شنبه ۲۵ آبانساعت ۰۳:۱۰Nov 2019 16

خبرهای تیتر امروز 1 مهر 1398 - titreemroz.ir

 
تیتر امروز 1 فروردین 1396 تیتر امروز 28 اسفند 1397 تیتر امروز 31 فروردین 1398 تیتر امروز 31 اردیبهشت 1398 تیتر امروز 30 خرداد 1398 تیتر امروز 31 تیر 1398 تیتر امروز 31 مرداد 1398 تیتر امروز 31 شهریور 1398 تیتر امروز 1 مهر 1398 تیتر امروز 2 مهر 1398 تیتر امروز 3 مهر 1398 تیتر امروز 4 مهر 1398 تیتر امروز 5 مهر 1398 تیتر امروز 6 مهر 1398 تیتر امروز 7 مهر 1398 تیتر امروز 8 مهر 1398 تیتر امروز 9 مهر 1398 تیتر امروز 10 مهر 1398 تیتر امروز 13 مهر 1398 تیتر امروز 14 مهر 1398 تیتر امروز 15 مهر 1398 تیتر امروز 16 مهر 1398 تیتر امروز 17 مهر 1398 تیتر امروز 18 مهر 1398 تیتر امروز 19 مهر 1398 تیتر امروز 20 مهر 1398 تیتر امروز 21 مهر 1398 تیتر امروز 22 مهر 1398 تیتر امروز 23 مهر 1398 تیتر امروز 24 مهر 1398 تیتر امروز 25 مهر 1398 تیتر امروز 27 مهر 1398 تیتر امروز 28 مهر 1398 تیتر امروز 29 مهر 1398 تیتر امروز 30 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۸    
دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (سال 1398) منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۳    
 دنیای اقتصاد در گزارشی قیمت خودروهای وارداتی در بازار را اعلام کرد. جدول زیر نشان دهنده قیمت خودروهای وارداتی پرفروش در بازار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۳    
محققان در یک پژوهش جدید دریافتند، پیروی از یک رژیم غذایی سالم با مقادیر بسیار اندک نمک، چربی و نوشیدنی مضر کمک می کند تا افراد به بیماری های کلیوی دچار نشوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲    
فرزندخواندگی همواره امری نیکو و پسندیده و دارای ابعاد مزیتی مختلفی است اما گزارش های آماری استقبال مردم مازندران از این مساله، امروز، روی دیگری از سکه را گوشزد می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۱    
یک پسر هشت ساله اصفهانی در مسابقات سنگ نوردی در روز جمعه سقوط کرد و اکنون در کماست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۲    
طرح استقبال از مهر با توزیع میوه و بروشورهای آموزشی در مدارس شهر ساری اجرا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۲    
سخنگوی وزارت خارجه در حساب توئیتر خود تاکید کرد که اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا علیه وزیر خارجه ایران کودکانه است
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۲    
محسن محمدنژاد عامل اصلی بروز سیل را برداشت بی رویه مصالح اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۲    
پیرزن هشتاد ساله کشاورز در بازگشت از مزرعه اش طعمه یک سگ گرسنه شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۲    
سعداله وطن خواه ، وجود موانع پروازی فراروی فرودگاه رامسر را سبب کاهش پروازها دانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۷    
محمد آزاد اظهار کرد: باند جدید فرودگاه رامسر بزودی عملیاتی خواهد شد و اکنون 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۲    
سردار سیدمحمود میرفیضی ، از کشف دو میلیارد و 450 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق در شهرستان بهشهر خبر داد و گفت: 13 واحد صنفی عرضه کننده کالای قاچاق تعطیل شدند. فرمانده انتظامی مازندران:
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۷    
انواع کودهای شیمیایی و بذرهای یارانه دار به عنوان مهم ترین نهاده های کشاورزی برای کشت محصولات پائیزه به ویژه گندم، دانه روغنی کلزا و جو در استان مازندران بدون افزایش قیمت فراهم شده و در حال توزیع است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از بهره برداری یک کارخانه تولید لوازم برقی در این استان خبر داد و گفت که با افتتاح این کارخانه واقع در آمل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۲    
رییس شورای اسلامی شهر جویبار ادعای بعضی رسانه ها و شبکه های اجتماعی در باره ادامه انتقال زباله شهرستان ساری به این منطقه را تکذیب کرد و گفت که انتقال زباله ساری به جویبار پس از رایزنی با مسئولان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۷    
درحالی تصویب منطقه آزاد اقتصادی برای مازندران از لایحه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی حذف شد که به گفته کارشناسان این استان به دلیل داشتن ظرفیت های بالای اقتصادی از هر لحاظ نسبت به سایر استان ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۷    
پیش بینی می شود 33 هزار و 800 تن نارنگی امسال از باغ های شهرستان بابل برداشت شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۷    
دنیای فناوری گام دیگری برای همه گیر کردن تلویزیون های مافوق دقیق 8Kبرداشت و استانداردهای تلویزیون های مذکور را به طور دقیق مشخص کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۲    
هر چه مواد مضر در بدن ما وارد شود ، همه آنها توسط کبد فرآوری می شوند. به همین دلیل مراقبت از سلامتی آن بسیار مهم است. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲    
فیلمبرداری فیلم سینمایی سه کام حبس ساخته سامان سالور یک هفته دیگر به پایان می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲    
بررسی های جدید ناسا زمان تقریبا دقیق قابل سکونت بودن سیاره زهره را مشخص کرده است. طی این مدت سیاره مذکور دارای هوایی مطبوع بوده و دارای آب مایع است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۲    
معاون آموزش و پرورش مازندران در خصوص دانش آموزان بازمانده از تحصیل در مازندران گفت: در سال تحصیلی 97-98 ، دو هزار و 224 دانش آموز بازمانده از تحصیل داشتیم که یک هزار و 670 دانش آموز شناسایی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مصرف بی رویه کودهای شیمیایی، کم توجهی به اصول و یافته های تحقیقاتی و علمی، پایین بودن سطح کشت مکانیزه، تولید محصولات زراعی و پاییزه مازندران را در سراشیبی قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۷    
نمایندگان اصولگرای مجلس با جمع آوری امضا، طرح بازگرداندن خانواده مسئولان از خارج کشور را به هیأت رئیسه ارائه داده اند تا مجلس درباره آن تصمیم بگیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۷    
روحانی گفت: حقوق معلمان به طور متوسط در سال 92، یک میلیون و 300 هزار تومان بود و امروز 4 میلیون 100 هزار تومان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۷    
 واقعیتش را بخواهید پرسپولیس آنقدر خوب نبود که برنده قاطع این دربی باشد اما وقتی یک جوان محصول خود باشگاه می آید و گل می زند و می شود مرد تعیین کننده این بازی تاریخی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۷    
پرسپولیس و استقلال هر دو کلی پول خرج کردند، اما خب آن که منطقی تر خرج کرد و کمتر تیمش را تغییر داد، دیروز برنده شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۷    
وزیر امور خارجه فرانسه یکی از اهداف اصلی کشورش را در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، کاهش تنش میان آمریکا و ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۲    
شهرآورد 90 مثل آخرین جدال دو رقیب تهرانی (بازی برگشت لیگ هجدهم) با شکست یک بر صفر استقلال به پایان رسید. هواداران آبی این بار هم ورزشگاه آزادی را با ناراحتی ترک کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۷    
یک کارشناس روانشناسی گفت: مشکلات اقتصادی و خانوادگی در ایران از شور و نشاط اجتماعی می کاهد و در کاهش نظام اجتماعی در سطح جامعه موثر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۲    
داربی90 پایتخت یکشنبه (31شهریور) در ورزشگاه آرادی تهران برگزار شد که این دیدار با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۷    
حسن روحانی رئیس جمهور دوشنبه یک مهر با حضور در مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) منطقه 18 تهران، طی مراسمی زنگ آغاز سال تحصیلی 99-98 را نواخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۷    
خرید ملک در دبی ، خرید ملک در قبرس ، خرید ملک در گرجستان و این بار نوبت به خرید ملک در ترکیه رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تنکابن از پیش بینی تولید 920تن عسل، امسال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۷    
معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانش آموزان پایه هفتم تحصیلی در سه ماه اول سال تحصیلی می توانند به مراکز بهداشتی مراجعه و دندان های پوسیده خود را رایگان درمان کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۷    
دروازه بان ملی پوش پرسپولیس از برتری تیمش در دربی که با سیو او همراه بوده، بسیار شادمان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۲    
افشای خبر دزدی 18 میلیاردی ایه دریس مجری شبکه ضدانقلاب من وتو از جیب مردم ایران،خشم کاربران فضای مجازی را به همراه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۲    
رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: در پرونده مفقودی زهرا بر اساس فیلم های به دست آمده تا به این لحظه احتمال ربایش این کودک وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۷    
سخنگوی ستاد یارانه تبصره 14 از حذف آزمایشی یارانه 200هزار نفر از افرادی که توان مالی بالایی دارند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۷    
سازمان فضایی اتحادیه اروپا و کاوشگر روسیه اوایل هفته تصویر جدیدی از مریخ تهیه کرده که در حال حاضر به اتحادیه اروپا ارسال شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در استان های شمالی و رگبار و رعد و برق در جنوب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۲    
بازار طلا و سکه آخرین روز تابستان را همسو با نوسان اندک بهای ارز، در فضایی که با کاهش داد و ستد ها همراه بود، سپری کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۲    
چه متغیرهایی بر بازار ارز و طلا در نیمه دوم سال می توانند اثر بیشتری داشته باشند و به طور کلی روند این بازارها در 6 ماه باقی مانده سال 98 به چه ترتیبی است؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۷    
نیکزاد با اعلام اینکه هیچ کلاس درس در مازندران بدون معلم نیست و در کمبود معلم مدیریت شد، گفت: امسال یک سوم نیروهای حق التدریسی که دارای احراز صلاحیت و سابقه دوره خدماتی هستند جذب آموزش و پرورش می ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲    
 فوتبال بی بته شاید عنوان بی ادبانه ای برای دربی باشد اما برای ساختن تصویر دقیق تری از واقعیت گاهی باید ادب را کمی کنار گذاشت. این فوتبال بی پشتوانه بود، نسب به گذشته ای نداشت، شکل گرفته نبود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷    
عضو انجمن تشکل های زیست محیطی کشور گفت: گازهای گلخانه ای علت اصلی تغییرات اقلیمی در جهان است و سوخت های فسیلی نیز علت اصلی تولید گازهای گلخانه ای محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷    
شکست یک تیم در بازی مهمی مثل دربی تبعاتی دارد که استقلال و همه آنهایی که باید برایش تصمیم بگیرند تا مدت ها باید تبعات آن را بپذیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷    
اگر از نزدیک هم ندیده باشید حتما در ویدئو هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شود دیده اید که برخی افراد سعی می کنند سگشان را بخندانند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷    
با سرقت موتور معاون اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس دادسرای سرقت تهران ماموران به ردیابی دزد پرداختند تا این که او دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از فعالیت 73 درصدی ناوگان تاکسیرانی در پوشش سرویس مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران هم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره میزان بارش باران در غرب مازندران گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲    
سامسونگ با همکاری شیائومی سنسور 108MP ISOCELL Bright HMX را معرفی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: بازی شهرآورد را ندیدم چون نمی خواهم اعصابم خرد شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل از تولید 215 هزار تن برنج از شالیزار های این شهرستان در کشت اول خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
نخست وزیر انگلیس با حمایت از عربستان سعودی، ایران را به دخالت در حملات هفته گذشته به تأسیسات نفتی عربستان متهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۲    
به نظر می رسد مزدا برنامه های زیادی برای نمایشگاه خودروی توکیو 2019 دارد. گزارشی جدید به احتمال معرفی مزدا RX-9 در این نمایشگاه خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲    
به راستی چرا خیلی از ما اصرار داریم سلامتی مان را نادیده بگیریم و با چیز های بی ارزش زندگی مان را به خطر بیندازیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲    
قاچاقچی گازوئیل در ساری به پرداخت 616 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲    
به گزارش تیترامروز به نقل از مشرق، حسن یزدانی در صفحه اینستاگرام خود پس از کسب عنوان قهرمانی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان نوشت: سلام بر شما ملت شریف ایران، ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۲    
نیروهای عراقی طی عملیاتی در استان بابل مقادیری از تسلیحات تکفیری ها را کشف و ضبط کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: شفافیت پارلمانی جزء حقوق ذاتی مردم برای آگاهی و نظارت بر عملکرد نمایندگان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۲    
مردی که با انگیزه سرقت، دوستش را کشته بود به دلیل ناتوانی در پرداخت دیه در زندان ماند و 13 سال بعد از قضات دادگاه درخواست کمک کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۲    
آموزش و پرورش باید در میان جامعه ای که یکدست نیست و تکثر و تنوع تضاد ذاتی آن است، به مهارت همزیستی مسالمت آمیز با حساسیت بیشتری بنگرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۷    
خراسان نوشت: نخستین روز خرداد امسال بود که مردی بیهوش در یک فضای سبز کوچک در منطقه سبلان روی چمن ها افتاده بود و چند مرد هم تلاش می کردند این جوان را به هوش بیاورند اما بی فایده بود به همین دلیل در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۷    
برنامه پرواز فرودگاه های مازندران را در باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۷    
ماجرای پیغام و پسغام های پگاه آهنگرانی، مهناز افشار و منیژه حکمت که در اواخر هفته گذشته جنجالی شد، به خداحافظی موقت افشار از اظهارنظرهای سیاسی - اجتماعی انجامیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۷    
انتشار فیلم حیوان آزاری در فضای مجازی که نشان می داد فردی در حال بریدن گوش های یک الاغ با داس است با واکنش های مختلف کاربران روبه رو شد و در نهایت مسلم آهنگری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲    
پژوهشگران چینی در بررسی جدیدی دریافتند که نوعی باکتری می تواند افراد غیرالکلی را به بیماری کبد چرب مبتلا کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
کریستین امان پور که با محمدجواد ظریف مصاحبه کرده است خلاصه ای از ماحصل این گفت و گو را در دو پیام توییتری منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم با نتیجه یک بر صفر استقلال را شکست داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۷    
به تازگی تصویری از یکی از مامورین یگان ویژه منتشر شده که او را در حال نماز و پس از خروج تماشاچیان از استادیوم آزادی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۲    
تابستان امسال ترافیک گردشگران عربی و البته سایر توریست های خارجی در مناطق شهری و روستایی سواحل شمال ایران باعث شد یک رخداد بی سابقه در استان مازندران رقم بخورد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۷    
تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی اول مهر ماه به فوتبال و به خصوص دربی پایتخت اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۲    
استاد امنیت بین الملل دانشگاه جرج واشنگتن در گفت وگویی به بررسی سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران پرداخت و آن را محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۲    
زنگ آغاز سال تحصیلی و ایثار و مقاومت همزمان با سراسر کشور در چهار هزار و 492 مدرسه مازندران نواخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲    
سخنگوی ستاد یارانه تبصره 14 از حذف آزمایشی یارانه 200 هزار نفر از افرادی که توان مالی بالایی دارند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۷    
مهاجم سوریه ای الاهلی عربستان با اظهار نظری که بر زبان آورد از رمز ناکامی برانکو در این تیم سخن به میان آورد؛ رمزی که دلیل اصلی موفقیت او در پرسپولیس بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۷    
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در پرونده مفقودی زهرا دختر 21 ماهه بر اساس فیلم های به دست آمده از دوربین مدار بسته تا به این لحظه احتمال ربایش این کودک وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۲    
وزیران امور خارجه ایران و فرانسه عصر روز یکشنبه به وقت محلی در نیویورک با یکدیگر دیدار و رایزنی کردند .
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۲    
زنگ آغاز سال تحصیلی 99-98 مدارس توسط رئیس جمهوری نواخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۷    
ماه مهر آمد و بچه مدرسه ای ها برای ساختن آینده ای روشن روال هر سال راهی مدرسه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۲    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: وضعیت جوی مازندران در یکم مهرماه، نیمه ابری، گاهی ابری پیش بینی می شود.