یکشنبه ۳۰ دیساعت ۰۲:۰۷Jan 2019 20
 

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 10 خرداد 1397 - yjc.ir

 
باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 1 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 2 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 3 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 4 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 5 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 6 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 7 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 8 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 9 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 10 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 11 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 12 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 13 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 14 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 15 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 16 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 17 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 18 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 19 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 20 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 21 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 22 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 23 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 24 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 25 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 26 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 27 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 28 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۱    
فرماندار اردکان گفت: محور های مواصلاتی اردکان از پرحادثه ترین محور های کشوراست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۱    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت:: دوره تابستانی برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه که در یک یا چند ماده درسی شرایط قبولی خرداد را کسب نکرده باشند، برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۱    
دوره های آموزشی عکاسی مقدماتی در بندرعباس برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه هم اکنون هفت هزار کودک یتیم و نیازمند تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: از 13 هزار حامی این کودکان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۱    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک از پلمب 2 واحد صنفی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۰    
در آخرین جلسه هماهنگی ستاد ارتحال حضرت امام (ره) درشهرستان خمین ساعت و مکان برگزاری مراسم مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۱    
مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: اعزام زائران استان های کرمانشاه و ایلام به حج تمتع امسال از طریق فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۰    
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت:در استان کرمانشاه 2 سارق دستگیر و 20 فقره سرقت کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۰    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جوانرود گفت:نمایشگاه کتاب و علوم قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان در جوانرود گشایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۵:۲۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۱:۵۰    
قانون گذار با دادن اختیار به دارنده چک برای طرح شکایت کیفری از یک جهت،به دارنده برای احقاق حقش کمک کرده و از طرف دیگر، صادرکننده را مجازات نموده تا عمل خود را تکرار نکند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۰    
استعفای زیدان از هدایت رئال مادرید عجیب ترین اتفاقی بود که امروز دنیای فوتبال شاهدش بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۰    
حسن نیا گفت: اجرای برخی خواسته رانندگان کامیون فراتر از اختیارات سازمان راهداری و وزارت راه وشهرسازی است و نیاز به موافقت مجلس دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۱    
معاون عمرانی فرماندار دزفول از اختصاص 70 میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده به توسعه روستا های فاقد دهیاری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۱    
در مراسم دیدار شاعران با مقام معظم رهبری،20 شاعر قمی حضور یافته که حوزه هنری متولی برگزاری این دیدار بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۱    
نقش خانه هنر های سنتی اصفهان فردا میزبان نمایشگاه صنایع دستی قرآنی از هنرمندان اصفهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۰    
نعمت اللهی گفت: سال تحصیلی آینده در دروه روزانه در 50 رشته و در پردیس خودگردان در 45 رشته دکتری، دانشجو جذب می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۱    
رسولی گفت: برقی کردن خط آهن درود اندیمشک در دستور کار راه آهن است و با برقی کردن این مسیر شاهد افزایش انتقال بار و کیفیت بخشی به خدمات مربوط خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
افزایش شدید موارد ابتلا به سرطان های لوب گیجگاهی، این سوء ظن را برمی انگیزد که استفاده از موبایل و تلفن های بی سیم می تواند در افزایش تومور گلیوما نقش داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
به نژاد گفت: از سازمان سنجش می خواهیم که در دفترچه انتخاب رشته این دانشگاه را به عنوان دانشگاه عاری از دخانیات اعلام کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۱    
قرآن برای کودکان نرم افزار تعاملی است که درآن قصه های قرآن کریم سرشار از مفاهیم الهی خود به زبانی ساده برای کودکان روایت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۰    
بابایی گفت:هم زمان با ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی هنرمندان قمی در مراسم بیست ونهمین سالگرد ارتحال امام راحل شرکت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۱    
نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت:در نامه ای به امضای 62 نماینده مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل امور زندان های آذربایجان غربی گفت: در جشن گلریزان استان بیش از یک میلیارد و 20 میلیون ریال برای کمک به زندانیان جرایم غیرعمد جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۱    
مراسم جشن روزه اولی های رضوی با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۰    
صالحی گفت: 60 درصد از فاز اول ساخت شهرک سینمایی استان البرز انجام شده و پس از تکمیل، این شهرک سینمایی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۰    
استاندار اصفهان گفت: به نظر می رسد که در بحث آسیب های اجتماعی اولویت ها را گم کرده ایم و این موضوع خود یک آسیب در حل مسائل اجتماعی به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۵    
علی رغم هشدارهای بین المللی درباره احتمال آغاز جنگ تجاری در نتیجه اقدام آمریکا در افزایش تعرفه های واردات آلومینیوم و فولاد، دونالد ترامپ فرمان اجرایی برای انجام این کار را امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۵    
عالی پورگفت:درماه های آینده افرادی ازتجار لبنانی برای بررسی فرصت های تجاری وسرمایه گذاری به شهرقم سفر می کنند،استان قم می تواندحجم قابل توجهی از کالاهای غیرنفتی را به این کشور صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۱    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از کشف 250 کیلوگرم تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مشترک پلیس اصفهان و کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۰    
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس در نشست خبری به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس فردا به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر از دستگیری متخلفین صید غیر مجاز ماهی وکشف و ضبط 300 قطعه ماهی رودخانه ای از آن ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۰    
سرکنسول ایران در اربیل ، با اشاره به رایزنی های صورت گرفته با نخست وزیر اقلیم کردستان عراق و وزیر اقتصاد این منطقه در ارتباط با مطالبات شرکت های ایرانی فعال در اقلیم کردستان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۷    
خبرگزاری رویترز لغو دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و کوزوو را آسیب جدی به برنامه آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۵    
سرهنگ رحمانی از تردد عادی و روان در محور های اصلی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۱    
18 هزار و 500 هکتار از شالیزار های مازندران از آغاز فصل نشاکاری زیر پوشش بیمه محصولات کشاورزی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۰    
به نظر می رسد سعد الحریری که از تجربه تلخ خود در عربستان درس عبرت نگرفته با سفر به ریاض آن هم در آستانه تشکیل کابینه قصد دارد به القائات سعودی ها درخصوص نحوه چینش کابینه گوش فرا دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۰    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای تاکید کرد: مکتب سیاسی امام درس تسلیم ناپذیری و ایستادگی در مقابل مستکبران را به ما آموخت. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۱    
معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت شیلات کشور از پایین بودن سرانه مصرف انواع آبزیان در کشور کمتر از میانگین جهانی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۱    
آیت الله سبحانی گفت:ارتباط با دولت های خارجی خوب است اما بایدمصالح وامنیت ایران حفظ شودودرکارجامعه اسلامی مداخله ای نداشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۱    
فرمانده انتظامی پلدختر از کشف 3 محموله کالای قاچاق از جمله انواع آبمیوه، رانی و نوشیدنی های خارجی به ارزش هفت میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۰    
مسول نمایندگی نیروی دریایی ارتش در خراسان شمالی از ثبت نام 50 نفر متقاضی رسته افسران پیمانی در نیروی دریایی ارتش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۱    
در مطلب زیر با 10 راز باستانی که دانشمندان از توضیح آن عاجزند آشنا خواهید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۳:۴۱    
آیا افراد عینکی باهوش هستند؟ این عقیده به زمانی برمی گردد که افراد در کتابخانه های تاریک و یا مکان هایی با نور کم کتاب می خواندند و به همین دلیل بینایی آن ها ضعیف می شد و مجبور به استفاده از عینک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۳:۴۰    
علی آزاد، کارشناس مدیریت استراتژیک بدن، محقق و مولف، راهکارهای جالبی برای پایان دادن به رژیم های یویویی ارائه کرده است که دانستن آنها می تواند کمک زیادی به کاهش وزن موثر داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۲:۲۵    
دادستان کل گرجستان در پی تشدید تظاهرات اعتراض آمیز در تفلیس درخصوص قتل دو نوجوان به ناچار استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۲:۰۱    
ستاره شناسان به تازگی تصویری بسیار دقیق از جزئیات درخشان ترین جرم غیر ستاره ای همشان راه شیری را ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۵۰    
الهام علی اف بر تقویت و حفظ وحدت جهان اسلام تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۵    
در حمله مزدوران سعودی به نیروهای مردمی یمن، شماری از نیروهای سعودی به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۵۰    
سخنگوی نیروهای دموکراتیک سوریه از پایان مناقشه سوریه از طریق مذاکره تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱    
بازیکن سابق پرسپولیس گفت: تیم ملی در آستانه جام جهانی 2018 نیاز به حمایت دارد و امیدوارم در روسیه شگفتی ساز شویم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱    
نیرو های ارتش ترکیه و عناصر تروریستی موسوم به سپر فرات پس از اشغال شهر عفرین از تصمیم خود برای حرکت به سمت منبج خبر دادند، اما پس از نزدیک به 75 روز خط و نشان کشیدن، عملیات آنان متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۵    
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مدعی شد واشنگتن در جنگ داخلی سوریه مداخله نمی کند!
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۱    
نماینده پرسپولیس گفت: هر باشگاه می تواند از امتیاز میزبانی خود استفاده کند و ما هم مشکلی با این موضوع نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۱    
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: کشتی راشمور حامل اولین محموله تجهیزات احداث واحد های پتروشیمی وارد بندر چابهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۱    
رئیس سازمان لیگ فوتبال کشورمان گفت: اگر ارکان قضایی درباره تیم های بدهکار اعلام نظر کنند ما هم از حضور آن ها در هجدهمین دوره لیگ برتر جلوگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۰    
مسعود ابراهیم زاده از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان جدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۰    
سرپرست گسترش فولاد گفت: مالک گسترش و تراکتورسازی یک نفر است و به همین دلیل امتیاز گسترشی ها به تیم ماشین سازی منتقل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۰    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت:برخوردسواری پژو405 با پراید در محور بنت _نیکشهر 6 کشته برچای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۱    
رکورددار پرتاب دیسک ایران و آسیا در مرحله چهارم دوومیدانی دایموند لیگ که در ایتالیا برگزار شد، به جایگاه سوم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۱    
طرح بزرگ استعدادیابی اسکیت استان کرمان در رده های سنی کودک و نوجوان همزمان با آغاز تابستان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۱    
رییس فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: طبق آخرین آمار مسمومیت با قارچ تاکنون 531 نفر به بیمارستان مراجعه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۱    
مانور تذکر لسانی امربه معروف ونهی از منکر توسط 3500طلایه دار در آذربایجان غربی اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۱    
تصادف پراید و وانت پیکان در جاده نورآباد-قائمیه حادثه ساز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۰    
خالدی گفت:تصادف زنجیره ای در اتوبان تهران قزوین یک فوتی و 15 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۰    
تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای اعمال تعرفه های جدید بر واردات فلزات، واکنش شدید سران فرانسه، آلمان و کانادا را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۷    
مراسم قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشورمان امشب پنج شنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۰    
حادثه رانندگی در جاده داراب-بندرعباس 5 مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۰    
اوقات شرعی جمعه 11 خرداد 1397 برابر با، شانزدهم رمضان سال 1439 هجری قمری و، 1 ژوئن 2018، میلادی به افق تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۰    
در حمله نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن به یکی از پایگاه های نظامی عربستان در جیزان ، شماری از نظامیان ارتش سعودی به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۵۰    
بیش از 10 هزار پرنده در 17تالاب فصلی و دائمی نقده تخم گذاری کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۵۰    
گزارش های تصویری پخش شده از استان های مهاباد، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۱    
نوای قرآنی قاری افغانستانی فردا در ارومیه طنین انداز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۱    
رییس فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: طبق آخرین آمار مسمومیت با قارچ تاکنون 531 نفر به بیمارستان مراجعه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۱    
مایک پمپئو و کیم یونگ چول به دو روز مذاکرات خود پیش از نشست احتمالی ترامپ و کیم جونگ اون پایان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۵    
سرهنگ امام علی خدائی فر به عنوان فرمانده هنگ مرزی خوی معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۱    
حزب ملی گرای باسک اسپانیا اعلام کرد در نشست پارلمان به ماریانو راخوی رای عدم اعتماد خواهد داد تا او را از قدرت کنار بزند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۱    
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با اتوبوس در محور قزوین به تهران یک نفر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۱    
امسال برداشت 180 تن گل محمدی در خوی پیش بینی می شود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۱    
رییس اتحادیه نانوایان شهرستان شیراز از پخت و توزیع 80 هزار قرص نان صلواتی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۱    
دبیر هیئت تنیس استان کرمان از برگزاری رقابت های تنیس قهرمانی استان به منظور انتخاب تیم در رده های سنی مختلف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۱    
مدیر عامل توزیع برق استان مرکزی گفت:باد شدید موجب قطع برق برخی از مناطق شهر اراک شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۱    
تلاوت مجلسی آیات 51-69 سوره مومنون توسط عباس امام جمعه در اینجا قابل دریافت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۱    
عینک آفتابی کودک اسکای مدل Hearth 113، با مبلغ 45 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۱    
مهمانداری هواپیما یکی از شغل های جذاب در جهان است، اما ناگفته هایی در این حرفه وجود دارد که چالشی جدی برای آن محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۱    
بخش خبری 20:30 به موضوعات مختلف و سوژه های متنوعی پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۱    
مربی تیم ملی دوومیدانی جوانان کشورمان گفت: ورزشکاران ایران می توانند در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا تاریخ سازی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۱    
مراسم قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشورمان امشب پنج شنبه از ساعت 21:30 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۰    
اداره امور اسرا و آزادگان فلسطین از ادامه رفتار وحشیانه و ضد انسانی رژیم صهیونیستی با کودکان اسیر فلسطینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۰    
قسمت دوم روایت زندگی شهید " عارف کایدخورده" فردا از شبکۀ دو سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۰    
هیچکدام از بازیکنان رئال باور ندارند که زیدان از فصل بعد دیگر مربی شان نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۰    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: محدودیت نوع کاربری زمین برای راه اندازی پارکینگ در شهر اصفهان به منظور توسعه پارکینگ سازی برداشته می شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر خارجه ژاپن طی یک تماسی تلفنی، بر اهمیت حفظ برجام و روابط اقتصادی با ایران تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۱    
نمایشگاه کالا ویژه رمضان در خرامه برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۱    
مدیربرنامه های تیام نسبت به اتهام دریافت 35 هزار دلار و کلاهبرداری واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۱    
نماهنگی از دیدار و گفتگوی صریح دانشجویان با رهبر معظم انقلاب منتشر شده است که در ادامه آن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۰    
افزایش قیمت خوراک دام و ثابت ماندن قیمت شیر طی سال های اخیر، دامداران را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۱    
پس از لغو بازی دوستانه تیم ملی مقابل یونان ازسوی تیم اروپایی، فدراسیون فوتبال ایران نسبت به این تصمیم واکنش نشان داد.