دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۴:۲۷May 2018 28
 

خبرهای وکیل ملت 21 مرداد 1396 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 31 فروردین 1396 وکیل ملت 31 اردیبهشت 1396 وکیل ملت 31 خرداد 1396 وکیل ملت 31 تیر 1396 وکیل ملت 31 شهریور 1396 وکیل ملت 30 مهر 1396 وکیل ملت 30 آبان 1396 وکیل ملت 30 آذر 1396 وکیل ملت 30 دی 1396 وکیل ملت 30 بهمن 1396 وکیل ملت 29 اسفند 1396 وکیل ملت 1 مرداد 1396 وکیل ملت 2 مرداد 1396 وکیل ملت 3 مرداد 1396 وکیل ملت 4 مرداد 1396 وکیل ملت 5 مرداد 1396 وکیل ملت 6 مرداد 1396 وکیل ملت 7 مرداد 1396 وکیل ملت 8 مرداد 1396 وکیل ملت 9 مرداد 1396 وکیل ملت 10 مرداد 1396 وکیل ملت 11 مرداد 1396 وکیل ملت 12 مرداد 1396 وکیل ملت 13 مرداد 1396 وکیل ملت 14 مرداد 1396 وکیل ملت 15 مرداد 1396 وکیل ملت 16 مرداد 1396 وکیل ملت 17 مرداد 1396 وکیل ملت 18 مرداد 1396 وکیل ملت 19 مرداد 1396 وکیل ملت 20 مرداد 1396 وکیل ملت 21 مرداد 1396 وکیل ملت 22 مرداد 1396 وکیل ملت 23 مرداد 1396 وکیل ملت 24 مرداد 1396 وکیل ملت 25 مرداد 1396 وکیل ملت 26 مرداد 1396 وکیل ملت 27 مرداد 1396 وکیل ملت 28 مرداد 1396 وکیل ملت 29 مرداد 1396 وکیل ملت 30 مرداد 1396 وکیل ملت 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۵    
وکیل ملت: وحید طالب لو دروازه بان سابق تیم های استقلال، راه آهن، شاهین بوشهر، فولاد خوزستان و تیم ملی فوتبال کشورمان پدر شد تا وارد فضای جدیدی از زندگی اش بشود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۴    
وکیل ملت: بازیگر زن معروف سینمای ایران از همسر خود طلاق گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۲:۳۳    
وکیل ملت: درحالی که مرد جوان خود را در قتل همسرش بی گناه می داند اما بازپرس جنایی بنا بر 6 دلیل قضایی او را گناهکار شناخت و به این ترتیب برای وی کیفرخواست صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۲:۲۱    
وکیل ملت: پدرم خلاف سنگین بود و چند سال قبل به زندان افتاد. مادرم هم دست کمی از او نداشت. او معتاد بود .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۵    
وکیل ملت: بعد از اعتراض علی اکبر طاهری به درآمد بلیت فروشی، سازمان لیگ اطلاعیه ای صادر کرد و مدعی شد حتی مبلغ 2 میلیارد و صد میلیون تومان هم از این باشگاه طلبکار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۱    
وکیل ملت: پلیس راهور ناجا چند راهکار برای ابلاغ جرایم و پرداخت آنها پیش روی شهروندان گذاشته است. این راهکارهای ساده اولا به تسهیل دریافت جریمه ها و تخلفات کمک کرده ثانیا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۷    
وکیل ملت: ایشان از دوستان ما هستند ولی در کل دوران استخدامی شان چه تحولی را در کجا رقم زده اند؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۹    
وکیل ملت: روزنامه کیهان نوشت: برنامه هفته پیش خندوانه ، باز هم حاشیه ساز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۸    
وکیل ملت: دکتر سروجینی ، یک زن هندی است که پس از کشته شدن دخترش در یک تصادف تصمیم گرفت یک یتیم خانه تاسیس کرده و کودکان بی سرپرست را نگهداری کند، او هم اکنون800 فرزند دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۴    
وکیل ملت: من می خواهم صحنه هایی را به تو نشان دهم که مثل سیلی به صورتت بخورد و امنیت تو را خدشه دار کند و به خطر بیندازد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۴    
وکیل ملت: محمد دانشگر مدافع سایپا در فصل جاری یکی از مهره های ثابت و اصلی علی دایی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۵    
وکیل ملت: رایزنی های عجیب عضو سابق هیات مدیره برای ماندن در باشگاه لیگ برتری جالب توجه بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۳    
وکیل ملت: به دنبال تهدید کره شمالی برای حمله به جزیره گوام، مقامات این جزیره دستورالعمل دو صفحه ای را برای ساکنان این جزیره به منظور رویارویی با حمله اتمی احتمالی پیونگ یانگ، صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۰    
وکیل ملت: یک فوق تخصص خون و آنکولوژی گفت: دریافت ویتامین C در روز، اثرات جانبی مضری مانند ایجاد سنگ کلیه، تهوع و اسهال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۷    
وکیل ملت: شرکت فنلاندی نوکیا اولین تلفن قابل حمل خود را در سال 1984 تولید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۸    
وکیل ملت: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه آفتاب عمر داعشی ها در حال غروب است، گفت: به هر نوع اقدامی پاسخی بسیار سخت خواهیم داد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۵    
وکیل ملت: توسعه میدان های نفتی که از کارویژه های وزارت نفت در دولت یازدهم بود، با ادامه مسئولیت بیژن زنگنه در این وزارتخانه ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۵    
وکیل ملت: در سال هایی نه چندان دور و نزدیک، دهه هفتاد و هشتاد زنگ های خطر در مورد افزایش آمار مبتلایان به ایدز به صدا درآمد و سرنگ رایگان در اختیار معتادان قرارگرفت تا از طریق سرنگ آلوده این بیماری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۹    
وکیل ملت: یک کارشناس اقتصادی گفت: هم به صلاح و هم به نفع بانک ها است که نرخ بهره پایین آید، چون نرخ بهره بالا اقتصاد کشور را قفل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۶    
وکیل ملت: علی طیب نیا که روزهای پایانی وزارتش را می گذراند این روزها با موج تحسین فعالان بخش خصوصی و کارشناسان به خاطر عملکرد چهار ساله اش در وزارت اقتصاد روبروست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۳    
وکیل ملت: وزیر پیشنهادی ارتباطات با بیان اینکه به خطوط قرمز نظام پایبند هستم، گفت: کشور به شنود نیاز دارد، زیرا با موضوعات و مشکلات امنیتی روبه رو است، اما در دوران فعالیتم مسئولیت شنود را نداشتم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۴    
وکیل ملت: بازیکن پرسپولیس همچنان با مصدومیت دست و پنجه نرم میکند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۴    
وکیل ملت: علیرضا منصوریان به فدراسیون فوتبال پیشنهاد کرد: اگر ما سه بازیکن زیر 21 سال وارد ترکیب اصلی کنیم باید اجازه پیدا کنیم تا به همان تعداد بازیکن روی نیمکت بنشانیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۱    
وکیل ملت: پرسپولیس با وجود آنکه خوب بازی می کند و نتایج درخشانی به دست آورده اما با یک چالش بزرگ مواجه شده که می تواند برای این تیم دردسرساز شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۱۵    
وکیل ملت: اشتباه دستور زبانی محسن مسلمان در پست اینستاگرامی خود درباره ماجرای پاس ندادن به گادوین منشا باعث شده تا روزنامه استقلال جوان به آن واکنش نشان بدهد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۱۵    
وکیل ملت: تیم فوتبال استقلال در سه بازی اخیر خود تنها یک گل دریافت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۹    
وکیل ملت: مدت هاست ماجرای پاس ندادن به منشا تبدیل به یکی از حاشیه های پرسپولیس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۶    
وکیل ملت: محسن کریمی بازیکن محبوب استقلالی ها که نامش در نیم فصل اول از فهرست استقلال خط خورد، در مصاحبه ای ادعاهای عجیب و جالبی مطرح کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۶    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس به شکل جدی درگیر پرونده مطالبات مانوئل ژوزه است؛ پرونده پیچیده ای که بعد از 5سال به نقطه پایان رسیده و در مرحله اجرای حکم قطعی به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۳    
وکیل ملت: فصل گذشته وقتی محمدرضا اخباری در دقایق آغازین بازی با استقلال اشتباه کرد و دروازه اش باز شد، بین دو نیمه مهدی کیانی بازوبند کاپیتانی را روی دست او بست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۷    
وکیل ملت: داریوش شجاعیان در بازی برابر تراکتورسازی می توانست روی یک ضربه چکشی زیباترین گل هفته را بزند که این فرصت را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۴    
وکیل ملت: مجتبی جباری در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز باز هم به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین مسابقه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۴    
وکیل ملت: یعقوب کریمی در نیم فصل دوم گذشته بازی های کمی برای استقلال انجام داد و در بازی های دوستانه پیش فصل هم در بیشتر بازی ها نیمکت نشین بود اما او در بازی با تراکتورسازی بعد از حدود 8 ماه در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۱    
وکیل ملت: بازگشت پژمان منتظری، یک بار دیگر آرامش را به خط دفاع استقلال برگردانده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۱    
وکیل ملت: برد مقابل تراکتور، استقلال را از شرایط بحرانی بیرون آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۴۸    
وکیل ملت: خوردن فقط یک گل در 3 مسابقه که همان یک گل هم از روی نقطه پنالتی بوده، آمار استقلال را در خط دفاع خوب و حتی رویایی جلوه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۴۵    
وکیل ملت: جواد زرینچه کاپیتان سابق استقلال چند وقت پیش مصاحبه تندی علیه استقلالی ها انجام داد و مدعی شد که از بازی های پرسپولیس لذت می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۴۲    
وکیل ملت: تراکتورسازی می توانست در ورزشگاه آزادی حداقل به یک امتیاز دست پیدا کند، اما در بهترین موقعیت این تیم ضربه مهلک محمد ابراهیمی به تیر دروازه برخورد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۴۲    
وکیل ملت: جلال حسینی فصل جدید را با آسیب دیدگی شروع کرد و تا به حال در هیچ یک از مسابقات پرسپولیس نتوانسته به میدان برود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۳۹    
وکیل ملت: بعد از حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در ترکیب پانیونیوس یونان برای بازی مکابی از رژیم صهیونیستی، شایعات زیادی در مورد آینده این دو بازیکن بر سر زبان ها افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۵    
وکیل ملت: پسری پولداری که متهم است بعد از آشنایی تلگرامی با دختران جوان با همدستی یکی از دوستانش به آنها تعرض کرده بود، مدعی است که شاکیان با رضایت خودشان با او همراه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۲    
وکیل ملت: خطر جانی فردی که در مقابل شهرداری منطقه دو اقدام به خودسوزی کرده بود برطرف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۲    
وکیل ملت: پسری که مدعی است در دوران راهنمایی مورد آزار و اذیت هم خوابگاهی خود قرار گرفته است، نقشه انتقام جویانه ای کشید، او عامل آزار را در کارگاه گچبری اش به قتل رساند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۹    
وکیل ملت: جهان پیرترین فرزند خود را در 113 سالگی از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۶    
وکیل ملت: خودم هم نفهمیدم چگونه در دام شیطان اسیر شدم و با برقراری ارتباط تلفنی خارج از عرف با پسری که هم سن فرزندان خودم بود همه اعتبار و آبرویم را از دست دادم به طوری که دیگر هیچ جایگاهی در خانواده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۰    
وکیل ملت: اعضای خانواده آمریکایی با دیدن پای یک مرده در قبری که قصد داشتند پدر خانواده را به خاک بسپرند شوکه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۵۷    
وکیل ملت: صدای بلند دختر خانم که سنش بیشتر از 20 نبود ناگهان توجه مسافران مترو را جلب می کند البته هیچ فردی مستقیم به او نگاه نمی کند و نیازی هم نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۵۱    
وکیل ملت: همانطور که انتظار می رفت پرسپولیس برای پیروزی برابر نفت تهران کار سختی نداشت و به ویژه با ارایه یک بازی برتر در نیمه دوم، یک برد مقتدرانه به دست آورد. .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۳    
وکیل ملت: استقلالی ها در هفته سوم بالاخره طعم گل زده و برد را چشیدند تا سوژه اول رسانه ها شوند. برای همین هم جلد امروز به همین موضوع و حاشیه های این برد تاریخی آبی ها اختصاص دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: الهه حصاری با انتشار پستی صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: منوچهر هادی با انتشار پستی صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: نسرین مقانلو با انتشار پستی صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: مجموعه تلویزیونی خانه ما بامداد روز یکشنبه (22 مرداد ماه) روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۲۱    
وکیل ملت: علیرضا سوزن چی، بازیگر نقش محمود در سریال عاشقانه از هنرمندان پیشکسوت تئاتر مشهد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۱۸    
وکیل ملت: محمدرضا گلزار با انتشار پستی صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۱۸    
وکیل ملت: جشن تولد 60 سالگی مهرانه مهین ترابی، با حضور جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای دینی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۱۵    
وکیل ملت: مهدی طارمی با انتشار پستی صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۱۵    
وکیل ملت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عصر امروز در نشست با اعضای فراکسیون امید به تشریح برنامه های خود به منظور تصدی وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۶    
وکیل ملت: منافقین سرگذشتی خواندنی دارند، همچون پرده های یک فیلم جذاب می توان روز به روز زندگی آنان را به تصویر کشید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۵۷    
وکیل ملت: بالا گرفتن تنش و درگیری میان گروه های نژادپرست و مخالفان آن ها در ویرجینیا موجب اعلام وضعیت اضطراری و دخالت پلیس شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۸    
وکیل ملت: شهید محسن حججی درس هایی گرفته بود که جز مشق شهادت چیزی او را آرام نمی کرد، در مکتب حسین (ع) آموخته بود؛ پس به کجا بَرَد سری را که فدای اربابش نکرده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۳۹    
وکیل ملت: این بگیر و ببند هنری! دست آویز خوبی برای فیلمسازانی خاص شده که مخاطب را جذب کنند؛ مردمی که فکر می کنند فیلمساز شاخ غول شکسته اما با دیدن این آثار می فهمد که واقعا این ها را اگر تحریم و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۳۰    
وکیل ملت: پیروزی برای تیم های رقیب پرسپولیس کری خوانده و تیتر زده : برای دومی بجنگید تست دوپینگ از منشا این بازیکن را حسابی عصبی کرده و پیروزی نوشته از منشا در سه بازی سه بار تست دوپنگ گرفتند اما از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۲۷    
وکیل ملت: سرمربی تراکتورسازی در آخرین اظهاراتش کنایه هایی به برخی افراد زد که به نظر او باید شرمنده هواداران تبریزی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۲۷    
وکیل ملت: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: صحبت هایی اخیر در خصوص پاس ندادن به منشا صحت ندارد و بدون هیچ آمار و سندی مطرح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۲۴    
وکیل ملت: مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی اظهارنظر عجیبی درباره سرمربی و کاپیتان استقلال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۲۱    
وکیل ملت: قرارداد بازیکن عراقی تیم فوتبال سپاهان امروز با این تیم به صورت رسمی امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۱۸    
وکیل ملت: مدیران باشگاه پرسپولیس در حال تکمیل مبلغی هستند که قرار است برای پرداخت بدهی به دستیاران مانوئل ژوزه پرداخت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۱۸    
وکیل ملت: تصویری از شادی یک روحانی هوادار تیم تراکتورسازی تبریز را در ورزشگاه مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۱۵    
وکیل ملت: کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: در تیم پرسپولیس امکان ندارد کسی به بازیکنی پاس ندهد و بهتر است منتقدان بدانند که بازیکن در زمین بهترین تصمیم را می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۱۵    
وکیل ملت: شراره رخام روز جمعه همراه برخی دیگر از هنرمندان از جمله مرجانه گلچین، ماه چهره خلیلی، هادی کاظمی و نعیمه نظام دوست، مهمان یک مراسم خیریه در مشهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۱۲    
وکیل ملت: جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسا در مورد پست عجیب اینستاگرامی خود با مضمون "نیمار می ماند" صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۹    
وکیل ملت: هافبک تیم فوتبال استقلال می گوید که هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده است و در هفته های آینده می تواند نمایش بهتری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۶    
وکیل ملت: تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر هفدهم مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۳    
وکیل ملت: نوید محمدزاده شب گذشته با حضور در ورزشگاه آزادی دیدار استقلال و تراکتورسازی را از نزدیک تماشا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۳    
وکیل ملت: حسن بیت سعید در بازی شب گذشته استقلال مقابل تراکتورسازی یکی از بازیکنان پرتلاش این تیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۰    
وکیل ملت: بازگشت سید جلال حسینی به ترکیب پرسپولیس پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت می تواند هارمونی این تیم را بر هم بزند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۵    
وکیل ملت: جپاروف مصاحبه ای انجام داده و گفته تازه موتورم روشن شده و می توانم بیشتر از این برای استقلال موثر باشم. ووریا غفوری هم گفته می توانیم اختلاف مان را با پرسپولیس جبران کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۲    
وکیل ملت: مدافع اسبق و سرشناس پرسپولیس به ایران باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۲    
وکیل ملت: تیم الاهلی عربستان شب گذشته در مقابل الاتفاق این کشور با حساب 2 بر 1 شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۲    
وکیل ملت: داریوش شجاعیان پس از پیروزی تیمش مقابل تیم تراکتورسازی بیان کرد: از بعد پیروزی هواداران تیم استقلال متفاوتی را نسبت به سال های اخیر می بینند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۳۶    
وکیل ملت: وزیرپیشنهادی کشور در مجمع نمایندگان خراسان توضیحاتی درباره مباحث انتخاباتی و رای گیری داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۳۰    
وکیل ملت: کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه تمرینات سرخ پوشان تا بازی با سیاه جامگان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۲۷    
وکیل ملت: صحبت ها و کنایه های عجیب مهرداد میناوند در یکی از برنامه های تلویزیونی شکایت باشگاه استقلال را به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۰    
وکیل ملت: رهبری بزرگوار در گوشه ای از رهنمودهایشان فرمودند؛ امیرکبیر همه افتخارات و کارهای بزرگ شان را در مدت کمی بیش از سه سال صدارت اعظمی خود انجام دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۴۹    
وکیل ملت: شنیده ها حاکی از این است که مسعود شفیعی گزینه نهایی وزارت علوم برای معرفی به مجلس شده است .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۷    
وکیل ملت: تیم های فوتبال حاضر در لیگ هفدهم مهاجمان باکیفیتی در اختیار دارند و درصددند تا این بار آقای گلی لیگ برتر را از انحصار مهدی طارمی در بیاورند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۴    
وکیل ملت: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ضمن تشریح روند بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس گفت که با توجه به تصریح آیین نامه مجلس پنجشنبه نیز جلسه علنی خواهد داشت و انتظار می رود روند بررسی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۴    
وکیل ملت: هفتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مردادماه سال جاری همانند ماه های گذشته به ازاء هرنفر 455/000 ریال واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۴    
وکیل ملت: طبق اخبار رسیده یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس در یک سریال تلویزیونی ایفای نقش خواهد کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۰    
وکیل ملت: رضا طهماسبی در شماره جدید هفته نامه تجارت فردا در توصیف مسعود کرباسیان- وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی- نوشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۷    
وکیل ملت: سخنگوی فیفا با اشاره به بررسی محرومیت دو بازیکن ایرانی اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایران باید درباره این محرومیت توضیح دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۸    
وکیل ملت: وکیل مدافع دو نفر از متهمان پرونده مدیران کانال های تلگرامی از برگزاری نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده در تاریخ 22 مرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۹    
وکیل ملت: بعد از قطعی شدن گزینه نهایی شهرداری تهران، گام بعدی منتخبین دوره پنجم شورای شهر انتخاب رئیس شورا و هیئت رئیسه شورا است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۹    
وکیل ملت: AFC آمار پرسپولیس در لیگ قهرمانان امسال را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۶    
وکیل ملت: سرمربی کروات پرسپولیس طلب سنگینی از این باشگاه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۳    
وکیل ملت: توافقنامه برگزاری دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و روسیه از سوی فدراسیون فوتبال 2 کشور بسته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۳    
وکیل ملت: بعد از پایان دیدار پرسپولیس مقابل نفت تهران اتفاق عجیبی رخ داد.
  • ۱