شنبه ۲۶ آبانساعت ۲۳:۰۸Nov 2018 17

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 6 بهمن 1396 - yjc.ir

باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آبان 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آذر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 1 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 2 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 3 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 4 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 5 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 6 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 7 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 8 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 9 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 10 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 11 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 12 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 13 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 14 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 15 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 16 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 17 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 18 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 19 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 20 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 21 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 22 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 23 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 24 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 25 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 26 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 27 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 28 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۳:۰۰    
برای پدر و مادر ها مساله ای نگران کننده تر از یک کودک همیشه سرما خورده و بازگشت مداوم آنفولانزا نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۰    
در دنیای کودکان مفاهوم مالکیت فرق می کند، او از نگاه خود به دنیا می نگرد و شما به عنوان والدین باید در آرامش و با توجه به ویژگی های فردی کودکتان رفتار صحیح را به او بیاموزید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۰    
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت : دستاوردهای انقلاب و نظام باید برای عموم مردم بازگو شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: استان اردبیل نیازمند 672 کیلومتر بزرگراه است که برای احداث این بزرگراه ها 2 هزار و 352 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۰    
سالانه 3 هزار و 800 نفر در گیلان به سرطان مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۰    
فیس بوک اعلام کرده است که حساب های کاربری روسی در این شبکه اجتماعی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، اقدام به تشکیل 129 جریان مخالف و رویداد ضد آمریکایی کرده بوده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۰    
رییس هیات بوکس گلستان از حضور 5 مشتزن استان در اردو های انتخابی تیم ملی جوانان و بزرگسالان کشور در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۰    
دبیر هیئت بوکس خراسان شمالی گفت : بوکسورهای خراسان شمالی به اردوی تیم ملی راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۰    
رییس دانشگاه آزاد واحد یاسوج گفت:صبح امروز دوره های آموزشی تحت عنوان شمیم معرفت در دانشگاه آزاد واحد یاسوج آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۷:۵۰    
در دور رفت مرحله پلی آف سوپر لیگ بسکتبال بانوان، ساسان کرمان با نتیجه 71 بر 62 از سد هیئت اصفهان گذشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۱:۰۰    
تبخال زدن مشکلی است که بسیاری از ما دچار آن می شویم در برخی افراد تبخال زدن به شکل مکرر رخ می دهد در این مقاله نظریات متخصص پوست را در مورد جلوگیری و درمان تبخال مطالعه می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۵    
آرامی از اختصاص 800 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای نوسازی ناوگان فرسوده و شناور های چوبی خبر داد و گفت: این امر با هدف توسعه لجستیک، گردشگری دریایی و مسافرت دریایی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۱    
معاون بهداشتی علوم پزشکی استان اردبیل گفت: به زودی 16 خانه بهداشت روستایی در استان اردبیل به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۰    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با بیرون کشیدن شخصیت هایی از دل تاریخ و به تصویر کشیدن جاذبه هایی از 31 استان، فرصتی را فراهم کرد تا مردم را به سفر های به نقاطی کمتر شناخته شده ترغیب کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۰    
300 هزار قطعه ماهی پرورشی قزل آلا به وزن 18 تن در یکی از مزارع شهرستان لردگان تلف شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۵    
با توجه به نزدیک شدن به پایان سال 96 و فرا رسیدن سال 97, شاید برایتان جالب باشد که بدانید سال 1397 سال چه حیوانی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۱    
یک دادگاه فدرال درکالیفرنیا به گربه ای که به دلیل قیافه اخمویش در شبکه های اجتماعی معروف شده 710 هزار دلار پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۱    
بخشی از قاچاق، عرضه، خرید و فروش مشروبات الکلی از طریق فضای مجازی صورت می گیرد و در حال حاضر تهدیدات ناشی از جرایم مرتبط با مشروبات الکلی در فضای واقعی و مجازی باید جدی تلقی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۰    
چهارمین دوره رقابت های سنگنوردی قهرمانی نونهالان و نوجوان کشور با شناخت نفرات برتر در دو رشته سرطناب و قرقره در سالن ورزشی امام علی (ع) شهر الوند به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۱    
سایت اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به بررسی سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی جام تختی در بندر ماهشهر و معرفی نفرات برتر این مسابقات پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۰    
مرد شیطان صفتی که اقدام به اذیت و آزار پسران نوجوان می کرد طی روز های گذشته توسط پلیس بازداشت شده و به اعمال شیطانی خود اعتراف کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۵    
اتحادیه اروپا اعلام کرد در هماهنگی با حکومت افغانستان تلاش می کند روند غیر قانونی استخراج معادن، به روند قانونی مبدل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۱    
تیم فوتسال شهرداری رشت با پیروزی بر نفت امیدیه همچنان به صعود امیدوار ماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۰    
نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و هدایای استان های کشور با 150 غرفه در شهر دوگنبدان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۰    
بخشی از محور سرچم-اردبیل در حوزه استحفاظی آذربایجان شرقی مسدود بوده و تا اطلاع ثانوی تردد اتوبوس در این مسیر ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۰    
دولت تورلیخانوف نماینده اتحادیه جهانی کشتی، روز جمعه از امکانات شهر اهواز محل برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در سال 2018 میلادی بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۰    
وزارت دفاع افغانستان اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر تجاوز جنسی در شفاخانه نظامی 400 بستر کابل را شایعه و بی اساس خواند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۰    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از برگزاری 14 همایش پیاده روی خانوادگی در سطح استان به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۵    
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: 92 پروژه بهداشتی و درمانی در نیشابور تا پایان امسال به بهره برداری می رسد
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۵    
رقیبان تیم هندبال شهید چمران لارستان در مسابقات قهرمانی غرب آسیا مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۱    
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: هموطنان از سفرهای غیرضروری در محورهای استان اردبیل خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۰    
مطالعات نشان می دهند افرادی که بیش از حد می خوابند یعنی بیش از 9 ساعت خواب شبانه دارند نسبت به سایر افراد، بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری هایی نظیر دیابت و عارضه چاقی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۰    
تیم شرکت صنایع غذایی سحر همدان عنوان سومی لیگ برتر تیراندازی بانوان کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۰    
معاون امور فرهنگی، هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گفت:امام خمینی (ره) رکن اصلی هویت تاریخی ایران معاصر است و از این منظر ضرورت دارد به ایشان پرداخته شود اما باید توجه کنیم که ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۰    
سه ماه پیش (اول آبان ماه) در مقاله ای با عنوان نقطه هدف اروپا از برجام ضمن تشریح اهداف اروپا در ایفای نقش حامی برجام.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۰    
رقابت های کشتی فرنگی روستائیان نوجوان کشور ظهر روز جمعه ششم بهمن ماه با قرار گرفتن تیم کردستان بر سکوی نخست در شهرستان دیواندره به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۰    
ینس ستولتنبرک ، دبیر کل ناتو اعلام کرد که 3 هزار آموزگار نظامی تازه نفس برای آموزش نیروهای امنیتی افغان به این کشور اعزام می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۰    
فصل مشترک اندیشه های کیسینجر و رفتارهای سیاست خارجی و امنیتی ترامپ در یک سال گذشته، یکجانبه گرایی با ماهیت صهیونیستی در تمام عرصه های جهانی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۰    
تیم همدان قهرمان مسابقات کاراته بسیجیان غرب کشور یادواره شهید خوش لفظ شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۵    
ریاست تربیت بدنی و ورزش افغانستان از اشرف غنی خواسته است که سالانه 480 هزار افغانی برای نگهداری از اسب فرمانده کشته شده داعش در افغانستان اختصاص داده شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۰    
مدیر سینما بهمن شاهین شهر گفت: هر بار که این سینما فیلم هایی با موضوعات اجتماعی اکران می کند، با استقبال پرشور شهروندان از همه گروه های سنی مواجه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۰    
عبدالحی گفت:نزاع،همچنان بیشترین میزان ورودی پرونده را به خود اختصاص داده و پس از آن بررسی صدمات حاصل از تصادف در رتبه دوم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۰    
رئیس هیات کوهنوردی گچساران گفت: یک جوان 30 ساله که در صخره های کوه دوگوشی در نزدیکی شهر باشت گرفتار شده بود، از مرگ حتمی نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۰    
بر اثر تصادف تریلی با پژو در جاده شوط – ماکو 4 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۰    
گروه موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه به ترکیه هشدار داد که اگر حملات خود را در شمال سوریه گسترش دهد، به آن پاسخ مناسب خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۰    
رزمایش گردان بیت المقدس بخش بندزرک میناب در ساحل این بخش برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۰    
همایش پیاده روی خانواده در بخش بندرزرک شهرستان میناب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۱    
صادقی درمراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی سال 1395گفت:دولت در استان قم تلاش می کند از ورزش همگانی حمایت کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۸:۳۰    
گروه پزشکی موسسه خیریه راه ایمان 850 روستایی در شهرستان سیریک را به صورت رایگان ویزیت کردند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۰    
دولت و مجلس با چه انگیزه و در پی کدام منظور و مقصود به کنوانسیون پالرمو که نه تنها با نص صریح قانون اساسی در تضاد آشکار است، بلکه امنیت و استقلال کشور را نیز به تاراج می گذارد، تن داده اند؟!.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۶:۰۰    
اگر از شما بپرسند بهترین ورزش برای کالری سوزی چیست، احتمالا می گویید دویدن، اما اگر قرار باشد هر روز بدوید، خسته کننده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۵:۰۰    
آب مروارید جزو شایع ترین اختلالات بینایی و یکی از 3 عامل اصلی نابینایی است. آب مروارید به معنی این است که عدسی چشم شفافیت خود را از دست بدهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۴:۰۰    
بالاترین سرعتی که می توان در جاده ها به آن دست پیدا کرد، افتخار راندن سریع ترین خودروهای دنیا، شهرت و آوازه ای جهانی،این ها تنها قسمتی از مواردی است که راننده های فرمول یک از آن ها بهره می برند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۳:۰۰    
وزن کم کردن، آب کردن کیلوهای اضافی چربی و به تعادل اندامی رسیدن همیشه مترادف کم خوردن نیست؛ گاهی کافیست درست بخورید و دستی به سر و روی سبک زندگی تان بکشید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۲:۴۰    
این کوفته یه غذای قدیمی آذربایجانه که با مواد کوفته تبریزی درست میشه، اما بدون گوشت و برای انسجامش از تخم مرغ استفاده میشه و به همین دلیل اسمش کوفته تخم مرغه.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۰:۴۰    
تخفیف هفتاد درصدی نوتلا در یک فروشگاه زنجیره ای فرانسه به آشوب و دعوا و در برخی موارد مداخله پلیس انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۵    
اظهارات رئیس جمهور آمریکا علیه رسانه ها در نشست روز جمعه داووس با هو و هیس! حضار همراه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۱    
ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در توییتی به دلیل کاهش ریسک اعتباری کشور در آخرین ارزیابی بین المللی OECD ابراز خرسندی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه سلامت در خصوص پرداخت بخشی از مطالبات داروخانه ها مراکز درمانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۰    
سخنگوی اورژانس کشور از حادثه ریزش کوه در جاده چالوس و گرفتاری مسافران در سرمای شدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۰    
سه واحد آموزشی استاندارد به همت خیران در روستا های شهرستان مرزی هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۰    
یکی از نمایندگان پارلمان عراق درباره طرح ها و توطئه های آمریکا در عراق هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۰    
نماینده آمریکا در سازمان ملل، گمانه زنی های مطرح شده درباره روابط نامشروع با رئیس جمهور این کشور را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۴۱    
یک سرباز عراقی هنگام خنثی سازی یک خودروی بمب گذاری شده در شمال استان بابل به شهادت رسید و یک افسر زخمی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۴۱    
مهاجم مورد نظر شفر و مدیران استقلال برای حضور در خط حمله مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۴۱    
رقابت نمایندگان فارس در لیگ دسته 2 فوتسال برنده نداشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۰    
اخبار پربازدید باشگاه خبرنگاران جوان فارس در روز جمعه 6 بهمن ماه 1396 را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۰    
مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: 24 فروردین با مهدی طارمی قرارداد امضا کردیم و مقرر شد پس از بازگشت او از ترکیه قرارداد نهایی امضا شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۰    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تعصبات مذهبی و برتر بینی های قومی دو عامل ضد توسعه استان محسوب می شوند که روحانیون نقش موثری در حذف این نوع فرهنگ ها دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۵    
اداره مدیریت راه های مازندران ریزش سنگ در محور کندوان را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۵    
در این همایش سامانه بانک اطلاعات توانمندی های خیران جهت بهره برداری از ظرفیت آنها برای انجام امور خیریه و نیکوکاری راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۵    
رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد تحولات اخیر در ونزوئلا تغییر غیر قابل قبول به خودکامگی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سراوان گفت: مجهزترین مرغداری تمام اتوماتیک سیستان و بلوچستان دهه فجر در شهرستان سراوان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۱    
رسانه های هلندی از وقوع یک تیراندازی در شهر آمستردام خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۱    
رئیس پلیس راه استان مازندران از بازگشایی محور کندوان در چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۰    
دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: کی روش تمام وقت در خدمت تیم ملی است، اما با این وجود ما نمی توانیم همه مسائل فردی و شخصی را از او سلب کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۰    
یک لرستانی به عنوان معاون صداوسیمای استان فارس منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۰    
دیدار های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی امروز برگزار شد که تیم خیبر به اولین تساوی خود در این رقابت ها دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۰    
حضور 6 ورزشکار یزدی در ترکیب تیم ملی جهت حضور در رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی آسیای مالزی و میانمار قطعی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
جاده هراز در واپسین ساعات اولین جمعه بهمن ماه قربانی گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
جهادی که ادامه دارد و جهادگرانی که امروز پل ارتباطی خیرین و اقشار کم برخوردار جامعه اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
مواضع ارتش عربستان سعودی در جیزان با موشک زلزال 2 هدف قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
مهاجم گلزن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه بازیکنان تلاش کردند تا 2 گل برابر پیکان به ثمر رساندم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هر کسی برخلاف اسلام و منافع ملی سخن بگویند یقیناً خیانتکار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
مسابقات فوتسال نوجوانان روستاهای بخش مرکزی مهاباد جام فجر با انجام چهاردیدار آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
فرمانده انتظامی پل دختر از کشف احشام سرقتی در شهرستان پلدختر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۰    
کردهای مقیم آلمان قرار است فردا در شهر کلن بر ضد عملیات نظامی ترکیه در سوریه تظاهرات کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۰    
نیروهای کرد ی.پ.گ، یک تانک ارتش ترکیه را در ریف شمالی حلب منهدم کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۰    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال از راه اندازی میکسدزون جدید برای ورزشگاه شهدای قدس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۰    
بازیکنان ذخیره پرسپولیس در یک بازی تدارکاتی فردا به مصاف تیم پاراگ در ورزشگاه شهید کاظمی می روند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۰    
امام جمعه شهرستان ازنا گفت: از مسئولان درخواست داریم سهم استان و شهرستان را از 72 میلیارد بودجه مشخص کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۱    
امام جمعه شهرستان سلسله گفت: دشمنان انقلاب 40 سال است که با انواع ترفندها سعی در ناامید کردن مردم دارند و می کوشند تا مقبولیت و مشروعیت انقلاب را تضعیف کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۱    
سران احزاب موسوم به ائتلاف بزرگ بر تشکیل هر چه زودتر دولت آلمان اطمینان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۱    
یک مقام مسئول بلند پایه اروپایی از طرح جدید پاریس برای سازش بین اعراب و رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۰    
مهمان این هفته برنامه دست خط سید مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم بود. به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۰    
دبیرخانه فرهنگ شهروندی برای افزایش آگاهی مردم با حقوق و فرهنگ شهروندی در شیراز آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۵    
در چارچوب هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر ،امشب تیم القطر میزبان العربی بود که این رویارویی با تساوی یک بر یک پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۵    
نخست وزیر انگلیس گفت لندن کنترل سیاست تجاری خود را پس از خارج شدن از اتحادیه اروپا دوباره به دست خواهد آورد.