جمعه ۲۸ دیساعت ۱۵:۰۶Jan 2019 18
 

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 8 خرداد 1397 - yjc.ir

 
باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 1 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 2 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 3 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 4 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 5 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 6 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 7 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 8 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 9 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 10 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 11 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 12 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 13 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 14 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 15 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 16 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 17 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 18 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 19 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 20 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 21 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 22 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 23 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 24 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 25 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 26 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 27 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 28 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۴۰    
چای از نوشیدنی های محبوب در بین ایرانیان و اقوام مختلف ایرانی است که افراد بسیاری در سحری نیز چای می نوشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۱    
رکاب زنان خراسانی در مسابقات لیگ دسته یک دوچرخه سواری کشور به چند مدال دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۱    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون 522 نفر براثر مصرف قارچ ها سمی در استان دچار مسمومیت شده و به مراکز اورژانس مراجعه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۱    
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: 47 هزار نفر از مجموع 103 هزار بازمانده از تحصیل شناسایی شده که در سال تحصیلی 97-98 جذب کلاس درس می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۱    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: هزار و 112 واحد صنعتی در استان از نعمت گاز بهره مند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۳:۴۰    
محققان انگلیسی با موفقیت یک ویروس تنفسی را به گونه ای دستکاری کردند که بتواند سلول های سرطانی را شناسایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۱    
صفیه سادات موسویان ' از اصفهان در مسابقات بین المللی جهت یابی جام حیدرعلی اف جمهوری آذربایجان در جایگاه سوم ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۱    
مهم ترین دلیل پوسیدگی دندان ها، شیرینی ها هستند؛ میکروب ها با تغذیه از مواد قندی و شیرین، اسید تولید می کنند که چیزی شبیه به سرکه یا جوهر نمک است و مواد در تماس با آن، پوسیده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۱    
نهمین قسمت برنامه تلویزیونی ماه نشان با حضور یکی از کارآفرینان حوزه فرش کشور امشب از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۱    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شیراز گفت: در چند ماه آینده، تاخیر پرداخت دستمزد ماهیانه کارگران فضای سبز رفع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۵    
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و روز جهانی قدس با حضور مدیرکل ورزش، معاونان، مسئولان اداره ورزش شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۱    
نوزدهمین جشنواره کشوری هنر های تجسمی هنرستان های فنی و حرفه ای در شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۰    
بطحایی گفت: سیطره آموزش در مدارس تربیت را به نابودی کشانده است و صرفا حفظیات ناکارآمد عایدشان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۶    
داوران بخش خیابانی پنجمین همایش سراسری تئاتر خرداد همزمان با انتشار برنامه اجرای نمایش ها معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۱    
شکر قهوه ای 900 گرمی، بسته بندی در بازار با مبلغ 6 هزار و 750 تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۰    
در حالی که ورزشکاران پارالمپیکی لرستان مسابقات بین المللی تونس و بازی های آسیایی را پیش رو دارند به خاطر کم توجهی مسوولان امکان تمرین از آن ها گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۰    
نوجوانان ورزشکار استان چهارمحال و بختیاری در مسابقات قهرمانی دوومیدانی کشور شرکت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱    
سخنگوی اقتصادی مجلس از افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان بر اساس قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱    
تحقیقات نشان داده است که بین بخشش و سلامت ارتباطی مستقیم وجود دارد وقتی نمی توانیم ببخشیم احساس عصبانیت ما را در موقعیت جنگ یا جنگ قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: مصوبه دولت درباره بیمه رانندگان کامیون های تانکر دار به زودی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۰    
آزادی حمید صفت از زندان بهانه ای شد تا در این گزارش سراغ چهره های سرشناسی برویم که هرکدامشان به نحوی دچار درگیری و اتفاقات تلخی شدند که در برهه ای خاص، زندگی شان را تغییر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۰    
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: طرح ضیافت تا امنیت در هزار مسجد استان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۱    
شهردار یزد با تاکید بر اهمیت استفاده از ظرفیت های هنری و فرهنگی استان یزد از تدوین دائره العمارف هنر شهر یزد در آینده ای نزدیک خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۱    
مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: 38 کیلومتر ویدئومتری از شبکه های جمع آوری فاضلاب در استان انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۱    
سید حسن خمینی با انتقاد از پیر شدن سن مدیریتی کشور تاکید کرد: تردیدی نیست که این پیری به پیری در تصمیم گیری منجر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۰    
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد از معرفی نفرات برگزیده دوره ملی آموزش مجازی مهتدین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۵    
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اهم اقدامات خود را در حوزه محرومیت زدایی و توانمندسازی برای ریاست 15 کمیسیون مجلس ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۵    
علی سراوند شناگر کرمانشاهی در اردوی تیم ملی شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۰    
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بردسکن از باتلاقی بودن کفه نمکی این شهرستان و لغو مراسم گردشگری 15 رمضان در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۰    
نماینده، ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد با در نظر گرفتن سود تولید کننده و بانک به صورت همزمان الگوی موفقی در پرداخت تسهیلات است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۵    
چندی پیش نشریه هیل نتایج حیرت انگیز پژوهشی درباره تلفات در مدارس آمریکا را منتشر کرد که توسط واشنگتن پست و با استناد به داده های وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) انجام شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در 2 ماهه امسال یک میلیون و 528 هزارو 422 دستگاه وسیله نقلیه وارد خراسان شمالی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از برگزاری اولین جشنواره تابستانی بیله درق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
امسال خرید گندم کشاورزان مهابادی، یک ماه زودتر از موعد مقرر انجام می شود 0
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: استفاده از بالگرد را برای جستجوی فرد مفقودی نامناسب است و باید بصورت زمینی باید برای یافتن کودک گمشده در این منطقه اقدام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 96 نقطه پرتصادف در جاده های استان خراسان شمالی شناسایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۰    
خادمی از مراحل نهایی تکمیل قطعه 4 آزادراه جنوبی تهران خبر داد و گفت: 38 کیلومتر از آزادراه جنوبی تهران حدفاصل آزادراه تهران- قم تا آزادراه حرم تا حرم به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۱    
سال گذشته یک هزار و 470 مورد بازرسی از آسانسور های عمومی و دولتی استان انجام و 59 مورد دارای نقص فنی و خراب تشخیص داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۰    
مراسم تشییع پیکر زنده یاد ناصر یمین مردوخی کردستانی صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۰    
قهرمان کشتی جهان از خاطرات روز آخر مسابقات انتخابی می گوید: با دهان روزه 4 کشتی گرفتم و در همه آن ها برنده شدم و در نهایت هم توانستم در مسابقات جهانی لوزان سوییس برای کشورم افتخار بیافرینم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۰    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که طی دو سال گذشته یک و نیم میلیون سلاح در افغانستان ناپدید شده است و پنتاگون حتی حساب 95 هزار موتر وارد شده ارتش آمریکا در این کشور را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵    
انتخابات مجلس افغانستان که قرار است امسال برگزار شود؛ هفدهمین دور مجلس در این کشور است اما از منظر قوانین ناظر، سومین دور بعد از سقوط حاکمیت طالبان در افغانستان محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب از برگزاری هیجدهمین جشنواره سراسری شعر غدیر در شهریور ماه سال جاری در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱    
مدیر کل تشکل های دینی و امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت:91 هزار هیئت مذهبی در کشور فعال هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱    
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر چهارشنبه به مناسبت چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام مهمان نواز به خراسان شمالی سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۱    
ایران و فنلاند در آینده نزدیک با امضای سند همکاری های جامع کشاورزی در این حوزه با یکدیگر همکاری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۱    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حمایت از طرح های تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه غذا و دارو در اولویت قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۱    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ایی استان گفت: از فردا کرایه های حمل و نقل بار تا سقف 20 درصد در پایانه حمل و نقل بیرجند اعمال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰    
با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران سامانه خدمات جامع حمایتی از صنایع با هدف عرضه خدمات به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰    
از ابتدای ماه رمضان تاکنون 24 نفر به واسطه کمک های مردمی از بند زندان رها شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰    
مسئولان وزارتخانه انرژی و آب افغانستان اعلام کردند که اشرف غنی با صدور حکمی علی احمد عثمانی، وزیر انرژی و آب را از سفر به کشورهای خارجی منع کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵    
یک نفر مشکوک به بیماری تب کریمه کنگو در بندرعباس جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از تعویض پلاک 11 هزار و 745 خودرو و 360 دستگاه موتورسیلکت در اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۱    
خیران شهرستان چایپاره در جشن حمایت از خانواده های نیازمند زندانی این شهرستان بیش از 510 میلیون ریال کمک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۱    
پیکر ژیمناست نوجوان اراکی برای اهدای عضو به تهران منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۰    
بی توجهی مالکان شهربازی های غیراستاندارد و غیرقابل استفاده به تذکرات اداره کل استاندارد کردستان، موجب فوت نوجوان سنندجی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۰    
کلنگ فاز دوم آبرسانی شرب منابع شرق قزوین با 154 میلیارد ریال اعتبار به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۰    
دستور پیگیری فوری علت و معرفی عوامل حادثه سقوط چرخ و فلک فرسوده پارک کودک سنندج که منجر به فوت یک نوجوان16 ساله شد، از سوی استاندار کردستان صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۰    
مدیرعامل نظام صنفی و کار های کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان سیریک از برداشت بیش از 4 تن ماهیان گرمابی از سد روستای همزانگ این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۱    
رئیس هیات ووشو گلستان از حضور یک تیم از گلستان در مسابقات بین المللی جام پارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۵    
ایستایی انقلاب اسلامی، خود بزرگ ترین چالش برای اصل آن به شمار می آید و حرکت و پویایی آن، لازمه بقای آن است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۱    
برای اولین بار در خراسان جنوبی، جراحی سرطان روده بزرگ یا رکتوم به روش لاپاراسکوپی در بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۱    
در اینجا به 11 حقیقت ترسناک و مشمئز کننده می پردازیم که مو به تنتان سیخ خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۷:۰۱    
بیست و پنجمین نمایشگاه و همایش نفت و گاز خزر در باکو با حضور 312 شرکت از 38 کشور روز سه شنبه در باکو آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۵:۰۱    
محققان موسسه فناوری کارلسروهه آلمان موفق به ساخت نمونه اولیه یک حسگر الکترونیکی بویایی شده اند که می تواند با توسعه بیشتر، در گوشی های هوشمند تعبیه شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۴:۴۱    
مدیرعامل استقلال گفت: اخباری که در مورد تیام منتشر می شود، صحت ندارد و هر موقع لازم باشد باشگاه اطلاعات صحیح را به اطلاع هواداران می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۴:۲۰    
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امروز سه شنبه با حضور در باشگاه با گرشاسبی دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۳:۴۰    
محققان دستگاهی ابداع کرده اند که از امواج فراصوت برای تمیز کردن لباس ها استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۲:۴۰    
زیاده روی در مصرف برخی مواد غذایی که به ظاهر مفیدند، می تواند به شدت خطرناک باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۱:۴۰    
شما مجبور نیستید که ساعات زیادی را در مقابل آینه صرف رسیدگی به ظاهرتان کنید، همین که لباس تان تمیز و فیت تن تان باشد نصف بیشتر راه را رفته اید که بر جذابیت تان می افزاید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۱:۲۰    
کتاب کلید کوچولو نوشته ابراهیم قدردان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به زبان انگلیسی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۲    
موضوع تنظیم بازار مرغ با حضور چند تن از کارشناسان در برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب(8خرداد) بحث و بررسی شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۱    
زمین لرزه ای به قدرت 4 ریشتری سرجنگل حوالی نصرت آباد در سیستان و بلوچستان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۰    
اسد درانی، رئیس سابق سازمان اطلاعات پاکستان برای پاسخگویی به سوالاتی درباره کتابی که به تازگی با عنوان تواریخ جاسوسی نگاشته بود، به مقر ارتش احضار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۰    
باقری اصل اعلام کرد با اجرای 23 پروژه اولویت دار در سال جاری، رشد الکترونیکی شدن دولت از حدود 39 درصد به حدود 80 درصد می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۳    
اوایل خردادماه امسال پس از بیرون راندن تمامی گروه های تروریستی از استان دمشق، کاروانی بزرگ از نیرو های ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت با تجهیزات سنگین نظامی به جنوب سوریه اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰    
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت:از دهه ی نخست انقلاب شاهد فتنه ها بودیم، فتنه دهه ی 90، فتنه تعامل با دشمن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی تهدید کرد که این رژیم برای مقابله با مقاومت فلسطین باید سیاست ترور را در پیش بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰    
کارشناسان مسایل سیاسی معتقدند سیاستمداران آمریکایی و صهیونیسیتی تلاش می کنند با تضعیف اقتصاد ایران و ایجاد نارضایتی عمومی به هدفشان یعنی براندازی برسند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۰    
رئیس پلیس آگاهی استان فارس از انهدام باند سارقان اماکن خصوصی و اعتراف آن ها به 18 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۰    
یک رسانه ایتالیایی مدعی شده است کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به تیم سیه نا ایتالیا می پیوندد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۰    
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد وزیر خارجه آمریکا با مقام ارشد کره شمالی دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۱    
فرمانده پلیس انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: مالخرها خودروهای سرقتی از تهران و شهرستان های اطراف را با قیمتی نازل خریداری و با اوراق کردن خودرو، وسایل را به قیمت روز به فروش می رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۱    
فرمانده نیروی انتظامی استان فارس از توقیف 717 دستگاه دوچرخه و 26 راس دام قاچاق در ممسنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۱    
گروه های مقاومت فلسطینی سه موشک دیگر به پایگاه نظامیان اسرائیلی در مجاورت خط تماس مرزی شرق نوار غزه شلیک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۱    
نتایج یک تحقیق در دانشگاه هاروارد نشان می دهد توفان ماریا باعث کشته شدن بیش از 4600 نفر از مردم آمریکا شده که این عدد 70 برابر آمار رسمی اعلام شده توسط مقامات دولتی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۰    
پیشکسوت تیم استقلال گفت: هر چند در دیدار مقابل ترکیه شکست خوردیم، اما فکر می کنم نتیجه لازم از این بازی گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۵    
پیشکسوت تیم استلال گفت: به نظرم دیدار مقابل ترکیه یکی از دیدار های خوب تیم ملی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:موضوع هسته ای بهانه دشمن برای مقابله با انقلاب است،هیچ گاه نباید از مواضع خود کوتاه بیاییم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۵    
رییس پلیس راهور گلستان از افزایش 8 درصدی تلفات تصادفات درون شهری از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۱    
در روستای قرآنی سنان شهرستان فسا کلام وحی جز خوانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۱    
سرپرست اورژانس کشور از تاسیس شهرک اورژانس برای آموزش مردم و تکنسین ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۱    
جانشین فرماندهی مرزبانی خوزستان گفت: چهار فروند شناور حامل سوخت قاچاق در آبراه اروند شناسایی و توقیف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۰    
ولفگانگ شوسل در سخنانی گفت اروپا، روسیه و چین باید در برابر خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته ای ایران بایستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۱    
بطحایی در پیامی توئیتری درباره معاون خاطی مدرسه غیردولتی در تهران توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۱    
گزارش های تصویری از استان های لرستان،مازندران، کهگیلویه و بویر احمد را در این بسته مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت: عملیات اجرایی تعمیر و تجهیز 21 سالن فرهنگی هنری موجود در منطقه آزاد اروند با بررسی آخرین وضعیت سالن ها آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۱    
اوقات شرعی چهارشنبه 9 خرداد 1397 برابر با، چهاردهم رمضان سال 1439 هجری قمری و، 30 مِی 2018، میلادی به افق تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۰    
شاخه نظامی جنبش حماس و شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در بیانیه ای مشترک مسئولیت حمله به مواضع نظامی و شهرک های صهیونیست نشین را بر عهده گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۰    
یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن، پدافند هوایی و اتاق های عملیات و دیده بانی ائتلاف متجاوز به یمن را هدف قرار داد.