چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۱۱:۱۱Dec 2018 19

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 9 مهر 1397 - yjc.ir

باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 1 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 2 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 3 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 4 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 5 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 6 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 7 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 8 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 9 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 10 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 11 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 12 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 13 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 14 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 15 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 16 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 17 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 18 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 19 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 20 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 21 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 22 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 23 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 24 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 25 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 26 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 27 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 28 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۰    
مدتی است خبر ساخت لوازم خانگی با کیفیت پایین در حاشیه های تهران و ساوه به گوش می رسد که اجناس را با لوگوی خارجی روانه بازار های مرزی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۳:۱۵    
22 طرح اشتغال روستایی و فراگیر ملی به 2 هزار و 669 میلیون ریال در کمیته فنی کشور به تصویب رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۱    
مدیرکل حج و زیارت استان بوشهر گفت: متقاضیان نام نویسی برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی کارثبت نام را به روز های آخر نسپارند و برای آسان شدن اعزام به صورت گروهی برای صدور روادید اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۰    
هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان فارس 12 مهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۰    
امیر سلطانی نسبت به خطر کسر 6 امتیاز از باشگاه استقلال خوزستان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۰    
مدیر بنادر و دریانوردی امیرآباد از رشد واردات و تخلیه بار در این بندر طی 6 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این بندر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۶    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر از استقرار موکب این اداره کل ویژه پذیرایی و اسکان از زائران ایام اربعین حسینی خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۱    
وزیر کشاورزی افغانستان اعلام کرد که آلوئه ورا را نیز پس از تحقیقات برای جایگزینی با خشخاش در فهرست پیشنهادات کشت جایگزین به کشاورزان معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۶    
شهردار جم از آغاز عملیات اجرایی احداث یادمان و آرامگاه دو شهید گمنام در پارک پردیس شهر جم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۶    
شهردار جم گفت: پروژه پل بهر باغ که از آن به عنوان پل صراط و یا پل مرگ یاد می شود امروز بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۰    
برخی فروشندگان افزایش قیمت کالا های خود را به افزایش نرخ سکه و دلار ربط می دهند، اما مردم می پرسند قیمت برخی اجناس مثل گوجه و سیب زمینی چه ارتباطی با دلار دارد که برخی از وضعیت موجو سوءاستفاده می ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۶    
استاندار گیلان گفت: ساختمان تاریخی 117 ساله کارخانه ابریشم لاهیجان با حفظ مالکیت مرکز نوغانداری کشور بازسازی و احیا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۱    
دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان برنامه های متعددی را در سطح دانشگاه ها برای بالا بردن کیفیت خدمات مشاوره ای و اقدامات پیشگیرانه اعتیاد در دست اجرا دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۹    
سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به معرفی 15 گزینه برای تصدی پست شهرداری این شهر، گفت: جلسه انتخاب شهردار رشت هفته آینده روز دوشنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۱    
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهادکشاورزی شهرستان مهاباد گفت: 2 هزار و 500 تن ذرت دانه ای و علوفه ای در شهرستان مهاباد برداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۱    
نوذرپور گفت: برای اولین بار طرح چیپس درختی را بجای چمن کاری در شهر تهران انجام دادیم تا به عنوان طرح نوین زیست محیطی در دیگر مناطق نیز اجرا شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۳    
وکیل مدافع پزشک تبریزی گفت: حکم صادره در خصوص محکومیت علیرضا صلحی- از سوی دیوان عالی کشور نقض شده و پرونده به شعبه رسیدگی کننده دادگاه بدوی اعاده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۱    
مدیر فرهنگی هنری منطقه 12 از برپایی 20 تکیه و اجرای سه برنامه ویژه در میدان امام حسین (ع) به مناسبت دهه سوم ماه محرم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از مدیران بانک ها و دستگاه های اجرایی خواست همە توان خود را صرف حمایت از رونق تولید و افزایش اشتغال کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۰    
خسروتاج از رقابت 510 صادرکننده در 63 گروه کالایی و 7 گروه خدمات فنی و مهندسی در بیست و دومین دور از انتخاب صادرکنندۀ نمونه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۱    
رژیم غذایی بانوان در دوران بارداری نقش و نتیجه قابل توجهی در میزان اثر گذاری ژنتیکی نوزادان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۰    
مدیرعامل تیم فوتبال سردار بوکان گفت: به دلیل عملکرد ضعیف داور دیدار این تیم با ایرانجوان بوشهر از وی به کمیته داوران شکایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۲    
با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی و جمعی از فرماندهان و مسئولین کشوری و استانی فرمانده جدید تیپ امام جعفر صادق(ع) معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۰    
نخستین جشنواره استانی شعر سالمندی با معرفی برترین ها در بوشهر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۱    
یکی از سخنگویان دولت افغانستان از بازگشت تعدادی از مهاجران این کشور که در آلمان اسکان داشتند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱    
مسئول پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا از دستگیری متخلفین شروع به شکار غیرمجاز و کشف و ضبط 3 قبضه اسلحه از آن ها در ارتفاعات این پناهگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از محدودیت ورود گردشگران عراقی به شهر های آبادان و خرمشهر در ایام اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱    
رئیس کمیته مشارکت های مردمی ستاد بزرگداشت اربعین خراسان شمالی گفت: 3 موکب از خراسان شمالی در مسیر زائران اربعین مستقر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷    
معاون میراث فرهنگی خراسان شمالی گفت: برای اقدامات مرمت و آماده سازی موزه عمارت مفخم بجنورد تا کنون یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۵    
مدیر بنادر و دریانوردی منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: صادرات کالا از بندر امیرآباد به کشور های همسایه در شش ماه نخست امسال به 279 هزار و 39 تن رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی از رشد 45 درصدی میزان پرداخت زکات در 6 ماه گذشته در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۲    
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت: صادرات کالا از بندر آبادان 115 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهاباد گفت:مرحله دوم جشن عاطفه ها فردا با توزیع 13هزار پاکت بین دانش آموزان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۰    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی گفت: برای حل مشکلات معیشتی سالمندان یارانه دولتی و مستمری این نهاد حمایتی کافی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی، گفت: ایران در نهایت هوشیاری سیاست های خود را پیش برده و خوشبختانه در منطقه دست برتر را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: چهار نفر متخلف شکار در پایین دست تالاب گروس مهاباد دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۰    
مدیرکل ثبت احوال استان خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تا کنون 8 هزار و 401 واقعه ولادت در استان ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند از برگزاری جشنواره قصه گویی ویژه کودکان و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۱    
تفاوت در بسیاری از استانداردهای خودرویی در جای جای جهان باعث به وجود آمدن اختلافات ظاهری در خودروهای عرضه شده در جهان می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۱    
در مطلب زیر طرز تهیه یک نوع سمبوسه خوشمزه برای عصرانه را گرد آوری کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۶    
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: 6200 بطری آب معدنی غیربهداشتی در شهرستان بوشهر توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۵    
معاون میراث فرهنگی رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در حال حاضر ایران تعداد 57 اثر ثبت شده موقت در فهرست آثار تاریخی جهان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۱    
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است که می تواند تاثیر بسیاری در کاهش وزن و لاغر شدن شما داشته باشد. با ما همراه شوید تا بدانید برای وعده صبحانه چه غذاهایی بخورید تا بهتر و راحت تر لاغر می شوید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۱    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کاهش 29 درصدی تلفات حوادث جاده ای در اجرای طرح تابستانه پلیس در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۶    
معاون مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویر احمد گفت: 9 بنای تاریخی در استان کهگیلویه و بویراحمد مرمت و بازسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه یک چهارم دعوت شدگان به اردوی تیم ملی جوانان خراسانی هستند ما بیشترین تعداد ملی پوش را در این رده سنی به خود اختصاص داده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۱    
ویژه برنامه حماسه جمال به مناسبت ماه محرم، در حسینیه امینی ها در قزوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۶    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان گرمسار گفت: 500 کیلوگرم گوشت مرغ منجمد غیر قابل مصرف در شهرستان گرمسار ضبط و معدوم سازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای با وجود این که 40 درصد دانشجویان را پوشش می دهد، اما دارای 8 درصد بودجه آموزش عالی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: لرستان به لحاظ شرایط توپوگرافی، زمین شناسی و میانگین بالای بارش ها پتانسیل بالایی برای ساخت سد دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۲    
ورزشکار زنجانی در اردوی تیم ملی جوجیتسو حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱    
تیم "آوالان کامیاران" عصر روز یکشنبه هشتم مهرماه در خارج از خانه با نتیجه یک بر صفر میزبان خود فولاد نوین اهواز را از پیش رو برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱    
همزمان با هفته گردشگری 3 طرح گردشگری در شهرستان نهبندان بهره برداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱    
57 هزار و 342 نفر از جمعیت کهگیلویه و بویراحمد سالمند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱    
در شش ماهه امسال، دو میلیون و 724 هزار و 540 تن انواع کالا توسط ناوگان حمل ونقل استان لرستان جابجا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۶    
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از تشکیل یک قرارگاه برای پیگیری مشکلات اقتصادی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۶    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: قدرت منطقه ای ایران و همچنین توان موشکی و هسته ای کشور از نقاط قوت سپاه و بسیج بوده و به طور قطع نقش سپاه در تمامی این نقاط قوت خطیر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۵    
خانواده نیکوکار قزوینی یک باب منزل مسکونی خود را برای تأمین نیاز مددجویان به کمیته امداد استان قزوین اهدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: حدود دو هزار و 700 تن موجودی برنج در استان کردستان ذخیره شده که پس از تامین توزیع خواهد شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۳    
فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: 12 نفر اخلالگر در تردد کامیون داران در محور های استان لرستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۳    
استاندار کهگیلویه وبویراحمدگفت:وضعیت کالا های اساسی مورد نیاز مردم روزانه رصد و کمبود ها جبران و تقویت شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: امروز 11 نفر از اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۱    
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف یک محموله گردو قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۶    
مربی لرستانی مدرک دوستاره جهانی بوکس را از رییس فدراسیون بوکس کشور دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رفسنجان گفت:: یکی از مناطق بکر و گردشگری در رفسنجان دره راگه است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۵    
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف محموله لوازم یدکی قاچاق در بازرسی از انباری به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۱    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان از برگزاری همایش طلیعه حضور ویژه خواهران طلبه خبر داد و گفت: در این همایش 260 طلبه جدیدالورود شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۱    
فرماندار تویسرکان گفت: برگزاری همایش ملی گردو فرصتی برای توسعه صنعت گردشگری و اقتصادی شهرستان تویسرکان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۱    
مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی گفت :دتلاش داریم تمام تولیدکنندگان گیاهان دارویی وگل محمدی را درتشکل های مربوطه و تخصصی سازمان تعاون روستایی استان ساماندهی کنیم .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۵    
مسئول گروه امانی اداره کل میراث فرهنگی اصفهان ازآغاز بازسازی سه طرح ارزشمند میراثی گنبد بقعه شهشان ، دیوار نگاری های چهلستون و تعویض آجر فرش های خانه تاریخی شیخ الاسلام اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۰    
براساس بررسی های انجام شده، آمریکا به لحاظ فراوانی تجاوز جنسی در میان کشور های جهان در رده سوم قرار دارد. از هر سه زن آمریکایی یک زن در طول زندگی خود آزار جنسی را تجربه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۷:۲۶    
در چارچوب رقابت های لیگ دسته دو کشور تیم صنعت مس شهربابک مقابل تیم شهرداری فومن گیلان به تساوی یک یک رضایت داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۷:۱۸    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۶:۰۲    
در این مطلب به توضیح ترکیبات، مضرات و خواص نیش زنبور عسل پرداخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۱:۵۱    
شرکت جواهرات جادا دبی با همکاری شرکت دبی باشون ، از جدیدترین طراحی خود رونمایی کردند که عبارت است از گرانترین کفش جهان که از طلای خالص ساخته شده و قیمتی نزدیک به 17 میلیون دلار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۱:۳۰    
صحبت های نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران، نشان می دهد که اغلب برخی با دادن اطلاعات نادرست او را سرکار گذاشته شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۱:۲۰    
حسین زاده گفت:سهم ارزشی اجاره مسکن در سبد خانوار به طور میانگین در شهر و روستا 32درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۱:۰۲    
در این مطلب 9 مشکل بهداشتی که اولین بار ممکن است علائمشان در دست ها بروز کند، معرفی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۱    
تظاهرکنندگان در بارسلون به ساختمان پارلمان منطقه کاتالونیا حمله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۱    
دادسرای شهر بندری سن مالو در شمال شرقی فرانسه پرونده شکایتی علیه یک افسر پلیس سعودی متهم به آزار جنسی به جریان انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۱    
مسکو برای ارسال سامانه دفاع موشکی اس-300 به سوریه از بزرگترین هواپیما های ترابری نظامی جهان استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۱    
قطب الدین گولن به جرم عضویت در یک سازمان تروریستی مسلح به ده سال و شش ماه زندان محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۰    
فرمانده نیروی انتظامی کازرون از دستگیری 3 نفر سارق و کشف 10 فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۵۴    
کاهش قیمت دلار باعث شده تا مردم به بازارها بیایند و دلار خود را در کانال 10 هزار تومانی به فروش برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۵    
فرمانده نیروی انتظامی لارستان از کشف یک میلیون و 10 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در آن شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۰    
در چارچوب هفته نهم لیگ برتر روسیه، تیم های روبین کازان و کریلیا سووتوف امشب (دوشنبه) از ساعت 20 به مصاف هم رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۰    
وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه ای از چین به عنوان شریک تجاری نخست ایران یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۰    
تیم اشلاسک وروتسواف لهستان که فرشاد احمدزاده را در اختیار دارد، در هفته دهم لیگ لهستان شکست سنگینی را متحمل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۳۵    
فرمانده نیروی انتظامی شیراز از دستگیری باند 4 نفره سارقان با 40 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۳۲    
رئیس بهزیستی مهریز گفت: مهم ترین مشکل توانخواهان به ویژه ناشنوایان، وجود محدودیت هایی نظیر طی مسافت حد فاصل مهریز- یزد و مشکلات مالی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۳۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از روند اجرای پروژه آبیاری پاسار هرسین بازدید کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۱    
در چارچوب هفته نهم لیگ برتر روسیه، تیم های روبین کازان و کریلیا سووتوف امشب (دوشنبه) از ساعت 20 به مصاف هم رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۱    
برنامه نود این هفته از ساعت 23:10 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۱    
برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب با موضوع عملیات موشکی سپاه و ابعاد روند مبارزه منطقه ای با تروریسم پخش شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۱    
هیئت دوستی و پارلمانی پرتغال امروز با قائم مقام وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۱    
کاهش ناگهانی قیمت دلار در بازار سبب شده تا جمعی از مردم که این اسکناس ها را در خانه انبار کرده بودند، سرمایه خود را به بازار عرضه کنند تا ضرر نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۵    
رییس جهاد کشاورزی اقلید از آغاز برداشت گردو در شهرستان اقلید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۵    
گزارش ها حاکی از صعود چشمگیر بهای نفت خام در بازار های جهانی و احتمال افزایش قیمت طلای سیاه به 100 دلار در چند هفته آینده است.