جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۳:۴۰Jul 2018 20

خبرهای وکیل ملت 3 مرداد 1396 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 31 فروردین 1396 وکیل ملت 31 اردیبهشت 1396 وکیل ملت 31 خرداد 1396 وکیل ملت 31 تیر 1396 وکیل ملت 31 شهریور 1396 وکیل ملت 30 مهر 1396 وکیل ملت 30 آبان 1396 وکیل ملت 30 آذر 1396 وکیل ملت 30 دی 1396 وکیل ملت 30 بهمن 1396 وکیل ملت 29 اسفند 1396 وکیل ملت 1 مرداد 1396 وکیل ملت 2 مرداد 1396 وکیل ملت 3 مرداد 1396 وکیل ملت 4 مرداد 1396 وکیل ملت 5 مرداد 1396 وکیل ملت 6 مرداد 1396 وکیل ملت 7 مرداد 1396 وکیل ملت 8 مرداد 1396 وکیل ملت 9 مرداد 1396 وکیل ملت 10 مرداد 1396 وکیل ملت 11 مرداد 1396 وکیل ملت 12 مرداد 1396 وکیل ملت 13 مرداد 1396 وکیل ملت 14 مرداد 1396 وکیل ملت 15 مرداد 1396 وکیل ملت 16 مرداد 1396 وکیل ملت 17 مرداد 1396 وکیل ملت 18 مرداد 1396 وکیل ملت 19 مرداد 1396 وکیل ملت 20 مرداد 1396 وکیل ملت 21 مرداد 1396 وکیل ملت 22 مرداد 1396 وکیل ملت 23 مرداد 1396 وکیل ملت 24 مرداد 1396 وکیل ملت 25 مرداد 1396 وکیل ملت 26 مرداد 1396 وکیل ملت 27 مرداد 1396 وکیل ملت 28 مرداد 1396 وکیل ملت 29 مرداد 1396 وکیل ملت 30 مرداد 1396 وکیل ملت 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۴    
وکیل ملت: مبلغ دریافتی بازیکنان پرسپولیس از سوی این باشگاه متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۱    
وکیل ملت: مربی تیم ملی با انتشار تصویری، شایعات را درباره رابطه عاشقانه اش با مجری معروف تائید کرد!
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۷    
وکیل ملت: فضای مجازی نسبت به گفته های اخیر آقای گل پرسپولیس بی تفاوت نماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۹    
وکیل ملت: مجازات جایگزین حبسی که جزئیات آن را در این گفت وگو خواهید خواند، حتما یکی از بهترین و خلاقانه ترین رأی ها در میان آرای جایگزین حبس است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۰۰    
وکیل ملت: شانون لی می گوید: بسیاری از نوشته های فلسفی پدر از ذهن من پاک شده است اما با این وجود بسیاری از آموزه های او که به نوعی تعلیمات رزمی و مبارزاتی بود، بر تمام ابعاد زندگی من تاثیر گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۰    
وکیل ملت: زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران به برنامه استراتژیک تدوین شده این بانک برای همگامی با بانکداری بین الملل و تبدیل شدن به برترین بانک کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۸    
وکیل ملت: باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۵    
وکیل ملت: در نگاه اول مهم ترین نکته ای که توجه بیننده را جلب می کند، حاشیه های نمایشگر پرچمدار بعدی اپل بوده که با ضخامت 4 میلیمتر، دور پنل جلویی دستگاه را احاطه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۶    
وکیل ملت: مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با اجرای کامل طرح برقی کردن راه آهن تهران مشهد زمان سفر در این مسیر به 6 ساعت کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۰    
وکیل ملت: پس از آزادی موصل مسجدی که ابوبکر بغدادی در آن اعلام خلافت کرده بود، تصرف شد. و عکس منتشر شده از زنان کُرد مبارز با داعش است که قسم مهمی از این پیروزی را سهیم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۷    
وکیل ملت: وکیل بقایی از تودیع وثیقه موکلش از سوی مردم خبر داد و گفت: موکلم به بیمارستان منتقل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۸    
وکیل ملت: دقایقی قبل طرح تحریم های جدید علیه ایران روسیه و کره شمالی در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۰    
وکیل ملت: سرمربی استقلال درباره مطالب منتشر شده پیرامون مجتبی جباری گفت که تیمش به سه دلیل این بازیکن را جذب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۷    
وکیل ملت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اعلام صدور دستور موقت، از محرومیت و عدم همراهی سه بازیکن استقلال تهران تا اطلاع ثانوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۹    
وکیل ملت: یک کارشناس بازار کار در ارزیابی علل خالی بودن فرصت های شغلی زیاد و عدم تمایل کارجویان و فارغ التحصیلان به برخی مشاغل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۶    
وکیل ملت: در سال 89 بنزینی که در جایگاه های سراسر کشور عرضه شد بنزین نبود، نوعی ترکیب شیمیایی خطرناک بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۰    
وکیل ملت: روزنامه پیروزی ادعا کرده حکم ژوزه و دستیارانش صادر شده و باشگاه پرسپولیس باید خودش را برای رقم سنگین 7 میلیاردی آماده کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۷    
وکیل ملت: علیرضا منصوریان حتی اگر همه مشکلات استقلال را حل کند و سالی چهار تا جام با این تیم بگیرد، باز تا زمانی که نوع ادبیات خودش را اصلاح نکند و کمی عادی تر و شیواتر حرف نزند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۴    
وکیل ملت: از قرار معلوم امید عالیشاه تصمیمش را گرفته و قصد دارد تا زمان پایان محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن در تبریز بماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۴    
وکیل ملت: در حالی که قرار بود جلال حسینی در ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی با نفت تهران در سوپرجام قرار داشته باشد، مصدومیت لحظه آخری کاپیتان سرخپوشان مانع از این اتفاق شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۱۱    
وکیل ملت: مدافع استقلال هنوز راضی به جدایی از این تیم نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۸    
وکیل ملت: آتش زیر خاکستر تیم فوتبال پرسپولیس در نهایت عیان شد و اتفاقی که از خیلی وقت پیش احتمال رخ دادنش وجود داشت به وقوع پیوست و خودنمایی کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۵    
وکیل ملت: بحث من با استقلال مالی نبوده و نیست چرا که 6 فصل در این تیم حضور داشتم و از شرایط مالی باشگاه به خوبی باخبر هستم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۵    
وکیل ملت: سرمربی استقلال مثل فصل گذشته برای لیگ هفدهم هم سوپرایزهای جالبی برای هواداران این تیم خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۲    
وکیل ملت: هافبک بازی ساز استقلال امروز بدون مشکل با آبی ها تمرین کرد تا به نوعی به شایعاتی که برای او به راه افتاده را پاسخ داده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۶    
وکیل ملت: غروب تهران، اتاق نیمه روشن، سایه چراغ روی دیوار، جواب های کوتاه، رازهای سربه مهر و آقای اطلاعات که تخلیه اطلاعاتی کردنش کار امروزها نیست و به قول خودش باید وقتش از راه برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۲    
وکیل ملت: مصدومیت مجتبی جباری بازیکن استقلال از ناحیه زانو تایید شد و او نمی تواند در همه مسابقات آبی پوشان را همراهی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۲    
وکیل ملت: هاشم بیک زاده قصد دارد از استقلال شکایت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۶    
وکیل ملت: خاکی با بیان اینکه ما هم خلاف شرع داریم، هم خلاف قانون و هم خلاف عرف، تصریح کرد: در موضوعات شرعی و قانونی تکلیف روشن است اما برخی رفتارها وجود دارد که عرف و جامعه سر زدن این موارد را از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۳    
وکیل ملت: دختر جوانی که به همراه سایر مردم برای تماشای راپل به بالای یک ساختمان رفته بود، ناگهان از پشت بام سقوط کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۰    
وکیل ملت: شب گذشته برنامه خندوانه میزبان علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۴۷    
وکیل ملت: رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:دارندگان سهام عدالت با صورتحساب530هزارتومانی،65هزار تومان سود علی الحساب می گیرند و این سود به 150هزارتومان خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۳۵    
وکیل ملت: جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب با وجود جنگ تحمیلی و تحریم با همت جوانان بهترین تجهیزات دفاعی را ساخته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۲۶    
وکیل ملت: به دنبال حادثه ای مرگبار که برای یک خودرو در کالیفرنیا رخ داد، راننده ماشین که یک دختر بود دست به اقدام عجیبی زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۲۳    
وکیل ملت: محمدرضا گلزار به اظهارات پژمان بازغی مبنی براینکه سوپر استار در سینما وجود ندارد، پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۶    
وکیل ملت: کاپیتان پرسپولیس در مصدومیتی از ناحیه کشاله با دوری 4 الی 5 هفته ای مواجه شده که حضورش برابر الاهلی را نیز در ابهام قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۶    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس بیانیه ای صادر کرده و در آن از هواداران خواسته است با کمک های همدلانه، باشگاه را در پرداخت بدهی های خارجی ناشی از احکام صادره بین المللی یاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۳    
وکیل ملت: امروز در شهرک بنوار حسین دزفول دو خودرو دچار حریق شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۳    
وکیل ملت: سردسته باند سرقت از خانه مرد میلیونر در غرب تهران مدعی است برای هزینه درمان بیماری همسرش مجبور شده از آلمان به تهران بیاید و سرقت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۱    
وکیل ملت: رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که سود تقسیمی سهام عدالت میان مشمولان در سالجاری حداکثر 150 هزار تومان است گفت: زمان دقیق واریز سود مشخص نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۸    
وکیل ملت: در بازار امروز - سه شنبه - سکه تمام طرح جدید با افزایش 3000 تومانی یک میلیون و 203 هزار تومان قیمت دارد و در میان انواع ارز یورو 28 تومان افزایش قیمت پیدا کرده و 4460 تومان عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۵    
وکیل ملت: ابتدا سمیرا به خانه پیرزن رفت و در آپارتمان را بازگذاشت تا من بتوانم به راحتی وارد خانه شوم، زمانیکه وارد خانه پیرزن شدم، وی پشت در بود و پس از باز شدن در روی زمین افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۳    
وکیل ملت: معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی گفت: براساس بررسی های انجام شده دریافتیم که در فضای سایتهای شیپور و دیوار کلاهبرداری های اینترنتی بیشتر رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۱    
وکیل ملت: یک دختر ایزدی 14 ساله اعلام کرد که پس از ربوده شدنش توسط اعضای داعش در عراق بیش از 180 بار مورد تجاوز آنها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۵    
وکیل ملت: در راستای ارتقا سطح فرهنگ و آگاهی مردم، سومین جلسه پیشگیری برای همه در یک مسجد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۵    
وکیل ملت: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، همایون موتمنی را به سمت سرپرستی دانشگاه آزاد واحد بابل منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۵    
وکیل ملت: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از زخمی شدن سه مامور پلیس در درگیری با چند شرور در شهرستان کهگیلویه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۲    
وکیل ملت: مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: با توجه به افزایش دما پنجشنبه پنجم مردادماه سال 96 تعطیل و شنبه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۹    
وکیل ملت: سرپرست استقلال گفت: در هفته اول بازی سختی در گرمای آبادان مقابل صنعت نفت داریم و امیدوارم دست پر این شهر را ترک کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۹    
وکیل ملت: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه اکنون امامزادگان مهمترین مرکز تبلیغی و ترویجی اسلام به حساب می آیند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۳    
وکیل ملت: بعد از شروع جنگ در سفر دوم یا سوم به سوریه به ملاقات حافظ اسد رفتم و از ایشان کمک خواستم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
وکیل ملت: مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی های هفته های اول قابل پیش بینی نیست و در دیدار پرسپولیس و فولاد هر نتیجه ای ممکن است رقم بخورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
وکیل ملت: مهاجم پرسپولیس برای افزیش مبلغ قرارداد خود به دیدار سرپرست باشگاه می رود تا دریافتی اش را نزدیک به سایر هم تیمی هایش برساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۴    
وکیل ملت: تیم فوتبال فولاد خوزستان در حالی روز پنج شنبه به مصاف پرسپولیس می رود که سرخپوشان خوزستانی در هفته اول سه بازیکن را در اختیار ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۴    
وکیل ملت: حالا که سر و صدای بعضی از بازیکنان از مدل مدیریتی علی اکبر طاهری بر باشگاه پرسپولیس درآمده، بهروز رهبری فرد نیز یکی از آن مصاحبه های معروف خود را انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۸    
وکیل ملت: مدافع ملی پوش پرسپولیس، فصل سختی را در پیش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۸    
وکیل ملت: امروز بعضی سایت ها تصویری از فیس بوک کی روش منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۵    
وکیل ملت: تیم ملی ایران موفق شد و به سادگی به جام جهانی رفت. یکدلی و اتحاد در کار تیمی موج می زد و اکثر بازیکنان هم اتحاد را عامل صعود می دانستند اما به نظر نمی آید این تمام ماجرا باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۵    
وکیل ملت: مجتبی جباری با استقلال قرارداد دو ساله امضا کرد. پیش از اینکه او به استقلال بیاید، شایعه درباره اش زیاد بود. خود جباری به اطرافیانش گفته بود شاید از فوتبال خداحافظی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۲    
وکیل ملت: اگر چه ایفمارک مصدومیت مجتبی جباری را تایید کرد و اذعان داشت این بازیکن نمی تواند در همه ی بازی ها برای استقلال به میدان بیاید اما این بازیکن در لیست استقلال خواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۶    
وکیل ملت: اسامی داوران هفته اول لیگ برتر فوتبال فصل 97-96 مشخص شد و مطابق این اعلام زاهدی فرد و طاهری برای سرخابی ها سوت می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۹    
وکیل ملت: بنیادی فر به عنوان داور دیدار استقلال - نفت آبادان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۸    
وکیل ملت: مسئولان باشگاه استقلال درصدد دریافت مجوز بازی دو بازیکن جدید تیمشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۸    
وکیل ملت: بازیکن تیم ملی امید که پس از فسخ قرارداد به استقلال پیوست دوباره در اقدامی عجیب به تمرینات نفت تهران بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۵    
وکیل ملت: مسئولان باشگاه استقلال به مدافع ارمنی پیشنهاد کردند تا با دریافت مطالبات سه فصل پیش خود به صورت یکجا از این باشگاه جدا شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۲    
وکیل ملت: مدافع - هافبک پیشین استقلال قصد دارد برای گرفتن طلبش از این باشگاه از طریق AFC اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۲    
وکیل ملت: از سوی باشگاه پرسپولیس به مهاجم این تیم گفته شده بود حق حضور در تمرینات را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۹    
وکیل ملت: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: استقلالی ها امروز با حضور در فدراسیون مدارکشان را ارئه کردند، ما هم به زودی رای را صادر می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۶    
وکیل ملت: بازیکن عراقی مورد توجه سرمربی پرسپولیس سرانجام بعد از کلی حرف و حدیث به صورت رسمی به العربی قطر پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۳    
وکیل ملت: لژیونر جنجالی فوتبال ایران در بلژیک اکنون با دردسر بزرگی مواجه شده که احتمالا او را برای بازی در تیم جدیدش با مشکل مواجه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۰    
وکیل ملت: اتفاقا عکس این موضوع صادق است زیرا برخی از وزیران مانند دکتر قاضی زاده هاشمی گفته بودند که دیگر نمی خواهند یا نمی توانند ادامه دهند و خودشان می خواستند بروند و اگر گفتیم بمانند برای ادامه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۴    
وکیل ملت: محمد باقر نوبخت تاکید کرد: دولت حق ندارد جایی که منافع مردم در خطر است سکوت کند ما مدارک را ارائه خواهیم کرد اما به قوه قضائیه که قطعا نتایج را رسانه ای خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۸    
وکیل ملت: بر اساس گزارش فائو دو سوم مردم کره شمالی وابسته به کمک های غذایی و حدود 40 درصد از مردم این کشور از سوء تغذیه رنج می برند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: هیأت وزیران در جلسه 1395/4/20 به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و به استناد تبصره (6) ماده واحده قانون سرباز قهرمان مصوب1376 و اصلاحات بعدی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: قانون سرباز قهرمان به شرح زیر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: سازمان تربیت بدنی و به استناد قانون الحاق بندهای(11) و (12) به قانون فهرست نهادها و مؤسسات عمومی غیر دولتی اساسنامه فدراسیونهای ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر تصویب نمود:
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: اهمیت مقوله تربیت بدنی و ورزش در زندگی روزمره مردم تا بدان جا است که قانونگذار جمهوری اسلامی ایران در اصل سوم قانون اساسی، به آن پرداخته و بر لزوم توسعه آن در بین آحاد مردم تأکید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: اصلی ترین علت ممنوعیت دوپینگ معارض بودن آن با ارزش های ورزش، مضر بودن برای جامعه ورزش و اجتماع است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: قانون ورزش اجباری در مدارس جدیده مصوب 14/6/1306
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: اساسنامه سازمان مراکز جهانگردی برای ورزش های زمستانی مصوب 1356.2.29.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: اصلاح ماده 9 اساسنامه سازمان مراکز جهانگردی برای ورزشهای زمستانی مصوب 1357.3.3
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: قانون الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی علیه آپارتاید در ورزش به شرح زیر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: قانون اجازه تأسیس باشگاه ورزشی و ورزشگاه توسط مردم با نظارت دولت مصوب 18/10/1369
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: لایحه قانونی معافیت وسائل و لوازم ورزشی سفارشی مورد نیاز فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی وابسته به سازمان تربیت بدنی ایران از پرداخت حقوق و عوارض گمرکی مصوب 1358.7.26.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: لایحه قانونی راجع به مردمی کردن باشگاه های ورزشی عمومی در سراسر کشور مصوب شورای انقلاب مصوب 58.9.27
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: آیین نامه اجرایی موضوع تبصره ماده (154) قانون کار در ارتباط با ورزش کارگران را به شرح زیر تصویب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: پذیرش قهرمانهای ورزشی المپیک جهانی و آسیایی در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی بدون شرکت در آزمون سراسری مصوب یکصد و ششمین جلسه مورخ 1365.12.12 شورای عالی انقلاب فرهنگی
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
وکیل ملت: یین نامه نحوه بهره برداری از اماکن ورزشی متعلق به سازمان تربیت بدنی توسط بخش غیر دولتی" را به شرح زیر تصویب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۹    
"ربیعه" و "رقیه " خواهرهای دوقلو به هم چسبیده از سر، به منظور انجام آزمایش های لازم برای عمل جراحی احتمالی در بیمارستانی در شهر داکا بنگلادش بستری شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵    
وکیل ملت: یک میلیون تومان برای ردیف چهارم یک نمایش . پای بلیت های نجومی به تئاتر هم باز شد و بلیت اعتراف .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۷    
وکیل ملت: معاون قضایی دیوان عالی کشور اعلام کرد: لزوم تصدیق و برابر اصل نمودن دادنامه های موضوع درخواست اعاده دادرسی
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۷    
وکیل ملت: آن سال اگر حامیان قالیباف با حامیان سعید جلیلی و نزدیکان آیت الله مصباح درگیر شدند، این بار درگیری به زمین مؤتلفه منتقل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۷    
وکیل ملت: ظرفیت کانون وکلای همدان برای آزمون وکالت 96 ، 50 نفر تعیین شد.ظرفیت این کانون در آزمون وکالت گذشته 15 نفر تعیین شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۲    
وکیل ملت: در سکوتِ شب و درحالی که انگشتِ اشارۀ مان را روی صفحۀ موبایل ُسر می دهیم به لبخندها و دندان های سفید آدم های موفق خیره می شویم . مکث می کنیم و به فکر می رویم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۱    
وکیل ملت: عربستان همواره متهم به حمایت از گروه های تروریستی تکفیری میشود، از طرفی می بینیم که بعضاً داعش در عربستان عملیات تروریستی انجام می دهد و یا اینکه این کشور یکی از اعضای مهم ائتلاف به اصطلاح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۶    
وکیل ملت: در حال حاضر 25.1 درصد (حدود 10 میلیون نفر) از جمعیت زنان کل کشور را دختران جوان تشکیل می دهند؛ این در حالیست که 426 هزار نفر از آنها که بالای 40 سال سن دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۴    
وکیل ملت: مردان بزرگ هیچ گاه اسیر مقام و کرسی قدرت نمی شوند؛ مردان ریشه دار در تاریخ موفقیت های ایران و آنانی که در فراز ونشیب های 38 ساله اخم به چهره نیاوردند همیشه مورد اعتمادترین افراد بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۴    
وکیل ملت: روز دوم از دور نخست بازی های جام حمد در تاریخ یکشنبه 1396/05/01 با انجام دو بازی در سالن یادگار امام مجموعه ورزشی انقلاب تهران پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۱    
وکیل ملت: سودابه امینی، شاعر و نویسنده دختران را موجوداتی باهوش، خلاق و قدرتمند قلمداد کرد و گفت: دختران نباید به خاطر ظرافت شان تحقیر شوند و اینگونه تصور کنند که تنها زیبایی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۵    
وکیل ملت: 12 روز تا مراسم تحلیف دوازدهمین رئیس جمهور ایران زمان باقی است که در این راستا بسیاری از گمانه زنی ها بر این امر استوار است که آقای روحانی در روز تحلیف لیست اعضای کابینه را معرفی می کند.
  • ۱