چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۲:۳۲Jun 2018 20
 

خبرهای وکیل ملت 11 دی 1395 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 31 اردیبهشت 1395 وکیل ملت 31 خرداد 1395 وکیل ملت 31 تیر 1395 وکیل ملت 31 مرداد 1395 وکیل ملت 31 شهریور 1395 وکیل ملت 30 مهر 1395 وکیل ملت 30 آبان 1395 وکیل ملت 30 آذر 1395 وکیل ملت 30 بهمن 1395 وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 1 دی 1395 وکیل ملت 2 دی 1395 وکیل ملت 3 دی 1395 وکیل ملت 4 دی 1395 وکیل ملت 5 دی 1395 وکیل ملت 6 دی 1395 وکیل ملت 7 دی 1395 وکیل ملت 8 دی 1395 وکیل ملت 9 دی 1395 وکیل ملت 10 دی 1395 وکیل ملت 11 دی 1395 وکیل ملت 12 دی 1395 وکیل ملت 13 دی 1395 وکیل ملت 14 دی 1395 وکیل ملت 15 دی 1395 وکیل ملت 16 دی 1395 وکیل ملت 17 دی 1395 وکیل ملت 18 دی 1395 وکیل ملت 19 دی 1395 وکیل ملت 20 دی 1395 وکیل ملت 21 دی 1395 وکیل ملت 22 دی 1395 وکیل ملت 23 دی 1395 وکیل ملت 24 دی 1395 وکیل ملت 25 دی 1395 وکیل ملت 26 دی 1395 وکیل ملت 27 دی 1395 وکیل ملت 28 دی 1395 وکیل ملت 29 دی 1395 وکیل ملت 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۶    
وکیل ملت: کارشناسان 9 اصل اساسی را برای گردشگری اجتماع محور برمی شمرند و معتقدند که باید در پیاده سازی آن مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۶    
وکیل ملت: خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: یک پزشک از اهالی شهر شر به اتهام تجاوز به 37 بیمار محاکمه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۵۰    
وکیل ملت: من به عنوان یک تحصیلکرده در دو رشته مالی و حقوقی در سایتهای اینترنتی تعداد زیادی درخواست فارغ التحصیلان رشته حقوق را دیده ام که از کانون وکلا در جهت انحصار شغل وکالت و ظرفیت کم پذیرش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۵    
وکیل ملت: معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس آیین نامه جدید هیات وزیران، درصد و سهم اضافه کار از حقوق کارکنان دولت براساس فرمولی محاسبه و به مستمری بازنشستگی آنان افزوده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۱    
وکیل ملت: وقتی یک دنده می شود دیگر ریش سفیدی بزرگان فامیل هم جواب نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۴۶    
وکیل ملت: پرسپولیس شانسی برای جذب ایگور پراهیچ ندارد و گزینه بعدی شجاع خلیل زاده است اما عبدالله ویسی تاکید کرده حتی با وجود جذب محمد طیبی هم خلیل زاده به پرسپولیس نخواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۶    
وکیل ملت: به دنبال تنبیه بدنی دانش آموز روستای چاروسا استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش و پرورش استان دستور تشکیل کمیته ای برای رسیدگی به موضوع سوختگی دست این دانش آموز را صادر کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۸:۳۰    
وکیل ملت: با وجود خرید پادوانی استقلال هنوز هم در خط دفاعی مشکل دارد و امدن منتظری به این تیم میتواند تا حدود زیادی به حل این مشکل کمک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۴۷    
وکیل ملت: جشنواره زمستانی فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از امروز 13 دی ماه آغاز و خودروهایی که در این طرح عرضه می شوند، با مدل سال 1396 شماره گذاری خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۵۱    
وکیل ملت: مهاجم جنوبی آبی ها با حضور در ساختمان باشگاه استقلال رضایتنامه خود را دریافت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۱    
وکیل ملت: با توجه به منتفی شدن جذب مبعلی، احتمال ماندن بختیار رحمانی در جمع استقلال قوت گرفت
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۶    
وکیل ملت: اینطور به نظر می رسد که رابطه ای عاطفی میان جنیفر لوپز و دریک پا گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۳    
وکیل ملت: پلیس اعلام کرد که بررسی های کالبدشکافی درباره علت درگذشت جرج مایکل بدون نتیجه بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۰    
وکیل ملت: علیرضا نیکبخت واحدی هافیک اسبق تیم ملی، استقلال و پرسپولیس پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی را پذیرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۴    
وکیل ملت: کودک 6 ساله بلژیکی که بدون اجازه از غذای خانواده اش خورده بود، پس از 15 ساعت اسارت در بالکن سرد، نیمه جان به بیمارستان انتقال یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۵    
وکیل ملت: این زن بعد از هشت ماه فرار در تهران بازداشت شد. او در تحقیقات مدعی شد با اجبار و تهدید شوهرش دست به این کار زده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۶    
وکیل ملت: امید عالیشاه در حالی که طبق اعلام به عنوان مشمول سربازی مجبور به ترک پرسپولیس است، با مصاحبه ای از سوی طاهری با واژه "کمرنگ شدن تعصب" مواجه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۷    
وکیل ملت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از سید محمد مجابی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس خواست تا در صورت تمایل سید محمد باختر سرباز مریوانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۷    
وکیل ملت: فرناز رهنما گفت: متاسفانه الان مد شده که بازیگر تئاتر را بر اساس تعداد فالوئرهایش انتخاب می کنند و این خیلی بد است که ملاک کارگردان های ما تعداد فالوئرهای بازیگران است!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۳۶    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۶    
وکیل ملت: نایب رییس کشوری شورای موسسان خواستار اعطای تسهیلات دولت در قالب ماده سیزده قانون و کمک برای رفع مشکلات بیمه کارکنان مدارس و مراکز آموزشی غیر دولتی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۱۵    
وکیل ملت: تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی 12دی به مسائل مختلف ورزشی به ویژه فوتبال اختصاص دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۱۸    
وکیل ملت: شجاع خلیل زاده با وجود اینکه مدعی شده بندی در قراردادش برای پیوستن به پرسپولیس وجود دارد نمی تواند از جمع زردپوشان جدا شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۹    
وکیل ملت: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل معلم ایرانشهری در کمتر از 72 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۹    
وکیل ملت: هواپیمای MD88 شرکت هواپیمایی تابان که عصر دیروز قصد خروج از باند فرودگاه مهرآباد را داشت، به دلیل از دست رفتن یکی از موتورهایش مجبوربه بازگشت به باند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۶    
وکیل ملت: عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، رقم نه چندان چشمگیر پاداش بازنشستگی و دیرکرد در پرداخت آن را گلایه به حق بازنشستگان آموزش و پرورش دانست و خواستار به روز شدن پاداش فرهنگیان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۰    
وکیل ملت: مدیرعامل تراکتورسازی گفت:به اینکه حقی از سروش رفیعی ضایع شود راضی نیستیم و خدای نکرده نمی خواهیم به روش های غیراخلاقی او را نگه داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۴    
وکیل ملت: پیروزی تراکتورسازی در دیدار حساس جام حذفی مقابل ذوب آهن، تیتر اصلی روزنامه نود است. لوگوی آنها در روزهای سال نوی میلادی شکل و شمایلی جدید پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۴    
وکیل ملت: برانکو تازه متوجه وخامت اوضاع تیمش شده و از جدایی 5 بازیکن تیمش می گوید، در حالی که هیچ بازیکنی جذب نکرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۱    
وکیل ملت: در طول برگزاری مسابقات نیم فصل اول بارها از زبان مسوولان استقلال شنیده شد که اولین و جدی ترین گزینه آنها در نقل وانتقالات زمستانی سجاد شهباززاده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۳    
امیر رییسیان، وکیل آرش صادقی به سایت خبری تحلیلی ساعت 24 گفت: بر اساس آن چه از طرف دادستانی بیان شده است، آرش صادقی به مرخصی درمانی می رود و همسرش گلرخ ایرانی به مرخصی خواهد رفت. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۳    
وکیل ملت: بازیکن دورگه مدنظر پرسپولیس گفت: از اینکه در تمرینات این تیم حاضر بودم بسیار خوشحالم و از آقای برانکو تشکر می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: رامین رضاییان در نیم فصل اول شرایط عجیبی را پشت سر گذاشت و اکنون این فرصت را دارد تا شرایط خود را برای ادامه مسابقات تغییر دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۷    
وکیل ملت: هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای جدایی از این تیم با مشکل روبه رو است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: هافبک تیم تراکتورسازی گفت: صحبت هایم با آجرلو خصوصی بود و به کسی ربطی ندارد که چه صحبت هایی انجام دادیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۱    
وکیل ملت: سروش رفیعی که انتظار می رفت بعد از دیدار امروز با خیال راحت تیم آینده اش را مشخص کند، با یک شوک بزرگ مواجه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۸    
وکیل ملت: خبر ورزشی از شوک بزرگ به سروش رفیعی نوشته.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۸    
وکیل ملت: شنیده ها از درخواست منصوریان از خرمگاه؛ به خاطر من فقط با رحمتی دست بده!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۵    
وکیل ملت: سخنگوی دولت از تصویب کلیات لایحه بودجه سال 96 در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس خبر داد و گفت: کنترل بازار ارز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۶    
وکیل ملت: بازیگر پیشکسوت سینما گفت: دوست دارم نوه ام هم در این تیم بازی کند چرا که شرایطش را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۲    
وکیل ملت: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی و آیت الله محمد تقی مصباح یزدی از مهمترین چهره های سیاسی ایران هستند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۳    
وکیل ملت: اظهارات اخیر جان کری، وزیر خارجه آمریکا در محکومیت رژیم اسرائیل و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم، واکنش های زیادی را در نقاط مختلف به همراه داشت؛ اما شاید مهم ترین این واکنش ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۸    
وکیل ملت: رییس سازمان برنامه و بودجه بر مشخص بودن منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها تاکید کرد و گفت: نباید با ارائه گزارش ناقصی در این باره، القای شبهه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۲    
وکیل ملت: کارشناس مسایل آموزش و پرورش گفت: بودجه کل کشور برای سال آینده، 9 درصد افزایش یافته این در حالی است که بودجه آموزشی تنها 5 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۱:۴۰    
وکیل ملت: یک نویسنده زن ترکیه ای به اتهام تمسخر پسر اردوغان از یک سریال تلویزیونی کنار گذاشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۱:۳۱    
وکیل ملت: دو زن که از داخل یک آرایشگاه زنانه کیف مشتریان را به سرقت می بردند، تحت تعقیب قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۱:۱۰    
وکیل ملت: نفت تهران در پی یک بازی جنجالی و پرحاشیه موفق شد سپاهان را در اصفهان شکست بدهد و به فینال مسابقات جام حذفی راه پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۱:۰۴    
وکیل ملت: حرکات منصوریان در این فصل طوری بوده که حتی دوست نزدیک او یعنی عادل فردوسی پور هم نتوانست از اصطلاح شو بازی کردن برای توصیف آن چشم پوشی کند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۱:۰۴    
وکیل ملت: اتفاقاتی که اخیرا برای مهدی رحمتی در استقلال رخ داده، به نوعی یادآور شرایط چند سال پیش او در تیم ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۱:۰۱    
وکیل ملت: در هفته پانزدهم لیگ برتر بالاخره نوار پیروزی های پیاپی ذوب آهن پاره شد و این تیم در مشهد به پدیده مساوی داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۱:۰۱    
وکیل ملت: محمد انصاری ابتدای فصل گذشته به عنوان یک بازیکن تستی در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد، پذیرفته شد و با قراردادی کمتر از 200میلیون تومان برای دو سال به عضویت قرمزها درآمد!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۳۸    
وکیل ملت: روزنامه های شنبه 11 دی 1395 به شرح زیر است:
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۳۲    
وکیل ملت: با گذشت یک ماه از رفتن رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حالا از گوشه و کنار خبر می رسد که احمد مسجدجامعی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۲۶    
وکیل ملت: یکی از اتفاقات عجیبی که طی روزهای گذشته رخ داده، حضور یکی از دوستان نزدیک مهدی رحمتی که می گویند با او کارهای اقتصادی هم انجام می دهد، در دفتر کار علی فتح ا.. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۲۶    
وکیل ملت: علی ربیعی، وزیر رفاه، محمد نهاوندیان، رئیس دفتر ریاست جمهوری، هاشمی استاندار تهران، انوشیروان محسنی بندپی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۲۳    
وکیل ملت: مدافع استقلال در تمرین دیروز آبی پوشان غیبت داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۲۰    
وکیل ملت: در لابه لای تمرین دیروز استقلال کاوه رضایی دیده نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۷    
وکیل ملت: بازگشت رحمتی را به حساب حل اختلاف ها بگذاریم یا آغاز تنش های دوباره؟! پشت آن بازگشت ابهام های بسیاری موج می زند و مشخص نیست که آیا شماره یک می تواند در چنین شرایطی سرباز فداکاری برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۷    
وکیل ملت: حزب مؤتلفه اسلامی یکی از قدیمی ترین تشکل های سیاسی است و به واسطه همین تاریخ طولانی فعالیت سیاسی در چارچوب حزب، به حرکت تشکیلاتی اعتقاد راسخ دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
وکیل ملت: روزی نیست که برانکو نارضایتی اش از جدایی محمد انصاری را در گوش مدیران باشگاه تکرار نکند. آقای سرمربی اگر چه اخیرا ادعا کرده بود که اگر باشگاه منافع خود را ارجح بداند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
وکیل ملت: علیرضا امامی فر پیشکسوت پرسپولیس که به کادر فنی تیم خونه به خونه بابل اضافه شده درباره نقل و انتقالات پرسپولیس می گوید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
وکیل ملت: اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس درباره نقل و انتقالات پرسپولیس می گوید: شنیدم باشگاه قصد دارد انصاری را بفروشد که اگر این اتفاق بیفتد با پول انتقال او می توانند 5-4 تا بازیکن خوب بگیرند و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۱    
وکیل ملت: برای جلب نظر برانکو و ماندن در ترکیب اصلی پرسپولیس، رامین رضاییان هر کاری می کند. کافی است سری به تمرین های پرسپولیس بزنید تا چشم تان از دیدن انگیزه رضاییان خیره شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۱    
وکیل ملت: بعضی اوقات، برخی از افراد به گونه ای صحبت می کنند که واقعاً خودش بخوبی خودش را توضیح می دهد و نیازی نیست ما به آن بپردازیم اما می پردازیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۱    
وکیل ملت: با وجودی که پرسپولیس با تنها 4 گل خورده در 15 بازی صاحب بهترین خط دفاعی لیگ است و جدی ترین مشکلش در بازی های این فصل فرصت سوزی مهاجمان بوده، برانکو به جذب مدافع اصرار بیشتری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۱    
وکیل ملت: جدی ترین آیتم نخستین تمرین بعد از بازگشت سرمربی را که ساعت 10:30 پنج شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۸    
وکیل ملت: تجربه ناموفق پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی امسال را علی کریمی در دیناموزاگرب تجربه کرد و حالا خبر رسیده که این بازیکن قرار است در بازگشت به لیگ برتر قرمزپوش شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۸    
وکیل ملت: شایان مصلح یکی از بازیکنان مد نظر برانکو در نقل و انتقالات زمستانی است که مطابق انتظار به شدت علاقه مند است هر چه زودتر پرسپولیسی شود اما هنوز مذاکراتی بین باشگاه پرسپولیس و سپیدرود صورت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۸    
وکیل ملت: این دومین روزی بود که نه مهدی طارمی را در جمع قرمزپوشان دیدیم و نه محمد انصاری را. جالب اینکه در توجیه غیبت طارمی در تمرین پنج شنبه ادعا کرده بودند او مجبور بوده در برنامه تبلیغاتی اسپانسر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۵    
وکیل ملت: با اینکه فصل نقل و انتقالات زمستانی رسما از 5 روز دیگر آغاز می شود اما پرسپولیس هنوز کار خاصی انجام نداده و در ازای خروجی های تیم هنوز خبری از توافق اولیه با یکی از بازیکنان مد نظر برانکو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۵    
وکیل ملت: نگرانی، واضح ترین حسی است که این روزها در چهره برانکو جا خوش کرده. بیراه هم نیست این نگرانی. هر چه باشد آقای سرمربی 5 بازیکنش را از دست داده و هنوز نتوانسته برای آنها جایگزین بیاورد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۵    
دو بازی تدارکاتی برای پرسپولیس برانکو هم برای اینکه بازیکنانش از فضای مسابقه دور نمانند قصد دارد با برگزاری یک بازی تدارکاتی پرسپولیسی ها را در شرایط مسابقه نگه دارد ...