سه شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۴:۱۶Sep 2020 29

جدیدترین خبرهای شهرستان خوانسار

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار در ادامه به وقف 2 طبقه مسکونی در خوانسار اشاره کرد و گفت: این وقف در سال جاری و با هدف تامین مسکن برای زوج های جوان به ارزش ریالی 700 میلیون تومان به ثبت رسیده است.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در این راستا مردم شریف شهرستان خوانسار می توانند با شماره گیری تلفن 111 ضمن ارتباط مستقیم با مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان اصفهان درخواست ها و مشکلات خود را مطرح کنند. روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۹    
سیدمسعود خاتمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان درخصوص وضعیت استان و شهرستان های اصفهان در زمینه بیماری کرونا اظهار داشت: آمار کرونا در استان اصفهان بالا رفته و دوباره وارد پیک شده ایم، در شهرستان گلپایگان و خوانسار نیز آمار بالا رفته اما ثابت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۳    
قاضی عسگر همچنین به مکان نمایی محلی برای ایجاد 20 هکتار باغ نمونه در محدوده خوانسار و گلپایگان با همین اهداف اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
جدول دانشگاه های ارائه دهنده خوابگاه برای دانشجویان ردیف نام دانشگاه ردیف نام دانشگاه 1 مرکز آموزش عالی ممسنی دارای خوابگاه برای دانشجویان پسر و دختر 2 دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
، خوانسار و مبارکه به فعالیت های جهادی خود ادامه می دهد. در کتاب نوشته اند حتی خود برای ساخت ساختمان سپاه آجر روی آجر می گذارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۳    
جلسه ای با حضور مسئول بسیج مساجد و محلات ناحیه خوانسار در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۳    
با همکاری گروه های جهادی شهیده خاتون عقیقی و شهید ابراهیم هادی پک لوازم تحریر توسط خواهران بسیجی آماده سازی گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۳    
برنامه پیاده روی و کوه گشت خواهران بسیجی شورای حوزه بسیج خواهران کوثر خوانسار برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۳    
این برنامه با حضور بسیجیان پایگاه های مقاومت بسج خواهران سمیه و ریحانه النبی و با همکاری هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی برگزار گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۳    
مسابقات بازی های بومی محلی دال پلان، پرش با گونی، نشانه روی با توپ با همکاری هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و هم چنین مسابقه دوچرخه سواری از مسجد امام حسن مجتبی(ع) تا گلزار شهدا در روستای ویست و دوشخراط برگزار شد، در این برنامه به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهدا گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
به مناسبت هفته دفاع مقدس حلقه صالحین پایگاه کربلا با حضور فرمانده ناحیه بسیج خوانسار، مسئول بازرسی ناحیه و فرمانده و شورای حوزه مالک اشتر با سخنرانی مربی پایگاه برگزار گردید. طی این برنامه مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج کربلا نیز برگزار گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
به مناسبت هفته دفاع مقدس با هماهنگی فرمانده پایگاه بسیج شهید باهنر خوانسار مسابقه فوتسال برگزارشد و به تیم برنده جوایزی اهدا گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
با حضور جوانه های صالحین و حلقه فعال ورزشی گروه رزمی کاران ذوالفقار در پایگاه تازه تاسیس انصارالزهرا_مسکن مهر خوانسار و با رعایت پروتکل های بهداشتی مسابقات بومی محلی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
این مراسم باحضور سخنران حجت الاسلام شکروی و پرسنل سپاه ناحیه خوانسار ومردم انقلابی روستا برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
مراسم غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدای شهرستان در فضایی معنوی در روستاهای قودجان ، حاجی آباد ، ارجنک، کهرت ،دوشخراط ، سنگ سفید، ویست و خشکرود برگزار شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
مراسم زیارت عاشورا که با حضور حلقه صالحین همراه بود با پرچم حرم حضرت عباس(ع) متبرک گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
گشت عملیاتی محله محور در پایگاه بلال حبشی با حضور فرمانده و مسئول عملیات و جمعی از ارکان گردان حوزه شهید صادقی خوانسار جهت توجیه نیروها از لحاظ قانونی و حفاظتی و کار با بیسیم بارعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
کلاس های امداد و نجات با همکاری هلال احمر شهرستان ، با حضور جوانه های صالحین در پایگاه انصارالزهرا (س) برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس پایگاه های بسیج سمیه، انصارالزهرا(س)، ریحانه النبی و محمد رسول الله (ص) ، شهیدبهشتی و واحد بسیج مدارس شهدا، فاطمیه، شهید میرشفیعی شهرستان با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده خوانسار اقدام به فضاسازی نمودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
به گزارش خبرگزاری بسیج؛ گفتنی است فرمانده ناحیه سپاه خوانسار سرهنگ مجیری با حضور حجت الاسلام رجایی و حجت الاسلام عزیزی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه از پایگاه ریحانه النبی (س) و حلقه های صالحین پایگاه بازدید به عمل آوردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
سیر نمایشگاهی از اعزام تا تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس شهرستان خوانسار در اداره آموزش و پرورش با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده برپا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
جلسه حلقه مربیان با محوریت تعیین سرمربی حوزه بسیج شهید صادقی در حوزه علمیه آیت الله علوی خوانسار برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
با حضور جوانه های صالحین جلسه ای با موضوع قیام "امام حسین ع"همراه با قرائت زیارت عاشورا در پایگاه انصارالزهرا مسکن مهر خوانسار برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
در ابتدای این جلسه نشست بصیرتی توسط حجت الاسلام و المسلمین فصیحی با موضوع ولایت فقیه برپا شد و سپس موضوع فراخوانی توسط فرمانده گردان ثار الله حوزه مالک اشتر بیان شد و اعضای نسبت به وظایف خود توجیه و تقسیم وظیفه شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
همزمان با فرارسیدن چهلیمن سالگرد هفته دفاع مقدس همایش پیاده روی به صورت هر پایگاه یک محله در پایگاه های بسیج شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
گروه رزمی کاران ذوالفقار خوانسار بیست وپنجمین ایستگاه فرهنگی ورزشی را به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار نمود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
بیست و ششمین ایستگاه فرهنگی ورزشی گروه رزمی کاران ذوالفقار خوانسار به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور جوانه های صالحین برگزار گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
: مقرر شد در محدوده شهرستان های خوانسار و گلپایگان باغ نمونه 20 هکتاری برای پرورش گردو و بادام اختصاص دهند تا کشت گیاهان ارزشمند و اقتصادی را توسعه دهیم.
لحظه آخر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۶    
خوانسار خوانسار در 171 کیلومتری شهر اصفهان قرار داشته و از سطح دریا 2250 متر ارتفاع دارد. خوانسار
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲    
در سفر معاون عمرانی استانداری و مدیران ارشد استان به شهرستان خوانسار پروژه هایی همچون علاج بخشی سد باغکل ،تونل خوانسار به بویین ومیاندشت ،تکمیل سیستم روشنایی محور خوانسار
تبیان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲    
طایفه ای بزرگ در خوانسار می زیستند که به شیخ ها معروف بودند و هنوز این کلمه و این طایفه معروف و مشهورند به ویژه در آن مناطق و بین اهالی آن سامان.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۰    
خاتمی اضافه کرد: بنده خودرو دِناپلاس را دریافت نکردم و راه سوم را انتخاب کردم چون باید مرتب به دو شهرستان گلپایگان و خوانسار سرکشی کنم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان خوانسار، در این جلسه بهنام موحدی ریاست اداره بهزیستی، وظایف اردوهای جهادی سازمان بهزیستی را با رویکرد آسیب شناسی و زدودن محرومیت در تمامی ابعاد فرهنگی، معیشتی، ارتقای بهداشت جسمی و روانی و کارآفرینی تشریح نمود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
، افزود: 17 طرح اقامتگاه بومگردی در روستاهای استان بهره برداری می شود که شامل یک واحد در خوانسار، هفت واحد در خور و بیابانک، یک واحد در شاهین شهر و میمه، یک واحد در گلپایگان، یک واحد در آران و بیدگل، 2 واحد در شرق اصفهان
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۷    
، نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ با اشاره به اینکه مدیریت جهادی امروز حلقه مفقوده مدیریت بخش های مختلف کشور است گفت
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، به مناسبت هفته دفاع مقدس مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
، در سال گذشته با مشارکت مردم و مدیران شهرستان ها، این اداره کل موفق به برگزاری 40 جشنواره گردشگری در شهرستان های همچون: گلپایگان، خوانسار، خوروبیابانک، شاهین شهر و میمه، کاشان، آران وبیدگل و نجف آباد در راستای توسعه متوازن گردشگری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رزم حسینی استاندار دو استان مهم بوده اند و طبیعتا به مسائل اشراف دارند.
تاریخ انتشار: 1399/07/06 رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان خوانسار گفت: عملیات اصلاح شیب شیروانی و نقاط پرتگاهی محورخوانسار_دامنه به طول دو کیلومتر به اتمام رسید.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، به مناسبت هفته دفاع مقدس مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۶    
: اصفهان نطنز برخوار فلاورجان نجف آباد گلپایگان چادگان فریدن خوانسار کاشان خمینی شهر شهرضا نائین سمیرم بوئین و میاندشت فریدون شهر تیران و کرون لنجان وضعیت نارنجی:
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سد کوچری در هشت کیلومتری جنوب غرب شهرستان گلپایگان شهریورماه 1395 باهدف تامین آب شرب درازمدت شهرهای دلیجان، ساوه ، قم، خوانسار، خمین، گلپایگان، محلات، نیمور، سلفچگان و شهرک پردیسان قم به طور رسمی به بهره برداری رسید.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۶    
همچنین بررسی 48 مورد تصویب تغییر کاربری از شهرستان های شاهین شهر و میمه، خمینی شهر و خوانسار مورد بررسی و تبادل نظر قرار می گیرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۲    
، بویین و میاندشت، خوانسار، گلپایگان و سمیرم می توانند با مراجعه به ادارات منابع طبیعی درخواست خود را ارائه دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: هم اکنون شهرهای اصفهان، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدون شهر، لنجان و فلاورجان در این استان در وضعیت قرمز و شهرهای کاشان، شاهین دژ، شهرضا، میمه و تیران در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدن، فریدون شهر، فلاورجان، لنجان و نجف آباد در استان اصفهان در وضعیت قرمز و شهرستان های بویین و میاندشت، تیران و کرون، شاهین شهر و میمه، شهرضا، کاشان، مبارکه و نائین در وضعیت هشدار بیماری قرار دارند.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
هم اکنون شهرهای اصفهان، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدون شهر، لنجان و فلاورجان در این استان در وضعیت قرمز و شهرهای کاشان، شاهین دژ، شهرضا، میمه و تیران در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: هم اکنون شهرهای اصفهان، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدون شهر، لنجان و فلاورجان در این استان در وضعیت قرمز و شهرهای کاشان، شاهین دژ، شهرضا، میمه و تیران در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فَریدن، فریدون شهر، فلاورجان، لنجان و نجف آباد در این استان در وضعیت قرمز و شهرستان های بوئین و میان دشت، تیران و کَروَن، شاهین شهر و میمه، شهرضا، کاشان، مبارکه و نائین در وضعیت هشدار بیماری قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وی گفت: در بسیاری از موارد عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه منجر به واژگونی خودرو می شود مثل واژگونی که برای سواری پژو در محور خوانسار- دامنه در اصفهان به وقوع پیوست و یک فوتی و دو مجروح داشت.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: هم اکنون شهرهای اصفهان، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدون شهر، لنجان و فلاورجان در این استان در وضعیت قرمز و شهرهای کاشان، شاهین دژ، شهرضا، میمه و تیران در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فَریدن، فریدون شهر، فلاورجان، لنجان و نجف آباد در این استان در وضعیت قرمز و شهرستان های بوئین و میان دشت، تیران و کَروَن، شاهین شهر و میمه، شهرضا، کاشان، مبارکه و نائین در وضعیت هشدار بیماری قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۲۰۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: هم اکنون شهرهای اصفهان، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدون شهر، لنجان و فلاورجان در این استان در وضعیت قرمز و شهرهای کاشان، شاهین دژ، شهرضا، میمه و تیران در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۶۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: هم اکنون شهرهای اصفهان، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدون شهر، لنجان و فلاورجان در این استان در وضعیت قرمز و شهرهای کاشان، شاهین دژ، شهرضا، میمه و تیران در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۵    
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: هم اکنون شهرهای اصفهان، برخوار، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سمیرم، فریدون شهر، لنجان و فلاورجان در این استان در وضعیت قرمز و شهرهای کاشان، شاهین دژ، شهرضا، میمه و تیران در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوانسار، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار ،مهندس محمود مسلم زاده فرماندار، به همراه صانعی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در روستای تیدجان ضمن صحبت با اهالی روستا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستا قرار گرفت.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، جلسه شورای ترافیک و رصد تصادفات شهرستان به ریاست صانعی معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوانسار؛ مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
توقیف خودروی حامل سیگار قاچاق در خوانسار سرهنگ" علی بابایی فرمانده انتظامی شهرستان خوانسارگفت: ماموران کلانتری مرکز فرماندهی انتظامی شهرستان خوانسار
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار ، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار به همراه معاونت سیاسی، اجتماعی فرمانداری و دیگر همکاران ضمن بازدید از راهداری شهرستان از نزدیک در جریان امکانات وظرفیت های این مجموعه قرار گرفتند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تصادف خونین در جاده خوانسار به دامنه رئیس جمعیت هلال احمر خوانسار گفت: در پی گزارشی به پایگاه هلال احمر خوانسار
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۱    
امین قشلاقی رییس جمعیت هلال احمر خوانسار در گفتگو با رکنا اعلام کرد متاسفانه در این حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر هم آسیب دید که توسط امدادگران پایگاه تیدجان و باغکل و اورژانس به بیمارستان فاطمیه
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، جمعی از پزشکان خوانسار با مهندس محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خوانسار در دفتر ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در این راستا مردم شریف شهرستان خوانسار می توانند با شماره گیری تلفن 111 ضمن ارتباط مستقیم با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان درخواست ها و مشکلات خود را مطرح کنند. روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۶    
، سرهنگ علی بابایی بیان داشت: در بازرسی از یک دستگاه خودروی حامل کالای سیگار خارجی قاچاق 140 هزار و 200 نخ سیگار به ارزش یک میلیارد ریال در خوانسار کشف شد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،طبق اعلام استانداری برگزاری آزمون جذب نیرو در دهیاری ها به تعویق افتاده بنا به گزارش مسئول برگزاری آزمون جذب نیرو در دهیاری ها به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان آزمون به تعویق و زمان برگزاری آن از طریق پرتال
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در پایان جواد میربهبودی سرپرست فرمانداری خاتم نیز به بیان چالش ها و وضعیت منابع آبی این شهرستان پرداخت و خواستار رفع مشکل چاه های اضطراری خوانسار و تامین آب مجتمع های گلخانه ای شد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،مهندس محمود مسلم زاده فرماندار به همراه معاونت عمرانی از تنها آسیاب آبی شهرستان خوانسار بازدید نمودند. فرماندا در ادامه بازدید به موقعیت گردشگری
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک کارگروه اشتغال سرمایه گذاری و رفع موانع تولید با حضور دکتر بگی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و معاونین در سالن جلسات فرمانداری به ریاست محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خوانسار برگزار گردید.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، مهندس سجاد مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری اصفهان به همراه معاون و کارشناسان دفتر اجتماعی استانداری با حضور در دفتر مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
جلسات سه شنبه های مهدویت با حضور اعضای جوانه های صالحین پایگاه سمیه با موضوعات مختلف از جمله مهدویت و انتظار برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
به گزارش خبرگزاری بسیج، باتوجه به فرمان رهبر انقلاب نسبت به اوضاع کنونی کشور وبیماری کرونا مردم روستای خم پیچ خوانسار باکمک خیرین اقدام به تهیه و توزیع 40سبد غذایی نمودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
جلسات حلقه های صالحین با موضوع خودشناسی و انسان شناسی در پایگاه سمیه برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
با کمک و همراهی حوزه بسیج خواهران کوثر طرح کمک مومنانه در پایگاه بسیج سمیه اجرا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
به گزارش خبرگزاری بسیج؛ این جلسه در محل پایگاه بسیج محمد رسول الله(ص) خوانسار با حضور هیئت امناء صندوق و سرگروه ها جهت دریافت مبالغ جمع آوری شده از اعضاء و تصویب و پرداخت وام به اعضاء برگزار گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
برنامه پرده خوانی با موضوع شباهت دنیا با بازی فوتبال توسط حجت الاسلام داود عزیزی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه سپاه خوانسار با حضور جوانه های صالحین در پایگاه بسیج محمدرسول الله(ص) شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
بیست و یکمین ایستگاه فرهنگی ورزشی گروه رزمی کاران ذوالفقار با حضور مدرس دانشگاه "امیرالمومنین ع"سپاه اصفهان در محل پایگاه سمیه خوانسار برگزار گردید .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
بیست و دومین ایستگاه فرهنگی ورزشی گروه رزمی کاران ذوالفقار با برنامه پیاده روی جاده سلامت به سمت گلستان شهدای خوانسار
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
جلسه هیات اندیشه ورز حوزه مقاومت بسیج کوثر خوانسار در محل حوزه جهت برنامه ریزی و تقسیم مسئولیت در اجرای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های هفته دفاع مقدس برگزار شد .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
کلاس آموزشی ورزش باستانی زورخانه ای با حضور نونهالان و نوجوانان و اعضای جوانه های صالحین پایگاه بسیج محمد رسول الله(ص) در مسجد جامع خوانسار برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
مراسم عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام با حضور بسیجیان نوجوان پایگاه محمد رسول الله(ص) در مسجد جامع خوانسار برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
به گزراش خبرگزرای بسیج از خوانسار،گروه جهادی منتظران ظهور حوزه بسیج مالک اشتر با حضور در عرصه های سازندگی روستای رحمت آباد به اقدامات جهادی در زمینه حفر چاه ، ساخت سرویس بهداشتی و حمام و مرمت و تعمیر و سیمان کشی پشت بام جهت ایزوگام در این روستا پرداختند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
، گفتنی است فرمانده سپاه ناحیه خوانسار و مسئول نمایندگی ناحیه نیز از فعالیت های این گروه جهادی بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰    
صدای قاشق خوانسار دوباره به گوش رسید صدای قاشق خوانسار دوباره به گوش رسید صدای قاشق خوانسار دوباره به گوش رسید صدای قاشق خوانسار
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۳    
وی افزود: بالغ بر یک هکتار از اراضی رودخانه خوانسار آزادسازی شده است. رودخانه کهرویه شهرضا و شور دهاقان هم از نخاله پاکسازی شد و نسبت به تصرفات کشاورزی آزادسازی شد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوانسار، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار با صدور پیامی 31 شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنای ثبت این بیمارستان از ابتدای صد تختخوابی بود و به اسم پلی کلینیک و کلینیک جراحی نمی توان تغییر داد، تصریح کرد: پزشکان منطقه اعلام آمادگی برای حضور در این بیمارستان کرده اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۴    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ثبت بیمارستان خیره از ابتدای شروع به عنوان 100 تختخوابی بوده است و نمی توان تغییر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۰    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از ثبت قانونی هیأت امنا و هیأت مدیره بیمارستان خیره موانع قانونی برای راه اندازی آن نیز رفع خواهد شد و پس از راه اندازی با توجه به ظرفیتی که دارد آماده خدمات رسانی به بیماران غرب استان است
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت: با ثبت قانونی هیات امنای بیمارستان خیریه گوگد، موانع قانونی که بر سر راه این بیمارستان بود برطرف می شود.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: پزشکانی که متعلق این منطقه اما در شهر های دیگر مشغول به فعالیت هستند اعلام آمادگی کردند که زمان هایی از وقت خود را در بیمارستان شهر گوگد صرف خدمت به مردم کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۱    
وی از پخش مستند سفره خوبان که با موضوع اثر فرهنگی ناملموس ملی آش حلیم گلشهر است در شبکه استانی اصفهان خبر داد و افزود: مستندی که به صورت تخصصی به منبت شهرستان گلپایگان می پردازد و مستندی در خصوص صنایع دستی شهرستان خوانسار، در حال ساخت است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۰    
، عنوان کرد: کتیرا صمغ گیاه گون است که در مناطق سمیرم، تیران و کرون، نجف آباد، خوانسار، بویین میاندشت، فریدونشهر و شهرضا برداشت می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
، زراعت چوب و شناسایی ذخیره گاه های جنگلی از مهمترین اهداف اداره منابع طبیعی استان اصفهان در طرح 9 در 99 جنگل ها است، افزود: امسال گونه های جنگلی دارای ارزش اقتصادی در 550 هکتار از عرصه های طبیعی شهرستان های ییلاقی سمیرم، خوانسار
خانه صنعت معدن و تجارت ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۷    
، بازرسی و رسیدگی به شکایات و امور شهری و روستایی استانداری اصفهان، سرپرست فرمانداری اصفهان و فرماندار شهرستان های خوانسار، لنجان و نجف آباد و عضویت در شوراها و مجامعی همچون شورای معادن کشور، کمیته بهره وری وزارت معادن و فلزات،
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۳    
: برخوار نجف آباد خمینی شهر فلاورجان اصفهان برخوار فریدون شهر چادگان کاشان خوانسار سمیرم فریدن لنجان وضعیت نارنجی: نائین شاهین شهر و میمه شهرضا بوئین و میاندشت مبارکه تیران و کرون وضعیت زرد: اردستان نطنز
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
، رئیس اداره بهره برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس عنوان کرد: کتیرا صمغ گیاه گون است که در مناطق سمیرم، تیران و کرون، نجف آباد، خوانسار، بوئین و میاندشت، فریدون شهر و شهرضا برداشت می شود.