یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۹:۱۲Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 - tasnimnews.com

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 1 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 2 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 3 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 4 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 5 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 6 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 7 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 8 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 9 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 10 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 11 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 12 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 13 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 14 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 15 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 16 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 17 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 18 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 19 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 20 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 21 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 22 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 23 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 24 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 25 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 26 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 27 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 28 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 29 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 30 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
مدیرعامل تنها شرکت تولیدکننده چادر مشکی در کشور جزئیاتی از پشت پرده قاچاق پارچه و چادر به کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
کشتی گیر آزادکار کشورمان گفت که همانند سرباز در خدمت تیم ملی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
مدیرفنی باشگاه نایمخن هلند معتقد است که علیرضا جهانبخش باید گامی بردارد که در قدم بعدی تیم های بزرگ دنیا به سراغ او بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۵    
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۳    
گرگان – تیم گنبد کاووس عنوان قهرمانی مسابقات دو و میدانی نونهالان و نوجوانان دختران سومین المپیاد ورزشی استان گلستان را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۶    
تصادف خونین در محور قطرویه به سیرجان 7 نفر را به کام مرگ کشاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۲    
1- پنج دهه قبل، ژان پل سارتر، فیلسوف منتقد فرانسوی درباره چگونگی نفوذ غرب در کشورهای جهان سومی نوشته بود؛ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۳    
دبیرکل فدراسیون فوتبال سوئد از پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران توسط سامان قدوس افسوس خورد و گفت: عالی بود اگر او را در تیم ملی سوئد می دیدیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۳    
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در ایجاد استقلال کشور در سه زمینه امنیت، اقتصاد و فرهنگی مؤثر است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۱    
امیرعلی تنها فرزند شهید اکبر زوار جنتی کودکی 20ماهه است که با لباس فرم نظامی در مقابل صفوف همرزمان پدر ایستاده و با نگاه کودکانه اش بغض ها و هق هق گریه های دوستان پدر را به نظاره نشسته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۱    
رشد تسهیلات مسکن یعنی تحریک تقاضا از محل بدهی، در حالی که مشکل در درآمد متقاضیان مسکن است...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۱    
با وجود قفل ترافیکی و سایر مشکلات عدیده برگزاری نمایشگاه کتاب در هسته مرکزی شهر، رفع نکردن مشکلات زیرساختی شهر آفتاب بار دیگر مسئولان را ناگزیر کرد تا نمایشگاه کتاب را به مصلی منتقل کنند...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۱    
امسال بین بیست و نهم فروردین که روز ارتش است، با سوم شعبان (سی ویکم فروردین) که روز پاسدار است، دو روز فاصله بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۵    
نگاهی به سال های گذشته عمر انقلاب اسلامی نشان می دهد حضور سپاه پاسداران در عرصه های مختلف توانسته نظام جمهوری اسلامی را در مقابل بسیاری از چالش ها و معضلات اقتصادی، سیاسی و امنیتی بیمه کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۵    
با تصمیم کمیته ملی المپیک، کاروان ایران در بازی های آسیایی جاکارتا از البسه داخلی استفاده می کند، تصمیمی که در راستای حمایت از شعار سال 97 اتخاذ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۵    
رویکرد هنر و تجربه ای و فرمالیستی آثار ایرانی کام مخاطبان خارجی را تلخ کرد
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۷    
رئیس جمهور سوریه نشان افتخار فرانسه را پس فرستاد، نشانی که فرانسوی ها آن را عالی ترین نشان کشورشان می دانند، اما سوری ها می گویند نشان کشوری که خود را برده تابع امریکا کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۶    
استاندار فارس گفت: در پهنه ادب پارسی، سعدی نردبان سخن را به خوبی پیمود و چراغ معرفت را روشن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۰    
حوزه/ دکتر عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفر به عراق با حضرت آیت الله حکیم از مراجع نجف دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان کاوه دچار انفجار و آتش سوزی شد که با تلاش ماموران آتش نشانی از گسترش آن جلوگیری و مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۸    
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: دیدار با بوسنی مهمترین مسابقه مرحله مقدماتی لیگ جهانی بود که در واقع برنده فینال زودرس شدیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۰    
تیم ملی والیبال نشسته کشورمان موفق شد در دیدار با بوسنی به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۵    
روز دوم رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته مردان در تبریز با دومین پیروزی تیم ملی ایران خاتمه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
محمدمهدی رشادتی امام سجاد(ع) فرمود: ... ان احب الامور الی الله ثلاثه: القصد فی الجده والعفو فی المقدره والرفق بعبادالله و ما رفق احد باحد فی الدنیا الا رفق الله به یوم القیامه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
امنیت روانی شامل دو نوع امنیت فردی و جمعی می شود. امنیت روانی جمعی زیرشاخه امنیت اجتماعی است. امنیت روانی زمانی تامین می شود که شخص از علل و عوامل اضطراب و تشویش در امان باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
محمداحسان آزادی در مطلب حاضر نویسنده با بررسی و تحلیل گناه کبیره رشوه خواری، نگاه قرآن را درباره این منکر بزرگ تشریح کرده و به برخی از آثار رشوه گیری اشاره نموده است. *** ویژگی صاحبان قدرت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
گالیا توانگر در تعریف جدید سواد آمده که افراد باسواد، باهوش و خلاق کسانی هستند که توانایی ایجاد شغل برای خود را دارند. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
سخنگوی اورژانس مازندران با اشاره به واژگونی مینی بوس در محور گلوگاه - دامغان، گفت: واژگونی مینی بوس در گلوگاه تاکنون یک کشته و 11 مصدوم برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۸    
خبرگزاری شبستان: مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه شناسایی و برطرف کردن آسیب های دوره اول مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان را نقطه قوت دوره دوم آن دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۲    
دادستانی سوئیس همتایان بین المللی خود را به همکاری هرچه بیشتر در پرونده فساد فیفا فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۹    
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با 101 محصول در بخش بازار سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حاضر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۷    
وزیر امور خارجه در پیامی خطاب به دکتر رزاقی آذر از اقدام شایسته وی در دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۳    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عبادت از ویژگی های امام حسین(ع) است، گفت: سیدالشهدا(ع) فرمود روز قیامت انسان هایی احساس امنیت می کنند که در دنیا حالت خداترسی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۰    
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید در دریای عمان سبب شد ارتفاع موج در دریای عمان به 2 متر برسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از فیلترینگ تلگرام ظرف چند هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۰    
سخنگوی ریاست اجرایی دولت افغانستان اعلام کرد که مذاکرات درباره زمینه سازی برای بازگشت ژنرال دوستم جریان دارد اما این مذاکرات تاکنون موفقیت آمیز نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۹    
دو حزب نواز و مردم به عنوان احزاب حاکم و اپوزیسیون با توافق یکدیگر، نام نخست وزیر دولت موقت پاکستان را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۸    
در حالی که ترکیه اخیرا بیش از 6 هزار و 800 پناهجوی افغان را اخراج کرده سخنگوی وزارت امور مهاجرین افغانستان اعلام کرد که آنکارا بدون هماهنگی با این وزارتخانه پناهجویان را بطور اجباری اخراج کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به موضوع حمایت از کالای ایرانی در عمل و نه فقط در شعار باید توجه جدی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۵    
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان پیروزی ارتش سوریه در منطقه غوطه شرقی در حومه دمشق را شکست و ناکامی آمریکا و عربستان دانست و گفت: گروه مسلح جیش الاسلام ساخته و پرداخته این دو کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۹    
افکنده شدن سایه مرگ بر سر بیماران کلیوی در یمن به سبب تجاوزات مستمر سعودی ها، مورد تمسخر قرار گرفتن حکومت سعودی در شبکه های اجتماعی منطقه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۴    
سالهاست که تولیدکنندگان ایرانی برای فروش محصولاتشان از مارک خارجی استفاده می کنند. سری به صنف مارک فروشان زدیم. افرادی که می گویند این ایام سفارش مارک ایرانی نسبت به قبل رونق گرفته.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه درمانگاه بزنجان بافت به زودی افتتاح می شود گفت: تمام کارهای این درمانگاه به پایان رسیده و آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه شاهد رشد وجود جنس خارجی در کشور هستیم و افزایش تقاضای ارز نشان می دهد که قاچاق در کشور کاهش نیافته است، گفت: 8 میلیون بیکار در کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۳    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که با توجه به درخواست شهرداری برای آماده سازی شرایط اجرای طرح ترافیک 97، اجرای این طرح از نیمه اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۰    
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: توان بالای بازدارندگی جمهوری اسلامی و ترس دشمنان از این توانمندی مرهون جانفشانی شهداست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتش با خانواده شهیدان محمد رضا کلاته بجدی ، شهید حسین حسنی و سرهنگ جانباز محمد حسین مهربان دیدار و ضمن دلجویی از مقام شامخ این عزیزان تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
یک منبع امنیتی سوری اعلام کرد: تیم ارزیاب امنیتی همراه هیئت بازرسان سازمان منع سلاح های شیمیایی برای ارزیابی اوضاع امنیتی در شهر دوما وارد این شهر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
استاندار کرمان با اشاره به اینکه نخستین منطقه ویژه گردشگری کشور در شهداد احداث می شود گفت: احداث نخستین منطقه ویژه گردشگری در شهداد کرمان پیگیری خواهد شد و مجوز آن را خواهیم گرفت و در حال حاضر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
رئیس جمهور لبنان به ژنرال بلندپایه آمریکایی تاکید کرد کشورش اجازه هرگونه تجاوز به خاک خود را نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
تیم اصفهان با پیروزی مقابل خراسان رضوی به عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان دست پیدا کرد
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعالت تاکید کرد: با اجرای بخشی از پروژه دولت الکترونیکی، قاچاق گوشی تلفن همراه به صفر نزدیک می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۷    
تهران- ایرنا- نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی درحاشیه شرکت در اجلاس کمیته بین المللی المپیک در بانکوک از غرفه ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۱    
باشگاه آرسنال امروز اعلام کرد که آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها پس از 22 سال این تیم را ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۶    
آوارگان عفرین که بخشی از آنها به شهرک های نبل و الزهراء پناه برده اند، تأکید می کنند: مردم این مناطق در هیچ زمینه ای کوتاهی نداشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۶    
رحیمی گفت:با ورود تدریجی سکه های پیش فروش شده به بازار از یک ماه آینده و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، قیمت ها کنترل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۷    
هافبک - مهاجم تیم فوتبال پارس تمایل دارد، همچنان به حضور در این تیم لیگ برتری ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۲    
برخی منابع در دولت آمریکا گفتند که کاخ سفید درحال بررسی ارایه "پاداشی" به عربستان در صورت موافقت ریاض با اعزام نیروهای عربی به سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۸    
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبرداد و گفت: این سامانه بارشی نیمه شمالی و بخش هایی از جنوب را تحت تأثیر قرار می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
امام جمعه کرج با بیان اینکه این روزها عده ای به سپاه هجمه می کنند، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تلاش می کند چهره سپاه را نزد مردم تضعیف کرده و زیرسئوال ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
دومین روز از رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته مردان در تبریز با ثبت اولین پیروزی در کارنامه تیم روسیه پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: طرح ترافیک 96 همچنان معتبر است و دارندگان مجوز طرح ترافیک 96 می توانند به محدوده طرح وارد شوند ضمن اینکه طرح ترافیک 97 از 15 اردیبهشت اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه تهران با 3 چالش عمده زیست محیطی آلودگی هوا، پسماند و پساب مواجه است، اظهار کرد: همه ما مسئولیم و حفظ محیط زیست یک شعار ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
رئیس سازمان فنی و حرفه ای با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ مهارت اشتغال در جوانان گفت: 20 مرکز ارتقاء شایستگی های حرفه ای برای دانشجویان در کشور راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی لایحه دولت برای ایجاد مناطق ویژه اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه ظهر امروز اعلام کرد که دو جوان فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه شهید شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: حفاظت از ارزش های انقلاب اسلامی جزو وظایف ذاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و با همین هدف با دستور امام خمینی (ره) این ارگان تأسیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
یک منبع نظامی در وزارت دفاع یمن امروز جمعه از شهادت 18 شهروند یمنی در حمله جنگنده های ائتلاف متجاوز تحت فرماندهی عربستان به استان تعز درغرب یمن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۹    
سرمربی باواریایی ها در آستانه دیدار با هانوفر از دو دروازه بان تیمش تمجید ویژه ای کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۹    
اعضای تیم ملی والیبال نشسته بوسنی امروز در محل برگزاری نماز جمعه در شهر تبریز حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۹    
یک روزنامه روسیه ای از زمان حضور روبرتو مانچینی در رأس کادر فنی تیم ملی فوتبال ایتالیا و جایگزین او در تیم زنیت سن پترزبورگ پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۱    
سوک:فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سپاه پاسداران علاوه بر دفاع مسلحانه در مرزهای مختلف انقلاب و نظام، محرومیت زدایی و سازندگی در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۰    
به گزارش ورزش 11، توحید غلامی در مورد وضعیت سپیدرود در آستانه بازی با فولاد خوزستان گفت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و پیروزی ما برابر تراکتورسازی باعث شد تا در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۴    
مهاجم لهستانی سرخپوشان مونیخی به دنبال جدایی از این تیم و پیوستن به کهکشانی هاست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۶    
سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلو های پایتخت از ایفای نقش خود در این سریال گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۶    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای وضعیت استان های کشور را در پی ورود سامانه بارشی جدید تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
یک وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرد که تل آویو عملیات ترور رهبران جنبش حماس در نوار غزه را از سرخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشگاه های دولتی در رقابت با دانشگاه های آزاد توسعه یافتند گفت: مراکز فنی و حرفه ای دامغان تقویت می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دولت دهم تحرکات اخیر احمدی نژاد را دشمن شادکن دانست و گفت: احمدی نژاد دچار هوای نفس و شیطان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
خطیب نماز جمعه این هفته اهواز با اشاره به احتکار در بازار ارزی گفت: یکی از راه های که می توان با آن ما را زمین بزند جنگ اقتصادی است که عوامل خارجی عوامل داخلی را به خرید دلار وادار کنند تا آن را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
کارشناسان مسائل نظامی و امنیتی می گویند که امارات و مصر در حال فراهم کردن مقدمات برای به کرسی نشاندن پسر معمر قذافی در لیبی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
حجت الاسلام مومنی در حکمی از سوی آیت الله اراکی مسئول هماهنگی دفتر نماینده مردم استان مرکزی در خبرگان رهبری در استان مرکزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به موشک باران اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه در سوریه گفت: رجزخوانی های آمریکا و هم پیمانانش سبب وحدت مسلمین می شود و هیچ اثر دیگری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
شهردار یزد از بازسازی آسفالت های معابر اصلی سطح شهر یزد خبر داد و گفت: نیازمند این هستیم که دستگاه های اجرایی استان طرح ها و پروژه های خود را اعلام کنند تا پس از آن بتوانیم کار بازسازی آسفالت های سطح ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۵    
گروه مسابقات فیلم سینمایی محمدرسول الله(ص) روز اول اردیبهشت ماه برای شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن به نمایش در خواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۵    
امام جمعه بندر امام خمینی (ره) گفت: شکست انحصار پیام رسان تلگرام در راستای حفظ منافع ملی آغاز شده است و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و از پیام رسان های داخلی حمایت صورت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۳    
در پایان دور مقدماتی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: جانبازان شهیدان زنده انقلابند و به تعبیر امام جانباز همان شهیدی است که بقایای پیکرش در عالم خاک به جا مانده است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۸    
وزیر بهداشت گفت: شعار امسال که البته باید شعار هر سال باشد این است که باید به فکر سلامتی خود باشیم چرا که سلامتی، یکی از نعمت هایی است که خدا به انسان داده چرا که عقل سالم در بدن سالم است. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۳    
با پایان رقابت های مرحله گروهی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، چهره نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۷    
سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در نوبت عصر روز نخست شاهد رقابت هشت حافظ و قاری خواهد بود که 6 نفر از آنها روشندل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۸    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان با بیان اینکه سپاه پاسداران یک مفهوم عام است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۲    
استاندار در سفر به شیروان و در نشست با منتخبان این شهرستان گفت: امسال، سال دستیابی به اهدافی است که برای خروج استان از عقب ماندگی در شاخص های توسعه ای ترسیم کرده بودیم تا همه شرایط برای جهش اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۹    
به گزارش ایلنا، این گروه به نام و شناخته شده که تا کنون اجراهای زیادی را در تالارهای مختلف کشور به روی صحنه برده اند در این اجرا به سرپرستی کیوان علی محمدی به هنرنمایی می پردازند. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۹    
به گزارش جماران؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در پیامی فرا رسیدن روز پاسدار را تبریک گفت متن این پیام بدین شرح است: سردار سرلشکر محمد علی جعفری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۹    
شرایط پیش فروش عمومی محصولات ایران خودرو (طرح فیروزه ای) اردیبهشت 97 به همراه تخفیف خرید محصول ایرانی و هدیه ویژه همکاری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۹    
تحقیقات و مطالعات جدید متخصصان ثابت کرد افرادی که ازدواج کرده اند در برابر نوعی سرطان کشنده شانس بیشتری برای زنده ماندن و درمان دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۶    
برنامه های رادیو مرکز فارس در روز جمعه 31 فروردین ماه 1397 را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۸:۲۲    
نمایشگاهی از عکس های چهره های نمایشی ایران که حاصل هنر مجید جوانی است با حضور چهره های سرشناس سینما و تئاتر در خانه هنرمندان افتتاح شد.