یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۹:۱۵Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری تسنیم 16 مرداد 1397 - tasnimnews.com

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 30 اسفند 1395 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1396 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1397 خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری تسنیم 31 خرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 31 تیر 1397 خبرگزاری تسنیم 1 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 2 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 3 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 4 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 5 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 6 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 7 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 8 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 9 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 10 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 11 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 12 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 13 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 14 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 15 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 16 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 17 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 18 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 19 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 20 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 21 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 22 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 23 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 24 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 25 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 26 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 27 مرداد 1397 خبرگزاری تسنیم 28 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۱۵    
وزیر دفاع انگلیس می گوید که ایالات متحده را به آغاز گفتگو با شرکایش درباره برجام به منظور یافتن راهی روبه جلو تشویق می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۹    
مهاجم کروات یوونتوس فصل آینده لباس فیورنتینا را به تن خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۷    
از زمانی که تحریم ها کاغذ پاره خوانده شد دیر زمانی نمی گذرد، اما همین موضوع بعد ها و به فاصله مدت زمان کمی دستمایه طنز بسیاری از خبرنگاران و نویسندگان فضای مجازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۵    
شماره یک سابق تیم ملی انگلیس به تیم درخشان فصل گذشته لیگ برتر جزیره پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۷    
دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است او نیز باید یکی از گزینه های هدایت آلبی سلسته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۲    
رسانه های فلسطینی از دیدار هیئت جنبش جهاد اسلامی فلسطین با هیئت وزارت خارجه روسیه در مسکو خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۸    
پدر امیرمحمد کاربخش یکی از نوجوانان غرق شده در گرجستان به بیان مطالبی در ارتباط با سفر پسرش به این کشور و کشته شدنش پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۳    
آمریکا از دیروز دور جدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را اجرایی کرد و در عین حال دولت ترامپ مدعی آمادگی برای مذاکره است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۲۳    
نیروهای ارتش سوریه موفق شدند در ادامه عملیات آزادسازی صحرای السویداء در جنوب این کشور، خطوط امدادرسانی به داعش از التنف به حومه السویداء را قطع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۵    
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به پیام توئیتری ترامپ درباره تحریم ایران برای تحقق صلح جهانی، تصریح می کند که این اولین باری نیست که یک جنگ طلب ادعا می کند که برای صلح جهانی جنگ راه می اندازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۱    
مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان از حضور مونسان رییس سازمان میراث فرهنگی در آیین افتتاح سیزدهمین جشنواره آش ایرانی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۱    
معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان گفت : 23.1 از هزینه های درمانی مردم نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان با بیان اینکه بیماری های واگیردار در این استان تحت کنترل است کاهش 10 درصدی بودجه بخش درمان را تامل بر انگیز دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۰    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نامناسب بودن سرویس بهداشتی 248 مدرسه استان، گفت: از این تعداد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۸    
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: منتظر عذرخواهی رئیس جمهور در گفت وگوی زنده تلویزیونی از مردم ایران بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۰    
عینک های آفتابی آینه ای یکی از مد های امروزی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است، اما این عینک ها خطراتی به دنبال دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۹    
سخنگوی آتش نشانی تهران جزئیات انفجار مهیب در مجتمع ورزشی خیابان سئول را که منجر به کشته شدن سه نفر شد، تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۳    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تأکید بر لزوم تدوین شناسنامه سلامت برای استان سمنان گفت: غفلت در حوزه سلامت تحت هیچ شرایطی قابل اغماض نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۳    
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ باسوادی در این استان 92.7 درصد است که در این شاخص پایین تر از میانگین کشوری هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۲    
نماینده ولی فقیه در استان یزد در ارتباط با کشته شدن دو دانش آموز یزدی در گرجستان بر ضرورت پیگیری این موضوع با سرعت و قاطعیت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: توریست عراقی صرفاً برای خرید گوشت و مرغ به منطقه آزاد اروند نمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۳۳    
به دنبال انفجار مهیبی که در مرکز تاسیسات آکادمی که براثر نشت گاز در حوالی خیابان سئول رخ داد برخی منابع حاضر در صحنه از کشته شدن 3 نفر خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۳۳    
مشاور ویژه موگرینی می گوید شرکت های اروپایی در صورتی که از تحریم های ثانویه آمریکا ضد ایران تبعیت کرده و از انجام تجارت با تهران خودداری کنند، از سوی اتحادیه اروپا مورد تحریم قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۲۶    
شهردار تهران با اشاره به آمادگی اش برای شنیدن نقدهای منصفانه و صادقانه گفت: نقد رابطه معکوسی با میزان فساد دارد و هر میزان نقد آزاد باشد فساد در جامعه کمتر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۲۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از انتقال یوزپلنگ مصدوم ایرانی به پایتخت برای ادامه روند درمانی این گونه نادر حیات وحش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: تا کنون 388 میلیارد تومان تسهیلات روستایی در کمیته فنی مصوب شده که 86 میلیارد تومان عقد قرارداد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۲    
ورزش سه: پس از اتمام جام جهانی و برکناری خورخه سامپائولی، اعلام شد که اسکالونی و آیمار موقتا هدایت آلبی سلسته را عهده دار خواهند بود تا یک مربی بزرگ به خدمت گرفته شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۹    
استاندار همدان با بیان اینکه نباید تعللی در اجرای وعده ها ایجاد شود، گفت: ما هرچه داریم از اعتماد مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۶    
تمرین امروز عصر تیم فوتبال استقلال برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۹    
امیر حسین زارع رتبه 7 کنکور سراسری رشته تجربی گفت: یکی از آرزوهایم این است که بر سر قبر شهید حججی حاضر شوم چون در طول سال و ایام کنکور به شهدا و شهید حججی اقتدا کردم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۲    
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: عصر امروز دو نفر از گروهک های تروریستی در اقدامی کور به مقر پلیس آگاهی شهرستان سقز با نارنجک حمله کردند که قبل از اینکه بخواهند کاری انجام بدهند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۶    
بعدازظهر امروز انبار احتکار تجهیزات پزشکی در قزوین توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه صاحب الامر استان قزوین شناسایی و کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۳    
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: موضوع انحلال ورزش شهرداری تبریز صحت ندارد و اصلاحاتی در ساختار آن ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۲    
رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: در سال گذشته با توجه به مراجعات متعدد مردم به دستگاه قضا، تلاش های بسیاری در راستای تعطیل نشدن کارخانه ها در قالب هزار و 500 اجرای حکم صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۹    
رئیس مرکز تحقیقات اتاق بازرگانی اردبیل گفت: علی رغم این که عمده کالای صادراتی کشور محصولات پتروشیمی است ولی اردبیل هیچ سهمی از صادرات کالاهای پتروشیمی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۷    
امام جمعه ایلام به مشکلات مردم و سختی های امروز مردم اشاره کرد و گفت: سختی های مردم در وضعیت اقتصادی را منعکس و پیگیری کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۲    
رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان این که یکی از عوامل تحریم فرش دستباف شخص ترامپ است گفت: 6 میلیون نفر در حوزه فرش دستباف در کشور فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۰    
سرویسص ترکیه - اوزگور اوزل، رئیس فراکسیون حزب جمهوری خواه خلق ترکیه در اظهاراتی با اشاره به تحریم های آمریکا علیه ایران عنوان کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۰    
نخست وزیر عراق به تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۲    
وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه ای از شناسایی و خنثی کردن دو اقدام تروریستی گروهک های تجزیه طلب و تکفیری در کردستان و خوزستان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۱    
ائتلاف نیروهای مقاومت فلسطین در بیانیه ای تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را محکوم و بر حمایت خود از ملت، دولت و ارتش ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۱    
فرماندار تهران با اشاره به جایگاه شهدای خبرنگار گفت: شهدای خبرنگار از جمله شهید صارمی، آوینی و شهید مدافع حرم شهید خزایی با خون خود حقانیت و ماندگاری کارشان را اثبات کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۵    
رئیس جمهور در پی وقوع زلزله و جان باختن و زخمی شدن شماری از مردم اندونزی، در پیامی به رئیس جمهوری این کشور ، ضمن ابراز تسلیت و اعلام همدردی، از خداوند متعال برای جان باختگان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۱    
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام از آمادگی کامل حمل و نقل و پایانه های استان برای اجرای مسیر ترانزیت مهران به عراق خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۰    
معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار ی ایلام گفت: 90 درصد طرح های اشتغالزایی ایلام عملیاتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۰۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با اشاره به اینکه برخی قوانین بیمه ای مهارت آموزی را با مشکل مواجه می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۰۰    
با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۶    
باشگاه برایتون شماره پیراهن بازیکنان این تیم در فصل جدید را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۵    
استاد دانشگاه آزاد در منزلش در غرب تهران با ضربه چاقو به قتل رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۱    
سربازان گمنام امام زمان (عج) دو اقدام تروریستی گروهک های تجزیه طلب و تکفیری را در کردستان و خوزستان شناسایی و خنثی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۰    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: جنگ روانی پیشگام جنگ ها علیه ایران بوده و القای فروپاشی نظام را می توان از مصادیق جنگ روانی دانست در حالی که اصحاب رسانه در این جنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۸    
وزیر اطلاعات با ایلات و طوایف مختلف عشایر کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۸    
فرمانده قرارگاه منطقه غرب نزاجا گفت: دشمن جسارت نگاه کردن به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را نداردچه برسد به اینکه تهدید نظامی را عملی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۵    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت:: با بررسی هایی که انجام شده بیش از 105 هزار تن کاغذ از گمرکات کشور در دست ترخیص است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۳    
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: بالاترین نقش خبرنگاران ایجاد حس امنیت در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۳۹    
کاروان تیم فوتبال پرسپولیس با 20 بازیکن برای دیدار با استقلال خوزستان، عازم اهواز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۳۵    
سرویس ترکیه – در پی اعلام حصول "پیش توافق" میان ترکیه و آمریکا در خصوص حل مسائل به وجود آمده در روابط دو کشور یک هئیت 9 نفره به ریاست معاون وزیر امور خارجه ترکیه برای مذاکره با طرف های آمریکایی به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۳۴    
سردار شریف با تکذیب مطالب منتسب به یکی از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۳۲    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: طبق آمارهای بدست آمده 9.5 درصد از جامعه زنان استان سرپرست خانوارند که به علت طلاق و یا فوت همسر مسئولیت خانواده را بر عهده گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۳۰    
یک اقتصاددان اماراتی به وجود بحران اقتصادی واقعی در شیخ نشین دبی اعتراف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۵    
نیروهای سوری مناطق جدیدی در صحرای السویداء در جنوب این کشور را به کنترل خود در آورده و حلقه محاصره داعش را تنگ تر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۳    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: یک هزار و 200 واحد مسکن مهر در استان نیمه تمام است که تا 6 ماهه نخست سال آینده کار ساخت آنها به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۰    
معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: امسال 50 روحانی شیعه و سنی در مباحث جهان اسلام، زندگی مسالمت آمیز و مباحث عقیدتی همه اقوام و مذاهب آموزش تخصصی خواهند دید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۹    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: از برکت اربعین استان ایلام مورد توجه جهانیان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۹    
مسئول بسیج رسانه استان کرمان با بیان اینکه کمک هایی که به برخی رسانه ها می شود بدون عدالت و تبعیض آمیز است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۸    
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در زمانی که هیچ چیز نداشتیم جنگ را اداره کردیم و به پیروزی رسیدیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۱    
شاهرود-مدیرکل حفاظت از محیط زیست سمنان گفت: توله یوز هشت ماهه نر خارتوران که در حین عبور از جاده ترانزیتی تهران-مشهد با خودرو تصادف کرده بود از ناحیه کمر آسیب جدی دیده و به تهران اعزام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۵    
تهران (پانا) - فروشگاه های زنجیره ای از مزیت های متعددی برای تولیدکننده، مصرف کننده و اقتصاد کشور برخوردارند که ازجمله آن می توان به کاهش طول زنجیره تامین، افزایش کیفیت محصولات، کاهش قیمت تمام شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۰    
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با بیست و پنجم ذی القعده، وی ژه برنامه روز دحوالارض در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تعیین نرخ سقف برای فروش کاغذ در بازار خبر داد و تأکید کرد: در حال حاضر بیش از 105 هزار تن کاغذ در دست ترخیص است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان از آغاز عملیات ساخت مجموعه موزه شهرستان بیجار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۴    
معاون اول رییس جمهور تصویب نامه هیات وزیران در خصوص تامین ارز کالاهای فهرست گروه یک (شامل کالاهای اساسی، ضروری، دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی) به نرخ رسمی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۲    
بازیگر نقش لیلا در سریال پدر در پاسخ به این سوال که اگر قرار بود تغییری در داستان سریال ایجاد کند، چه تغییری انجام می داد، می گوید: به نظر من بهتر بود که لیلا بعد از مرگ حامد تمام شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از اعلام گروه های راه یافته به بخش نهایی سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان تا 25 مرداد خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۵    
امیدوارم مخاطبان با تماشای این اثر به فکر وا داشته شوند و مراقبت از محیط زیست، رفتار درست با حیوانات، مهاجرت معکوس و... فرهنگ سازی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۲    
طی 4 ماهه منتهی به تیر ماه 97، تعداد 58 هزار و 307میلیون سهم به ارزش 116784 میلیارد ریال از طریق معاملات الکترونیکی مبادله شده است که به ترتیب حدود 68 . 31 و 1 . 23 درصد از کل معاملات را شامل می شود
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۵    
استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی فرارسیدن هفدهم مردادماه "روز خبرنگار" را به همه ی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۰    
سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، از سال 1314 در حال تغییر نام ، جایگاه و حوزه مسئولیتی بوده تا امروز با رای موافق 137 نماینده مجلس شورای اسلامی، طعم وزین وزارت را بچشد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۸    
کتاب زندگینامه مستند داستانی شهید مدافع حرم محسن حججی توسط انتشارات شهید کاظمی به زودی منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۴    
استاندار خراسان شمالی با اشاره به اهمیت و ضرورت بیان آزادانه نقدها در جامعه و مستثنا نبودن کسی از نقد شدن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۴۶    
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت 17 مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۹    
چهار پروژه با اعتبار 736 میلیارد ریال در شرکت برق منطقه ای غرب به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۴    
تهران (پانا) - سروش صحت طی حکمی به عنوان دبیر هنری بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۴    
برای بسیاری از مسافران سفرهای خارجی، چگونگی پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی از چالش های جدی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۴    
کتابخانه و موزه ملی ملک با همکاری خانه موزه شهید مدرس تهران، نمایشگاه برگ هایی از تاریخ مشروطیت ایران برگرفته از نسخه منحصربه فرد مصور خطی واقعات اتفاقیه در روزگار را هم زمان با سال روز پیروزی جنبش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۳    
سه نماینده مجلس خواستار تحقیق و تفحص از عملکرد مجلس از دوره ششم تا دهم و همچنین سازمان های مربوطه در حوزه های تشکیلاتی، مالی، معاملاتی، اداری، استخدامی، تقنینی، حقوقی، فنی، پشتیبانی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۳    
اهواز- بوستان خبرنگار اهواز با وسعت هشت هزار متر مربع به مناسبت روز خبرنگار رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۱    
پایگاه Khamenei.ir به مناسبت سالروز حمله اتمی آمریکا به هیروشیما، بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره سلاح هسته ای و استفاده از آن توسط کشور آمریکا را در قالب نماهنگ فراموش نشدنی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۹    
نواجنوب: پروژه موزائیک فرش خیابان طالقانی به پایان راه رسید . عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ در سخنانی از اتمام عملیات اجرایی پروژه موزائیک فرش خیابان طالقانی خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۸    
همایش سراسری آزادگان سرافراز، فردا در کرمانشاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۴    
آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان با صدور بیانیه ای نسبت به شرایط و اوضاع اقتصادی اخیر کشور بیانیه ای صادر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۰    
به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم، بانک مرکزی اعلام کرد، در طرح پیش فروش سکه که از تاریخ 1396٫11٫17 آغاز شد و تا 1397٫2٫16 ادامه داشت در مجموع تعداد 7 میلیون و 600 هزار قطعه سکه پیش فروش شد که از ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۶    
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان هشدار داد که با ادامه روند فعلی و فقدان حمایت های لازم از سوی دولت و تعطیلی مطبوعات، بیم آن می رود که خبرنگاران در ردیف بالاترین آمار بیکاران کشور باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۳    
پایداری انتقال گاز استان های شمالی کشور با بهره برداری از پروژه هایی همچون خط لوله انتقال گاز رشت_ سنگر و خط لوله انتقال گاز دامغان_ نکا افزایش یافته و مردم این مناطق دیگر در فصول مختلف سال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۵    
مفسر، محقق و پژوهشگر علوم و معارف قرآن کریم با بیان داستانی با عنوان طلبه ای که به لوسترهای حرم امیرالمرمنین (ع) اعتراض داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۰    
آب رودخانه زاینده رود تا اواخر این هفته باز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۹    
اهر- باحضور مسئول دفترنمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی، دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان اهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۸    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: سیاست خرید تصمینی دولت منجر به انبار کردن کالاها، تعطیلی بازار، ناکارآمدی هایی نظیر عدم شفافیت و فساد در خرید، نگهداری و فروش و اتلاف منابع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۰    
یکی از شروط کارلوس کی روش برای تمدید قرارداد خود با فدراسیون فوتبال ایران حل مشکل بازیکنان سرباز است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۱۶    
گفت: چرا وزیر کار و رفاه بازار ارز و سکه را به این روز فاجعه بار انداخته است؟! گفتم: بازار ارز و سکه به وزیر کار چه ربطی دارد؟! گفت: پس چرا می خواهند وزیر کار و رفاه را استیضاح کنند؟! ...