دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۶:۲۵Aug 2018 20

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 22 اردیبهشت 1397 - yjc.ir

باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 1 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 2 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 3 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 4 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 5 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 6 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 7 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 8 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 9 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 10 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 11 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 12 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 13 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 14 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 15 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 16 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 17 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 18 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 19 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 20 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 21 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 22 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 23 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 24 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 25 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 26 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 27 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 28 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۶    
واقعیات اقتصادی، فنی و سیاسی موجود نشان می دهد که نمی توان برای ادامه برجام به شکلی که تحریم های مالی، تجاری و نفتی ایران را کنار بزند، به اروپا اعتماد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۳    
در نشستی با حضور فرماندار میبد شروع فعالیت یک تیم فوتسال از میبد در لیگ دسته دو کشوری بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۹    
کاوه مدنی معاون فراری سازمان محیط زیست، در پیوستن ایران به توافق پاریس که می تواند تاثیرات مخربی بر اقتصاد کشور وارد آورد، نقش اساسی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۳    
در جلسه کارگروه اشتغال میبد 102 طرح اشتغال روستایی به مبلغ 7 میلیارد تومان تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۴    
مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: در طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان امسال با هرگونه سوء استفاده احتمالی برخی و با افراد سودجو به شدت برخورد میشود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۵    
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: با آغاز تکمیل عملیات اجرایی طرح پیاده راه سازی چهارباغ، تردد خودرو در محور چهارباغ عباسی ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۳    
پیش از این با استناد به امتیازاتی که داده ایم و دستاورد تقریبا هیچی که داشته ایم، تاکید کرده بودیم که برجام برای آمریکا یک سند طلایی است و پیش بینی کرده بودیم که ترامپ هرگز این امتیاز بزرگ را که به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۴    
دهمین پژوهشکده نانوی کشور با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال در پژوهشسرای دانش آموزی مفیدی بافق افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۲    
خرم آباد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از جمع آوری بیش از 10 میلیارد تومان زکات در این استان طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۸    
به هر چیزی که نگاه کنید، انسانی در برهه ای از تاریخ سعی کرده آن را به یک اسلحه تبدیل کند. انسان ها در طول تاریخ به عنوان باهوش ترین حیوان روی زمین سعی داشته اند از هر وسیله ای به عنوان یک سلاح برای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۱:۵۳    
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با توجه به فعالیت سامانه بارشی، تا روز دوشنبه 24 اردیبهشت در مناطقی از کشور بارش خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۶    
مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک خرم آباد گفت: 60 درصد مدارس خرم آباد تخریبی و فرسوده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۹    
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از توزیع 345 سبد غذایی و حمایتی در بین زنان باردار و شیرده واجد شرایط و نیازمند در راستای ارتقای سطح سلامت تغذیه ای زنان باردار و شیرده در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۸    
مقام های امنیتی غور می گویند که یک پوسته پولیس محلی در ولسوالی دولینه این ولایت، عصر روز شنبه به دست طالبان سقوط کرده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۸    
رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در سفر به شهرکرد گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی و معروف بودن چهارمحال و بختیاری به بام ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۹    
مشهد- ایرنا- نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: هلال احمر جمهوری اسلامی خدمات دهی به مردم و نیازمندان 15 کشور را در کارنامه خود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۶    
شهرکرد- ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران گفت: هم اکنون 900 زورخانه در سطح استان های کشور در ترویج رشته پهلوانی و زورخانه ای فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۶    
استاندار اصفهان گفت: رشد هنر بدون اتکا به مردم و بدون آنکه منعکس کننده مسائل مردم باشد نمی تواند مسیر درست را طی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۸    
مرکز جامع توانبخشی استان زنجان همزمان با هشت استان دیگر توسط رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۰    
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مازندران اعلام کرد که یک هیات رسمی از استان ولگوگراد روسیه هفته جاری به این استان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۹    
جمعی از هنرمندان پیشکسوت در حوزه طراحی فنی سینما امروز در خانه سینما تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۴    
در همایشی از فعالان فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی استان همدان قدر دانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۲    
شهردار اهواز از اجرای پروژه اصلاح هندسی جاده حدفاصل پل پارک جزیره تا پل سلمان فارسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۵    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران گفت: تمامی دستگاهها و نهادها باید بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستور استاندار، به دیتاسنتر متصل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۳    
تبریز - ایرنا - رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: 23 هزار و 800 کانون هلال احمر در بخش های مختلف در کشور فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۴    
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت : شهرداری به عنوان موتورمحرک شهر می تواند زمینه ساز اشتغال و تحرک باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۸    
گچساران - ایرنا - مدیر شیلات سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:32 طرح پرورش ماهی این استان برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی به بانک های عامل معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۱    
تبریز - ایرنا - دبیر دهمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال از ارسال سه هزار و 800 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: از این تعداد 44 اثر برگزیده شدند و 19 اثر نشان 'سرآمد' گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۸    
نمایشنامه خوانی کبوتری ناگهان ، نمایش به وقت شام در بازار کن، برپایی نشست سینما و انتخابات ، فراخوان نمایشنامه خوانی محمود استادمحمد و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۰    
مجمع عمومی خانه تئاتر جهت برگزاری انتخابات هیات مدیره برای دومین بار به حد نصاب نرسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۴    
معاون وزیر صنعت گفت: با هدف حمایت و تقویت چرخه تولید تا صادرات به زیرساخت های تولید و بسته بندی امسال یارانه داده می شود .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۵    
سپهبد طارق شاه بهرامی وزیر دفاع افغانستان که در رأس یک هیئت بلندپایه نظامی به تهران سفر کرده است، با امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۹    
گروه شهرستان ها- دو وقف با نیت حمایت از فعالیت های قرآنی و مؤثر در اشتغال جوانان در شهرستان کاشمر به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۶    
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی پزان تهران گفت: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه برای ماه مبارک رمضان 14 هزار تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۸    
همدان - فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف 3 فقره کیف قاپی و دستگیری 3 نفر در این خصوص خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۶    
همدان- ایرنا- دبیر هیات کاراته همدان گفت: عرفان داودی کاراته کا این استان در رقابت های قهرمانی آسیا به مدال طلا دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۲    
اهواز - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون گفت: 124 دانش آموز بازمانده از تحصیل در این شهرستان شناسایی و با حضور در کلاس درس مشغول به تحصیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۱    
همدان- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: این دانشگاه موفق به کسب مقام برتر امور مامایی در کشور شد و مقام عالی وزارتخانه لوح سپاس و تندیس را به رئیس این دانشگاه اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۱    
قم - ایرنا - مدیرکل هواشناسی قم با مهم دانستن مقوله اقلیم در شهرسازی و توسعه و عمران شهرها گفت: در طراحی پروژه های صنعتی این استان توجه به شرایط اقلیمی مورد غفلت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۱    
شیراز- نمایشگاه گروهی عکس دختران ایل با توضیح آیا من را می بینی؟ (سن منی گوریرنگ) از روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه جاری در فیروزآباد فارس گشایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۰    
همدان- ایرنا- رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان گفت: 2 دونده این استان موفق به کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۶    
به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان یکی از سازمان های متولی در زمینه برخورد با جعل اسناد محسوب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸    
حوزه/حجت الاسلام خسروی در خصوص ظرفیت پذیرش افراد در حوزه های علمیه خراسان جنوبی گفت: مدارس علمیه این استان محدودیتی در خصوص تعداد افراد پذیرش شده ندارد و تمام افرادی که مراحل پذیرش را با موفقیت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۴    
شاخص کل بورس اوراق بهادار استان قزوین امروز با 199 واحد افزایش به عدد 93 هزار و 891 واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۴    
رؤسای دانشگاه های سطح یک کشور با صدور بیانیه ای خروج آمریکا از برجام و یک جانبه گرائی و رفتار های نامتعارف رییس جمهور آمریکا را تهدیدی برای سرمایه اجتماعی جهانیان و میراث تمدن بشری خواندند و از سیاست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: هنرمندان به جامعه آرامش و لطافت روح و روان می بخشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۳    
مقدار 1900 کیلوگرم گوشت کله گاوی فاسد توسط شبکه دامپزشکی بجنورد معدوم و از چرخه مصرف انسانی خارج گردید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۰    
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: آیین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در دو روز متوالی در زاهدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۲    
با اعلام رنکینگ ماه "می" از سوی فدراسیون جهانی، فرزان عاشورزاده، آرمین هادی پور، ابوالفضل یعقوبی، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی توانستند همچنان در میان 10 نفر برتر جهان باقی بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۰    
جشن روز اولی ها با حضور 1000 دختر که در ماه مبارک رمضان امسال مکلف به روزه گرفتن می شوند، در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۵    
بعد از حملات ارتش میانمار تعداد زیادی از مسلمانان این کشور آواره شدند و حالا چند وقتی است به همت اتحادیه بین المللی امت واحده کودکان یتیم و آواره میانماری مدرسه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۹    
گروه فرهنگی- استاندار آذربایجان شرقی، گفت: هنر کاریکاتور بهترین وسیله برای نقد صاحبان قدرت و ثروت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۵    
صدا و سیمای مرکز ایلام با تهیه ویژه برنامه های متنوع به استقبال ماه مبارک رمضان می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۹    
هوای استان فارس به علت وجود ریزگرد ها امروز ناسالم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۸    
رئیس دادگستری اهر از آزادسازی 13 زندانی مالی و غیر عمد در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی وضعیت بازار ارز خبر داد و گفت: این نشست فردا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۲    
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،دکتر مجید خدابخش در دیدار رئیس فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر، با اشاره به برگزاری رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا در تبریز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱    
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از رونمایی نقاشی های شاهنامه که پشت شیشه انجام شده است خبرداد و گفت: نمایشگاه آثار نقاشی پشت شیشه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۹    
آبادان - ایرنا - فرماندار شادگان سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور رابرای کشاورزی این شهرستان تاثیرگذار عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۶    
کابل - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه افغانستان با اشاره به تصمیم رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از توافقنامه بین ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰    
قزوین-ایرنا-مدیرکل حج و زیارت قزوین گفت: هفت کاروان از استان سال جاری به سفر معنوی و روح بخش حج تمتع مشرف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۷    
بر اساس برنامه های در دست اجرا، با اختصاص 362 میلیارد تومان اعتبار گازرسانی در سال 97؛ در صدد بهره مندی هر چه بیشتر گاز روستاها و صنایع استان زنجان هستیم. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۲    
فدراسیون هندبال 26 هندبالیست را به اردوی تیم ملی هندبال دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹    
5 گروه برتر از خراسان جنوبی به مرحله کشوری جشنواره جابربن حیان راه یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۵    
صدا و سیمای استانی دنا با ویژه برنامه های متنوع به استقبال ماه مبارک رمضان می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۵    
مجموعه تلویزیونی یادآوری به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل، از امشب میهمان خانه آی فیلمی ها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۵    
سیمای مرکز کرمان برنامه های ویژه ای برای مخاطبان خود در ماه رمضان تدارک دیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۲    
طمع سودجویان برای آتش زدن اراضی تالاب انزلی ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
محمد دلیر شناگر کم بینای جهرمی رکورد ورودی 50 متر کرال سینه و 400 متر کرال سینه را در رقابت های انتخابی تیم ملی شنای کم بینایان شکست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۹    
مجموعه آثار استاد میرجلال الدین کزّازی با پیگیری حجت الاسلام محمدمهدی معراجی، وقف کتابخانه عمومی علامه شیخ مفید اسلامیه شهرستان فردوس شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی به تشریح برنامه های هفته میراث فرهنگی و روزجهانی موزه در این استان پرداخت و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از کشف 445 کیلو مواد مخدر در محموله آهن خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از انتشار کتاب فرهنگ واژگان و اصطلاحات زبان محلی آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۰    
به گزارش جی پلاس ، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت های جهانی 2018 مجارستان روزهای 19 تا 21 اردیبهشت ما در سالن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱    
شهرکرد-ایرنا- شهردار شهرکرد از اختصاص 5میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، اصلاح و مناسب سازی معابر و رفع گره ترافیکی در سطح برخی تقاطع های شهر در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مستند عشقی به رنگ رنگ به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا رشیدیان یکشنبه 23 اردیبهشت از شبکه مستند سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۰    
شهرکرد- ایرنا - مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: در بارندگی های هفته های اخیر، بیش از یک هزار دام سبک شامل گوسفند و بز به ارزش 8 میلیارد ریال بر اثر سیلاب و سرما تلف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۱    
زنجان – ایرنا - سرپرست معاونت آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان زنجان گفت: 14 طرح آبخیزداری و آبخوانداری با بیش از 600 میلیارد ریال اعتبار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۹    
15 هزار نفر در شهرستان خوسف از خدمات پزشکی و درمانی کاروان مردم یاری پزشکی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۴    
سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه تربت جام گفت: چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان های تربت جام، تایباد و باخرز به میزبانی تربت جام برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۲    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان ، از برگزاری نخستین دوره آزمون های پایانی تربیت داور حفظ قرآن کریم در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۷    
پایان اردیبهشت ماه آخرین روز ارائه خدمات وایمکس ایرانسل است، مشترکان وایمکس مودم های خود را با مودم های TD-LTE عوض کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۴    
بجنورد- ایرنا- رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: بیشترین میزان بارش ثبت شده استان در 24 ساعت گذشته مربوط به ایستگاه روستای قلی شهرستان جاجرم با 15.6 میلیمتر باران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶    
نوجوانان 11 کوچه برگزیده که در جشن های نیمه شعبان توسط نوجوانان آذین بندی شده بود طی مراسمی با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 97 در فرهنگسرای اخلاق تقدیر می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۳    
رییس اداره ایمنی و حریم راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از خط کشی بیش از یک هزار و500کیلومتر از محورهای استان با اعتبارهزینه شده بالغ بر 8 میلیارد تومان در سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۴    
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: 53 گروه دامپزشکی بخش خصوصی و دولتی در این استان برای اجرای طرح مایه کوبی دام ها علیه بیماری تب برفکی ساماندهی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۳    
- همشهری آنلاین: رقابت های تور تنیس زیر 14 سال آسیا با معرفی تنیسورهای قهرمان به پایان رسید. علیرضا گل زاد و فاطمه سادات زنجانی قهرمان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۹    
نخستین کارگاه آموزشی امنیت سایبری توسط دانشکده ی علمی کاربردی پست و مخابرات و با همکاری اتحادیه جهانی مخابرات و مرکز آموزش پیشرفته هند (ALTTC) از امروز 22 اردیبهشت ماه در هتل فردوسی تهران آغاز بکار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۳    
کلروفیل علاوه بر اینکه با کم خونی و خستگی مقابله می کند باعث تقویت عضلات، بهبود عملکرد استخوان ها و تقویت بینایی و حافظه می شود. یکی دیگر از اثرات مهم این رنگدانه ی گیاهی تأثیر آن روی زیبایی پوست است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۲    
قدس آنلاین: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، مجموعه تلویزیونی سرّ دلبران از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۰    
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: انواع کالای قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال از یک دستگاه کامیون در محور نقده - مهاباد کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۲    
خبرگزاری شبستان: زمان دست دوم اثر سویتلانا آلکسیویچ با ترجمه شهرام همت زاده را انتشارات نیستان چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
ایلام - ایرنا - همزمان با فرا رسیدن دهه آخر ماه شعبان و آغاز دهه تکریم و نکوداشت مساجد، غبارروبی و عطر افشانی مساجد استان ایلام آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۲    
معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: سال گذشته 716 نفر برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۲    
اخبار فلزات: مهندس افضلی معاون بهره برداری شرکت با حضور در استودیو ی رادیو صدای ذوب آهن در مدیریت روابط عمومی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۱    
یک شرکت جهت تکمیل کادر فروش خود در استان تهران، از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند. به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، یک شرکت بازرگانی جهت تکمیل کادر فروش خود در استان تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۴    
فهرست اولیه روسیه برای حضور در جام جهانی 2018 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۸    
برترین ها - ترجمه از الهام مظفری: رژیم فضانورد به ما کمک می کند سوخت و ساز بدنمان را افزایش دهیم و لاغر شویم. نگران نباشید، نیازی نیست به فضا بروید تا این رژیم را بگیرید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۳    
بسیاری از ما برای کم کردن وزن مان دچار عجله می شویم و به دنبال محصولی جادویی یا رژیمی هستیم که در یک هفته لاغرمان کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۷:۳۶    
عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس می گوید پس از تصویب طرح تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در صحن علنی مجلس، امکان دست یافتن به اسناد و مدارک خاص از این دو باشگاه به دست می آید.