جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۰:۴۱Dec 2018 14

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 11 فروردین 1397 - yjc.ir

باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 1 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 2 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 3 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 4 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 5 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 6 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 7 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 8 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 9 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 10 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 11 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 12 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 13 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 14 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 15 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 16 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 17 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 18 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 19 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 20 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 21 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 22 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 23 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 24 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 25 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 26 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 27 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 28 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۲    
شهردار سنندج گفت: با توجه به فرا رسیدن روز طبیعت و ضرورت حفاظت از محیط زیست شهرداری این شهر اقدام به توزیع 10 هزار کیسه زباله کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۷    
هشتگ در دنیای امروز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به چیزی بالاتر از یک کلیدواژه تبدیل شده و توانسته است موتور جستجوی گوگل را نیز به چالش بکشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۸    
عملیات اجرایی ساخت21 طرح عمرانی و آبادانی توسط جهادگران نوروز در مناطق کمتر برخوردار شهرستان سردشت آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۱    
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۰:۱۸    
دو مازندرانی از فردا در چهاردهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر زیر 17 سال، شرکت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۸    
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: تاکنون 128 هزارو 563 مسافر نوروزی در ستاد های اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان کرمان پذیرش و اسکان داده شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۹:۳۸    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گفت: طبیعت متعلق به همه ماست از آن مراقبت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۳:۱۸    
رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی برای پیشگیری از هرگونه ترافیک و ازدحام در خروجی شهر ها به ویژه مشهدالرضا (ع) از زائرین و مسافرین محترم تقاضا کرد قبل از حرکت بهترین مسیر را با استفاده از برنامه های ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۲:۲۱    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کردستان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت در شبکه های اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۱:۱۸    
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با توجه به شگرد جدید مجرمان در سوء استفاده از گوشی هوشمند کاربران به شهروندان هشدار داد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۲    
رییس سازمان مدیریت پسماند از نصب 160 مخزن ویژه جمع آوری سبزه و زباله در ورودی ها و خروجی های شهر شیراز و محل های تفریحی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۲۲:۱۸    
دبیر ستاد اسکان آموزش و پروش فارس از اسکان بیش از 571 هزار نفر در مدارس استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۷:۱۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت:لباس نماد هویت ملی یک جامعه است و باید برای حفظ پوشش های محلی به این مساله توجه کافی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۸    
اگر تصمیم گرفته اید در سال جدید تغییرات کوچکی در کارها و برنامه های روزانه تان ایجاد کنید و در آن ها با شکست مواجه نشوید نکاتی که در این مطلب اشاره شده است را به کار ببرید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۸    
دومین جشنواره منطقه ای هه لپه رکی بانه با معرفی بهترین ها در بانه به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۸    
مشهورترین غذای تبریزی، کوفته ی این شهر است که طعم بسیار لذیذی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۷    
جهان پر است از فرقه های مذهبی و غیرمذهبی مبهم که باورها و مراسم عجیب و غریبشان بیشتر به آیین پرستش موجودات فضایی شبیه است و حتی در مواردی، قتل و کشتار در این مراسم نیز امری پذیرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۸    
تیم ملی فوتسال با گلزنی بانوی قزوینی، چین را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۸    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 28 پایگاه فوق العاده امداد و نجات استان با حضور 196 نفر امداد گر در روز طبیعت امداد رسانی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۷    
رضا افتخاری در آستانه دیدار استقلال و الریان پیامی برای هواداران منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۷    
در این مطلب با پاسخ دادن به چند سوال و پشت سر گذاشتن یک تست روانشانسی به درک بهتری از شخصیت خودتان خواهید رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن از معتکف شدن 861 نفر در 16 مسجد شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۸    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوکان گفت: تعداد گردشگران ورودی به این شهرستان در نوروز سال جاری به 102 هزار و 530 رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۸    
2 سارق خودرو در بندرانزلی در کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۷    
نوروزی، گفت: 14 هزار راهدار برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی در جاده های سراسر کشور مستقر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۲    
دو بازیکن ملی پوش ایرانی در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر روسیه نمره متوسط دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۷    
نمایندگان مجلس افغانستان حمله رژیم اسرائیل به مردم غزه را بشدت محکوم و اعلام کردند که رژیم صهیونیستی مردم فلسطین را به جرم مسلمان بودن قتل عام می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۷    
مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حمله وحشیانه اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه، خواستار مقاومت واتحاد امت اسلامی در برابر توطئه های استکبار و صهیونیست جهانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۷    
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، بر ثبت ملی آبگوشت سنتی این شهرستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۷    
دفتر مطبوعاتی نیروهای لشکر 209 شاهین در شمال افغانستان اعلام کرد که مصطفی یکی از فرماندهان تروریست های چینی در ولایت بدخشان این کشور کشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۷    
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس با بیان اینکه از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون تعداد 92 هزار و 591 نفر در این منطقه اسکان یافته است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۸    
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، از شرکت بیش از 10 هزار نفر در مراسم اعتکاف درآذربایجان شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۸    
مدیر اردویی بسیج دانشجویی استان یزد از اعزام 350 دانشجوی یزدی به مشهد مقدس در ایام نوروزخبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۲۲    
طبیعت بکر و جذاب شهرستان سراب در کنار همه زیبایی های خود دارای چشمه های آب گرم و معدنی زیبا و شفابخشی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۸    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی یزد از رشد چند برابری جان باختگان در حوادث رانندگی تعطیلات نوروزی یزد نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۸    
اگر روی کباب پز یا سینی فر چند برش لیمو بذارید و روی لیموها ماهی را بذارید طعم لذیذی می گیرد و بوی خوش لیمو به خوردش می رود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۸    
معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت:در طول سفر های نوروزی امسال 9 نفر در محور های لرستان کشته شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد کاهش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۸    
مدیر روابط عمومی فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: تصادف دو پراید در جاده تیران به داران 9 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۷    
روایتی از زندگی دانشجویان نفتکش سانچی که چندی پیش در دل اقیانوس آرام، به خواب ابدی رفتند را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۷    
مجمع نمایندگان گیلان به مناسبت 12 فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۸    
به مناسبت فرا رسیدن سال روز رحلت حضرت زینب کبری (س) برنامه های ویژه ای با حضور خیل عظیم زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در حرم مطهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۸    
استاندار گلستان روز جمهوری اسلامی را آغازی در مسیر رهایی ایران از ظلم و جور ستمشاهی و سازندگی کشور با بهره گیری از توان داخلی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۸    
فرمانده انتظامی لنگرود از واژگونی 2 دستگاه خودرو سواری سمند و دنا در این شهرستان و مجروح شدن 4 نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۸    
استاندار خراسان شمالی گفت: دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور اعلام نتایج حماسه پرشکوه رفراندوم ملت بزرگ ایران برای تاسیس نظ حکومتی با عنوان " جمهوری اسلامی "است
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۷    
سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن 12 فروردین عید تثبیت حاکمیت اسلام و سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق عینی مردم سالاری دینی بیانیه ای صادر کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۲    
درمسابقه کلاه بوقی 14 نفر در قالب دو تیم در شهرستان بافق باهم به رقابت پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: برای معرفی فرهنگ و تمدن خراسان رضوی اشیاء و اسناد شاخص تاریخی از دوره های مختلف قبل و بعد ازاسلام در درهفته فرهنگی خراسان رضوی در گرجستان به ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۸    
تردد انواع خودروهای سنگین کامیون و تریلر به جز خودروهای حامل مواد فاسدشدنی و سوختی از صبح شنبه 11 فروردین تا پایان تعطیلات نوروزی در سطح جاده های برون شهری استان ممنوع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۸    
برخی بیماری اگر به بدن زنان رخنه کنند درد بیشتری برای آن ها نسبت به مردان ایجاد می کنند که در این مطلب با شرح جزئیات به این موضوع پرداخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۳    
در این بسته خبری می توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را در تاریخ دوازدهم فروردین ماه سال 97 مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۰۸    
رییس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی اقدام جنایتکارانه رژیم نامشروع صهیونیستی علیه راهپیمایی ملت فلسطین را قویا محکوم کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت : معتکفین در 118 مسجد شهری و روستای استان معتکف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۳۷    
پایگاه اینترنتی لوبلاگ در گزارشی به بررسی این موضوع پرداخت که چرا دونالد ترامپ به اظهارات محمد بن سلمان درباره ساخت بمب هسته ای واکنش نشان نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۷:۳۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: شهروندان باید در روز انس با طبیعت به توصیه های زیست محیطی توجه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۷:۱۸    
بندرصیادی و گردشگری بریس در نوار ساحلی چابهار با غروبی زیبا، ساحلی دلنشین مکانی برای تماشای همزمان دریا، ساحل ماسه ای و کوه های مریخی یا مینیاتوری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۷:۱۷    
ایلان ماسک، مدیر و بنیانگذار شرکت های اسپیس ایکس و تسلا، قصد دارد ایمپلنت های ساخت کمپانی Neuralink را که قابلیت خواندن مغز دیگران را دارند، روی حیوانات آزمایش کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۶:۱۷    
طی چند دهه گذشته جمعیت آمریکا رشدی 35 درصدی داشته اما واردات سلاح به این کشور 632 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۴:۴۷    
نیروهای مخالف دولت آذربایجان در پایتخت این کشور دست به تظاهرات زدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۴:۱۷    
یک نماینده پارلمان عراق از تلاش های مداوم این کشور و چند کشور عربی برای بازگردان عضویت سوریه به اتحادیه عرب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۳:۳۷    
نیروهای یمنی موفق شدند تلفات سنگینی را به مزدوران آل سعود وارد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۲:۴۷    
قطر با صدور بیانیه ای، وحشی گری رژیم صهیونیستی در مقابله با تظاهرات کنندگان فلسطینی را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۱:۴۷    
نیروهای ارتش سوریه در شهر تل رفعت مستقر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۰:۳۷    
از شهرک های اشغالی ببیلا، یلدا و بیت سحم در جنوب شهر دمشق خبرها حاکیست، بزرگان این مناطق به همراه سرکرده های تروریست ها با افسران روسیه جلسات برای رسیدن به مصالحه برگزار کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۷    
تیم های بایرن مونیخ و دورتموند در هفته بیست و هشتم بوندس لیگا به مصاف هم رفتند که باوارایی ها با شش گل حریف را در هم کوبیدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۷    
در ادامه رقابت های هقته سی ام لالیگا، رئال مادرید در خانه لاس پالماس به میدان رفت و با سه گل به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۷    
ورزش کردن پیش از امتحان باعث می شود تا بخش هایی از مغز که به تمرکز و حل مسائل کمک می کند، آماده شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۷    
ساکنان شهر منبج با برگزاری تظاهرات ضمن مخالفت با ورود نیرو های ترکیه ای، خروج نظامیان آمریکایی از منبج و استقرار نیرو های ارتش سوریه را در این شهر خواستار شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۷    
سرعت زیاد خودروی مگان و چرخش ناگهانی این خودرو منجر به حادثه شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۷    
از هفته سی ودوم لیگ جزیره، اورتون در گودیسون پارک پذیرای منچسترسیتی بود که شاگردان گواردیولا با نتیجه سه بر یک پیروز شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۵    
محدودیت تردد محور کرج-چالوس در ساعت 22:35 امشب به علت شرایط عادی ترافیکی لغو و تردد به صورت دوطرفه شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۸    
معاون اول رییس جمهور ،گفت : معنای حمایت از تولید داخل این است که باید به توانمندی کشور در اجرای طرح های بزرگ صنعتی توجه شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۸    
معاون عمرانی استانداری بوشهر گفت: توسعه سطح و امکانات گردشگری با اولویت درآمد زایی براساس ظرفیت ها و پتانسیل های موجود از برنامه های این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۸    
در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ یونان دو تیم المپیاکوس و لوادیاکوس به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۸    
طبق برنامه قرار است برای نخستین بار چهار دختر وزنه بردار راهی مسابقات نوجوانان آسیا در ازبکستان شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۷    
سرپرست اورژانس در نامه ای به رئیس رسانه ملی از تلاش صدا و سیما به ویژه خبرگزاری صداوسیما، شبکه خبر، باشگاه خبرنگاران، شبکه های 1، 3 و سلامت برای پوشش اخبار سلامت نوروزی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۷    
هافبک تیم سپاهان اصفهان گفت: تیم سپاهان اعتماد به نفس کافی را ندارد و شرایط سختی داریم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۷    
مهمترین اخبار سازمان بهزیستی کشور در بهمن ماه سال 96 را در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۷    
معاون وزیر فرهنگ روسیه اعلام کرد قصد ندارد به همکاری فرهنگی این کشور با انگلیس پایان دهد و امیدوار است تنش های اخیر در روابط سیاسی مسکو و لندن، بر آن تأثیری نگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۷    
رئیس جمهور ترکیه حمله نظامیان صهیونیست را به تظاهرکنندگان فلسطینی که به شهادت 17 فلسطینی منجر شد، به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۲۲    
آموزش و پرورش در بهمن ماه با موضوعاتی همچون حذف آزمون وروردی برای دوره ابتدایی و حواشی آن همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۲۲    
قهرمانی با اشاره به سودجویی های مراکز غیر قانونی در تجویز و توزیع سمعک گفت: نگرش غلط کالایی به سمعک و استفاده ابزاری از حقوق مصرف کننده نهایی در مراکز تصمیم گیری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۸    
ایهود اولمرت اعلام کرد نخست وزیر رژیم صهیونیستی به سبب تحقیقات متعدد جنایی درباره وی باید استعفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۸    
بیات از مصوبه کمیسیون معاملات واحد علوم و تحقیقات برای خرید مایحتاج مورد نیاز این واحد دانشگاهی از میان نشان های تجاری ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۸    
فرمانده انتظامی استان کرمان در پیامی 12 فروردین"روز جمهوری اسلامی ایران" را به تمامی مردم شریف و انقلابی استان کرمان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۷    
کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: عربستان برای برقراری امنیتش در مقابله احتمالی یمن، تامین امنیت کشورش را به اسرائیل سپرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۸    
به مناسبت سال جدید گپ و گفتی را با سیامند رحمان قویترین وزنه بردار معلول جهان ترتیب دادیم که در زیر می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۸    
تیم فوتبال مارسی، امشب در دیدار هفته سی ویکم لوشامپیونه میهمان تیم دیژون بود که در نهایت موفق شد با نتیجه 3 بر یک پیروز شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۸    
همزمان با ولادت امام علی(ع) 650 نفر در شهربابک نوروز خود را به ایام البیض گره زدند و طی سه روز به دور از تعلقات دنیوی با خدای خود خلوت کرده و قلب های خود را جلا می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۷    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از نظامیان صهیونیست به سبب کشتار بیرحمانه تظاهرکنندگان فلسطینی در نوار غزه، تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۷    
سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال الفجیره امارات از حضور در مراسم ازدواج دخترش خودداری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۷    
در هفته سی ام سری آ، ناپولی مهمان ساسولو بود که شاگردان ساری با نتیجه یک بر یک متوقف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۷    
فیلمی از آبشار زیبای زیارت در شهر گرگان استان گلستان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۷    
گروهی از افراد با وجود داشتن وزن متعادل، شکم نسبتا بزرگی دارند، ریشه این مشکل مربوط به هضم مواد غذایی است که در طول روز مصرف می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۷    
فردی با خودرو به محل برگزاری جشنواره موسیقی در شهر وییئوبان در شرق فرانسه حمله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۸    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از برپایی سیاه چادر در 13 نقطه استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۸    
شهردار گناوه گفت: با توجه به افزایش 20 درصدی جمعیت مسافران نوروزی در این بندر، توسعه زیرساخت های گردشگری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۸    
به مناسبت سال جدید گپ و گفتی را با مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی ترتیب دادیم که در زیر می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۷    
به طور کلی بهمن ماه هر سال برای سینمای ایران ماهی بسیار مهم حیاتی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۷    
اهم اخبار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران یازدهم فروردین ماه را در این بسته زیر مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۷    
عشایری گفت: متقاضیانی که در صندوق پس انداز یکم سپرده گذاری می کنند، می توانند تسهیلات با نرخ سود 6 درصد به شرط خرید در بافت های فرسوده دریافت کنند.