جمعه ۰۱ آذرساعت ۰۳:۳۴Nov 2019 22

تهران فردا (tehranefardaa.ir)

  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۴۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، در درس خارج فقه امروز خود، سخنانی را درباره مدیریت مصرف سوخت مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۷۹ سایت دیگر  
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: پلیس بر اساس وظایف قانونی خود در برخورد با ناامن کنندگان و اخلالگران نظم و امنیت هیچ گونه مماشاتی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ستادهای تنظیم بازار کشور مکلف شدند به صورت ویژه رصد و پایش روزانه بازار را در دستور کار خود قرار دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
شرایط جوی که طی امروز، فردا و روز دوشنبه، شهرها و مناطق شمالی کشورمان تجربه خواهند کرد و با “بارش سنگین برف” همراه خواهد بود، پدیده ای نادر طی یک دهه گذشته است که مردم کشورمان را شگفت زده خواهد کرد!
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تهران فردا، نهمین جلسه محاکمه علی دیواندری مدیرعامل سابق بانک ملت و پارسیان در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی برگزار شد که در ابتدای جلسه قاضی محمد موحدی آزاد از رسول ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۱۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به اظهارات اخیر حسن روحانی رئیس جمهور در یزد گفت: نتایج یکایک پرونده های کلان اقتصادی را به مردم اعلام می کنیم و مردم هم شاهد عملرد دستگاه قضایی بودند نه شعارها و وعده هایی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: بر اساس اعلام سازمان ملل در سال جاری، سهم کشفیات تریاک جهان توسط جمهوری اسلامی ایران از 76 درصد به 90 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فروشگاه های شهروند از پایش قند خون و فشار خون شهروندان در فروشگاه های شهروند در هفته جاری و به مناسبت هفته دیابت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: پیشنهاد دارم استان هارا برای مسیر پیاده روی از نجف تا کربلای معلی تقسیم بندی کنیم تا به طور ویژه اقدامات مورد نیاز را انجام دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه سرانه خدماتی در تهران کمتر از نصف میزان استاندارد است گفت: کمبود ظرفیت و کافی نبودن سیستم جمع آوری روان آبهای شهری است در برخی از نقاط شهر وجود دارد و باید با پروژه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس کلانتری 152 خانی آبادنو از بازداشت پنج شروری خبر داد که شب گذشته اقدام به تخریب تعدادی خودرو در منطقه دولت خواه کرده بودند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۴۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: آمریکا همان آمریکا است؛ همان گرگ صفتی و دیکتاتوریِ جهانی و بین المللی، همان شرارت و حدنشناسی، امروز آمریکا از سال 43 ضعیف تر شده ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه طرح وی پی ان قانونی در دست بررسی کمیته فیلترینگ است، گفت: دسترسی به اینترنت بدون فیلتر بنابر مقتضیات شغلی و اجتماعی کاربران از دلایل اجرای این طرح است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تلاش کارشناسان برای یافتن راه های ضدسرقت دیوارهای صوتی بزرگراه ها خبرداد و گفت: بزرگراه صیاد شیرازی و حکیم بالاترین میزان سرقت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان گفت: تغییر سرمربی تیم ملی بزرگ ترین اشتباه فدراسیون خواهد بود. باید به تیم ملی کمک کنیم تا برای دومین بار راهی المپیک شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است این باشگاه با سرمربی سابق خود به توافق برسد، گفت: اگر برانکو ایوانکوویچ شکایت کند ما هم از او شکایت می کنیم!
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ریس کل بانک مرکزی با بیان اینکه سه تحریم تازه آمریکا تکراری و غیراثربخش است، گفت:اقتصاد ایران مسیر تجارت در شرایط تحریمی و رشد صادرات نفتی و غیر نفتی را طی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، کاهش زمان اجرای طرح ترافیک و کاهش آلودگی را اولین درخواست پلیس از شهرداری عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای کرج و سمنان به سمت تهران و همچنین کرج به چالوس و رودهن به آ مل، پرحجم و روان گزارش شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: با اقدامات صورت گرفته و احداث تصفیه خانه ها بوی نامطبوع اطراف فرودگاه بین المللی رفع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از رایزنی برای توزیع سبد کالا میان مددجویان این نهاد در فصل پاییز خبر داد و گفت: دستورات لازم از سوی رئیس جمهور صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
الیاس زاده از نبود نقشه زیرزمین تهران که ناشی از فقدان طرح جامع سرزمین است خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
چمران گفت: شهرداری زمانی که نمی تواند پروژه ای نیمه تمام را تکمیل و افتتاح کند باید بگوید که دیگر پروژه بزرگ مقیاس نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ستاد چندین بار به صورت سرزده به محله های قزمز رفته و بازدید کرده است، اما نمی توانیم بگوییم که به صورت مطلق پاکسازی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رحمان سیفی آزاد کارگردان فیلم ماجان درمورد میزان پرداختن به معضلات اجتماعی در سینما و تلویزیون ایران گفت: در ایران از قدیم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بارش باران گفت: هم اکنون 78 نقطه تهران آبگرفتگی اعلام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه اربعین به تشریح فعالیت های نیروی انتظامی در عملیات اربعین و همچنین نقاط ضعف و قدرت در مبادی ورودی و خروجی مرزها پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش باران در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
آیت الله سیستانی در بیانیه ای ضمن درخواست از معترضان برای حفاظت از اموال عمومی و خصوصی و عدم تعدی به نیروهای امنیتی، خواهان تشکیل کمیته مستقل قضایی درباره اعتراضات اخیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: دوران روزمرگی و ندانم کاری و فرصت سوزی به پایان رسیده است، نیازمند وحدت ملی برای تحول هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده فلاورجان گفت: ظرفیت پیش روی خدمات ارزش افزوده اپراتوری باید تبدیل به سرمایه برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و حرکت به سمت دور شدن از وابستگی بودجه به نفت شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بازرس شورای عالی جمعیت هلال احمر گفت: دومین جلسه شورایعالی هلال احمر به دلیل اعتراض اعضای شورایعالی به وضعیت مدیریت هلال احمر تشکیل نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مجریان پروژه نوسازی “شهرک پیکان شهر” در منطقه 22 بنا دارند 1500 خانه فرسوده را به 4500 واحد مسکونی تبدیل کنند اما بارگذاری بیش از آنچه که در طرح تفصیلی منطقه آمده مورد مناقشه و اختلاف مدیریت شهری ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران، گفت: آبگرفتگی های کوچک در سطح شهر به سرعت برطرف می شود و تاکنون مشکلی برای شهر ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۱۶۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به عزاداران اربعین حسینی تاکید کردند: اگر در مسیر حق، ثابت قدم باشید، کشور و دنیا اصلاح و بشریت از منافع آن بهره مند می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد یارانه تبصره 14 گفت: مجموع ارزش خودروی بیش از 15 هزار و 600 خانوار از 170 هزار خانواری که در این مرحله یارانه آنها حذف شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی استان ایلام، از فعال شدن 36 گیت جدید در مرز مهران به جهت سهولت در تردد زائران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به کسب رتبه 25 استان تهران در رضایتمندی شهروندان گفت: تراکم دانش آموزی 34 نفر در هر کلاس و پایین بودن سرانه تخت بیمارستانی در بسیاری از شهرستان ها سبب کاهش رضایتمندی مردم شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سرهنگ رجبیان از دستگیری 2 شرور محله شوش خبر داد که 3 دستگاه خودرو سواری پارک شده شهروندان در کنار خیابان را به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پیشین پژوهشگاه وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت:اراضی عباس آباد مهمترین کانون فعالیت های فرهنگی اجتماعی تهران است و پل طبیعت یکی از موفق ترین پروژه های این محدوده محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: کلیه دستگاه های اجرایی متناسب با اهداف و مأموریت هایی که دارند می توانند برای حل مسائل و مشکلات، از رویکرد تسهیل گری بهره بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی گفت: مسئولان یک ماه فرصت دارند تا اموال خود را قبل و بعد از برعهده گرفتن مسئولیتشان در سامانه ثبت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ملاک تشخیص شورای نگهبان درباره ورود پول های کثیف به انتخابات قانون اساسی و شرع است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: قالیباف به دلیل عضویت در شورای وحدت راهبردی اصولگرایان، لیست جداگانه ای ارائه نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
کنار ایستگاه مترو نیروی هوایی مجتمع تجاری در حال ساخت است که گود برداری آن به صورت نا ایمن مدت زمان زیادی رها شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تشخیص دیرهنگام کشنده ترین بیماری های خاموش، ممکن است مرگ را در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بدهی مالیاتی بازیکنان سابق تیم فوتبال استقلال باعث حذف آبی پوشان از لیگ قهرمانان آسیا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با سگ گردانی در معابر عمومی و حمل این حیوان توسط خودروها خبر داد.