چهارشنبه ۰۱ آذرساعت ۱۲:۲۲Nov 2017 22

پایگاه خبری تابنوس (tabnos.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۶    
رهبر انقلاب در پیامی تاکید کردند که سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان زلزله کمک کنند و دستگاههای دولتی همه توان خود را برای یاری آسیب دیده ها به کار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۶    
معاون اول رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور به مناطق زلزله زده غرب کشور سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۶    
یکشنبه شب اکثر شهرهای کشورمان لرزش هایی را احساس کردند که در حقیقت آثار زلزله ای به بزرگی 7.2 ریشتر در استان کرمانشاه بود. این زلزله تاکنون بر اساس آمار صدها مجروح و جانباخته داشته است. ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۶    
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران، گفت: افراد دارای گروه های خونی منفی به ویژه o منفی به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۶    
انتقال تعدادی از مصدومان به برخی استان ها ازجمله تهران انجام شده، تعداد کشته ها و مجروحان در حال افزایش است و همچنان زلزله زدگان با مشکل آب، برق، اسکان و تغذیه مواجه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۶    
اینجا، کرمانشاه، سر پل ذهاب، بعدازظهر بعد از زلزله 7.3 ریشتری؛ همه چیز خلاصه می شود در چند واژه، غم، بهت و نگرانی.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران وضعیت کیفی هوای پایتخت را در شرایط ناسالم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تلاش این رژیم برای اتحاد با کشورهای عربی به منظور مقابله با نفوذ ایران در منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
آیت الله موحدی کرمانی از اظهارات ضد آمریکایی اخیر رئیس جمهور کشورمان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
شهردار تهران در نشست مشترک هیات رئیسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با هیات رئیسه فراکسیون امید و روسای شوراها و شهرداران کلان شهرها شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: برای تکمیل خطوط فعلی تهران نیاز به اعتبار 22 هزار میلیارد تومانی است که شهرداری توان تامین آن را ندارد و قاعدتاًٌ دولت باید در این بخش کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
عربستان سعودی قصد دارد به زودی صدور ویزای گردشگری را آغاز کند و با معرفی آثار تاریخی خود، سهم بیشتری از درآمدهای این صنعت پرسود را به خود اختصاص دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
بازیکنان رئال مادرید در نبردهای کلیدی میانه میدان بازنده بوده و ستارگان مهم تاتنهام در میانه میدان بدون هیچ فشاری جولان می دادند و با بررسی شرایط نیمکت دو تیم می توان به راحتی شرایط در میدان را نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و هیأت همراه دقایقی پیش با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸    
محمد جواد ظریف نسبت به ادعای سازمان های آمریکایی مبنی بر رابطه ایران و القاعده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۹    
یعنی چه، کسی که سواد ندارد برای رییس جمهور شدن اسم می نویسد! این قانون ضعیف است که هزار و چند نفر برای ریاست جمهوری اسم می نویسند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۹    
در 10 سال گذشته با 45 کشور دنیا درزمینه آب همکاری داشته ام و با امکاناتی که داریم مسائل را حل می کنیم. شیوه مصرف آب و برق در ایران شیوه درستی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۹    
شفر روزهای اول فقط گفت چشم تا کارش راه بیفتد و در استقلال جایگاهش را پیدا کند. حالا به نظر می رسد حضور شفر اگرچه برای تیم شفابخش نبوده اما او فهمیده که الان وقت تحمیل خواسته هایش است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۹    
وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه تایید کرد که ایران حاضر به پذیرش دیداری ویژه و در سطح عالی با دولت ترامپ در طول مجمع عمومی سازمان ملل نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار رحیمی نماینده تهران در انتقاد به رویکرد صداوسیما نسبت به برجام گفت که صداوسیما توجه لازم را داشته باشد که برجام موضوع ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۹    
بیش از 90 دانشمند و کارشناس هسته ای در نامه ای خطاب به هیأت رئیسه ی سنا و مجلس نمایندگان آمریکا خواستار پایبندی کنگره ایالات متحده به توافق هسته ای با ایران شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
هم چنین این گرایش عمومی وجود دارد که گروه های برخوردارتر، سهم بیشتری بر عهده گیرند. این فرصتی است که پیش روی مدیریت شهری قرار دارد و امیدوارم که بتوان از این فرصت برای سامان دادن به منابع مالی شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر ابوی سردار حاج قاسم سلیمانی در روستای قنات ملک شهرستان رابر از دقایقی پیش با ورود پیکر حاج حسن سلیمانی به مسجد جامع اهل بیت این روستا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
دکتر فرهادی، مدیری صادق، خدوم و با تجربه است که خداوند توفیق داده است در برهه هایی از زمان مثل جنگ، اصلاحات و اعتدال با خدمات خود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد که جمهوری اسلامی قصد هیچگونه تهاجمی به هیچ کشوری را ندارد و در عین حال نگرانی از نظر تجاوزات یا تهاجمات نظامی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
شهردار تهران گفت:مهم ترین وظیفه ما این است که جوانان را برای زندگی در آینده آماده کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
مبنای اقدامات در این عرصه باید قوانین و اسناد بالادستی باشد، لکن باید برای هر سال در برنامه ریزی ها هدف گذاری شود و کارکرد دستگاه ها در مسیر کنترل آسیب های اجتماعی قابل ارزیابی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
رتبه ایران در فضای کسب و کار جهانی 10 رتبه بهبود پیدا کرده است، اما اتاق بازرگانی باید در این رابطه کمک کند و از نظرات بخش خصوصی برای بهبود این فضا استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
رهبر معظّم انقلاب اسلامی به مناسبت برگزاری کنگره اتحادیه جهانی علمای مقاومت به رئیس این اتحادیه پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
آمریکایی ها در شرایطی به نقض عهد و پیمان شکنی در اجرای برجام می پردازند که معتقدند برجام امتیازات زیادی به ایران داده است و می خواهند با اجرا نکردن این توافق منافع ایران کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور در گفت وگویی اظهار داشت، آمریکایی ها به خوبی می دانند که درگیری نظامی با ایران عواقب وحشتناکی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
قطعا فردی کارمند در رده پایین به خودش این اجازه را نمی دهد که بیاید به عضو شورا چنین حرفی بزند مگر اینکه از او خواسته باشند و مأموریت داشته باشد. تهدیدها مستقیم و جدی نبود؛ این اواخر نگرانی هایی بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
بسته شدن مرزها تحت شعاع مساله مهم حق حاکمیت دولت عراق است که برای ایران اهمیت زیادی دارد. هنوز بخش هایی از عراق و سوریه در دست تروریست هاست و هر عاملی که انسجام برای مقابله با تروریست ها را بر هم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
به گزارش تابنوس، دکتر ولایتی در ابتدای این مراسم ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و عاشورای حسینی گفت: این جلسه به پاس قدردانی از زحمات دکتر امیری خزانه دار سابق دانشگاه آزاد اسلامی و خوشامدگویی به دکتر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
قائم مقام وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی از فعالیت 600 مرکز فنی و حرفه ای در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
عضو هیأت رئیسه شورای شهر گفت: طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان نیاز به بازنگری دارد،به همین منظور جلسه ای ویژه در فرمانداری تهران برگزار شده است چراکه از 17 نهاد مسئول،فقط 3تا 4 نهاد درگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری همه پرسی درشمال عراق، یک اشتباه راهبردی بود که برغم نصیحت ها انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: اگر تأثیر شناور شدن ساعت کاری اینقدر بالا باشد که از سوی شهرداری اعلام شده، قطعاً باید پیگیر این طرح باشیم و روی بحث ساعت ها بیشتر کار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
از روزی که نام شفر آلمانی به عنوان سرمربی جدید استقلال مطرح شد تحلیل های متفاوتی درباره این انتخاب ارائه شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
استاندار جدید تهران با اشاره به اینکه بحث معضل ها و آسیب های اجتماعی در تهران بسیار جدی است، گفت: از نظر من شهر باید از معتادان متجاهر پاک شود و وجود متکدیان زیبنده شهری همچون تهران نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با اشاره به اینکه شهردار تهران در این دوره یک نهاد ورشکسته را تحویل گرفته است،گفت: بخشی از بدهی های شهرداری به احتمال زیاد از قراردادهای کاغذی به وجود آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
محمدعلی نجفی از تعیین تکلیف وضعیت ساختمان پلاسکو در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از بازگرداندن املاک واگذار شده خارج از ضوابط شهرداری خبرداد و گفت:دادستانی در حال رسیدگی به املاک نجومی است و بالغ بر 100 مورد تخلف شناخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: مجمع تشخیص مصلحت، یادآور امام بزرگوار و فرآورده ی انقلاب است، و در فرآیند اداره و مدیریت کشور دارای تأثیر بسیار مهمی است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
وزرای خارجه ایران و روسیه که در سوچی به سر می برند، در جمع خبرنگاران بر ادامه گفت وگوهای دوجانبه تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
آمار سه ماهه اول امسال نشان داد که در مسیر درستی قرار گرفته ایم، لذا باید تلاش کنیم تا رشد اقتصادی موجود به رونق ملموس اقتصادی در کشور تبدیل شود و در این راستا ضرورت دارد به عوامل و لوازم ایجاد رونق ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پایان مذاکرات روز چهارشنبه خود با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آمادگی این وزارتخانه برای اعزام کادر درمانی و تجهیزات پزشکی در راستای کمک به مسلمانان آواره میانمار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
سفیر گرجستان در ایران با اشاره به مشکلات بانکی دو کشور، از انتخاب دو بانک از دو کشور برای نقل و انتقال پول به عنوان فوری ترین راهکار کوتاه مدت در این زمینه یاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی به کاربران ایرانی اینستاگرام توصیه کرد رمز عبور خود را تغییر دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران،گفت: می خواهیم یک رکورد خاص برای فوتبال ایران بدست بیاوریم و در هر بازی ما بدنبال یک عملکرد خوب و کسب بهترین نتیجه هستیم اما در فوتبال نمی توان چیزی را از قبل پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک مسکن در مدت 41 روز نخست اجرای طرح ضربتی دو ماهه به حدود 30 هزار فقره رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) نسخه علاج بخش مشکلات، بکارگیری نیروی انسانیِ توانا دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
رئیس جمهور قانون مصوب مجلس را برای اجرا به وزارت کشور و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
سخنگوی شورای شهر تهران ضمن تأکید به کمبود سه هزار واگن در شهر تهران گفت: چنانجه دولت، مجلس همکاری کنند ما می توانیم میزان سفرها را از دو میلیون به 6 میلیون افزایش دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: سروصداهای دولت ترامپ در مورد کنترل و یا بازدید از مراکز نظامی جمهوری اسلامی ایران از کمترین ارزشی برخوردار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: با توجه به آزمایش ژنتیکی صورت گرفته بر روی پیکر شهید حججی هویت وی 100 درصد تائید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۱    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فوت شدگان حوادث رانندگی چه برون شهری و چه درون شهری تعدادشان به اندازه دو الی سه هواپیمای بزرگ است و باید در این زمینه مسئولان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۸:۲۱    
علیرضا رجایی دو سال پیش محکومیتش تمام شد این فرد گویا مبتلا به سرطان شده است.زمانی که زندان بوده آثاری از این مسائل وجود نداشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۸:۲۱    
سیدحسن خمینی با اشاره به اقتصاد کشورهای توسعه یافته ای مانند آلمان و ژاپن، ادامه داد: این اقتصادها نتیجه کار گروهی و دست در دست هم دادن جامعه و نتیجه فرهنگی است که انسان ها بتوانند مشکلات جمع را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
ماجراجوی های بیرانوند درون دروازه تیم ملی همچنان ادامه دارد و این دروازه بان کلین شیت شماره دوازده خود را هم در چهاردهمین دیدارش برای ایران به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
وزیر آموزش و پرورش گفت: رئیس جمهوری در ساعات آغازین صبح روز جمعه دهم شهریورماه جاری در تماس تلفنی پیگیری جدی ابعاد مختلف حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی در شهرستان داراب فارس را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
رسانه های انگلیسی زبان در بررسی و بازتاب گفت وگوی اخیر تلویزیونی رییس جمهوری ، بخش های برجام، رویکرد ضد ایرانی ترامپ و سیاست خاورمیانه ای کشورمان را برجسته کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل هلدینگ اکتشاف و تولید غدیر هدف نخست از توافقنامه نفتی سه جانبه با کشورهای ترکیه و روسیه را مشارکت در سرمایه گذاری و توسعه میادین نفت و گاز داخل کشور و در مرحله بعد دسترسی به بازارهای بین ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
کارشناس فوتبال در مقایسه سرمربی تیم ملی فوتبال یا سرمربی سابق تیم ملی والیبال، به یک نگرانی بزرگ رسید؛ اینکه وضعیت فوتبال ایران بعد از کی روش چه خواهد شد؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
چین با استقبال از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اعلام کرد که همکاری و تلاش های جمهوری اسلامی ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در این راستا ارزشمند و قابل ستایش است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
محمدعلی نجفی، شهردار تهران در پیامی حادثه واژگون شدن اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی که منجر به جان باختن و مصدوم شدن آن ها شد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تأمین منافع و امنیت، انتقال فرهنگ و ارتقاء توانمندی رزمی و دفاعی کشور از مهم ترین اهداف اعزام ناوگروه های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
مشاور وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویان از ارائه بیش از 30 نوع غذا در رستوران های دانشگاه ها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱    
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش گفت: به زودی شهردار تهران جهت قرائت سوگندنامه در صحن شورا حضور خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از توسعه حمل و نقل عمومی در 4 سال آینده خبر داد و گفت: در این بخش تلاش می شود خطوط مترو متناسب با جمعیت شهر توسعه یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
عضو شورای شهر تهران ری و تجریش پیشنهاد داد اعضای شورا با مقام معظم رهبری دیدار داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
ایران به عنوان کشور بزرگ ، بسیار قدرتمند است اما همان قدر به خاطر تمدن بزرگ این ملت ، ملت صبوری نیز می باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
این در شأن ملت ایران نبود که کشتی ها در کشور همسایه لنگر بیاندازند و لنج ها بروند کالا را به ایران بیاورند. ما باید چه می کردیم؟ باید با حکمت، درایت و مصلحت اندیشی از شرّ دشمن خلاص می شدیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
احمد مسجدجامعی عضو شورای پنجم تهران گفت: شهردار تهران باید در دولت حضور پررنگ داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
ممکن هست بالاخره من عقبه ی موضوع را نمی دانم. منتهی ممکن هست که این در یک درواقع نبرد اقتصادی بین کسانی که دوست دارند علاقه دارند بازار ایران را برای خودشان هم بکنند باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
عضو شورای شهر پنجم تهران با تشریح 7 دستاورد شهرداری نجفی برای تهران، درباره مشکلات و چالش های امروز شهر تهران و شهرداری از جمله گلوگاه های رانت و فساد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱    
حقوق شهروندی برای این است که به قوانین و مقررات احترام بگذاریم و مردم به واسطه آن احساس آزادی و آرامش کرده و عدالت به طور یکسان میان همه مردم اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۷    
اکنون به لطف خدا و همت مردم بیدار و انتخابگر شورای اسلامی شهر تهران تشکیل شد و شهردار نیز انتخاب و معرفی گردید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۵    
معاون رییس دولت اصلاحات تاکید کرد: معتقدم که دولت دوازدهم باید دولتی کارامد باشد و با توجه به اینکه نیروهای کارامدی در جریان اصلاحات حضور دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
روزنامه لس آنجلس تایمز با بیان اینکه ایران به تعهدات خود در توافق هسته ای پایبند بوده، گفته اختلافات دو کشور در حوزه های غیرهسته ای ارتباطی به برجام ندارد و واشنگتن باید به این توافق پایبند باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
حدود معاینه فنی از فردا سختگیرانه تر می شود منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: افرادی برای مذاکره با انصراف دهندگان از لیست 7 نفره نامزدهای شهرداری مشخص شده اند که در صورت امکان انصراف خود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
روابط عمومی وزارت اطلاعات به دنبال انتشار برخی اظهار نظرها و اخبار در رسانه های گروهی مبنی برتفاوت دیدگاه وزارت اطلاعات با ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره برآورد حجم قاچاق سالانه کالا در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
در بخشی از نامه قالیباف آمده است: چاره ای جز تکیه بر جوانان در انجامِ کارهایِ بزرگ و ماندگار نیست و یکی از کارهای بزرگ جسارتِ خود انتقادی و متحوّل کردن اصول گرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه الکامپ اعلام کرد: در دولت جدید قطعاً در کابینه خواهم بود اما در وزارت ارتباطات نیستم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
عضو منتخب شورای پنجم شهر تهران معتقد است: یکی از مشکلاتی که می تواند در دوره آینده بر سر راه توسعه تهران ایجاد شود، مساله شخص محوری در انتخاب شهردار به جای برنامه محوری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
اسامی منتخبین هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
حتی تصور مذاکرات دوباره هسته ای با آمریکا، خطرناک است و در صورت شکست این توافق، دستیابی به توافقی دیگر غیر ممکن خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
عضو منتخب شورای شهر تهران با بیان اینکه پیش نویس میثاق نامه شهردار آینده تهران در کمیسیون حقوقی و نظارت این شورا تهیه شده است، گفت: اصل پاسخگویی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
این مواد مخدر شامل همان متادون و موادی رقیق تر از مواد مخدر پیشین می شود و اختیار تصمیم گیری درباره آن نیز برعهده آیین نامه ای که قرار است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۷    
به گزارش تابنوس به نقل از افکارنیوز، برنامه 90 شب گذشته روی آنتن رفت و به اتفاقات فوتبالی هفته گذشته کشورمان پرداخت. بیشتر تمرکز این برنامه به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مربوط می شد و دیدارهای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۷    
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی روبرو هستند، گفت: بهبود وضعیت کشور مستلزم عقلانیت، تدبیر، امنیت پایدار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۷    
رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان در پی اعتراضات مردم برای استعفای وی و رئیس جمهوری افغانستان از سمت های خویش متعاقب حمله خونین کابل گفت که اگر استعفا موثر واقع می شد، کناره گیری می کردم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۷    
رئیس انجمن علمی داروسازان ایران، گفت: حل مشکل صنعت داروسازی کشور پیش از آنکه به ساختار غیرخصوصی و یا خصوصی مربوط باشد، به دخالت های غیر کارشناسی در اقتصاد دارو باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۱    
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه موضوع امنیت بسیار مهم است، فرمودند: کاندیداها مراقب باشند به خاطر خطای در تشخیص، طراحی نیمه کاره دشمن را تکمیل نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۱    
لیست نهایی اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر تهران دقایقی پیش اعلام شد و بر این اساس اعضای 21 نفره این لیست به شرح زیر است:
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۱    
دو طیف سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا لیست های نهایی شده خود برای پنجمین انتخابات شورای شهر تهران را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۱    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به روحانی گفت: من متاسفم این را بگویم که شما سایتی با عنوان کارورزی بالا می آورید که این دزدی آشکار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۱    
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت :معتقدم باید تحریم را یک فرصت بدانیم. کشور ما بجای اینکه در مقابل تحریم ها کوتاه بیاید باید خود را مقاوم بسازد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۱    
نماینده مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس، گفت: کاندیداها در اعلام اموال خود و اطرافیانشان به مردم فرا فکنی نکنند.
مشاهده نتایج بیشتر...