دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۵:۴۷Aug 2018 20

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 1 بهمن 1396 - yjc.ir

باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آبان 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آذر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 1 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 2 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 3 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 4 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 5 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 6 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 7 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 8 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 9 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 10 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 11 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 12 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 13 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 14 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 15 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 16 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 17 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 18 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 19 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 20 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 21 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 22 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 23 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 24 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 25 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 26 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 27 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 28 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۷    
اهواز - مدارس شهرستان بهبهان برای روز دوشنبه با تصمیم فرمانداری در دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل پایگاه اینترنتی پارلمان انگلیس، کمپینی برای امضای طومار راه اندازی شده است که به موجب آن از ترزا مِی نخست وزیر انگلیس درخواست شده است تا دعوت از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۲:۴۷    
مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان استان گیلان یادمان شهید علی بابایی با معرفی نفرات برتر و قهرمانی رودسر در بخش تیمی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۲    
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه آثار مینیاتوری شروین شهبازی در محل گالری معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر آستارا گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۸    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت نام نویسی شرکت در نخستین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم این اداره کل تا 6 بهمن امسال تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۷    
بنا به اعلام انجمن دندان پزشکی آمریکا، از هر 8 نفر، تقریبا یک نفر دندان های حساس دارد. حساس شدن دندان ها ریشه در برخی علل از مسواک زدن نامناسب گرفته تا مصرف بیش از حد خوراکی های شیرین، دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۴    
سیناپرس: محققان دانشگاه هاروارد (آمریکا) در مطالعه اخیر خود، این موضوع را مورد بررسی قرار دادند که آیا توانایی تفکر خلاق یک فرد قابل توضیح است؟
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۱    
کرمانشاه- ورزشکار و مربی کرمانشاهی به اردوی تدارکاتی تیم ملی سه گانه دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۰    
استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت توجه به روستاها در برنامه های مرتبط با گردشگری، از دفتر امور روستایی و شوراها استانداری خواست برنامه ریزی لازم برای برگزاری "جشنواره های فرهنگ و اقتصاد روستا" و راه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۰    
مدیر کل شیلات استان گفت: اولین کارگاه آموزشی ملی پرورش زالوی طبی با حضور مدیران و کارشناسان ارشد کشور در گرگان برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: هنر تئاتر و نمایش در کشور یک قدمت دیرینه دارد و نباید برای تفنن به کار برده شود و این ظلم به هنر تئاتر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۸    
فرماندار اصفهان گفت: در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان طبق گزارش ارائه شده، در منطقه فریدون شهر مدارس کپری وجود دارد اما در شهرستان اصفهان هیچ مدرسه کپری وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲    
تروریسم سایبری تهدید واقعی است که در سطح دولتی به آن اذعان می شود. سال گذشته ما از طرف روسیه در اولین رزمایش های سایبری کشورهای جامعه مشترک المنافع - "سایبر ضد ترور - 2016" شرکت داشتیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: در دهه مبارک فجر امسال یک هزار و 75 واحد مسکونی روستایی مقاوم با اعتبار 170 میلیارد ریال در استان گلستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۹    
کرمانشاه- مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه بارشی به استان از اواسط هفته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۳    
مدیر آموزش وپرورش کبودرآهنگ از برگزاری 800 برنامه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: یادواره 84 شهید فرهنگی و دانش آموز از مهم ترین برنامه های این دهه به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۶    
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر جهانی فرش گفت: با توجه به این مسئله باید موزه ای درخورشأن شهر جهانی فرش در تبریز داشته باشیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۵    
محیط بانان کهگیلویه و بویراحمد 4 برابر استاندارد جهانی مسئولیت حفاظتی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۵    
استاندار هرمزگان گفت: آب مورد نیاز شهرک های صنعتی شماره یک و دو بندرعباس باید ظرف شش ماه آینده تامین شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۴    
فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: 235 طرح سرمایه گذاری در ردیف طرح های اشتغالزایی در شهرستان بیله سوار با 29 میلیارد و 937 میلیون تومان تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۸    
روانشناسی علم جالبی است که ما را از آن چه که در درون و مغز و ذهنمان می گذرد مطلع می سازد. با روانشناسی می توان بسیاری از سوالاتی که در مورد دیگران داریم را پاسخ دهیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۷    
مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از آغاز فعالیت خود 12 عنوان کتاب از خاطرات شهدای استان را چاپ کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۱    
قشم - ایرنا - فرماندار قشم گفت: مسئولان تمام دستگاه ها امکانات خود از قبیل نیروی انسانی و تجهیزات لازم را برای اجرای طرح ملی واکسیناسیون فلج اطفال در قشم در اختیار طرح قرار دهند تا این طرح همچون سال ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۰    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس از تهیه دو طرح دوفوریتی در حوزه تولید و اشتغال و ایجاد خط اعتباری برای تأمین منابع مالی طرح های وزارتخانه نفت و نیرو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۵    
موسسه جوانان آستان قدس رضوی جشن میلاد پرخیر و برکت حضرت زینب کبری(س) با حضور نوجوانان برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۰    
استاندار خوزستان گفت: در خوزستان به دلیل اینکه موزه کاملا زنده دفاع مقدس است شاید کوتاهی کردیم و باید زمان ویژه ای برای معرفی عزیزان دوران دفاع مقدس به نسل جدید و جامعه امروزی تلاش کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۲    
همدان - ایرنا - قهرمانان رقابت های کونگ فو استان همدان روز یکشنبه با برگزاری یک دوره مسابقه در همدان شناخته شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۸    
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری قاچاقچی مواد مخدر در پوشش خانوادگی خبر داد و گفت : بیش از 13 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از تولید بیش از 68 میلیون قطعه جوجه یکروزه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۲    
کارشناس سیاست خارجی گفت: تبلیغات غیرواقعی که نسبت به برجام شد ترامپ بیزنس مسلک را تشویق کرد تا به فکر توافق دیگری در کنار برجام بیفتد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۶    
بخش جراحی زنان و زایمان بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج با تجهیزات پزشکی کامل به بیماران خدمات تخصصی و فوق تخصصی لازم را ارائه می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۱    
امروزه تمام عینک های مرد نخستین ایران در طول 89 سال زندگی اش در موزه وی در معرض بازدید قرار دارد تا با مشاهده آن پندی جالب برای آنهایی باشد که برای درس نخواندن و مشقت های تحصیل انواع بهانه ها را پیش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۲    
شهردارآنلاین: شهردار تهران گفت: بودجه سال 97 شهرداری تهران 17 هزار و 500 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
مطالعات نشان می دهد این افسانه قدیمی که "زلزله های بزرگ در هنگام ماه کامل رخ می دهند"، هیچ گونه مبنای علمی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
در نشست اعضای کمیته بانوان و خانواده ستاد دهه فجر استان مرکزی ضمن هماهنگی برنامه های ایام دهه فجر مقرر شد؛ 306عنوان برنامه همزمان با این ایام توسط کمیته اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۲    
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی چناران گفت: یک سارق حرفه ای با 16 فقره سرقت محتویات خودرو دراین شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۴    
مسابقات لیگ باشگاهی بوچیا بانوان (جام فجر)، اول و دوم بهمن ماه در سالن شهدای پرواز 685 واقع در فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۷    
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان از احداث 6 زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۴    
آتش سوزی ساختمان میلاد(پزشکان) یاسوج مهار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۷    
معصومی گفت: علی رغم افزایش 7 درصدی دانشجو در استان همچنان 40 درصد ظرفیت دانشگاه پیام نور خالی می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۷    
مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از اجرای 4 پروژه شامل مجتمع های فرهنگی، ورزشی و درمانی در شهرستان چناران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۲    
شهردار قم گفت: استفاده از ابزارهای روز برای ترویج فرهنگ شهروندی ضروری است، هنرمندان با استفاده از این ابزار می توانند که نقش موثری را در زمینه ترویج فرهنگ شهروندی داشته باشد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۹    
تهران- ایرنا- تیم های صنایع فولاد اردکان، دانشگاه یزد و نماینده کردستان به ترتیب در مکان های اول تا سوم دور رفت لیگ دسته اول بدمینتون باشگاه های کشور قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۸    
جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: دشمنان اسلام در اغتشاشات اخیر با برنامه ریزی های خود درصدد ایجاد مشکلاتی در کشور بودند اما قدرت مردم را پیش بینی نکرده و نمی دانستند که اگر خشم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۶    
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت سه برابری مستمری مددجویان تحت حمایت این نهاد در دی ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۹    
وزیر انرژی عربستان سعودی از کشورهای تولیدکننده نفت جهان خواست تا همکاری خود را فراتر از 2018 ادامه دهند، اما گفت که این به معنای یک فرم جدید توافق است نه ادامه دادن توافق فعلی.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۹    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد جزئیات، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله نخست المپیاد علمی دانش آموزی سال تحصیلی 1397 - 1396 در این استان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف با اشاره به آغاز اجرای طرح مهر تندرستی از 3 بهمن ماه گفت: این طرح در راستای کمک به بیماران بی بضاعت وتامین دارو ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۸    
رییس تهیه و تدارکات شرکت برشنا گفته است که این شرکت امسال در بخش انرژی برق دو میلیارد دالر سرمایه گذاری می کند. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۷    
بزرگترین مجموعه تولیدی فراوری محصولات آبزیان استان فارس، در شهرک صنعتی بزرگ شیراز آماده بهره برداری است. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۵    
فرمانده نیروی انتظامی قوچان گفت: سه قاچاقچی که درصدد انتقال گسترده مواد مخدر صنعتی به قوچان بودند، دستگیر و بیش از سه کیلو گرم مواد مخدر صنعتی از آنها کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۳    
تهران- ایرنا- سید مهدی امینی معاون امر به معروف و نهی از منکر و حجت الاسلام توانایی مدیرکل بازرسی و نظارت ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور در بیمارستان خاتم الانبیا از صابر طالبیان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۲    
قم - استاندار قم با اشاره به کمبود منابع آبی در استان، خواستار توسعه باغات با برنامه ریزی دقیق شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۵    
گروه اجتماعی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری جشن میلاد سرچشمه ایستادگی حضرت زینب کبری(س) در بقاع متبرکه این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۲    
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: فیلم کوتاه داستانی سارا انارندارد محصول حوزه هنری کردستان و با موضوع شهدای حرم پس از مراحل تدوین، آماده نمایش شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۲    
مسئولان در شرکت هوایی آریانا، از آمادگی ها در راستای آغاز پروازهای مستقیم هرات – دهلی، در آینده نزدیک خبر می دهند. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۰    
فرمانده انتظامی چناران گفت: در پی دستگیری 2 نفر توزیع کننده مواد مخدر، بیش از نیم کیلو گرم تریاک از آنان در این شهرستان، کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۴    
برترین ها: هنگامی که باردار هستید باید از فعالیت هایی که احتمال سقوط، افتادن یا ضربه خوردن به شکم را دارند، پرهیز کنید ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری شبستان: آیین پهلوانی و سنت های زورخانه ای اثر خسرو آقا یاری ازمجموعه رخصت مرشد را انتشارات نیستان چاپ کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۹    
مدیر دارالقرآن الکریم هرمزگان از برگزاری آزمون ورودی تربیت داور قرآن کریم در بندرعباس خبر داد و گفت: در این آزمون 140 نفر در رشته های مختلف با هم رقابت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۸    
بجنورد- ایرنا- رئیس شبکه دامپزشکی بجنورد گفت: طرح مایه کوبی فراگیر دام سبک در سال جاری علیه بیماری مسری و خسارت بار تب برفکی از سی ام دی ماه آغاز شد و به مدت یک ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری شبستان: 43 مادر باردار و شیرده از سبد غذایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اعتبار 543 میلیون و 470 هزار ریال در 9 ماهه سال جاری بهره مند شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۳    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی گفت: طی 9 ماه امسال، 14 نفر در این استان به علت استنشاق گاز منواکسید کربن جان باختند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶    
کارت معاینه فنی برای خودرو های آلاینده در کهگیلویه و بویراحمد به منظور گرامیداشت هفته هوای پاک با تخفیف ویژه صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۵    
تفاهمنامه برپایی بخش تجلی اراده ملی توسط منطقه آزاد اروند با حضور ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۷    
مدیرکل فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به رشته های آموزشی جدید پیش بینی شده برای این مرکز، گفت: تعمیر تلفن همراه، اسانس گیری از گیاهان دارویی، تهیه انواع ترشی و مربای خانگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۷    
میگو جزو غذاهای دریایی و بسیار مغذی است که خیلی از افراد به دلیل طبخ نادرست، تمایلی به مصرف آن ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان با اشاره به کاهش شدید بارندگی ها در سطح کشور و استان، خطر کم آبی را بسیار جدی دانست و خواستار صرفه جویی بیشتر در مصرف آب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۸    
به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع دکتری می رساند صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران) در چارچوب سیاستهای راهبردی پژوهش و فناوری نظام ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۲    
جانشین مسئول دفتر آستان قدس رضوی در استان یزد، گفت: شهرستان مهریز پس از شهرستان های یزد و ابرکوه در رتبه سوم جذب خادم یاران رضوی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۹    
یاسوج- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 60 هزار حاشیه نشین در اطراف شهر یاسوج زندگی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۱    
معاون فرهنگی و ساماندهی امور جوانان ورزش و جوانان خراسان شمالی از افتتاح خانه جوان استان خراسان شمالی در دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۴    
کارگر ساختمانی در پی سقوط از ارتفاع در ساوه جان باخت. روابط عمومی اورژانس 115 ساوه اعلام کرد: عزیزی سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکیساوه با اعلام این خبر گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۷    
به گزارش نخست نیوز، امام پور - مهدیه سرگلزایی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، اظهار داشت: از اول تا هفتم بهمن ماه به عنوان هفته ملی مبارزه با سرطان نامگذاری شده است شعار امسال هفته سرطان هم اصلاح ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۱    
تمرین تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال زیر نظر کادر فنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۰    
گروه فرهنگی: مسئول بسیج هنرمندان استان همدان عنوان کرد: همزمان با ایام الله دهه فجر رونمایی از کتاب تحریر برگزیده جشنواره شعر انقلاب در سال 95 انجام خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۰    
مجله مشهور آلمانی به نقل از منابع محلی نوشت که سفیر آمریکا در افغانستان در اقدامی شک برانگیز درست پیش از حمله مهاجمان انتحاری به هتل بین المللی اینترکانتیننتال در کابل این مکان را ترک کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۹    
خبرگزاری شبستان: سرپرست صنعت، معدن وتجارت درمیان از تحقق 154 درصدی این اداره برای ایجاد اشتغال در شهرستان درمیان از ابتدای سال جاری تاکنون خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۷    
تیم ملی تکواندوی کشورمان برای حضور در سری پنجم و پایانی از نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم، عصر روز سه شنبه (3 بهمن ماه) ایران را به مقصد چین ترک می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۲    
لیمو یک میزبان خوب برای انواع مواد شیمیایی گیاهی است که به تنهایی 64 درصد از نیاز روزانه بدن به ویتامین C را برطرف می کند. این تنها یک فایده از خواص بی نظیر این میوه است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۳    
مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هوای شهرهای یاسوج و گچساران در وضعیت ناسالم قرار دارد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۲    
گروه فعالیت های قرآنی: رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد فارس از ثبت نام بیش از 10 هزار 700 نفر از مردم این استان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۹    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران یزد از برگزاری دومین همایش کشوری بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی به میزبانی این استان و دریافت آثار تا 30 بهمن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۹    
دهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوکانادایی از فردا 2 بهمن ماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۱    
بسیاری از بازیگرانی که در طول سال های مختلف برگزاری جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین شده اند، در جشنواره امسال حضور چشمگیری ندارند، بابک حمیدیان با 4 فیلم از پرکارهای امسال است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۸    
پیری زودرس، اکنه، جوش و التهابات پوستی می تواند از بدترین کابوس ها برای هر انسانی بشمار برود. فارغ از اینکه در بعضی مواقع، برخی بیماری ها موجب خراب شدن پوست می شوند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۸    
متخصص گوش حلق و بینی گفت: سینوس ها حفراتی پر از هوا هستند که اطراف حفره بینی و زیر و اطراف کره چشم قرار دارند و ظاهر صورت را شکل می دهند؛ چون سینوس پر از هواست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۶    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد از تولید سالانه 299 تن ماهی در این شهرستان خبر داد و گفت: تولید امسال ماهی در شهرستان دارای 5 درصد رشد بوده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۷    
آبله اصلی که در قدیم شایع بود ضایعات روی صورت را می گرفت . به طوری که ضایعات گود می شد و فرد را آبله رو می کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۵    
شهر سی سخت با ثبت کمینه دمای منفی 8 و 7 درجه سانتیگراد در 24 ساعت گذشته سردترین نقطه استان بود. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- جلسه باشگاه استقلال در مورد لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۳    
سه اصفهانی به اردوهای آماده سازی تیم های ملی وزنه برداری پایه کشور، دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۱    
دومین رمان یوسف علیخانی با عنوان خاما روانه بازار کتاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۲    
یک متخصص طب ایرانی گفت: مصرف زیاد ترشی، ماست و دوغ همراه غذا, مصرف زیاد خیار در فصول سرد سال, مصرف زیاد میوه و نوشیدن آب روی میوه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۵    
قزوین-ایرنا-مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 102 سرمایه گذار برای احداث واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۳    
به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان ، چایچی گفته بود: این رزمایش مشترک بین سازمان های امدادی و خدماتی شهرستان که می توانند در حوادث بزرگ حضور دارا باشند با هدف اکتساب آمادگی های ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۹    
در آلبوم عکس، منتخبی از زیباترین و جدیدترین عکس های وب سایت نشنال جئوگرافی که در فضای مجازی منتشر شده و بیشترین بازنشر را داشته است، خواهید دید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۳    
متخصص بیماری های غدد و داخلی بر تشخیص و اقدام برای درمان اختلالات هورمونی تیروئید در زمان مناسب تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۶:۲۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: 23 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار صرف هزینه بناهای تاریخی اولویت دار استان کرمانشاه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۶:۲۳    
استاندار هرمزگان از تحقق 57 درصدی تعهد دستگاه های اجرایی برای ایجاد اشتغال در هرمزگان خبر داد.