شنبه ۲۷ آبانساعت ۰۲:۵۵Nov 2017 18

پایگاه خبری ذاکر (zakernews.ir)

پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ذاکر 1 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری ذاکر 1 خرداد 1396 پایگاه خبری ذاکر 31 تیر 1396 پایگاه خبری ذاکر 1 مرداد 1396 پایگاه خبری ذاکر 31 شهریور 1396 پایگاه خبری ذاکر 30 مهر 1396 پایگاه خبری ذاکر 1 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 2 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 3 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 4 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 5 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 6 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 7 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 8 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 9 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 10 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 11 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 12 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 13 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 14 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 15 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 16 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 17 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 18 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 19 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 20 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 21 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 22 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 23 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 24 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 25 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 26 آبان 1396 پایگاه خبری ذاکر 27 آبان 1396 
  ۷ دقیقه پیش    
خرم آباد - معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از برگزاری قرارگاه سپاه لرستان برای عرضه خدمات به 10 دهاتی استان زلزله زده کرمانشاه اطلاع داد.
  ۷ دقیقه پیش    
خرم آباد- تصفیه منزل فاضلاب نورآباد 17 سال روی مدار وعده ها چرخید و امروز فرجام آن به تخصیص اعتبارات و بودجه سال 97 گره خورده هست.
  ۳۱ دقیقه پیش    
بوشهر - نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تحت هیچ شرایطی قصد تفکیک دیر از حوزه انتخابیه جنوب را ندارم لکن به طور مستمر به این شهرستان نگاه مخصوص ای داشته ام.
  ۳۱ دقیقه پیش    
از عمده ترین مشکلات باشگاه استقلال در سال های موخر این هست که آنان توان ندارند تغییراتشان در ارکان ادارهی را در ثبت شرکت ها به ثبت برسانند.
  ۱ ساعت پیش    
بمناسبت شکست حصرسوسنگرد تیم ذولفقار باشاهین اهواز بازی دوستانه برگزارکرد
  ۱ ساعت پیش    
دکتر شریعتی از همان ساعات اولیه پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه با تماس تلفنی با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه آمادگی مردم استان خوزستان را جهت کمک به مردم آسیب دیده مناطق زلزله زده استان ...
  ۱ ساعت پیش    
شبکه ال بی سی به نقل از مراجع نزدیک به سعد الحریری گفت که وی پیش از واگذاشتن عربستان به مقصد پاریس با ولیعهد سعودی ملاقات زیاد ارزشمندی داشته هست.
  ۱ ساعت پیش    
سفیر روسیه در لبنان می گوید درخواست عربستان برای بیرون کردن حزب الله از دولت لبنان، قابل قبول نیست.
  ۲ ساعت پیش    
ساده زیستی و سبکبالی، خصوصیت تمام انقلابیون جهان بویژه پیروان مکتب امیرالمؤمنین(ع) هست. همین سبکبالی و تسلیم نشدن در مقابل جهان آنها را به طور مستمر مهیا جانفشانی در مقابل اتفاقات می کند.
  ۲ ساعت پیش    
کشور قطر توان دارد بازار استفاده زیاد مطلوبی برای فرآورده ها تولیدی ایران باشد اما از این مجال تا هم حالا به مطلوبی بکارگیری نشده و انگار هیچ طرحی هم برای ترقی این وضع نیست.
  ۲ ساعت پیش    
معاون ریاست جمهور سوریه که در راس یک هیئت عالی رده سیاسی وارد ایران شده هست و حامل پیام مخصوص آقای حافظ اسد ریاست جمهور سوریه برای ریاست جمهور کشورمان خواهد بود با آیت الله خامنه ای ملاقات و عنوان ...
  ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهور ایالات متحده بدون اشاره به تعهدها ایالات متحده در توافق هسته ای با ایران گفت که می توان ظرفیت خرید نفت از ایران را کم شدن داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شیراز- ذاکرنیوز - همزمان با هفته کتاب و روز کتاب، حیات طیبه و انقلاب اسلامی از کتاب یاران خدا، گردآوری علی اکبری در کتابخانه شهید دستغیب شیراز رونمایی شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شیراز-ذاکرنیوز -امام جمعه موقت شیراز گفت: همه مسئولان و دولت فداکارانه به کمک مردم زلزله زده کرمانشاه آمده اند و مردم هم در قبال هموطنان خود مسئولیت دارند و باید به یاری زلزله زدگان بشتابند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
به گفته معاون امداد و رهایی هلال احمر با فعالیت 31 تیم سگ های زنده یاب، 6 نفر بصورت زنده و 15 جسد کشف شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
امام جمعه موقت تهران با اظهار اینکه دشمن قصد دارد لبنان و منطقه را متشنج کند، اظهار کرد: مردم و طوائف لبنان بیدار می باشند و از تمام آنان و مخصوصا سیدحسن نصرالله تشکر می کنیم که با بیانات خود توطئه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه عنوان کرد: درباره زلزله زدگان نباید اتلاف زمان کرد و مدیران اگر به وعده های خود عمل کنند مشکل مردم زلزله زده را می توان با سرعت زیادتری حل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
اردبیل – مدیرکل بنیاد خانه استان اردبیل عنوان کرد: خودرو ادوات پر وزن از این استان به منطقه های زلزله زده غرب کشور اعزام گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
کرمانشاه- به منظور اداره مساعدت های از جانب مردم، پلیس با مسدود کردن راه کمربندی اسلام آباد غرب به طرف سرپل ذهاب ماشین ها را به طرف شهر کرمانشاه ارشاد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
بناب- شامگاه پنج شنبه دومین فاز مساعدت های مردم بناب به زلرله زدگان غرب کشور به کرمانشاه ارسال گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
حجت الاسلام داوود مهدوی زادگان درج کرد: مساعدت های از جانب مردم نشان از وحدت ملی در درون حاکمیت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
در اطلاعیه انتهاءی کنگره حزب از جانب مردم اصلاحات آمده هست: زلزله موخر کرمانشاه ارائه داد که تاکنون ضعف های ارزشمندی در اداره آشفتگی کشور وجود داشته هست که لزوم دارد در مورد آن چاره اندیشی ضروری صورت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
کرمانشاه- عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه عنوان کرد: قشر متوسط به بالای جامعه از یک ماه یارانه خود برای بازسازی منطقه های زلزله زده استان کرمانشاه بگذرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
کرمانشاه- مدیرکل دکتری قانونی استان کرمانشاه، آخرین آمار به کشتن رسانده شدگان زلزله استان کرمانشاه تا هم حالا را 437 نفر گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹    
شمیرانات- امام جمعه کن در خطبه های نماز جمعه تاکید کرد: تجلی وحدت ایرانیان در زلزله کرمانشاه دلیل دل داغی آن عزیزان گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۶    
در خبرتوخبر این هفته، اخطار ریاست جمهور به سیاسی شدن زلزله کرمانشاه را ارزیابی کرده ایم. اخطاری که به نظر می رسد نوک پیکانش به طرف معاون اول دولت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۶    
خرم آباد- امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه سیاست پیامبر(ص) در وحدت جامعه اسلامی، امروز نیز ضروری هست دنبال گردد، عنوان کرد: چیزی که توان دارد نقشه های دشمن را خنثی کند، روحیه پایداری اسلامی هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۶    
اردبیل – مدیرکل اداره آشفتگی استانداری اردبیل به لزوم بررسی و بررسی کیفیت ساخت وسازها در این استان تبیین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۶    
امام جمعه موقت شیراز با تاکید بر ضرورت مساعدت به زلزله زدگان کرمانشاه، عنوان کرد: دقت به فقرا و محرومین مورد تاکید پیامبر اکرم(ص) هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۶    
دبیر انجمن داروسازان بااشاره به عرضه خدمات امدادی و دارویی به لطمه دیدگان زلزله کرمانشاه براهمیت اداره داروهای مورد احتیاج در منطقه های زلزله زده تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۶    
ده ها تن از خبرنگاران و دلائل خبری رسانه های خارجی با حضور در منطقه های زلزله زده در استان کرمانشاه، از جریان امدادرسانی و اوضاع منطقه گزارش تامین کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۶    
بجنورد- امام جمعه بجنورد با اشاره به صلح امام حسن(ع) و زیر پا گذاشتن تعهدها از سوی معاویه،گفت: امروز مثال این بدعهدی و نادیده گرفتن حقوق بشر را در ایالات متحدهی جنایتکار و درجریان برجام شاهد هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳    
گچساران- اتوبوس حامل زوار کهگیلویه و بویراحمدی به مقصد بی بی حکیمه (س) در جاده گچساران واژگون گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
خرم آباد - عملیات اعمالی برق رسانی به پنج دهاتی شهرستان رومشکان با حضور مدیران شروع گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
خرم آباد - مجتمع شرکت گاز شهرستان رومشکان با حضور مدیران بازنمایی گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
تیم گیلان در انتهاء رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج موفق به اکتساب مقام قهرمانی این بازی ها گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
خرم آباد - ریاست جهاد دانشگاهی لرستان از اعمال 3 پروژه ملی در لرستان از طریق این نهاد اطلاع داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
خرم آباد - ریاست جهاد دانشگاهی لرستان از احتیاج 17 میلیارد تومانی برای تکمیل شهرک گلخانه ای این نهاد در شهرستان کوهشت اطلاع داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷    
سفیر ایران در لندن گفت: طی روزهای آتی مبلغ مطالبه جمهوری اسلامی ایران ایران به حساب بانک مرکزی ایران جابه جا خواهد گردید که نقطه انتهاءی بر این دعوای حقوقی 40 ساله هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷    
رئیس جمهور قزاقستان عنوان کرد: کشورهایی که تاریخ، دین، فرهنگ و ذهنیت مشترک دارند، مسیری جز یکپارچگی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷    
جامعه دانشگاهی در هفته سابق مثل سایر مردم کشورمان از واقع شدن زلزله در استان کرمانشاه متأثر بودند و دوشادوش سایر مردم کشورمان برای مساعدت به زلزله زدگان کوشش کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۴    
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه شهر قم عنوان کرد: موجب خرسندی هست که ارگان اوقاف زیر نظر روحانیون، به سامان دهی حقوق موقوفات، بقاع متبرکه و کارها قرآنی مشغول هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۴    
همدان-رئیس دانشگاه علوم دکتری همدان بابیان اینکه همدان برای پذیرش مصدومان زلزله کرمانشاه حجم دارد، عنوان کرد: عرضه خدمات به مصدومان بستری در جایگاه ها معالجهی همدان، با همه توان در حال انجام هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۴    
عضو هیات علمی دانشگاه تهران در یادداشتی به ارزیابی نقش محل امن و محل گزینی درست در کم شدن خسارات و لطمه های زلزله پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱    
کرمانشاه- خودروهای حامل محموله های امدادی در سه مسیر قره بلاغ در ترافیک قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱    
حلیه جملاتی در وصف پیامبر اسلام(ص) هست که خصوصیات ظاهری و منش و سلوک برترین خلق خداوند را شرح می کند و با روش ای خاص خوشنویسی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱    
کرمانشاه - خودرو ادوات سپاه پاسداران مشغول آواربرداری از دهاتی زلزله زده کوئیک می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰    
مربی گذشته تیم استقلال عنوان کرد: توان ندارم به مدیران باشگاه استقلال حق بدهم که چون ما از این تیم شکایت نکردیم حق و حقوق ما را ندهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰    
مهاجم گابنی دورتموند به علت عزیمت به بارسلونا برای دیدار دمبله، هم تیمی سابقش از سوی باشگاه دورتموند جریمه گردید و بازی روز جمعه را از دست خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰    
وینفرد شفر تا هم حالا با استقلال 3 بازی در لیگ برتر، یک بازی در جام حذفی و یک ملاقات تدارکاتی را پشت سر گذاشته هست و سیاه جامگان پنجمین رقیب هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۰    
ساری - عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با اشاره به بی خانمانی 12 هزار خانواده در کرمانشاه عنوان کرد: تخریب بیمارستان با دو سال قدمت نیز پذیرفتنی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اظهار اینکه ستاد آشفتگی کشور یک اداره واحد ندارد، اظهار کرد: ستاد اداره آشفتگی کشور آشفتگیی شده و مبحث رسیدگی به زلزله زدگان از دست آن بیرون شده هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۰    
در حالی که روحانی، آخوندی را کسی با برند دنیای در راستای خرید هواپیماهای برجامی ارائه کرده بود، ولی ایرباس در پی ناتوانی دولت از انتخاب فاینسور، A 320 های هما را به ایرلاین های خارجی فروخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۰    
بیمه زلزله یکی از ملحقات بیمه آتش سوزی است؛ در حالی که متاسفانه در فعلی، اکثر از 80 درصد منازل مسکونی از این بیمه محروم هستند؛ بسیاری اشخاص این بیمه را خریداری نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۰    
سنندج- استاندار کردستان عنوان کرد: ضروری هست با کوشش و سراغ گرفتن های مستمر مرکز مطالعاتی مجلس را مجاب کنیم تا زمینه برای تصویل منطقه آزاد کردستان فراهم گردد تا زمینه برا پیشرفت این منطقه فراهم گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۰    
اهر - استاندار آذربایجان شرقی عنوان کرد: صادرات موتور محرک اقتصادی استان و کشور هست و معتقدیم که ضروری هست از تولیدکنندگان و صادرکنندگان بصورت تمام جانبه پشتیبانی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۰    
روز جمعه درحالی که نفع قوی سهام در ایالات متحده و یک گام رو به جلو در کنگره در مورد تصویب قانون مالیاتی محیط بازار را روشن کرد، سهام آسیایی رشد نیرومندی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۷    
کتاب زندگی به کم وزن باران؛ مروری بر کم وزن زندگانی انقلابی دانشجویان بسیجی در تفکر های رهبر معظم انقلاب انتشار یافته گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۷    
رئیس ارگان اوقاف یکی از نیازهای ارزشمند امروز جامعه را وقف برای تولید علم و فناوری ذکر کرد و عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۷    
حمله هوایی عربستان به یک دستگاه مینی بوس در استان الحدیده واقع در غرب یمن به به کشتن رسانده شدن 6 نفر و مجروح شدن 8 نفر دیگر منتج گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴    
ارتش سوریه و نیروهای پایداری دامنه عملیات خود را در محله های شهر بوکمال توسیع دادند و در پی محاصره داعش از سه سمت در این شهر می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴    
فرمانده نیروهای مشترک عراقی از آزادای تمام شهر راوه در غرب الانبار اطلاع داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴    
منابع عراقی از شروع عملیات برای آزادسازی منطقه راوه در غرب استان الانبار از لوث تکفیری ها خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴    
به گزارش ذاکرنیوز، ارتش عراق امروز (جمعه) گفت عملیات آزادسازی منطقه راوة آخرین پایگاه داعش در استان الانبار را از سه کانون شروع کرده هست. به نوشته وبگاه شبکه السومریه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴    
بین الملل: ارتش سوریه و متحدانش به جنگ با تکفیری ها در منطقه هایی از شهر البوکمال در استان دیرالزور که تاکنون تحت اشغال داعش هست، ادامه می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴    
اداره امنیت ملی قزاقستان جنوبی 11 تن از اهالی ناحیه سیرام و شهر شیمکنت این منطقه را به اتهام تبلیغ عقاید داعش دستگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱    
کرج - فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از اعمال طرح جمع آوری قلیان از اماکن عمومی این شهرستان اطلاع داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری ریانوستی در ارزیابی انیمیشن های پیشرفته آمریکایی نوشته هست این آثار در قالب کمدی می کوشند نوعی توهم و بیم را نسبت به روس ها در میان بینندگان دنیای خود احداث کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۹    
به گزارش ذاکرنیوز،دوران بخور و ببر نگذشته است.نگویید: نمی توانیم بلکه بگویید: نمی خواهیم و خیال همه را راحت کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۹    
اهر- ریاست دانشگاه علوم دکتری تبریز عنوان کرد: نبود متخصص رادیولوژی در سطح آذربایجان شرقی مشکل ساز شده هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۹    
محمودرضاخاوری درحالی قراراست سه شنبه سی آبان ماه دریک روال استثنایی وبه طور غیابی محاکمه شودکه ابهامات مکرری درپرونده وی مطرح هست وبایددیددادگاه انقلاب چطوربه این ابهامات شش ساله رسیدگی میکند
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۷    
حجت الاسلام والمسلمین انصاری قمی با بیان اینکه علامه اگر در فقه و اصول وارد می شد مجتهدی مسلم بود گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸    
به گفته عباس نظام دوست کارگردان گرگ بازی ، همه مراحل فنی این اثر به انتهاء دست یافته و مهیا ارائه شده هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۲    
فعالان محدوده زیست با اظهار اینکه رودخانه کارون دهشتناک ترین روزگار خود را می گذراند نسیت به پیامدهای صادر کردن مجوز جابه جایی آب ونک به رفسنجان با فرمان عیسی کلانتری اخطار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۹    
سنندج- امیر عمیدی ریاست هیأت تنیس روی میز استان کردستان از 14 رأی کل اعضای مجمع با 11 رأی رد کننده از طرف خود برکنار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۶    
سرگروه سابق تیم ملی تکواندو عنوان کرد: غیبت ملی پوشان در لیگ برتر هم به این تکواندوکاران لطمه می زند و هم موجب می شود باشگاه هایی که ملی پوش جذب کردند لطمه نگاه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۳    
بوئینگ و فلای دوبای قراردادی به اعتبار 27 میلیارد دلار منعقد کردند که این بزرگترین توصیه هواپیمای جت تک راهروئه از یک خط هوایی خاورمیانه در تاریخ بوئینگ هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۷    
کارگردان بوی خواب با اشاره به بازخوانی متن این ارائه از نمایشنامه کامل استوپارد در مورد خصوصیت های این اثر ارائهی صحبت عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۷    
کریم اکبری مبارکه، مجتبی مهدی، افسانه وقتی، احمد سلیمانی و گلزار محمدی انتخاب ارائه های قسمت تئاتر بچه و نوجوان ششمین جشنواره تئاتر شهر را بر عهده گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مشهد- مدیر فوریت های دکتری دانشگاه علوم دکتری مشهد عنوان کرد: اورژانس خراسان رضوی به منظور خدمت رسانی به زوار امام رضا (ع) در حالت مهیا باش 24 ساعته هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۵    
قاسمی عنوان کرد: کشورهای منطقه جز نقض حقوق بشر، تفرقه افکنی بین کشورهای عربی و اسلامی، محاصره اقتصادی همسایگان، فتنه افکنی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۵    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: توتال به دنبال دستاویز ای برای عدم حضور در ایران هست و تاکنون هم عملا وارد کار قرارداد نشده هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۵    
وزیر خارجه آلمان با غیرمعمول دانستن مشی ریاض در ازاء نخست وزیر استعفا داده لبنان، تاکید کرد اروپا ماجراجویی های عربستان را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۵    
وزیر خارجه سعودی از جلسه رد کنندگان سوری به میزبانی ریاض در ماه جاری میلادی اطلاع داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۶    
2 صهیونیست درپی عملیات استشهادی در کرانه باختری مجروح گردیدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۲    
شیراز- در روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار آیین پرده برداری از کتاب هفت جلدی فرهنگ افسانه های مردم استهبان نوشته محمدرضا آل ابراهیم در شهرستان استهبان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۶    
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری مظنون به قتل پدر و پسر ماهشهری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۱    
نوازنده پیشکسوت موسیقی کشورمان از چند روز سابق با حضور در تمرین ارکستر سمفونیک تهران درصدد برگشت به این مجموعه پس از 2 سال استعفا هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۲    
ملاّصدرا با براهین عقلی سریان علم را در تمام موجودات عالم اثبات می کند، امّا محتمل هست این نوع به نظر برسد که این دیدگاه با اصل تجرّد علم که از سوی ملاّصدرا پذیرفته شده هست، در تعارض باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۹    
بعد از زمین لرزه در استان کرمانشاه گروهی از مداحان، طلاب و روحانیون سراسر کشور در قالب گروه جهادی یا امدادی در این منطقه های حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۹    
کارشناس ستاد آشفتگی اداره کل امکانات و ملزومات دکتری ارگان غذا و دوا، از تهیه امکانات و ملزومات دکتری مورد احتیاج مصدومین زلزله موخر در کرمانشاه، اطلاع داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۲    
مدیر عملیات شرکت ملی توزیع محصولاتی نفتی عنوان کرد:در ایام اربعین در مرز چذابه، مهران و شلمچه در مجموع 185هزار لیتر بنزین استفاده گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۲    
نشت اکثر از 5 هزار بشکه نفت، کارکرد خطوط لوله کی استون واقع در ایالت داکوتای جنوبی ایالات متحده را مختل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۷    
مدیر دیده بان حقوق بشر بشدت از موضع ها ریاست جمهور ایالات متحده در ازاء عربستان سعودی و چراغ سبز او به ریاض در مسائلی از قبیل آشفتگی یمن و لبنان خورده گیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۶:۳۷    
روزنامه دیلی تمایل چاپ لندن به نقل از کسی آگاه و نزدیک به خاندان آل سعود گزارش داد که شاه عربستان می خواهد هفته آینده از قدرت استعفا کند و ولیعهد را به عنوان جانشین خود ارائه نماید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۶:۱۳    
ناکامی کشتی فرنگی ایران در المپیک 2016 ریو به خداحافظی غیررسمی و منزل نشینی بعضی از چهره های شاخصه انجامید؛ ولی این انزوا ابدی هست یا موقت؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۶:۱۳    
بوشهر - ریاست هیئت کوه نوردی خارگ عنوان کرد: مرحله تعلیمی دکتری کوهستان در خارگ برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۴:۴۶    
مطالعات اخیرا نشان می دهند که آرام غذا خوردن و مطلوب جویدن، یکی از رمز های تندرستیی قلب و بدن شمرده می گردد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۳:۲۱    
استانداراصفهان با اهتمام بر اینکه ضروری هست تدابیری اتخاذ گردد که دیگر متکی به درآمدهای نفتی نباشیم، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۳:۰۶    
بوشهر - مدیر صنعت ها مبدلی و غذایی ارگان جهاد کشاورزی استان بوشهر از میل و اظهار مشارکت هیئت فرانسوی برای پیشرفت قسمت کشاورزی و صنعت ها مبدلی در استان بوشهر اطلاع داد.
مشاهده نتایج بیشتر...