شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۲:۲۸May 2018 26
 

خبرهای وکیل ملت 22 دی 1395 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 31 اردیبهشت 1395 وکیل ملت 31 خرداد 1395 وکیل ملت 31 تیر 1395 وکیل ملت 31 مرداد 1395 وکیل ملت 31 شهریور 1395 وکیل ملت 30 مهر 1395 وکیل ملت 30 آبان 1395 وکیل ملت 30 آذر 1395 وکیل ملت 30 بهمن 1395 وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 1 دی 1395 وکیل ملت 2 دی 1395 وکیل ملت 3 دی 1395 وکیل ملت 4 دی 1395 وکیل ملت 5 دی 1395 وکیل ملت 6 دی 1395 وکیل ملت 7 دی 1395 وکیل ملت 8 دی 1395 وکیل ملت 9 دی 1395 وکیل ملت 10 دی 1395 وکیل ملت 11 دی 1395 وکیل ملت 12 دی 1395 وکیل ملت 13 دی 1395 وکیل ملت 14 دی 1395 وکیل ملت 15 دی 1395 وکیل ملت 16 دی 1395 وکیل ملت 17 دی 1395 وکیل ملت 18 دی 1395 وکیل ملت 19 دی 1395 وکیل ملت 20 دی 1395 وکیل ملت 21 دی 1395 وکیل ملت 22 دی 1395 وکیل ملت 23 دی 1395 وکیل ملت 24 دی 1395 وکیل ملت 25 دی 1395 وکیل ملت 26 دی 1395 وکیل ملت 27 دی 1395 وکیل ملت 28 دی 1395 وکیل ملت 29 دی 1395 وکیل ملت 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۸    
وکیل ملت: پنج نفر از نامزدهایی که در بخش اسکار بهترین فیلم خارجی نامزد دریافت جایزه هستند از ایران، نروژ، سوئد، سوییس و کبک در جلسه بحث و بررسی که برای فیلم هایشان تشکیل شده بود، شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۶    
وکیل ملت: مذاکرات باشگاه پرسپولیس با بازیکن نیم فصل اول ملوان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۴    
وکیل ملت: رسیدگی به پرونده شیاطین پایتخت که 15 زن را در تهران با پراید شیشه دودی ربوده بودند در دستور کار قضات دیوان عالی کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۲    
وکیل ملت: مرد 32 ساله در خراسان شمالی با فریب زنان مطلقه و پولدار به آن ها وعده ازدواج موقت داد و دست به کارهای کثیفی زد که سرانجام دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۳۳    
وکیل ملت: ملیکا شریفی نیا در سالروز تولد مادرش آزیتا حاجیان یک عکس بدون حجاب از او منتشر کرد، کاربری زیر این پست کامنت گذاشته است: "حرمت مادرت را نگه نداشتی"
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۳۰    
وکیل ملت: مه لقا باقری بازیگر سینما و تلویزیون ایران که همسر جواد عزتی است، در صفحه اینستاگرام خود عکسی دونفره منتشر کرده و به مناسبت تولد همسر خود نوشت: همسر عزیزم، جواد جانم، تولدت مبارک.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۱۸    
وکیل ملت: خیانت دوست دختر اینترنتی باعث شد تا پسر جوان خودش را در یکی از خیابان های مشهد به قتل برساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۱۲    
وکیل ملت: در حمله جنگنده های سعودی به مدرسه ابتدایی شهر "نهم" در شمال غربی صنعاء پایتخت یمن، 8 دانش آموز شهید و 15 تن دیگر مجروح شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۰۳    
وکیل ملت: باند فحشا و قاچاق دارو در یک مجتمع مسکونی 12واحدی در شمال تهران شناسایی و منهدم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۸    
وکیل ملت: معاون آموزش و امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ماه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی 1395 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 10 صبح روز پنج ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۹    
وکیل ملت: احتمال حضور دو بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سایپا وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۳    
وکیل ملت: اول؛ هاشمی رفسنجانی روی دوش دو طیف تشییع شد؛ آنهایی که کمتر از یک سال پیش پای صندوق های رای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۷    
وکیل ملت: جذب بازیکنان در پست های هافبک دفاعی، دفاع چپ و مهاجم از اولویت های اول باشگاه پرسپولیس خارج شده و علت آن نداشتن جای خالی در لیست بازیکنان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۲    
وکیل ملت: ترکیب پرسپولیس نسبت به نیم فصل نخست دچار تغییراتی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۰    
وکیل ملت: سرمربی استقلال ادعا می کند این تیم جز امین حاج محمدی، آرش افشین و میثم مجیدی خروجی دیگری ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۲    
وکیل ملت: دبیر هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: خیر و صلاح این بوده که در این مقطع در نقل وانتقالات استقلال حضور نداشته باشم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۶    
وکیل ملت: گویا منصوریان هم از انفعال مدیریت باشگاه استقلال در نقل و انتقالات به شدت شاکی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۶    
وکیل ملت: برخلاف های و هویی که در این مدت درباره نیمکت نشینی رحمتی به راه افتاد باید گفت هیچ اتفاق خاصی در استقلال رخ نداده و هیچ خطری تیم را تهدید نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۳    
وکیل ملت: آیت ا... وحید خراسانی ارتحال آیت ا... هاشمی رفسنجانی را به فرزند ارشد ایشان تسلیت گفت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۸    
وکیل ملت: محمد هاشمی برادر آیت الله هاشمی رفسنجانی به شایعاتی که درباره تفاوت تابوت آیت الله و خالی بودن تابوت هنگام مراسم تشییع پاسخ داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۵    
وکیل ملت: خانم مهرنوش غفاری و ماندانا فخری 2بانو ایرانی که خلبان خطوط هوایی آمریکا هستند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۴    
وکیل ملت: دیپلمات های ایرانی و روسی پس از ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام خبر دادند که ایران تصمیم دارد موضع سخت و شدیدی دربرابر تمدید تحریم های آمریکا اتخاذ نکند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۲    
وکیل ملت: زشت ترین شایعه، نماز خواندن مجدد آیت الله صانعی بر پیکر هاشمی بود. چه افتخاری برای هاشمی و دوستانش بزرگتر از نماز رهبر عالیقدر.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۶    
وکیل ملت: خرید نوشیدنی های خوش طعم و بسته بندی شده از فروشگاه ها کار آسانی است اما می توان با صرف اندکی وقت و حوصله مقوی ترین نوشیدنی ها برای حفظ سلامت بدن را درست کرده آن را همه جا به همراه داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۴    
وکیل ملت: علی دایی، سرمربی نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی با استقلال به نکات مهمی اشاره کرد. او در ابتدا گفت: متاسفانه تعدادی از بازیکنان ما مصدوم هستند. آقای دانشگر را هم محروم کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۴    
وکیل ملت: صمد مرفاوی سرمربی صبای قم درباره شکست تیمش مقابل صنعت نفت آبادان می گوید: با توجه به شرایطی که بچه های ما داشتند و بضاعتی که داریم خوب بازی کردیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۸    
وکیل ملت: تمرین استقلال از ساعت 12 دیروز در کمپ زنده یاد حجازی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۸    
وکیل ملت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا که هشت روز بیشتر به مراسم تحلیف و شروع دولت او باقی نمانده، دیروز اولین نشست خبری خود را بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۸    
وکیل ملت: مدافع ملی پوش و مصدوم استقلالی ها بعد از ماه ها غیبت در بازی با نفت روی نیمکت ذخیره ها می نشیند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۵    
وکیل ملت: علیرضا منصوریان با اعلام فهرست خروجی استقلال حاشیه های بی شمار اطراف این موضوع را به اتمام رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۵    
وکیل ملت: بعد از اینکه منصوریان در این چند وقت اخیر به شنیدن اخبار بد و حاشیه ای عادت کرده بود، روز گذشته اما خبری سرمربی استقلال را خوشحال کرد. خبر این بود: فرشید اسماعیلی محروم نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۲    
وکیل ملت: استقلال برای تکمیل فهرست خارجی های خود در این فصل روی کاپیتان ازبک ها دست گذاشته و از چند روز قبل مذاکرات جدی برای عقد قرارداد با این بازیکن را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۲    
وکیل ملت: مهاجم ایرانی آلانیا از این تیم درخواست جدایی کرد.سجاد شهباززاده که اول فصل از باشگاه استقلال به آلانیا پیوسته بود با توجه به شرایطی که در این باشگاه دارد درخواست جدایی خود را تحویل مدیران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۹    
وکیل ملت: مصدومیت مدافع ارمنستانی استقلال و غیبت او مقابل نفت باعث شد تا کاپیتان این تیم در بازی حساس امروز از حالا مشخص شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۹    
وکیل ملت: سه بازیکن از فهرست 18 نفره استقلال خط خوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵    
وکیل ملت: استقلال و نفت تهران امروز در ورزشگاه تختی رخ در رخ هم قرار می گیرند. دیداری که برای منصوریان از اهمیت فراوانی برخوردار است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۹    
وکیل ملت: فرشاد پیوس درباره جذب سروش رفیعی توسط پرسپولیس می گوید: رفیعی بازیکن خوب و مؤثری است اما بازیکنی که بخواهد در پرسپولیس خوب باشد باید خیلی زحمت بکشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۶    
وکیل ملت: پرسپولیس با جذب نریمان جهان و رفیعی تا حدی نقاط ضعف خود در خط میانی و فاز تهاجمی را پوشش داد و حالا دنبال سه بازیکن داخلی و خارجی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۰    
وکیل ملت: شاهرخ استخری با قرار دادن عکسی در اینستاگرامش از حضور امیر محمد زند در گالری جواهرات خود خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۰    
وکیل ملت: با ارائه فهرست نهایی 33 فیلم حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، خبرگزاری میزان آماری از بازیگران زن حاضر در این دوره از جشنواره را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۷    
وکیل ملت: خسرو احمدی که یکی از به یادماندنی ترین کارهایش بازی در مجموعه النگ و دونگ است، عکسی از هشت سالِ پیش خود در کنار محمود استادمحمد منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۴    
وکیل ملت: مهران مهام گفت: سیامک انصاری حداقل می توانست به قراردادی که با مردم بسته احترام بگذارد نه اینکه از من پول بگیرد و بعد که دورهمی پول بیشتری به او داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۱    
وکیل ملت: روزنامه البناء لبنان در مطلبی به بررسی ساخت فیلم سینمایی امپراطور جهنم در ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۱    
وکیل ملت: سروش رفیعی در حالی به پرسپولیس پیوست که چنین انتقالی تقریبا از چند هفته پیش قطعی به نظر می رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۸    
وکیل ملت: صبح امروز محسن هاشمی فرزند آیت الله هاشمی در برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۸    
وکیل ملت: حضور فرزاد حسنی مجری مطرح تلویزیون ایران در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی (21 دی ماه1395)
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۸    
وکیل ملت: سایت جماران تصویری از حضور باران کوثری در تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۲    
وکیل ملت: مراسم تشییع آیت الله هاشمی خاتمه یافت. این مراسم دو قطب مشخص داشت. قطب اول: بلندگوها، تریبون ها، صدا وسیما و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۶    
وکیل ملت: سوال روز استقلال حالا این است. بختیار رحمانی چرا جدا شد؟ شایعه ای که مطرح شده این است که دلیل جدایی رحمانی، درگیری اش با رحمتی بوده است. شایعه ای که این بازیکن تا حدودی آن را تایید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۳    
وکیل ملت: حمید بعیدی نژاد رییس هیات مذاکره کننده هسته ای ایران که چند ماهی است به عنوان سفیر کشورمان در لندن فعالیت می کند به 100 دستاورد مهم برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: دکتر محمد فاضلی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، درباره تحویل نخستین ایرباس به ایران در یادداشتی تلگرامی نوشت:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: برانکو بعد از پیوستن رفیعی به پرسپولیس گفته همیشه پیگیر بازی های این هافبک بوده و در مورد اینکه گفته می شود کوتاه آمده، به دیدار دوستانه کروواسی و چین اشاره کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۱    
وکیل ملت: سرمربی استقلال ادعا می کند این تیم جز امین حاج محمدی، آرش افشین و میثم مجیدی خروجی دیگری ندارد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۸    
وکیل ملت: به هم رسیدن استقلال و بختیار مثل یک داستان عاشقانه، سال ها طول کشید اما آن ها بیشتر از چند ماه کنار هم دوام نیاوردند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۹    
وکیل ملت: یک مدافع عراقی مدنظر مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و این احتمال وجود دارد که این بازیکن 25 ساله به پرسپولیس بپیوندد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۶    
وکیل ملت: دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: در صورت تأیید مجلس تدوین و ساماندهی تقویم آموزشی در آموزش و پرورش انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۶    
وکیل ملت: مدافع پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که فرداشب همراه سرخپوشان به اردو برود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۳    
وکیل ملت: در هفته های قبل، شایعه اختلاف بین علیرضا منصوریان و سیدمهدی رحمتی سرمربی و کاپیتان استقلال بر سر زبان ها افتاده بود و باعث نگرانی طرفداران این تیم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۰    
وکیل ملت: سامان نریمان جهان و سروش رفیعی دو خرید مهم پرسپولیس در نیم فصل طی دیروز و امروز بهمراه شاگردان برانکو تمرین کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۷    
وکیل ملت: اولین حاشیه حضور سروش رفیعی در پرسپولیس شاید همین پاک کردن پست های محسن مسلمان از اینستاگرامش باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۷    
وکیل ملت: دفاع چپ استقلال رفتنی شده و برای وی دو پیشنهاد رسیده است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۴    
وکیل ملت: دو جوانی که در ترکیب فولاد چهره شدند و با بازی در تراکتورسازی مهمترین چهر ه های نقل و انتقالات لقب گرفتند،امروز در مسیری کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۱    
وکیل ملت: درست چند ساعت پس از عقدقرارداد سروش رفیعی با باشگاه پرسپولیس، هواداران استقلال که از وضعیت تیم و باشگاه در جذب بازیکنان جدید و تقویت آبی ها شاکی هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۸    
وکیل ملت: با جدایی از آلانیااسپور شاید مقصد بعدی سجاد شهباززاده استقلال تهران باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۵    
وکیل ملت: فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در حادثه تیراندازی امروز اراک از سلاح جنگی استفاده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۵    
وکیل ملت: در حالی که مردم در پایان هر ماه نگران حذف شدن از لیست دریافت یارانه هستند که وزیر کار خبر از ارسال پیامک برای قطع یارانه پردرآمدها و امکان اعتراض برای خانوارها داده که در ماه های آینده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۲    
وکیل ملت: سرمربی تیم استقلال در آستانه دیدار با نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر در پیامی از هواداران تیمش خواست به ورزشگاه تختی بیایند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۹    
وکیل ملت: "بهادر" دیروز مرد! " زن برادرم- "روشنک"-در حالی که ظرف میوه را روی میز عسلی می گذاشت این جمله را گفت و سپس ادامه داد: " دوست بهادر دیروز زنگ زد به داداشت و خبر فوت بهادر رو داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۶    
وکیل ملت: برخی از سوالات فرهنگیان در خصوص رتبه بندی و حقوق و مزایای بازنشستگی و پاسخ کارشناس مربوطه از نظرتان می گذرد:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۶    
وکیل ملت: قاتل فراری که صبح امروز اعضای دو خانواده را در اراک به رگبار بسته بود ساعتت 8 شب چهار شنبه دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۶    
وکیل ملت: رییس فدراسیون فوتبال گفته تازمانی که 10 درصد بدهی های پرسپولیس پرداخت نشود، رفیعی و نریمان جهان نمی توانند بازی کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۳    
وکیل ملت: جب بوش در روز سه شنبه اعلام کرد که ملانیا ترامپ باید در اولین روز ورود همسرش به کاخ سفید، تلفن همراه او را گرفته تا ترامپ بتواند کشور را بهتر اداره کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۰    
وکیل ملت: امید محدث، فعال سیاسی اصلاح طلب و مدیر کانال "حذفیات"، در یادداشتی تلگرامی به ارزیابی وضعیت اصلاح طلبان پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۱    
وکیل ملت: تازه ترین پست اینستاگرام بیتا سحرخیز به سانحه ای اختصاص یافت که برای وی اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۸    
وکیل ملت: اگر نگاه کنید، می بینید که دولت فعلی آمریکا با خروج بد موقع خود داعش را ایجاد کرد. خلا ایجاد شد و داعش بوجود آمد و من مقصر را اوباما میدانم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۵    
وکیل ملت: 11 بازیکن مظرح که با وجود سن بالا از قابلیت خوبی برای بازی برخوردار بودند به شرح زیر است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۲    
وکیل ملت: در پاره ای از رویکردها تغییر ایجاد شود. مثلا جناحین سیاسی به خاطر وزن، جامعیت و مقبولیت هاشمی وقتی به او می رسیدند، از حرف خود کوتاه می آمدند یا حرمت او را در مواضع شان نگه می داشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۹    
وکیل ملت: نامزد پیشنهادی دونالد ترامپ برای تصدی مقام وزارت امور خارجه آمریکا، در نشست پرسش و پاسخ کمیته روابط خارجی مجلس سنا گفت که ایران و کره شمالی تهدیدات بسیار بزرگی برای جهان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۹    
وکیل ملت: در ساعات پایانی پنجشنبه گذشته بود که علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال روی خط برنامه فوتبال 120 آمد و در مورد فوتبال خارجی، اردوی آرسنال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۹    
وکیل ملت: قرارداد جلال عبدی بازیکن جدید تیم سپاهان به مدت یک فصل و نیم در هیات فوتبال اصفهان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۳    
وکیل ملت: علی پروین گفت: پیراهن شماره 7 مبارک سروش! ارث پدرم که نیست، امیدوارم خوب بازی کند و موفق شود. وی ادامه داد:ما گفته ایم پیشکسوتان نیاز مالی ندارند ولی نیاز معنوی که دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۱    
وکیل ملت: حامد لک قرارداد خود را تیم سایپا در هیئت فوتبال به ثبت رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۲    
وکیل ملت: پیشکسوت استقلال گفت:باشگاه استقلال چون نمی خواهد در رده آکادمی خرج کند،مربیانش مجبور می شوند از این و آن پول بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۹    
وکیل ملت: ستاره این روزهای پرسپولیس،دوران پرخاطره ای را در زادگاهش سپری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۶    
وکیل ملت: در حالی که گفته میشد محمد انصاری دفاع جوان و خوش آتیه پرسپولیس راهی لیگ چین خواهد شد، اختلاف مدیر برنامه انصاری با نماینده باشگاه چینی باعث شد تا این انتقال به تعویق و سپس لغو شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۳    
وکیل ملت: با اینکه زمان زیادی به آغاز دیدار تیم پرسپولیس با سایپا باقی نمانده است هنوز کارت بازیکنان جدید این تیم صادر نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۴    
وکیل ملت: رحمانی رفت تا جا برای ورود این بازیکن باز شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۱    
وکیل ملت: روبرتو گالیاردینی هافبک 22 ساله با قراردادی 2 ساله به طور قرضی از آتالانتا به اینتر پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۱    
وکیل ملت: کلود ماکه له له هافبک سابق تیم های رئال مادرید و چلسی به کادرفنی تیم سوانسی انگلیس پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۸    
وکیل ملت: بختیار رحمانی امیدوار است تا با بهترین انتخاب پس از جدایی از استقلال به روزهای خوب فوتبالی بازگردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۸    
وکیل ملت: پیشکسوتان پرسپولیس و بازیکنان جوان این تیم امروز با حضور در مسجد جامع شهرک غرب در مراسم ترحیم مرحوم کاظم سیدعلی خانی حضور یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۵    
وکیل ملت: سروش رفیعی سرانجام پای قرارداد با باشگاه پرسپولیس را امضا کرد تا یکی از مهمترین نقل و انتقالات زمستانی به سود سرخ پوشان تهران خاتمه یافته باشد اما این خرید تبعاتی هم داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۲    
وکیل ملت: هافبک سابق ملوان گفت: تا فردا می توانم تیم جدیدم را معرفی کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۲    
وکیل ملت: دبیر هیات مدیره استقلال گفت: طبق چیزهایی که من شنیدم، منصوریان قصد تغییرات زیادی در تیم را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۹    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس جایگاه بازیکن تازه وارد تیمش را مشخص کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۹    
وکیل ملت: شنیده می شود عده ای در حال فضاسازی برای حضور مدافع تیم فوتبال سپاهان در پرسپولیس هستند.
  • ۱