جمعه ۲۳ آذرساعت ۱۳:۴۱Dec 2018 14

خبرهای خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 - tasnimnews.com

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 1 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 2 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 3 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 4 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 5 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 6 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 7 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 8 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 9 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 10 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 11 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 12 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 13 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 14 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 15 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 16 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 17 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 18 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 19 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 20 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 21 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 22 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 23 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 24 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 25 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 26 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 27 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 28 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 29 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 30 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۷    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۵    
گروه موسیقی روناک با اجرای آثاری از موسیقی فولکلور، سنتی، پاپ و موسیقی بین الملل تازه ترین کنسرت خود را در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۳    
شرایط فروش انواع محصولات ایران خودرو در اردیبهشت ماه 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۱    
امیرعلی تنها فرزند شهید اکبر زوار جنتی کودکی 20ماهه است که با لباس فرم نظامی در مقابل صفوف همرزمان پدر ایستاده و با نگاه کودکانه اش بغض ها و هق هق گریه های دوستان پدر را به نظاره نشسته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۶    
نگاهی به سال های گذشته عمر انقلاب اسلامی نشان می دهد حضور سپاه پاسداران در عرصه های مختلف توانسته نظام جمهوری اسلامی را در مقابل بسیاری از چالش ها و معضلات اقتصادی، سیاسی و امنیتی بیمه کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۴    
با وجود قفل ترافیکی و سایر مشکلات عدیده برگزاری نمایشگاه کتاب در هسته مرکزی شهر، رفع نکردن مشکلات زیرساختی شهر آفتاب بار دیگر مسئولان را ناگزیر کرد تا نمایشگاه کتاب را به مصلی منتقل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۷    
با تصمیم کمیته ملی المپیک، کاروان ایران در بازی های آسیایی جاکارتا از البسه داخلی استفاده می کند، تصمیمی که در راستای حمایت از شعار سال 97 اتخاذ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
رویکرد هنر و تجربه ای و فرمالیستی آثار ایرانی کام مخاطبان خارجی را تلخ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفر خود به عراق با آیات عظام حکیم و مدرسی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
امنیت روانی شامل دو نوع امنیت فردی و جمعی می شود. امنیت روانی جمعی زیرشاخه امنیت اجتماعی است. امنیت روانی زمانی تامین می شود که شخص از علل و عوامل اضطراب و تشویش در امان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۳    
رشد تسهیلات مسکن یعنی تحریک تقاضا از محل بدهی، در حالی که مشکل در درآمد متقاضیان مسکن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۷    
هیچ کس با دیگران در زندگی نرمی نکرد جز آنکه خداوند در روز قیامت با او به نرمی (و نه قهر و شدت) رفتار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۷    
رئیس جمهور سوریه نشان افتخار فرانسه را پس فرستاد، نشانی که فرانسوی ها آن را عالی ترین نشان کشورشان می دانند، اما سوری ها می گویند نشان کشوری که خود را برده تابع امریکا کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی توئیتی از نتیجه اجرای رجیستری به عنوان بخشی از دولت الکترونیکی گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۳    
در مطلب حاضر نویسنده با بررسی و تحلیل گناه کبیره رشوه خواری، نگاه قرآن را درباره این منکر بزرگ تشریح کرده و به برخی از آثار رشوه گیری اشاره نموده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۹    
در تعریف جدید سواد آمده که افراد باسواد، باهوش و خلاق کسانی هستند که توانایی ایجاد شغل برای خود را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۲    
رئیس هیئت دو و میدانی استان گلستان از حضور 145 ورزشکار در رقابت های دو و میدانی سومین المپیاد ورزشی استان گلستان در بخش نونهالان و نوجوانان بانوان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۲    
نمایشگاه عکس های مجید جوانی با عنوان چهره های نمایش ایران در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۸    
تیم اصفهان با پیروزی مقابل خراسان رضوی به عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو بانوان دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۶    
استاندار خراسان شمالی گفت: دولت به طرح های آبیاری نوین کشتورزی تسهیلات بلاعوض می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۳    
مسئول کمیته امور بانوان سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از حضور نمایندگان 28 کشور در بزرگ ترین رقابت قرآنی بانوان جهان اسلام خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۲    
سالهاست که تولیدکنندگان ایرانی برای فروش محصولاتشان از مارک خارجی استفاده می کنند. سری به صنف مارک فروشان زدیم. افرادی که می گویند این ایام سفارش مارک ایرانی نسبت به قبل رونق گرفته.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۲    
فیلم محمد رسول الله (ص) برای شرکت کنندگان سی و پنجمین دوره مسابقات بین الملی قرآن کریم به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۹    
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: با توجه به استقبالی که از پیش فروش با موعد یک ماهه شده است و محدودیت های خطوط تولید سکه طلا در ضرابخانه، پیش فروش با سررسید یکماهه متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۰    
استاندار گلستان گفت: در 6 ماهه گذشته توجه ویژه ای به ارتقا تولید میگو در گمیشان شده و تلاش شده 5 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و 20 میلیارد تومان از محل اوراق خزانه برای احداث و تکمیل کانال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۴    
سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلو های پایتخت از ایفای نقش خود در این سریال گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰    
تحقیقات و مطالعات جدید متخصصان ثابت کرد افرادی که ازدواج کرده اند در برابر نوعی سرطان کشنده شانس بیشتری برای زنده ماندن و درمان دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۵    
وزیر خارجه کشورمان در پیامی به شرکت کننده ایرانی در سمینار علمی - تخصصی در دبی از وی بابت مواضعش در دفاع از خلیج فارس تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۳    
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: حماسه آفرینی شهید نادر مهدوی و همرزمانش در نبرد مستقیم با آمریکا درخلیج فارس و شکستن هیمنه استکبار جهانی سند افتخار مردم شهرستان دشتی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۲    
شامگاه آخرین روز از فروردین ماه 97 تصادف در محور قطرویه به سیرجان 7 کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به موضوع حمایت از کالای ایرانی در عمل و نه در شعار باید توجه جدی شود، چراکه این، یک موضوع ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۵    
به مناسبت اول اردیبهشت ماه به عنوان یادروز سعدی مراسم بزرگداشت این شاعر نامی اواخر شب گذشته با حضور مسئولان و مردم در جوار آرامگاه این شاعر نامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۹    
امسال بین بیست و نهم فروردین که روز ارتش است، با سوم شعبان (سی ویکم فروردین) که روز پاسدار است، دو روز فاصله بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۹    
ماموریت نفوذ به ساختار و تغییر محاسبات مسئولان بر عهده کسانی گذارده می شود که اولا؛ سابقه مسئولیت شناخته شده در نظام داشته باشند و ثانیا؛ به هر علت، از جمله آلودگی به چرب و شیرین دنیا، زندگی اشرافی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
مدیرعامل تنها شرکت تولیدکننده چادر مشکی در کشور جزئیاتی از پشت پرده قاچاق پارچه و چادر به کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
کشتی گیر آزادکار کشورمان گفت که همانند سرباز در خدمت تیم ملی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
مدیرفنی باشگاه نایمخن هلند معتقد است که علیرضا جهانبخش باید گامی بردارد که در قدم بعدی تیم های بزرگ دنیا به سراغ او بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۳    
دبیرکل فدراسیون فوتبال سوئد از پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران توسط سامان قدوس افسوس خورد و گفت: عالی بود اگر او را در تیم ملی سوئد می دیدیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۳    
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در ایجاد استقلال کشور در سه زمینه امنیت، اقتصاد و فرهنگی مؤثر است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان کاوه دچار انفجار و آتش سوزی شد که با تلاش ماموران آتش نشانی از گسترش آن جلوگیری و مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۸    
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: دیدار با بوسنی مهمترین مسابقه مرحله مقدماتی لیگ جهانی بود که در واقع برنده فینال زودرس شدیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۰    
تیم ملی والیبال نشسته کشورمان موفق شد در دیدار با بوسنی به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۵    
روز دوم رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته مردان در تبریز با دومین پیروزی تیم ملی ایران خاتمه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
سخنگوی اورژانس مازندران با اشاره به واژگونی مینی بوس در محور گلوگاه - دامغان، گفت: واژگونی مینی بوس در گلوگاه تاکنون یک کشته و 11 مصدوم برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۲    
دادستانی سوئیس همتایان بین المللی خود را به همکاری هرچه بیشتر در پرونده فساد فیفا فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۹    
قهرمانان مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۳    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عبادت از ویژگی های امام حسین(ع) است، گفت: سیدالشهدا(ع) فرمود روز قیامت انسان هایی احساس امنیت می کنند که در دنیا حالت خداترسی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۰    
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید در دریای عمان سبب شد ارتفاع موج در دریای عمان به 2 متر برسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از فیلترینگ تلگرام ظرف چند هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۰    
سخنگوی ریاست اجرایی دولت افغانستان اعلام کرد که مذاکرات درباره زمینه سازی برای بازگشت ژنرال دوستم جریان دارد اما این مذاکرات تاکنون موفقیت آمیز نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۹    
دو حزب نواز و مردم به عنوان احزاب حاکم و اپوزیسیون با توافق یکدیگر، نام نخست وزیر دولت موقت پاکستان را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۸    
در حالی که ترکیه اخیرا بیش از 6 هزار و 800 پناهجوی افغان را اخراج کرده سخنگوی وزارت امور مهاجرین افغانستان اعلام کرد که آنکارا بدون هماهنگی با این وزارتخانه پناهجویان را بطور اجباری اخراج کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۵    
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان پیروزی ارتش سوریه در منطقه غوطه شرقی در حومه دمشق را شکست و ناکامی آمریکا و عربستان دانست و گفت: گروه مسلح جیش الاسلام ساخته و پرداخته این دو کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۹    
بنا به درخواست شهرداری در آماده سازی شرایط اجرای طرح جدید، "طرح ترافیک 97" از نیمه اردیبهشت اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۹    
افکنده شدن سایه مرگ بر سر بیماران کلیوی در یمن به سبب تجاوزات مستمر سعودی ها، مورد تمسخر قرار گرفتن حکومت سعودی در شبکه های اجتماعی منطقه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه درمانگاه بزنجان بافت به زودی افتتاح می شود گفت: تمام کارهای این درمانگاه به پایان رسیده و آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه شاهد رشد وجود جنس خارجی در کشور هستیم و افزایش تقاضای ارز نشان می دهد که قاچاق در کشور کاهش نیافته است، گفت: 8 میلیون بیکار در کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتش با خانواده شهیدان محمد رضا کلاته بجدی ، شهید حسین حسنی و سرهنگ جانباز محمد حسین مهربان دیدار و ضمن دلجویی از مقام شامخ این عزیزان تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
باشگاه آرسنال امروز (جمعه) اعلام کرد که آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها پس از 22 سال این تیم را ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
رئیس شورای المپیک آسیا و رئیس اتحادیه جهانی کشتی در حاشیه اجلاس کمیته بین المللی المپیک در غرفه فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی حاضر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان برگزار شد و نفرات راه یافته به فینال مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
یک منبع امنیتی سوری اعلام کرد: تیم ارزیاب امنیتی همراه هیئت بازرسان سازمان منع سلاح های شیمیایی برای ارزیابی اوضاع امنیتی در شهر دوما وارد این شهر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
استاندار کرمان با اشاره به اینکه نخستین منطقه ویژه گردشگری کشور در شهداد احداث می شود گفت: احداث نخستین منطقه ویژه گردشگری در شهداد کرمان پیگیری خواهد شد و مجوز آن را خواهیم گرفت و در حال حاضر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
رئیس جمهور لبنان به ژنرال بلندپایه آمریکایی تاکید کرد کشورش اجازه هرگونه تجاوز به خاک خود را نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۶    
آوارگان عفرین که بخشی از آنها به شهرک های نبل و الزهراء پناه برده اند، تأکید می کنند: مردم این مناطق در هیچ زمینه ای کوتاهی نداشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۷    
هافبک - مهاجم تیم فوتبال پارس تمایل دارد، همچنان به حضور در این تیم لیگ برتری ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۲    
برخی منابع در دولت آمریکا گفتند که کاخ سفید درحال بررسی ارایه "پاداشی" به عربستان در صورت موافقت ریاض با اعزام نیروهای عربی به سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۸    
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبرداد و گفت: این سامانه بارشی نیمه شمالی و بخش هایی از جنوب را تحت تأثیر قرار می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۷    
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای از بارش باران در 16 استان کشور طی روزهای آتی خبردادو اعلام کرد: جاده های کوهستانی و نقاط مرتفع 7 استان کشور نیز در دو روز آتی احتمالاً برفی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
امام جمعه کرج با بیان اینکه این روزها عده ای به سپاه هجمه می کنند، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تلاش می کند چهره سپاه را نزد مردم تضعیف کرده و زیرسئوال ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
مهاجم لهستانی سرخپوشان مونیخی به دنبال جدایی از این تیم و پیوستن به کهکشانی هاست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سپاه پاسداران علاوه بر دفاع مسلحانه در مرزهای مختلف انقلاب و نظام، محرومیت زدایی و سازندگی در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار برابر ذوب آهن، با 20 بازیکن راهی اصفهان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان با بیان اینکه هر فردی که حافظ ارزش ها و دستاوردهای نظام باشد پاسدار است گفت: در مفهوم خاص همه ما باید پاسدار انقلاب باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
دومین روز از رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته مردان در تبریز با ثبت اولین پیروزی در کارنامه تیم روسیه پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تیم ما یکی از پرطرفدراترین تیم های ایران است و مسئولان استانی باید به شکل جدی از این تیم حمایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: طرح ترافیک 96 همچنان معتبر است و دارندگان مجوز طرح ترافیک 96 می توانند به محدوده طرح وارد شوند ضمن اینکه طرح ترافیک 97 از 15 اردیبهشت اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه تهران با 3 چالش عمده زیست محیطی آلودگی هوا، پسماند و پساب مواجه است، اظهار کرد: همه ما مسئولیم و حفظ محیط زیست یک شعار ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
رئیس سازمان فنی و حرفه ای با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ مهارت اشتغال در جوانان گفت: 20 مرکز ارتقاء شایستگی های حرفه ای برای دانشجویان در کشور راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی لایحه دولت برای ایجاد مناطق ویژه اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
وزیر اطلاعات در پیامی به سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران روز پاسدار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه ظهر امروز اعلام کرد که دو جوان فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه شهید شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: حفاظت از ارزش های انقلاب اسلامی جزو وظایف ذاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و با همین هدف با دستور امام خمینی (ره) این ارگان تأسیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
وزیر بهداشت گفت: شعار امسال که البته باید شعار هر سال باشد این است که باید به فکر سلامتی خود باشیم چرا که سلامتی، یکی از نعمت هایی است که خدا به انسان داده چرا که عقل سالم در بدن سالم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
اعضای تیم ملی والیبال نشسته بوسنی امروز در محل برگزاری نماز جمعه در شهر تبریز حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
یک منبع نظامی در وزارت دفاع یمن امروز جمعه از شهادت 18 شهروند یمنی در حمله جنگنده های ائتلاف متجاوز تحت فرماندهی عربستان به استان تعز درغرب یمن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
سرمربی باواریایی ها در آستانه دیدار با هانوفر از دو دروازه بان تیمش تمجید ویژه ای کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
یک روزنامه روسیه ای از زمان حضور روبرتو مانچینی در رأس کادر فنی تیم ملی فوتبال ایتالیا و جایگزین او در تیم زنیت سن پترزبورگ پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
یک وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرد که تل آویو عملیات ترور رهبران جنبش حماس در نوار غزه را از سرخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشگاه های دولتی در رقابت با دانشگاه های آزاد توسعه یافتند گفت: مراکز فنی و حرفه ای دامغان تقویت می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دولت دهم تحرکات اخیر احمدی نژاد را دشمن شادکن دانست و گفت: احمدی نژاد دچار هوای نفس و شیطان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۳    
خطیب نماز جمعه این هفته اهواز با اشاره به احتکار در بازار ارزی گفت: یکی از راه های که می توان با آن ما را زمین بزند جنگ اقتصادی است که عوامل خارجی عوامل داخلی را به خرید دلار وادار کنند تا آن را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در نوبت عصر روز نخست شاهد رقابت هشت حافظ و قاری خواهد بود که 6 نفر از آنها روشندل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
کارشناسان مسائل نظامی و امنیتی می گویند که امارات و مصر در حال فراهم کردن مقدمات برای به کرسی نشاندن پسر معمر قذافی در لیبی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
حجت الاسلام مومنی در حکمی از سوی آیت الله اراکی مسئول هماهنگی دفتر نماینده مردم استان مرکزی در خبرگان رهبری در استان مرکزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
امام جمعه اردبیل گفت: حمله آمریکا و دو کشور اروپایی به سوریه افتضاح کامل برای حمله کنندگان و تاییدکنندگان بوده که محکومیت گسترده جهانی برای سه کشور حمله کننده را به دنبال داشته و بزرگترین فایده آن رو ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به موشک باران اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه در سوریه گفت: رجزخوانی های آمریکا و هم پیمانانش سبب وحدت مسلمین می شود و هیچ اثر دیگری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۱    
شهردار یزد از بازسازی آسفالت های معابر اصلی سطح شهر یزد خبر داد و گفت: نیازمند این هستیم که دستگاه های اجرایی استان طرح ها و پروژه های خود را اعلام کنند تا پس از آن بتوانیم کار بازسازی آسفالت های سطح ...