یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۹:۰۹Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 - tasnimnews.com

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۵    
10 خبر پربازدید اقتصادی تسنیم در 24 ساعت گذشته را ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۳    
اتحادیه عرب به انتقال سفارت پاراگوئه به قدس اشغالی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۰    
واشنگتن پست در مقاله ای سخنان دوشنبه وزیر خارجه آمریکا علیه ایران را تکراری، فاقد استراتژی، و خلاف سیاست های اعلامی وی پیش از تصدی پست وزارت خواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۳    
بغداد- ایرنا - 'ایرج مسجدی' سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت: رابطه مسوولان ایرانی و سید مقتدا صدر رابطه ای دوستانه و برادرانه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۰    
سیاستمدارانی که برنامه های واقعی کمتری دارند، نمایش های پر سر و صدای بیشتری ترتیب می دهند. سخنرانی دیروز وزیر امور خارجه آمریکا در موسسه هریتیج با عنوان پس از توافق: یک راهبرد تازه در مورد ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۰    
وزیر مشاور در امور خارجی امارات از اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید: در سخنان پامپئو نشانه ای دیده نمی شود که خروج از برجام چگونه می تواند ما را در مقابل شیوه اعمال نفوذ ایران در موقعیت بهتری قرار دهد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۵    
ارومیه - ایرنا - حجت الاسلام والمسلمین حسنی، امام جمعه پیشین ارومیه شامگاه دوشنبه در سن 91 سالگی دار فانی را وداع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۰    
خلیج فارس: عضو شورای شهر بوشهر می گوید: تا پایان این هفته تصمیم هیات حل اختلاف مرکزی شوراها درباره شهردار منتخب مرکز استان مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۸    
پس از پیروزی مادورو در انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا، دولت آمریکا تحریم های جدیدی را علیه این کشور اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۷    
استاندار آذربایجان غربی گفت: حجت الاسلام والمسلمین حسنی امام جمعه سابق ارومیه دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۹    
مدیر بخش رسانه و فضای مجازی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ارائه محصولات مجازی و نرم افزارهای قرآنی به صورت رایگان در نمایشگاه خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۷    
وزیر خارجه انگلیس می گوید با توجه به شروط دوازده گانه آمریکا، مذاکره برای رسیدن به توافقی جدید با ایران بسیار بسیار دشوار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۹    
رسانه های عراقی از دیدار سید عمار الحکیم و سید مقتدی صدر در بغداد خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۵    
رهبر انقلاب در دیدار از دانشگاه فرهنگیان در خصوص عزت ملت ایران فرمودند: ملّت ایران، یک ملّت مستقلی است، ملّت عزیزی است...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: 2 سارق حرفه ای در شهرستان ماهشهر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۷    
وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده تصریح کرد دیپلماسی دغلکارانه آمریکا بازگشت به عادات قدیمی است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۴    
خبرگزاری میزان- محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان امشب در برنامه جهان آرا گفت:موانعی مانع طرح موضوعی مسایل مربوط به برجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۲    
وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات خصمانه و ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده در بیانیه ای تصریح کرد که آمریکا در حکم "پدر القاعده و داعش" و صدها گروهک تروریستی دیگر صلح و امنیت بین المللی را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۵    
رئیس فدراسیون کاراته گفت: چشم انداز اصلی ما دفاع قهرمانان از کاراته ایران در المپیک 2020 است و امیدوارم یک ضلع به چهار ضلعی رشته های مدال آور در المپیک اضافه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۶    
وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات خصمانه و ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده در بیانیه ای تصریح کرد که آمریکا در حکم "پدر القاعده و داعش" و صدها گروهک تروریستی دیگر صلح و امنیت بین المللی را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۳    
نخست وزیر اسرائیل از مواضع تند وزیرخارجه آمریکا علیه ایران استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۲    
وزارت خارجه رژیم آل خلیفه بر حمایت خود از اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۰    
یکی از کارشناسان برجسته شورای روابط خارجی آلمان معتقد است که آمریکایی ها نزدیک ترین شریک اروپاییان هستند بنابراین مقابله با تحریم های آمریکا در تجارت شرکت های اروپایی با ایران بسیار دشوار و بعید است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۳    
با اعلام نتایج انتخابات قانون اساسی بروندی، دوره ریاست جمهوری در این کشور آفریقایی از پنج به هفت سال افزایش یافته و رییس جمهور فعلی تا سال 2034 سمت خود را حفظ خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۴    
ایالات متحده آمریکا از دولت عربستان به خاطر حمایت از تصمیم ترامپ برای خروج از برجام و مقابله با تهدیدهای ایران تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۲    
شبکه قرآن و معارف سیما برای مخاطبان کودک و نوجوان در نمایشگاه قرآن برنامه های متنوعی را پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۳    
رئیس جمهور، دادن استقلال به دانشگاه ها را بزرگترین هدیه برای این مجموعه دانست و اظهار داشت: اساتید و مسئولین دانشگاه ها در برخورداری دانشگاه ها از استقلال توقع صحیح و به جایی دارند و باید استقلالی که ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۰    
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا ساعتی پس از اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه این کشور، از بررسی اقدامات احتمالی در برابر ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:: باید با قاچاق کالا در مبادی رسمی و غیر رسمی برخورد جدی شود و مدیریت واردات بدون جلوگیری از واردات امکان پذیر نیست .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۷    
تیم ملی فوتبال ایران نخستین جلسه تمرینی خود را در کمپ باشگاه بشیکتاش برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۷    
در حالی که تلاش های کویت برای آشتی بین قطر و 4 کشور عربی شورای همکاری خلیج فارس همچنان ادامه دارد، سخنگوی وزارت خارجه قطر گفت که کشورش محاصره تحمیل شده علیه خود را به پیروزی تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱    
امام جمعه شیراز با اشاره به لزوم ارتباط دانشگاه و حوزه گفت: هماهنگی و همفکری بین دانشگاه و حوزه می تواند تمدن نوین اسلامی را به منصه ظهور برساند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرضا از جلوگیری از توزیع داروهای ترک اعتیاد خارج از چهارچوب قانونی در شهرستان شهرضا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
سرپرست فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: در سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب 14 خرداد و قیام خونین 15 خرداد سال 42, 65 برنامه شاخص در شهرستان گنبدکاووس اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
رئیس راه و شهرسازی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به برطرف شدن برخی مشکلات و کمبودهای مسکن مهر گنبدکاووس، گفت: مشکل فاضلاب مسکن مهر کاج شهرستان گنبدکاووس با اعتبار 600 میلیون ریال در حال حل شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۵    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: ظواهر شهر خیلی مهم و عین دیانت است زیرا فضاهای معنوی مشوق اهل ایمان و بازدارنده است از همین رو لازم است مبلمان و ظاهر شهر همه به رنگ و نام قرآن باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۲    
مایک پاپمئو، وزیر خارجه ایالات متحده در سخنانی در محل اندیشکده هریتیج این کشور مهمترین سرفصل های مسیر دیپلماتیک جدید آمریکا در قبال ایران را پس از خروج از برجام را تشریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۱    
نخست وزیر اسپانیا می گوید که دولت محلی منطقه کاتالونیا باید تابع قانون باشد و از مقامات جدید این ناحیه خواست تا دولتی امکان پذیر و قابل دوام تشکیل دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ملت ایران از تهدید و تشرهای پوشالی دشمن هراسی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۱    
شهردار شهرکرد گفت: مرکز دائمی شهرکرد شناسی همه موضوعات، مشاهیر و مفاخر استان را رصد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۶    
نماهنگ ماه رحمت با صدای محمدحسین پویانفر منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۵    
فرمانده سپاه شهرستان بندرگز گفت: توسعه و بالندگی ایران اسلامی سبب شده است که از مواهب آن کشورهای اسلامی به خصوص کشورهای منطقه نیز بهره مند شده و یکی پس از دیگری از زیر یوغ آمریکا و دست نشاندگان آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۲    
مدیرغرفه "جامعه القرآن" از امکان نصب رایگان اپلیکیشن آموزشی قرآن کریم در نمایشگاه قرآن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۱    
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: مبارزه جزیره ای با مواد مخدر بی اثر و فاقد بازخورد لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۰    
سرپرست فرمانداری شادگان در جلسه شورای اشتغال شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،گفت: بانک های عامل این شهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان همکاری بیشتری داشته باشند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۹    
مرحله دوم رقابت های جام جهانی تیراندازی با کمان از صبح امروز در ترکیه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۸    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه روابط این جنبش با ایران و حزب الله را بی نهایت قوی و عالی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۸    
از سوی استانداری آذربایجان غربی عکاس تسنیم در این استان به دلیل دریافت نشان دوربین طلایی تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۸    
چهارمین سوگواره شعر ام المومنین خدیجه کبری سلام الله علیها به همت برج میلاد تهران و مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۳    
خورخه سامپائولی نام بازیکنان مورد نظر خود برای جام جهانی روسیه 2018 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۸    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت برپرداخت معوقات حقوق و دستمزد کارگران شرکت هپکوی اراک تاکید کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۶    
استاندار فارس گفت: با توجه به خشکسالی و کمبود آب باید در این استان زنجیره فرآوری گیاهان دارویی باید مورد و ترویج قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۱    
وزیر ورزش و جوانان گفت: هندبال توانایی خوبی برای درخشش در بازی های آسیایی 2018 دارد و با برنامه ریزی 5 تا 10 ساله می تواند همچون والیبال به قدرت برتر قاره کهن تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۵    
یک عضو جنبش مردمی انصارالله یمن تاکید کرد که دوره سلطه گری آمریکا و مزدورانش در منطقه پایان یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۳    
معاون منابع انسانی دادگستری کل استان یزد با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای ارتقای دادگاه انقلاب بهاباد به دادگستری گفت: در این زمینه اقدامات لازم صورت گرفته و امیدواریم تا ساخت محلی برای آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه از برگزاری نخستین همایش منطقه ای با عنوان مردم کُرد و نظام جمهوری اسلامی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
نماینده ولی فقیه در استان کرمان وجود آیات و نشانه های فروان در قرآن را برای تامل و تدبر انسان ها دانست و گفت: عمل به قرآن راهگشای زندگی بشر بوده و باید در زندگی ما نهادینه شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
رئیس مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذای دانشگاه علوم پزشکی یزد از مردم خواست از خرید قارچ های فله ای اجتناب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
قصه های تصویری از کلیله ودمنه توسط حسن گوهرپور در مجموعه ای برگ درختان سبز بازنویسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: برخورد با عطاری های غیرمجاز در اردبیل تشدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
سرمربی تیم ملی کاراته گفت: اعضای تیم ملی کاراته سربازان زمان صلح هستند و بدون هیچ چشم داشتی در حال جنگیدن برای افتخارآفرینی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
فرماندار شهرستان دهگلان گفت: پس از گذشت حدود 12 سال از ارتقای دهگلان به شهرستان، وضعیت این شهرستان هنوز همانند یک "بخش" است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی با اشاره به وجود نقاط پرحادثه و مستعد تصادف در محورهای مواصلاتی استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: خوشحالم که وزیر ورزش در یک سال اخیر 2 بار از تمرینات تیم ملی کاراته بازدید کرده است و امیدوارم فیتیله حمایت از کاراته از سوی وزارت ورزش و جوانان گرم تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران برای اولین بار جام پایتخت را برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
وقوع انفجار درستورانی در پایتخت جمهوری آذربایجان، جان دو تن را گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۷    
کارگران آمریکایی رنگین پوست شاغل در مک دونالد در اعتراض به دستمزدهای پایین خود، به دفتر مرکزی این رستوران زنجیره ای در شهر شیکاگو هجوم بردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۰    
قدس انلاین : نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: پیمان صلح حدیبیه در جایگاه فتح المبین بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۸    
وزیر ورزش و جوانان گفت: مطمئنم در بازی های آسیایی جاکارتا، میادین دیگر و به خصوص المپیک شاهد درخشش رشته کاراته خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۱    
نمایشگاهی که به ارائه آثار و اسناد خانواده پتگر اختصاص دارد، برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۸    
نشست هم اندیشی با هدف جلوگیری از افزایش قیمت و احتکار با حضور محمد شریعتمداری و روسا و اعضای اتحادیه ها و اصناف و رئیس سازمان تعزیرات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۹    
دبیر هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مازندران گفت: مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره مطبوعات استان مازندران تا 18 خرداد است و این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۷    
رئیس جمهور در پیامی جان باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری را به دولت و ملت این کشور تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۴    
تنوع زیستی شامل گونه های گیاهی، جانوری و میکروارگانیسم هاست که بیشترین آن به حشرات تعلق دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۱    
سازمان هواشناسی کشور برای برخی از استانهای کشور در روز دوشنبه و سه شنبه، رگبار، رعدوبرق و تگرگ پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۷    
رئیس کمیته دارت استان گلستان گفت: این آمادگی وجود دارد که خانه دارت رسانه را همزمان با ایام روز خبرنگار در استان افتتاح نمائیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۴    
رئیس کل گمرک ایران مدعی است که در حال حاضر هیچ کالای قاچاقی از مبادی رسمی وارد کشور نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰    
اکبر فتحی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مدیریت جهادکشاورزی شهرستان ها در این خصوص نسبت به معرفی مباشرین توزیع گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز منجمد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۷    
خرم آباد- فصل اول مرمت تابوت مفرغی کشف شده در روستای چوب تراش پس از 14 سال آغازشده و در انتظار تأمین اعتبار طراحی ویترین و اختصاص سالن برای نمایش است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از صدور مجوز فعالیت 4 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۰    
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در سال 96 بیش از 58 درصد جان باختگان حوادث ترافیکی معابر درون شهری استان مربوط به موتورسواران بود درحالی که میانگین جان باختگان موتورسیکلت سواران در کشور 35 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۶    
نخستین "هم اندیشی ارائه راه کارها برای حمایت از کالای ایرانی " به همت سازمان صدا و سیما برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۹    
نایب رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی، اقدامات این هیات را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه با استقبال از برگزاری انتخابات ونزوئلا استقبال تاکید کرد: ایران امیدوار است طرف های خارجی با توجه به نتایج این انتخابات، به رای مردم ونزوئلا احترام بگذارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
با اجرای طرح بازدید و کنترل واحدهای صنفی 19 قهوه خانه و سفره خانه سنتی متخلف توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان شناسایی و پلمب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۴    
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان خواستار پاسخگویی و شفاف سازی درباره علت حذف یارانه مطبوعات محلی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۹    
باقر کرد در این جلسه با اشاره به مباحث مطرح شده پیرامون طرح احداث کشتارگاه در شهرستان ایرانشهر گفت: وجود حداقل یک مرکز ذبح بهداشتی و ضابطه مند دام در هر یک از مناطق استان ضرورت دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: مقاومت مردم خرمشهر، حماسه ای از یاد نرفتنی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۷    
برای نخستین بار کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد (2018 IASP) به میزبانی ایران برگزار می شود و در این رویداد 500 متخصص حوزه پارک های فناوری از سراسر دنیا به ایران سفر خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۹    
خبرگزاری میزان- هادی هاشمیان گفت: با تشکیل شورای حفظ و احیای موقوفات نخستین و مهم ترین اولویت این شورا، سند دار کردن املاک موقوفی استان است تا از دست اندازی سودجویان در امان بماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۴    
زنان اوکراینی اهمیت زیادی برای حجاب قائل هستند و برای هرساله برای آن جشن می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۴    
مراسم شب خاطره، سوم خرداد همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر درحوزه هنری انقلاب اسلامی کرمانشاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: برآیند وضع موجود در شأن ملت و جامعه نیست و باید رویکردها و نگرش ها را اصلاح کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۴    
نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها در منطقه باب العامود در قدس اشغالی حمله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۹    
نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا برای یک دوره 6 ساله دیگر در این سمت ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۷    
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان گلستان ، دکتر حسینی مدیر کل انتقال خون استان گلستان گفت ، مراکز اهدای خون استان در انتظار روزه دارانی هستند که به ضرورت اهدای خون برای نجات جان بیماران در همه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۶    
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه متاسفانه عدالت آموزشی در آموزش و پرورش اولویت نیست، گفت: آموزش و پرورش نگران از دست دادن لقمه های چرب خود در مدارس غیردولتی نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۷:۲۱    
صفحه اینستاگرامش، پر است از آدم های نیازمند، یکی کلیه لازم است و دیگری پول دوا و درمانش را ندارد. دختر بچه ای از درد دیالیز می گوید و پیرزن کرمانی از زیرزمینی پر از موش که محل زندگی اش است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۷    
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران از ثبت نام اعتکاف 10 روزه پایانی ماه رمضان مسجد جمکران از 31 اردیبهشت تا 10 خرداد امسال خبر داد.