شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۳:۰۴May 2018 26
 

خبرهای وکیل ملت 3 دی 1395 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 31 اردیبهشت 1395 وکیل ملت 31 خرداد 1395 وکیل ملت 31 تیر 1395 وکیل ملت 31 مرداد 1395 وکیل ملت 31 شهریور 1395 وکیل ملت 30 مهر 1395 وکیل ملت 30 آبان 1395 وکیل ملت 30 آذر 1395 وکیل ملت 30 بهمن 1395 وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 1 دی 1395 وکیل ملت 2 دی 1395 وکیل ملت 3 دی 1395 وکیل ملت 4 دی 1395 وکیل ملت 5 دی 1395 وکیل ملت 6 دی 1395 وکیل ملت 7 دی 1395 وکیل ملت 8 دی 1395 وکیل ملت 9 دی 1395 وکیل ملت 10 دی 1395 وکیل ملت 11 دی 1395 وکیل ملت 12 دی 1395 وکیل ملت 13 دی 1395 وکیل ملت 14 دی 1395 وکیل ملت 15 دی 1395 وکیل ملت 16 دی 1395 وکیل ملت 17 دی 1395 وکیل ملت 18 دی 1395 وکیل ملت 19 دی 1395 وکیل ملت 20 دی 1395 وکیل ملت 21 دی 1395 وکیل ملت 22 دی 1395 وکیل ملت 23 دی 1395 وکیل ملت 24 دی 1395 وکیل ملت 25 دی 1395 وکیل ملت 26 دی 1395 وکیل ملت 27 دی 1395 وکیل ملت 28 دی 1395 وکیل ملت 29 دی 1395 وکیل ملت 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۲    
وکیل ملت: ماجرای سوبرداشت از شوخی مهران مدیری هم چنان ادامه دارد. قضیه از جایی شروع شد که هفته گذشته در برنامه دورهمی که به موضوع جرئت اختصاص داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۸    
وکیل ملت: فرقۀ جدای یا جِداییسم (Jediism) فرقه ای است که از دین تخیّلیِ جدای (Jedi) در فیلم جنگ ستارگان الهام گرفته و پیروان آن از اصول و عقایدی که در این فیلم مشاهده می کنیم تبعیت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۵۴    
وکیل ملت: قصد داریم به معرفی زیباترین زنان مطلقه در هالیوود بپردازیم. با ما همراه شده و با این زنان هنرمند آشنا شوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۱:۴۵    
وکیل ملت: علیرضا بیرانوند درباره بازگشت به ترکیب اصلی و همچنین قهرمانی در نیم فصل گفت: خداراشکر می کنم تمرینات خوبی داشتیم و توانستیم نیمی از راه سخت مان را طی کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۶    
وکیل ملت: یک مسلمان میانماری که با خبرنگاران مصاحبه کرده بود به طرز فجیعی به قتل رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۵    
وکیل ملت: پرویز مظلومی اخیرا مصاحبه کرده و گفته در بازی فینال جام حذفی در فصل قبل، به او خیانت شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۶    
وکیل ملت: آنچه پیش رو دارید، مروری است بر کارنامه برخی ستاره های سینمای پیش از انقلاب که در جمهوری اسلامی ایران سرنوشتی متفاوت یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۰    
وکیل ملت: بسیاری از قاتلان بعد از دستگیری مدعی می شوند در حالت عادی نبوده و دست به ارتکاب جنایت زده اند و اگر حالشان خوب بود، هیچگاه به خاطر مسائل پیش پا افتاده دست به قتل نمی زدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۴۷    
وکیل ملت: تروریست های داعش دو سرباز ترکیه را که پیش از این دستگیر کرده بودند در آتش سوزاندند و ویدئوی این اقدام وحشیانه را منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۰    
وکیل ملت: پوتین در نامه ای که به مناسبت عید کریسمس به ترامپ ارسال کرده است، خواستار بهتر شدن روابط آمریکا و روسیه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۷    
وکیل ملت: عربستان سعودی بعد از شکست سنگین پادوهایش در حلب اینک دست به دامن سازمان منافقین شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۶    
وکیل ملت: دوربین های کنترل طرح ترافیک با دیدن یک مگان پلاک زوج آن را در روزهای مجاز ورود به محدوده طرح زوج و فرد جریمه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۰    
وکیل ملت: 26 دختر و پسر دانشجو نیمه برهنه در پارتی شبانه آبادان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۷    
وکیل ملت: یکی از مسافران شرکت هواپیمایی به خاطر آن چه شاهدین اظهارات خشمگینانۀ وی در مقابل دختر رئیس جمهور توصیف کرده اند، از هواپیما اخراج شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۵    
وکیل ملت: عربستان بودجه سال 2017 را بر اساس نفت 55 دلاری بست و هزینه های بخش نظامی را 7 درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۰    
وکیل ملت: عکس های سلفی عشوه های زن شوهردار منجر شد تا دوست پسر وی در شبی که شوهرش در خانه حضور داشت از زیر تخت بیرون آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۱    
وکیل ملت: آزاده صمدی همان لحظه اول گفت: سلام. من 36 سال دارم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۸    
وکیل ملت: منصوره رضایی همسر مرحوم فرهنگ شریف با اعلام اینکه عکس استاد شریف از روی سنگ مزارش مفقود شده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۸    
وکیل ملت: فصل دوم سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی در حالی تصویربرداری می شود که زمان توزیع آن در شبکه نمایش خانگی ابتدای سال 96 عنوان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۵    
وکیل ملت: جواد خیابانی در آخرین گزارش نیم فصل اول، باز هم روز پرحاشیه ای داشت و حسابی چهره بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۹    
وکیل ملت: مصاحبه هالیوودریپورتر با جری لوییس کمدین سرشناس سینمای هالیوود سه روز پس از انتشار در فضای مجازی به پربازدیدترین ویدئوی تاریخ این نشریه سینمایی تبدیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۷    
وکیل ملت: سرمربی شاندونگ لوننگ چین گفت: اگر پیشنهادی از سوی باشگاه استقلال به دست من برسد حتما آن را بررسی خواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۷    
وکیل ملت: سروش رفیعی در اردوی پرسپولیسی ها ،این جدیدترین تصویر خبرساز فوتبال ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۴    
وکیل ملت: روزنامه پیروزی در شماره 4 دی خود ترجیح داده است تیتر اصلی خود را منتشر نکند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۱۲    
وکیل ملت: لحظاتی کوتاه قبل از پایان مسابقه پرسپولیس و سیاه جامگان در آزادی که با برتری یک طرفه قرمزها به پایان رسید، برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت از جوان ترین بازیکن تیمش در ترکیب استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۰۶    
وکیل ملت: حسین کعبی بازیکن سابق تیم ملی با مدل عجیب موهای خود باز هم جنجال آفرید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: حمید رضا طاهرخانی بازیکن 17 ساله ای بود که حضورش در ترکیب پرسپویس غیرمنتظره ترین تصمیم برانکو را رقم زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۴۸    
وکیل ملت: امید عالیشاه که نتوانست برای پرسپولیس بازی کند و با مصدومیت از این تیم جدا شد بعد از جنجال اخیری که درباره سرباز شدنش به وجود آمده طی مصاحبه ای گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۴۲    
وکیل ملت: پرویز برومند دروازه بان سابق استقلال معتقد است که این تیم در بازی ها هیچ طرح و برنامه ای ندارد
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۲۴    
وکیل ملت: یک مادر و بچه اش در شعله های آتش گیر افتادند و جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۸    
وکیل ملت: پیونگ یانگ با اعلام اینکه ناتو می بایست برای تثبیت امنیت و صلح تلاش کند، از این تشکل نظامی خواست از دخالت در امور دیگر کشورها از جمله کره شمالی و شبه جزیره کره پرهیز کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۲    
وکیل ملت: در پاییز سال 95 بیش از 21 فیلم بلند سینمایی (به جز فیلم های هنر و تجربه) در سینماهای تهران به نمایش درآمدند و حدود 13 میلیارد و 277 میلیون تومان از طریق گیشه سینماهای تهران برای بدنه سینمای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
وکیل ملت: بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی معاونت اقتصادی وزارت اقتصاد در هفت ماهه نخست سال جاری سهم نفت از اجزای منابع عمومی دولت معادل 27 درصد و سهم مالیات معادل 47 درصد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
وکیل ملت: ناصر تقوایی در مراسم اکران صادق کُرده گفت: چند دهه است که فیلم های خوب پرفروش می شوند و فیلم های بد از سینمای ما کنار رفته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۳    
وکیل ملت: دولت که بزرگ ترین بدهکار بانکی محسوب می شود و تاکنون نتوانسته از بدهی انباشته شده خود طی سال های اخیر کم کند، هربار تکلیف و سفارش تازه ای هم برای بانک ها دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۴    
وکیل ملت: رفتارهای صداوسیما درمواجهه با اصلاح طلبان و اعتدالیون حامی دولت یازدهم موضوعی است که مورد نقد جدی قراردارد و حتی با رفتن ضرغامی و آمدن علی عسگری تغییری در این رفتارها مشاهده نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۵    
وکیل ملت: سرمربی و کاپیتان استقلال در پایان تمرین دیروز این تیم در جلسه ای با حضور مدیرعامل باشگاه فضای کدورت آمیز بین خود را برطرف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۲    
وکیل ملت: رامین رضاییان بعد از برتری پرسپولیس مقابل سیاه جامگان، گفت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و به شخصه تلاش می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۲    
وکیل ملت: کمال کامیابی نیا پس از بازی مقابل سیاه جامگان گفت: خدا را شکر بازی روانی انجام دادیم و توانستیم موقعیت هایمان را به گل تبدیل کنیم، خوب زمانی گل زدیم و بر بازی مسلط شدیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۶    
وکیل ملت: در شرایطی که گفته می شود گزینه اول پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات سروش رفیعی است و قرمزها تلاش زیادی برای جذب این بازیکن انجام داده اند اما انگار آنها بازیکن دیگری را هم در نظر دارند که می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۷    
وکیل ملت: حسین کلانی معتقد است برانکو نمی تواند ارتباط کلامی و احساسی خوبی با بازیکنان پرسپولیس داشته باشد: مربی برای بازیکنان یک تیم مانند پدر می ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۴    
وکیل ملت: ضیا عربشاهی در خصوص جلسه پیشکسوتان پرسپولیس با وزیر ورزش و جوانان گفت: از وزیر ورزش بابت اینکه با درخواست ما برای برگزاری جلسه موافقت کرد تشکر می کنم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۱    
وکیل ملت: برای قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل، پیروزی سه گله مقابل سیاه جامگان کافی بود اما این پیروزی آسان دلیل نمی شود که برانکو خوشحالی اش را پنهان کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۸    
وکیل ملت: شاید بعد از حضور مسوولان شرکت کهن پیشکسوتان و برخی از اعضای مجمع این شرکت در دفتر وزیر ورزش و جلسه با ایشان بسیاری تصور می کردند این عده دنبال آن هستند تا علی اکبر طاهری را از سمت مدیریت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۵    
وکیل ملت: سیدجلال حسینی پس از بازی تیمش مقابل سیاه جامگان درباره جدایی احمد نوراللهی و امید عالیشاه گفت: درست نیست بازیکنان ما وسط فصل جدا شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۲    
وکیل ملت: احمد نوراللهی پس از بازی تیمش مقابل سیاه جامگان درباره کاپیتانی اش گفت: برد خوبی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: تمرین نکردن کاپیتان استقلال در این یکی، دو روز و پرروحیه بودن گلر ذخیره در تمرینات این خبر را تا حدودی تایید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۶    
وکیل ملت: عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: من به منصوریان گفتم اگر تفکراتت در تیم نفت جواب داد دلیلی ندارد این تفکرات در استقلال هم جواب بدهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۶    
وکیل ملت: این روزها همه از احمد نورالهی یک سوال دارند: چرا؟ چرا او تصمیم گرفت پرسپولیس را ترک کند و به سربازی برود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۳    
وکیل ملت: با پیروزی 3-0 مقابل سیاه جامگان پرسپولیس قهرمان نیم فصل اول لیگ شانزدهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۳    
وکیل ملت: صبح دیروز 3 دی ماه سال جاری پرنده هوایی مشکوکی در اطراف خیابان کارگر در حال پرواز و فیلمبرداری هوایی از مناطق ممنوعه تهران بود که توسط پدافند هوایی مورد هدف قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۳    
وکیل ملت: برد سه گله پرسپولیس مقابل سیاه جامگان، پایان شیرین و کم دردسر تیم برانکو در نیم فصل اول بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۱۲    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم از اینکه بازیکنانم با انرژی و شوق بازی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۵۴    
وکیل ملت: ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96، درحالی آغاز شده است که برخی از داوطلبان با نگاهی به دفترچه سازمان سنجش معتقدند ضرایب برخی از دروس رشته های مختلف ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۵۱    
وکیل ملت: اعتراض مخالفان دولت دامن حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهوری را هم گرفت؛ جایی که او دیروز قصد سخنرانی در نماز جمعه یزد را داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۲۴    
وکیل ملت: نتایج ضعیف استقلال و به ویژه از دست دادن پیروزی و شکست مقابل نفت تهران در جام حذفی موجب شد انتقادهای زیادی از سوی برخی اعضای هیأت مدیره این باشگاه و همچنین عده ای از هواداران به علیرضا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۲۱    
وکیل ملت: مهدی طارمی با گلی که عصر امروز مقابل سیاه جامگان به ثمر رساند تعداد گل های خود را در لیگ برتر به عدد 30 رساند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۸    
وکیل ملت: بازیکنان و مربیان پرسپولیس بعد از پیروزی تیم شان مقابل سیاه جامگان با حضور در هتل المپیک به مناسب قهرمانی نیم فصل ضمن صرف شام، جشن گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۸    
وکیل ملت: رامین رضائیان پس از سه بازی حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس امروز قرار بود نیمکت نشین باشد اما در سومین تغییر برانکو ایوانکوویچ قرار داشت و جانشین محمد انصاری شد و برای چهارمین هفته متوالی در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۵    
وکیل ملت: پرسپولیس نیم فصل اول لیگ برتر را با قهرمانی به پایان رساند اما از اطراف این تیم خبرهای خوبی به گوش هواداران نمی رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۰۹    
وکیل ملت: مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک سایت در حالی خبر از جدایی من از پرسپولیس داده بود که خود من از این مسئله بی خبر بودم!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: بازیکن سرباز تیم فوتبال تراکتورسازی ساعتی پیش در اردوی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی مقابل سیاه جامگان حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۷    
وکیل ملت: پس از نمایش دیدنی سرخ ها و پیروزی پرگل مقابل سیاه جامگان، حواشی عجیب و جالب توجهی در اردوی سرخ ها پدید آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: برانکو بازوبند کاپیتانی را به بازیکنی داد که سرپرست باشگاه پرسپولیس او را بی تعصب خوانده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۰۰    
وکیل ملت: پیام صادقیان در تیم جدید خود یعنی ماشین سازی تبریز نیز نتوانست از کنار حواشی عبور کند و عصر روز پنجشنبه به خاطر ایجاد درگیری با کاخاشویلی هافبک گرجستانی این تیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۸    
وکیل ملت: در ادامه درج کامنت های داغ فرهنگیان در این قسمت برخی دیگر از واکنش های آنها به مسائل و مشکلات پیش روی فرهنگیان از نظرتان می گذرد:
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۷    
وکیل ملت: سروش رفیعی بازیکن تراکتورسازی تبریز که پس از پایان دوران خدمتش بازیکن آزاد شده باپیشنهادات اغواکننده ای از یک تیم داخلی و دو تیم قطری و اروپایی مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۱    
وکیل ملت: به نظر عجیب می رسد اما به خانواده کسانی که در حمله تروریستی به بازار کریسمس برلین کشته شدند، طبق قانون خسارتی تعلق نمی گیرد چون حمله با یک کامیون انجام گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۵    
وکیل ملت: ناصرالدین شاه همان گونه که در زنده بودن خود باعث دردسر مردم بود، مردن او نیز مصیبت دیگری را بر مردم تحمیل کرد. سنگ قبر ناصرالدین شاه هم دردسرهای عجیبی برای مردم در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۳    
وکیل ملت: باراک اوباما در آخرین روز های ریاست جمهوری، طرح فهرست برداری و اخراج اعراب و مسلمانان از خاک امریکا را که پس از یازده سپتامبر تصویب شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۸    
وکیل ملت: یک روحانی چینی تبار اقدام به اذان گفتن به زبان چینی در مسجد امام اصفهان کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۳۰    
وکیل ملت: یک دستگاه اتوبوس بی آرتی در خیابان تهران نو با ایستگاه برخورد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۲۱    
وکیل ملت: یک سامانه نسبتا قوی پرداخت حقوق از فردا (دقیقا مشخص نیست هنوز) از سمت غرب کشور وارد شده و با توجه به فراگیر بودن این موج جدید ،کلیه فرهنگیان آمادگی داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۰    
وکیل ملت: معاون امنیتی استانداری تهران، از شلیک به یک هلی شات در حوالی خیابان انقلاب تهران در صبح امروز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۴    
وکیل ملت: مدیر کل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش علت تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان را از سوی سازمان خزانه داری دانست و گفت: آموزش و پرورش برای پرداخت ها آمادگی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۴    
وکیل ملت: جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در پایان رقابت های روز نخست هفته پانزدهم
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۹    
وکیل ملت: دیا میرزا بازیگر هندی سلام بمبئی که به بهانه اکران این فیلم سفری کوتاه به ایران داشته، معتقدست سینمای ایران مبتنی بر قصه گویی است و در چنین فضایی نیازی به تولیدات پرهزینه نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۶    
وکیل ملت: درحالی که فاصله سنی نامتعارف زنان و مردان در فیلم های هالیوودی قبل از فیلم امریکن پای سال 1999 نیز وجود داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۸    
وکیل ملت: لیزا رینا مجری و بازیگر سرشناس هالیوودی است که 49 سال سن دارد. او جز یکی از قربانیان جراحی های زیبایی است چرا که شکل لب هایش بخاطر این عمل ها بسیار بدشکل شده است و میگوید ای کاش عمل نکرده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۵    
وکیل ملت: میشل مورگان بازیگر فرانسوی سینما در 96 سالگی درگذشت. او نخستین برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره کن بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۲    
وکیل ملت: فردین عابدینی که از روز گذشته در تمرینات ماشین سازی حاضر شده بود دیشب در جلسه ای با حضور میر معصوم سهرابی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۹    
وکیل ملت: احمد نوراللهی پس از حرف و حدیث های فراوان در آخرین ترکیب پرسپولیس در نیم فصل حضوری ثابت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۸    
وکیل ملت: تمرین امروز (جمعه) تیم فوتبال استقلال در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۸    
وکیل ملت: در این فصل از رقابت های فوتبال ایران جنجال های زیادی گرداگرد استقلال وجود داشته که حالا این جنجال ها به شایعاتی جدی اطراف نیمکت آبی پوشان تبدیل شده اما مسئولان این باشگاه واکنشی به این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۵    
وکیل ملت: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هیچ مذاکره ای با مربیان داخلی و خارجی برای جایگزینی منصوریان صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۰    
وکیل ملت: مجمع باشگاه استقلال،آینده این باشگاه را روشن خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: از عکس روبه روی باشگاه درجه داران تیپ پهلوی تا تا عکس کنار جهان پهلوان تختی
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۶    
وکیل ملت: کاک فایق لطفی بازنشسته فرهنگی از شهرستان پاوه در دلنوشته ای خطاب به دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی گفته است: آقای لاریجانی ما گرسنه نیستیم، بلکه شرمنده ایم؟!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۱:۰۳    
وکیل ملت: جدایی احمد نوراللهی و به خصوص امید عالیشاه از پرسپولیس، حالا به یک مساله بغرنج برای مسوولان باشگاه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۱:۰۳    
وکیل ملت: بعد از شکست برابر نفت تهران در جام حذفی، فضای افکار عمومی به ویژه نزد هواداران استقلال بیش از هر زمان دیگری به ضرر منصوریان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۱:۰۳    
وکیل ملت: نمایش مهدی رحمتی در بازی حذفی با نفت تهران حسابی مورد ستایش قرار گرفته؛ به خصوص که او قبل از گل مساوی استقلال یک مهار جادویی و استثنایی انجام داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۱:۰۰    
وکیل ملت: علی دایی در نشست خبری بعد از بازی با نفت تهران حسابی با منصوریان و دستیارانش درگیر شد و علیه استقلالی ها مصاحبه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۱:۰۰    
وکیل ملت: به خاطر نتایج بدی که استقلال گرفته، الان هواداران استقلال به طور کامل مستعد طغیان علیه منصوریان هستند و ممکن است شعار حیاکن، رهاکن در مورد او نیز سر داده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۰:۵۱    
وکیل ملت: خسته نباشید از ترافیک شب یلدا. خوش گذشت پشت چراغ های قرمزی که به سرخی دانه های انار بود؟ یا چراغ هایی که مثل پوست هندوانه سبز می شد اما مسیر حرکت چنان قفل بود که تا نیم متر جابه جا نشده باز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۰:۲۲    
وکیل ملت: با برگزاری این دیدارها نیم فصل فوتبال ایران به پایان می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۴    
وکیل ملت: فرآیند واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال 94،پس از شانزده ماه انتظار آغاز شد.