شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۲:۳۲May 2019 25

تابناک چهار محال بختیاری (tabnak4mahal.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- هشت نفر از مفاخر، مشاهیر، اهل قلم و پیشکسوتان شهرکردی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی، نماینده مردم شهرکرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به روحیه نیکوکاری مردم استان گفت: سال گذشته 112 زندانی جرائم غیرعمد در استان آزاد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه راه نجات چهارمحال و بختیاری از بن بست راه های ارتباطی خوب در درون و بیرون استان است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: موزه تاریخ طبیعی استان به مناسبت روز جهانی موزه به مدت یک هفته برای علاقمندان رایگان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال از یک اتوبوس در محور یاسوج - لردگان، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: در دومین آیین بزرگداشت روز شهرکرد، نخستین های چهارمحال و بختیاری برای نسل جوان معرفی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای کمک به نیازمندان از جمله زندانیان غیرعمد است که در زندان روزگار خود را سپری می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از جزئیات فرآیند صدور مجوز احداث تالارهای پذیرایی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: بسیج ملی کنترل فشارخون از 27 اردیبهشت ماه در سراسر کشور آغاز شده که مردم و رسانه ها در دستیابی به اهداف ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تاثیرگذاری مطلوب جشنواره کتابخوانی رضوی بر کودکان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد در مجلس شورای اسلامی از از موافقت وزارت راه و شهرسازی برای اختصاص 600میلیارد ریال به جاده شهرکرد به بازفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر روابط عمومی اورژانس استان چهارمحال و بختیاری گفت: صاعقه در چهارمحال و بختیاری جان دو جوان 26 و 36 ساله را گرفت .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری گفت: حوادث روز گذشته در استان 12 مصدوم و یک غرق شدگی در پی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان اردل گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل گرم سال و افزایش فعالیت کنه ها خطر ابتلا به بیماری تب خونریزی دهندۀ کریمه-کنگو بیشتر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- در جلسه ای مشترک با حضور رئیس و معاونان جهاد دانشگاهی استان با رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی استان راه های همکاری مشترک بررسی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- با صرف اعتباری حدود2 میلیارد ریال 7 روستای بخش رودشت شهرستان لردگان از نعمت برق برخورد دار شدند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش های بهاری تا اواسط روز سه شنبه در سطح استان فعال است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی چهارمحال و بختیاری از غرق شدن یک زن 61 ساله در استخر کشاورزی در شهرستان بن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- پژوهشگر درست نویسی در فضای مجازی و زبان و ادبیات فارسی گفت: برای مقابله با شلخته نویسی، بهتر است که آموزش آیین نگارش در سرفصل های سواد رسانه ای گنجانده شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- سرپرست معاونت صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 10 هزار قطعه در تنها واحدصنعتی پلی پروپیلن انبساطی کشور تولید و روانه بازار مصرف شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات اجرایی شهرک کفش در منطقه ویژه اقتصادی استان خبر داد و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از غرق شدگی جوان 25 ساله و نوجوان 10 ساله در روستای دهنو بردبر لردگان در گودال عمیق آب خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری افزایش سطح درآمد استان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناکچهارمحال وبختیاری- رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری و نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با اشاره به اینکه دانشنامه فرهنگی، شناسنامه فرهنگی استان است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: یک انبار روغن موتور خودرو متخلف در استان شناسایی و با ظن احتکار و گرانفروشی به ارزش 10 میلیارد ریال، پلمپ شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه مسئولان باید در عمل خود را از نگاه های حزبی و جناحی فراغ کنند، تصریح کرد: راه سعادت در گرو نگاه ولایی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: 60 طرح نیمه تمام بهداشتی و درمانی استان با پیشرفت40 تا 80 درصدی در انتظار تخصیص اعتبار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری میزبان جشنواره شمیم ولایت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از تولید و آغاز فرآیند توزیع 3 هزار و 500 تن گوشت مرغ برای ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- 2 بسکتبالیست چهارمحال و بختیاری برای حضور در رقابت های آسیایی به اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال ایران دعوت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به شکل گیری طرح کمپین پیشگیری از فشارخون بالا، به مردم توصیه کرد، در این برنامه شرکت و نسبت به وضعیت سلامت خود آگاه شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- 3 ورزشکار چهارمحال و بختیاری به صلاحدید کادرهای فنی ، در اردی بهشت ماه امسال به اردوهای تیم های ملی راه یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب فارسان با انتشار پیامی در فضای مجازی از مسؤولیت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- زلزله 3/7 ریشتری حوالی شهر دشتک از توابع شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان شهرکرد گفت: نان های صنعتی در شهرکرد افزایش قیمت نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- با وجود گذشت نزدیک به دو ماه از سال 98 هنوز عملیات برف روبی در گردنه های شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ گونه کمبودی از لحاظ قند و شکر در استان وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: از شرایط لازم برای پذیرش دانشجو در مقطع دکتری فیلترینگ علمی است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- اختتامیه سومین دوره طرح ملی نجات دانش آموزی آب (داناب) با حضور رئیس جهاد دانشگاهی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رییس آموزش و پرورش عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: دانش آموزان عشایر کوچرو در پایه ششم ابتدایی که سال تحصیلی خود را در مناطق قشلاقی سپری کرده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از کشف جسد مرد 55 ساله در سد بیرگان شهرستان کوهرنگ خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری از ساخت 2 هزار واحد مسکونی در استان خبر داد و گفت: اقداماتی در خصوص واگذاری زمین به اقشار آسیب پذیر صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: متخلف شکارغیرمجاز یک بهله عقاب طلایی در چهارمحال و بختیاری با انتشار تصاویر در فضای مجازی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لردگان از تخریب 2 باب کوره زغال غیرمجاز در روستای آبچنار بخش ارمند این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رییس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح داناب با حضور 36 هزار نفر از دانش آموزان در استان برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس گروه بهره برداری شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری از بازگشایی آب سد چغاخور برای مصارف کشاورزی استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: تاکنون بیش از 50 هزار نفر از مردم سراسر کشور از دشت لاله های واژگون بازدید کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجن از توقیف 4 دستگاه مینی بوس حامل گیاهان مرتعی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سالانه بیش از 7 هزار و 500 تُن قارچ خوراکی در این استان تولید می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی در قالب 55 غرفه عرضه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی روز یکشنبه در فرهنگسرای شهرکرد گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر حدودا 30 درصد عشایر در مراتع استان مستقر شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر تسهیل در روند اجرای طرح ها و برنامه ها، گفت: اگر دستگاه اجرایی ظرف 10 روز جواب استعلام اجرای طرحی را ندهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- قائم مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 436 فرزند محسنین در استان تحت پوشش این نهاد، بدون حامی مالی و نیازمند حمایت نیکوکاران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- بامداد امروز جسد یک مرد جوان مجهول الهویه در کوه های سیاسرد بروجن توسط هلال احمر پیدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامی شهرستان فارسان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری سه خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان، خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از سقوط کوهنورد تهرانی از ارتفاعات زرد لیمه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، نرخ شیوع بیماری فشار خون بالا را در این استان 28 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- امام جمعه فرخشهر با اشاره به اینکه این شهر قابلیت های زیادی دارد و حتی در برخی ظرفیت ها ممتاز استانی است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف 58 کیلو و 800 گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل بنیاد انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات اجرایی طرح هادی در 86 روستای این استان با اعتباری افزون بر 61میلیارد ریال از ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: طی یک ماه گذشته 5 هزار تن شکر از سوی ناوگان حمل و نقل این استان به استانهای دیگر ارسال و جابه جا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکردبا انتقاد از اینکه رنگ و بویی از ماه مبارک رمضان در سطح شهر شهرکرد مشاهده نمی شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی سالانه افزایش تولید قارچ خوراکی در استان 200 تن بوده که با راه اندازی مجتمع قارچ جونقان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اعضای جوان 29 ساله به چهار بیمار نیازمند جان دوباره بخشید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری- رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که ما برای مقابله با تحریم های آمریکا راهی به جز مقاومت و ایجاد ساختار مستحکم درونی نداریم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای مرد جوان اهل فیروز آباد فارس در شهرکرد اهدا و به افراد نیازمند پیوند زده شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان انتقال خون چهارمحال وبختیاری گفت: با توجه به شرایط خاص ماه مبارک رمضان نسبت به سایر ماه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: برق دهستان موگویی که بر اثر سقوط دکل برق در گردنه عسل کشان در سیلاب های اخیر قطع شده بود، پس از یک ماه تلاش وصل شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: در عملیات ماموران این شهرستان در گندمان یک سوداگر مرگ دستگیر و یک کیلو و 240 گرم تریاک، کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری جشن رمضان، گفت: در این جشن آرزوهای جمع آوری شده ایتام انعکاس داده می شوند و مدعوین برای برآورده شدن آن ها اقدام می ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: با تشکیل هیات اجرایی بازآفرینی شهری در استان و محول شدن تعیین تکلیف سکونت گاه های غیر مقاوم به مسئولان استانی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: نمد شهرکرد به نقاط مختلف کشور و دنیا معرفی و عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس هیأت ووشو چهارمحال و بختیاری گفت: هیأت ووشو این استان در جمع پنج استان کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- دبیرکارگروه زنان روستایی و عشایری و مناطق محروم معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در 3 سال گذشته 620 زن در شهرک های صنعتی زمین دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس گروه بهره برداری شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری گفت: در صورتی که در آینده سیلابی فراتر از سیلاب امسال در استان رخ دهد سه سدی که تحت مدیریت شرکت آب منطقه ای استان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرنمایندگی ستاد دیه چهارمحال وبختیاری گفت: 250 زندانی جرائم غیرعمد در این استان نیازمند کمک خیران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از افتتاح نمایشگاه کتب و نرم افزارهای قرآنی در شهرکرد خبر داد و گفت: این نمایشگاه در 45 غرفه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری و اداره کل پست استان در زمینه های آموزشی، پژوهشی، افکارسنجی و خدمات مشاوره ای و نظارتی به امضا رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از ثبت پرندگان با نام فارسی سِسک گلوسفید کوچک و یاکریم برای نخستین بار در استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری گفت: تصادف در محور فرخشهر به دستگرد سه مصدوم و یک فوتی به همراه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از برگزاری جزخوانی قرآن کریم در 35 بقعه متبرکه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل امورعشایر چهارمحال و بختیاری از بازگشایی بخشی از ایلراه های اصلی عشایری این استان که در سیلاب اوایل بهار امسال مسدود شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: پوستر نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف اطلاع رسانی این جشنواره و استفاده در کتابخانه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان گفت: با همت و تلاش شبانه روزی کارشناسان شبکه دامپزشکی این شهرستان، حدود 315 کیلوگرم گوشت قرمز غیربهداشتی ضبط و معدوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 48 هزار و 431 نفر از هم استانی ها شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اند که این افراد تنها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- تغذیه در ماه مبارک رمضان از اهمیت زیادی برخوردار بوده و طب سنتی نیز توصیه هایی در این خصوص دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: رگبارهای بهاری و وزش باد شدید تا اواخر وقت روز دوشنبه در استان حاکم است و پس از آن بارشی تا پایان هفته نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ضربتی ماموران این پلیس قاچاقچی شرور سابقه دار با 200 گرم هروئین در شهرکرد، دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان شهرکرد گفت: زمان پخت نان از سوی نانوایی ها در ماه مبارک رمضان در شهرستان شهرکرد از ساعت 9 صبح تا 12:30 ظهر و 16 تا 20:30 است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری از آغاز طرح ضیافت الهی در استان خبر داد و گفت: این طرح در جوار 31 بقعه متبرکه و امامزاده استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 40 گونه جدید پرنده در این استان شناسایی و در کمیته ملی ثبت پرندگان ایران، ثبت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته 13 هزار و 152 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی استان اهدا شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری از قطعی چند ساعته گاز در چهار روستای شهر آلونی شهرستان خانمیرزا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در چهارمحال و بختیاری گفت: امشب امکان رویت هلال ماه رمضان با توجه به مساعد نبودن شرایط جوی هوا ضعیف است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: استکبار جهانی درصدد تهی کردن فرهنگ غنی اسلام از نسل جوان جامعه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعزام یک هزار مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان برای تبلیغ در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری گفت: طرح انتقال آب بن- بروجن از پیشرفت 70 درصدی برخوردار است و چنانچه طبق برنامه اجرایی شود تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرماندار شهرستان بن گفت: برآورد قیمت خسارت های وارد شده به باغات این شهرستان بالغ بر 4 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اطلاعیه شماره یک ستاد انتخابات کشور گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...