دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۳:۲۳Sep 2017 25

یاران نیوز (yarannews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۶    
یاران نیوز: اندیشکده آمریکایی ضمن برشمردن چهار اهرم نفوذ منطقه ای ایران می نویسد جمهوری اسلامی جنگ ترکیبی را به کمال رسانده و در رقابت بر سر نفوذ در خاورمیانه یک سر و گردن از رقبایش بالاتر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۶    
یاران نیوز: یک عضو شورای شهر در اظهاراتی بی ادبانه در کنایه به متدیّنین اظهار کرد: جریانی فکری می خواهد محارمشان در اجتماع باشند، اما سایر زنان در خانه بمانند!
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۶    
یاران نیوز: معلم های باتجربه که در آستانه بازنشستگی هستند می گویند: خودت را برای آموزش و پرورش اذیت نکن. کسی قدر تو را نمی داند. کار نکن. فلان دستگاه انقدر حقوق می دهد، معلم اما حقوق ناچیزی می گیرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۴    
یاران نیوز: مافیای شبه روشنفکری سینما، در همین سینمای دوپینگی و مافنگی، چنان مستبد عمل می کند که هیچ کس حق نداشته باشد در دفاع از 17000 شهید ترور فیلم بسازد، چرا که با انگ فیلمساز حکومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
یاران نیوز: با فرا رسیدن ماه محرم رسانه ملی با تولید و پخش مجموعه های تلویزیونی هاتف ، عقیق ، پرواز در ارتفاع صفر و شکوه یک زندگی به استقبال این ماه خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
یاران نیوز: یمنی ها لقب حنجره طلایی انقلاب یمن را به شهید لطف محمد الحقوم داده بودند، کسی که صدایش وحدت بخش صفوف ملت یمن و حماسه آفرین جبهه های مبارزه با متجاوزان و اشغالگران علیه این کشور بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
یاران نیوز: عکس های کمتر دیده شده از حرمین مطهر امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و بین الحرمین منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
یاران نیوز: ماموران امنیتی پس از بررسی خودروی مظنون به بمب گذاری در نزدیکی منزل پدر شهید حججی در نجف آباد، عملیات خنثی سازی بمب کشف شده را با موفقیت به انجام رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
یاران نیوز: روزنامه شرق دومین قسمت از مصاحبه با علی جنتی را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴    
یاران نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی به گستاخی و وقاحت آمریکا در قضیه برجام اشاره کردند و فرمودند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴    
یاران نیوز: صبح امروز، رئیس جمهور برای حضور در هفتاد و دومین مجمع عمومی سازمان ملل، تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴    
یاران نیوز: دریاچه گهر زیباترین دریاچه کوهستانی ایران در 35 کیلومتری جنوب شرقی شهر دورود و در میان رشته کوه اشترانکوه در استان لرستان با ارتفاع 2350 متر از سطح دریا واقع شده و دارای دو بخش گهر کوچک و ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴    
یاران نیوز: مرحله توزیع محموله کمک های بشردوستانه سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران، در بین آوارگان روهینگیایی میانمار انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴    
یاران نیوز: خبرگزاری رسمی دولت کره شمالی امروز با انتشار جزئیات بیشتری از پرتاب اخیر موشکی خود اعلام کرد این کشور این موشک بالستیک میان برد جدید را به طور آزمایشی پرتاب کرده که از فراز ژاپن گذشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴    
یاران نیوز: عصر روز شنبه 25 شهریور ماه برج میلاد تهران میزبان هنرمندانی از کشور کره جنوبی بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴    
یاران نیوز: طی دو روز گذشته عکس های تکاندهنده از یک مادر جوان روهینگیایی در حالی که با جسد نوزاد 40 روزه غرق شده اش وداع می کند جهان را در شوک فروبرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۴    
یاران نیوز: روزی حسن روحانی گفت: حتی در رژیم شاه هم کسی جرأت و جسارت ساخت فیلم موهنی مثل مارمولک را نداشت. بعد هم با عصبانیت رو کرد به کمال تبریزی و گفت: فیلم باید توقیف و با شماها هم برخورد شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۴    
یاران نیوز: پس از انعقاد توافق خرید هواپیمای بوئینگ در ایران، رسانه های اصلاح طلب با ذوق زدگی، آن را برجسته کرده و از فرود تاریخی بوئینگ در ایران پس از 37 سال خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۴    
یاران نیوز: ماده 124 قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید می کند که به کارگیری نیروی انسانی در برخی از مشاغل که سازمان (سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) اعلام می دارد در سقف پستهای سازمانی مصوب و مجوزهای ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۴    
یاران نیوز: در حالی که قانون منع واردات خودروهای لوکس و بالای 2500 سی سی همچنان برقرار است، آگهی فروش جدیدترین مدل ها از این خودروها در برخی سایت ها به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۴    
یاران نیوز : مدیرعامل بانک سپه ضمن تبریک به زوج های جوان از آمادگی این بانک برای اجرای طرح ضربتی وام ازدواج بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۴    
یاران نیوز: رقابت سنگین است و نفس گیر؛ موتورسیکلت های سنگینی که رقابت بر سر واردات یا تولیدشان به موضوعی داغ تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۴    
94 میلیون یورو خسارت آتش سوزی پتروشیمی بوعلی پرداخت شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۸    
یاران: نایب رئیس اول مجلس نهم گفت: اگر مجموعه های آموزشی ما به طور خاص و همه دستگاه ها و نهادهای مسئول به طور عام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۰    
برخی بانکهای کشور با درک اهمیت و کاربرد اینفوگرافیک قدم دراین عرصه نهاده اند و آثاری نیز در این زمینه تولید کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۰    
بر اساس داده های جمع آوری شده در گزارش سراسری حقوق و دستمزد سال 95، میانگین حقوق دریافتی در سطوح غیرمدیریتی در سه استان بوشهر، هرمزگان و خوزستان از سایر شهرهای کشور بیشتر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۳۰    
یاران نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی سال 96 را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نام نهادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۲    
یاران نیوز: بانک پاسارگاد نقش 2کارمند حراست این بانک در سرقت اتومبیل پول رسان را تکذیب و اعلام کرد: 2 نفر یاد شده هیچگونه رابطه استخدامی با بانک پاسارگاد نداشته اند بلکه از مأمورین یک شرکت خدمات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۲    
یاران نیوز- بانک پاسارگاد در خصوص خودروی پول رسان سرقت شده در بزرگراه حقانی اعلام کرد: این خودرو در حال حمل پول های فرسوده جهت امحاء به بانک مرکزی بوده و اکنون سرنخ های خوبی از سارقان به دست آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۲    
یاران نیوز: به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه مجلس عزا در امامزاده یحیی (علیه السلام) تهران برگزار میگردد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۲    
یاران نیوز: مدیرعامل بانک سپه در دیدار با روسای اتحادیه ها و اصناف تهران اظهار داشت: بانک سپه آماده گسترش مراودات دوجانبه با اصناف برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۲    
یاران نیوز: بر اساس قرارداد منعقده میان این بانک و شرکت آهن و فولاد ارفع عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۲    
یاران نیوز: مدیرعامل گروه صنعتی بارز اعلام کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته و بر پایه سرمایه گذاری های جدید، ظرفیت تولید تایر در گروه صنعتی بارز تا سال 1400 به 150 هزار تن در سال می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: رسانه های جریان اصلاحات با سیاسی کردن فضای حادثه دلخراش پلاسکو سعی کردند ماهیگیری سیاسی خود را از این آب گلآلود با گلایه از شهرداری تهران انجام دهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: در ماده 96 قانون سال 1369 نکاتی در تعقیب و بازرسی متخلفان آمده است که به منظور اجرای صحیح این قانون اداره کل بازرسی وزارت کار و امور اجتماعی تشکیل می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: محمد باقر قالیباف، طی سخنانی در جلسه امروز عصر شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالات اعضای شورای اسلامی شهر تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: خبرنگاران متقاضی دریافت آرم طرح ترافیک سال 96 ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: در تهران می گویند 900 ساختمان بلندمرتبه است؛ در "شهر پردیس" بیش از 800 برج بالای 12 طبقه ساخته شده است؛ بدون درنظر گرفتن ایستگاه آتش نشانی و زیرساخت اطفاء حریق و بیمارستان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در پیامی به شهردار تهران گفت: تلاش ها و زحمات نتیجه بخش تمامی مدیران و نیروهای عمل کننده به خصوص نقش آفرینی جنابعالی در جریان حادثه پلاسکو که رضایتمندی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: به نظر می رسد که با سخنرانی روز پنجشنبه در مراسم صبحانه نیایش ملی در واشینگتن، ترامپ که ظاهرا هیچ پایبندی شخصی به مذهب ندارد، رسما کاربرد مسیحیت اوانجلیستی را در سیاست کلید زد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲    
یاران نیوز: بهترین راهکار برای حل مشکل عدم حضور بین 20 تا 30 درصد از نمایندگان مجلس در اکثریت جلسات خانه ملت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵    
یاران نیوز: مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه ایران در اطلاعیه ای با اشاره به اینکه ساختمان پلاسکو از دو بخش برج پلاسکو در 15 طبقه و پاساژ پلاسکو در پنج طبقه تشکیل شده بود، افزود: در اثر حادثه آتش سوزی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۵    
یاران نیوز: مدیرعامل بانک سپه از رشد چشمگیر شاخصهای بانک و دست آوردهای قابل توجه به دست آمده در دوران یک ساله اجرایی شدن برجام گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۵    
یاران نیوز: قهرمان صنعت دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران درحالی برگزار شد که تندیس ویژه قهرمان قهرمانان این دوره از جشنواره به همسر آتش نشان شهید رامین عباسی به نمایندگی از جامعه آتش نشانان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۵    
یاران نیوز: متفاوت ترین عکس های ریزش پلاسکو همراه با صحبت های نزدیک ترین عکاس به محل حادثه گویای این است که در پلاسکو چه گذشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵    
یاران نیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی: تاکنون نزدیک به 50 درصد از آواربراداری انجام شده است. ستون های سنگین که کار را سخت کرده بودند بریده و جابجا شده اند و کار سرعت بیشتری پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵    
یاران نیوز: فاجعه پلاسکو در شرایطی رخ داد که قانون مدت ها پیش برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی راهکارهای دقیقی را ارائه کرده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵    
یاران نیوز: یکی از کسبه با عصبانیت می گوید: ما در این پاساژ سالیانه 40تا 50 میلیون تومان مالیات و عوارض می دادیم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۵    
یاران نیوز: اطلاعات بدهی مشتریان اپراتورها با نرم افزار سه سوت در اختیار عموم قرار گرفت
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۵    
یاران نیوز: منزل آتش نشان شهید حادثه پلاسکو بهنام میرزاخانی
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۵    
یاران نیوز: جمعی از مردم و هنرمندان با حضور در محوطه ی تئاترشهر به یاد آتش نشان های حادثه ساختمان پلاسکو شمع روشن کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۵    
یاران نیوز: در هفتمین روز جشنواره سی ودوم موسیقی فجر، زانیار خسروی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی شهر تهران به صحنه رفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۵    
یاران نیوز: در سومین شب عملیات امداد و نجات حادثه ساختمان پلاسکو ، آوار برداری از محل ریزش ساختمان بصورت 24 ساعته توسط نیروهای امدادی در حال انجام است
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۰    
یاران نیوز: اصلاح طلبان می گویند: دولت روحانی، تنها مانده و مورد بی سابقه ترین ظلم ها قرار گرفته است!
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۰    
یاران نیوز: امروز بعد از 60 ساعت از بروز حادثه ریزش ساختمان پلاسکو، نخستین چک خسارت به اصناف بیمه شده پلاسکو به مبلغ 264 میلیون تومان صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۰    
یاران نیوز: پس از ریزش ساختمان پلاسکو در تهران و به شهادت رسیدن جمعی از نیروهای پرتلاش آتش نشانی، اقشار مختلف مردم با حضور در ایستگاه های آتش نشانی از زحمات این عزیزان قدردانی و برای نجات سایر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۰    
یاران نیوز: عملیات نجات در محل ساختمان فروریخته پلاسکو در تهران هنوز ادامه دارد و آتش نشانان همچنان برای مهار آتش و یافتن همکاران خود که زیر آوار مانده اند تلاش می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۰    
یاران نیوز: امداد رسانی و آواربرداری نیروهای امدادی در حادثه پلاسکو که از صبح روز پنجشنبه آغاز شده بود روز شنبه همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۰    
یاران نیوز: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دقایقی پس از پایان رژه های مرتبط با مراسم تحلیف، برای اولین برا به دفتر جدید خود در کاخ سفید وارد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۰    
یاران نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری صبح شنبه با حضور در محل حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکوی تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۰    
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۰    
یاران نیوز: جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست محسن رضایی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۵    
50 ساعت از آغاز آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و فرو ریختن این ساختمان و مدفون شدن حداقل 20 آتش نشان می گذرد و تلاش ها برای یافتن اجساد قربانیان و احیاناً افراد زنده ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
یاران نیوز: رئیس جمهوری که همه اقداماتش را با نام مبارزه علیه بوکوحرام توجیه می کرد، حالا آتش جنگنده های خود را بر سر اردوگاه آوارگان فرو می ریزد. در نیجریه چه خبر است؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
یاران نیوز: شاید مهم ترین و اساسی ترین تغییر و دگرگونی محتمل در سیاست خارجی آمریکا، تحت ریاست جمهوری ترامپ ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
یاران نیوز: مراسم تحلیف دونالد ترامپ بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
یاران نیوز: پنجشنبه 30 دی ماه 1395 تا ابد باید در ذهن این شهر و مردمانش باقی بماند. روزی که ساعت هفت صبح ناقوس مرگ بر فراز شهر به صدا درآمد تا باز شاهد فاجعه باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
یاران نیوز: آواربرداری در ویرانه های ساختمان پلاسکوی تهران که پنجشنبه فروریخت ادامه دارد. نیمه شب شنبه دستگاه های زنده یاب نشانه هایی از زنده بودن 4 نفر ارسال کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۵    
50 ساعت از آغاز آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و فرو ریختن این ساختمان و مدفون شدن حداقل 20 آتش نشان می گذرد و تلاش ها برای یافتن اجساد قربانیان و احیاناً افراد زنده ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۵    
یاران نیوز: روزنامه های : هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۰    
یاران نیوز: معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران آخرین وضعیت روند آواربرداری ساختمان پلاسکو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۵    
یاران نیوز: نخستین عکس منتشر شده از شهید آتش نشان بهنام میرزا خانی
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۵    
یاران نیوز: در تصویر زیر گریه های دختر یک آتش نشان در آغوش پدر قهرمانش را می بینید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۵    
یاران نیوز: بامداد امروز؛ حضور نماینده ویژه مقام معظم رهبری در محل حادثه پلاسکو، و دیدار با مدیر بحران حاضر در میدان.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۵    
یاران نیو: حجت الاسلام سید رضا تقوی به نمایندگی از مقام معظم رهبری صبح جمعه یکم بهمن با حضور در بیمارستان پارس از مجروحین حادثه ساختمان پلاسکو عیادت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۵    
یاران نیوز: بهنام میرزاخانی، آتش نشان فداکار حاضر در حادثه ساختمان پلاسکو صبح امروز در پی شدت سوختگی و جراحات زیاد در بیمارستان مطهری به شهادت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۵    
یاران نیوز: عملیات امداد و نجات حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو در ساعات نخستین بامداد جمعه همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۵    
یاران نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای با صدور حکمی آقای علی اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۵    
یاران نیوز: رئیس کمیته عمران شورای شهر که از روز گذشته در محل آوار پلاسکو مستقر است، در خصوص نحوه آوار برداری و دود برخاسته از ساختمان توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵    
یاران نیوز: سرپرست مرکز اورژانس کشور، از شهادت اولین آتش نشان مصدوم حادثه پلاسکو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵    
یاران نیوز: آمریکا که سال هاست در کشورهای مختلف انقلاب رنگی به راه می اندازد، اکنون خودش انتظار یک انقلاب رنگی را می کشد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
یاران نیوز: ساختمان پلاسکو که از صبح امروز(30 دی ماه) دچار آتش سوزی شده بود، همزمان با تلاش آتش نشانان برای خاموش کردن آتش، فرو ریخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
یاران نیوز: منابع خبری اعلام کردند در آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران شماری از آتش نشان فداکار جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
یاران نیوز: مردم در شهرهای مختلف از جمله مشهد با روشن کردن شمع نسبت به جانباختگان حادثه پلاسکو ادای احترام کردند و با بازماندگان آنها ابراز همدردی نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
یاران نیوز: در حالی که 24 ساعت از وقوع حادثه پلاسکو می گذرد، سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه شرایط امدادرسانی بسیار سخت و دشوار شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
یاران نیوز: در تجمع مقابل ایستگاه مرکزی آتش نشانی شهر تهران، مردم با روشن کردن شمع، ادای احترام به شهدای آتش نشانی، دعا برای نجات یافتن آتش نشانان زیر آوار ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
یاران نیوز: محسن رضایی در صفحه خود در اینستاگرام به حادثه پلاسکو واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۵    
یاران نیوز: ساختمان پلاسکو که از صبح امروز دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم گسترده آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۵    
یاران نیوز: ساختمان 15 طبقه ای پلاسکو در مرکز تهران در اثر آتش سوزی بزرگ، ریزش و به کلی نابود شد. دهها نفر از جمله آتش نشان ها در زیر آوار این ساختمان قرار گرفته اند و تاکنون آمار دقیقی از تعداد کشته ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۵    
یاران نیوز: حادثه ی دردناک آتش سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز شهر مایه اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۰    
یاران نیوز: اتحادیه اروپا خروج بانک صادرات ایران و بانک صادرات PLC لندن از فهرست تحریم ها را به صورت رسمی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۰    
یاران نیوز: دبیر اجرایی نخستین جشنواره فیلم و عکس تهران شهرتازه گفت: کارگاه آموزشی عکاسی و فیلم سازی مستند محیط زیست شهری برای ناشنوایان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۱    
یاران نیوز: صبح امروز در عملیات موفق پلیسی در شهر اراک قاتل فراری جنایت خونبار روز چهارشنبه دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۱    
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۱    
یاران نیوز: جراحان بیمارستان دانشگاه الازهر مصر، اشیاء عجیبی را از معده یک زن خارج کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۶    
یاران نیوز: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در ابتدا با امضاء 84 تن از نمایندگان همراه بود و این نمایندگان با قید 12 بند خواستار استیضاح عباس آخوندی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۶    
یاران نیوز: تاکنون بسیار اعلام شده است که به جز قتل های پاییز سال 77، حدود 80 قتل دیگر طی دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی روی داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۶    
یاران نیوز: مسئول باستان شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: سازه تازه کشف شده زیر مسجد و میدان امام (ره ) اصفهان شامل آبراهی از یک شبکه گسترده و پیچیده آبرسانی باقی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۶    
یاران نیوز: رهبر انقلاب: خیلی قبل از آن که خدمت جناب آقای مجتهدی برسم، مدرسه ی ایشان را پیش از انقلاب می شناختم....
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۶    
یاران نیوز: نخستین فروند ایرباس خریداری شده مدل ای.321(A321) عصر روز چهارشنبه با حضور مدیران عامل شرکت هما و ایرباس در شهر تولوز فرانسه تحویل ایران شد.
مشاهده نتایج بیشتر...