سه شنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۲:۳۶Mar 2019 26
 

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 25 فروردین 1397 - yjc.ir

 
باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آبان 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آذر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 دی 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 بهمن 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 1 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 2 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 3 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 4 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 5 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 6 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 7 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 8 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 9 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 10 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 11 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 12 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 13 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 14 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 15 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 16 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 17 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 18 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 19 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 20 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 21 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 22 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 23 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 24 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 25 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 26 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 27 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 28 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۶    
هوای تهران در حال حاضر با شاخص 59 در وضعیت سالم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۷    
بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود موسوم به ثروت درحال تغییر ملت ها پیش بینی کرده است ذخایر نفتی ایران 155 سال دیگر دوام بیاورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۳:۵۷    
زمانی که مریوان بودم ما را تا نقطه صفر مرزی فرستادند، تجهیزات و سلاحی که در اختیار ما بود برای جنگیدن کافی نبود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۳:۴۶    
در این مطلب با علت، علائم و راه های درمان زخم اثنی عشر آشنا خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۲:۳۶    
پاکسازی پوست علاوه بر بهبود پوضعیت فعلی پوست در افتادگی و چین و چروک و ایجاد لکه در آینده نیز به پوست کمک می کند و از این عوامل پوست را دور می سازد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۱:۴۶    
همانطور که همه مان می دانیم، شکر زیاد می تواند به سلولیت تبدیل شود که ظاهر خوبی برای ما نخواهد ساخت، و مهم تر از آن خلاصی از آن هم سخت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۳:۳۷    
وزیر جهاد کشاورزی از آستان قدس رضوی برای اجرای طرح احیای قنات ها در استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۷    
بارندگی و جاری شدن سیلاب در شهرستان دامغان منجر به آبگرفتگی 10 تا 15 واحد مسکونی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۱۷    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از بهره مندی 300 نفر از مردم مناطق محروم شهرستان بم از خدمات پزشکی و پاراکلینیکی کاروان سلامت با حضور پزشکان آستان قدس رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۷    
جشنواره باشکوه "ورزش روستائی و بازی های بومی محلی " به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی در روستای دزلی از توابع شهرستان سروآبادبرگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: همکاری های ایران و اتریش در حوزه آموزش و پژوهش تداوم خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷    
برترین های نخستین جشنواره موسیقی عبدالقادر مراغی در مراغه معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۷    
مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری انقلاب اسلامی گفت: 10 اثر تازه منتشر شده ادبی در هفته هنر انقلاب اسلامی رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۷    
بیش از 4 هزار مترمربع از اراضی ملی در تالش رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۶    
در این مطلب جزییات تراشیدن موی سر دانش آموزان یک مدرسه در یزد که منجر به پایان کار مدیر این مدرسه شد را خواهید خواهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۶    
فیلم دایان جدیدترین محصول سینمایی سازمان سینمایی حوزه هنری، در بخش زیتون های زخمی جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۷    
افرادی که ترجیح می دادند گوشت کاملاً کبابی شده بخورند خطر ابتلا به سرطان پانکراس لوزالمعده در آنان به میزان 60 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۷    
دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان حملات هوایی و موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی از اختصاص 5 هزار 500 میلیارد ریال به بخش درمان بیمه سلامت استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
نخستین نشاء برنج در روستای چالشم سیاهکل انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۷    
گمرک از نحوه تأمین ارز برای حواله ها و اعتبارات اسنادی برای تجار فعال خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۷    
نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی از احداث کارخانه تولید قطعات رینگ آلومینیومی در اسدآباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۷    
در مراسمی همزمان با سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) بانوی جوان کره ای در حرم مطهر رضوی به دین اسلام مشرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۶    
افزایش تلفات غیرنظامیان و تشدید آتش جنگ در افغانستان نشان می دهد که فرمانده ناتو در افغانستان در حال تکرار اشتباهات فرماندهان سابق آمریکایی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۷    
کارگاه ملی طراحی لباس با هدف احیای طرح های روستایی در قاسم آباد چابکسر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۶    
بر اساس آمار گمرک، در پایان سال 96، بیش از 1.2 میلیارد دلار برنج وارد کشور شده است که نسبت به مدت مشابه سال 95 رشد 76 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۶    
رئیس اداره ورزش و جوانان بردسکن با اشاره به نبود خوابگاه برای ورزشکاران در این شهرستان، آن را یکی از مشکلات و دلایل میزبانی نکردن این شهرستان برای مسابقات عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۷    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: امیدواریم تا پایان سال بتوانیم به صورت کامل بزرگراه اهر - هریس -تبریز را به بهره برداری برسانیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۷    
شهردار نیشابور از رونمایی ده المان پرنده سیمرغ شیخ فریدالدین عطارنیشابوری همزمان با 25 فروردین سالروز بزرگداشت این عارف وشاعر شهیر ایران وجهان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۶    
مادری که اعضای بدن تنها فرزندش را به سه بیمار بخشید تا جانی دوباره به سه مرد دیگر بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۱    
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از قطره ای شدن 2 هزار و 400 هکتار از اراضی استان خبر داد و گفت: تاکنون یک هزار و 300 هکتار اجرایی و مابقی نیز در دستور کار است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۱    
نایب رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت:دولت باید از نوسانات شدید قیمتی ارز جلوگیری کند اما این اقدام را باید در طول زمان انجام دهد و اجازه دهد ارز نیز همچون هر کالای دیگری از طریق مکانیسم بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۷    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر با بیان اینکه اسکان مسافران در 300 کلاس درس در قالب 32 مدرسه انجام شد، گفت: حدود 13 هزار مسافر در نوروز97 مدارس خمینی شهر را برای اقامت انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۷    
راهکارهای توزیع آب کشاورزی برای رفع مشکل کم آبی شالیزار ها در رشت بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۷    
نماینده مردم ملایر با بیان اینکه ملایر شهر واقفان خیر اندیش و خیران است و در استان همدان پیشتاز است، گفت: خیران به خوبی در حوزه های مختلف بویژه سلامت گام برداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۷    
همزمان با بعثت نبی مکرم اسلام (ص) گروه کوهنوردی بردسکن درقالب یک گروه 6 نفره، قله نظرگاه در سبزوار را فتح کردند .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۶    
آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی 11 ماهه سال 96، نشان می دهد که در این مدت بیش از 41 هزار و 504 تن لوبیا چیتی از کشور های مختلف جهان وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۶    
در این مطلب گفت و گوی جذاب و خواندنی با بهناز شفیعی اولین زن موتور سوار ایرانی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۷    
مقام های سیاسی و نظامی آمریکا و متحدانش در ساعات بعد از حمله به سوریه، بیشتر به دنبال توجیه حمله خود و آرام کردن خشم روس ها بوده اند تا اینکه به نتایج سیاسی و نظامی حمله خود ببالند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۷    
طرح آبرسانی به روستای دهندر بخش توکهور وهشتبندی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
واردات و فروش کالا هایی با نشان تجاری عربستان سعودی و امارات عربی متحده در هرمزگان ممنوع اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۲۱    
ساعتی پس از پایان حمله سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه یک عرب خطاب به بن سلمان نوشته: اگر بن سلمان کمی از پول هایی که به ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۷    
اولین مشخصه بارز هیولا خودروها، لاستیک های بسیار بزرگ این خودروهاست، هیولا خودروها برای نابودی ساخته شده اند و به کمک لاستیک های بزرگ و موتور قدرتمندی که دارند به راحتی می توانند سایر خودروها را زیر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۷    
گوگل اخیرا چندین تصویر پس زمینه را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که برخی از سایت های فناوری نکته ای جالب از آن دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۷    
اگرچه عمر طولانی برای انسان ها ویژگی خاصی محسوب می شود اما حقیقت آن است در بسیاری از گونه های حیوانات صد ساله شدن امری طبیعی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۶:۵۷    
بسیاری از پاک کننده هایی که برای تمیز کردن خانه از آنها استفاده می کنیم به ظاهر بدون ضرر هستند ولی در باطن یک سم خطرناک محسوب می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۵:۱۶    
خروس می خواند عنوان تازه ترین نمایشنامه شهرام کرمی است که به تازگی توسط انتشارات نودا منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۴:۳۷    
متخصصان هوش مصنوعی، طی نامه ای به پارلمان اروپا، با اعطای حقوق قانونی به ربات ها مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۳:۵۷    
تفکر مثبت یا مثبت اندیشی یکی از راه هایی است که به تقویت حافظه بلند مدت کمک می کند نگهداری خاطرات و داشتن آلبوم خاطرات هم در بهبود قدرت حافظه موثر است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۳:۱۶    
فیلم سینمایی دژاوو که در گروه هنر و تجربه در حال اکران است، یکشنبه 26 فروردین ماه در خانه هنرمندان اکران و نقد و بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۲:۵۷    
انجام حرکات ورزشی کششی در ناحیه پا مشکلات حرکتی افراد سالمند را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۲:۳۹    
پسر رونالدو در مدرسه ای که اشتغال به تحصیل دارد بهترین گلزن شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۲:۱۶    
پاکستان اعلام کرد اوضاع سوریه را با نگرانی جدی دنبال می کند و از همه طرف ها می خواهد از اقداماتی که نقض منشور سازمان ملل است خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۱:۵۶    
احزاب مخالف انگلیس و بسیاری از سازمان های غیر دولتی این کشور تصمیم ترزا می، نخست وزیر انگلیس را برای اقدام به عملیات در سوریه بدون رایزنی با پارلمان این کشور محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۱:۳۶    
رئیس جمهور فرانسه با رجب طیب اردوغان همتای ترکیه ای خود در خصوص سوریه گفتگو کرد و خواستار افزایش همکاری ها برای یافتن یک راه حل سیاسی فراگیر برای سوریه شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۶    
جنبش ابتکار عربی مبارزه با فاشیسم و انجمن مهاجران سوری مقیم آلمان در تظاهرات مردمی در برلین به تجاوز نظامی سه جانبه آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه سوریه اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۵۶    
فرماندهی نیرو های مسلح سوریه اعلام کرد، تجاوز سه جانبه ای که علیه سوریه صورت گرفت خللی در عزم این کشور برای ریشه کن کردن تروریسم ایجاد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۳۶    
وزارت امور خارجه مغرب با انتشار بیانیه ای بر لزوم دستیابی به راه حل سیاسی و به دور از گزینه های نظامی برای پایان دادن به مناقشه سوریه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۷    
جدول پخش برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری امروز یکشنبه 26 فروردین 97 را در این سایت خبری ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۷    
امروز یک شنبه 26 فروردین ماه سال 1397 لیست پخش برنامه های رادیویی مرکز خوزستان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۷    
پخش برنامه های رادیویی استان یزد را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۷    
برنامه Photoshop Express Premium v4.0.456 یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش تصویر است که تجربه ای متفاوت از ویرایش سریع عکس ها را برایتان رقم می زند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۶    
قضاوت دیدار تیم های استقلال ایران و الهلال عربستان را، روشن ایرماتوف، رکورد دار قضاوت در جام های جهانی برعهده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۴۶    
در ادامه رقابت های بوندسلیگا آلمان، بایرن مونیخ توانست با نتیجه 5 بر یک مونشن گلادباخ را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۴۶    
فرماندهی کل ارتش سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که منطقه غوطه شرقی کاملا از وجود گروه های تروریستی آزاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۴۶    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد و گرد و خاک سبب شد که امروز ریزگرد ها تمامی شهر ها و بسیاری از روستا های سیستان و بلوچستان را فرا بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۷    
دبیر کل ناتو اعلام کرد از حملات به سوریه استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۷    
آیت الله جوادی آملی در مراسم عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه قم گفت:طلابی که ملبس می شوند شناسنامه جدیدی دریافت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
مراسم عید مبعث با حضور کارکنان منطقه غرب ارتش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
در چارچوب رقابتهای هفته سی ام بوندس لیگای آلمان، تیم بایرن مونیخ میزبان مونشن گلادباخ بود که با نتیجه پنج بر یک به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
ناظر چینی بازی پرسپولیس و داوران سریلانکایی وارد ایران شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
در ادامه هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس تیم لیورپول در خانه خودش با نتیجه 3 بر صفر از سد بورنموث گذشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
رئیس پلیس راهور قم گفت:طرح برخورد با تخلفات راکبین موتورسیکلت به منظور ساماندهی تردد موتورسیکلت ها در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
نرم افزار 2.18.108 WhatsApp به عنوان یکی از قدرتمندترین مسنجرها شناخته شده است که امکان برقراری ارتباط را به صورت رایگان فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از نجات مسافران شناور مضطر در مسیر قشم- بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان وبلوچستان گفت: گردباد در سه راهی دشتک باعث سقوط تعدادی از تیر های انتقال برق و قطع جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷    
رئیس جمهور فرانسه در گفتگوی تلفنی با دونالد ترامپ و ترزا می همکاری نیرو های سه کشور را در تهاجم به سوریه تبریک گفت!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۶    
تیم فوتبال السد ساعت 22:30 دقیقه امشب شنبه، وارد تهران شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۶    
با افزایش گمانه زنی ها درباره احتمال اخراج مولر توسط ترامپ، بیش از 200 کارمند سابق وزارت دادگستری آمریکا با امضای نامه ای حمایت خود را از او اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۶    
نائب رئیس مجلس شواری اسلامی گفت: متاسفانه امروز سران کشورهای عربی به همان جاهلیت خودشان بازگشته اند که این مسیر آن ها را گمراه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۶    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی توئیتری حمایت کامل خود را از تهاجم نظامی به سوریه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۶    
کشور آلمان برابر حمله آمریکا به سوریه در هفته های اخیر سیاست های دوگانه ای را دنبال کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۷    
دومین جلسه ستاد برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران هفته گذشته با ریاست محسن جوادی؛ رئیس نمایشگاه کتاب، در موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۷    
اتحادیه اروپا در نظر دارد در جلسه این هفته خود دور تازه ای از تحریم ها را علیه سوریه اعمال کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۷    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۷    
مرد جوانی در شهر نوکنده پس از اقدام به خودکشی در بیمارستان جان سپرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۶    
بانک مرکزی ضوابط و جزئیات تأمین ارز برای واردات به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و حواله ها و اعتبارات اسنادی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۶    
تلاوت مجلسی آیات 57-62سوره احزاب توسط عباس امام جمعه در اینجا قابل دریافت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۱    
موسیقی ایران در هفته ای که گذشت، شاهد اتفاقاتی بود که در این گزارش به آن می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۷    
بامداد شنبه بیست و پنجم فروردین، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا فرمان تجاوز نظامی به سوریه را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۷    
در ادامه رقابت های لالیگا، بارسلونا توانست با نتیجه 2 بر یک والنسیا را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۷    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فهرج گفت: دام های فهرج علیه بیماری آنتروتوکسمی باید واکسینه شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۷    
گویا حاشیه های بازی برگشت جنجالی رئال مادرید و یوونتوس تمامی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۷    
زلزله ای به بزرگی 3.3 ریشتر شهرستان گچساران را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۷    
مدیر هدایت عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: صاعقه منجر به فوت یک نفر در جیرفت شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۷    
ژاوی هرناندز، اسطوره باشگاه بارسلونا و کنونی السد قطر، دوشنبه هفته جاری باید در تهران به مصاف پرسپولیس ایران برود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۶    
رستورانی درلاس وگاس آمریکا وجود دارد که به افراد چاق غذای رایگان ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۶    
بانک مرکزی ضوابط فعالیت صرافی ها را تعیین و ضوابط مربوط به تأمین ارز برای واردات کالاها و خدمات را به بانک های عامل ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۶    
بانک مرکزی اعلام کرد: مقررات مربوط به شرایط و نحوه تأمین ارز توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تنظیم و به شبکه بانکی کشور ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷    
شیوع برخی بیماری ها در عصر کنونی و ابتلای نوزادان از بدو تولد به بیماری های مادرزادی می تواند به دلیل رژیم غذایی و مصرف برخی مواد غذایی به وسیله والدین آن ها باشد.