چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۲:۲۷Jun 2018 20
 

خبرهای وکیل ملت 8 دی 1395 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 31 اردیبهشت 1395 وکیل ملت 31 خرداد 1395 وکیل ملت 31 تیر 1395 وکیل ملت 31 مرداد 1395 وکیل ملت 31 شهریور 1395 وکیل ملت 30 مهر 1395 وکیل ملت 30 آبان 1395 وکیل ملت 30 آذر 1395 وکیل ملت 30 بهمن 1395 وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 1 دی 1395 وکیل ملت 2 دی 1395 وکیل ملت 3 دی 1395 وکیل ملت 4 دی 1395 وکیل ملت 5 دی 1395 وکیل ملت 6 دی 1395 وکیل ملت 7 دی 1395 وکیل ملت 8 دی 1395 وکیل ملت 9 دی 1395 وکیل ملت 10 دی 1395 وکیل ملت 11 دی 1395 وکیل ملت 12 دی 1395 وکیل ملت 13 دی 1395 وکیل ملت 14 دی 1395 وکیل ملت 15 دی 1395 وکیل ملت 16 دی 1395 وکیل ملت 17 دی 1395 وکیل ملت 18 دی 1395 وکیل ملت 19 دی 1395 وکیل ملت 20 دی 1395 وکیل ملت 21 دی 1395 وکیل ملت 22 دی 1395 وکیل ملت 23 دی 1395 وکیل ملت 24 دی 1395 وکیل ملت 25 دی 1395 وکیل ملت 26 دی 1395 وکیل ملت 27 دی 1395 وکیل ملت 28 دی 1395 وکیل ملت 29 دی 1395 وکیل ملت 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۹    
وکیل ملت: جدول رده بندی لیگ برتر پس از پایان بازی های امروز
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۱    
وکیل ملت: ایرانیان از 21 دی ماه سالجاری می توانند به صورت آنلاین برای دریافت ویزای اینترنتی جمهوری آذربایجان اقدام و سه روزه ویزای خود را دریافت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۰۰    
وکیل ملت: مهلت ثبت اطلاعات به منظور بازگرداندن وجوه پرداختی جهت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی 96 دانشگاه آزاد اسلامی تا روز دوشنبه 13 دی ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۹    
وکیل ملت: سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: روند بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی تا 7 بهمن ادامه دارد و پذیرفته شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۱    
وکیل ملت: در هفته های اخیر خبرهای متفاوتی از اختلافات جدی کیم کارداشیان و کانیه وست منتشر شده و بسیاری از نشریات هنری از جدایی احتمالی این دو ستاره مشهور آمریکایی در آینده نزدیک خبر داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۳    
وکیل ملت: مخالفان ترامپ دائما در توئیتر وی را تهدید به قتل و همسرش را به تجاوز جنسی تهدید می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۱:۵۰    
وکیل ملت: سرانجام گمانه زنی های مطبوعات درست از کار درآمد و علیرضا منصوریان تایید کرد یکی از عوامل نیمکت نشینی مهدی رحمتی در اصفهان، اختلافاتی بوده که او با محمد خرمگاه پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۰    
وکیل ملت: "کارلا اورتیز" بازیگر و تهیه کننده آمریکایی برای تهیه یک فیلم مستند از جامعه سوریه و نشان دادن نقش زنان و تاثیر آن در کشور و بر نسل ها بویژه در طول جنگ سوریه به این کشور سفر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۷    
وکیل ملت: مریم امیرجلالی عکس زیر را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۹    
وکیل ملت: در حاشیه درگذشت خانم دنیا فنی زاده، عروسک گردان کاربلد کلاه قرمزی، شهاب جعفرنژاد این طرح را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۸    
وکیل ملت: در قسمت پخش شده شب گذشته از سریال معمای شاه در خصوص دادگاه آیت الله طالقانی، آیت الله خامنه ای نیز در این سریال نشان داده شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۳    
وکیل ملت: تصادف زنجیره ای هفت خودرو در آزاد راه کاشان – اصفهان حد فاصل عوارضی قمصر تصویر وحشتناکی را رقم زد..
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۹    
وکیل ملت: توافق تراکتورسازی با دو بازیکن پرسپولیس به قیمت از دست دادن بهترین بازیکن آنها تمام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۱    
وکیل ملت: انسان و بقای عمر او، و حتی آینده او یکی از مهم ترین و اصلی ترین نگرانی های بشر است. بسیاری از دانشمندان در پی پیدا کردن راهی هستند که عمر جاویدان به انسان دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۰    
وکیل ملت: یکی از غبارهایی که در این سالها ایجاد کرده بودند این بود که این ما بودیم که دست دشمن بهانه دادیم! و اگر لبخند می زدیم مشکلات حل می شد اما امروز بعد از سه سال نتیجه چه شده است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۹    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس لیست بازیکنان مدنظر برانکو در نقل و انتقالات زمستانی را معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۱۱    
وکیل ملت: بالاخره پرده ها افتاد و همه چیز مشخص شد. وقتی علیرضا منصوریان روی خط برنامه نود آمد و ضمن تایید درخواست مهدی رحمتی برای جدایی از استقلال، برای صدور رضایتنامه او اعلام آمادگی کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۵    
وکیل ملت: باشگاه صبا با نامه ای رسمی خواهان به خدمت گرفتن امین حاج محمدی و میثم مجیدی از استقلال شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۲    
وکیل ملت: باشگاه استقلال رسما نام سه خرید مد نظرش در نیم فصل را رسانه ای کرد و مدعی شد رایزنی ها برای امضای قرارداد با این نفرات را آغاز کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۲    
وکیل ملت: منصوریان به ترکیه سفر کرده و در غیاب او محمد خرمگاه بازیکنان استقلال را تمرین می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۲۹    
وکیل ملت: مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی از تغییرات روی نیمکت این تیم در نیم فصل دوم صحبت کرد که قرار است دستیار جدیدی به کادر منصوریان اضافه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۲۹    
وکیل ملت: باشگاه استقلال پیش از آنکه هافبک فصل گذشته این تیم برای آبی ها دردسر ساز شود بدهی او را پرداخت کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۲۶    
وکیل ملت: جنجالی ترین خرید استقلال در تابستان که پیوستنش از پرسپولیس به رقیب دیرینه، سر و صدای زیادی به راه انداخت تا پایان فصل نمی تواند برای این تیم به میدان برود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۲۶    
وکیل ملت: استقلال در نیم فصل به مقام هفتمی رضایت داد. مهدی فنونی زاده بازیکن سابق استقلال در این خصوص می گوید: استقلال در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۲۳    
وکیل ملت: استقلالی ها عصر سه شنبه ای که گذشت نشستی در باشگاه داشتند که هیچ خروجی مثبتی نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۱۷    
وکیل ملت: محمد ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس و فرد نزدیک به طاهری در رابطه با شایعاتی پیرامون کنار رفتن علی اکبر طاهری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس به دلیل بازنشستگی توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۱۴    
وکیل ملت: فرشید گلزاده کرمانی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت علی اکبر طاهری گفت: هفته پیش در حاشیه جلسه هیات مدیره پرسپولیس از آقای طاهری خواستم که باز هم تلاش کنیم تا راهی برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۰۵    
وکیل ملت: مربی تراکتور گفت: وضعیت بسیار خوبی در پایان نیم فصل اول داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۶    
وکیل ملت: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هنوز وضعیت جدایی اش از این تیم به طور قطع مشخص نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۳    
وکیل ملت: بدهی های سنگین نفت و عمل نکردن این باشگاه به تعهدات مالی فصل گذشته، باعث شد کمیته انضباطی این باشگاه را از نقل و انتقالات محروم کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۳    
وکیل ملت: دیدار منصوریان و قلعه نویی یک روز پیش از حادثه بود. حادثه ای که مثل سونامی به استقلال آمد و این تیم را قلع و قمع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۰    
وکیل ملت: تیم برانکو نیم فصل اول لیگ شانزدهم را با حضور در در صدر جدول رده بندی به پایان رساند که اتفاق خوشایندی برای هواداران این تیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۷    
وکیل ملت: سجاد شهباززاده بعد از مدتها برای آلانیا اسپور بازی کرده و گل زده، بعد جواد نکونام به بهانه تبریک به او حرفی زده که بوی طعنه و کنایه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۴    
وکیل ملت: کاپیتان پرآوازه استقلال در لیست فروش قرار گرفته و با توجه به اینکه این تیم به دنبال جذب دروازه بان استقلال خوزستان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۴    
وکیل ملت: محمد نوری هرگونه دخالت برای حضور دو پرسپولیسی در تراکتورسازی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۴    
وکیل ملت: امید عالیشاه در منطقه پونک مستأجر آپارتمانی است که مهدی طارمی مالک آن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۱    
وکیل ملت: شماره7 آبی های تهران چندمشتری لیگ برتری پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۱    
وکیل ملت: یکی از بازیکنان مد نظر باشگاه استقلال به سرمربی آبی پوشان پیغام داد که اگر رحمتی در این تیم باشد قید حضور در جمع آبی پوشان را خواهد زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۳۵    
وکیل ملت: مبعلی برای بازگشت به استقلال 3 شرط دارد و دایی هم 2 دلیل برای جدا نشدن ایمان از نفت. برانکو دوباره لیست خرید داده و 4 تغییر تازه در یارگیری پرسپولیس به وجود آمده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۶    
وکیل ملت: هافبک استقلال از شنبه در دور جدید تمرینات استقلال حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۳    
وکیل ملت: گزینه اول پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل به پیشنهاد دو میلیاردی این تیم - برای یک و نیم فصل - پاسخ منفی داده و پول بیشتری را طلب کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۰    
وکیل ملت: سرپرست باشگاه نفت تهران گفت: همین حالا نصف بازیکنان استقلال و پرسپولیس نفتی هستند و انگار همه تیم ها باید بازیکن بسازند و در اختیار این تیم ها قرار بدهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۴    
وکیل ملت: منصوریان بعد از بازگشت از ترکیه، روز جمعه با استقلال استارت می زند. هافبک تراکتور دلیل محرومیت تماشاگران این تیم را نمی داند و باید دید بلیت فینال حذفی برای سپاهان اوکی می شود یا نفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۴    
وکیل ملت: با وجود سال ها فعالیت شراره رخام در تلویزیون و سینما، مدتی است چهره او را کمتر در آثار نمایشی می بینیم. خودش البته انجام عمل زیبایی را دلیل این اتفاق می داند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۱    
وکیل ملت: آباجان به کارگردانی و تهیه کنندگی هاتف علیمردانی به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۸    
وکیل ملت: عروسک گردان کلاه قرمزی صبح امروز بعد از یک دوره طولانی بیماری فوت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۲    
وکیل ملت: روابط عمومی شبکه نسیم اعلام کرد که پرویز پورحسینی، بازیگر سینما و تلویزیون، امشب، هشتم دیماه ، مهمان خندوانه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۵۹    
وکیل ملت: جشن کریسمس روناک یونسی و همسرش در خارج از کشور+عکس
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۵۶    
وکیل ملت: نجمه جودکی مجری رادیو و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود و همسرش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۴۷    
وکیل ملت: روزنامه گل در سالروز زندان رفتن سوشا مکانی، پای حرف های گلر ملی پوش کشورمان رفته. استقلال ظاهرا قید شهباززاده را زده و با قاضی و مبعلی تماس گرفته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۵    
وکیل ملت: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید انتخاب تیم ایران به عنوان بهترین تیم آسیا از سوی فیفا در رده بندی جهانی و مجله فرانس فوتبال باعث افتخار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۵    
وکیل ملت: همسر و فرزند مرحوم هادی نوروزی در سوادکوه دچار حادثه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۴    
وکیل ملت: روزنامه پیروزی از تیتر پرسپولیس به ساحل آرامش رسید برای ماندن طاهری در جمع سرخپوشان استفاده کرده. وزیر ورزش هم قول داده تا مشکل طاهری را حل کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۱    
وکیل ملت: سندی دیگر از حقیقت داشتن نتیجه ی 6-0 در دربی سال 1352 بین پرسپولیس و استقلال رو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۰۸    
وکیل ملت: دور جدید تمرینات استقلال در حالی از روز جمعه استارت می خورد که بازگشت ستاره مصدوم این تیم می تواند مهمترین اتفاق باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۰۲    
وکیل ملت: رحیم زهیوی، مهاجم استقلال خوزستان، برای حضور در جمع شاگردان منصوریان با آبی ها به توافق رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۹    
وکیل ملت: مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به تیم خونه به خونه بابل می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۶    
وکیل ملت: دو ستاره زن سینما و تلویزیون بر ضرورت حضور هنرپیشگان تهرانی در فیلم های تولیدی مراکز استان ها و کشف استعدادهای جوان تأکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۴۴    
وکیل ملت: حسین شهریاری، سرپرست باشگاه نفت تهران اعلام کرد، این باشگاه در تعطیلات نیم فصل بازیکنی را از دست نخواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۴۱    
وکیل ملت: بازیکن پیکان گفت: در استقلال روزهای خوبی را سپری کردم و دوست دارم یک روز دوباره پیراهن این تیم را بپوشم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۴۱    
وکیل ملت: کمیته انضباطی، آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری و یک دیدار از جام حذفی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۸    
وکیل ملت: گروهی از زنان و مردان که در یک پارتی مختلط مشغول پایکوبی بودند توسط پلیس امنیت اخلاقی جده بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۲    
وکیل ملت: شامگاه 30 شهریور امسال، جوان 19 ساله در مقابل خانه شان در شهرستان ایرانشهر هدف گلوله قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۶    
وکیل ملت: امروز نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد این وزارت همچنان مایل است تا علی اکبر طاهری سرپرست سرخپوشان در باشگاه پرسپولیس بماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۷    
وکیل ملت: تا به خودم آمدم، دیدم پایپ در دستم است و مشغول مصرف کردن شیشه هستم از کرده خود بسیار پشیمانم و اگر به حرف های مادر بیچاره و برادرم گوش می دادم و با دوستان ناباب معاشرت نمی کردم الآن شرایطم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۲    
وکیل ملت: وزیر ورزش و جوانان برای هواداران پرسپولیس و استقلال پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۹    
وکیل ملت: دنیا فنی زاده هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک گردان کلاه قرمزی ، خاله قورباغه و برخی عروسک های شهر موشها از دنیا رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۰    
وکیل ملت: استاندار تهران گفت: خیلی از معتادین علاقمند به حضور در کمپ ها نیستند البته بنده کتک زدن را تائید نمی کنم ولی نسبت به جمع آوری آنها باید اقدام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۴۴    
وکیل ملت: وزرات صنعت،معدن و تجارت در حالی صادرات خودرو به ایران را منوط به سرمایه گذاری خودروسازان خارجی در کشور و صادرات محصولات آنها از مبدا ایران کرده که به گفته رییس انجمن واردکنندگان خودرو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۰    
وکیل ملت: گروه صنعتی گاز روسیه یادداشت تفاهم صادرات 900 دستگاه اتوبوس را با مقام های شهرداری چهار شهر ایران امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۱۴    
وکیل ملت: افزایش قیمت ها در بازار موبایل بیش از افزایش نرخ ارز و حدود 15 درصد بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۸    
وکیل ملت: در این جدول 17 مدل از خودروهایی که می توان نمونه های صفر کیلومتر آن را خریداری کرد آمده است
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۵    
احوالپرسی اوباما و نخست وزیر ژاپن از بازماندگان جنگ پرل هاربر در جزیره هونولولو در هاوایی آمریکا تشدید تدابیر امنیتی در شهر برلین آلمان همزمان با جشن های سال نو میلادی کارگاه آجرسازی در شهر باختاپور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۲    
وکیل ملت: مهاجم استقلال خوزستان با باشگاه استقلال تهران به توافق رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۲    
وکیل ملت: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:لیستی که بین من و برانکو رد و بدل شده است محرمانه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۹    
وکیل ملت: مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان با استقلال تهران به توافق اولیه رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۹    
وکیل ملت: رونالدو در صفحه اجتماعی خود عکس ماشین جدید خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۶    
وکیل ملت: نام رحمتی در لیست مازاد باشگاه استقلال آنقدر عجیب هست که هنوز خیلی ها آن را باور نکردند اما ظاهرا واقعیت دارد و این دروازه بان باید به فکر تیم دیگری باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۳    
وکیل ملت: ایمان مبعلی هافبک طراح نفت تهران مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و نامش در لیست ورودی این باشگاه به چشم می خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۳    
وکیل ملت: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با رفع موانع قانونی در پرسپولیس می مانم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۰    
وکیل ملت: خوان سباستین ورون که دو سال از دنیای فوتبال کناره گیری کرده بود، در 41 سالگی به مستطیل سبز بازگشت و با باشگاه استودیانتس آرژانتین که در دوران جوانی در آن حضور داشت، قرارداد بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۴۱    
وکیل ملت: عملیات موصل آن گونه که انتظار می رفت پیش نمی رود. نیروها در داخل شهر تحرکی ندارند و اصرار فرماندهان بر حضور الحشد الشعبی در داخل شهر موصل به نتیجه ای نرسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۱۱    
وکیل ملت: سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به احتمال جدایی اش از این باشگاه تاکید کرد که قانون در این باره نظری دارد و او نیز تابع قانون و تصمیم مراجع ذی صلاح خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۷    
وکیل ملت: حتی بعد از منتفی شدن حضور پژمان منتظری در استقلال، اسم محمدحسین کنعانی زادگان برای برگشت به لیست علیرضا منصوریان دیده نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۱    
وکیل ملت: سرپرست تیم فوتبال نفت تهران گفت: دایی مخالف جدایی مبعلی است و خود این بازیکن هم علاقه دارد در نفت باقی بماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۸    
وکیل ملت: باشگاه نفت نمی تواند در فصل نقل و انتقالات با بازیکنانی قرارداد امضا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۵    
وکیل ملت: با حضور دو بازیکن سرباز در تراکتورسازی از جمع پرسپولیسی ها، بازیکنان سابق این تیم در تبریز به 4 نفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۵    
وکیل ملت: انتشار تصاویری از مراسم عروسی پسر 14 ساله با یک دختر 13 ساله در شبکه های اجتماعی واکنش های مختلفی را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۲    
وکیل ملت: در لیست ورودی باشگاه استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل یک نکته ویژه وجود دارد؛ سرمربی این تیم نام دروازه بانی را در نفرات مورد نظر خود قرار نداده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۲    
وکیل ملت: استقلال،پرسپولیس،صبا،تراکتورسازی،نفت تهران،سیاه جامگان مشهد از جمله تیم هایی هستند که حق ورود به بازار نقل و انتقالات را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۹    
وکیل ملت: ساعت دیدار مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های استقلال و السد قطر اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۶    
وکیل ملت: مهاجم تیم آلانیا اسپور ترکیه وارد تهران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۶    
وکیل ملت: نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۶    
وکیل ملت: مهاجم تیم فوتبال استقلال با وجود قراردادی که با تیم فوتبال استقلال خوزستان دارد با استقلالی های تهران وارد مذاکره شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۳    
وکیل ملت: دروازه بان پیشین تیم ملی به کادر فنی سیاه جامگان اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۳    
وکیل ملت: دور جدید تمرینات پرسپولیس با حضور بازیگر مطرح سینما استارت خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۳    
وکیل ملت: فهرست 4 بازیکن ورودی تیم پرسپولیس مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۰    
وکیل ملت: باشگاه استقلال مطالبات عادل شیحی، بازیکن پیشین خود را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۰    
وکیل ملت: مربی تیم فوتبال خونه به خونه از کادرفنی این تیم جدا شد.
  • ۱