جمعه ۲۳ آذرساعت ۱۸:۴۵Dec 2018 14

خبرهای خبرگزاری تسنیم 8 مرداد 1397 - tasnimnews.com

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 31 خرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 31 تیر 1397 خبرگزاری تسنیم 1 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 2 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 3 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 4 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 5 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 6 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 7 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 8 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 9 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 10 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 11 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 12 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 13 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 14 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 15 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 16 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 17 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 18 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 19 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 20 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 21 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 22 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 23 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 24 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 25 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 26 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 27 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 28 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 29 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 30 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۰    
فرمانده انتظامی استان گلستان از انهدام 21 باند و کشف بیش از 10 تن و 200 کیلوگرم انواع موادمخدر در استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شوش گفت: تاکنون بیش از یک هزار و 500 تن کود اوره بین کشاورزان این شهرستان توزیع شده و دو هزار و 300 تن دیگر توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۴    
مدیرعامل شرکت به پرداخت از اضافه شدن چند محصول جدید به سبد تولیدات این شرکت خبر داد و گفت: این شرکت در حوزه کیوسک های خاص چند منظوره، فعالیت ویژه ای را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۰    
موبایل طوفانی ترین ابزاری بوده که در 100سال گذشته با سرعتی خیره کننده زندگی بشر را تغییر داده و به طبع این روند، پرداخت مالی نیز همانند دیگر صنایع تحت تاثیر این ابزار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۵۷    
امین جعفری هنرمند برجسته همدانی جایزه بهترین فیلم برداری را از جشنواره بین المللی فیلم عشق در آمریکا دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۵    
آمریکا این موارد را به عنوان راه های شفافیت مالی در کشورها مطرح می کند، اما در واقع این شفافیت برای آمریکایی هاست و چیزی جز شناسایی و ردیابی جریانات مالی نیست
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۹    
در این مطلب ناگفته های کارگر نجات یافته حادثه اتوبان شهید بابایی از لحظه هولناک مرگ همکارانش را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۰    
تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین پیش از بازی با فولاد خوزستان را صبح روز پنجشنبه برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۷    
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۰    
بازی سازهای حاضر در الکام گیمز همگی یا در پروژه ی دیگری و یا در پروژه حال حاضرشان در ابتدای کار شکست خورده اند؛ اما همگی موافق هستند که این شکست آنها را قوی تر کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۹    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 4 میلیون و 320 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 311 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۰    
با پایان یافتن مسابقات بخش بانوان چهل ویکمین دوره مسابقات قرآن استان تهران، اسامی راه یافتگان به مرحله کشوری اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۲    
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، از مرمت و حفاظت ویژه درختان دیرزیست باغ فین کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۶    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: بخشی از تسهیلاتی که شرکتهای دانش بنیان دریافت می کنند به شرکتهای خلاق نیز اختصاص خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۴    
معاون فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از یکپارچه شدن سامانه فروش اینترنتی بلیت موزه های کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۱    
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۱    
عیسی کلانتری با صدور حکم دیگری برای یکی دیگر از موافقان سرسخت تراریخته، پازل موافقان "تراریخته" در سازمان محیط زیست را تکمیل کرد!
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت نماینده ادوار و وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۶    
در یک روز گرم تابستان، همین روزهایی که آفتاب داغ مرداد ماه بیداد کرده است، از او خواستیم به دفتر روزنامه بیاید تا درباره کارهای تازه اش حرف بزنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۳    
می گوید: امروز برای شروع تدوین فیلم مشت آخر به دفتر می روم، فیلمبرداری دو سکانس از فیلمنامه باقی مانده که بزودی آنها را مقابل دوربین خواهیم برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۹    
صدرالساداتی می گوید: من را به برنامه پیش رو دعوت کردند اما می دانستم ممکن است برخی تحمل انتقاد نداشته باشند و نگذارند برنامه پخش شود این دعوت را در صفحه شخصی اعلام کردم تا اینکه روز گذشته تماس گرفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۹    
گاهی اوقات نوجوانان ممکن است رفتاری کنند تا محدودیت های شما را آزمایش، یا مقررات توافق شده را نقض کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۹    
هجدهمین دوره بازی های آسیایی کمتر از 3 هفته دیگر در شهرهای جاکارتا و پالمبانگ اندونزی آغاز خواهد شد که در آن 11 هزار ورزشکار از 45 کشور آسیایی به مصاف هم می روند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۶    
مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس از بازدید بیش از 3 میلیون گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های استان فارس در 4 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۳    
گفت و شنود امروز کیهان با موضوع نرخ ارز نگاشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۵    
نتایج بررسی های علمی در ایران و جهان نشان می دهد نوسانات بازار آتی متاثر از نوسانات بازار نقدی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۴    
اگر عربستان و امارات از پیروزی خان در انتخابات پاکستان نگران هستند پس نگرانی آمریکا، انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۵    
معاون توسعه و منابع انسانی جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: اختیار دستگاه های اجرایی و اداری استان و ارائه خدمت به ارباب رجوع باید به میزخدمت انتقال پیدا کند و در این رابطه کارشناسان با تجربه در کمترین ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۰    
مقام مسئول بانک مسکن با اشاره به اتمام مسکن مهر در سال 1400 جزئیات فروش اقساطی واحدهای این طرح را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۸    
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: افزایش قیمت باید به صورت سالانه انجام شود. نه اینکه چند سالی افزایش قیمت نداشته باشیم و یکدفعه 32 درصد افزایش قیمت داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هنر نسل قبل بی اثر کردن گزینه نظامی بود، هنر نسل امروز باید بی اثر کردن فشارهای اقتصادی باشد
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۸    
محصولات پتروشیمی به دلالانی فروخته می شوند که از سامانه بهین یاب مجوز دارند، ولی مصرف کننده واقعی که قادر به تأمین نیاز خود از طریق این سایت نیست ناچار می شود مواد اولیه مورد نیاز خود را دو برابر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۸    
البته در برنامه های مشارکتی به دلیل حضور اسپانسر، علاوه بر مبلغی که به عنوان مشارکت در امر برنامه سازی به صداوسیما پرداخت می کند، گاهی مبلغی اضافه به مجریان پرداخت می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۰    
در حالی این روزها اختلاف قیمت انواع خودرو در کارخانه و بازار به بالاترین حد خود رسیده و رانت گسترده ای ایجاد شده است، معاون وزیر صنعت می گوید: بازار خودرو در آرامش نسبی به سر می برد!
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۷:۰۳    
امریکایی ها قرن 21 را قرن کدخدایی و سلطه مقتدرانه هژمون تک قطبی امریکایی بر جهان تصویر کرده و بر این باور بودند که پس از فروپاشی شوروی، اندیشه لیبرال سرمایه داری حاکم بلامنازع بر جهان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۷:۰۱    
اولین گزینه دشمن غدار علیه این مُلک و ملت انقلاب کرده و از بند رسته جنگ بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۶:۵۷    
26 تیرماه امسال وزیر امور خارجه خانم پروین فرشچی را به عنوان سفیر ایران در فنلاند انتخاب و وزارت امور خارجه این انتصاب را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۶:۴۵    
کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که کارناوالی با چهار ماشین بوق زنان پوستر آقایان روحانی و همتی را در دست جابه جا می کردند و در آخر یک خواننده خیابانی می خواند: سیف رفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۵:۴۴    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: هیچ دلیل کارشناسی و منطقی برای مخالفت با موضوع الحاق نمین به منطقه آزاد تجاری وجود نداشت و این ظلم بزرگی در حق کل استان به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۴:۳۹    
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، سرمایه گذاری در تغذیه با شیر مادر را یکی از پربازده ترین سرمایه گذاری ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۹    
خبرها از احتمال جایگزینی دو پیام رسان خارجی جدید به نام سیگنال و دیالوگ به جای تلگرام حکایت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۴    
گروه تروریستی داعش مسنولیت حمله در تاجیکستان را که به کشته شدن 4 گردشگر آمریکایی و اروپایی منجر شد بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۳۸    
مادر دختر خانم 13 ساله اهل کرمان که مسئولان امتحانی به اجبار چادر از سرش برمی دارند، ماجرای روز امتحان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۲۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به بیانیه همایش آزادی مذهبی در آمریکا گفت که واشنگتن در جایگاهی نیست که بخواهد درباره دیگر کشورها قضاوت یکسویه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۳    
امیر حسین فتحی گفت: باشگاه ترابزون با ما وارد مذاکره شد و در نهایت در ازای دریافت 600 هزار دلار، با جدایی حسینی از استقلال موافقت کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۵۴    
یک رسانه غربی از تصمیم دو کشور اریتره و سومالی در شاخ آفریقا برای برقراری روابط دیپلماتیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۴۶    
رئیس جمهور آمریکا در دیدار با نخست وزیر ایتالیا سیاست های وی در مقابله با پدیده مهاجرت را ستوده و با این رویکرد ابراز همراهی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۵    
منابع یمنی از عملیات موفقیت آمیز نیروهای ارتش و کمیته های مردمی علیه مواضع متجاوزان در عمق خاک عربستان و هلاکت 5 نظامی سعودی در جیزان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۲    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که هر زمانی که ایران بخواهد، آماده دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۲    
وزیر بهداشت از تمام شدن 600 پروژه در دولت تدبیر و امید در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۲    
دبیرکل جمعیت فداییان اسلام گفت: باید شرایط کشور تغییر کند یا مدیریت داخلی کشور اصلاح شود. اینگونه نباشد که هر روز و هر ساعت قیمت سکه و دلار و همچنین فقر مردم بیشتر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۷    
ستاره جدید یوونتوس روی قیمت بلیت بازی های سری A تاثیرگذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۲    
تیم سبز شطرنج ایران موفق شد در سومین دور از جام ملت های آسیا مقابل چین به برتری برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
رئیس پلیس راه استان کردستان با اشاره به تصادف یک دستگاه اتوبوس با دو خودروی سواری پراید و سمند در محور سنندج دیواندره گفت: این تصادف یک کشته و 5 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
رئیس جمهور فیلیپین در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ده ها خودرو و موتورسیکلت گران قیمت را که به طور غیرقانونی وارد کشور شده بودند، زیر چرخ های بولدوزر فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
استاندار خوزستان گفت: فرهنگ مطالعه کتاب های غیر درسی را باید تقویت کرد و در مناطق روستایی باید بیشتر به این مقوله پرداخته شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری قم گفت: با توجه به بررسی های انجام شده دو مسئله حوادث ترافیکی و بیماری های غیر واگیردار به عنوان دو مسئله بحرانی در استان مشخص شده و در دستور کار مجمع قرارگرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
نماینده ویژه روسیه در امور سوریه از گفت وگو درباره بازگشت آوارگان سوری به کشورشان در دهمین دور مذاکرات آستانه در شهر سوچی روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: بخشی از اعتبارات مناطق محروم و کم برخوردار در اختیار کتابخانه ها و موضوع کتابخوانی قرار گیرد تا در این مسئله هزینه شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: در 39 روستای استان کتابخانه دایر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز با اشاره به فعال بودن سه کتابخانه در سطح اهواز گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ضرورت پایش فرد معتاد متجاهر با رویکرد توانمندسازی و صیانت اجتماعی آن ها گفت: مراکز غربالگری برای ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
تیم بندر لیورپول قرارداد دروازه بان خودش را تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱    
ستاره کامرونی سابق بارسلونا در فوتبال ترکیه ماندنی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۴    
سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی در پی ناکامی های مستمر متجاوزان در برابر ملت یمن، به فرافکنی روی آورد و ایران را به تهدید حمل و نقل دریایی در باب المندب و دریای سرخ متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۵۵    
سفیر ایران در بلاروس از موافقت این کشور و مقامات ایران برای تهاتر نفت با ماشین آلات صنعتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۶    
رئیس اتاق اصناف شهرکرد گفت: بازار شهرکرد فعال است و خرید و فروش انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۶    
یک دیپلمات مصری از توافق جنبش های فتح و حماس بر سر مراحل آشتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۳    
در حالی که تعداد قربانیان بارش های سیل آسا در هندوستان به بیش از 1500 نفر رسیده، جاری شدن سیلاب به درون بیمارستانی در شمال شرق این کشور، ماهی های زنده را پای تخت بیماران آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۲    
بهزیستی استان کرمانشاه توضیحاتی را درباره دو مورد خودکشی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه جهت تنویر اذهان عمومی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۹    
نخست وزیر ایتالیا که به آمریکا سفر کرده است، روز دوشنبه در کاخ سفید با دونالد ترامپ دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۶    
با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان سیزدهمین نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۴    
مجلس دولتی روسیه (دوما) به گزارش روزنامه انگلیسی درباره استفاده قطر از کارمندان سابق سازمان اطلاعاتی آمریکا (CIA) جهت کسب میزبانی جام جهانی 2022 فوتبال واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۳    
تیم بسکتبال نوجوانان لبنان عصر امروز با پیروزی برابر تیم سوریه با 3 کسب سومین پیروزی صدرنشین این مسابقات شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۲    
تمرینات دو روز آتی سپاهان اصفهان بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۱    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: برای رسیدن به میانگین کشوری چیزی حدود 100 هزار مترمربع کمبود فضا داریم که تامین آن حدود 250 میلیارد تومان هزینه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۱    
عضو شورای شهر تهران با اشاره به کسب مقام های کشوری و جهانی بسیار توسط جوانان و نوجوانان شهرستان ری گفت: با برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت های لازم جشنواره سالانه تجلیل از برگزیدگان فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۰    
سفیر ایران در فیلیپین با اشاره به نیاز این کشور به محصولات کشاورزی کشورمان از قیمت 50 دلاری هر کیلو گیلاس ایرانی در فیلیپین خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۰    
معاون وزیر امور خارجه از ماموریت ویژه نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور خبر داد و گفت: سیاست دشمنان ایران بستن و منقبض کردن فضای بین المللی ماست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۰    
وزیر امور خارجه با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۶    
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: بیش از 20 هزار کودک بازمانده از تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در استان وجود دارد که به دنبال بازگشت بخشی از آنان به تحصیل هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۶    
تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در یک نوبت و پس از جلسه با سرمربی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۵    
مدیرکل زندان های استان اردبیل گفت: سال گذشته بیش از 1000 مورد اشتغال مولد در زندان های اردبیل ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۴    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: توفیقات ما در حوزه های مختلف مرهون مشارکت مردمی بوده و برای سلامت و رفاه اجتماعی نیازمند مشارکت مردمی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۸    
بانوی کماندار کشورمان ابراز امیدواری کرد ملی پوشان این رشته در بازی های آسیایی به مدال برسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۷    
دانشجویان ایلامی در قالب اردوی دانشجویی از منطقه عملیاتی مرصاد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۲    
نشست بررسی سیر سند آمایش سرزمینی یزد با حضور مدیران سازمان برنامه و بودجه و اعضای شورای استان یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۲    
فرماندار شهرستان مینودشت گفت: بیمارستان فاطمه الزهرا (س) این شهر خدمات خوبی ارائه می دهد اما در بخش های تخصصی نیازمند امکانات سخت افزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۱    
استاندار تهران با اشاره به ساماندهی 8 هزار معتاد متجاهر در مراکز ذیل ماده 16 گفت: وضعیت ساماندهی 7 هزار معتاد باقیمانده نیز تا 2 ماه آینده تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۰    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان ایلام اجرایی شده اند و این مهم نوید بخش توسعه استان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۷    
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: تجهیزات جدید هنوز نرسیده و نگرانیم وزنه برداران آسیب ببینند، خواهش می کنم که شرایطی فراهم شود تا زودتر تجهیزات برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۳    
وزنه بردار تیم ملی کشورمان گفت: وزیر ورزش و جوانان قبل از مسابقات جهانی قول هایی داد که محقق نشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۱    
دفتر اطلاع رسانی حیدر العبادی نخست وزیر عراق از دیدار وی با نخست وزیر اقلیم کردستان و رئیس دفتر ریاست این اقلیم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با بیان اینکه برخی مانع برخورد با متجاوزین به منابع طبیعی می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۹    
مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: صددرصد جمعیت روستایی ایلام در سال 1398 از نعمت گاز برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۹    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اداره کل محیط زیست خراسان جنوبی از ایجاد 228 جایگاه تامین آب در زیستگاه های حیات وحش این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۹    
مربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: امیدواریم رستمی بتواند در بازی های آسیایی و قهرمانی جهان به همراه مرادی مدال طلا و نقره را برای ایران به دست بیاورند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۰    
سرپرست باشگاه پرسپولیس به دلیل درگذشت مادر همسرش عزادار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۶    
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال انگلیس معتقد است باید میزبانی جام جهانی 2022 به این کشور انتقال یابد.