروز نمایشگاه ارجان و جوبجی ، جلوه هایی از هنر زرگری عیلام با حضور مدیران امور، روسای ادارات امور شعب تهران و تنی چند از دیگر مسئولان بانک ملی ایران، جمعی از سفرای کشورهای ارمنستان، گرجستان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۵    
مذاکره کننده ارشد ایران در روند صلح سوریه تأکید کرد که حضور ایران در سوریه بنا به درخواست مستقیم دولت مشروع سوریه بوده و ادامه این حضور نیز به توافقات میان دولت های سوریه و ایران بستگی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۵    
خلافکار سابقه داری که طی درگیری با خلافکار دیگری او را با رگبار اسلحه کلاشنیکف به قتل رسانده بود امروز صبح با تلاش پلیس آگاهی لرستان در پایتخت بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۲    
برخی تصور می کنند اکثر سلاح هایی که در بازیهای کامپیوتری استفاده می شود، تخیلی است اما واقعیت آن است که اکثر این سلاح ها در دنیای واقعی عیناً وجود دارد یا از سلاح های واقعی الهام گرفته شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۱    
رئیس کمیسیون اقتصاد گفت:90 نماینده استیضاح وزیر اقتصاد را امضا کرده بودند که40 نماینده در نظر خود اصرار دارند و 50 نماینده دیگر انصراف دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۹    
تصویری که مشاهده می کنید تصویر یک اجتماع بزرگ از باکتری ها روی یک برگ است که ممکن است به ما کمک کند نامزدهای جدید آنتی بیوتیک را کشف کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۴    
مارتین نوت هلفر، طراح و هنرمند آلمانی با لباسی از حباب های صابونی در اعتراض به کشیدن سیگار در پارک گاردن انگلیش شهر مونیخ دوچرخه سواری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۳    
به دلیل نوسانات بازار ارز، شمار زیادی از شهروندان عراقی که دارای سپرده در بانک های ایرانی بودند میلیون ها دلار ضرر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۸    
اردبیل – سانحه خونین رانندگی در مسیر پارس آباد – جعفرآباد در شمال استان اردبیل سه تبعه کشور جمهوری آذربایجان را به کشتن داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۸    
رئیس سندیکای جایگاه داران سوخت کشور اعلام کرد که کمبودی در زمینه بنزین وجود ندارد و علت طویل شدن صف های بنزین به نبود نفت کش ها باز می گردد. او همچنین از گران شدن بنزین در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۱    
- پسر شیشه ای زمانی که با ربودن نوجوان 17 ساله قصد اجرای نقشه شیطانی خود را داشت خبر نداشت دختر همسایه شاهد این ماجراست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۰    
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۹    
بازار ارز که مدت هاست قاعده و قانونی نداشته و دستخوش فضای روانی و انتظارات پیش رو شده است، امروز به دنبال اظهار نظر رییس جمهور آمریکا مبنی بر آمادگی برای مذاکره با ایران، برای ساعاتی ریزشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۸    
نرخ معاملاتی در بازار ثانویه براساس دلار، امروز به 10 هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته 200 تا 250 تومان کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۵    
پس از جهش های بی سابقه سکه و ارز، امروز شاهد ریزش در این دو بازار بودیم. کاهش قیمتی که در فضای امنیتی بازار رقم خورده و سکه تمام طرح قدیم را با بیش از 600 هزار تومان کاهش قیمت مواجه کرده و به کانال 3 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۲    
رنگ آمیزی هواپیما یک فرآیند پیچیده و جالب است. این ویدیو نشان می دهد که هواپیماهای غول پیکر چگونه و در چه فرایندی رنگ آمیزی مجدد می شوند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۸    
پکن- ایرنا- دولت ژاپن اعلام کرد در سه ماه گذشته 57 هزار تن به دلیل مشکلات ناشی از افزایش دما و گرمای بی سابقه هوا در این کشور راهی بیمارستان ها و مراکز درمانی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۶    
سرپرست باشگاه استقلال می گوید هنوز فعالیت این تیم در فصل نقل و انتقالات تمام نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۵    
کمیته انضباطی از محرومیت بازیکن تیم پدیده خراسان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۳    
ایران روز سه شنبه و پس از افزایش نسبی تولید اوپک در ماه جولای گفت که رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۱    
در سیزدهمین مرحله از طرح انتظامی رعد حدود 800 نفر از سارقان، مال خران، قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۰    
پس از معرفی ابزارها و تکنیک های ساده آرایشگری در ویدیوهای قبلی، در این ویدیو طرز اصلاح موهای بلند را به شما نشان می دهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۸    
کولبری که در ادبیات سنتی با عنوان حمالی نیز شناخته می شود، یکی از مشاغل سنتی رایج در شهرهای بزرگ بوده که همچنان در برخی نقاط شماری از شهرها از جمله بازار تهران رایج است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۶    
مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن و هافبک آلمانی رسماً به عضویت تیم استقلال درآمدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۱    
سرهنگ جواد صفایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی دستگیری فردی در یکی از بانک های شهر کرج به اتهام ارائه یک فقره چک جعلی به مبلغ 8 میلیون و 500 هزار ریال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۹    
بیشترین افزایش قیمت خوراکی ها در تیر نسبت به ماه مشابه سال قبل مربوط به خیار با 74.9 درصد و پس از آن موز با 58.3 درصد بوده است. به گزارش افکارنیوز ، ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۵    
ساعت 09:04 صبح امروز سه شنبه یک دستگاه تانکر حامل بنزین به هنگام حرکت در بزرگراه آوینی، خیابان زهره وند دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۴    
اقتصاد ایران: استان اصفهان با میزبانی از یک هراز و 660 محبوس نیازمند بیشترین زندانی را به دلیل ارتکاب جرایم غیرعمد به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۵۱    
اتحادیه اروپا شش شرکت دیگر روسیه را به دلیل فعالیت در شبه جزیره کریمه به فهرست شرکت های تحریم شده روسیه اضافه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۵۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارایه توضیحات فنی درباره مشکلات زیرساختی مخابرات ایران در سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۰    
مساجد و زائرسراها که در نقاط مختلف کشور به کانونی برای عبادت، مطالعه علوم دینی و گسترش تعالیم الهی تبدیل شده است، در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، کارکردهای افزون تری دارد
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۶    
اقتصاد ایران: نماینده سابق مردم تهران معتقد است ایده نواصولگرایی جزیی از گفتمان انقلاب اسلامی است که از طرف قالیباف و اعضای جمعیت پیشرفت و عدالت طرح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۸    
اقتصادنیوز: شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به تیر ماه 1397 نسبت به دوازده ماه منتهی به تیر ماه 1396 به میزان 13.1 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۷    
دو مرد سی و سی و پنج ساله به علت نامعلومی از طبقه چهارم ساختمانی چهار طبقه به پایین سقوط کرده و بر روی پشت بام یک منزل یک طبقه افتادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۷    
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه هشتم مردادماه 97، با افزایش 4413 واحدی معادل 3.78 درصد به رقم 121 هزار و 173 واحد رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۶    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 5 میلیون تومانی قیمت ساندرو اتوماتیک و سه میلیون تومانی استپ وی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۰    
دیوان محاسبات از وزارت ورزش خواست تا فدراسیون ها و باشگاه ها نسبت به کاهش مصارف ارزی و مدیریت بهینه اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۰    
ثبت نام مجدد آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی که از دیروز دوشنبه 8 مرداد آغاز شده، تا ساعت 24 امشب سه شنبه 9 مرداد ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران اعلام کرد: مستندات لازم برای ثبت ملی اضطراری خانه پدری فروغ فرخزاد شاعر معاصر در تهران تکمیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۹    
فردی که اقدام به جعل مدرک شناسایی پسر ارشد آیت الله هاشمی کرده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۲    
اقتصاد ایران: اسامی نفرات برتر گروه های آزمایشی پنج گانه کنکور سراسری امسال از سوی سازمان سنجش اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی توانیر گفت: میزان خاموشی ها 30 تا 40 درصد در هفته جاری کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۵    
وزیر اسبق بازرگانی گفت: فضای قوانین و مقررات حاکم بر نظام بانکی فضای رانتی است که افرادی می توانند هزاران میلیارد تومان تسهیلات بگیرند و باز نگردانند و بگویند که من جریمه اش را می دهم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۰    
بازپرس ویژه قتل نیز گفت: متاسفانه ازدواج های تحمیلی بخصوص در بین زنان سبب بروز آسیب هایی به اجتماع می شود که خانواده ها باید بیشتر به این مسئله توجه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۷    
تیم امید ایران به زودی برای انجام یک بازی دوستانه به چین می رود و سپس برای حضور در رقابت های بازی های آسیای راهی جاکارتا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۴    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی مسبب وضعیت جاری کشور را افرادی دانست که موشک هوا کردند و اجازه اجرای برجام را ندادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۷    
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از هاب مکانیزه اولین اپراتور خصوصی پست کشور بازدید کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۱    
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری 2 خواهر غیربومی خبرداد و گفت: این 2 به 38 فقره سرقت از بانوان به شیوه کیف بازکنی اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۸    
سرمربی اسبق پرسپولیسی ها، ترکیه را سکوی پرتاب بازیکنان ایرانی به سوی لیگ های معتبر اروپایی می داند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۷    
رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش از مذاکره برای اجرای طرح جذب نیرو در آموزش و پرورش با روش 2+2 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۰    
ایران ورزشی آنلاین / زهرا اسدی / نه رقم دقیق بدهی های پرسپولیس قابل شمارش است و نه می توانیم همه ی طلبکاران پرسپولیس را نام ببریم که اگر بخواهیم نفر به نفر بنویسیم چقدر طلبکارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۷    
رییس سازمان سنجش و آموزش کشور با اعلام میزان ظرفیت پذیرش دانشگاه ها گفت: نتایج اولیه کنکور 97 فردا دهم مردادماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۳    
تهران (پانا) - درخشش نمایندگان کشورمان در مسابقات بین المللی با ارتقاء تنیسورهای ایرانی در رنکینگ جهانی همراه بود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۲    
روسیه در یک اقدام انتقام جویانه در مقابل آمریکا اقدام به فروش 84 درصد از اوراق بهادر خزانه داری آمریکایی خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۲    
بانک مرکزی روسیه اعلام کرد: جام جهانی منجر به رشد صادرات و کمک 13.5 میلیارد دلاری به تولید ناخالص داخلی این کشور کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۳    
اسامی نفرات برتر کنکور سراسری اعلام شد. بر این اساس پسرها گوی سبقت را از دخترها ربودند، همچنین تهرانی ها در برترین های علوم تجربی جایی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۲    
رییس جمهور ترکیه از رهبران گروه بریکس خواست تا ترکیه را به این گروه اضافه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۶    
پیک مصرف برق کشور در مدار 55 هزار مگاوات گزارش شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۱    
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: با فشار مردم را ساکت کردن نتیجه تلخ دارد لذا باید با نشاط مردم را ساکن، نه ساکت کرد! ما باید بین سکوت و سکون فرق بگذاریم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۱    
سردار کمالی با بیان این مطلب که نباید هر کسی که می خواهد به کسی امتیازی دهد از آمادگی دفاعی نیروهای مسلح هزینه کند، گفت: بهترین راه معافیت فوتبالیست ها قهرمانی در بازی های آسیایی جاکارتا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۹    
بر اساس آخرین گزارش اپکس متال بولتن، مؤسسات INTL FCStone، CLSA، EIU، Investec و ING به ترتیب بیشترین دقت را در ارائه پیش بینی ها داشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۰    
بنزین مورد نیاز هموطنان در استان های شمالی کشور تامین شده و هیچ مشکلی در عرضه سوخت وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۲    
شرکت ام ام کی، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد روسیه، اعلام کرد با شرایط نامشخصی که از جنگ تجاری جهانی به وجود آمده است، این شرکت آغاز یک پروژه بزرگ در ترکیه را به تعویق انداخته است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۷    
ضوابط جدید استفاده از کارت بازرگانی به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۷    
دنیای اقتصاد : گروهی از مالکان خودرو بی.ام.و در کره جنوبی شکایتی علیه این خودروساز آلمانی در کره جنوبی ثبت کرده اند ...