سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۱۱:۵۶Jul 2018 17

شرکت مخابرات ایران (tci.ir)

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۲    
ارسال توسط در تاریخ 26 مرداد 1395 12:30
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۵    
معاون مالی شرکت مخابرات ایران، از تمدید مهلت پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت مخابرات ایران تا 7 شهریور برای همکاران و تا 13 شهریور ماه برای سهامداران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۵    
رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور در دفتر روابط عمومی این شرکت، از بخش های مختلف این دفتر بازدید و با کارکنان دیداری صمیمانه برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۵    
وزیر ارتباطات گفت: پس از موضوع انتشار اطلاعات مشترکان یکی از اپراتورهای تلفن همراه به تمامی اپراتورها ابلاغ کردیم که حق ندارند به نهادهای غیر از آنچه که قانون مشخص کرده دسترسی دهند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۵    
دکترزارعیان گفت: بسته های اینترنتی راهکاری تشویقی از سوی هر اپراتور است که برای مشترک خود در نظر می گیرد تا وی بتواند از تخفیف این بسته ها بهره مند شود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۹    
رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران گفت : در وضعیت فعلی در عرصه ی ارتباطات دارای رقیب هستیم. این امر ما را مجبور می کند که برای رشد بیشتر تلاش کنیم و جزو برنامه های شرکت مخابرات ایران است که ظرفیت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ - ۰۲:۲۷    
تفاهم نامه توسعه تلفن ثابت در 119 روستای استان کردستان از محل اعتبارات USO امضا شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۲۰:۵۷    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در کلاس آموزشی مدیریت پروژه pmbok که امروز، پنجشنبه، 21 مردادماه سال 1395 با حضور مدیران ارشد، مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف برگزار شد، حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۷    
ارسال توسط در تاریخ 20 مرداد 1395 13:07 ( گروه: شرکت ارتباطات سیار ایران )
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۷    
همکاران دارنده سهام ترجیحی که تاکنون از حق تقدم مربوطه استفاده ننموده و کماکان مترصد خرید آن می باشند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۷    
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران با تاکید بر اینکه هر خط تلفن ثابت در شهری مانند تهران بین یک میلیون و 100 تا یک میلیون و 500 هزار تومان هزینه دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۷    
وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات از هزینه شدن 350 میلیارد تومان در سال برای توسعه ICT روستاها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۵    
مراسم هشتمین سالروز عرضه سهام شرکت مخابرات ایران در بورس با حضور جمعی از مسئولان ارشد مخابرات ایران، مدیران سازمان بورس و اصحاب رسانه با نواختن زنگ آغاز معاملات و آغاز داد و ستد سهام در محل سازمان ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۴    
19مرداد ماه 1395، سیم کارت در کشور 22ساله شد .
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۴    
ارسال توسط در تاریخ 18 مرداد 1395 15:40
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۴    
همزمان با برگزاری همایش منطقه ای شرکت مخابرات ایران در استان فارس، کارکنان مخابرات این استان نیز با دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۴    
مهندس روزگار گفت: استان فارس علاوه بر ظرفیت های گردشگری و توانمندی های صنعتی و پزشکی باید در بخش مخابرات نیز جزو استان های برتر باشد .
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۴    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: با تلاش مدیران و حمایت هیئت محترم مدیره، برنامه تحول و توسعه شرکت مخابرات ایران، بیست و هفتم مردادماه سال جاری، رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۴    
ارسال توسط در تاریخ 17 مرداد 1395 09:41 ( گروه: شرکت مخابرات ایران )
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۰۸:۴۴    
نخستین همایش منطقه ای شرکت مخابرات ایران با حضور پنج استان درشیراز، امروز17 مرداد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۵:۴۴    
شرکت مخابرات استان تهران با واگذاری 9 میلیون تلفن ثابت و بیش از یک میلیون پورت اینترنت پرسرعت به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن ثابت و دیتا در کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۳    
الزام فناوری در حوزه ارتباطات ثابت ایجاب می کند از TDM به IP Base حرکت کنیم که لازمه آن، ایجاد درآمد جدید از صرفه تعرفه ای است که صرف نوسازی و به روزرسانی شبکه شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۴    
تفاهم نامه شرکت مخابرات ایران و شرکت پست بانک در خصوص ارائه خدمات در مراکز مخابرات روستائی و گسترش همکاری های فی مابین به امضای مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیرعامل پست بانک رسید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۴    
وزیر ارتباطات با تائید افزایش هزینه واگذاری خط تلفن ثابت به 200 هزار تومان گفت: تعرفه های جدید این بخش از ابتدای مردادماه اجرایی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۴    
جلسه پیشگیری از سرقت تجهیزات مخابراتی با حضور مهندس کارگزار، و جمعی از مدیران حراست شرکت مخابرات ایران و فرماندهان ارشد نیروی انتظامی، 12 مرداد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۴    
شرکت مخابرات ایران به تمام نیازهای شرکت هایPAP، FCP و شرکت های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پاسخ مثبت می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۴    
به منظور تسهیل در دریافت سود سهام سهامداران حقوقی ، صندوق ها و سبدگردان ها ، الزام مراجعه به اداره امور سهام مخابرات در تهران برداشته شده و سهامداران مخابرات ایران با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت در ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۴    
مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران گفت: استفاده از سامانه ثبت مکانیزه درخواست های دارنده پروانه ارایه خدمات، بخش ارتباطات و مخابرات کشور را متعالی می کند .
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۴    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسم معارفه مدیر جدید امور شبکه با تبیین خطوط مقدم ره نگاشت پنج ساله شرکت مخابرات ایران گفت: تا دوسال آینده شبکه ALL-IP مخابرات ایران را پیاده سازی و اجرا خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر امروز از موافقت کارگروه تنظیم بازار دولت برای افزایش نرخ تلفن ثابت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۴    
معاون مالی شرکت مخابرات ایران، از تمدید مهلت پذیره نویسی افزایش سرمایه ی شرکت مخابرات ایران (سهامی عام) تا 28 مرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۴    
وزیر ارتباطات ایران ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال جاری میلادی، فعالیت موتور جستجوگر روسی یاندکس در ایران از سر گرفته شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۴    
مدیرعامل شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران گفت: با جدیت مضاعفی که در ساخت این پروژه ایجاد شده، عملیات احداث یکی از برج های دوقلو مخابرات ایران تا 18 ماه دیگر به پایان خواهد رسید .
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۴    
دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، باحفظ سمت به عنوان رییس هیئت مدیره شرکت مخابرات استان تهران معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۴    
در پنجمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی، روابط عمومی شرکت مخابرات ایران به عنوان یکی از سرآمدان عرصه روابط عمومی سر آمد در کشور، موفق به دریافت تندیس زرین و نشان ویژه شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۴    
دویست و سی و ششمین شماره ماهنامه علمی فرهنگی آموزشی شرکت مخابرات ایران منتشر شد. اتحاد استراتژیک موضوع پرونده این شماره از نشریه را تشکیل میدهد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۴    
سامانه بومی و متمرکز سنجش سرعت و کیفیت اینترنت، مختص کاربران سرویس های اشتراکی اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۴    
بازار تلویزیون دیجیتال و ویدئوی آنلاین روز به روز گرم تر می شود و کشورهای اروپایی رقابتی سرسختانه برای رسیدن به بازار 14.6 میلیارد دلاری این حوزه انجام می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۴    
نرخ دیتای ثابت و سیار از امروز باید برحسب دستور دولت برای مردم و شرکت های اینترنتی کاهش یابد؛ علی رغم اینکه پیش بینی می شد هلدینگ مخابرات ایران بابت بدهی اش به زیرساخت در برابر چنین موضوعی مقاومت کند ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۸    
شرکت مخابرات ایران ، توضیحاتی را در پاسخ به مصاحبه رییس هیات مدیره شاتل و ابهام آفرینی در تعامل این شرکت با دارندگان پروانه FCPکه در رسانه ها منتشر شد ، ارایه کرد .
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۷    
ارسال توسط در تاریخ 27 تیر 1395 10:27 ( گروه: شرکت مخابرات ایران )
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۴    
ارسال توسط در تاریخ 26 تیر 1395 12:48 ( گروه: وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات )
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۷:۵۴    
مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات که کاهش 20 درصدی تعرفه استفاده آزاد از اینترنت موبایل را به همراه دارد، به اپراتورهای ارتباطی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۴    
استاندار گیلان گفت: شرکت مخابرات گیلان بخش دولتی نیست اما در حمایت از طرح های ملی و دولت عملکرد خوبی داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۴    
وزیر ارتباطات بار دیگر در حمایت از شرکت مخابرات اعلام کرد: استفاده نکردن از تلفن ثابت برای شرکت مخابرات هزینه دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۴    
رییس جمهوری در جلسه شورای عالی فضای مجازی ضمن تأکید بر صیانت از اطلاعات و حریم خصوصی مشترکین اپراتورهای تلفن همراه برخورد قانونی با هرگونه سوء استفاده در این حوزه را لازم دانست و بر اتخاذ تدابیر ویژه ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۴    
معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران، از تغییر نظام انتصابات در راستای استقرار نظام شایسته سالاری خبر داد افزود: جزییات طرح و چگونگی بهره مندی صحیح از آن ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۵۴    
دکتر سرائیان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در سفر به استان سمنان، با تاکید بر اهمیت و حساسیت شرایط رقابتی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۷    
رمضان ماه رحمت و مغفرت، ماه صیام و قیام بر علیه نفس اماره، ماه عبادت و بندگی خاضعانه در برابر یکتای بی همتا در میعادگاه فطر به پایان می رسد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۷    
در شب بیست و هشتم ماه مبارک رمضان، اعضاء هیئت مدیره، مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت مخابرات ایران مهمان امور بسیج این شرکت بودند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۱۵:۳۷    
احتراماً دستور فرمائید توضیحات زیر در پاسخ به گزارش مندرج در آن پایگاه خبری در مورخ 95/4/2 با عنوان" پوشش سوء مدیریت های مخابرات از جیب مشترکان/ این عجایب مختص به ایران است ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۷    
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به اظهارات آقای سبحانی فر، عضو محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس، توضیحاتی به این شرح ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۷    
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به اظهارات آقای فولادگر، عضو محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس، توضیحاتی به این شرح ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۲    
قرعه کشی هفته بیستم جشنواره مشتریان وفادار (ADSL2+) شرکت مخابرات ایران با حضور نماینده حراست و بازرسی، مدیر امور تجاری ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۵:۵۷    
معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران از تغییر نظام انتصابات در شرکت مخابرات ایران خبر داد و اعلام کرد: در راستای استقرار نظام شایسته سالاری در انتصابات و توسعه حس مشارکت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۴:۵۷    
همراه اول به پاس همراهی مشترکین خود، هر ماه 5 جایزه 200 میلیون تومانی به قید قرعه اهدا می کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۷    
معاون شرکت مخابرات ایران از پایان عملیات بازسازی کابل های آسیب دیده منطقه شهران و برقراری مجدد ارتباطات 56 هزار خط در این منطقه خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۳    
تعرفه مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکین همراه اول در کشور امارات کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۳    
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین مصوبه خود، نرخ های جدیدی را برای کارکرد تلفن ثابت درنظر گرفته که این قیمتها در مقایسه با گذشته، افزایش 50 درصدی را تنها در 6 درصد مکالمات نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۲:۵۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در آگاهی بخشی به جامعه اظهار کرد: دانش تخصصی اصحاب رسانه و استفاده از منبع معتبر موجب افزایش کیفیت در این آگاهی بخشی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۱    
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به اظهارات آقای نوابی، مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، توضیحاتی به شرح ذیل ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۱    
معاون اجرایی رئیس جمهور در واکنش به اظهارات رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در مخالفت با افزایش 50 درصدی تعرفه تلفن ثابت گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۰    
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اعلام کرد: به منظور حمایت از تولید محتوای داخلی و توسعه شبکه ملی اطلاعات، تعرفه های زنجیره دسترسی به دیتا شامل اینترنت بین الملل، انتقال لایه های 2 و 3 ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۰    
دویست و سی و پنجمین شماره ماهنامه علمی، فرهنگی و آموزشی ارتباطات منتشر شد. در سرمقاله این شماره که با موضوع فرهنگ سازمانی مطرح شده ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۰    
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، به روال سال های قبل، ساعت کار کارکنان این شرکت در روزهای بعد از شب های قدر تغییر می کند .
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۰    
همزمان با سالروز ولادت کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی (ع)، قرعه کشی هفته نوزدهم جشنواره مشتریان وفادار (ADSL2+) شرکت مخابرات ایران با حضور نماینده حراست، مدیرکل بازرسی، مدیر امور تجاری ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۰    
بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته از سهامداران شرکت مخابرات ایران، بیش از 75 درصد از سهامداران حقیقی و ترجیحی شرکت مخابرات ایران مایل به حفظ و نگهداری سهام و 61 درصد نیز مایل به افزایش سهام خود در شرکت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۰    
رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در پی اعلام نرخ جدید تلفن ثابت از سوی وزیر ارتباطات گفت: ما تابع نظر کمیسیون تنظیم مقررات هستیم و تعرفه های جدید را پس از ابلاغ، اجرایی می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تعرفه هر پالس (یک دقیقه) مکالمه با تلفن ثابت که اکنون حدود 30 ریال است، از اول تیرماه امسال، با 15 ریال افزایش، 45 ریال برای مشترکان محاسبه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۵    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش سطح دسترسی کاربران به شبکه ملی اطلاعات با سرعت 20 مگابیت بر ثانیه خبر داد و گفت: این طرح در چارچوب طرح های اقتصاد مقاومتی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۵    
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در بازدید از منطقه شهران در شمال غرب تهران و مرکز تلفن شهید کاظمیان آخرین وضعیت شبکه ارتباطی این منطقه را که از روز گذشته به دلیل انفجار لوله ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۲۲:۴۵    
در پی بروز اختلال در شبکه ی همراه اول در شمال غرب تهران که از سحرگاه امروز (جمعه) به دلیل انفجار لوله گاز در منطقه شهران رخ داده بود ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۲    
از سحرگاه امروز به دلیل انفجار لوله گاز در منطقه شهران، ارتباطات مشترکین تلفن ثابت و همراه اول در شمال غرب تهران دچار مشکل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۲    
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اقدام های صورت گرفته برای ارزان تر شدن پهنای باند اینترنت داخل برای ارایه کنندگان عامل مهمی است تا بزودی مصرف کننده نهایی از ارزانی بین 17 تا 22 درصدی اینترنت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۲    
قرعه کشی هفته هجدهم جشنواره مشتریان وفادار (ADSL2+) شرکت مخابرات ایران با حضور نماینده حراست و بازرسی، مدیر امور تجاری، مدیرکل بازاریابی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۲    
تمامی کارکنان دارای سهام ترجیحی شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه باید بر اساس دسته بندی اعلام شده ، تا 10 مردادماه سال جاری ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۲    
آمارها نشان می دهد که ایران از منظر رشد تعداد دامنه های اینترنتی با میانگین رشد سالانه 45 درصد، در میان چهار کشور برتر جهان قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۲    
مرور وضعیت ایران در حوزه نرخ سبد ارتباطی نشان می دهد که جایگاه اول منطقه و دنیا را در زمینه ارزانی هزینه تلفن ثابت داریم و از این جهت کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ورود درستی به حوزه تعدیل تعرفه های ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۳    
انتخابات نمایندگان شرکت شسکام ویژه سهامداران شرکت مخابرات ایران از طریق سامانه جامع انتخابات برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۳    
عضو کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی گفت: برآیند افزایش تعرفه تلفن ثابت و کاهش تعرفه اینترنت در سبد اقتصادی خانوار تفاوت چندانی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۴    
مراسم تجلیل از تیم ملی والیبال، با شعار تحقق رؤیای 52 ساله و پرداخت پاداش ملی پوشان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۴    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، با اشاره به تغییر فضای رقا بتی و مدل بازاریابی توسط رقبای شرکت اظهار داشت : سال 1395 سال حیاتی برای مجموعه بزرگ شرکت مخا برات ایران است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۴    
سامانه جامع مدیریت اطلاعات سهامداران ترجیحی و افزایش سرمایه شرکت مخابرات ایران فعال شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۳    
شرکت مخابراتی اریکسون گزارش سالانه خود موسوم به Ericsson Mobility را منتشر کرد و در آن توضیح داد در فصل نخست سال 2016 میلادی تعداد مشترکان موبایلی جهان از مرز 7.4 میلیارد نفر هم فراتر رفته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۷:۳۳    
همراه اول در طرح اعتباردهی به مشترکین دائمی، سقف میان دوره برخی مشترکین خود را افزایش داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۷:۰۳    
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، قرعه کشی هفته هفدهم جشنواره مشتریان وفادار (ADSL2+) شرکت مخابرات ایران با حضور مدیرکل حراست، نماینده بازرسی، مدیر امور تجاری، مدیر امور شبکه، مدیرکل بازاریابی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۸    
بنا به اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار، سهام شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار ایران در پایان اردیبهشت امسال در صدر جدول بزرگان شرکت های تالار شیشه ای قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۸    
55دقیقه مکالمه رایگان با هر 5 دقیقه مکالمه در ماه مبارک رمضان امسال نیز، مشترکین همراه اول می توانند با ثبت نام رایگان در طرح 55+5 در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت 5 دقیقه مکالمه ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۸    
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، مسابقه فرهنگی قرآنی ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان برای کارکنان شرکت مخابرات ایران و شرکت های مخابرات استانی برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۸    
رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: بحث تعدیل کارمندان مخابراتی در دستور کار هیات مدیره جدید نیست بلکه به اشتغال زایی بیشتر می اندیشیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۵ - ۱۱:۵۸    
به دنبال مشکلاتی که به واسطه حذف یک بسته اینترنتی پرطرفدار برای مشترکان ایجاد شد، روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار بار دیگر تاکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۴    
به مناسبت فرا رسیدن بیست و هفتمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، مدیران و کارکنان شرکت مخابرات ایران با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) با آرمانهای امام راحل (ه) تجدید میثاق و با رهبر ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۴    
قرعه کشی هفته های چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم جشنواره مشتریان وفادار (ADSL2+) شرکت مخابرات ایران با حضور مدیران کل حراست و بازرسی، مدیر امور تجاری، مدیرکل بازاریابی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۵    
همراه اول مشترکین خود را به تعامل با درگاه های رسمی این اپراتور فرا خواند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۴    
همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان غربی،527 پروژه وطرح مخابراتی با سرمایه گذاری بالغ بر 933میلیارد ریال با حضور دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر سرائیان مدیر عامل شرکت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۴    
دکتر سرائیان مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ، سال 95را سال طلایی برای مخابرات کشور دانست و تصریح کرد: باید درسال جاری با تمام توان بتوانیم برنامه های شرکت مخابرات کشور را عملیاتی واز ظرفیت های موجود ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۴    
وزارت کشور از همراه اول، شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت بابت تأمین مناسب زیرساخت های ارتباطی انتخابات تقدیر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۴    
همزمان با حضور رییس جمهور به استان آذربایجان غربی ، تعداد 527 طرح و پروژه مخابراتی ، با اعتباری بالغ بر 933 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۳    
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و ارتباطات رادیویی درباره مفاد نشست امروز اعضا گفت: کمیسیون به بررسی مدل های مختلف تعیین تعرفه تلفن ثابت پرداخت اما هنوز نتیجه قطعی مشخص نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۵    
جزئیات، زمان بندی و نحوه پرداخت سود سهام سهامداران حقیقی و حقوقی و سهام ترجیحی کارکنان شرکت مخابرات ایران از محل عملکرد سال مالی منتهی به پایان سال 94 اعلام شد.
مشاهده نتایج بیشتر...