سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۳:۵۱Mar 2020 31

تابناک چهار محال بختیاری (tabnak4mahal.ir)

 
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حسین بامیری بر اساس آمارهای غیر رسمی تاکنون در جریان شمارش آرا از رقبای خود در حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا پیشی گرفته است. سید روح الله موسوی در جایگاه دوم شمارش آرا قرار دارد. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- نتایج غیررسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرکرد، سامانه و بن حاکی از پیشتازی احمد راستینه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، سیدمرتضی حسینی، کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به جوانان حوزه انتخابیه شهرکرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۴    
مجلس شورای اسلامی در این برهه حساس نیازمند وجود نمایندگانی است که علاوه بر داشتن شاخص های کلی نمایندگی چند ویژگی بارز داشته باشند:انگیزه بالا برای خدمت در جهت منافع ملی و منطقه ای ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-سرپرست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از بارش باران در محورهای مواصلاتی شهرستان کوهرنگ خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری شهرکرد گفت: این شهرداری 26 طرح نیمه تمام عمرانی در مرکز چهارمحال و بختیاری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح محوطه سازی میدان امام زادگان حلیمه و حکیمه خاتون شهرکرد در دستورکار این اداره کل قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری - 130میلیارد ریال از اعتبارات صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی به شهرستان های لردگان و خانمیرزا اختصاص یافت
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برای کشت پائیزه در استان بیش از 6 هزار تُن کود تأمین شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-فرمانده انتظامی شهرستان کیار از وقوع قتل به دلیل اختلافات ملکی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت : در مجموعه نیروهای خدماتی در مدارس با کمبود شدید نیرو مواجه هستیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-رئیس شوراهای حل اختلاف دادگستری چهارمحال وبختیاری گفت:در 6 ماهه نخست امسال 32 هزار و 147 پرونده به شوراهای حل اختلاف وارد شد، که از این تعداد 38 درصد منجر به صلح و سازش شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از توزیع یک هزار و 600 تن بذر گندم و جو اصلاح و گواهی شده متناسب با اقلیم منطقه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از کمبود حدود 1600 نیرو در سال تحصیلی جدید در استان خبر داد و گفت: در سال تحصیلی جدید 1387 نیرو نیز بازنشسته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از صدور بیش از 3.5 میلیون سند ثبتی مسکن روستایی و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت در سطح کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری-معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از انتقال حدود 10 هزار و 279 زائر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی به مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تابناک شهرکرد-مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری ارائه عملکرد شرکت گاز را نشانه اقتدار دولت به عنوان بازوی نظام جمهوری اسلامی دانست ، نه ژست گرفتن و خودنمایی.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سوگ آواها بخش موسیقی آوازی بختیاری است و اشعار و ریتم خاصی دارد. گاگریوخوانی سوگ آوایی بختیاری است که معمولا زنان آن را به شکل جمعی در مراسم عزاداری یا در خلوت خود می خوانند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمهدی تاجزاده ساعاتی قبل برای اولین بار نحوه حمله عده ای از اغتشاش گران به دفتر و محل زندگی اش را تشریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۲   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت توسعه رابطه با همسایگان را از سیاست های اصلی جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت:هدف ما گسترش مناسبات با همه کشورهای منطقه خصوصا خلیج فارس است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
انتقال ایدز از طریق سوزن ته گرد، خودکار و حتی سس خرسی! شایعاتی بود که دهان به دهان می چرخید. تکذیب ها هم به گوش کسی نمی رسید. و حرف زدن و آموزش در مورد ایدز به تابو تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
موضوع اعتراض اهالی روستای چنارمحمودی به انتقال ویروس اچ آی وی توسط شبکه بهداشت روستا چند روزی است در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ماجرای ابتلای اهالی روستای چنارمحمودی لردگان جنجال ساز شده و برخی مسئولان از وجود دست های پشت پرده و ضد انقلاب در ماجرا خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اعتراض امروز مردم شهرستان لردگان گفت: متاسفانه یک خرده جریان پیچیده ای در دل اعتراضات مردمی به دنبال اهداف خود بود که یکی از دستگیر شدگان فرزند یک ضد انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون بهداشت گفت: جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت به روستای چنار شهرستان لردگان می روند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معترضان تابلوی فرمانداری شهر لردگان را پایین کشیدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال تجمع اعتراضی تعدادی از اهالی روستای چنار در شهر لردگان (چهارمحال و بختیاری) این شهر امروز شاهد بروز ناآرامی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۹۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: چند روز پیش از سوی یکی از مقامات محلی روستای چنار محمودی لردگان به صورت غیرکارشناسی ادعا شد که سرنگ آلوده عامل شیوع ویروس HIV در این روستا بوده که قطعا با ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
چهارشنبه گذشته ویدئویی روی خروجی سایت های خبری قرار گرفت که نشان می داد اهالی روستای چنار محمودی مقابل شبکه بهداشت و فرمانداری لردگان تجمع کرده اند و با در دست داشتن کاغذهایی که روی آن نوشته شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه ما انتظار داریم رسانه ها کمک کنند تا مردم درباره این موضوع نترسند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
برای خرید کمربند چرم مردانه فقط نباید به زیبایی و ظاهر کمربند توجه کرد. وقتی که قصد خرید یک کمربند چرم دارید، باید نه تنها به زیبایی ظاهری کمربند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه جامع مدیریت زیست بوم تالاب بین المللی گندمان نهایی شده و پس از تائید نهایی در شورای برنامه ریزی استان امسال اجرایی می ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- امام جمعه کیان گفت: مسؤولان آموزش و پرورش دست از بازی های سیاسی بردارند و به انتصابات مشکوکی که مربوط به امر تربیت و پرورش دانش آموزان است توجه ویژه ای داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان ، کوهرنگ ، کیار و دهستان دستگرد خواستار تسریع بخشی وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری گفت: تصادف خودروی سواری پژو با موتورسیکلت منجر به فوت سرنشین موتورسیکلت شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به فعالیت های گسترده این سازمان گفت: تاکنون اجرای 95 درصد فعالیت های بهزیستی به بخش خصوصی واگذار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: رعایت مصرف برق در ساعات اوج هزینه ها را تا یک چهارم کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- گروه های جهادی، جوانان بی ادعا ولی پرتلاش هستند که چند سالی است در عرصه خدمات رسانی در مناطق کمتر برخوردار فعال شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- ائمه جمعه چهارمحال و بختیاری با انتشار بیانیه ای نشاط و شادابی براساس موازین شرعی را از ضروریات جامعه عنوان کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال و بختیاری- کارشناس مرکز توسعه نوغانداری کشور، چهارمحال و بختیاری را مستعد فعالیت نوغانداری و پرورش پیله کرم ابریشم دانست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت شیر خشک نوزاد پگاه با اشاره به استقبال بازرگانان روسی خرید محصولات تولیدی کارخانه شیرخشک نوزاد پگاه چهارمحال و بختیاری، گفت: با انعقاد قراردادهای صادرات ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری گفت: تصادف در محور شهرکرد به شمس آباد دو راهی شمس آباد به طاقانک هفت مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت:"بهشت رحمت" نامی است که برای آرامستان جدید مرکز چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: تابستان امسال، طرح نشاط معنوی جهت تامین اوقاف فراقت دانش آموزان در امامزادگان استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل کتابخانههای عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: استقبال گسترده مردم از جشنواره کتابخوانی رضوی مهلت شرکت در این جشنواره را تا 15 تیرماه تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- کارشناس منابع طبیعی و آبخیزداری در چهارمحال و بختیاری گفت: منطقه چهارمحال و بختیاری به دلیل تأثیر چشمگیر کمبود بارش در طی سالیان اخیر و هم مرز بودن با بیابان مرکزی ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از برداشت سالانه 250 تُن توت فرنگی از گلخانه های چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری از دستگیری دو متخلف، حین حمل چوب جنگلی و احداث کوره زغال در منطقه حفاظت شده هلن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- تیم لردگان به عنوان قهرمان مسابقات ووشو رده سنی نوجوانان پسر چهارمحال وبختیاری دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری از فوت همراه بیمار به دلیل انحراف آمبولانس اورژانس 115 چمن گلی شهرستان کوهرنگ خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: صبح امروز حادثه رانندگی در محور فرخشهر به شهرکرد سه مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری از تغییر موقت ساعت آغاز به کار دستگاه های اجرایی این استان از روز شنبه یکم تیرماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری از حمله یک قلاده خرس وحشی به یک زن 50 ساله در کوه ریگ شهرستان لردگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهامحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط چهارمحال وبختیاری گفت: هوای استان در روز شنبه 24 خردادماه برای گروه های حساس ناسالم شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری از خرید تضمینی گندم در استان از اول تیرماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از توزیع 26 هزار و 600 حلقه لاستیک با قیمت مصوب دولتی در ناوگان عمومی استان در سالجاری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از توقیف یک دستگاه سواری پژو و کشف بیش از 313 کیلو تریاک در جریان تعقیب و گریز ماموران خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس هیئت قایقرانی چهارمحال و بختیاری از آغاز رقابت 28 بانوی قایقران برتر کشور در رودخانه زاینده رود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسابقات لیگ دوچرخه سواری کوهستان جام باشگاه های ایران روز پنجشنبه به میزبانی شهرستان بروجن آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: 22 درصد آزمون های دانشگاه پیام نور الکترونیکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری از آغاز پشم چینی دام عشایر در مناطق ییلاقی استان خبر داد و گفت: تولید سالانه بیش از 450 تن پشم و کرک دام در این خطه تولید می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: روابط عمومی ها به راحتی می توانند ارتباطات میان مردم و مسئولان را شفاف کرده و با صداقت و بدون ترس و واهمه انتقال دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامی شهرستان کیار از دستگیری شکارچی غیر مجاز و کشف یک قبصه اسلحه شکاری و سر دو راس بز کوهی در آن شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان امور اراضی از حدنگاری و اجرای طرح کاداستر در سطح 4.5 میلیون هکتار از اراضی ملی و کشاورزی کشور در دولت تدبیر و امید خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت شیرخشک نوزاد پگاه شهرکرد گفت: همزمان با سال رونق تولید و با همت متخصصان داخلی، دو مورد از مواد اولیه تولید شیر خشک نوزاد در این شرکت بومی سازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از روند افزایشی دما در این استان خبر داد و گفت: با این وجود امسال تابستان داغ و گرمی را در استان انتظار نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 51 پروژه مختلف همزمان با هفته جهاد کشاورزی در استان افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- همزمان با نخستین روز از هفته جهادکشاورزی بهره برداری از 49 طرح کشاورزی در این استان آغاز شد .
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری از برگزاری نخستین جلسه شورای اقامه نماز منطقه سه کشور با حضور مدیران استان های اصفهان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از دستگیری 7 سارق حرفه ای و اعتراف آنان به 17 فقره سرقت موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در یک سال اخیر بیش از 2 هزار میلیارد ریال اعتبار فرهنگی در این استان اختصاص یافته و هزینه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در سال 97 چهار میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار در بحث کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی به استان اختصاص داده شد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- ممنوعیت و محدودیتهای ترافیکی روز عید سعید فطر در شهرکرد اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس حفاظت و حمایت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از نصب تله های فرمونی در جنگل های بلوط چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- سرپرستی دبیری فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون را تیرماه امسال اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری شهرکرد گفت: عملیات آسفالت محوطه بازار روز شهرکرد واقع در بلوار ولیعصر جنوبی به مساحت 3 هزار متر مربع آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: طبق ارزیابی های انجام گرفته پیش بینی می شود در حدود 132 هزار نفر از افراد بالای 30 سال استان به ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تنظیم بازار مصرف 921 تن گوشت قرمز و سفید از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان تامین و ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس هیات والیبال چهارمحال و بختیاری گفت: میزبانی مسابقات قهرمانی کشور دختران رده سنی جوانان به چهارمحال وبختیاری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رییس اداره جنگلداری و جنگل کاری منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال نماز عید سعید فطر به امامت نماینده ولی فقیه در استان و در مجاورت مصلای امام خمینی (ره) اقامه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام تعطیلات عید فطر استان با ترافیک مسافر مواجه خواهد شد که باید تمامی دستگاه ها برای پذیرایی از مسافران امادگی کامل داشته باشند و وظایف ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی برای اشخاص حقیقی شامل صاحبان مشاغل و کسبه از اول خردادماه تا 31 خردادماه است که مکلف اند به صورت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تیم های بهداشتی-درمانی، آموزشی و مشاوره ای طرح ملی شهید دکتر رهنمون با حضور در مناطق محروم ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل دفتر مطالعات و پژوهش های کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: این نهاد در نظر دارد در راستای اجرای طرح های خودکفایی از ظرفیت دانشگاه ها، جهاد دانشگاهی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 16 درصد مساحت استان شامل یک پارک ملی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن از برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: 13 گونه جانوری با ارزش استان در حال انقراض است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: در مجموع 343 واحد خون در شب های قدر ماه رمضان جاری توسط مردم استان اهدا شد که به نسبت واحدهای اهدایی در مدت زمان مشابه سال ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون سلامت اداره کل دامپرشکی چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور حفظ سلامت جمعیت دام و جلوگیری از قاچاق ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در محور یاسوج به لردگان 98 کیلوگرم تریاک، کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: طی سه روز آینده وزش باد شدید، رگبار باران و رعد و برق بسیاری از مناطق استان را فرا می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی از حضور انقلابی، باشکوه و آگاهانه مردم ولایت مدار استان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: سقوط درختان، سقوط تابلوهای برق و سازه های فلزی از اصلی ترین حوادث در پی وزش باد شدید در شهرکرد بودند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در پی بارشهای بهاری 600 هکتار از مزاع گندم منطقه در معرض آفت زنگ زرد قرار داشت که این آفت کنترل و مهار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مادر شهید حسن صمدزاده که منزل خود را وقف فعالیت های قرآنی کرده است، از سوی بسیجیان چهارمحال و بختیاری مورد تجلیل قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- سرپرست معاونت صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از صدور هفت پروانه بهره برداری صنعتی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۱    
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در پی بارشهای اخیر در سال زراعی جاری ، بحران کم آبی در شهرکهای صنعتی استان به صورت موقت برطرف شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش با هشدار نسبت به خطرات مصرف قرص ریتالین گفت: افسردگی، تشنج، بی نظمی در ضربان قلب، سردرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از غرق شدگی یکی از اهالی شهرستان کوهرنگ در سدبیرگان خبر داد و گفت: این حادثه روز گذشته رخ داده است.
مشاهده نتایج بیشتر...