چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۲:۳۳Jun 2018 20
 

خبرهای وکیل ملت 17 دی 1395 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 31 اردیبهشت 1395 وکیل ملت 31 خرداد 1395 وکیل ملت 31 تیر 1395 وکیل ملت 31 مرداد 1395 وکیل ملت 31 شهریور 1395 وکیل ملت 30 مهر 1395 وکیل ملت 30 آبان 1395 وکیل ملت 30 آذر 1395 وکیل ملت 30 بهمن 1395 وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 1 دی 1395 وکیل ملت 2 دی 1395 وکیل ملت 3 دی 1395 وکیل ملت 4 دی 1395 وکیل ملت 5 دی 1395 وکیل ملت 6 دی 1395 وکیل ملت 7 دی 1395 وکیل ملت 8 دی 1395 وکیل ملت 9 دی 1395 وکیل ملت 10 دی 1395 وکیل ملت 11 دی 1395 وکیل ملت 12 دی 1395 وکیل ملت 13 دی 1395 وکیل ملت 14 دی 1395 وکیل ملت 15 دی 1395 وکیل ملت 16 دی 1395 وکیل ملت 17 دی 1395 وکیل ملت 18 دی 1395 وکیل ملت 19 دی 1395 وکیل ملت 20 دی 1395 وکیل ملت 21 دی 1395 وکیل ملت 22 دی 1395 وکیل ملت 23 دی 1395 وکیل ملت 24 دی 1395 وکیل ملت 25 دی 1395 وکیل ملت 26 دی 1395 وکیل ملت 27 دی 1395 وکیل ملت 28 دی 1395 وکیل ملت 29 دی 1395 وکیل ملت 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۱:۱۲    
وکیل ملت: یک روزنامه قطری مدعی شده، ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان در صورت بازگشت به ایران بازخواست خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۹    
وکیل ملت: لیگ برتر پس از دو هفته تعطیلی از روز پنج شنبه رسما آغاز می شود و 16 تیم حاضر در لیگ برتر برای دستیابی به اهداف خود پا به این مسابقات خواهند گذاشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۱    
وکیل ملت: سریال تلویزیونی معمای شاه در 80 قسمت شصت دقیقه ای به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی علی لدنی تولیدشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۱۷    
وکیل ملت: حساب نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرام خود ادعا کرد که شبکه فارسی وان را او تعطیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۱۹    
وکیل ملت: استقلال برای رسیدن به هدفش نیاز به جذب یک مهاجم کار آمد دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۴    
وکیل ملت: کاربران ایرانی اینستاگرام به دلیل علاقه به نیروهای ویژه ضد تروریست نوپو صفحات مختلفی را برای این یگان راه اندازی کرده اند و تصاویر آنها را منتشر می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۵    
وکیل ملت: مطالعات جدید محققان نشان می دهد بین اندازه دور بازو و طول عمر ارتباط مستقیم و معناداری وجود دارد. اندازه دور بازوهای تان به شما می گوید چقدر عمر می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۳    
وکیل ملت: 18 اقدام بانک مرکزی برای گرفتن پول از بابک زنجانیبانک و بیمه: بانک مرکزی اقدامات انجام شده برای پیگیری پرونده بابک زنجانی و بازپس گیری منابع مالی این بدهکار بزرگ نفتی را تشریح و اعلام کزد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۳    
وکیل ملت: خبرگزاری رسمی امارات اعلام کرد که رئیس امارات، این کشور را ترک کرده است اما اشاره ای به مقصد سفر وی نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۰    
وکیل ملت: نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه بازنگری در عناوین مجرمانه یکی از ارکان جرم زدایی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۷    
وکیل ملت: عضو کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است طرح رتبه بندی معلمان اگرچه طرح بسیار خوبی بود اما بسیار ناشیانه و بدون پشتوانه مالی شروع به کار کرد و به مثابه طرح ابتری ماند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۲:۰۵    
وکیل ملت: حساب باشگاه استقلال توسط اسپانسر فصل گذشته این باشگاه مسدود است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۲:۰۲    
وکیل ملت: مدافع تیم پرسپولیس گفت:خداداد عزیزی روزی سه وعده قلیان می کشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۵۹    
وکیل ملت: مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال برای گذراندن یک روز تفریحی، ارتفاعات توچال را انتخاب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۳۲    
وکیل ملت: مربی استقلال در تمرین دیروز تیمش غایب بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۳۲    
وکیل ملت: استقلالی ها بعد از یک روز استراحت دیروز تمرینات خود را پیگیری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۲۹    
وکیل ملت: این روزها محمدخرمگاه و مهدی رحمتی سوژه عکاسان و خبرنگاران ورزشی هستند. رسانه ها زوم کردند روی این کاپیتان و مربی استقلال و کوچکترین عکس العمل آنها را هم انعکاس می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۲۶    
وکیل ملت: مهاجم استقلال به دلیل مصدومیت تمرین روزهای گذشته تیمش را از دست داده است.جابر انصاری در تمرین چند روز پیش استقلال در جریان فوتبال درون تیمی مصدوم شد و نتوانست در تمرین استقلال حضور پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۲۰    
وکیل ملت: سرمربی استقلال در پایان تمرین دیروز تیمش با مدیرفنی و سرپرست این تیم جلسه ای را در خصوص وضعیت آبی پوشان برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۱۷    
وکیل ملت: بیژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال درباره دوئل کی روش و برانکو گفت: متاسفم برای فوتبال ایران که هر روز با یک جنجال و حاشیه درگیر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۱:۰۲    
وکیل ملت: اشتباه من اعتماد به کارشناسانی بود که گفتند طرح تحول بار مالی زیادی ندارد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۵۹    
وکیل ملت: 12 گل زده در 15 بازی؛ این آمار ساسان انصاری است در نیم فصل اول به عنوان بهترین گلزن لیگ. مهاجم فولاد به طور متوسط در هر بازی 0/8 گل زده و با تکرار همین آمار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۳۲    
وکیل ملت: معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، ادعاهای کریمی قدوسی، نماینده نزدیک به جبهه پایداری درباره ورود تجهیزات امنیتی به نهاد ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۷    
وکیل ملت: دونالد ترامپ در اقدامی بی سابقه از سوی یک رئیس جمهوری منتخب امریکا، از تمامی سفرای امریکا در سایر کشورهای جهان خواست تا پیش از تحلیف وی، استعفای خود را تقدیم کنند و به امریکا باز گردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۵۶    
وکیل ملت: من هیچ وقت نتوانسته ام بفهمم که چرا ما ایرانیان با هر قوم، قبیله، کشور یا ملت و خلاصه هر بنی بشری که اختلاف پیدا می کنیم، حق، صددرصد با ماست و طرف مقابل بر خطا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۵۰    
وکیل ملت: هانیه ذبیحی رتبه 27 کانون خراسان دلایل قبولی خود در آزمون وکالت را اینگونه عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۴    
وکیل ملت: علیرضا منصوریان با شعار جوانگرایی به استقلال آمد، اما حداقل در طول نقل وانتقالات زمستانی و مقطع طولانی از نیم فصل اول به ندرت رگه های عملی از چنین ادعایی در اردوگاه آبی ها دیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۱    
وکیل ملت: ستاره این روزهای نقل وانتقالات فوتبال کشورمان برای حضور در پرسپولیس با چالش های عجیبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۸    
وکیل ملت: در تمرین روز پنجشنبه پرسپولیس صحبت های مهمی بین بازیکنان و مربیان این تیم مطرح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۸    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس از ادامه مذاکره با باشگاه سپیدرود رشت خودداری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۸    
وکیل ملت: جان اوبی میکل که با تیم چینی به توافق رسیده برای خداحافظی از چلسی نامه ای نوشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۵    
وکیل ملت: سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: مگر کی روش 6 ماه در امارات نبود اما پس از 6 ماه اخراج شد. الان مربی امارات ایرانی الاصل اماراتی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۲    
وکیل ملت: اکبر صغیری ؛ بازیکن گل گهر سیرجان ؛ تنها مهاجم میان 4-3 نفر اول جدول گلزنان بود که در آغازین روز از دور برگشت لیگ دسته یک گلزنی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۲    
وکیل ملت: دربی فوتبال بانوان میان آینده سازان و ذوب آهن برگزار شد که خبرهای مربوط به این بازی را پیش تر در بانک ورزش خواندید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۲۹    
وکیل ملت: احمدرضا عابدزاده گلر سابق تیم ملی برای کسب و کار جدید خود جشن گرفته بود و در این مراسم از علی دایی نیز دعوت کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۲۰    
وکیل ملت: وزیر دفاع ترکیه بدون اشاره به حضور فاقد مجوز نظامیان این کشور در سوریه و نقض حاکمیت دمشق مدعی شد که جنگ خیابانی در شهر الباب سوریه میان نیروهای موسوم به ارتش آزاد و داعش در جریان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۱۴    
وکیل ملت: محمد احمدزاده رتبه 13 کانون مرکز آزمون وکالت 95 دلایل قبولی خود در آزمون وکالت امسال را اینگونه عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۰۸    
وکیل ملت: لژیونر فوتبال کشورمان در صفحه اجتماعی خود تصویری زیرخاکی و خانوادگی مربوط به زمان کودکی اش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۰۸    
وکیل ملت: تربیت ما بیش از این نبوده است که به بزرگ ترها احترام بگذاریم، کلمات زشت نگوییم، پیش دیگران پای خود را دراز نکنیم، حرف شنو باشیم، صبح ها به همه سلام کنیم، دست و روی خود را با صابون بشوییم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۰۵    
وکیل ملت: دادستان کل کشور در مقام مبارزه با فساد میگوید اگر مردم رشوه ندهند فساد از بین میرود. ایا واقعا انانی که مرتکب پرداخت رشوه میشوند پول را داوطلبانه بر میدارند و برای حل مشکلشان به ادارات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۹    
وکیل ملت: اخیراً جراید گزارش دادند که از سوی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری رأی وحدت رویه ای صادر شده که وکلا را مکلف به درج حق الوکاله در وکالتنامه های تنظیمی نموده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۹    
وکیل ملت: بازیگر سرشناس سینمای بالیوود "اوم پوری" ساعاتی پیش در سن 66 سالگی چشم از جهان فرو بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۶    
وکیل ملت: برنامه خندوانه با حضور کمدین ها و پرداختن به موضوع حضور در شبکه های مجازی از شبکه نسیم پخش شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۳    
وکیل ملت: افسانه بایگان با حضور در برنامه خارج از کادر از زندگی و فعالیت هنری اش و اینکه چرا تاکنون در این عرصه سیمرغی دریافت نکرده است، سخن می گوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۳    
وکیل ملت: بهرام رادان، عکسی از خود در یک جشن تولد را در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۰    
وکیل ملت: خسروحیدری در نیم فصل اول به خاطر مصدومیت بازی های زیادی از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۷    
وکیل ملت: حاضر نشدن کاوه رضایی در تمرینات استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالباتش، بالاخره کاسه صبر حسن زمانی را لبریز کرد و این عضو هیئت مدیره استقلال بعد از مدتها دوباره یک مصاحبه تند انجام داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۷    
وکیل ملت: در برنامه دیشب فوتبال 120 محمدحسین میثاقی طعنه جالبی به علیرضا منصوریان زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۴    
وکیل ملت: مهمترین تیتر روزنامه گل مربوط به صحبت های کریم بوستانی است که گفته سه ملی پوش سابق استقلال به خاطر دشمنی کی روش و قلعه نویی کم کاری کردند تا استقلال قهرمان نشود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۴    
وکیل ملت: باشگاه سپیدرود رشت در پاسخ به نامه باشگاه پرسپولیس برای جذب شایان مصلح مبلغ 500 میلیون تومان جهت صدور رضایت نامه این بازیکن درخواست کرد و این مورد کافی بود تا پرسپولیسی ها از ادامه مذاکرات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۱    
وکیل ملت: میشل دوسرتو مقاله قدم زدن در شهر را از بالای طبقه صد و دهم برج تجارت جهانی شروع میکند،یعنی از جایی که می شود شهر را با چشمی سراسر بین نگاه کرد و لذت برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۱    
وکیل ملت: در جریان هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر و در دیداری که بین دو تیم شهرستانی در ورزشگاه ثامن شهر مشهد برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۸    
وکیل ملت: مجموعه تلویزیونی دورهمی امشب (17 دی ماه) سه مهمان ویژه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۲    
وکیل ملت: یک باشگاه قطری رسما خواهان جذب هافبک تیم ملی ایران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۲    
وکیل ملت: ماده 10- توهین،تحقیر یا ایجاد تنفر نسبت به قومیت ها و پیروان ادیان و مذاهب و گروه های مختلف اجتماعی و سیاسی، ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۶    
وکیل ملت: مردم در شبکه های اجتماعی دائماً ویدئوهایی از کشورهای توسعه یافته به اشتراک می گذارند، یا متونی را برای یکدیگر می فرستند که نشان می دهد این کشورها به چه موفقیت هایی رسیده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۰    
1- انگار آماده باشی جام را بالای سر ببری، درست در آخرین لحظات صدایی اکو بیاید روبان های مونیخ را پاره کنید روبان های یونایتد را بزنید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۷    
وکیل ملت: کاوه رضایی روز جمعه پس از یک هفته غیبت در تمرینات گروهی آبی ها حاضر شد تا منصوریان از بازگشت موثرترین بازیکن خود در نیم فصل اول مطمئن شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۷    
وکیل ملت: در تصویر زیر مهدی طارمی و محسن مسلمان، دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس را در حال خوردن آبگوشت مشاهده می فرمایید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۴    
وکیل ملت: معاون استاندار خراسان شمالی گفت: حال امیرمحمد داوری کودک 5 ساله که به علت حمله سگ از ناحیه شکم مجروح شده و در بیمارستان شیخ مشهد بستری است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۴    
وکیل ملت: حمایت علی دایی از برانکو یکی از تیترهای روزنامه پیروزی است. او معتقد است یک قهرمانی پرسپولیس به خاطر قوانین عجیب فدراسیون از دست رفته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۱    
وکیل ملت: دختر نوجوان 12 ساله ای از سوی فردی ناشناس در کوچه پس کوچه های منچستر به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۱    
وکیل ملت: در درگیری مسلحانه اشرار با مرزبانان در منطقه جکیگور شهرستان سرباز یک مرزبان شهید و سه نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۱    
وکیل ملت: بیمار HIV مثبت که به اتهام قتل سه تن در بخش حاد یکی از بیمارستان های بزرگ روانپزشکی بستری بود، هنگام ویزیت عصر به رزیدنت حمله کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۸    
وکیل ملت: دو دختربچه چینی در مسیر بازگشت به خانه با یک تریلی که تعادل خود را از دست داده بود، برخورد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۵    
وکیل ملت: بچه فیل پنج ماهه در مرکز توانبخشی حیوانات تایلند روند بهبود خود را سپری می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۲    
وکیل ملت: شبکه جهانی بی بی سی در گزارشی ماجرای ازدواج یک پناهجوی کرد عراقی با جوان مقدونیه ای را روایت کرده است. دختر عراقی طبق این گزارش به 6 زبان تسلط دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۲    
وکیل ملت: آتش نشان داوطلب جان یک خانم را نجات و از گسترش آتش سوزی در منزل مسکونی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۰    
وکیل ملت: معاون رئیس جمهوری گفت: 580 هزار میلیارد ریال اعتبار سرمایه ای در سال 95 مصوب شد که این اعتبار در بودجه سال 96 به 627 هزار و 200 میلیارد ریال افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۰    
وکیل ملت: -------------------------------------------------------------------------------- توجه به ظرفیت های قانون شوراهای آموزش و پرورش و زنگ خطر بحران کمبود شدید فضای آموزشی در تهران مهم ترین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۴۷    
وکیل ملت: این برای نخستین بار نیست که افرادی در این مکان به آرامگاه سربازان گمنام توهین می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۳۸    
وکیل ملت: هافبک جدید پرسپولیس مدارک پزشکی اش را به باشگاه ارائه داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۳۸    
وکیل ملت: مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در این دو، سه روزی که نوراللهی و عالیشاه با ما تمرین کردند نشان دادند که بازیکنان باکیفیتی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۳۵    
وکیل ملت: مهاجم استقلال گفت: منصوریان گفت در زمین راحت هستی، هر طور که خواستی بازی کن. او با این حرفش به ما اعتماد به نفس می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۳۲    
وکیل ملت: در جریان جشن های روز ارتش عراق در بغداد و سایر نقاط این کشور، یک گروه موسوم به فعالان مدنی در اربیل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۹    
وکیل ملت: هافبک جدید پرسپولیس در زمان گذشته هم پرسپولیسی بودنش را به اثبات رسانده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۹    
وکیل ملت: همسر پیشکسوت فقید استقلال گفت: با وجود اینکه تمام مبلغ خودرو توسط منصور پرداخته شده بود اما ما در این باره هیچ مدرکی نداریم و سند به نام این فرد است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۶    
وکیل ملت: رتبه و نمره آزمون وکالت محمد زارعی رتبه 15 کانون مرکز
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۶    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: یک بار شده کی روش با مربیان باشگاه ها صحبت کند و از آنها همکاری بخواهد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۶    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:این روزها در لیگ برتر دست روی هر بازیکنی می گذاریم یا ترانسفر می شود و یا باشگاهش آن را به ما نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۳    
وکیل ملت: مهاجم آبی پوشان به دلیل مصدومیت نمی تواند در تمرینات استقلال شرکت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۰    
وکیل ملت: صحبت های سرمربی تیم ملی درباره ملی پوشان پرسپولیس باعث پایین آمدن روحیه آنها شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۰    
وکیل ملت: قرار است در نیم فصل دوم، بازیکن دیگری به جای سید مهدی رحمتی، بازوبند کاپیتانی تیم فوتبال استقلال را بر بازو ببندد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۷    
وکیل ملت: به خواست سامان نریمان جهان بازیکن تازه وارد پرسپولیس شماره 8 این تیم به این بازیکن تبریزی رسید که قراردادی 2 سال و نیمه با سرخپوشان تهرانی امضاء کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۴    
وکیل ملت: یک بازیکن دیگر پرسپولیس هم در معرض جدایی از این تیم قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۵    
وکیل ملت: "ریاض قبلا در این مرزها رزمایشی به نام "سیف عبدالله" (شمشیر عبدالله) برگزار کرده بود."
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۵    
وکیل ملت: رتبه و نمره محمدرضا اسدی رتبه 6 کانون وکالت البرز
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۶    
وکیل ملت: دوستان به شمال تبریک می گوییم و از شما عزیزان می خواهیم که ما بی کاران رشته حقوق را فراموش نکنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۳    
وکیل ملت: مدیر فنی تیم استقلال تهران گفت:ما نفرات خوبی داریم و همین بچه ها پتانسیل دارند تا استقلال را به روزهای اوج خود برسانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۳    
وکیل ملت: ظاهرا محمد خرمگاه نشستی خصوصی با سرژیک تیموریان داشته تا شرایط بازگشت آندو به استقلال را فراهم کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۳    
وکیل ملت: مهاجم گران قیمت استقلال روز جمعه پس از یک هفته غیبت به تمرین این تیم بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۰    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس فردا قرارداد نریمان جهان را به ثبت می رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۰    
وکیل ملت: با رشد و توسعه فناوری امکان ارائه خدمات بیشتر به همگان تسهیل شده و قدرت انتخاب و تصمیم را در کنار سرعت و دقت در امور زندگی افزایش داده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۷    
وکیل ملت: موضوع اصلی این روزهای فوتبال کشورمان اختلافی است که میان برانکو و کارلوس کی روش به وجود آمده است. در این رابطه با علیرضا امامی فر، بازیکن سرعتی سال های قبل پرسپولیس نظرات خود را گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۷    
وکیل ملت: حضور ماموران سازمان انتقال خون در تمرین روز جمعه استقلال این تمرین را تحت الشعاع خود قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۱    
وکیل ملت: علی فتح الله زاده در اینستاگرامش مدعی شده برخی از هواداران از او خواسته اند مدیرعامل استقلال شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۸    
وکیل ملت: از رفتارهای نابهنجار کارلوس کیروش در پرتغال و حکم محرومیت 6 ماهه او ، تا سکوت فدراسیون فوتبال ایران که تاییدکننده رفتارهای توهین آمیز این مربی موفق در نتیجه اما مردود در روابط است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۸    
وکیل ملت: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش به برخی سوالات فرهنگیان درخصوص تک کارت های فرهنگیان پاسخ داده است:
  • ۱