پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۱:۴۷Jun 2018 21
 

خبرهای وکیل ملت 31 تیر 1396 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 31 فروردین 1396 وکیل ملت 31 اردیبهشت 1396 وکیل ملت 31 خرداد 1396 وکیل ملت 31 مرداد 1396 وکیل ملت 31 شهریور 1396 وکیل ملت 30 مهر 1396 وکیل ملت 30 آبان 1396 وکیل ملت 30 آذر 1396 وکیل ملت 30 دی 1396 وکیل ملت 30 بهمن 1396 وکیل ملت 29 اسفند 1396 وکیل ملت 1 تیر 1396 وکیل ملت 2 تیر 1396 وکیل ملت 3 تیر 1396 وکیل ملت 4 تیر 1396 وکیل ملت 5 تیر 1396 وکیل ملت 6 تیر 1396 وکیل ملت 7 تیر 1396 وکیل ملت 8 تیر 1396 وکیل ملت 9 تیر 1396 وکیل ملت 10 تیر 1396 وکیل ملت 11 تیر 1396 وکیل ملت 12 تیر 1396 وکیل ملت 13 تیر 1396 وکیل ملت 14 تیر 1396 وکیل ملت 15 تیر 1396 وکیل ملت 16 تیر 1396 وکیل ملت 17 تیر 1396 وکیل ملت 18 تیر 1396 وکیل ملت 19 تیر 1396 وکیل ملت 20 تیر 1396 وکیل ملت 21 تیر 1396 وکیل ملت 22 تیر 1396 وکیل ملت 23 تیر 1396 وکیل ملت 24 تیر 1396 وکیل ملت 25 تیر 1396 وکیل ملت 26 تیر 1396 وکیل ملت 27 تیر 1396 وکیل ملت 28 تیر 1396 وکیل ملت 29 تیر 1396 وکیل ملت 30 تیر 1396 وکیل ملت 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۹    
وکیل ملت: هرچند خود تیموریان مدعی است که در جریان تصمیم های کنفدراسیون فوتبال آسیا و دیگر مراجع درباره باشگاه استقلال نیست اما باید ساده لوح باشیم که این ادعای آندو را بپذیریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۶    
وکیل ملت: روزنامه فوتبول عراق مدعی شد که باشگاه پرسپولیس رسما خواستار لغو پیش قراردادش با هافبک نیرو هوایی عراق شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۱    
وکیل ملت: شکاف و اختلاف نظر میان منصوریان و افتخاری را می توانیم از همین محرومیتی که علیه 3 بازیکن استقلال از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اتخاذ شده به وضوح احساس کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۹    
وکیل ملت: ماجرای شکایت مانوئل ژوزه از پرسپولیس وارد مراحل پایانی خود شده است و به زودی حکم این مربی پرتغالی علیه پرسپولیس اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۵    
وکیل ملت: اسماعیل حسن زاده امروز در گفت وگویی اظهار داشت که استقلالی ها 8 نامه فدراسیون فوتبال را بی پاسخ گذاشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۹    
وکیل ملت: در روزی که محمد باقر قالیباف طرح نواصولگرایی را را مطرح کرد، متن سخنرانی وحید جلیلی برادر سعید جلیلی و از گردانندگان تشکیلات موسوم به جبهه فرهنگی انقلابی اسلامی در جمع برخی از طلاب منتشر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۹    
وکیل ملت: چند کارگر بازیافت زباله که مأمور گشت شهرداری را در دعوای اشتباهی به قتل رسانده بودند، پس از 10 روز فرار خود را تسلیم پلیس کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۹    
وکیل ملت: تصاویر مربوط به مرگ غم انگیز مکانیک خودرو بازتاب گسترده در فضای مجازی پیدا کرد. در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری هنگام بازرسی توسط تعمیرکار، سقوط کرد و حادثه ای تلخ آفرید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۳    
وکیل ملت: زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج ما هه ای در خانه اش نگهداری می کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته اش در این حیوان حلول کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۳    
وکیل ملت: مهمانان عروس و داماد در مجلس عروسی به جان هم افتادند و دو نفر را راهی بیمارستان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۸    
وکیل ملت: بنیتای هشت ماهه از روز پنجشنبه دچار سرنوشت نامعلومی در تهران شدهو تاکنون هیچ نشانی از او یافت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۵    
وکیل ملت: در دو سمت قتلگاه آتنا کوچولو، دو دوربین مداربسته وجود دارد که پیاده رو و دستفروش ها را می توان در آنها دید. همین دو دوربین کافی بود تا ظن مأموران به مرد رنگرز قوی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۸    
وکیل ملت: بعد از انتشار کلیپی که در آن مجری سیاه پوش تلویزیون اصفهان هنگام گزارش مراسم روز شهادت امام صادق(ع) خنده اش می گیرد مدیرکل صداوسیمای این استان از توبیخ دست اندرکاران برنامه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۲    
وکیل ملت: براساس وعده ای که علیرضا منصوریان داده بود قرار بود تا دیشب نام دو نفری که قرار است از فهرست استقلال خارج شوند اعلام شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۳    
وکیل ملت: مهاجم پیشین تیم استقلال خوزستان با قراردادی به مدت یک فصل به تیم فولاد خوزستان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۰    
وکیل ملت: مدافع - هافبک عراقی پرسپولیس فقط برای عقد قراداد با این تیم به ایران می آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۷    
وکیل ملت: وزیر دادگستری معتقد است که آموزش های لازم باید برای کودکان صورت بگیرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی برای امثال آتنا نباشیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۷    
وکیل ملت: با محرومیت حسینی، علیرضا منصوریان برای بازی افتتاحیه لیگ برتر مدافع وسط تخصصی در اختیار ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۵    
وکیل ملت: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای پذیرش در دوره کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی دانشگاه جامع علمی کاربردی از دوشنبه دوم مردادماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۲    
وکیل ملت: یک زن آمریکایی پس از سرقت یک دستگاه تاکسی در ایالت فیلادلفیا، اقدامی غیرمعمول انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۰    
وکیل ملت: مهاجم سابق تیم ملی فوتبال گفت: درگیری سردار آزمون و امیر تتلو در فضای مجازی رخ داده و ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۷    
وکیل ملت: این ماسک گیاهی درمانی معجزه آسا در درمان ریزش و طاسی موی سر است و در درمان سفیدی مو، عفونت پوست سر و شوره و ریزش ابرو و شفافیت موی سر نیز بسیار مؤثر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: چندی است نام دو خودرو به عنوان مهم ترین جایگزین های پراید در رسانه های مختلف مطرح شده که این دو خودرو کویید ساخته رنوی فرانسه و کوییک ساخت سایپا هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: رسانه های غربی عمدتاً تصویرسازی که از کرۀ شمالی می کنند این است که این کشور یک زندان بزرگ است و مردم از امکانات و تفریحاتی که دیگر کشورها بهره می برند، محروم هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: مرگ مریم میرزاخانی، نابغه ریاضی، ما را بر آن داشت که بیشتر روی نوابغ ایرانی که هم اکنون در خارج از کشور در بهترین دانشگاه های جهان تدریس می کنند و مهم ترین جوایز علمی دنیا را از آن خود می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: سوپرجام از آن دست مسابقاتی بود که تا امروز خیلی کم در فوتبال ایران برگزار می شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: پیروزی در سوپرجام غیر از به ارمغان آوردن یک کاپ شیرین در شروع فصل، مزایای دیگری هم برای سرخپوشان داشت؛
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: اواخر بازی سوپرجام شوت سیامک نعمتی از فاصله ای حدود 35 متری به تیر دروازه نفت تهران خورد که این صحنه بدجوری هواداران حاضر در ورزشگاه را به وجد آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: بر اساس شنیده های همشهری ورزشی استقفلال و پرسپولیس احتمالا تا 24ساعت آینده از مسابقات لیگ قهرمانان فصل آینده اخراج می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: بازیکنان پرسپولیس به خاطر عدم دریافت مطالبات خود که شامل 20 تا 30 درصد قرارداد فصل پیش شان و پاداش قهرمانی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
حسینی: بازیکنان پرسپولیس اعتصاب نمی کنند سیدجلال حسینی در خصوص اینکه گفته شده تا دوشنبه اگر بازیکنان پرسپولیس پول نگیرند اعتصاب خواهند کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: بشار رسن، کاپیتان تیم زیر 23 ساله های عراق و هافبک مدنظر پرسپولیس چند روز پیش در دیدار مقابل افغانستان در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیای زیر 23 سال مصدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: سرمربی استقلال تصمیم دارد برای فصل جدید پست هافبک تازه وارد خود را تغییر بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: باشگاه استقلال ظاهرا در جریان ضوابط جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا نیست و قصد هم ندارد که رویه خود را تغییر بدهد و در راستای پرداخت مطالبات از پیش مانده گامی بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: استقلال در نخستین بازی خود در فصل هفدهم در آبادان باید به مصاف نفت برود، بهتاش فریبا مدیرفنی استقلال در خصوص این بازی اینطور اظهارنظر می کند:
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: هافبک جوان استقلال تهران قراردادش را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: چهار بازیکن با تجربه استقلال در دفتر پندار توفیقی حضور پیدا کردند و با او جلسه ای برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: از طرف دیگر هواداران بازی زیبا و نتیجه می خواهند و ما نمی توانیم بگوییم استقلال 100 درصد قهرمان می شود. بازی زیبا تماشاگر را راضی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: واقعیت این است که مهدی طارمی با تمام اشتباهات قبلی، چه در تعجیل برای انتخاب تیم ترکیه ای تا همین تمرین نرفتن پیش فصل و نا آمادگی اش در بازی مقابل نفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: هافبک دفاعی پرسپولیس به احتمال فراوان از نخستین بازی این تیم در رقابت های لیگ برتر در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: هافبک استقلال از یک ماه دیگر تمرینات خود را شروع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: هافبک استقلال روز گذشته بدون این که جوابی از سرمربی تیمش بگیرد محل تمرین این تیم را ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: تیم فوتبال استقلال تهران در اولین هفته از مسابقات لیگ برتر میهمان تیم صنعت نفت آبادان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: کاهش نرخ سود بانکی ممکن است اثر منفی هم داشته باشد، اما برای جلوگیری از اثرات منفی آن باید برنامه ریزی داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی درباره کناره گیری حجت الاسلام ناطق نوری گفت: ایشان کنار نکشیده اند، فقط مسئولیت در دولت قبول نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: علی سرتیپی می گوید؛ همه رکوردهای سینمای ایران توسط فیلم ساعت 5 عصر شکسته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹    
وکیل ملت: عضو هیأت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه بیش از 60درصد حوادث ناشی از کار مربوط به کارگران ساختمانی است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۰:۱۱    
وکیل ملت: اگر تصور می کنید، مهران مدیری ترجیح داده در نخستین تجربه فیلمسازی اش یک تراژدی یا یک درام ناثیرگذار خلق کند و نشان دهد که در ژانری به جز کمدی نیز حرفی برای گفتن دارد، سخت در اشتباهید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۰:۰۵    
وکیل ملت: کنفدراسیون فوتبال آسیا از تمام تیم های صعودکننده به فصل 2018 – 2017 لیگ قهرمانان خواسته است بدون بدهی مالی در این رقابت ها شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۰    
وکیل ملت: ساعتی پیش در ساختمان سازمان لیگ اتفاق عجیبی رخ داد
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۷    
وکیل ملت: علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی درباره برخی برداشت ها درباره اظهارات اخیرش درمورد حادثه متروی شهرری نوشت: اظهارنظر من درباره حادثه ایستگاه متروی شهرری در اینستاگرام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۹    
وکیل ملت: محمدباقر قالیباف در نامه خطاب به جوانان انقلابی می نویسد: پایان رقابت های انتخاباتی به معنای فراموش کردن برخی خطاهای دوستان جبهه انقلاب نیست .
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۱    
وکیل ملت: با توجه به این که جرم شناسی اساساً از پزشکی گرفته شده است، بنیاد سه یک گلبول سفید را به عنوان راهنما و الگوی خود قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۹    
وکیل ملت: معاون رییس دولت اصلاحات تاکید کرد: معتقدم که دولت دوازدهم باید دولتی کارامد باشد و با توجه به اینکه نیروهای کارامدی در جریان اصلاحات حضور دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۰    
وکیل ملت: نایب رییس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نسبت به برخی برداشت ها درباره اظهارات اخیرش درمورد حادثه متروی شهرری واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۴    
وکیل ملت: عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به عدم صدور ویزای تیم 10 نفره وزارت خارجه برای استقرار در عربستان گفت: درصورت عدم همکاری عربستان موضوع اعزام حجاج منتفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۸    
وکیل ملت: علی هاشمی ضمن اشاره به جزییات توزیع موادمخدر دولتی در کشور گفت: پیش بینی می کنم از طریق این استراتژی حداقل مدیریت مصرف مواد مخدر به دست سیاستگذاران و کنترل کنندگان نظام خواهد افتاد و به این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۵    
وکیل ملت: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر مشهد از وقوع حریق در یک مجتمع اقامتی در حال ساخت در خیابان امام رضا (ع) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۲    
وکیل ملت: یکی از مسئولان می گوید دو بازیکن استقلال فقط کنفدراسیون را در جریان شکایت شان گذاشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۳    
وکیل ملت: هافبک جنگنده تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم تغییر شماره داد و با یک شماره دیگر به تمرین پرداخت!
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
وکیل ملت: سخنگوی شورای نگهبان گفت: قرارداد توتال بین دو دولت منعقد نشده است که شورای نگهبان بخواهد درباره آن اظهار نظری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
وکیل ملت: ستاره جوان تیم فوتبال پرسپولیس شادی گل جالبی در سوپرجام از خودش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۶    
وکیل ملت: تیم فوتبال نساجی قائمشهر که با مدیریت و کادر فنی استقلالی اداره می شود به دنبال استفاده از یک استقلالی مشهور دیگر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۳    
وکیل ملت: سرمربی استقلال جانشین کاوه رضایی را در این تیم مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۰    
وکیل ملت: چند روزی می شود که خبر بازداشت سه مداح، در کانال های خبری تلگرامی دست به دست می چرخد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۷    
وکیل ملت: رئیس تولیت آستان قدس رضوی گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب در برهه های مختلف نشان دادند که خوب تشخیص می دهند و خوب عمل می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۴    
وکیل ملت: درباره نماز جمعه هر قدر امام جمعه پایگاه بیشتری در خود آن سامان داشته باشد بهتر می تواند نقش ارتباطی دو سویه را ایفا کند و در غیر این صورت وجه انتصابی و سیاسی او بر جنبه مذهبی می چربد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۱    
زلزله در شهرهای نوار ساحلی دریای اژه ترکیه انتقال یک توریست آسیب دیده از زلزله در جزیره کرت یونان نفوذ سیلاب به محل اردوگاه استقرار کولی های پاکستانی در لاهور نخستین کنفرانس خبری " آنتونی اسکاراموچی" ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۵    
وکیل ملت: هافبک بازیساز استقلال روز گذشته برای هواداران تیمش سوپرایز ویژه ای داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲    
وکیل ملت: در مورد پیشینه یکی از مدیران باشگاهی در فوتبال ایران بحث ها و حواشی زیادی به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۹    
وکیل ملت: با مصوبه هیئت رییسه سازمان لیگ از این به بعد استعمال دخانیات در ورزشگاه ها ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۷    
وکیل ملت: در پی شکایت علی دایی از باشگاه پرسپولیس و رأی کمیته انضباطی، در نهایت کمیته استیناف حق را به سرمربی پیشین پرسپولیس داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۷    
وکیل ملت: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم و هواداران خوبی داریم و هدف ما رسیدن به موفقیت است اما حیف است که این تیم به خاطر مشکلات مالی دچار چالش شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۴    
وکیل ملت: معاون ورزشی باشگاه استقلال به شکایت دو بازیکن پیشین استقلال از باشگاه به AFC واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: اصل حاکمیت اراده باعث شده تا اشخاص بتوانند در حدود قانون به هر صورت که می خواهند توافق نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: عقود معین قالبهای از پیش تهیه شده ای هستند که متعاقدین در صورت توافق در آن قالب قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: آیا ماده 10 قانون مدنی ویژه قراردادهایی است که در قانون نام معیّنی ندارند و آثار و شرایط آن پیش بینی نشده است؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: مهمترین منابع حقوق قراردادهای ویژه را می توان قانون و روّیه قضایی نام برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: عقد عبارت است از اینکه یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: موضوع قرارداد همان چیزیست که قانون مدنی در ماده 214 از آن به مورد معامله تعبیر کرده.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: راه های انحلال قرارداد:1- اقاله(تفاسخ). 2-انفساخ. 3-ایقاع(فسخ).
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: قراردادهائی که با خارجیان و در محدودة قواعد و قوانین تجارت بین المللی منعقد می شود، از بسیاری جهات با قراردادهای داخلی متفاوت اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: برای استحکام روابط حقوقی مفاد قرارداد هالازم الاجرا باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: قانون حاکم برقرارداد به شرح زیر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: رعایت جوانب حقوقی فقط مربوط به قبل از ازدواج نیست، بلکه بعد از ازدواج هم لازم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: اشعه تلفن همراه خطر تومور مغزی را در کودکان افزایش میدهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
وکیل ملت: تعامل در جامعه ی امروزی نیازمند انعقاد قراردادهای متفاوت در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و غیره می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۲    
وکیل ملت: نظام بانکی از فردا قرار است که پا به پای برنامه بانک مرکزی، طرح ضربتی برای ارایه وام های ده میلیون تومانی به زوج های جوان را آغاز کند. اکنون بانکها در حالت آماده باش قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۸    
وکیل ملت: خسرو حیدری از اتفاقاتی که در یک ماه اخیر برای استقلال رخ داده راضی به نظر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵    
وکیل ملت: همان طور که پیش بینی می شد علی کریمی عطای کار در نفت تهران را به لقای آن بخشید و از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۹    
وکیل ملت: اینجا قطر است، هر جعبه بزرگ کاهوی ایرانی 15 ریال به فروش می رسد.هرجعبه گیلاس ایران هم محتوی 8 بسته حدود 250 گرمی است که 50 ریال عرضه می شود. قیمت هر بسته جداگانه 8 ریال است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۷    
وکیل ملت: استفاده از برخی مواد مغذی در رژیم غذایی افراد مبتلا به دیابت می تواند در کمک به افزایش سلامتی، کاهش قند خون، چربی سوزی و کاهش التهاب موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴    
وکیل ملت: تصاویر جدیدی از این گوشی منتشر شد که آن را در حالت Always On Display نشان می دهد و دوربین دوگانه عمودی نیز در قاب پشتی خودنمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۱    
وکیل ملت: سرخپوشان در دیدار مقابل نفت تهران اولین ترکیب خود برای فصل هفدهم را شناختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۱    
وکیل ملت: آقای گل فوتبال ایران در سوپرجام نتوانست به اندازه کافی موفق عمل کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۱    
وکیل ملت: در این تصویر اسماعیل رنگرز، قاتل بی رحم آتنا اصلانی، دختر 7ساله پارس آبادی را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۵    
وکیل ملت: من از روزی که وزیر شدم تا الان، یک ثانیه هم پشت آن ماشین ننشسته ام.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۲    
وکیل ملت: باز هم صداوسیما و باز هم مواجهه چالشی با دولت؛ این بار نوبت محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان بود که بار دیگر سوژه صداوسیما برای تخریب دولت شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۹    
وکیل ملت: رئیس جمهور آلمان با امضای مصوبه مجلس برای ازدواج همجنس بازان این مسئله در کشورش را به رسمیت شناخت.
  • ۱