دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۱۹:۰۹Apr 2020 6

پایگاه خبری تابنوس (tabnos.ir)

 
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو سابق شورای شهر در پاسخ به این سوال که آیا مردم به پای صندوق های رای می آیند گفت: ما مردم نجیب، با حیا و با آبروی داریم که همه آنها انقلاب نظام و رهبری را دوست دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: برخی از خصوصی سازی ها بر فنا دادن اموال مردم، بیت المال و دولت است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: تا این لحظه 13 هزار و 896 نفر داوطلب ثبت نام خود را نهایی کرده اند که در قیاس با دوره قبل بیش از 15 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ستاد انتخابات کشور حاضر شد تا برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۸۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه ای در خصوص حضور خود در انتخابات مجلس یازدهم، تاکید کرد: هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار و فعالیت در این یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر کشور در واپسین دقایق مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس برای بازدید، وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی بار دیگر ادعاهای دیگر مقامات این کشور مبنی بر آمادگی رئیس جمهور آمریکا برای گفتگوی بدون پیش شرط با ایران را تکرار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: درمجلس آینده باید با چهره های نو و جوان روبرو شویم البته جوانانی که پختگی و تجربه لازم را برای قانون گذاری و شناخت دقیق از امورات کشور داشته باشند در این صورت می توانیم ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با بیان اینکه به خودروسازان بارها تذکر داده ایم و از آنها خواسته ایم، خودروهایی که تولید می کنند، استانداردهای لازم را داشته باشد، گفت: خودرویی که ایمنی کافی نداشته و استاندارد نباشد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر قالیباف در شب چهارم سفر به استانهای خراسان جنوبی و رضوی، به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و در همایش حماسه مقاومت و یادبود سردار شهید ولی الله چراغچی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر قالیباف در شب سوم سفر به استانهای خراسان جنوبی و رضوی، به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، در جمع مردم نیشابور
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر ضعف در حوزه مدیریت و ناکارآمدی را حل و ساختارها را اصلاح کنیم و از روحیه خودباختگی در مقابل غرب دست برداریم، مشکلات برطرف می شود
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۲    
حسین نیک منش رییس سازمان جوانان و دانشجویان حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در اولین جلسه شورای مرکزی بعد از مجمع عمومی دبیرکل و هیات رئیسه حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) برگزیده شدند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ماجرا از بامداد پنج شنبه 14 شهریور آغاز شد. وقتی یکی از نزدیکان خانواده صدرالساداتی در کانال تلگرامی خود از مفقود شدن برادران صدرالساداتی و همراهانش خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: گام سوم کاهش تعهدات برجام روز گذشته بنا به دستور رئیس جمهور رئیس شورای عالی امنیت ملی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
انتقال پایتخت شدنی است و هزینه ای هم برای دولت ندارد؛ این نتیجه تحقیقات برخی از پژوهشگران است که معتقدند دولت به راهکارهایی که نشان می دهد می توان پایتخت را تغییر داد، بی توجهی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت هیچ علاقه ای در بحث ورود به قیمت گذاری ندارد اما وقتی ببیند در حق مردم اجحاف می شود وظیفه آن است که ورود کند و بازار را به تعادل برساند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی در تالار اجلاس طهران اولین کنگره ملی حزب همدلی مردم تحول خواه با انتخاب اعضای شورای مرکزی و علی البدل و بازرسین در حضور بازرسان و نمایندگان وزارت کشور با بخشی از اعضا حزب در سراسر کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هر موقع مسئولین تصمیم لازم را درباره اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجام اتخاذ کنند، سازمان آمادگی دارد آن تصمیمات را در اسرع وقت عملیاتی کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با اشاره به پرتاب ماهواره ناهید یک گفت: ماهواره ناهید یک آماده تحویل به وزارت دفاع است و به زودی تحویل داده خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
میعاد صالحی به عنوان مشاور علمی و فناوری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با انجمن ها تفاهم کرده ایم در مواردی که منع قانونی وجود نداشته باشد، تصدی گری را به خودشان بدهیم به این شرط که مسئولیت آن کار را نیز پذیرا باشند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۱۴۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه تاکید کردند: با قدرت در مقابل توطئه سعودیها و اماراتیها برای تجزیه یمن بایستید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی شورای شهری ها برای انتخاب هیأت رئیسه در دوم شهریور گفت: قصد ندارم سخنگوی شورای شهر شوم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی به آمریکا هشدار داد که اگر واقعا خواهان امنیت دریانوردی در خلیج فارس است، باید از رفتارهای بی ثبات کننده اش دست بکشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۱   + ۱۷۶ سایت دیگر  
آیت الله جنتی به عنوان دبیر و کدخدایی به عنوان قائم مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان ابقا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ساخت شهرک های لاکچری نظیر باستی هیلز در لواسان در نظام اسلامی تعجب برانگیز است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: در حالی که مشغول انجام وظیفه رسمی خود در سازمان ملل متحد هستم فقط به حضور در سه مکان محدود شده ام!
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: یکی از تحولات دستگاه قضا تحقق بخشیدن به اصل کرامت انسانی است که از مهمترین مواد سند تحول قضایی است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در نبرد اقتصادی، ورق به نفع جمهوری اسلامی ایران برگشته و اگر کمی تدبیر کنیم و اجازه دهیم بازار کار خودش را انجام دهد قطعاً به نتایج خوبی می رسیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۰۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه انگلیس خبیث دزدی دریایی می کند و کِشتی ما را می دزدد؛ جنایت می کند و شکل قانونی به آن می دهد، فرمودند: جمهوری اسلامی این خباثت ها را بی جواب نمی گذارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۰۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: قرار ما این نیست که از غنی سازی 4.5 درصد عبور کنیم، فعلا در این سطح می مانیم. غنی سازی همانند قطاری سریع السیر است که ایستگاه بعد از 4.5 درصد، 20 درصد است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه تحریم ها تأثیری در فروش نفت ایران ندارد، گفت: اجازه نمی دهیم خللی در فروش نفت ایران ایجاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۶۷ سایت دیگر  
پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح روز شنبه 22 تیرماه به صورت علنی در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاصی کشکولی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفت: بنده بارها گفتم و باز هم می گویم، واقعاً از وضع اقتصادی و معیشتی مردم احساس شرمندگی می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با یادآوری مخالفت های اتحادیه اروپا با تحریم ها و قوانین فراسرزمینی گفت: ادعاهای لندن درباره توقیف نفتکش حامل نفت ایران به لحاظ حقوقی قابل اعتنا نیست و از انگلیسی ها می خواهیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه چین به تصمیم آمریکا برای فروش تسلیحات به تایوان اعتراض کرد و در این باره هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره ای به انصراف نمایندگان از استیضاح وزرا با وعده آپارتمان گفت: برخی از نمایندگان با همین رویکرد رد صلاحیت شدند و شورای نگهبان هم در این قضیه وارد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به مطرح شدن خبر حضور احتمالی اش در تیم لیگ برتری لیورپول واکنش نشان داد و گفت: باشگاه زنیت باید در این مورد اظهار نظر کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه واقعاً فکر نمی کردیم دولت روحانی اینقدر ضعیف باشد، گفت: بسیاری از مشکلات ناشی از ضعف مدیریتی بوده و مجلس هم دولت زده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری انگلیس از مذاکره لندن و واشنگتن در زمینه تشکیل یک ائتلاف نظامی در خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
حکومت قطر نیز در سال های اخیر به خاطر سیاست هایش به طور مکرر در تعاملات خود با عربستان به مشکل برخورده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ژنرال مارک میلی، نامزد کاخ سفید برای تصدی پست ریاست ستاد مشترک ارتش ایالات متحده، اعلام کرد که واشینگتن تلاش می کند ائتلافی را تشکیل دهد تا کشتی های تجاری با اسکورت ناوهای نظامی در منطقه تردد کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه ایران از سقف 300 کیلو اورانیوم غنی شده و غنای 3/67 عبور کرده است، تاکید کرد: هیچ نقض پادمانی و پروتکل الحاقی اتفاق نیفتاده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی والیبال به موضع اخیر این فدراسیون در قبال اتفاقات فرودگاه شیکاگو برای تیم ملی ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع ژاپنی از عدم تمایل این کشور برای شرکت در ائتلاف نظامی آمریکا در خلیج فارس خبر داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر در مصاحبه با یک رسانه غربی عنوان داشت که آمریکا معتقد است با افزایش فشارها می تواند ایران را وادار به مذاکره کند اما تهران با این روش سر میز گفتگو حاضر نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به برگزاری انتخابات گفت: امسال هم مردم با حضورشان ثابت می کنند که سیاست آمریکا سیاست شکست خورده است. مهم نیست چه کسی پیروز می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: هدف ما افزایش تاب آوری تهران است؛ این که تهران باید در مقابل هر حادثه ای، حتی بحران های اجتماعی، تاب آوری خود را حفظ کند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: توقیف نفتکش ایرانی، نشان از آن دارد که انگلستان همچنان به سیاست راهزنی ادامه داده و عملا پایبند به برجام نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
به هر روی در صورتی که قالیباف به ریاست بنیاد مستضعفان برسد قطعا برای انتخابات کاندیدا نخواهد شد و ترجیح می دهد نقش خود را احتمالا به حزب نزدیک به خود واگذار کرده و کار خود را در بنیاد کلید بزند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۷   + ۵۷ سایت دیگر  
سفیر هندوستان در ایران با تاکید بر اینکه به تعهداتمان در بندر چابهار عمل می کنیم از افزایش 30 درصدی تجارت بین ایران و هندوستان در یک سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: تفکر در نیروهای مسلح ایران برخلاف سایر کشورهای جهان، تولید بومی است و مسئولیت این تولید بر عهده وزارت دفاع قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
شهردار تهران از توافق برای پرداخت بخشی از بدهی های پیمانکاران از محل اموال بلوکه شده شهرداری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از بررسی و پالایش بیش از 6 میلیون شماره حساب بانکی متعلق به افراد حقیقی و حقوقی و اتباع بیگانه فعال در عرصه پولشویی و قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی عملیات جاسوسی ادعائی این رژیم در ایران را با اطلاع رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۲۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری، برجام را به نفع همه ملت ها، منطقه و جهان دانست و با تاکید بر اینکه بهترین راه برای آمریکا بازگشت از خطای خود است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هفته گذشته در نوزدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بهم پیوسته منابع آب حوضه آبریز زاینده رود در وزارت نیرو با دستور مساعد وزیر نیرو مقرر شد آب مورد نیاز کشت تابستانه کشاورزان استان اصفهان تامین شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری تهران از بررسی طرح ترافیک جدید شهر تهران در کمیته ترافیک استانداری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: پیش بینی ما احتمال افزایش مراجعات مردم در رابطه با خودرو به سازمان تعزیرات است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۱۴ سایت دیگر  
رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه حج یک کار سیاسی است، خاطرنشان کردند: اینکه بگویند حق ندارید به آمریکا بگویید بالای چشمت ابروست، یک حرکت سیاسی شیطانی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت توسعه رایزنی و همکاری های ایران و ارمنستان در عرصه های سیاسی، اقتصادی و بین المللی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: کسی در دولت به اینستکس اروپا امید نبسته اما راهش را هم نبستیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۶۶ سایت دیگر  
اسامی بازیکنان تیم فوتبال امید به منظور حضور در اردوی آماده سازی تیرماه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور: امروز اینستکس تنها سازوکاری بدون پول است و اینستکسِ توخالی به هیچ دردی نمی خورد، اما اگر اینستکس فعال شده و پول فروش نفت ایران به آنها به واسطه آن حاصل شود با وجود ایرادات آن ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف گفت: اینستکس اگر عملیاتی شود مقدمه ای برای اجرای آن 11 تعهد است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بر این باور است که باید نقدینگی سرگردان در کلانشهر ها به سمت معماری و شهرسازی در کلانشهر ها سوق داده شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه پیشین انگلیس و یکی از گزینه های اصلی نخست وزیری این کشور تعامل با ایران را راه صحیح پیش رو برای لندن و منطقه دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت درباره اجازه ندادن به بازگشت نفتکش ایرانی که برای تعمیر در عربستان پهلو گرفته است، تصریح کرد: مقامات ایرانی از طریق شرکت ملی نفتکش، ماجرای نفتکش را دنبال می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حباب برخی بخش های موثر بر مسکن ترکیده و به قیمت واقعی خود نزدیک می شود به شهروندان توصیه کرد که برای خرید مسکن شتاب نکنند تا قیمت ها واقعی شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس باشگاه ترابزون به شایعات نقل و انتقالاتی این تیم پاسخ داد و درباره بازیکن ملی پوش و ایرانی این تیم نیز صحبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران در دیدار تدارکاتی مقابل کره جنوبی به نتیجه تساوی رسید تا رکورد هشت سال نباختن به کره ای ها پابرجا بماند و سرمربی جدید هم راه کی روش را ادامه دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از تعیین ترکیب دبیران هیئت رئیسه مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۸   + ۵۰ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برخلاف ادعای امروز باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این تیم را ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گفت: ایرادات انتظامی و امنیتی "طرح زیست شبانه" با هماهنگی نیروی انتظامی برطرف خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سیل خوزستان تمام شد اما اکنون مردم نگران بیماری های پس ازآن هستند، مشکلاتی نظیر بیماری های روده ای یا پوستی خطری است که پس از سیل مردم را تهدید می کند و باید کنترل ها در این زمینه تقویت شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
مجلس بنا به بودجه پیشنهادی دولت، میزان افزایش حقوق کارمندان در سال 98 را تصویب و سازوکار آن را به گونه ای طراحی کرد تا عدالت به سمت کسانی باشد که از پایه حقوق درآمدی کم تری برخوردار هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهوری اسلامی ایران توسعه بندر چابهار را در ترانزیت کالا در منطقه بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: ایران می تواند امن ترین و بهترین مسیر ترانزیتی برای کالاهای تاجیکستان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 500 هزار واحد مسکن مهر کشور تعیین تکلیف می شوند و تلاش می کنیم پرونده مسکن مهر تا پایان سال بسته شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های لیگ ملت های 2019 از سد تیم ملی چین گذشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت کشور گفت: 16 خردادماه آخرین مهلت پذیرش استعفای مقامات برای داوطلبی در انتخابات مجلس است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دغدغه خانه دار شدن مردم را با واگذاری زمین دولتی به انبوه سازان برطرف می کنیم، گفت:در صورت تملک اراضی، شرکت راه آهن قطار حومه ای اندیشه را خواهد ساخت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده شکایت از مهناز افشار و احضارش به دادگاه هم گفت: خبری که من درباره پرونده خانم مهناز افشار دارم این است که ایشان تا الان به ایران نیامده اند اما ما از این نیامدن تلقی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی به سران کشورهای اسلامی در اجلاس مکه، گفت: معامله قرن توطئه ای برای نابودی آرمان فلسطین، توسعه اشغالگری و تجاوز به همه کشورهای اسلامی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۰   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در حکمی علی ربیعی را به عنوان دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که عرضه بنزین به خودروها از 20 مردادماه امسال فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: منتظر ارائه گزارش تیم داوری و سایر مقامات برگزار کننده دیدار سپاهان و پرسپولیس هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با چند اقدام اساسی و جدی رونق ساخت و ساز در حوزه مسکن را دنبال می کنیم، سه گام برای تحریک سمت عرضه مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: 8 آبان 97 گفت وگویی با میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران در ارتباط با حواشی پیش آمده پیرامون زندگی این دو نفر بعد از ازدواج پرحاشیه شان داشتیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی آمادگی برای گفتگو و مذاکره با ایران شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از انتقال پیکر همسر دوم شهردار اسبق تهران به مرکز پزشکی قانونی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
هیچ یک از 21 عضو شورای شهر تهران که سرخوش از پیروزی قاطع بر رقبایشان در انتخابات، محمدعلی نجفی را برای هدایت شهرداری تهران روانه ساختمان بهشت کرده بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ستاره اسپانیایی پس از وداع از فوتبال و باشگاه السد به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
صبح امروز خبر قتل میترا استاد، همسر دوم شهردار سابق تهران اعلام شد و گمانه زنی ها از آشنا بودن قاتل خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش تابنوس قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران ضمن تایید خبر بازداشت و اعتراف محمدعلی نجفی به قتل همسرش به خبرنگار مهر گفت: نجفی به پلیس آگاهی مراجعه و به قتل همسرش اعتراف کرد. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۸۰ سایت دیگر  
پس از برکناری جواد رمضان نژاد از مدیریت شبکه پنج، معاون سیما در حکمی سعید اشناب را به مدیریت این شبکه منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
همسر دوم محمد علی نجفی ؛ سیاستمدار؛ وزیر و شهردار سابق تهران ظهرامروز هفتم خرداد ماه با شلیک 2 گلوله در حمام خانه اش واقع در منطقه سعادت آباد به قتل رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
منابع آگاه در دولت هند اعلام کردند دولت جدید این کشور به دنبال برگزاری هر چه زودتر مذاکرات با ایران برای آغاز واردات نفت با استفاده از ارز روپیه برای عبور از تحریم های آمریکا است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به نحوه ورود این فراکسیون به انتخابات هیات رییسه مجلس، معرفی کاندیدای ریاست مجلس از سوی فراکسیون امید را موجب توافق دو فراکسیون سیاسی دیگر بر سر ریاست مجلس و کرسی نایب ...
مشاهده نتایج بیشتر...