شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۳:۰۶May 2018 26
 

خبرهای وکیل ملت 4 دی 1395 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 31 اردیبهشت 1395 وکیل ملت 31 خرداد 1395 وکیل ملت 31 تیر 1395 وکیل ملت 31 مرداد 1395 وکیل ملت 31 شهریور 1395 وکیل ملت 30 مهر 1395 وکیل ملت 30 آبان 1395 وکیل ملت 30 آذر 1395 وکیل ملت 30 بهمن 1395 وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 1 دی 1395 وکیل ملت 2 دی 1395 وکیل ملت 3 دی 1395 وکیل ملت 4 دی 1395 وکیل ملت 5 دی 1395 وکیل ملت 6 دی 1395 وکیل ملت 7 دی 1395 وکیل ملت 8 دی 1395 وکیل ملت 9 دی 1395 وکیل ملت 10 دی 1395 وکیل ملت 11 دی 1395 وکیل ملت 12 دی 1395 وکیل ملت 13 دی 1395 وکیل ملت 14 دی 1395 وکیل ملت 15 دی 1395 وکیل ملت 16 دی 1395 وکیل ملت 17 دی 1395 وکیل ملت 18 دی 1395 وکیل ملت 19 دی 1395 وکیل ملت 20 دی 1395 وکیل ملت 21 دی 1395 وکیل ملت 22 دی 1395 وکیل ملت 23 دی 1395 وکیل ملت 24 دی 1395 وکیل ملت 25 دی 1395 وکیل ملت 26 دی 1395 وکیل ملت 27 دی 1395 وکیل ملت 28 دی 1395 وکیل ملت 29 دی 1395 وکیل ملت 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۸    
وکیل ملت: قیمت سکه، طلا و دلار در بازار کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۲    
وکیل ملت: روزنامه هفت صبح با خانواده سرباز 19 ساله ای که پایش روی مین رفت و از زانو قطع شد، گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۹    
وکیل ملت: دفعه بعد که در فرودگاه ناریتای توکیو هستید یادتان باشد که پیش از لمس گوشی موبایلتان، روی آن دستمال بکشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۳    
وکیل ملت: شنبه بود که قائم مقام مدیرعامل اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان به جزئیاتی از پشت پرده تخلفات این صندوق پرداخت و به فارس گفت: در این صندوق به شکل خانوادگی کار می کردند تا موضوعات سری باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۰:۵۵    
وکیل ملت: علی اکبر طاهری که بعد از قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل ادعای خود در مورد بی تعصب بودن عالیشاه و نوراللهی را تکذیب کرده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۰:۰۷    
وکیل ملت: بازیگر نقش قلقلی گفت:این سکوت چندین ساله برای حفظ کاراکترم بود اما زمانی که دیدم درحال از دست دادن خیلی چیزها هستم به این سکوت پایان دادم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۶:۲۴    
وکیل ملت: بازیگر معروف سینما و تلویزیون به اتهام رابطه نامشروع به 90 ضربه شلاق محکوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۷    
وکیل ملت: دو جوان که به جرم تعرض به یک دختر دانشجو به اعدام محکوم شده بودند صبح دیروز در مهرشهر کرج به دار مجازات آویخته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۱    
وکیل ملت: بازیگر معروف سینما و تلویزیون به اتهام رفتارهای غیراخلاقی به 90 ضربه شلاق محکوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۸    
وکیل ملت: امیرمهدی ژوله در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به حمله کاربران و نظرات توهین آمیز و زشت آنان واکنش نشان داد و نوشت:
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۷    
وکیل ملت: بازیکنان و عوامل پرسپولیس در هتل محل اقامت، مراسمی پر سر و صدایی را به مناسبت تولد مدافع چپ خود، محسن ربیع خواه برگزار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۱    
وکیل ملت: مهدی فنونی زاده، هافبک پیشین استقلال با انتقاد از عملکرد سطح دفاع استقلال در دیدار برابر نفت تهران توضیح می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۱    
وکیل ملت: نشست مدیر عامل و اعضای هیات مدیره استقلال دیروز(شنبه) با مسعود سلطانی فر در محل وزارت ورزش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۹    
وکیل ملت: استقلال امروز (یکشنبه) در آخرین بازی خود در نیم فصل اول به مصاف تیم سپاهان می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۶    
وکیل ملت: آخرین تمرین استقلال قبل از دیدار برابر سپاهان اصفهان در زمین شماره 2 آزادی و در یک هوای کاملا آلوده برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۳    
وکیل ملت: سرنوشت گاهی سر بزنگاه آدم ها را کنار یکدیگر قرار می دهد. درست مثل رویارویی علیرضا منصوریان و امیرقلعه نویی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۸    
وکیل ملت: دو هافبک استقلال از فهرست آبی پوشان خط خوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۵    
وکیل ملت: برخلاف خبرهایی که در مورد گزینه های برانکو برای خط دفاع به گوش می رسد ظاهرا شجاع خلیل زاده اصلی ترین پرسپولیس برای جذب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۵    
وکیل ملت: هافبک تراکتور که از روز گذشته شایعه شده با پرسپولیس به توافق رسیده است به مدیران باشگاه تاکید کرده که اولویتش لژیونر شدن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۰    
وکیل ملت: پنج سارق که اخیرا در غرب تهران، اقدام به سرقت مسلحانه کرده بودند با تلاش پلیس آگاهی تهران در کمتر از یک هفته شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۵    
وکیل ملت: سخنگوی عملیات مشترک عراق از استراتژی قریب الوقوعی برای تکمیل آزادسازی مناطق باقیمانده در شرق موصل خبر داد و اعلام کرد که آغاز این استراتژی در روزهای آتی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۳    
وکیل ملت: بر اساس شرایط استفاده انبوه سازان از تسهیلات بدون سپرده ساخت، طول دوره مشارکت مدنی این وام برحسب تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده، 12 تا 36ماه و نرخ سود آن، 18 درصد است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۳    
وکیل ملت: گرچه در بازار ارز در کنار صرافی بانک ها و البته خود بانک ها، این صرافی های آزاد هستند که با تادیه سرمایه چند میلیاردی نزد بانک مرکزی از مجازهای معامله ارز محسوب می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۳۲    
وکیل ملت: فرمانده انتظامی تهران بزرگ به حواشی رخ داده درپی آخرین جلسه علنی شورای شهر تهران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۹    
وکیل ملت: این روزها بیش از گذشته نوک پیکان هجمه به سمت ظریف در قامت وزیر امور خارجه نشانه رفته است؛ موفق ترین وزیر کابینه که در اوج برنامه ریزی برای ملاقات های خارجی در جهت دستیابی به نتیجه مطلوب در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۳    
وکیل ملت: باشگاه آاِک یونان قصد دارد به جای خرید کریم انصاری فرد از پانیونیوس، با مهدی طارمی مهاجم ملی پوش پرسپولیس قرارداد امضا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۳    
وکیل ملت: کودک فروشی در برخی بیمارستان های پایتخت؛ این معضلی است که یک مقام مسئول در سازمان بهزیستی به آن اذعان کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۱    
وکیل ملت: در دنیای فوتبال هواداران از جایگاه خاصی برخوردار هستند و برای کشاندن آنها به ورزشگاه ها از انواع جوایز، خودروهای گران قیمت و وعده های گوناگون دیگر استفاده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۱    
وکیل ملت: علی کریمی اعضای بدنش را اهدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۱    
وکیل ملت: هواداران استقلال استقبال گرمی از کاروان آبی پوشان کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۵۵    
وکیل ملت: مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: استان ها قادر به پرداخت پاداش کلیه فرهنگیان بازنشسته سال 94 و تسویه بخشی از مطالبات همه نیروهای حق التدریس شاغل و آزاد از ابتدای فروردین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۴۹    
وکیل ملت: کت و شلوار داستان عجیب و هیجان انگیزی دارد و بدترین بلاهایی را که در چند قرن اخیر بر سر بشریت آمده، تجربه کرده است؛ از جنگ بگیرید تا انقلاب و قحطی و حتی شیوع طاعون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۴۰    
وکیل ملت: تقارن جالبی است؛ ناصرالدین شاهِ ما و امپراتور مِیجیِ ژاپن در یک زمان به اروپا رفتند؛ اروپایِ پیشرفته و صنعتی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۳۷    
وکیل ملت: در صحنه ای از فیلم تایتانیک در حالی که کشتی در اثر برخورد با کوه یخ دچار صدمه ی جدی شده بود، گروهی نوازنده در عرشه ی کشتی مشغول اجرای قطعات برگزیده از موسیقی کلاسیک بودند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۳۱    
وکیل ملت: آنچه که هم اکنون در چالش های انتخاب مجدد روحانی در انتخابات 96 بسیار مهم و پر رنگ به نظر می رسد، بحران های تولیدی جریان احمدی نژادی نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۲۲    
وکیل ملت: تعقیب و گریز خطرناک پورشه و جنسیس در جاده چالوس آن هم در هوای بارانی و توقیف آنها توسط پلیس را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۱۹    
وکیل ملت: سایت گوگل نتایج جستجوی کاربران در سال 2016 را منتشرکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۰۴    
وکیل ملت: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از واریز مطالبات مربوط به پاداش فرهنگیان بازنشسته سال 94 استان، امروز چهارم دی ماه به حساب های آن ها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۲:۳۴    
وکیل ملت: تحقیقات جدید نشان می دهد که کمی سلیقه و حوصله در انتخاب مواد غذایی می تواند شاخ سرطان را نیز بشکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۸    
وکیل ملت: عکس پیشکسوت ایرانی جزو پرلایک ترین تصاویر اینستاگرام فیفا در سال جاری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۲:۱۶    
وکیل ملت: فشارخون بالا یکی از بیماری هایی است که مزمن تلقی می شود و ویژگی آن افزایش فشار در رگ های خونی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۲:۰۱    
وکیل ملت: پس از اخبار دریافتی از رسانه های یونانی مبنی بر علاقه باشگاه های معتبر یونانی برای جذب کریم انصاری فرد، حال از این رسانه ها خبر می رسد باشگاه آ اک یونان مهدی طارمی را زیر نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۵۵    
وکیل ملت: فرهاد مجیدی به دیدار سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ رفت
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۴۳    
وکیل ملت: در سال 2016 کشور دانمارک به عنوان کشوری انتخاب شد که مردم آن بیشترین احساس خوشبختی را دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۷    
وکیل ملت: دورهمی شب گذشته با میزبانی از آزاده صمدی روی آنتن رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۱۹    
وکیل ملت: بر اساس اعلام خزانه داری کل کشور حقوق آذرمماه معلمان کشور از سوی خزانه داری واریز و امروز شنبه 4 دیماه 95 به معلمان پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۱۳    
وکیل ملت: فیش حقوقی یکی از فرهنگیان استان خوزستان که امروز صادر و لحظاتی قبل حقوق واریز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۷    
وکیل ملت: پوست کدو را دور نریزید. پوست کیوی سرشار از پروبیوتیک است که در خواب بهتر به شما کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
وکیل ملت: هتل پرزرق و برقی که دونالد ترامپ چندی پیش در نزدیکی کاخ سفید افتتاح کرد گویا فقط ظاهر مناسبی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۰    
وکیل ملت: وزیر بهداشت در واکنش به اعلام سرطان زا بودن تشعشعات و پارازیت ها گفت: تاکنون مدرکی در این باره ارائه نشده است و بدون مدرک نمی توان در مورد رابطه پارازیت و سرطان، کلی گویی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۷    
وکیل ملت: مقدم می گوید: احتمالا پایتخت 5 از آتن یا کشور دیگری شروع می شود و بعد به ایران می آید. تلویزیون هم با این بودجه ای که دارد طبیعتاً نیاز به یک یار کمکی دارد و به همین خاطر سازمان موج این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۷    
وکیل ملت: رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان از انهدام باند 6 نفره ای که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی، به صورت غیرقانونی اقدام به خالکوبی، تتو و ماساژ درمانی بانوان می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۱    
وکیل ملت: گرانترین معامله ثبت شده در آذرماه سال جاری در تهران مربوط به آپارتمانی 220 متری در محله دروس با 19 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۹:۰۸    
وکیل ملت: عوامل مجموعه کلاه قرمزی که در جدول پخش برنامه های نوروزی شبکه دو سیما قرار گرفته است، این روزها در حال ساخت عروسک های جدید برای این مجموعه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۹:۰۲    
وکیل ملت: سفیر کشورمان در لندن با اشاره به امضا قرارداد ایرباس با ایران نوشت: انعقاد قرارداد حدود 20 میلیاردی با ایرباس که پول آن در عرض 10 سال عمدتا از طریق فاینانس و بعد فروش بلیط پرداخت می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۹    
وکیل ملت: نفت خام سنگین ایران در هفته منتهی به 16 دسامبر (26 آذرماه) بیشترین افزایش قیمت را به خود اختصاص داد و با رشد 2 دلار و 2 سنتی به بشکه ای 51 دلار و 70 سنت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۳    
وکیل ملت: هواپیمای حامل تیم استقلال دقایقی پیش در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۳    
وکیل ملت: سرمربی سپاهان گفت: می خواهیم در دیدار مقابل استقلال به روند رو به پیشرفت خود ادامه دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۰    
وکیل ملت: علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: ما آخرین بازی فصل مان را انجام می دهیم و با تیمی خیلی خوب و قدرتمند بازی داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۴۴    
وکیل ملت: بانک مرکزی با توجه به فراهم شدن زمینه اجرایی دستورالعمل و ضوابط خرید و فروش ارز به نرخ بازار توسط شبکه بانکی ، از فعالان اقتصادی دعوت کرد به منظور تامین ارز مورد نیاز خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۴۱    
وکیل ملت: مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند بارش باران و برف در مناطق مختلف کشور، نسبت به لغزندگی جاده ها، کاهش دید افقی و اختلال در تردد جاده ای هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۵    
وکیل ملت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حمید محمدی را به عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۰۱    
وکیل ملت: بانک مرکزی موظف شد در سال اول برنامه ششم با استقرار سامانه های نظارتی برخط زمینه نظارت مستمر را در نظام بانکی برای کشف خطاها و تخلفات احتمالی قبل از وقوع فراهم آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۵۸    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید اگر ریشه دو، سه نفر از افراد بسوزد استقلال می تواند نتیجه بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۶    
وکیل ملت: معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی علت تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در مقابل مجلس را تصویب ماده 13 برنامه ششم توسعه مبنی بر بازنشستگی پیش از موعد و همسان سازی حقوق بازنشستگان دانست و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۳۴    
وکیل ملت: آیت الله مصباح یزدی اظهار داشت: کسانی که از فتنه حمایت کردند،در حقیقت به جریان ضد انقلاب تنفس مصنوعی دادند و متأسفانه برخی از آن افراد همچنان در آن راهی که می رفتند، قدم می گذارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۸    
وکیل ملت: سرمربی پرسپولیس پیش از ترک ایران شبی به یاد ماندنی را در کنار بازیکنان در هتل المپیک سپری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۵    
وکیل ملت: سرمربی استقلال تصمیم گرفت برای بازی حساس برابر سپاهان نام دو هافبک سرشناس خود را از لیست 18 نفره خارج کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۵    
وکیل ملت: حسین کروبی از جزییات ملاقات یلدایی خانواده با حجت الاسلام کروبی خبر داد و گفت: پدر از برخی خبرهای رسانه ها در خصوص اختلاف های درون حزب اعتماد ملی اطلاع داشتند و همانگونه که مطرح شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۲    
وکیل ملت: محمد مایلی کهن بی تردید یکی از منحصر به فردترین مردان فوتبال ماست او که پیش از این در موضع انتقاد از علی دایی واقع شده بود اکنون به دفاع از دایی پرداخته و اعتقاد دارد باید توهین به علی دایی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۶    
وکیل ملت: سخنگوی قوه قضائیه از احضار 20 نفر در پرونده فیش های نجومی خبر داد و گفت: از مسئولان صندوق توسعه ملی هم در بین این مسئولان وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۷    
وکیل ملت: داغ شدن بازار شایعه، توهین و هتک حرمت به شخصیت ها و اعتقادات، شکسته شدن حریم های شخصی، دور شدن از زندگی واقعی و سوء استفاده های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۴    
وکیل ملت: معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح،دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت بهبود کامل بیماری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۴    
وکیل ملت: داوریان تعلق تصویر منتشر شده به قاتل فراری حادثه روستای جهان آباد را به طور کامل رد و تکذیب کرد و گفت: انتشار تصاویر متهمان فقط با دستور مقام قضائی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۴    
وکیل ملت: سرمربی کروات پرسپولیس در فهرست بازیکنان مدنظر خود، برای شش پست و در هر پست هم فقط یک بازیکن درنظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۴    
وکیل ملت: پسر جوان برای انتقام گیری و ترساندن یکی از اقوامش اقدام به تیراندازی سحرگاهی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۳    
وکیل ملت: صاحب یک فروشگاه بزرگ پوشاک وقتی دید یکی از کارمندهای زن سر او کلاه گذاشته برای انتقام گیری اقدام به انتشار عکس های شخصی دختر جوان در فضای مجازی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۰    
وکیل ملت: جوانی شیطان صفت که اقدام به ازار و اذیت زنان پایتخت می کرد، توسط پلیس شناسایی و...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۴۷    
وکیل ملت: معاون محیط زیست استان تهران با بیان اینکه کیفیت هوای تهران فردا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود گفت: تمام مدارس پایتخت باز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۴۷    
وکیل ملت: مدافع ملی پوش تیم فوتبال استقلال خوزستان درخواست جدایی اش را به این باشگاه اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۹    
وکیل ملت: خودم اشتباه کردم. اگر عاشق مالباخته نمی شدم، هیچ وقت بعد از سرقت گیر نمی افتادیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۶    
وکیل ملت: رئیس جمهور ترکیه که عملیات غیرقانونی نیروهایش در نواحی شمالی سوریه ادامه دارد، بر مخالفت آنکارا با هرگونه تشکیل کشوری جدید در شمال سوریه تاکید کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۹    
وکیل ملت: فکر نمی کردم که شوهرم مرا به ثمن بخس بفروشد آن موقعی که...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۶    
وکیل ملت: حلب هرگز بدست نظام سوریه نیافتاده است و باید به ایران بگوییم که رویای امپراتوری که در ذهن می پروراند تنها خواب و خیال است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۶    
وکیل ملت: همزمان با مرگ عجیب یک جراح زن، تحقیقات قضایی و پلیسی درباره علت اصلی مرگ وی در بیمارستان شهید انصاری رودسر آغاز شد. زن جوان در بیمارستان کشیک بود که ناگهان براثرحمله قلبی جان سپرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۷    
وکیل ملت: سه برادر در آفریقای جنوبی یک ماده تمساح را به دام انداختند وبراساس توصیه یک جادوگر که نشان دهنده عمق خرافات در این جوامع است تلاش کردند او را مورد تجاوز جنسی قرار دهند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۳    
وکیل ملت: نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس گفت: چرا پاداش بازنشستگان فرهنگی پرداخت نمی شود در حالیکه بعضا مدت ها است که این فرهنگیان بازنشسته شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۹    
وکیل ملت: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: فرهنگیان و دانش آموزان خوزستان نسبت به هم صنفان خود در سایر استانها مظلوم واقع شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۳    
مسعود ثقفی رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: امتحانات دی ماه مربوط به دانش آموزان ابتدایی نمی شود به همین دلیل این تعطیلات لطمه ای به امتحانات این دوره ،وارد نمی کند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۱    
وکیل ملت: فصل اول سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت از امشب چهارم دی ساعت 20 و 50 دقیقه روی آنتن شبکه سه می رود . همزمان با پخش، نگارش فیلمنامه و تصویربرداری این مجموعه نمایشی ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۵    
وکیل ملت: تمام علاقه مندان به سینما دوست دارند بدانند که بازیگران حال سینما چه گونه به این حرفه وارد شدند. بعضی از این بازیگران با بازی در یک پلان درخشیدند و نامی برای خود دست و پا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۲    
وکیل ملت: مدیر کل بودجه آموزش و پرورش گفت : حقوق آذر فرهنگیان امروز پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۲    
وکیل ملت: برنامه دورهمی جمعه شب با موضوع ژنتیک به روی آنتن شبکه نسیم رفت. آزاده صمدی، بازیگر سینما و تئاتر نیز مهمان این برنامه بود و با مهران مدیری درباره فضای کاری و زندگی شخصی اش گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۹    
وکیل ملت: دادگاه گفته برای ازدواج مجدد زود است چرا که اسناد و مدارک نشان می دهد طلاق علیاء عساف جعلی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۹    
وکیل ملت: یک نماینده مجلس گفت: در مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان، بانک سرمایه، هیئت مدیره و مدیر عامل این مجموعه انتصاب ها بسیار غیر تخصصی و سیاسی است و با چشم انداز مجموعه صندوق ذخیره که قرار است ذخیره ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
وکیل ملت: عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال بعد از خروج از نشست هیأت مدیره بازهم با خبرنگاران صحبت نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
وکیل ملت: ماجرای انتخاب سرمربی برای تیم ملی والیبال ایران به پایان خود نزدیک می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۰    
وکیل ملت: نشست اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان امروز برگزار و تمامی شایعات پیرامون برکناری علیرضا منصوریان رسماً پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۴    
وکیل ملت: پروین که از حامیان طاهری است بلافاصله با او تماس گرفت و سرپرست باشگاه پرسپولیس را از تصمیمش منصرف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۴    
وکیل ملت: مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: پرسپولیس اگر قهرمانی می خواهد باید در نیم فصل 3-2 بازیکن جدید بگیرد.
  • ۱