شنبه ۲۹ دیساعت ۱۸:۰۲Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری تسنیم 15 مرداد 1397 - tasnimnews.com

 
خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 31 خرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 31 تیر 1397 خبرگزاری تسنیم 1 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 2 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 3 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 4 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 5 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 6 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 7 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 8 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 9 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 10 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 11 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 12 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 13 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 14 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 15 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 16 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 17 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 18 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 19 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 20 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 21 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 22 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 23 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 24 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 25 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 26 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 27 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 28 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 29 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 30 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۳    
مدافع مصدوم تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (سه شنبه) این تیم حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۶    
شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور از روز سه شنبه 16 مرداد تا دوشنبه 22 مرداد ماه جاری به مدت شش روز کاری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۶    
50 تن از اقتصاد دان کشور در بیانیه ای خطاب به رئیس جمهور اعلام کردند: ادامه وضعیت موجود یعنی فروش نفت برای تأمین مخارج کشور منابع خدادادی را هدر داده و ما را به بن بست خواهد رساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۹    
عضو هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران ازسهم 15 درصدی صنعت ساختمان در اشتغال خبر داد و گفت: 25 درصد از GDP کشور در صنعت ساختمان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۱    
دادستان یزد با تاکید بر اینکه موضوع پرونده غرق شدن فوتبالیست های نوجوان یزد در گرجستان گفت: متخلفان حادثه فوتبالیست های یزدی در هر جایگاهی مورد تعقیب قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۹    
به لحاظ سیاسی، آمریکا از برجام خارج شده اما هنوز از لحاظ فنی از برجام خارج نشده است و اگر 15 مرداد تحریم ها را برگرداند، از لحاظ فنی هم از برجام خارج می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۹    
فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک زمین خوار بزرگ و بازگرداندن بیش از 46 هزار متر زمین به ارزش 257 میلیارد و 829 میلیون ریال در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۰    
با حکم وزیر کشور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۹    
انبارهای چند صد میلیاردی احتکار کالا در کرمان پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۰    
دولت برای امورات فرهنگی و اجتماعی بانوان آذربایجان غربی در 25 اداره کل فقط 190 میلیون تومان اعتبار اختصاص داد که سرانه بانوان از این رقم فقط 118 تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۴    
اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری از سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری، حکم گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۲    
بازار سکه و طلا چند ماهی است که روز های پرالتهابی را پشت سرمی گذارد. هجوم نقدینگی های سرگردان به سمت این بازار باعث شد که سکه تا 800 هزارتومان بالاتر از قیمت واقعی خود به فروش برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۵    
مصرف دارو های چربی سوز عوارض هولناکی دارد و تهدیدکننده جان افراد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۱    
فریدون آسرایی کارش بازی با مرزهاست. خدمت سربازی اش را پای بلندی های جولان ایستاده بوده، بعد به فیلیپین رفته، بعدش به کانادا، بعد آمده ایران و البته حتما در این میان رفت و آمدهای دیگری هم داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۵    
بسیاری از اعمال بچه ها ناشی از عملکرد والدین است. کودکان رفتارهای پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ و بسته به نزدیکی ارتباط رفتار دایی، عمو، خاله و عمه خود را به طور ناخودآگاه درونی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۲    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: نمایندگان مجلس خبرگان مشکلات معیشتی و گرفتاری های مردم را با تمام وجود درک می کنند و در میان مردم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۲    
تصمیمات جدید اتخاذ شده ستاد کل نیروهای مسلح به فرصتی ایده آل و امیدبخش برای ملی پوشان ورزش بخصوص 7 فوتبالیستی که درخواست معافیت داده بودند تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در گذشته امکان بالقوه ای در کشور وجود داشت ولی به دلیل سهل خوری و واردات، تولید ملی به وجود نیامد، گفت: دوره تحریم می تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد کشور شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۱۲    
علی خواجویی، محیط بان راوری که ساعاتی پیش در درگیری با متخلفان هدف گلوله اسلحه جنگی قرار گرفته بود، به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۴۵    
در حالی عربستان از موضع انتقادآمیز کانادا در خصوص وضعیت حقوق بشر در این کشور بر آشفت که این کشور در سوریه، یمن و لیبی برای تغییر نظام های این کشورها مداخله می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۳۹    
عضو اتاق بازرگانی با بیان اینکه کارت بازرگانی باید در آینده حذف شود که البته درخصوص آن نتایجی حاصل شده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۳۵    
براساس نامه وزیر صنعت به رئیس گمرک، تولیدکنندگان آهن اسفنجی قبل از اقدام به صادرات باید کل کالای تولیدی خود را در بورس کالا و براساس نرخ رسمی عرضه کرده و در صورت نبود تقاضا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۶:۳۹    
چرا در بین عوامل خارجی با نقش پررنگ عواملی مانند رژیم صهیونیستی یا عربستان و امارات در انتخابات امریکا اغماض می شود، اما برعکس بر نقش روسیه تمرکز و تأکید می شود؟.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۴    
وزیر امور خارجه ایران طی پیامی در یکی از شبکه های اجتماعی با اشاره به بازگردانده شدن تحریم ها علیه ایران و لغو مجوز فروش هواپیما نوشت که دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۱۹    
شب گذشته فرهنگسرای نیاوران شاهد حضور جمعی از استادان هنر و ادبیات و علاقمندان موسیقی ایرانی در جریان برگزاری کنسرت فریاد پنهان بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۵۰    
رئیس جمهور گفت: کسی که امروز ادعای مذاکره می کند، کسی است که بدون مذاکره از تمام تعهدات بین المللی اش از پاریس تا تعهدات تجاری اش خارج شده است. همزمان با تحریم مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد؟.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۵۰    
جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی، مناطق التحیتا و زبید را هشت بار بمباران کردند و همچنان به این حملات ادامه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۲    
معاون نخست وزیر روسیه تعداد تماشاگران 15 بازی ابتدایی فصل جدید لیگ برتر فوتبال این کشور که ملی پوشان ایرانی نیز در آن حضور دارند شگفت انگیز دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۲    
تیم اوسترشوندس با بازی 90 دقیقه ای سامان قدوس، ملی پوش ایرانی به 3 امتیاز خارج از خانه دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۷    
تیم فوتبال سپیدرود رشت 2 بازیکن جدید جذب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۹    
اتاق بازرگانی آلمان با اشاره به اینکه بسیاری از شرکت های آلمانی از ترس تحریم های آمریکا از تجارت با ایران عقب نشینی می کنند خواستار راه حل به موقعی برای این مسئله شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۷    
ائتلاف النصر بار دیگر بر پایبندی خود به معرفی حیدر العبادی به عنوان نامزد تصدی نخست وزیری عراق برای تشکیل دولت جدید تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۴    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای در مورد پرونده شکایت باشگاه خونه به خونه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۹    
سفارت روسیه در لندن دریافت هرگونه تقاضای رسمی از سوی دولت انگلیس برای استرداد دو متهم دست داشتن در حمله چند ماه پیش با گاز اعصاب در خاک انگلیس را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۷    
حکم اخراج کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۷    
منابع یمنی از شلیک موشک بالستیک بدر به پایگاه نظامی الواجب در منطقه نجران عربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۱    
مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با تاکید بر تقویت اشتغال در روستاهای استان، گفت: 84 درصد تسهیلات اشتغال روستایی مازندران به متقاضیان تخصیص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۸    
معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان از تعدد دستگاه های فرهنگی انتقاد کرد و گفت: حوزه فرهنگ با مشکلات جدی روبه رو است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۷    
تیم فوتبال نساجی مازندران در سومین هفته لیگ برتر فوتبال کشور در دیداری خانگی به مصاف پارس جنوبی جم می رود و در این دیدار در انتظار نخستین پیروزی خانگی لحظه شماری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۴    
رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: 94 درصد جان باختگان و 84 درصد مجروحان در این حوادث عابران پیاده و موتورسواران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۳    
جنبش حزب الله لبنان در بیانیه ای سوء قصد به جان رئیس جمهوری ونزوئلا و دخالت های مستمر آمریکا در امور این کشور را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۲    
در حاشیه چهل و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز یکی از اعضای شورای شهر تذکری در خصوص ضعف سازمان سیما ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۱    
مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای تأکید کرد: سران سه قوه، به ویژه رئیس جمهور و مدیران ارشد اقتصادی در عمل و نه صرفاً شعار و سخن در بهبود اوضاع اقتصادی و حل معضلات معیشتی مردم به ویژه محرومین و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: از بانک ها انتظار می رود با توجه به طرح های معرفی شده در پرداخت تسهیلات سخت گیری نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۲    
رئیس جمهور گفت: کسی که امروز ادعای مذاکره می کند، کسی است که بدون مذاکره از تمام تعهدات بین المللی اش از پاریس تا تعهدات تجاری اش خارج شده است. همزمان با تحریم مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد؟.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۲    
فرماندار مینودشت گفت: برای تکمیل سد نرماب نیاز به جابه جایی روستاهای مخزن سد است که روستای جنگلده بالا تا سال آینده جابه جا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در اشتغال فراگیر با تغییر و تحولات در نرخ ارز قیمت تجهیزات و مواد اولیه افزایش چند برابری داشته که نیاز است باتوجه به قیمت روز کمک و حمایت صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۷    
ده هاهزار نفر از قشرهای مختلف مردم بندر الحدیده با برگزاری تظاهرات گسترده علیه متجاوزان سعودی و اماراتی جنایات مستمر آنها را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۶    
معاون اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت: در بخش کشاورزی بیش از 81 درصد سهم خود را توانستیم جذب کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۵    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان نسبت به بارش های رگباری و وقوع سیلاب در این استان هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۲    
معاون آبفار خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 480 روستا در استان خراسان رضوی از طریق تانکر آبرسانی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۴    
مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان گفت: در حال حاضر 45 هزار نفر از مردم گلستان عضو کتابخانه ها هستند که معادل 2.2 درصد جمعیت این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۳    
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: متأسفانه امروز ما به دلیل غرب زدگی فتیله تعظیم شعائر اسلامی در جامعه را پایین کشیده ایم به همین دلیل اثری از آن ها در جامعه نمی بینیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۲    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با امضای یک دستور اجرایی در روز دوشنبه فرمان شروع موج جدیدی از تحریم های ضدایرانی را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۱    
تجمع اعتراضی امت حزب الله گیلان با هدف مطالبه گری در حوزه مشکلات معیشتی و اقتصادی در رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۱    
استاندار خوزستان گفت: هرکسی در مسیری که دولت تعیین کرده گام برنداشت باید آن را کنار بگذاریم و اشتغال در روستاها صرفا کشاورزی و دامداری نیست و باید مد نظر قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۱    
مشاور امنیت ملی آمریکا خواستار برچیده شدن کامل برنامه موشکی ایران شده به تهران توصیه کرد تا برای در امان ماندن از تحریم های جدید آمریکا به مذاکره با واشنگتن تن در دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۰    
مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای از رئیس جمهور خواست بدون ملاحظه، با ایجاد تحول و تغییرات در بخش وسیعی از کابینه به بهبود اوضاع اقتصادی کمک نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۴    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور گفت: 50 درصد مطالبات گندم کاران کرمانشاهی پرداخت شده و مابقی آن نیز کمتر از یک ماه دیگر پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۱    
در حالی که مردم کشور کمبود برق در گرمای تابستان را تجربه می کنند و این کمبود تولید برق سبب اعمال خاموشی در شهرهای کشور از جمله سمنان شده است؛ نورپردازی ویژه ساختمان های خاص در این شهر خودنمایی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۰    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان گفت: با وجود ارائه برنامه و پیشنهادات مختلف به مسئولان استان درباره چهل سالگی انقلاب اسلامی هنوز برنامه ویژه ای انجام نشده است گویا همه درگیر رویداد 2018 در همدان هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۹    
امام جمعه کوهدشت گفت: نبض جامعه در دست خبرنگاران است و باید امانت داری را در انتقال اخبار رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸    
محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان وضعیت ملی پوشان وزنه برداری اعزامی به مسابقات آسیایی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸    
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از برگزاری یادواره 670 شهید شهرستان دامغان خبر داد و گفت: در این آئین فرهنگنامه شهدای شهرستان دامغان نیز رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۲    
فرماندار شهرستان راور گفت: شهید علی خواجویی محیط بان اهل شهرستان راور عصر امروز به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۲    
مدیر اتاق بازرگانی خارجی icc بر توسعه همکاری ها بین بازرگانان کشور اوکراین و استان قزوین تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۸    
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: سردار نقدی در مراسم سومین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام پارک مردم همدان سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر با اشاره به خودنمایی برندهای خارجی در فروشگاه های بزرگ کشور گفت: با برگزاری کارگاه های آموزشی برای انصاف و بازاریان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۴    
میزگرد تخصصی چله انقلاب با موضوعات مختلف در دفتر خبرگزاری تسنیم یزد تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز این تیم با دروازه بان های آبی پوشان والیبال بازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۳    
رئیس خانه معدن ایران گفت: صندوق بیمه فعالیت های معدنی ضمانت نامه های معدنکاران را قبول می کند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۷    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: امدادگران هلال احمر تنگستانی دخنر 17 ساله غرقی در ساحل دلوار تنگستان از مرگ حتمی نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۷    
وزیر ورزش اطلاعات جدیدی در مورد پرچمدار جدید کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018 ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۶    
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: در زمینه برخورد با اخلالگران اقتصادی و واردکنندگان کالاهای قاچاق اقدامات خوبی تاکنون صورت گرفته و به زودی با هماهنگی مقامات قضایی انبارهای احتمالی احتکار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۵    
معاون جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان نخستین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری در غرب کشور، به منظور کمک به زوج های نابارور در استان کرمانشاه راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۲    
ابراهیم آبادی، رضا بنفشه خواه و بهروز بقایی در خبرگزاری تسنیم از حسن روحانی خواستند تا حقیقت ها را بگوید و مردم در جریان مشکلات قرار بگیرند؛ از طرفی شاهد اجرای وعده ها و حل مشکلات جامعه باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۱    
مرتضی حیدری امشب برای گفتگو با رئیس جمهور به نهاد ریاست جمهوری می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۵    
تیم والیبال خاتم اردکان قهرمان مسابقات جام باشگاه های مردان قاره آسیا 2018 در میانمار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۶    
وزیر ورزش و جوانان گفت: در رشته تنیس روی میز باید از مدرسین و مربیان خوب استفاده کنیم و اردوهای خوبی داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۶    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شیراز گفت: گزارش تفریغ بودجه سال 96 یعنی گزارش درآمد، هزینه و میزان تحقق آن باید تا پایان اردیبهشت به شورا ارائه می شد که تاکنون انجام نشده و این تخلف از برنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۵۹    
رئیس مجمع عالی بسیج استان گیلان با بیان اینکه تمرکز بر مقوله بوم گردی و گردشگری به تنهایی مشکلات و معضلات گیلان را رفع نمی کند گفت: استاندار گیلان مشکلات و چالش های استان را بیشتر درک کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۵۹    
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با اشاره به اینکه عدم تکمیل بزرگراه اهر – تبریز یکی از موانع توسعه قره داغ است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۵۹    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: امسال برای تکمیل بزرگراه اهر – تبریز بیش از 45 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران از طریق اوراق پرداخت کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۵۹    
رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان گفت: تنیس روی میز در بازی های آسیایی دست کمی از المپیک ندارد، چرا که در المپیک همه مدال ها را کشورهای آسیایی از سال 2000 به بعد گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۸    
چه به دنبال "مادر صلح ها" باشیم و چه به دنبال "مادر جنگ ها" اگر به حوزه رفاه و تامین اجتماعی به ویژه پایدارسازی مالی سازمانها و صندوقهای بیمه نپردازیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۸    
بازه نخست اردوی جهادی کانون شهید بلباسی در مناطق محروم شرق استان مازندران با حضور خانواده شهدای مدافع حرم استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۸    
مدیر امور شعب بانک کشاورزی گیلان ضمن تشریح علل دیرکرد پرداخت تسهیلات اشتغالزا گفت: عدم وصول به موقع نتیجه استعلامات از جمله علل این رخداد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۷    
مدیر کل امور بانوان و خانواده استاندای بوشهر با تاکید بر توجه به اجرای طرح های اشتغال زایی زنان گفت: در این زمینه زنان سرپرست خانوار استان بوشهر توانمند مهارتی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۷    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان تدوین سند توسعه گردشگری را لازمه اقدام برای توسعه گردشگری دانست و گفت: در این سند جایگاه و نقش ادارات و دستگا های اجرایی در توسعه گردشگری مشخص می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۶    
فرماندار رشت با تأکید بر لزوم برنامه ریزی برای برخورد با آسیب های اجتماعی گفت: مساجد شهرستان رشت ظرفیت خوبی برای حضور جوانان انقلابی و قابله با آسیب های اجتماعی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۶    
معاون اول رئیس جمهور گفت: اولویت دولت واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۵    
مسئول دبیرخانه نظارت و بازرسی اتاق اصناف همدان گفت: آمار تخلفات اصناف در تیر ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت : برنامه های فرهنگی برای مقابله مؤثر با اثرات آسیب های اجتماعی در مناطق محروم شهرستان رشت اجرایی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۲    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشت گفت: 11 بوستان معرفت ویژه کودکان و نوجوانان در شهرستان رشت ایجاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نابودی آبزیان و فاجعه زیست محیطی در رودخانه بشار یاسوج گفت: باید آب منطقه ای از کشت برنج و لوبیا در کنار این رودخانه جلوگیری می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۹    
دیدبان حقوق بشر از بنگلادش خواسته است تا شرایط زندگی مسلمانان آواره روهینگیا را به طور کاملا چشمگیری بهبود بخشیده و ارتقا دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۸    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مطالبه گری شاخص بارز تسنیم است گفت: مشهد ظرفیت مناسبی برای تبدیل به شهر دوستدار کتاب دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۸    
گروه تخصصی نوح قرارگاه خاتم الانبیا تجهیزات فوق سنگین بزرگترین واحد اوره و آمونیاک در پتروشیمی مسجد سلیمان استان خوزستان را نصب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۸    
رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور گفت: پروژه های حوزه فناوری اطلاعات بسیار زیاد است و به طور حتم باید از مشارکت بخش خصوصی استفاده کنیم.