جمعه ۲۳ آذرساعت ۱۴:۲۰Dec 2018 14

خبرهای خبرگزاری تسنیم 1 مرداد 1397 - tasnimnews.com

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 31 خرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 31 تیر 1397 خبرگزاری تسنیم 1 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 2 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 3 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 4 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 5 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 6 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 7 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 8 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 9 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 10 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 11 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 12 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 13 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 14 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 15 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 16 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 17 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 18 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 19 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 20 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 21 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 22 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 23 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 24 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 25 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 26 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 27 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 28 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 29 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 30 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۰    
به جز تنگه هرمز، تنگه استراتژیک دیگری هم وجود دارد که بخشی از آن در اختیار ایران قرار دارد و البته سیادت آن هم با ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۸    
رییس مرکز ملی فرش گفت: طی بررسی ها و لایحه تقدیمی مجلس شورای اسلامی شده قرار است تا حلقه های فعال در صنعت فرش دستباف از مالیات بر ارزش افزوده معاف شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۱    
راه حل اختصاصی سازی است. در پوشش خبری، تاکتیکی وجود دارد به نام اختصاصی سازی که رسانه های حرفه ای دنیا از آن استفاده می کنند اما رسانه های ما از آن غافل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۳    
من فروغ را بیشتر از روی کارهایش می شناسم. به نظرم فروغ یک هنرمند کم نظیر است و کسی نمی تواند اشعار و کار های هنری او را نادیده بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: به منظور جبران بخشی از خسارت کشاورزان و دامداران مناطق زلزله زده تاکنون 33 میلیارد و 508 میلیون تومان برای جبران خسارت تلفات دام ها و جایگاه های دام در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۳    
مربی تیم ملی بانوان کاراته از حضور شیما آل سعدی، ورزشکار توانمند شیرازی در اردوی لیگ جهانی کاراته وان برلین آلمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد که تا اواخر هفته آینده حکمت کارت برای ایثارگران صادر و به تدریج توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه ماهه نخست امسال 22 جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی اشتغالزایی 789 نفر در استان صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۴    
رئیس انجمن فیزیوتراپیست استان فارس از معوقات بیمه ها و عدم افزایش تعرفه فیزیوتراپیست ها گلایه کرد و گفت: بسیاری از مراکز فیزیوتراپی به مرز ورشکستگی و تعطیلی رسیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و ایثارگران گفت: تاکنون 250 هزار کارت شناسایی ایثارگری جدید صادر شده است و 320 هزار نفر نیز ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۶    
انس الشامی با تأکید بر اینکه ذره ای از خاک سوریه تحت سیطره تروریست ها باقی نخواهد ماند، گفت: پیشروی ها و پیروزی های ارتش سوریه به ویژه در جنوب به سرعت ادامه دارد و دومینوی تروریسم یکی پس از دیگری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۴    
سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت: آمریکا رابطه معقول ایران با سایر کشور ها را هدف قرار داده است و می خواهد اجازه ندهد ایران تحولات را با دیگر کشور ها به پیش ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۴    
اگر به دنبال تقویت حافظه خود هستید و می خواهید از 100 درصد مغزتان استفاده کنید یا می خواهید هوش خود را تقویت کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۰    
هزاران آلمانی در شهر مونیخ گردهم آمده و علیه راست گرایی روزافزون در کشورشان و سیاست های ضد پناهجویی حزب سوسیال مسیحی در دولت ائتلافی آلمان اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۱    
زمانی که از تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی خود منصرف می شوید و تصمیم به خرید لباسشویی جدید می گیرید علاوه بر بودجه باید نکات دیگری را هم مدنظر قرار دهید تا انتخاب هوشمندانه تری داشته باشید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۶    
عضو شورای شهر اهواز گفت: براساس ماده 50 لایحه مالیات وصول هر گونه عوارض و بهای خدمات از اراضی املاک ساختمان ها و عوارض از دستگاه ها و ادارات دولتی ممنوع که در این صورت باید منتظر عواقب بسیار بدی برای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۲    
ناو هندی تارکاش به مدت سه روز در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۷    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: شرکت نفت مبلغ قابل توجهی از سهم سازمان هدفمندی یارانه ها را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۵    
معاون سیاسی استاندار ایلام گفت: شهید رضایی نژاد نابغه علمی، متخصص وارسته و درعین جوانی تکامل یافته بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۲    
تیم فوتبال امید کشورمان برای برگزاری دو بازی دوستانه راهی عراق شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۱    
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی های برنامه ریزی شده امروز 2 مردادماه 97 جدول جدیدی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۱    
اختراعات محققان در سراسر جهان موجب آسان شدن زندگی و پیشرفت جوامع مختلف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۶    
کارشناس مسائل آمریکا گفت: برخلاف ادعای ترامپ آقای روحانی رئیس جمهوری آمریکا را تهدید نکرده بلکه نصحیت کرده است که آمریکا با دم شیر بازی نکند اما تهدید ایران از سوی آقای ترامپ خلاف فصل یک منشور سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۱    
فرماندار دلگان از دستگیر عامل شهادت رییس اسبق اداره آگاهی دلگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۹    
نمایندگان فراکسیون های سه گانه مجلس با ابراز نگرانی درباره وضع اقتصادی کشور خواهان همدلی مردم و مسئولان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۱    
سازمان هواشناسی کشور برای برخی از استانهای کشور طی امروز و فردا، وقوع رگبار، رعدوبرق و وزش باد پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۱    
مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اخبار برخی رسانه ها مبنی بر تعطیلی و توقف عرضه بنزین در جایگاه های شهر تهران به دلیل دونرخی شدن بنزین را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۷:۳۸    
سرپرست دفتر عملیات پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق گواهینامه خلبانی 3 نفر از خلبانان دو شرکت هواپیمایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۷:۳۶    
ایران خودرو با انتشار بخشنامه ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، محصول جایگزین برای خودروی تندر90 را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۵    
سفر های غیرضروری به خارج از کشور که یکی از عوامل مصرف ارز دولتی و حتی آزاد محسوب می شود، روندی افزایشی به خود گرفته و گاه برخی منابع آن را بیش از 11 میلیون نفر در سال ذکر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۴    
طرف آمریکایی بعد از پایان مذاکرات هسته ای؛ در مرحله اجرا و نظارت، تغییرات اساسی در ساختار پیگیری توافق ایجاد کرد و وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکایی پس از اتمام مذاکرات کنار رفت و نظارت بر توافق ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۶:۵۷    
رئیس جمهور در دیدار سفرا، ابعاد جدیدی از برخورد جمهوری اسلامی با آمریکا را در تهدید به صفر رساندن صادرات نفت ایران بیان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۶:۵۵    
رد و بدل شدن پیام های تند و تهدیدآمیز میان ایران و امریکا نه اتفاق جدیدی است و نه عجیب، اما سرعت کار در ساعات اولیه روز دو شنبه قابل توجه بود و تا اندازه زیادی جدید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۵:۵۰    
رییس گروه بیماری های غیر واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به تشریح اهمیت برنامه غربالگری بیماری کم کاری تیروئید و رصد 22 بیماری متابولیک ارثی در زمینه کم کاری تیروئید پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۶    
رؤسای جمهور سوریه و اوستیای جنوبی بر اهمیت توسعه روابط دوجانبه تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۶    
نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان از دو مجروح عملیات تروریستی مریوان عیادت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۳    
استاندار کردستان گفت: گروهک های تروریستی به دنبال توسعه کردستان نیستند، بلکه به دنبال ایجاد ناامنی، خون و خونریزی و برهم زدن امنیت و آرامش موجود در استان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۳۲    
نخست وزیر یونان آلکسیس تسیپراس سفر خود به بوسنی را به دلیل بحرانی شدن آتش سوزی جنگل ها در کشورش نیمه کاره رها کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۲۱    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در حال مذاکره با مسئولان باشگاه فولاد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۲    
آزمایش های پزشکی اخیر ستاره پرتغالی، نتایج حیرت آوری به دنبال داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۳:۰۸    
اسطوره فوتبال آرژانتین به ستاره سابق اینترمیلان حمله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۹    
بارسلونا بازیکنش را به تیم ترکیه ای قرض داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۷    
رسانه های یمنی از سرنگونی پهپاد متجاوزان سعودی در اطراف نجران خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۹    
مراسم برترین های فوتبال در فصل 97-96 همانند سال قبل با تأخیر آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۹    
یکی از مقامات رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم پیشنهاد روسیه مبنی بر دور نگه داشتن نیروهای ایرانی مستقر در سوریه تا 100 کیلومتری بلندی های جولان را رد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۵    
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: عاملان شهادت نیروهای سپاه در مریوان مزدور و فریب خورده دشمن بودند و "هیچ" وجدان بیدار بشری این حادثه را تایید نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: شایعه گروگانگیری در استانداری اردبیل که به صورت سهوی و یا عمدی در برخی رسانه ها و کانالهای فضای مجازی منتشر شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۵    
عده ای از فعالان صلح، روز دوشنبه به پایگاه هوایی ایالات متحده در غرب آلمان هجوم بردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۲    
شهردار شهرکرد گفت: کسب درآمد از منابع پایدار در طول زمان موجب تقویت شهرداری می شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۸    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که با خروج کلاه سفیدها از سوریه، ماهیت و نفاق آن ها برای دنیا مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با وزیر خارجه روسیه و رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور گفت: از سخنان ترامپ و پوتین در هلسنکی درباره امنیت اسرائیل قدردانی می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۲    
سرپرست باشگاه پرسپولیس با هافبک فصل گذشته این تیم در حاشیه مراسم برترین های لیگ برتر دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۸    
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (دوشنبه) خود را پشت درهای بسته و با مرور برنامه های بازی با پدیده پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۰    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز با اشاره به مجتمع اردوگاهی به عنوان سامان سرای شکوفا گفت: افراد جمع آوری شده در سال 96، یک هزار و 121 نفر مذکر، 263 مونث که 866 نفر معتاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بوشهر از سرمایه گذاری 150 میلیارد تومانی برای تعمیق کانال دسترسی بندر بوشهر خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۹    
فعالان فرهنگی و رسانه ای دزفول پایتخت مقاومت ایران همواره به کم توجهی به یادمان شهدای گمنام این شهرستان انتقاد کردند اما این بار با صبحت های تامل برانگیز رئیس شواری اسلامی شهر دزفول در پاسخ به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۹    
عباس مصطفوی مدیرعامل عمران شهر جدید سهند در حضور خبرنگاران، شهر جدید سهند را شهر فرصت ها دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اسکله کانتینری مجتمع بندری نگین بوشهر عملیات ساخت آن تکمیل شد و تا یک ماه آینده افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۸    
قرارداد اعضای کادرفنی و اجرایی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان توسط مدیرعامل این باشگاه امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۱    
مدیرکل بازرسی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه همه دستگاه های اجرایی در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی ارزیابی می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۱    
"توهین علنی به یک خبرنگار" اتفاقی تلخ بود که سفر 2 روزه مسئولان کشوری به لرستان را تلخ و عرق شرم را بر پیشانی همگان نشاند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۱    
معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: هیچ یک از واحد های بازسازی شده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در زلزله روز گذشته تازه آباد تخریب نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۶    
دولت روسیه تصمیم دارد تا کمپ ها و زمین های تمرینی جام جهانی 2018 فوتبال را به فدراسیون راگبی این کشور انتقال دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۳    
تیم فوتبال شهرداری تبریز امروز در یک دیدار دوستانه از سد تیم منتخب اردبیل عبور کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۵    
رئیس هیئت شمشیربازی آذربایجان غربی گفت: الهه قهرمانی در اسلحه فلوره که جزو نفرات برتر حاضر در تیم ملی کشور است نفر منتخب برای اعزام به مسابقات بود که به سبب مواجهه با ورزشکار اسرائیل از حضور در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۳    
بارش شدید باران در مهربان سبب غافلگیری مردم و آب گرفتگی برخی از معابر این شهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۳    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی از برگزاری دوره آموزشی بن سای انگور و زیتون در استان فارس با حضور مدرسان مالزیایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۳    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم نهاده های ساختمان های مسکونی شهر تهران در فصل بهار نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش به 17.4 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۳    
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور گفت: در این شرایط خاص با روش های گذشته نخواهیم توانست از پس مشکلات برآییم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۱    
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به تلاش شبانه روزی مسئولان استانی و شهرستانی برای تکمیل ورزشگاه شهید وطنی، گفت: بازی نخست نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۵    
رئیس سازمان بهزیستی از اختصاص 650 میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان بهزیستی در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۱    
سرپرست بهزیستی استان تهران از پرداخت وام 20 میلیون تومانی به مددجویان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: این وام با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 5 ساله پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۰    
نیروهای یمنی در ادامه پیشروی های خود در ساحل غربی، چندین نقطه را به کنترل خود در آورده و خسارات سنگینی به مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی وارد ساختند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: در حوزه اشتغال روستایی شهرستان خنداب در حال حاضر وضعیت مناسبی به لحاظ استفاده از تسهیلات ندارد اما در یک ماه گذشته تغییرات چشمگیری ایجاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۶    
"محسن حیدری" با حکم داود پرهیزگار رئیس سازمان هواشناسی کشور به عنوان مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۹    
وزیر خارجه و رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۷    
وزیر خارجه و رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۸    
در روزهایی که درحاشیه2 مهران مدیری کنداکتور شبکه سه را قرق کرده، رادیو نمایش به سراغ آخرین آثار صدرالدین شجره رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۴    
فرماندار دشتی گفت: 8.2 میلیارد ریال بین 402 باشگاه کتابخوانی و مراکز مختلف فرهنگی ونهادها شهرستان دشتی توزیع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۴    
همایش تکریم از خادمان امامزادگان مازندران امروز همزمان با دهه کرامت و حضور عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۸    
استاندار ایلام از اختصاص مبلغ 35 میلیارد تومانی برای اجرای مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۵    
عضو شورای شهر شیراز گفت: طبق مصوبه شورای ترافیک استان فارس طرح "محدوده کم آلاینده" از اول مردادماه سال جاری باید در شیراز اجرایی می شد که متاسفانه تاکنون خبری از اجرای آن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۱    
همزمان با دهمین سال برگزاری جشن بزرگ ولادت امام رضا(ع) و حضور خدام بارگاه ملکوتی امام هشتم در بهبهان امسال نیزجشن باشکوه دهه کرامت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۰    
استاندار گلستان گفت: 23 شهرک و ناحیه صنعتی در استان گلستان وجود دارد و 8 نقطه برای ایجاد شهرک های گردشگری تعیین و در شورای برنامه ریزی استان تصویب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۹    
خُدام حرم مطهر رضوی در سلسله سفرهای با برکت خود در دهه کرامت و هم زمان با ولادت با سعادت امام رضا (ع) وارد بیمارستان دولتی هندیجان شده و از بیماران همراه با پرچم متبرک رضوی عیادت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۹    
رئیس مرکز بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان سد وشمگیر گفت: بیش از 19 میلیون قطعه بچه ماهی امسال توسط مرکز بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان سد وشمگیر رهاسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۹    
مبلغ کاروان زیر سایه خورشید گفت: مقابله با اسلام هراسی و ایران هراسی در جهان یکی از اهداف اعزام کاروان های زیر سایه خورشید بوده که باید مدنظر قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۱    
استاندار اردبیل گفت: فرآیند صدور مجوز سرمایه گذاری نیازمند تسهیل و تسریع است و در این زمینه نمایندگان دستگاه های اجرایی موظف به پاسخ گویی استعلام متقاضیان سرمایه گذاران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۷    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: خبری کذب منتشره در شبکه های اجتماعی فضای مجازی مبنی بر تلف شدن هشت قلاده ببر در باغ وحش مشهد به هیچ وجه صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۷    
تیم تنیس استان گلستان بر سکوی قهرمانی مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان بندرگز قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۵    
دیوان بین المللی دادگستری حکم خود را درباره شکایت قطر از امارات صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۰    
اعضای دموکرات کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با دست انداختن پیام توئیتری اخیر رئیس جمهور این کشور علیه ایران، گفتند که آمریکا به ایران حمله نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۰    
امام جمعه قزوین گفت: همراهی و همدلی با مردم در رفع مشکلات را می توان یکی از وظایف ائمه جمعه برشمرد که باید دستور کار باشد این امر در حالی بوده که جامعه کارگری امروز با مسائل زیادی دست و پنجه نرم می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۹    
شهردار تهران با اشاره به تعامل و همکاری خوب قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(س) با مجموعه شهری گفت: از قرارگاه انتظار داریم همچون گذشته، پروژه های در دست اجرا را با قدرت و قوت انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۵    
رئیس کمیته انضباطی گفت: رای سوپرجام به همراه رای شکایت چند باشگاه از بازیکن تیم لیگ یک روز دوم مرداد ماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۵    
معاون اقتصادی رئیس جمهور بابیان اینکه آمریکا در سیاست ایران ستیزی تنها مانده است گفت: اکثریت کشورهای دنیا حقانیت ایران را در مواضع بین المللی موردحمایت قرار می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف بیش از 4 میلیارد ریال کالای قاچاق در یک عملیات در استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۵    
یک دهه هفتادی با تصویر کشیدن صحنه هایی از کم برخوردارترین منطقه آموزشی کشور می خواهد پایتخت نشینان را نیز در یاری رساندن به دانش آموزان و بچه های دیار پهلوانان اساطیری ایران سهیم کند.