چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۷:۰۱Jan 2019 23
 

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 17 دی 1396 - yjc.ir

 
باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آبان 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آذر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 1 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 2 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 3 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 4 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 5 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 6 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 7 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 8 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 9 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 10 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 11 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 12 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 13 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 14 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 15 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 16 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 17 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 18 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 19 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 20 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 21 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 22 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 23 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 24 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 25 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 26 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 27 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 28 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۱    
پل ها عبور و مرور امن برای عابران پیاده و خودرو ها را بر فراز بستر های آبی، خیابان و جاده فراهم می کنند؛ اما امن ترین و محکم ترین پل ها هم می توانند اندکی ترسناک باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۱    
شهردار خرم آباد گفت: کاهش مشارکت مردم در پرداخت عوارض شهری، ارایه خدمات شهری در این شهر را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: 2 متخلف زیست محیطی صید غیر مجاز ماهی شهرستان پلدختر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۱    
مدیر امور آب شهرستان بروجرد گفت: تکمیل و بهره برداری از سد آبسرده بروجرد براساس زمان بندی مشخص شده درطول سه سال نیازمند سالانه یک هزارمیلیارد ریال اعتباراست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۱    
کیفیت نان در بیشتر نانوایی ها قابل قبول است و بیشترین تخلف نانوایی ها نیز در زمینه کم فروشی و کوچک گرفتن چانه نان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۳:۲۵    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه از صرفه جویی 7 میلیون مترمکعبی در مصرف آب با انسداد 217 حلقه چاه غیرمجاز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۳:۲۵    
شکستن مداوم قولنج می تواند اتصالات مفاصل را از حد طبیعی گشادتر کند و با افزایش شلی اتصالات مفصلی، سبب سائیدگی استخوان و آرتروز شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۱    
سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی "موساد" یگان ویژه ای به نام "ریمون" دارد که ماموریت آن انجام عملیات ترور در سراسر جهان است و بر اساس اطلاعات منابع معتبر بین المللی، تعداد اعضای آن تنها 40 نفر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۴۰    
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: یکی از درس هایی که قرآن کریم با عمل به آیات نورانی اش به ما می دهد، توصیه به سعی و تلاش در امور زندگی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۱    
فرماندار نیکشهر گفت: مردم با بصیرت نیکشهر کوچکترین فرصتی برای ایجاد اغتشاش به دشمنان نظام ندادند و کوچک ترین خسارتی به بیت المال وارد نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۰    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت:: تعامل، همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی دراستان می تواند به توسعه بخش کشاورزی کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۵    
بر اساس دستورالعمل جدید، از این پس، هیچ واحدصنعتی در استان مازندران، به دلیل بدهی و یا شکایت دستگاه های دولتی و خصوصی، پلمب نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۱    
تصاویر منتشر شده در فضای مجازی توسط کاربران افغان نشان می دهد که پرچم گروه تروریستی داعش بر خودروهای زرهی ارتش افغانستان برافراشته شده و این موضوع نگرانی بسیاری از شهروندان این کشور را برانگیخته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۱    
عطامحمد نور بارها تاکید کرده است تا زمانی که ارگ ریاست جمهوری این کشور با ما توافق نکند؛ به عنوان والی بلخ به فعالیت ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۱    
بانک اطلاعات واحد های تولیدی و صنعتی مازندران با هدف جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حال تهیه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۱    
مدیرعامل فولاد مبارکه از موفقیت این شرکت در نخستین دورۀ ارزیابی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) و کسب عنوان سرآمدی و تقدیرنامه پنج ستاره و راهیابی فولاد مبارکه به جایزۀ جهانی تعالی سازمانی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۰    
جمهوری اسلامی ایران با نسبت 0/07 نفر مهاجر به ازای هر هزار نفر جمعیت، در جمع 10 کشور دنیا با کمترین آمار مهاجرت به خارج قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۱    
تصویری از حضور مدافعان و پیشکسوتان پرسپولیس در مرکز اهدای خون منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۱    
معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان از در دست احداث بودن 35 پروژه درمانی خیرساز در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۱    
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بیرجند از کاشت آزمایشی چمن دایکوندرا در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۱    
عملیات عمرانی پیاده راه اکباتان تا یک ماه دیگر به پایان می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۶    
توجه ویژه به فعالیت های تربیتی و کار های فاخر فرهنگی مساجد فارس باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: عشایر به عنوان سرمایه ارزشمند نظارم اسلامی نقش مهمی در ایجاد همبستگی ملی در دوره های انقلاب و پس از آن انجام دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۱    
استاندار لرستان گفت: دستگاهای اجرایی لرستان سریع تر اعتبار طرح های خود را جذب کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۱    
رئیس اداره بیماری های غیرواگیر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای کاهش آسیب های ناشی از آلودگی هوا، راهکارهایی معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱    
سرپرست شبکه دامپزشکی هرسین از پلمب یک واحد مرغداری 14 هزار قطعه ای در این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۱    
استاندار چهارمحال و بختیاری، دستور تشکیل میز خدمت در دستگاه های اجرایی استان را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۱    
مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: یک میلیون نهال اکالیپتوس در شوش کاشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۵    
یک هزار و 459 حلقه چاه کشاورزی از سال گذشته تا به اکنون کنتور هوشمند برق دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی از گازرسانی به 653 واحد صنعتی جدید در استان در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری، از حضور گسترده و پرشور مردم استان در راهپیمایی شکوه وحدت قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۰    
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: نخستین مسابقه استانی نمایشنامه نویسی در تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۱    
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی همدان از کاهش 11 در صدی محصولات کشاورزی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۱    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در پیامی، از حضور حماسی مردم در راهپیمایی شکوه وحدت تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۵    
هر رابطه ی زناشویی گاهی چالش برانگیز می شود و ما از همسرمان گله هایی می شنویم اما اگر این ایراد گرفتن ها و بهانه جویی ها همیشگی شدند چه باید کرد؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۱    
رئیس کل دادگستری مازندران به درباره تعطیلی و توقیف کارگاه ها در استان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۱    
به مناسبت روز ملی خواجوی کرمانی همایش گرامیداشت خواجوی کرمانی در نمایشگاه بزرگ کتاب استان کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۱    
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از تخلفات برخی دستگاه های استان در حوزه استفاده از سهمیه تخصیصی به آنها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۰    
فیلم"999999999" کریم عظیمی که پیش از این جوایز بسیاری را در سطوح ملی و بین المللی کسب کرده بود از میان 900 اثر نامزد جایزه بزرگ چهارمین جشنواره اسنوتان نیویورک شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۰    
رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان سال راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۱    
حجت الاسلام علوی گفت:دشمن با آگاهی نسبت به مسائل و مشکلات کشور ازمدت ها قبل اوضاع را به دقت رصدکرده و درصدد دامن زدن به نارضایتی ها و تشدید آن ها بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۱    
استاندار قزوین گفت: مهمترین خواسته و دغدغه جامعه کارگری امنیت شغلی است چراکه این موضوع بر رفتار فرد در جامعه تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۱    
حجتی گفت: شرکت بازرگانی دولتی باید به منظور حمایت از کشاورزان و خروج بازار برنج از رکود، بخشی از ذخایر راهبردی برنج را از محل تولید داخلی تامین کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۱    
اختتامیه جشنواره برنامه های کوتاه ورزشی "پهلوانان نمی میرند" در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۱    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت : هم اکنون 91 درصد از زنان و 81 درصد از مردان استان خراسان شمالی کم تحرک هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۱    
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از تمدید مهلت کارت مرزنشینی تا پایان اسفندماه برای استفاده از مزایای تعاونی های مرزنشینان استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۱    
کلاس دانش افزایی یک روزه مربیان فوتبال با تدریس مرتضی محصص و فریدون معینی جمعه 22 دی ماه در ساری برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۱    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: دومین مرکز کنترل و پایش هوای استان در شهر اردبیل راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۱    
قاتلی که رئیس موسسه مالی آرمان را به قتل رسانده بود،صبح دیروز همراه دوستش در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به اتهام قتل پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۱    
تعداد حرف ها و سوتی های ترامپ آنقدر زیاد است که ما هم از آن عقب می افتیم، ولی اگر هر روز هم سوتی بدهد ما از آن استقبال می کنیم و سریع کار تبدیل آن به انیمیشن را انجام می دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۱    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: مردی که در فضای مجازی، اقدام به ارسال پیام های توهین آمیز و سپس تهدید افراد می نمود توسط پلیس فتا استان کرمان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۱    
استاندار اردبیل گفت: با توجه به مسافت بعضی شهرها از مراکز شهرستان ها با برنامه ریزی لازم و تفویض اختیار برخی کارهای ضروری، بروکراسی اداری در شهرهای دارای مسافت طولانی کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اسفراین30 معتاد متجاهر و خرده فروش دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۱    
استاندار خراسان رضوی گفت: 228 پروژه اقتصادی اعم از صنعتی، معدنی، کشاورزی و گردشگری در استان تکمیل شده و تا پایان امسال به مرور به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۱    
دنیای قاچاق مواد مخدر بسیار بی رحم و خشن به نظر می رسد اما زنان بسیاری بوده اند که توانسته اند این دنیای خشن را اداره کرده و نام خود را به عنوان خطرناک ترین ها در سراسر دنیا ثبت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۱    
نهمین جشنواره "نخستین واژه آب" در شهرستان بندرلنگه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۱    
یک اتوبوس دو طبقه در انگلستان به یک خانه دو طبقه تراس دار تبدیل شده و اکنون در کمپ پارسن منطقه دورست به گردشگران اجاره داده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۰    
بر اساس اعلام بانک مرکزی، قیمت لبنیات 1.4 درصد، میوه های تازه 2.4 درصد و گوشت مرغ 1.1 درصد درصد نسبت به هفته قبل از آن افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۰    
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دستی طی تیرماه سال آینده در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۰    
مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری از کشف و معدوم سازی 7 تن و 400 کیلوگرم پودر ماهی آلوده در شهر وردنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۱    
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرش دستباف آذربایجان شرقی گفت: 35 درصد فرش صادراتی ایران و بیش از 50 درصد مواد اولیه فرش های صادراتی کشور در این استان تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۱    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار گفت: بانک مرکزی 20 هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال فراگیر دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۱    
خشکسالی از یک سو و آلودگی رودخانه دریلا از سوی دیگر باعث کم آبی شدید و سخت شدن زندگی در مناطق عشایری گچساران شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۰    
هنرمند لرستانی برای ساخت مستند اشترانکوه تندیس جشنواره تلویزیونی مستند را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۰    
بیش از 300راس دام قاچاق ورودی از افغانستان به ایران در حوزه استحفاظی تایباد توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی از برنامه ریزی برای حضور فعال در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۵    
برای حمایت از تولیدات بومی و خانگی، علاوه بر آموزش تولید صنایع دستی و خانگی، محصولات تولیدشده عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۵    
فرمانده انتظامی همدان گفت: یک جوان 31 ساله همدانی به علت سقوط در چاه آب فوت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۱    
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: فوتبال طرفداران بسیاری در میان قشر های مختلف جامعه ورزشی دارد باید از این فرصت در جذب جوانان همراه با برنامه های معنوی و فرهنگی استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۱    
مردم چند شهر دیگر گلستان امروز در اعتراض به اغتشاش ، آشوب و ناامنی امروز راهپیمایی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۱    
کشتی گیر زنجانی در اردوی تیم ملی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۱    
اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت و نیمه استقامت کشور مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۱    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تایباد گفت: 6 بنای تاریخی این شهرستان نیازمند مرمت اضطراری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۱    
متخصص کلیه و مجاری ادراری با اشاره به علل وجود خون در ادرار گفت: وجود خون در ادرار با قرمزی ادرار کاملا متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نام نویسی در بیست و نهمین دوره جشنواره امتنان ویژه نخبگان جامعه کار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۰    
مدیر کل اداره دامپزشکی استان یزد با بیان این که هیچ کانون جدیدی از آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان شناسایی نشده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از بهره برداری چهار سایت آب شیرین کن در هرمزگان تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۰    
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شیروان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 313 جلد سند مالکیت شهری و روستایی در شهرستان شیروان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۰    
نوع جدیدی از سلاح ها که توسط ارتش روسیه در سال 2018 استفاده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۱    
محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در استفاده از نانوذرات برای تهیه سیستم های دارو رسانی هدفمند به موفقیت دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۱    
استاندار قزوین گفت: چالش کمبود پرستار در بیمارستان ها یکی از مهم ترین مشکلات نظام سلامت است که باید مرتفع شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۱    
مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت: هم اکنون طرح های متعدد ساخت، توسعه و تعمیر مدارس علمیه استان در دستور کار است که در برخی شهرستان ها این طرح ها با پیشرفت های فیزیکی مطلوبی در دست اجرا هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۱    
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک دستگاه خودروی کانتینری حامل کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۱    
نخستین پروانه نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی جنوب استان همدان در شهرستان نهاوند صادر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۱    
80 درصد خدمات سازمان تامین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد به صورت الکترونیکی ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بیش از 570 طرح اشتغال در ادارات استان یزد بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۰    
احیای بافت فرسوده گچساران نیازمند مشوق های بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۰    
لیگ برتر فوتسال استان با قدرتمندی تیم ها پیگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۰    
از مهمترین مظلومیت های نظام جمهوری اسلامی وارونه سازی خصایص و ویژگی های آن در جهان توسط رسانه ها و دستگاه های سخن پراکنی نظام سلطه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۶    
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: در صورت عاجز بودن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در زمینه نظارت بر بازار یاسوج این فرمانداری آمادگی انجام این مهم را دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۶    
سرشماری زمستانه زیستمندان منطقه حفاظت شده 60 هزار هکتاری قمصر و برزک کاشان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۱    
بر اثر وقوع یک فقره تصادف در آزادراه ساوه همدان راننده کامیون در میان شعله های آتش جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با اختصاص 133 میلیارد تومان تسهیلات زمینه ایجاد 8 هزار شغل در روستا های استان فراهم می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میوه با یک کیفیت در یاسوج با 3 یا 4نرخ متفاوت فروش می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۱    
شورای شهر همدان بلوار حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا میدان عاشورای این شهر را به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۱    
پلیس سارقان خودروی 206 را در مخفیگاهشان در رشت دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۱    
رئیس اداره ملی حفاظت از محیط زیست افغانستان اعلام کرد شهر کابل نهمین شهر آلوده آسیا است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۱    
فرمانده انتظامی بندرانزلی از کشف 80 کیلوگرم انواع موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۱    
مسئولان محلی ولایت بدخشان اعلام کردند که استخراج غیر قانونی معادن از سوی طالبان و افراد مسلح غیر مسئول در این ولایت، همچنان ادامه دارد.