چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۲:۰۰Jun 2018 20
 

خبرهای وکیل ملت 19 مرداد 1396 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 31 فروردین 1396 وکیل ملت 31 اردیبهشت 1396 وکیل ملت 31 خرداد 1396 وکیل ملت 31 تیر 1396 وکیل ملت 31 شهریور 1396 وکیل ملت 30 مهر 1396 وکیل ملت 30 آبان 1396 وکیل ملت 30 آذر 1396 وکیل ملت 30 دی 1396 وکیل ملت 30 بهمن 1396 وکیل ملت 29 اسفند 1396 وکیل ملت 1 مرداد 1396 وکیل ملت 2 مرداد 1396 وکیل ملت 3 مرداد 1396 وکیل ملت 4 مرداد 1396 وکیل ملت 5 مرداد 1396 وکیل ملت 6 مرداد 1396 وکیل ملت 7 مرداد 1396 وکیل ملت 8 مرداد 1396 وکیل ملت 9 مرداد 1396 وکیل ملت 10 مرداد 1396 وکیل ملت 11 مرداد 1396 وکیل ملت 12 مرداد 1396 وکیل ملت 13 مرداد 1396 وکیل ملت 14 مرداد 1396 وکیل ملت 15 مرداد 1396 وکیل ملت 16 مرداد 1396 وکیل ملت 17 مرداد 1396 وکیل ملت 18 مرداد 1396 وکیل ملت 19 مرداد 1396 وکیل ملت 20 مرداد 1396 وکیل ملت 21 مرداد 1396 وکیل ملت 22 مرداد 1396 وکیل ملت 23 مرداد 1396 وکیل ملت 24 مرداد 1396 وکیل ملت 25 مرداد 1396 وکیل ملت 26 مرداد 1396 وکیل ملت 27 مرداد 1396 وکیل ملت 28 مرداد 1396 وکیل ملت 29 مرداد 1396 وکیل ملت 30 مرداد 1396 وکیل ملت 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۳:۴۶    
وکیل ملت: مجتبی جباری در بازی با استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر حدود 20 دقیقه برای استقلال بازی کرد و نمایش بدی هم نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۴    
وکیل ملت: رئیس کمیته صنعت مجلس با بیان اینکه شریعتمداری بهترین و مناسب ترین گزینه برای وزارت صنعت، معدن و تجارت است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۱    
وکیل ملت: بی شک یکی از مهمترین بخش های اقتصادی دولت، وزارت صنعت، معدن و تجارت چراکه صادرات و واردات را مدیریت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۸    
وکیل ملت: ارزیابی ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، به ویژه در عرصه صنعت و تجارت نیاز مند فهرست کردن اولویت هایی است که بتواندما را در تعامل با اقتصاد جهانی ارتقای دهد و از محل ارزش افزوده حاصل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۴    
وکیل ملت: نام کنکور که می آید تمام افراد کم خوابی ها، کاهش یا اضافه وزن و مشکلات روحی خود را در آن دوران به یاد می آورند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۲۷    
وکیل ملت: شاهرخ خان نه تنها ثروتمندترین بازیگر بالیوود و دومین بازیگر ثروتمند جهان است بلکه در بیش از 75 فیلم هندی و دیگر فیلم های بین المللی به ایفای نقش پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۰    
وکیل ملت: طرح رونق تولید که از سال گذشته کلید خورد باعث شد صنعت کشور از حالت رخوتی که برآن حاکم شده بود فاصله بگیرد و در تمام بخش ها شاهد افزایش تولید باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۷:۵۶    
وکیل ملت: استقلال حالا به جایی رسیده که باید علاوه بر طلبکاران خارجی، با طلبکاران داخلی خودش هم توافق کند در غیراین صورت کنفدراسیون فوتبال آسیا وارد عمل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۵:۵۴    
وکیل ملت: مصدومیت هافبک ایرانی تیم فوتبال اوستنده بلژیک برطرف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۱:۵۸    
وکیل ملت: آخرین دست نوشته شهید بی سر مدافع حرم محسن حججی قبل از اعزام به سوریه را در این خبر مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۱:۴۹    
وکیل ملت: دختر نوجوان که برای رسیدن به پسر مورد علاقه اش از خانه فرار کرده و پنهانی به عقدش درآمده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۱:۲۵    
وکیل ملت: سینا خادم پور، بازیکن نفت که به سختی رضایتنامه قرضی اش را از باشگاه استقلال دریافت کرد، مدعی بود کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۰:۵۰    
ماهینی:چمن افتضاح بود حسینی ماهینی، کاپیتان پرسپولیس که نود دقیقه مقابل نفت در دفاع چپ بازی کرد بعد از برد تیمش گفت: بازی خوبی بود اما وضعیت چمن بسیار افتضاح بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۶    
وکیل ملت: برانکو ایوانکوویچ گفت: پژمان جمشیدی آن موقع که فوتبالیست بود هم خیلی فیلم بازی می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۰    
وکیل ملت: شوخی های خطرناک دروازه بان پرسپولیس با هم تیمی هایش با چاشنی خشونت همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۷    
وکیل ملت: حمید درخشان گفت: بضاعتمان همین بود و امیدوارم در هفته های بعد بهتر شویم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۶    
وکیل ملت: پارسایی گفت: احتمالا نهاوندیان معاون اجرایی رئیس جمهور می شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۵    
وکیل ملت: اختلاف کردن با یکدیگر و حزب بازی نمی تواند کار را پیش ببرد. راهی که برخی از ما می رویم با راهی که امام (ره) با انقلاب اسلامی برای ما مشخص کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۲:۰۸    
وکیل ملت: ماموران انتظامی چهارمحال و بختیاری باند قاچاق اشیای تاریخی را در این استان شناسایی و دستگیر کردند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۲:۰۸    
وکیل ملت: حکم قصاص مردی که مدعی است دوستش را قربانی مسائل ناموسی کرده بود، دیروز در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۲:۰۵    
وکیل ملت: جنون فرزانه، زن جوانی که شوهر و دو فرزندش را با چاقو در شهرک آزادی به قتل رسانده بود، پس از اعتراض اولیای دم به تأیید کمیسیون پنج نفره پزشکی قانونی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۲:۰۲    
وکیل ملت: دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان فارس ادعا های مطرح شده پیرامون اعدام علیرضا تاجیکی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۵۶    
وکیل ملت: گوینده معروف رادیو کشور در سن 66 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۵۰    
وکیل ملت: پسر جوان افغان که با همدستی دوستش در یک خانه فساد مرد جوانی را کشته و زنی را بشدت مجروح کرده بود از قصاص رهایی یافت و به 2 سال زندان محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۴۷    
وکیل ملت: دختر نوجوان که با فرار از خانه و پنهانی عقد پسر موردعلاقه اش شده بود، بعد از یک سال اسارت در خانه پدرشوهرش دوباره فرار کرد و سرگردان خیابان ها شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۴۴    
وکیل ملت: قضات دادگاه کیفری تهران، زن جوان شوهرکش را پس ازمحاکمه و به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۴۱    
وکیل ملت: مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت که استفاده او از سلاح سرد در درگیری با مدافع پیکان صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۴۱    
وکیل ملت: سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره قرار نگرفتن نام عادل غلامی در فهرست جدید تیم ملی گفت: عادل غلامی را دوست دارم و به او به عنوان یک فرد و یک بازیکن احترام می گذارم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۳۸    
وکیل ملت: دو بازیکن باتجربه پیکان و تراکتورسازی که پیش از این با یکدیگر مشکلات شخصی داشتند، در لابی هتل محل اسکان تیم شان به درگیری فیزیکی پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۳۵    
وکیل ملت: معاون وزیر ورزش گفت: به دلیل اینکه شجاعی و حاج صفی خط قرمز نظام را زیر پا گذاشتند دیگر جایی در تیم ملی فوتبال ایران ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۵    
وکیل ملت: نیمکت شلوغ پرسپولیس به خوبی دغدغه های تاکتیکی برانکو را برطرف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۲    
وکیل ملت: در دیدار دیشب روبین کازان مهاجم لوکوموتیو روی بازیکن کازان خطا کرد که موجب افتادن وی به زمین شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۲    
وکیل ملت: در یکی از تمرینات پرسپولیس ایگور پانادیچ، سرتن چوک و کریم باقری توپ را به گردش درمی آوردند و بازیکنان باید با تغییر جهت بازی در زمین جابه جا می شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۳:۵۹    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به شاگردانش گوشزد کرده بود که بازی امشب برابر نفت تهران با دیدار دو تیم در سوپرجام فوتبال ایران متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۳:۵۹    
وکیل ملت: پرسپولیس از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در ورزشگاه تختی به مصاف نفت تهران رفت و در پایان با نتیجه 3 بر صفر از سد این تیم گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۳:۵۹    
وکیل ملت: دو بازیکن تیم پرسپولیس در جریان بازی با یکدیگر دچار درگیری لفظی شدند که با وساطت سایر بازیکنان این موضوع خاتمه پیدا کرد و در پایان نیمه اول با یکدیگر آشتی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۳:۲۰    
وکیل ملت: نشریه سیاسی آتلانتیک نوشت: هیلاری کلینتون که در گذشته نیز نسبت به موعظه گری و خدمت در کلیساهای کشورش ابراز تمایل کرده بود بار دیگر در گفتگو با کشیش خود گفته است که خیال دارد به این حرفه روی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۳:۱۷    
وکیل ملت: رئیس مجلس خبرگان رهبری از حواشی بوجود آمده از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مراسم تحلیف انتقاد کرد و از آنان خواست علاوه بر عذرخواهی از ساحت مردم، از این کار خود توبه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۸    
وکیل ملت: عادل فردوسی پورخصومت خود را با فیلمسازان ارزشی و سینمای دفاع مقدس نشان داده است!/ او بدون تخصص خود را درباره مسائل سینما آگاه می داند
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۶    
وکیل ملت: روان شناسان دست به دست هم دادند تا بتوانند روشهای جایگزینی برای تنبیه کردن پیدا کنند، گرچه بسیاری از مادران معتقدند همانقدر که تنبیه بدنی بی فایده است خیلی از روشهای علم جدید هم نتیجه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۳    
وکیل ملت: زمانی که جف سشنز، دادستان کل آمریکا و دنی کوتز، مدیر اطلاعات کلی آمریکا به طور مشترک با یکدیگر کنفرانس مشترکی را برگزار کردند تا به درزدهندگان اطلاعات کاخ سفید هشدار بدهند که مورد بازجویی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۰    
وکیل ملت: جدول لیگ برتر ایران در پایان دیدارهای امروز
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۴۷    
وکیل ملت: مدافع و مهاجم اسبق استقلال در هتل المپیک با یکدیگر درگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۴۴    
وکیل ملت: کافی است از خرید اتومبیلی که چندین بار دست به دست گردیده و بین چند نمایشگاه دچرخیده، دوری کنید و به جای ظاهر به برند خودرو توجه کنید و خودرویی را که تولید شرکت های گمنام شرقی است نخرید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۳۸    
وکیل ملت: سرانجام کابینه رئیس جمهورمنتخب ملت پس ازکش وقوسهای فراوان به مجلس شورای اسلامی برای رای اعتمادمعرفی واینک همگان منتظرتصمیم نمایندگان محترم ملت می باشند.دراین باره نکات زیرقابل توجه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۳۵    
وکیل ملت: آسیب شناسی ازدواج در گفت و گو با نصرالله پورجوادی؛ پرسش اصلی این است: وقتی همه چیز جامعه تغییر کرده است آیا شکل ازدواج سنتی هنوز می تواند پاسخگوی نیاز انسان امروز باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۲۹    
وکیل ملت: روز تحلیف عده ای از نمایندگان ذوق زده می شوند و با موگرینی سلفی می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۲۳    
وکیل ملت: از زمان سیطره داعش بر مناطقی از عراق، هزاران نظامی و غیر نظامی تنها به جرم شیعی بودن قتل عام شدند، در این میان بودند، مواردی که به شکل معجزه آسا از این قتل ها جان بدر بردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۰۸    
وکیل ملت: مسئولین جدید حزب ندای ایرانیان در جلسه روز پنجشنبه شورای مرکزی این حزب انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۲:۰۸    
وکیل ملت: معاون پارلمانی رئیس جمهوری از حضور دکتر روحانی در مجلس شورای اسلامی در روز 24 مردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۱:۵۶    
وکیل ملت: وکیل احمدی نژاد به اظهارات شجاعی دادستان دیوان محاسبات درباره 7 پرونده تخلف احمدی نژاد واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۱:۵۰    
وکیل ملت: رییس جمهور بر اساس اصل یکصدو بیست و چهارم قانون اساسی آقای علی اکبر صالحی را به عنوان "معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۱:۴۴    
وکیل ملت: محمدعلی نجفی گزینه نهایی منتخبان شورای شهر پنجم برای تصدی پست شهرداری تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۴۵    
وکیل ملت: استقلال تنها تیمی است که تاکنون در لیگ گل نزده است و عدد صفر جلوی تعداد گل های این تیم بدجور توی ذوق می زند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۴۵    
وکیل ملت: مجید غلام نژاد یکی از بازیکنان سابق استقلال که هشتصد میلیون از این تیم طلبکار بود، چندی پیش مدارک خود را به ای اف سی تحویل داد تا بتواند به پولش برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۹    
وکیل ملت: جلسات هیات مدیره هرباشگاهی باید اتاق فکر آن باشگاه باشد و تمام تصمیمات مهم و کلان درآن نشست گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۶    
وکیل ملت: بزرگترین تناقضی که اکنون در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می بینیم کاستن از حجم بدهی های سابق بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۶    
وکیل ملت: استقلال تا همین جا 5 امتیاز از دست داده و حریفش تراکتورسازی هیچ امتیازی به چنگ نیاورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۳    
وکیل ملت: روزنامه های پنجشنبه 19 مرداد 1396 به شرح زیر است:
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۷    
وکیل ملت: گادوین منشا در بازی هفته دوم مقابل تراکتورسازی تبریز در ترکیب اصلی بود و گل زیبایی هم زد اما شاید امشب در بازی با نفت تهران ذخیره باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۱    
وکیل ملت: سیامک نعمتی یکی از خریدهای جوان و آینده دار پرسپولیس در دو بازی قبلی دقایق بسیار کمی به میدان رفت و با ترافیکی که در خط میانی این تیم وجود دارد همچنان نیمکت نشین خواهد بود و شانس زیادی برای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۸    
وکیل ملت: تا پایان مهلت ای اف سی به تیم های بدهکار آسیایی سه هفته دیگر باقی مانده است اما حالا مشخص شده بدهی باشگاه پرسولیس آنقدر زیاد و وحشتناک است که به این راحتی ها نمی توان از این محرومیت احتمالی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۵    
وکیل ملت: خبر صبح دیروز حول و حوش باشگاه پرسپولیس از دل اولین جلسه رسمی هیات مدیره جدید بیرون آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۵    
وکیل ملت: سید علی آقازاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان دیروز با حضور در باشگاه پرسپولیس و در نشستی با علی اکبر طاهری، مدیر عامل و حمید رضا گرشاسبی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۲    
وکیل ملت: پرسپولیس و نفت حدود سه هفته بعد(30 تیر) از بازی سوپرجام دوباره به مصاف هم می روند با این تفاوت که نفت تغییراتی داشته و به غیر از اینکه حمید درخشان روی نیمکت می نشیند از چند بازیکن باتجربه و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۹    
وکیل ملت: می گویند اگر جلال حسینی و حسین ماهینی به بازی روز پنجشنبه پرسپولیس برابر نفت تهران نرسند، بازوبند کاپیتانی سرخپوشان به مهدی طارمی خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۳    
وکیل ملت: به احتمال فراوان در بازی با نفت تهران شاهد بازگشت کمال کامیابی نیا به ترکیب اصلی سرخپوشان خواهیم بود.