پنجشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۲:۱۲Jan 2020 23

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 20 دی 1398 - yjc.ir

 
باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آبان 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آذر 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 1 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 2 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 3 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 4 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 5 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 6 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 7 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 8 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 9 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 10 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 11 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 12 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 13 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 14 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 15 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 16 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 17 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 18 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 19 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 20 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 21 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 22 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 23 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 24 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 25 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 26 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 27 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 28 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 29 دی 1398 باشگاه خبرنگاران جوان 30 دی 1398 
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۷    
بیش از 2 هزار و 200 واحد سیل زده خراسان شمالی مسقف شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۷    
رییس اداره امور عشایری شیروان گفت: امسال 220 کیلومتر از راه های عشایری این شهرستان تیغ زنی و تسطیح شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۱    
دور نهایی نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی با حضور 20 شرکت کننده از سراسر کشور و با محوریت دفاع مقدس، صنعت نفت، نخل و همزیستی اقوام برتر روز شنبه در منطقه آزاداروند آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۵    
آموزش و پرورش استان کرمان در اطلاعیه ای اعلام کرد: اخبار منتشر شده مبنی بر تعطیلی مدارس شهر کرمان تکذیب می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۵:۰۱    
بررسی ها نشان داده است، قرار گرفتن در جریان دایمی خبرهای بد، به ویژه فجایع بزرگ یا عملیات پر از خشونت، به روح و روان بزرگسالان و کوچکترها صدمه می زند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۴:۰۱    
برخی از ما گمان میکنیم ادویه جات و سبزی های خشک هیچ زمانی خراب نمیشود و میتوان آن ها را به مدت طولانی نگهداری کرد، ولی این چاشنی های پرکاربرد نیز ممکن است روزی خراب شوند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۰:۰۱    
بسیاری از زنان مبتلا به سرطان پستان، لازم است برای تکمیل درمان خود، تن به عمل جراحی دهند و این موضوع اغلب، اضطراب شدیدی را به آن ها وارد می کند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۱    
فعالان بازار طلا از کاهش قدرت خرید زوج های جوان و گرایش به بدلیجات می گویند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۱    
برخی از تحقیقات حاکی از آن هستند، از هر 10 نفری که سعی در گرفتن رژیم داشته اند، بیش از 9 نفر با شکست مواجه خواهند شد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۵    
عنوان قهرمانی گروه دوم دور رفت رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور به شهروند آمل رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از مراجعه 130 نفر از بستگان جان باختگان سانحه اخیر هوایی برای نمونه برداری به این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۷    
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری: باید برای رشد پارک علم و فناوری در استان از تجربیات دنیا استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۶    
ساخت حسینیه سرباز ولایت شهید سلیمانی درلارستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۱    
مسئول بسیج اساتید تویسرکان از تهیه تومار محکومیت عوامل شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش بر سر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۵    
طولانی ترین بلوار مواصلاتی شهر مرودشت به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۰    
کبد انسان یکی از اندام های مهم بدن است که نقش سم زدایی را بر عهده دارد و هر روز مجبور است کار های سخت زیادی را انجام دهد. بنابراین، جای تعجب نیست که گاهی دچار استرس شود!
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۶    
مدیرکل بحران استان کرمان گفت: در اثر بارندگی های دو روز گذشته بسیاری از روستا های جنوب استان کرمان درگیر سیل هستند و برتعداد آن ها افزوده می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۳    
شهید مصطفی محمد میرزایی پاسدار بود، اما یک محله او را خطاط ماهر، باربر صلواتی و اوستاکار با انصاف می دانستند و کسی خبر نداشت او امین حاج قاسم سلیمانی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۲    
یک پسر کوچک آلمانی به نام میخائیل آکار 7 ساله، دنیای هنر آلمان را به اتش کشید. این هنرمند کوچک متولد 2012 است و برای نیمی از عمرش در کانون توجه قرار داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۷    
برنی ایبینی ایسی مشهور به ایبینی بازیکن نیجریه ای الاصل با ملیت استرالیایی، یکی از خرید های احتمالی استقلال است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۱    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بسیار دوست دارم فرهاد مجیدی در استقلال نتیجه بگیرد، چون نتیجه گرفتن او مساوی است با اعتماد مدیران به مربیان داخلی و جوان.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۱    
جریان برق در تمام مناطق مهاباد امروز قطع می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۱    
فرمانده انتظامی شهرستان میامی گفت: ماموران پلیس نیسان حامل دو و نیم تن چوب قاچاق را در میامی کشف کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۱    
گاز مونوکسید کربن یک گاز بی رنگ و بی بو است که به عنوان قاتل پنهان شناخته می شود
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل پست استان فارس با انتشار تمبر یادبودی از عضو شورای اسلامی شهر شیراز، وی را به عنوان خادم گردشگری و زیارت معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۵    
فرماندار شهرستان بندرلنگه ازخسارت بارندگی به جاده ها ی این شهرستان و مسدود شدن برخی از راه های روستایی دراین شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۱    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: در پی تشدید بارش ها، عملیات نجات 18 خودروی گرفتار در برف و کولاک در این استان به همت نیروی هلال احمر انجام شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۶    
هفته پنچم و پایانی دور رفت مسابقات والیبال لیگ استان با قهرمانی سیمان شاهرود در نیم فصل این رقابت ها به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۶    
آیت الله حسینی بوشهری گفت: باید به فطرت خداجو و توحیدی مردم توجه شود و افرادی متخلق و صادق شناسایی و در جامعه به عنوان شاخص مطرح شوند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۱    
معاون اجتماعی پلیس فتا در خصوص مشخصه های پیامک های کلاهبرداری و مهندسی اجتماعی افراد سودجو برای دسترسی به اطلاعات حساب بانکی توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۱    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: منابع مالی پرداخت عیدی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تامین شده است و در بهمن ماه پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۱    
کتابخانه سیار در نمایشگاه سراسری کتاب همدان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مستقر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۶    
همزمان با سومین روز از دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب همدان و به منظور پاسداشت مقام شهید سپهبد سلیمانی مراسم بزرگداشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۱    
آن دسته از پزشکان متخلف که تاکنون در مقابل پرداخت مالیات مقاومت کرده اند، پس از الزام قانونی برای نصب کارتخوان به روش های عجیب مانند اجاره کارتخوان از دست فروشان و مغازه داران متوسل شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۱    
بازیکن تیم فوتبال تراکتور تبریز ضمن اعلام دلایل پیوستنش به این تیم، از شرایط باشگاه سابقش انتقاد کرد و گفت: مدیران ذوب آهن از فوتبال سر در نمی آوردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۱    
خواندن ترجمه قرآن و تدبّر در آن، بسیار خوب و مطلوب است، ولی قرائت متن عربی قرآن، ثواب و آثار ویژه ای دارد که با تنها خواندن ترجمه، حاصل نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۶    
رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: به دلیل بارش برف و وجود کولاک، راه مواصلاتی 260 روستا درمناطق مختلف استان مسدود شده بود ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۲    
افرادی که طی دو مرحله واریز یارانه معیشتی در آبان و دی مشمول دریافت یارانه معیشتی نشده اند می توانند تا روز 24 دی ماه برای ثبت اعتراض خوداقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۰    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نشان می دهد آمریکا قدرتش را از دست داده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۷    
سامان نریمان جهان هافبک بومی تیم سبزقبا های تبریز با ملحق شدن به تیم فوتبال نفتچی کشور جمهوری آذربایجان،لژیونر شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۶    
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: باید دولت و مجلس منسجم تر از گذشته ادامه دهند تا مشکلات داخل کشور نیز رفع شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۲۱    
آزاد کار زنجانی در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام فجر بر سکوی نخست ایستاد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۱    
وحید هاشیمان دستیار ایرانی ویلموتس این روز ها یکی از گزینه های باشگاه پرسپولیس برای هدایت این تیم در صورت برنگشتن گابریل کالدرون است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۷:۲۶    
فرماندارچابهار گفت: بارندگی هادر این شهرستان تاکنون خسارتی نداشته است و اعضای ستاد مدیریت بحران همچنان در حالت آماده باش بسر می برند و آماده خدمات رسانی به خسارت دیدگان احتمالی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۷:۲۱    
فرماندار نیکشهر گفت: دریچه های سد خیرآباد این شهرستان برای جلوگیری از خسارت های احتمالی ناشی از بارندگی و جاری شدن سیلاب باز شده و مقداری از آب ذخیره شده در پشت آن در حال رهاسازی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۳:۲۰    
در این مطلب می خواهیم طرز تهیه دمپخت ماش را به شما آموزش دهیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۳:۰۱    
هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهاد هایی از سوی تیم های عربی مواجه شده و با توجه به وضعیت مطالباتش احتمال جدایی او از جمع سرخ پوشان وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۲:۲۰    
در متن پیش رو، با معرفی یک روش و یک قانون به شما کمک می کنیم در زندگی خود بیش ترین تاثیر را ببینید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۱    
جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) جزئیاتی از وضعیت پیکر سردار شهید سلیمانی و همرزمانش را پس از ترور شرح داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۱    
مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن جام فجر با قهرمانی تیم پلیمر در بخش آقایان و دانشگاه آزاد در بخش بانوان به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۱    
پزیرش ولایت قانونی شرایطی دارد که در این خبر به آن پرداخته ایم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۱    
اسیر سوری آزاد شده از زندان های رژیم صهیونیستی، شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفته و تاکید کرد دوران حضور آمریکا در منطقه رو به پایان است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۱    
با نزدیک شدن به آزمون دوره دکتری موسسات کنکوری با دریافت مبالغ هنگفت اعلام می کنند که می توانند قبولی داوطلبان در این آزمون را تضمین کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین هرگونه انفجار در پادگان جوادنیای آبیک را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۱    
رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای درباره تحریم های ضدایرانی به تکرار ادعاهای بی اساس خود علیه کشورمان پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۰    
مهرداد محمدی گل اول تیم آوس را مقابل بنفیکا به ثمر رساند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۰    
با تداوم بارش برف و برودت هوا برخی از مدارس اردبیل تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۰    
یک کارشناس حقوق بین الملل گفت: سپاه پاسداران براساس بند 51 منشور ملل متحد اقدام به حمله موشکی به پایگاه عین الاسد عراق کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۰    
نیرو های بسیج مردمی عراق تلاش تروریست های داعش برای نفود به شهر موصل در استان نینوا از سمت جزیره صلاح الدین را ناکام گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۰    
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: قرارداد مطهری با استقلال ثبت شده، اما اگر پرونده شکایت ذوب آهن در کمیته تعیین وضعیت باز شود اجازه بازی به او نمی دهیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۰    
امام جمعه قزوین از میرزایی مسئول بنیان ازدواج قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۲۱    
واکنش جالب مردم نسبت به سوال خبرنگار آمریکایی درباره سردار شهید قاسم سلیمانی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۲۱    
دفتر شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی نیجریه در پیامی توییتری اعلام کرد وضعیت سلامتی ایشان وخیم است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۲۱    
بیش از 48 ساعت از حمله به عین الاسد می گذرد و این پایگاه و محدوده اطراف آن، در قرنطینه مطلق خبری و اطلاعاتی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۲۱    
نماینده، ولی فقیه در استان خوزستان از دیدار مردم خوزستان پس از 2 دهه چشم انتظاری با رهبر انقلاب خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۲    
نایب رئیس حزب الله لبنان گفت: به دختر سردار سلیمانی اطمینان می دهم که سید حسن نصرالله انتقام خون پدرش را خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۵    
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: با توجه به بارش برف و شرایط جوی حاکم در اکثر جاده های مناطق کوهستانی، پلیس از تردد خودرو فاقد زنجیر چرخ در این محور ها جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۱    
رسانه های استکبار و لابی صهیونیسم تمام تلاشش را به کار بسته است تا با بازی خبری سقوط بوئینگ 737 خبر سیلی ایران به آمریکا را محو کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۱    
شایعات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی زیاد هستند، بدون تحقیق و بررسی منبع و صحت، مطالب را باور و منتشر نکنید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۱    
پربازدیدترین اخبار بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان در هفته سوم دی 98 را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۱    
جوزف بورل پس از نشست بروکسل در مورد توافق هسته ای، تنش ها در خاورمیانه و سقوط هواپیمای اوکراین اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۱    
سرکرده کودتاگران ونزوئلا از آمریکا و دیگر کشور ها خواستار اعمال فشار علیه روسیه به دلیل حمایت از دولت قانونی این کشور شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۱    
آیین اختتامیه دهمین جشنواره فیلم مردمی عمار برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۰    
آیئن نامه اجرایی عملیات بازار باز و خرید و فروش اوراق مالی اسلامی و وثیقه گیری اوراق در ازای اضافه برداشت بانک ها توسط بانک مرکزی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۰    
مسابقات وزنه برداری قهرمانی ایران با کسب مقام نخست توسط خوزستان به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۰    
وزیر خارجه آمریکا گفت با همتای کانادایی خود درباره یک نیروی گسترده تر ناتو در عراق صحبت کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۰    
پژوهشگر ارشد فرانسه درباره شهادت سردار سلیمانی به دست ارتش تروریست آمریکا گفت اگر چنین کاری را ایران مرتکب شده بود، فورا ترامپ و دیگران در جهان غرب فریاد تروریسم سر می دادند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۹    
ابوالقاسم طالبی به سوالی مبنی بر اینکه چرا تا کنون در سینمای ایران فیلمی درباره سردار سلیمانی ساخته نشده است؟ پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: آتش سوزی در واحد تولید مواد اولیه روغن موتور در شهرک صنعتی حیدریه ضیا آباد خاموش شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۶    
استاندار کرمانشاه اعلام کرد: در نشستی که در روزهای گذشته با رییس سازمان برنامه و بودجه داشتیم موضوع افزایش 40 درصدی درآمدهای مالیاتی استان را لغو کردیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۶    
مسابقات هفته دوم رقابت های لیگ برتر گلف کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۱    
برانکو ایوانکوویچ با پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال عمان مواجه شده است و احتمال دارد مقابل ملی پوشان کشورمان قرار بگیرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۱    
با توجه به ورودسامانه جدید و برآورد بارش های سنگین جلسه فوق العاده شورای مدیریت بحران شهرستان سرباز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰    
موج خبری سقوط هواپیما توسط موشک پدافندی که از شامگاه پنج شنبه آغاز شده، ایرادات بسیار اساسی دارد که در این مطلب به برخی از آن ها اشاره شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰    
استاد جغرافیای سیاسی گفت:حضور آمریکا در منطقه حضوری اشغالگرانه و بر هم زننده نظم و امنیت منطقه خلیج فارس است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰    
بخش خبری 20:30 به موضوعات مختلفی همچون حال خوش بازار سرمایه،بارندگی های شدید در کشور و... پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۶    
فرماندار شهرستان دلگان گفت: درپی بارش های اخیر محور دلگان به زهکلوت رودبار جنوب استان شب جاری مسدود شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: زلزله 3.2 ریشتری آبیک را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای بهمن ماه از فعالیت وانت بارهای بدون بارنامه جلوگیری می شود و نیروی انتظامی این موضوع را کنترل می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
صدها نفر در تظاهراتی در پایتخت انگلیس و ده ها هزار تن از مردم استرالیا خواستار اقدام سریع دولت اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا برای خاموش کردن آتش سوزی جنگل های این کشور شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
حمله هکر ها به سایت صرافی بین المللی تراولکس باعث شد این صرافی صفحات خود در 30 کشور را از کار بیندازد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان، گفت:تمامی نیرو های فوریت های پزشکی و اورژانس در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به حالت آماده باش قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
به تازگی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که بی تابی شهید سپهبد قاسم سلیمانی بر تابوت شهید احمد کاضمی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
رئیس اداره سلامت نوزادان وزارت بهداشت گفت: بر اساس پژوهش های بین المللی، وزارت بهداشت تنها 25 درصد در حفظ و ارتقای سلامت مادران باردار و نوزادان نقش دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
خبرنگار و تصویربردار شبکه دجله عراق در بصره به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
یک ناو جنگی روسی و یک ناوشکن آمریکایی در شمال دریای عرب رو در رو شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال پیامی در گذشت آیت الله سیدهاشم رسولی محلاتی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران ضمن مطرح کردن ادعا های بی اساس خود، گفت که این کشور برای آغاز مذاکرات، هیچگونه پیش شرطی را از سوی ایران نخواهد پذیرفت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲    
مسئول پرداخت غرامت، کشور اوکراین است، کاهش قیمت مرغ و حقیقت ماجرای سقوط هواپیما از اخبار اقتصادی امروز است.