پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۱:۲۶May 2019 23

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 11 اردیبهشت 1398 - yjc.ir

 
باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 1 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 2 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 3 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 4 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 5 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 6 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 7 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 8 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 9 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 10 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 11 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 12 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 13 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 14 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 15 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 16 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 17 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 18 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 19 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 20 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 21 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 22 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 23 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 24 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 25 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 26 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 27 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 28 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۱:۰۱    
هم زمان با بیدار شدن طبیعت در فصل بهار دشت های قزوین و دامنه کوه های استوار این دیار مانند پارچه ای نقاشی شده هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۱    
علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران گفت: تحول در عرصه دیجیتال، لازمه تغییرات استراتژی کسب و کار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۳:۳۷    
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم، 52 معلم نمونه شامل 24 معلم استانی و 28 معلم شهرستانی در سمنان تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران روز گذشته همزمان همزمان با روز جهانی کارگر در دیداری سرزده از مرکز مخابرات شهرستان محلات بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۰    
دو نفر از برگزیدگان مسابقات قرآنی مدهامتان که بهترین عملکرد را داشتند به مرحله کشوری مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف راه می یابند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۱    
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد سفید امضا از لحاظ قانونی جرم است و دستگاه قضا باید جلوی این قانون شکنی را بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۱    
اخیرا تصویری از بازی روز گذشته پرسپولیس و تراکتورسازی منتشر شده است که لقب جنجالی ترین تصویر این دیدار را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۱    
عباس آخوندی که متهم ردیف اول گرانی مسکن است، به جای پاسخ گویی در قبال وضعیت این روز های مسکن، ژست طلبکار به خود گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۵    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو مشهد گفت: ماشین های خارجی از 40 تا 54 درصد و ماشین های ایرانی نیز از 15 تا 30 درصد گران شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۰    
مدیر روابط عمومی و ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در همدان از ساخت مستند زندگینامه طلبه شهید مصطفی قاسمی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۰    
شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده اهل آمل از شهدای لشکر عملیاتی 25 کربلا به همراه 12 تن دیگر از یارانش در روز 17 اردیبهشت ماه سال 95 در خان طومان سوریه به شهادت رسید که پیکرش در معرکه نبرد جا ماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۸    
امام جمعه اردکان اهتمام ویژه اعضای شورا به توسعه مناطق شهری و روستایی را خواستار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۰    
پمپئو ادعا کرد، خواهان یک راه حل غیرخشونت آمیز در ونزوئلا هستیم. این در حالی است که برخی گزارش ها حاکی از برنامه ریزی آمریکا برای مداخله نظامی در ونزوئلاست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۵    
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: پایگاه اورژانس هوایی یزد پس از یک دوره وقفه، مجدداً فعالیت خود را از آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۰    
در مطلب پیش رو دیدگاه اسلام درباره اهمیت و ضرورت کار و تلاش درجهت خدمت به همنوعان و تأکید بر برخورداری از نیّت صحیح در این راه تبیین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل کمیته امداد استان یزد از ایجاد پنج هزار فرصت شغلی در سال رونق تولید برای مددجویان تحت حمایت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۱    
در این مطلب تحلیلی در مورد پیروزی یک کمدین در انتخابات اوکراین را می خوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۱    
نجفی و اصغری دو تکواندوکار آذربایجان شرقی، وارد تیم ملی تکواندو شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۷    
تیم فوتبال سپیدرود رشت فردا به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۱    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: امسال برای خرید بیش از 300 هزار تن گندم از کشاورزان برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۵    
مدیرعامل بیمه سلامت گفت: نسخه نویسی الکترونیکی یکی از مهمترین پروژه های بیمه سلامت است که سال گذشته در 31 استان و هر استان در یک شهر اجرا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۱    
مدیرخانه مطبوعات و رسانه های آذربایجان شرقی از افزایش میزان جوایز نقدی چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۰    
محمدزاده از ایجاد نهادی با حمایت وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران برای رفع مشکلات سازندگان داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۷    
سرپرست معاونت سیاسی استانداری قزوین گفت: طبق اطلاعیه شماره یک برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، زمان ثبت نام از داوطلبان 10 آذرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۶    
فرمانده سپاه کربلای مازندران از بازسازی 200 واحد مسکونی مناطق سیل زده مازندران توسط گروه های جهادی سپاه کربلای مازندران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۶    
رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از دهم اردیبهشت ماه با مشارکت دستگاه ها و نهاد های مربوطه در سطح این استان آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۶    
دادستان کل کشور گفت: با بررسی لیست سال گذشته ارز های دولتی که بانک مرکزی در اختیار افراد و شرکت ها گذاشته بود، متوجه شدیم بیش از 2500 نفر یا شرکت این ارز ها را دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۵    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 19 سرمایه گذار جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱    
تیم فوتبال استقلال خوزستان با شکست 4 بر 2 مقابل استقلال تهران به لیگ آزادگان سقوط کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته 23 هزار و 443 ساعت آموزش برای آگاهی از مخاطرات کار و حفظ سلامت کارگران واحد های تولیدی این استان ارائه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱    
روزه نه تنها به بافت های بدن آسیب نمی رساند بلکه درمان بسیاری از بیماری ها را نیز موجب می شود و روش خوبی برای پاکسازی سلول ها از مواد زاید است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱    
بسیاری از افراد در هنگام بلند شدن یا نشستن صدا هایی را در زانوی خود می شنوند که گمان می کنند ناشی از آرتروز است، اما همیشه این صدا ها ناشی از آرتروز نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱    
گاهی تصمیم گرفتن در مورد این که یک پست اینستاگرامی خوب است یا بد، تا حد زیادی به تعداد لایک های آن بستگی پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱    
غفاری گفت: در جهان کنونی باید با کمک از حوزه هایی که بیشترین نقش را در زندگی مردم دارند برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی اقدام شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۱    
شرکت پایانه های نفتی ایران در حاشیه نمایشگاه نفت با سه شرکت دانش بنیان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۵    
در دومین روز از سفر رئیس مجلس به استان، صبح امروز علی لاریجانی به تربت حیدریه سفر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۰    
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: در 40 سالگی انقلاب، با انجام کارهای ناشدنی به تکیه گاه مستحکمی دست پیدا کرده ایم که شامل اعتقادات و آرمان هایمان است تا گام دوم را با اطمینان برداریم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
آیین بزرگداشت شهدای شیعه عربستانی با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد اعظم قم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
یکی از بهترین و سالم ترین شیوه ها برای افزایش طراوت و شادابی و امواج مثبت در خانه و اتاق خواب کودک، استفاده از گیاهان آپارتمانی و خانگی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
سفیر غیرنظامی ناتو در افغانستان گفت: صلحی که در آن خواست مردم و دستاوردهای هجده ساله از بین برود، برای مردم افغانستان و ناتو قابل قبول نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
تشکل های مردم نهاد گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در 12 استان کشور فعال است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
بازرگانی گفت: تصمیم گیرنده و سیاست گذار نهایی تصویب نرخ بنزین، دولت بوده و شرکت ملی نفت مجری تصمیم های مرتبط با سوخت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی گفت:این مرکزبا تهیه و پخش 22 عنوان برنامه بمدت 39000 دقیقه، میهمان روزه داران خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به راه اندازی پویش ملی دانشگاهیان با عنوان بهار همدلی در کشور برای کمک به مناطق سیل زده گفت: کارکنان و اساتید این دانشگاه نیز به این پویش پیوستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۷    
کاربران فضای مجازی به مناسبت روز معلم و شهادت استاد مرتضی مطهری، از زحمات و تلاش های آموزگاران و اساتید خود تشکر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۶    
بهره گیری از ایده های نو و استعداد برتر نخبگان در راستای رشد تولید و اشتغالزایی بیشتر ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۱    
نمایشگاه گروهی نقاشی از فردا در نگارخانه سایه روشن رشت گشایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۱    
چندی پیش بود که اخبار و گزارش هایی منتشر شد که نشان می داد در سال های آینده تعداد حساب های کاربری افرادی که در قید حیات نیستند، از اکانت کاربران زنده در جهان بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۱    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان و دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم استان، اسامی معلمان برتر سال 98 در سطح استانی و شهرستانی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۵    
مسئول سازمان اردویی گردشگری راهیان نور سپاه لرستان از آغاز اعزام کاروان های راهیان نور استان خبر داد و گفت: سهمیه اعزام عمومی به اردوی راهیان نور غرب کشور برای لرستان 4 هزار نفر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مرحله اول خط آهن میانه - بستان آباد تا پایان تیر امسال افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۱    
وزیر اسبق داخله/ کشور عراق اطلاعات جالبی درباره محل حضور و نقشه های آینده ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: دومین محموله کمک به سیل زدگان از محل موقوفات کاشان به مناطق سیل زده ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۰    
مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد گفت: در تابستان سال جاری نقاط مشکل دار تلفن همراه در محور یزد بافق رفع و تا دو ماه آینده پوشش اینترنت 4 G به سبزدشت بافق می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۱    
امسال بیش از 42 هزار تن کالای غیر نفتی تخلیه و بارگیری در بندرشهید باهنر تخلیه و بارگیری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۶    
بازیکن فصل گذشته تیم فوتسال ملی حفاری به تیم گیتی پسند اصفهان پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۵    
نایب رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: بودجه سالانه خراسان رضوی کمتر از 6 درصد بودجه کشور است که مناسب نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۶    
فرمانده انتظامی شهرستان "شاهین شهر" از دستگیری فرد کلاهبرداری که اقدام به خرید طلا از یک طلافروشی و پرداخت 27 هزار و 400 دلار جعلی به طلافروش کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۱    
برخی منابع دولتی اعلام کردند که حریم هوایی پاکستان به روی پروازهای افغانستان هند باز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۶    
استاندار قم در پیامی روز معلم را به همه مجاهدان سنگر مقدس علم به ویژه اساتید و معلمان پرتلاش قم تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۶    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: القای یأس، ناامیدی و بی اعتمادی به خود، از دسیسه های دشمن برای ملت ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۱    
نماینده، ولی فقیه در لرستان گفت: حفظ امنیت شغلی حیاتی ترین و ضروری ترین مساله برای کارگران است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۶    
علیرضا محمد رضایی دانشیار پردیس فارابی دانشگاه تهران در قم به ریاست این پردیس منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۵    
استاندار بوشهر از اعضای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر که موفق شدند به لیگ برتر صعود کنند، تجلیل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۲    
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشورزی زنجان از خسارت 627 میلیارد تومانی سرمازدگی به محصولات باغی استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بازی با احساسات مردم در مورد سهمیه بندی بنزین سهوی و اتفاقی نبود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۱    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: معتقدم جوانان ما برای اینکه جامعه امروز و فردای ما ساخته شود، باید به کتاب رجوع کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۵    
استاندار لرستان گفت: اجرای طرح آبادانی مناطق محروم لرستان قبل از سایر استان ها آغاز شد و برنامه های خاصی برای دلفان و کوهدشت به عنوان 2 شهر هدف این طرح تدوین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۴۷    
مقام معلم از منظر روایات اهل بیت(ع) بسیار ارزشمند است؛چرا که معلم روح را پرورش داده و به سوی رشد و تعالی می برد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۴۱    
صد و هشتاد و دومین هفته نامه خط حزب الله با عنوان ده نکته از کلاس آقای خامنه ای منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۵    
نماینده شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت:دهاقان در جذب تسهیلات روستایی رتبه نخست استان اصفهان را کسب کرد و برای من هم اشتغال از هر چیزی مهم تر است و باید از این فرصت ها استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۴    
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تامین کالاهای اساسی موردنیاز مردم برای ماه رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۲    
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین، افزایش قیمت بنزین را تکذیب کرد و از مردم خواست در صفوف پمپ بنزین تجمع نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۱    
مسئول طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری از نگارش 40 عنوان پایان نامه در حوزه های علمیه با موضوعات آثار شهید مطهری خبر داد. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۱    
ایده های خلاقانه بانوی دامغانی ، حیاط خانه او را به یک گالری نقاشی تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۰    
در این مطلب نکاتی مهم درباره فتنه های آخر الزمانی را به شما خواهیم گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۲    
نماینده، ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی از مواد قانون کار به ویژه در زمینهٔ حقوق کارگر و کارفرما مستلزم اصلاح و بازنگری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۱    
حجت الاسلام یوسفی گفت:با فراهم سازی بستر رونق تولید در بخش کاغذ،شعار سال 98 در این زمینه را محقق سازیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۲    
در یک دهه گذشته، ماشین های کراس اوور و شاسی بلند جایگاه بسیار خوبی در بازارهای جهانی بدست آورده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۵۷    
معاون دادگستری کل استان سمنان گفت: وجود این تعداد پرونده هیچ سازگاری با فرهنگ ما ایرانی ها ندارد و لذا این آمار بسیار نگران کننده است. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۵۵    
4 میلیارد تومان از مطالبات کشاورزان خسارت دیده خراسان جنوبی در سال زراعی 96-97 پرداخت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۱    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تلاطم های ارزی به عنوان یک موضوع اقتصادی در کشور قابل پیش بینی بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۱    
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: قزوین به عنوان پایلوت کشوری الکترونیکی شدن ثبت و صدور حواله لاستیک سنگین انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۲۱    
تیدا روایت داستانی از زندگی شهید مدافع حرم حیدر جلیلوند توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۰۶    
رئیس کمیته امداد امام بافق با اشاره به رشد 23درصد ی زکات در این شهرستان گفت: جمع آوری زکات فطریه در شهرستان نیز 4 برابر افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۰۰    
سؤال مطرح شده در این مطلب این است که آیا انتشار تصاویر خصوصی جرم است یا خیر و اگر جرم است، نحوه تعقیب آن چگونه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۷:۰۰    
فرمانده انتظامی لارستان از کشف 19 کیلو و 500 گرم تریاک در این شهرستان خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۶:۴۶    
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: محموله ای بالغ بر یک هزار و 200 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مسلحانه و مشترک بین پلیس استان های سمنان و سیستان و بلوچستان کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۱    
نیروهای سوری مواضع و استحکامات در جنوب غربی ادلب را هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری از تروریست ها کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۱    
به دستور حسن روحانی شش طرح ارتباطی با سرمایه گذاری بیش از 100 میلیارد تومان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۱    
در این مطلب نکاتی درباره استفاده صحیح از زودپز و آرام پز ارائه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۴:۰۲    
یکی از بزرگ ترین چالش ها در مدیریت تیم های بزرگ یافتن تعادل بین عمیق شدن در یک موضوع یا عقب کشیدن و اعتماد به دیگران برای انجام آن است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۳:۴۰    
در این مطلب به رایج ترین اشتباهات تغذیه ای مرتبط با کودکان اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۳:۰۱    
مطالعات تحقیقاتی نشان داده اند که توقف رانندگی در سالمندان با طیف وسیعی از پیامد های منفی روانی و اجتماعی، از جمله از دست دادن استقلال همراه است و مشکلات سلامتی مانند بیماری قلبی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۲:۰۲    
تحقیقات نشان داده مصرف برخی غذاها می تواند بر تولید هورمون رشد تاثیر بگذارد و منجر به افزایش قد شما شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۱:۴۰    
پژوهشگران نانو ابزاری ساختند که می توان از آن برای تولید برق از برف استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۱:۲۰    
وزیر خارجه ونزوئلا حمایت رئیس جمهور شیلی از کودتاچیان این کشور را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۱:۰۰    
رند پال گفت: آمریکا، ناتو، عربستان سعودی و امارات متحده عربی هزاران تن بمب بر سوریه ریخته اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۱:۰۰    
بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم ما با اینکه در انتهای جدول لیگ قرار دارد، اما به مانند یک تیم ته جدولی بازی نکرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۰:۴۰    
معاو ن برنامه ریزی و توسعه فرمانداری آبادان با تاکید بر پایش زمین های کشاورزی برای مقابله با هجوم احتمالی ملخ دریایی به منطقه گفت: موردی از ریزش ملخ دریایی در منطقه مشاهده نشده است.