سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۳۶Mar 2017 28

پایگاه خبری تابنوس (tabnos.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
کاندیدای ریاست جمهوری سال 96 گفت:تمرکزم بر روی آسیب ها و نقاط ضعف مدیریت کلان اجرایی کشور است و قاعدتاً منتقد جناب دکتر روحانی و عملکرد فردی و دولت او هستم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
به گزارش تابنوس ، سیدحسین هاشمی استاندار تهران امروز (چهارشنبه 25 اسفند) در آخرین نشست خبری خود در سال 95 درباره سرنوشت کسانی که در شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران سلب و یا تعلیق عضویت شده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ و حرکات خطرناک را خط قرمز پلیس برشمرد و گفت: مأموران پلیس راهور در معابر حضور پر رنگ دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با افزایش حجم سفر در جاده های خروجی شهرهای مهمان پذیر مانند مشهد و شهرهای شمالی موج اول سفرهای نوروزی آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
در روزهایی که برخی اصلاح طلبان همچون کواکبیان برای کاندیداتوری در انتخابات 96 اعلام آمادگی کرده اند، یکی دیگر از چهره های این جریان از احتمال کاندیداتوری خود سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
ریاض گفت: دولت در رابطه با ایجاد شغل در سال های گذشته آمار و ارقام متعددی را ارائه کرده ولی آن چیزی که در صحنه عمل با آن روبرو هستیم خیل عظیم جوانان بیکار فارغ التحصیل است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
دبیرکل کانون انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: در زمان هر انتخاباتی وعده هایی برای رنگین شدن سفره کارگران داده می شود و گوش مردم دیگر از این قول ها پر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
حاجی بابایی گفت که کار جبهه مردمی نیروهای انقلاب بعد از انتخابات 96 تمام نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۴    
'لیام فاکس' وزیر تجارت انگلیس در سخنانی در پارلمان این کشور با اشاره به فرصت های بی بدیل تجاری با ایران پس از لغو تحریم های بین المللی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۰    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: اشتباه بعضی از ما در چالش اقتصادی بزرگی که کشور دچار آن است این بود که در زمینه اقتصادی احساس ضعف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
شهردار تهران با تاکید بر لزوم حفظ باغات پایتخت گفت: تنها در مجموعه کن 600هکتار باغات توتستان وجود دارد که این باغات برای مردم است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
سید احمد نبوی به عنوان رئیس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
نایب رئیس هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ارتقا در رفتار سیاسی است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت گفت: شماره اول نشریه دانشجویی ندای دختران ایران به صاحب امتیازی دفتر تحکیم وحدت منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
وزیر خارجه آلمان قبل از نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا خواستار عادی سازی روابط با ترکیه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
رئیس دانشگاه تهران گفت: طرح توسعه این دانشگاه تبدیل به طرح جدید شهر دانش شده است و زمینه ای فراهم شود تا مشاغل اطراف این دانشگاه نیز متناسب با فعالیت های دانشگاه تعریف شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در ادامه یاوه سرائی های تکراری خود علیه ایران مدعی شد: 80 درصد مشکلات امنیتی ما تقصیر ایران است!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
وزیر اقتصاد گفت که دولت مصمم است از ظرفیتهای موجود در بورس برای بخش کشاورزی استفاده کند، بر این اساس سیاست قیمت تنظیمی که به جای خرید تضمینی تعیین شده، فرایند را سهل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه دولت زبان مردم را نمی فهمد و نتیجه آن شکاف اجتماعی است، گفت: وزیر اشرافی و ویژه خوار حرف مردم در نداشتن را نمی فهمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در تعیین تعرفه ترجیحی ترافیک ارتباطات داخلی نسبت به ارتباطات بین الملل تکلیف اپراتورهای اینترنت را برای اجرای نرخ اینترانت مشخص کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
مسئول روابط عمومی کل سپاه از جان باختن 4 تن از کادر پروازی نیروی هوافضای سپاه در سانحه سقوط بالگرد امدادی در دریای خزر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
سخنگوی شورای نگهبان از موافقت این شورا با فرمت تعرفه های انتخابات 96 و بکارگیری تجهیزات خاص الکترونیک برای احزار هویت رای دهندگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
تیم قدیمی و ریشه دار راه آهن که در رقابت های لیگ دسته اول حضور دارد به خاطر مشکلات مالی در خطر انحلال قراردارد و در صورت شرکت نکردن در دو مسابقه پیش رو حذف خواهد شد!
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
نماینده اطلاع رسانی گردشگری ایران در اسپانیا گفت: درحال رایزنی هستیم که پرواز مستقیم تهران_مادرید و تهران_ بارسلون تا تابستان سال 96 توسط یکی از ایرلاین های ایرانی انجام شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
رئیس فدراسیون والیبال گفت: برنامه های فدراسیون چهار ساله است و سرمربی جدید تیم ملی نیز باید برای این مدت برنامه داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
ملی پوش ایرانی تیم فوتبال آلکمار در فرصت اندکی که برای حضور در میدان داشت خوش درخشید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر کدام از ما دارای نگرش سیاسی خود هستیم اما حق نداریم آن را در مسیر مدیریتی خود دخالت دهیم. حق نداریم در وزارتخانه صف کشی سیاسی راه بیاندازیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: شروع کردن یک تحریم با دوباره شروع کردن آن پس از پایان زمانش، فرقی نمی کند و این دومی نیز تحریم و نقض تعهدات قبلی از سوی طرف مقابل است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۷    
لیست قطعی اسامی فوت شدگان حادثه قطار تبریز مشهد 48 نفر است که وضعیت یک نفر نیز تا به امروز به صورت قطعی مشخص نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۷    
روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای جزییات گزارش سانحه برخورد قطارهای مسافری در بلاک گرداب- هفتخوان مورخ 95/9/5 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۷    
رییس سازمان بازرسی کل کشور درباره اقدام پیرامون حادثه قطار سمنان گفت: گزارشی از حادثه قطار سمنان آماده و برای رئیس قوه قضائیه ارسال شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۷    
قائم مقام جامعه روحانیت مبارز گفت: وحدت و یکپارچگی زمینه ساز ساختن جامعه را فراهم می کند و باید این موضوع مورد توجه باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۷    
رئیس کمیسیون تلفیق با اشاره به درآمد 80 هزار میلیارد تومانی دولت از هدفمندی یارانه ها در سال 95 گفت: حدود 35 هزار میلیارد تومان از این رقم به مردم بازپرداخت شده است و مابقی این مبلغ نیز به حساب خزانه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۷    
مشاور عالی نظامی فرماندهی کل قوا با تأکید بر اینکه سعودی ها به کمک آمریکا در منطقه اقدام به جنایت می کنند، گفت: سعودی ها با پول نفت در منطقه به ترویج وهابیت می پردازند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۷    
پس از استعفای سه وزیر ورزش، ارشاد و آموزش و پرورش گمانه زنی ها برای جانشینی آنان به صدر اخبار نقل مکان کرده که در این بین باید برای سیدعباس صالحی و سیدرضا صالحی امیری برای تکیه زدن بر مسند وزارت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۷    
رئیس جمهور ضمن پذیرش استعفای وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش از خدمات جنتی، گودرزی و فانی در دوران تصدی آنان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۷    
با برکناری وزیر آموزش و پرورش، از محمدعلی نجفی و سید محمد بطحایی به عنوان گزینه های احتمالی برای وزارت آموزش و پرورش نام برده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۷    
در پی حمله انتحاری داعش به یک نیروگاه برق در استان کرکوک عراق 16 نفر از جمله 4 ایرانی جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۲    
در جدیدترین رنکینگ جهانی برترین تیم های باشگاهی جهان پرسپولیس با 1509 امتیاز در رده پانزدهم آسیا و اول ایران قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۲    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: عده ای تا کلمه دشمن تکرار می شود ناراحت می شوند اما این تکرار و هشدار، همچون تکرار کلمه شیطان در قرآن مجید، با هدف ایجاد هوشیاری دائم انجام می شود و در واقع ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۲    
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: مقابل ذوب آهن می خواهیم شکست به پرسپولیس را جبران کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۲    
خبراستعفای سه تن از وزرای دولت تنها چندماه مانده به پایان کار دولت یازدهم به یکباره این سوال را به وجود آورد که دولت کدام بخش ها را ترمیم کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۲    
عضوجامعه مدرسین با تأکید براینکه اعضای کابینه روحانی توان کار جدی ندارند و همین موجب کندی پیشرفت کارها شده است گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۲    
در پایان ماموریت محمدرضا رئوف شیبانی سفیر ایران در دمشق، بشار اسد رئیس جمهور سوریه به سفیر ایران مدال درجه یک شایستگی اعطا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۲    
سخنگوی دولت درباره بدعهدی های آمریکا در رفع تحریم ها، گفت: آمریکایی ها هم نمی توانند به بهانه مسائل منطقه ای، تعهدات خود را در رفع تحریم ها نقض کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۲    
فرمانده کل سپاه پاسداران بابیان اینکه برخی مسئولان برای حل مشکلات کشور، نگاهشان به بیرون است، گفت: خوش بینی و ساده اندیشی برخی مسئولان نسبت به غرب نگران کننده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
عملیات آزادسازی موصل وارد دومین روز خود شد؛ هر چند عملیات ها به شدت و سرعت دیروز نیست اما محور جنوبی عملیات از منطقه القیاره شعله ور است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از نشست غیرعلنی فردای نمایندگان با وزیر امور خارجه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
وزیر ورزش و جوانان امروز از سمت خود از این وزارتخانه استعفا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
دادستانی تهران اعلام کرد، متهمان باقر و سیامک نمازی، فرهاد عبدصالح، کامران قادری، نزار زکا و علیرضا امیدوار به اتهام جاسوسی و همکاری با دولت آمریکا هر یک به ده سال حبس محکوم شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
پس از استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
رئیس سازمان انرژی هسته ای از صدور رادیو داروی ایرانی به کشورهای اطراف خبر داد و گفت: بخشی از رادیو داروهای کشور به آلمان صادر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
انتظار می رود واجیرالونگکورن ولیعهد تایلند ظرف 15 روز آینده به عنوان پادشاه جدید این کشور اعلام شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
یک مقام مسئول گفت:انتقال تکنولوژی، ارائه آموزش و مشارکت در ساخت قطعات و تجهیزات در قرارداد ایران با ایرباس و بویینگ در گذشته مطرح بود و به نظر می رسد که در قرارداد نهایی هم لحاظ شده باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
نامش در میان صنعتی ترین استان ها قرار دارد اما در مقایسه با میانگین کشور به لحاظ شاخص های توسعه یافتگی اجتماعی شاهد افول ملموس است؛ این حکایت پای لنگ توسعه پایدار در استان مرکزی است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۲    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حضور نظامی ایران در خلیج فارس موجب تامین و تضمین امنیت و ایجاد زمینه های گسترش تجارت و تردد ایمن نفت کش ها شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
پس از برکناری مدیرعامل بانک رفاه کارگران، تغییر مدیر عامل بانکهای ملت، صادرات و مهر قرض الحسنه ایران هم قطعی شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ایران گفت: نخستین معضل صنعت بخش نقدینگی و سرمایه مالی است و کشور ما یکی از گران ترین نظام بانکی را در اختیار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
فرمانده کل سپاه در پیامی انتصاب سرلشکر محمدحسین باقری به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
بررسی ها و تحقیقات خبرنگار تسنیم نشان می دهد که برخی دست های پشت پرده از جمله یکی از نمایندگان مجلس تلاش های فراوانی را برای بقای صفدر حسینی رئیس کنونی صندوق توسعه ملی در سمتش انجام می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
فرمانده نیروی انتظامی انتصاب سرلشکر باقری به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
مدیرعامل برکنارشده بانک ملت تنها از دو شرکت در خارج کشور طی سال گذشته مبلغ 125هزار دلار و 200 هزار پوند پاداش گرفته که بالغ بر یک میلیارد و 400میلیون تومان می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
نیروی دریایی آمریکا در حال انجام اقدامات انضباطی علیه 9 پرسنل خود در ارتباط با حادثه شرم آور ژانویه است که در آن ملوانان آمریکایی توسط نیروهای نظامی ایران بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
مسئولان اجرایی کشور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نزدیک به سه هفته می شود با صدای بلند مژده کاهش قیمت اینترنت را به مردم می دهند اما هنوز ابلاغیه ای برای کاهش قیمت به شرکت های اینترنتی نداشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۴۸    
برخورد قاطعانه با مفسدان داخل قوه قضاییه، کاهش مجازات حبس، ارتقای سطح آگاهی های حقوقی و قضایی مردم و پیگیری حقوق پایمال شده ایران در مجامع بین المللی بخشی از دستورات شب گذشته مقام معظم رهبری به ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۸    
سفارت ایران در آنکارا با صدور اطلاعیه ای بر رعایت توصیه های ایمنی در سفر و اقامت در ترکیه و خودداری از تردد در مراکز پر رفت و آمد تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیمه تمامی هنرمندان،روزنامه نگاران واصحاب رسانه که عضو صندوق اعتباری حمایت هستند، از روز شنبه تأمین خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۸    
ناصر ابوشریف گفت در صورتی که امت اسلامی با یکدیگر متحد شوند، بدون جنگ هم می توان رژیم صهیونیستی را از روی زمین محو و نابود کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۸    
وزیر دادگستری گفت: با اصلاح آیین نامه مبارزه با قاچاق، کالاهای قاچاق حق فروش در کشور را ندارند و باید معدوم شوند یا در صورت امکان به خارج از کشور بازگردانده و پول آن بازپس گرفته شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۸    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی فراخوانی اعلام کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس فردا جمعه یازدهم تیر در تهران و بیش از 850 شهر و شهرستان سراسر کشور با حضور معنوی و گستردۀ مردم مؤمن و روزه دار ایران ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۸    
آخرین اخبار رسیده از مشخص شدن جایگزین صفدر حسینی در صندوق توسعه ملی حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۸    
سفیر روسیه در ایران اعلام کرد که مسکو امیدوار است تا پایان سال جاری میلادی، تعهدات روسیه برای تحویل سامانه ضد موشکی اس 300 به ایران، کاملا اجرایی شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۷    
رئیس دیده بان حقوق بشر با اشاره به اظهارات دبیرکل سازمان ملل درباره تهدید ریاض به قطع کمک های مالی به این نهاد جهانی گفت که شورای امنیت اجازه داد سعودی ها اخاذی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۷    
در شورای اسلامی شهر تهران اعلام شد که دولت 14 هزار میلیارد تومان به شهرداری تهران بدهکار است یعنی دولت به هر تهرانی یک و نیم میلیون تومان بدهکار است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۷    
نامزد پیشتاز حزب جمهوری خواه در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در انتقادی از رئیس جمهور کنونی این کشور تصریح کرد: اوباما باید در جریان اغتشاشات سال 2009 (1388) کار ایران را یکسره می کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۷    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مراسم افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تأکید کردند: وظیفه ی انقلابی و قانونی شما آن است که مجلس را سنگری استوار در مقابل ترفند و فسون و افزون خواهی گستاخانه ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۷    
برگزاری امتحانات امسال ، سریالی از اعتراضات را در سراسر کشور راه انداخته و بسیاری از دانش آموزان طراحی سوالات را فراتر از حد دانش آموز سوم متوسطه می دانند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۷    
شهروند نوشت: سوالات امتحانات نهایی سوم دبیرستان باعث اعتراض تعدادی از دانش آموزان شده است. رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش دراین باره گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۸    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: با نظر فرمانداری فعالیت معادن شن و ماسه در شهر تهران ممنوع شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۸    
سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان پاسخ خود را به مسئولان سپاهان برای گرفتن هدایت این تیم در فصل آینده اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت آمریکا حداکثر سوءاستفاده از مذاکرات را در تقویت تروریست ها کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۸    
کارشناس ارشد اموزشی گفت: خانواده ها در ایام امتحان برای یادگیری فرزنداندانشان باید از رژیم های غذایی و ویتامین ها غافل نشوند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: چطور دولت برای پرداخت یارانه مردم عزا می گیرد ولی هیچ موضعی علیه حقوق نجومی مدیران خود ندارد؟
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲    
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اعتراض به دیدار اخیر فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت و سکوت برخی افراد تصریح کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲    
یک منبع آگاه در گفت وگو بافارس اعلام کرد: وزارت نفت پس از بررسی ها نرخ سهمیه بنزین را لیتری 1000 تومان و نرخ دوم آن را (قیمت بنزین آزاد) لیتری 1500 تومان تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲    
جانشین اداره سرمایه های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از مصوبه فرمانده کل قوا درباره ارائه تسهیلات به سربازان متأهل و موارد مطرح شده در آن سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲    
رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به موضوع حذف یارانه اقشار مرفه گفت: کلاهبرداران تلفنی با ارسال پیامک یا تماس تلفنی شهروندان را به سمت سایت های فیشینگ هدایت می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
وزیر ارشاد گفت با انتقال نمایشگاه کتاب به شهر آفتاب یکی از آرزوهای ما در جمهوری اسلامی ایران تحقق یافت زیرا در 37 سال گذشته مکان مناسبی برای نمایشگاه های بین المللی نداشتیم.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
یک نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی گفت: عوامل پشت پرده ای که از نامزدی آقای ظریف در سال 96 برای انتخابات ریاست جمهوری صحبت می کنند در واقع به دنبال جایگزینی برای مهره سوخته خود هستند که این تلاش ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
اصلاح طلبانی که تا چند وقت پیش معتقد بودند نباید از دولت به صورت علنی انتقاد کرد، اکنون با 4 ساله خواندن دوران ریاست جمهوری روحانی، گزینه های خود برای دوره بعدی را معرفی می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
محمدحسن ذیبخش معاون اموراجتماعی، فرهنگی شهرداری از بازدیدهفتگی ازخانه آموزش شهروندی وکانون کودک محلات درجنوب شرق تهران خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تأثیر فضای مجازی در افزایش شبهات دینی و وجود انگیزه های سیاسی برای تزریق افکار منحرف و غلط در ذهن جوانان تأکید کردند: این میدان ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان گفت: باور ما بر این نکته است که خان طومان را رزمندگان اسلام پس خواهند گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
مشاور منابع و امورانسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انجام 225 هزار تراکنش در دهمین روز بیست و نهمین نمایشگاه کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
مریم میرزاخانی موفق به عضویت در مجمع علمی آکادمی علوم آمریکا شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، از تصمیم هیات رئیسه مجلس مبنی بر بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس دهم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
رییس دفتر رییس جمهور گفت: برجام قرار نیست به تنهایی برای ما رشد اقتصادی به همراه بیاورد، بلکه برجام یکی از موانع عمده ای را که بر سر راه حرکت اقتصاد کشور وجود داشت برطرف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
استقلال خوزستان بی شک محق ترین تیم در راه قهرمانی لیگ پانزدهم بود و کسی نمی تواند به این قهرمانی خرده بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
شهردار تهران گفت:براساس متن این تفاهم نامه، شهر آفتاب تا سال1400 یعنی تا 5سال آینده به صورت رایگان به عنوان محل برگزاری نمایشگاه کتاب دراختیار دوستان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
تئوریسین اصلاحات به روحانی پیشنهاد کرد شخصی مانند ظریف را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 به جای خودش معرفی کند.
مشاهده نتایج بیشتر...