جمعه ۲۳ آذرساعت ۱۸:۳۶Dec 2018 14

خبرهای خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 - tasnimnews.com

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۹    
سرپرست پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با اجرای طرح بازدید و کنترل واحدهای صنفی 19 قهوه خانه و سفره خانه سنتی متخلف توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان شناسایی و پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴    
صفحه اینستاگرامش، پر است از آدم های نیازمند، یکی کلیه لازم است و دیگری پول دوا و درمانش را ندارد. دختر بچه ای از درد دیالیز می گوید و پیرزن کرمانی از زیرزمینی پر از موش که محل زندگی اش است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۵    
سازمان هواشناسی کشور برای 13 استان کشور، رعدوبرق، تگرگ و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۶    
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: با تشکیل شورای حفظ و احیای موقوفات نخستین و مهم ترین اولویت این شورا، سنددار کردن املاک موقوفی استان گلستان است تا از دست اندازی سودجویان در امان بماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۲    
عضو شورای شهر بوشهر گفت: تا پایان این هفته تصمیم هیئت حل اختلاف مرکزی شوراها درباره شهردار منتخب مرکز استان بوشهر مشخص می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۹    
به سبب درگذشت حجت الاسلام غلامرضا حسنی 3 روز عزای عمومی در آذربایجان غربی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۳    
فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه 58 درصد جان باختگان حوادث ترافیکی استان موتورسواران هستند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۸    
اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان در اطلاعیه ای از صدور پروانه 4 دفتر خدماتی مسافرتی و گردشگری در خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۳    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت برای بررسی ممنوعیت صادرات گوشت گوسفندی، تامین مواد اولیه تولید، اصلاح قیمت ها و عرضه کالاها به اندازه تقاضای مردم و عدم دپوی اجناس در انبارها با رئیس سازمان تعزیرات جلسه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۹    
زنان اوکراینی اهمیت زیادی برای حجاب قائل هستند و برای هرساله برای آن جشن می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۹    
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع گوشت مرغ منجمد ، گوشت قرمز منجمد ، برنج و شکر به میزان 2913 تن در استان در راستای اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۸    
سرپرست فرمانداری شادگان با تاکید بر استفاده از ظرفیت بندر تجاری شادگان گفت: با فعال بودن بندر شادگان مقرر شد 10 درصد بار هر تاجر جهت ایجاد رونق در بازار با هماهنگی اداره صنعت و تجارت و مشاور فرماندار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۱    
نایب رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی گفت: گزارشات دستگاه های نظارتی و سازمان بازرسی کل کشور در خصوص قیمت غیرکارشناسی پالایشگاه کرمانشاه و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۶    
مدیرکل بنیاد شهید چهارمحال و بختیاری گفت: 3 خردادماه هم زمان با سالروز آزادی خرمشهر رژه موتوری نظامی و انتظامی در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۷    
وزیر خارجه ونزوئلا بر این باور است که تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور، غیرقانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۴    
دبیر جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های مازندران با اشاره به اینکه اصحاب رسانه تا 18 خرداد مهلت ارسال آثار را دارند گفت: داوری آثار جشنواره مطبوعات مازندران به صورت متمرکز ملی بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۸    
وزیر صنعت، معدن و تجارت بر پرداخت معوقات حقوق و دستمزد کارگران شرکت هپکوی اراک تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان خواستار پاسخگویی و شفاف سازی درباره چرایی حذف یارانه مطبوعات محلی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۶    
نمایشگاه خواب و خیال با بیش از 90 اثر هنری و 50 سند از خاندان پتگر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۳    
دبیر ستاد حقوق بشر تصریح کرد: به نظرم برجام مرده است و اروپایی ها مشغول مرده خوری هستند؛ ما هرگز نباید معطل شویم، باید بحث کنیم و بدانیم راجع به چه چیزی صحبت می کنیم؛ باید تفکر استیصالی را دور بریزیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۹    
ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد اعلام کرد که رابطه بین ایران و مقتدا رابطه تاریخی و ریشه دار بوده چنانکه جمهوری اسلامی ایران با دو شهید بزرگوار سید محمد باقر و سید محمد صادق صدر( عمو و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۴    
معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فراهم آوردن شرایط عرضه گوشت بهداشتی و سالم به مردم و جمع آوری کشتارهای غیربهداشتی از کوچه و خیابان از عمده وظایف مسئولان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۸    
اول خرداد "روز جهانی تنوع زیستی" است؛ تنوع زیستی شامل گونه های گیاهی، جانوری و میکروارگانیسم ها است که تاکنون حدود 75/1 میلیون گونه شناسایی شده که بیشترین آن به حشرات تعلق دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۰    
برای نخستین بار کنفرانس بین المللی پارکها و مراکز رشد (2018 IASP) به میزبانی ایران برگزار می شود و در این رویداد 500 متخصص حوزه پارکهای فناوری از سراسر دنیا به ایران سفر خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به جریمه 50 میلیارد تومانی کسبه به خاطر فروش کالا های قاچاق گفت: این کالا ها هزار و 200 کیلومتر را تا بازار تهران طی کرده اند که باید در این مسیر جلوی آن ها گرفته می ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۱    
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه متاسفانه عدالت آموزشی در آموزش وپرورش اولویت اول نیست و حقوق شهروندی کودکان و نوجوانان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری 2 سارق حرفه ای و کشف 30 فقره سرقت در شهرستان بندر ماهشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۰    
رئیس کل گمرک ایران مدعی است که در حال حاضر هیچ کالای قاچاقی از مبادی رسمی وارد کشور نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۰    
مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران از ثبت نام اعتکاف 10 روزه پایانی ماه رمضان مسجد جمکران از 31 اردیبهشت تا 10 خرداد امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۵    
سیاستمدارانی که برنامه های واقعی کمتری دارند، نمایش های پر سر و صدای بیشتری ترتیب می دهند. سخنرانی دیروز وزیر امور خارجه آمریکا در موسسه هریتیج با عنوان پس از توافق: یک راهبرد تازه در مورد ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۹    
واقعیت آن است که مفهوم کلیدی و راهبردی عزت در مقاطع حساس تاریخی برای ملت ایران تعیین کننده بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۵    
10 خبر پربازدید اقتصادی تسنیم در 24 ساعت گذشته را ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۳    
اتحادیه عرب به انتقال سفارت پاراگوئه به قدس اشغالی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۰    
واشنگتن پست در مقاله ای سخنان دوشنبه وزیر خارجه آمریکا علیه ایران را تکراری، فاقد استراتژی، و خلاف سیاست های اعلامی وی پیش از تصدی پست وزارت خواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۴    
وزیر امور خارجه آمریکا عصر امروز در سخنانی با اعلام 12 شرط برای ایران جهت انجام توافق جدید با تهران بار دیگر اتهامات گسترده ای را علیه کشورمان مطرح کرد که با واکنش هایی در سطح جهانی روبه رو بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۰    
وزیر مشاور در امور خارجی امارات از اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید: در سخنان پامپئو نشانه ای دیده نمی شود که خروج از برجام چگونه می تواند ما را در مقابل شیوه اعمال نفوذ ایران در موقعیت بهتری قرار دهد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۸    
پس از پیروزی مادورو در انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا، دولت آمریکا تحریم های جدیدی را علیه این کشور اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۷    
استاندار آذربایجان غربی گفت: حجت الاسلام والمسلمین حسنی امام جمعه سابق ارومیه دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۳    
آقای گل سریA باز هم از پوشیدن لباس تیم ملی آرژانتین محروم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۹    
تیم ملی فوتبال کشورمان نخستین تمرین خود را در ترکیه برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۹    
مدیر بخش رسانه و فضای مجازی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ارائه محصولات مجازی و نرم افزارهای قرآنی به صورت رایگان در نمایشگاه خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۷    
وزیر خارجه انگلیس می گوید با توجه به شروط دوازده گانه آمریکا، مذاکره برای رسیدن به توافقی جدید با ایران بسیار بسیار دشوار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۹    
رسانه های عراقی از دیدار سید عمار الحکیم و سید مقتدی صدر در بغداد خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۷    
وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده تصریح کرد دیپلماسی دغلکارانه آمریکا بازگشت به عادات قدیمی است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۲    
وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات خصمانه و ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده در بیانیه ای تصریح کرد که آمریکا در حکم "پدر القاعده و داعش" و صدها گروهک تروریستی دیگر صلح و امنیت بین المللی را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۵    
رئیس فدراسیون کاراته گفت: چشم انداز اصلی ما دفاع قهرمانان از کاراته ایران در المپیک 2020 است و امیدوارم یک ضلع به چهار ضلعی رشته های مدال آور در المپیک اضافه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۶    
وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات خصمانه و ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده در بیانیه ای تصریح کرد که آمریکا در حکم "پدر القاعده و داعش" و صدها گروهک تروریستی دیگر صلح و امنیت بین المللی را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۳    
نخست وزیر اسرائیل از مواضع تند وزیرخارجه آمریکا علیه ایران استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۲    
وزارت خارجه رژیم آل خلیفه بر حمایت خود از اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۰    
یکی از کارشناسان برجسته شورای روابط خارجی آلمان معتقد است که آمریکایی ها نزدیک ترین شریک اروپاییان هستند بنابراین مقابله با تحریم های آمریکا در تجارت شرکت های اروپایی با ایران بسیار دشوار و بعید است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۳    
با اعلام نتایج انتخابات قانون اساسی بروندی، دوره ریاست جمهوری در این کشور آفریقایی از پنج به هفت سال افزایش یافته و رییس جمهور فعلی تا سال 2034 سمت خود را حفظ خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۹    
رئیس جمهور گفت: آقایی که تا دیروز در مرکز جاسوسی بوده الآن به عنوان وزیر خارجه آمریکا معرفی شده است و می خواهد تعیین تکلیف کند. شما چه کاره هستی که درباره ایران و جهان تصمیم بگیری؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۴    
ایالات متحده آمریکا از دولت عربستان به خاطر حمایت از تصمیم ترامپ برای خروج از برجام و مقابله با تهدیدهای ایران تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۲    
شبکه قرآن و معارف سیما برای مخاطبان کودک و نوجوان در نمایشگاه قرآن برنامه های متنوعی را پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۰    
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا ساعتی پس از اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه این کشور، از بررسی اقدامات احتمالی در برابر ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۷    
در حالی که تلاش های کویت برای آشتی بین قطر و 4 کشور عربی شورای همکاری خلیج فارس همچنان ادامه دارد، سخنگوی وزارت خارجه قطر گفت که کشورش محاصره تحمیل شده علیه خود را به پیروزی تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱    
امام جمعه شیراز با اشاره به لزوم ارتباط دانشگاه و حوزه گفت: هماهنگی و همفکری بین دانشگاه و حوزه می تواند تمدن نوین اسلامی را به منصه ظهور برساند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرضا از جلوگیری از توزیع داروهای ترک اعتیاد خارج از چهارچوب قانونی در شهرستان شهرضا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
سرپرست فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: در سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب 14 خرداد و قیام خونین 15 خرداد سال 42, 65 برنامه شاخص در شهرستان گنبدکاووس اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
رئیس راه و شهرسازی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به برطرف شدن برخی مشکلات و کمبودهای مسکن مهر گنبدکاووس، گفت: مشکل فاضلاب مسکن مهر کاج شهرستان گنبدکاووس با اعتبار 600 میلیون ریال در حال حل شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۹    
رئیس کمیته دارت استان گلستان با بیان اینکه به دنبال ایجاد مسابقات لیگ روستا، ادارات و بیماری های خاص در استان هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۵    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: ظواهر شهر خیلی مهم و عین دیانت است زیرا فضاهای معنوی مشوق اهل ایمان و بازدارنده است از همین رو لازم است مبلمان و ظاهر شهر همه به رنگ و نام قرآن باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۱    
نخست وزیر اسپانیا می گوید که دولت محلی منطقه کاتالونیا باید تابع قانون باشد و از مقامات جدید این ناحیه خواست تا دولتی امکان پذیر و قابل دوام تشکیل دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ملت ایران از تهدید و تشرهای پوشالی دشمن هراسی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۱    
شهردار شهرکرد گفت: مرکز دائمی شهرکرد شناسی همه موضوعات، مشاهیر و مفاخر استان را رصد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۶    
نماهنگ ماه رحمت با صدای محمدحسین پویانفر منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۵    
فرمانده سپاه شهرستان بندرگز گفت: توسعه و بالندگی ایران اسلامی سبب شده است که از مواهب آن کشورهای اسلامی به خصوص کشورهای منطقه نیز بهره مند شده و یکی پس از دیگری از زیر یوغ آمریکا و دست نشاندگان آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۲    
مدیرغرفه "جامعه القرآن" از امکان نصب رایگان اپلیکیشن آموزشی قرآن کریم در نمایشگاه قرآن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۴    
مدیرکل انتقال خون استان گلستان گفت: پایگاه های انتقال خون استان در ماه رمضان فعال هستند و مردم برای اهدای خون در روزهای مختلف ماه مبارک رمضان اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۱    
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: مبارزه جزیره ای با مواد مخدر بی اثر و فاقد بازخورد لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۹    
مرحله دوم رقابت های جام جهانی تیراندازی با کمان از صبح امروز در ترکیه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۸    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه روابط این جنبش با ایران و حزب الله را بی نهایت قوی و عالی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۸    
از سوی استانداری آذربایجان غربی عکاس تسنیم در این استان به دلیل دریافت نشان دوربین طلایی تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۸    
چهارمین سوگواره شعر ام المومنین خدیجه کبری سلام الله علیها به همت برج میلاد تهران و مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: به رغم تمام تلاش های صورت گرفته وضع فعلی جامعه برای هیچ کس مطلوب نیست؛ بنابراین باید حرکت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۶    
استاندار فارس گفت: با توجه به خشکسالی و کمبود آب باید در این استان زنجیره فرآوری گیاهان دارویی باید مورد و ترویج قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۱    
وزیر ورزش و جوانان گفت: هندبال توانایی خوبی برای درخشش در بازی های آسیایی 2018 دارد و با برنامه ریزی 5 تا 10 ساله می تواند همچون والیبال به قدرت برتر قاره کهن تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۵    
یک عضو جنبش مردمی انصارالله یمن تاکید کرد که دوره سلطه گری آمریکا و مزدورانش در منطقه پایان یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۳    
معاون منابع انسانی دادگستری کل استان یزد با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای ارتقای دادگاه انقلاب بهاباد به دادگستری گفت: در این زمینه اقدامات لازم صورت گرفته و امیدواریم تا ساخت محلی برای آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: پیمان صلح حدیبیه در جایگاه فتح المبین بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه از برگزاری نخستین همایش منطقه ای با عنوان مردم کُرد و نظام جمهوری اسلامی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
نماینده ولی فقیه در استان کرمان وجود آیات و نشانه های فروان در قرآن را برای تامل و تدبر انسان ها دانست و گفت: عمل به قرآن راهگشای زندگی بشر بوده و باید در زندگی ما نهادینه شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
رئیس مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذای دانشگاه علوم پزشکی یزد از مردم خواست از خرید قارچ های فله ای اجتناب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
قصه های تصویری از کلیله ودمنه توسط حسن گوهرپور در مجموعه ای برگ درختان سبز بازنویسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی لرستان گفت: فصل نخست مرمت تابوت مفرغی روستای چوب تراش خرم آباد آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
شب خاطره به روایت فرماندهان و رزمندگان عملیات بیت المقدس دوم خرداد همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در حوزه هنری انقلاب اسلامی کرمانشاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
وزارت امور خارجه کشورمان ضمن تبریک انتخاب مجدد آقای نیکلاس مادورو، گفت: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و نتیجه حاصل از آن برغم فشارهای داخلی و تهدیدات و تحریم های خارجی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
مراسم نخستین هم اندیشی ارائه راه کارها برای حمایت از کالای ایرانی به همت رسانه ملی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: برخورد با عطاری های غیرمجاز در اردبیل تشدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
سرمربی تیم ملی کاراته گفت: اعضای تیم ملی کاراته سربازان زمان صلح هستند و بدون هیچ چشم داشتی در حال جنگیدن برای افتخارآفرینی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
فرماندار شهرستان دهگلان گفت: پس از گذشت حدود 12 سال از ارتقای دهگلان به شهرستان، وضعیت این شهرستان هنوز همانند یک "بخش" است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی با اشاره به وجود نقاط پرحادثه و مستعد تصادف در محورهای مواصلاتی استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
کارگران آمریکایی رنگین پوست شاغل در مک دونالد در اعتراض به دستمزدهای پایین خود، به دفتر مرکزی این رستوران زنجیره ای در شهر شیکاگو هجوم بردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: خوشحالم که وزیر ورزش در یک سال اخیر 2 بار از تمرینات تیم ملی کاراته بازدید کرده است و امیدوارم فیتیله حمایت از کاراته از سوی وزارت ورزش و جوانان گرم تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران برای اولین بار جام پایتخت را برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
رئیس جمهور در پیامی باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیما را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
وقوع انفجار درستورانی در پایتخت جمهوری آذربایجان، جان دو تن را گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۱    
وزیر ورزش و جوانان گفت: مطمئنم در بازی های آسیایی جاکارتا، میادین دیگر و به خصوص المپیک شاهد درخشش رشته کاراته خواهیم بود.